Avaleht
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Andmeside ja kõnelevi »  Telia TV märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 2275, 2276, 2277 ... 2286, 2287, 2288  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing

Kas kavatsed peale järelvaatamise lõppemist tellida salvestusteenust 5€ kuus?
Jah
9%
 9%  [ 48 ]
Ei
42%
 42%  [ 208 ]
Mul juba olemas
38%
 38%  [ 188 ]
Kolin mujale
9%
 9%  [ 47 ]
hääli kokku : 491

autor
sõnum Saada viide sõbrale. Teata moderaatorile
otsing:  
KillFrenzy
HV Guru
KillFrenzy

liitunud: 05.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 29.01.2024 13:09:57 vasta tsitaadiga

Mis seos peaks digiboksil uue võrguga olema?

Ei muutu sinu jaoks midagi, kui tuleb enne ruuterit üks lisaseade, ONT.

Võimalik, et paketi pead muutma kiiremaks või aeglasemaks.

_________________
M: SFP Telia GPON võrgu jaoks - 40€
Kommentaarid: 149 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 132
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
The_Boss
HV Guru
The_Boss

liitunud: 13.01.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 29.01.2024 15:31:01 vasta tsitaadiga

Täpselt. Paketi muudatus ja üks lisaseade tuleb.

VDSL oli see, mis tahtis omale õige võimekusega ruuterit.

_________________
Pakun sülearvutite tolmupuhastust, termopasta vahetust, emaplaatide remonti ja BIOS paroolide eemaldust.
Kommentaarid: 347 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 276
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
keilast
HV vaatleja
keilast

liitunud: 25.05.2006




sõnum 29.01.2024 19:30:01 vasta tsitaadiga

probleem tolle hokilitriga. täna lülitasin tööle, aga pilti sindrinahk ette ei võta. tuli on tal küll roheline, aga telekas ütleb "no signal". kui litrile restart teha st voolukaabel minutiks ära võtta, siis nagu laeb uue softi peale (ehk telia logo ees "palun oota" ja downloading software vms). kui varem probleem on olnud, siis laeb softi ära, teeb taaskäivituse ja läheb käima. nüüd nagu laeb softi ära, aga pilti ette ei tule, vaid jääb teleka text "no signal". kusjuures litter töötab, sest tuluke roheline.
mõtlesin, et ehk 2018a toodetud mudelil lihtsalt elupäevad läbi ja proovisin ka üht teist litrit, mis kapis oma aega oodanud (tehasest tulnud 2020a), aga sama häda. teeb softi dl-i ära aga edasi ei midagi.
telia netti ei kasuta, vaid on tele2 üle õhu. muidu nett töötab ja jamasid pole. näiteks apple tv-st err-i saan vaadata jne. kas sellele litrile saab ka mingit kangemate resa, saab keegi hädalist aidata?
Kommentaarid: 7 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 6
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
elukaz
HV Guru
elukaz

liitunud: 06.09.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 29.01.2024 20:30:12 vasta tsitaadiga

Pigem lülitub reso peale mida telekas näidata ei oska, algne käivitus käib udupildiga. Mis ilma netita teeb?

Aga just õppisin kangema resa ära, power nupp alla, juhe tagant, juhe tagasi, power nupp lahti. Siis läheb otsib uue softi omale. Ja restardib päris mitu korda võrreldes tavalise loading software-ga.

_________________
Ma ei saa sellest aru, järelikult on see vale.
Kommentaarid: 176 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 143
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
keilast
HV vaatleja
keilast

liitunud: 25.05.2006




sõnum 29.01.2024 21:42:02 vasta tsitaadiga

nii. proovisin sea kangemat reseti. jõudsin blue screeni'ni, mida ma polnud hokilitril veel enne näinud. valisin sealt factory reseti ja kogu software'i kustutamise. kõike seda tegin netikaablita. siis järkus tekkis software'il tõrge, et tal pole ühendust. suskasin kaabli taha ja nüüd tegi pikemalt softi uuendust. aga ikka ei midagi. proovisin ja proovisin ning panin siis teise hdmi taha ja voila, pilt ees. ja mis huvitav, pärast kõiki reset'e ja softi uuendusi on minu settingut tal ikka alles ehk telekas hakkas kohe tööle. ei mingit sisse logimist. mis nagu on veider...
muidug imelik, et ühel hetkel lambist see kaabel ei sobinud, mis muide on see originaal-hdmi mis telia kaasa annab ja ütleb, et ainult seda kasutama peabki, muidu pilti njeetu (väikese liialdusega).
ja sain ka aimu, et vist telekale ei sobinud 1080p50 setting telia tv menüüst. sest kui ma selle peale panin, siis heli jookseb, pilt must (nüüd selle "uue" hdmi kaabliga). et jääb siis 2160p peale, mis mul oli enda meelest ka enne aktiveeritud.
ühesõnaga, imelik värk.
Kommentaarid: 7 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 6
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
elukaz
HV Guru
elukaz

liitunud: 06.09.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 29.01.2024 22:20:52 vasta tsitaadiga

keilast kirjutas:
pärast kõiki reset'e ja softi uuendusi on minu settingut tal ikka alles ehk telekas hakkas kohe tööle. ei mingit sisse logimist. mis nagu on veider...


Mul oli sama üllatus aga ongi vist nii et telia ühenduse taga läheb automaatselt omaniku kontoga käima, võõra ühenduse otsas peab autentima. St ei pea meeles sest see boks nägi esimest korda mu kasutajat.

Ehk vaata kellega oma kodunetti jagad, läheb tv kasutaja ka jalutama icon_biggrin.gif

_________________
Ma ei saa sellest aru, järelikult on see vale.
Kommentaarid: 176 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 143
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
keilast
HV vaatleja
keilast

liitunud: 25.05.2006




sõnum 29.01.2024 22:46:39 vasta tsitaadiga

elukaz kirjutas:
keilast kirjutas:
pärast kõiki reset'e ja softi uuendusi on minu settingut tal ikka alles ehk telekas hakkas kohe tööle. ei mingit sisse logimist. mis nagu on veider...


Mul oli sama üllatus aga ongi vist nii et telia ühenduse taga läheb automaatselt omaniku kontoga käima, võõra ühenduse otsas peab autentima. St ei pea meeles sest see boks nägi esimest korda mu kasutajat.

Ehk vaata kellega oma kodunetti jagad, läheb tv kasutaja ka jalutama icon_biggrin.gif


aga mul ongi tele2, mitte telia. et ta ei oleks tohtinud mäletada. ehk kahtlen, kas see litter ikka tegi nö õige factory reseti. aga vähemalt nüüd töötab. tuleb neid hdmi-kaableid siis veel koju muretseda, et kui äkki... telia äpp tundub ka variant tulevikus, aga praegu mingi 6-7a vana led-telekas ja veel töötab, seega oled'i peale ehk uue android tv'ga ootaks.
kunagi sai siin ka küsitud, aga et kui peaksin tulevikus telia optikaga liituma, kas siis kui ei kasutaks enam hokilitrit vaid telia andoird tv äppi, kas siis kanalid tulevad ikka nö läbi netistriimi ja 720p või ikka kõrgema resoga ja kuidagi läbi iptv (sorri, kui küsimus segane, ma neid termineid kõiki ei tea)?
Kommentaarid: 7 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 6
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
elukaz
HV Guru
elukaz

liitunud: 06.09.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 29.01.2024 23:05:28 vasta tsitaadiga

Kui tele2 siis tõesti veider, siin peaks telia juhtumi üle vaatama. Teoorias on boks anonüümne kuubik mis iga kord kui uut ühendust näeb, unustab kõik mis varem teadnud on.
_________________
Ma ei saa sellest aru, järelikult on see vale.
Kommentaarid: 176 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 143
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
indrpo
HV Guru

liitunud: 14.11.2004




sõnum 30.01.2024 07:38:39 vasta tsitaadiga

elukaz, ei ole veider, Telia iseteeninduses, TeliaTV all on diagnostika. Seal näed oma digibokse.
Kui sa sealt boksi resetid, vot siis on boks anonüümne.
Senikaua võid kodus boksi toitega resetida, kuid ta tunneb viiimati olnud sinu koduse neti ära ning hakkab tööle.
Mida ei tunne, kui vahetad ruuteri, tenisepakkuja, siis küsib teenust.
Kommentaarid: 253 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 223
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
elukaz
HV Guru
elukaz

liitunud: 06.09.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 30.01.2024 07:41:55 vasta tsitaadiga

Ehk siis ilma netita ei saagi päris resetti teha? Miks see kasulik peaks olema?
_________________
Ma ei saa sellest aru, järelikult on see vale.
Kommentaarid: 176 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 143
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
indrpo
HV Guru

liitunud: 14.11.2004




sõnum 30.01.2024 09:22:57 vasta tsitaadiga

elukaz kirjutas:
Ehk siis ilma netita ei saagi päris resetti teha? Miks see kasulik peaks olema?

Nullib digiboksi fw selle toitenupuga ära aga võrgus säilib boksi kohta vajalik info kasutaja kohta selleks, et näiteks Tele2 netikasutaja iga päev uuesti oma boksi teenusega siduma ei peaks kui ip vms muutub. Samuti kui oled oma vaatajakoha häälestanud mõne pereliikme elamises mõne teise neti järele. Mis maagiat siin taga tehakse, ei tea, aga see toimib. Tõsi, vahel võib suuremate muudatuste korral võõra neti taga ikkagi boks sidumist korrata.
Viid boksi teise ISP ruuteri järele, seos kaob automaatselt ja kasutaja peab boksi uuesti siduma. Kui siduja on teine klient, kustub eelmisel kliendil ka boksi kohta seos ja enam seda iseteenindusest ei näe.
Igal juhul resetti polegi vaja üldiselt teha, see HDMI viga oli siis kaabli või pesa vms. viga
Kommentaarid: 253 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 223
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
elukaz
HV Guru
elukaz

liitunud: 06.09.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 30.01.2024 09:54:39 vasta tsitaadiga

No mul oli võõra boksi esimene tutvustus. Aga ma saan siis nii aru et boks ei teagi kasutajast midagi enne kui netti satub, olgu siis resetitud või puldist välja lükatud, ja siis hoopis telia vaatab kas boks ja netiühendus võiks kokku klappida mingi juuseriga?
_________________
Ma ei saa sellest aru, järelikult on see vale.
Kommentaarid: 176 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 143
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
indrpo
HV Guru

liitunud: 14.11.2004




sõnum 30.01.2024 10:01:41 vasta tsitaadiga

Just, boks on üks loll karp mis ainult "veebilehte" kuvab, kogu autoriseerimine ja sisu laetakse netist kasutaja kohta.
Reset tähendab selle karbi jaoks 1. FW kustutamist ja uuesti laadimist. 2. Telia tv teenuse kasutaja all seose kustutamist. Nagu mainisin, viimane kustub automaatselt kui tuvastatakse võrgu muutus ning uus kasutaja seob boksi oma teenusega. Esimene muutub ka automaatselt ise, kui liigud Telia kaabliteenuse/ruuteri küljest OTT võrgule, 4G/5G või mõni teise operaatori internet, sellisel juhul laetakse vastav tarkvara boksi automaatselt.
Kommentaarid: 253 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 223
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
keilast
HV vaatleja
keilast

liitunud: 25.05.2006




sõnum 30.01.2024 22:19:21 vasta tsitaadiga

asjad on arenenud. loetud päevade pärast saab liitumine telia optikaga reaalsuseks. kuna kaablinett on "tellimisel", siis telia süsteem loeb mind juba telia1 kliendiks: telia tv juba näitab ka, et muidu tasulised filmid "tasuta". kas telia1 2 filmi per kuu tasuta on jooksva kuu peale ehk et kas ma olen the lucky one, kes suutis 30jan liituda ja saab nüüd kaks päeva kasutada 2 tasuta filmi ja siis alates neljapäevast veel kaks tasuta? täitsa snoob värk, aga ikkagi vaks vahet, kas nädalas (kuna kuu vahetub) vaadata 4 filmi 4 free või maksta 24 eur (keskmiselt 6 eur per film) juurde?
Kommentaarid: 7 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 6
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
KillFrenzy
HV Guru
KillFrenzy

liitunud: 05.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 30.01.2024 22:23:37 vasta tsitaadiga

Jah, neljapäeval saad järgmised 2 tasuta film.
_________________
M: SFP Telia GPON võrgu jaoks - 40€
Kommentaarid: 149 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 132
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
elukaz
HV Guru
elukaz

liitunud: 06.09.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 30.01.2024 22:34:44 vasta tsitaadiga

Ei jõua neid tasuta filmegi ära vaadatud, maksmisest rääkimata icon_sad.gif

Muidu jah, iga kalendrikuu kohta 2tk ja kehtib 48h. Kordade arv pole piiratud ja avatud on kõigile kasutajatele.

_________________
Ma ei saa sellest aru, järelikult on see vale.
Kommentaarid: 176 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 143
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 01.02.2024 12:04:53 vasta tsitaadiga

https://sport.delfi.ee/artikkel/120266750/suur-tehing-viaplay-spordiulekandeid-naeb-eestis-edaspidi-go3-kaudu
Kas telial plaanis mõni kanal juurde võtta või piirdutaksegi 2 spordikanaliga?

_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
fgth
Kreisi kasutaja

liitunud: 30.08.2004




sõnum 01.02.2024 16:21:59 vasta tsitaadiga

jeesus188 kirjutas:
https://sport.delfi.ee/artikkel/120266750/suur-tehing-viaplay-spordiulekandeid-naeb-eestis-edaspidi-go3-kaudu
Kas telial plaanis mõni kanal juurde võtta või piirdutaksegi 2 spordikanaliga?

Võiks küll teliasse tulla juurde mingi go3 sport+ pakett kus kõik need go3 spordikanalid olemas vusseris, mis seal go3 äpis olemas. Viaplay ja Go3 äpis surfamine tüütu
Kommentaarid: 65 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 63
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pots4t4j4
HV Guru

liitunud: 14.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 03.02.2024 19:25:29 vasta tsitaadiga

Telia net/tv töötab tänapäeval juba suvalise ruuteriga plug&play?
Kommentaarid: 487 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 3 :: 395
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
KillFrenzy
HV Guru
KillFrenzy

liitunud: 05.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 03.02.2024 19:26:29 vasta tsitaadiga

Jah.
_________________
M: SFP Telia GPON võrgu jaoks - 40€
Kommentaarid: 149 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 132
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
monomakk
HV kasutaja

liitunud: 18.01.2012




sõnum 03.02.2024 23:07:34 vasta tsitaadiga

fgth kirjutas:
jeesus188 kirjutas:
https://sport.delfi.ee/artikkel/120266750/suur-tehing-viaplay-spordiulekandeid-naeb-eestis-edaspidi-go3-kaudu
Kas telial plaanis mõni kanal juurde võtta või piirdutaksegi 2 spordikanaliga?

Võiks küll teliasse tulla juurde mingi go3 sport+ pakett kus kõik need go3 spordikanalid olemas vusseris, mis seal go3 äpis olemas. Viaplay ja Go3 äpis surfamine tüütu


Erinevate spordiülekannete õigusi on GO3-l nüüd nii palju käes, et vaevalt nad suudavad ainult kanalitega jätkata. Suuresti hakkab voogedastus läbi äpi ilmselt.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
salatoimik
HV Guru
salatoimik

liitunud: 08.08.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 05.02.2024 23:58:44 vasta tsitaadiga

Eelmine nädal sattusin vaatama eesti muusikaauhindasi. Samal ajal oli ka juutuub lahti alternatiivse ülekandega. Mõningad performanced tulid siiski mõlemast kohast. Ja ütleme nii, et kaardid on vist pöördunud. Meie "proffesionaalsete" telepakkujate pildikvaliteet oli omajagu juustum kui youtubest tulev pilt icon_lol.gif beer_yum.gif
_________________
LehesFoto - Täis suvaklõpse ja muud
Kommentaarid: 39 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
maty
Kreisi kasutaja

liitunud: 11.07.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 09.02.2024 22:38:04 vasta tsitaadiga

Vanematel selline probleem, et digiboksi alt 2160p siis pilt/heli pole sünkroonis (vahepeal on sünkroonis 30 sek jne), aga 1080p kõik ok. YouTube-ga probleeme pole. TV seadetest proovitud audio delay off/on jne. Factory reset + fw update proovitud mõlemal (teler ja digiboks).
HDMI kaabel Philips 8K 48Gbps, teler Philips 55OLED754/12, digiboks Arris VIP5305, ruuter Telia X2, 100/100 pakett Telia optika
Oskab keegi soovitada, mida kust uurida?
Kommentaarid: 73 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 63
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
RassK
HV Guru
RassK

liitunud: 17.01.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 09.02.2024 22:59:57 vasta tsitaadiga

Miks see 1080p valik ei sobi? See telekas on ilmselt ise kolm korda võimekam upscalima kui see digibox.

Kommentaarid: 112 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 98
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
RCC
HV Guru
RCC

liitunud: 03.12.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 10.02.2024 12:44:39 vasta tsitaadiga

kui telia tv töötab suvalise netiga, siis kas dumb-tv le vajaminev digiboks peab olema tingimata telia oma võinsobib sinna aremenum suvaline android box
_________________
piirkonnas on tõrge - turutõrge. mullnett, 1ns , 870M iops, 1tb/s
Kommentaarid: 183 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 8 :: 1 :: 146
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Andmeside ja kõnelevi »  Telia TV mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 2275, 2276, 2277 ... 2286, 2287, 2288  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.