Avaleht
uus teema   See teema on lukus, sa ei saa siin muuta postitusi või vastata teemale! Hinnavaatlus »  Üldfoorum »  Kohtumisele hilinemise äpp märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3, 4, 5
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing

Kas sooviksid kasutada hilinemisäppi, et oma aega turvata?
JAH, see on hea idee
10%
 10%  [ 4 ]
EI, idee on tobe
84%
 84%  [ 32 ]
JAH ja EI: idee on hea, kuid inimesed ei hakkaks pandimaksega nõustuma
5%
 5%  [ 2 ]
hääli kokku : 38

autor
sõnum Saada viide sõbrale. Teata moderaatorile
otsing:  
See teema on määratud kustutamisele pärast 05.02.2024 14:13:26
Janis
HV Guru

liitunud: 30.11.2005




sõnum 28.01.2024 16:40:57 vasta tsitaadiga

Kui tellijat kohal pole, siis makstakse ainult see 20 eur vms trahvisumma? Et asi motiveeriv tunduks, peaks tellija ka tunnitasu lisaks hüvitama ja ka väljakutsetasu.
Kommentaarid: 204 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 5 :: 170
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
A.S.
HV Guru

liitunud: 27.10.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 28.01.2024 16:57:37 vasta tsitaadiga

perenoel kirjutas:
Äpi kasutaja X ja äpi kasutaja Y pevad kolmapäeval kell 12:30 olema punktis Z.

Kui inimese ainus eesmärk on täpselt kohale ilmuda punkti Z ja seal kohal lihtsalt olla, siis tõesti asi toimib. Kui aga see, kes kohale tuleb, peab reaalselt mingit tööd tegema, siis pole asi nii lilleline midagi. Sest töötegija ju eelnevalt ei tea, millal planeeritav töö tehtud saab (mis värk seal eelmise kliendi juures reaalselt on, pääseb midagi kergesti lülitama või keerama või midaiganes) ja tekib võimalus järgmise kliendi juurde liikuda. Kas jõuab sinna ikka 12:30 või mitte.

Kes ise reaalselt tööd ei tee, pole kunagi teinudki, see ei saa tõesti asjast aru. Ei hakkagi kunagi aru saamagi.

Eks siis sinusuguste korral pole probleemi, võite muretult üksteist külla kutsuda, suvalisel ajal. Ja vajadusel trahvida. Seega tee rahulikult enda äppi, ära lase teistel ennast segada. Ära ainult töömehi asjasse sega, nemad peavad tööd tegema, idiootsuste jaoks pole aega.
 
Kommentaarid: 33 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 33
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
laurx
HV Guru
laurx

liitunud: 25.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 28.01.2024 17:54:46 vasta tsitaadiga

tsitaat:

Kõik, kes oma aega hindavad ja kellel on "kopp ees" sellest, et neile selles osas sülitatakse. Ilmselt oleksid kõik ettevõtluse ja äriga tegelevad inimesed esmajoones huvitatud.

ilmselgelt pole sa " kliendi juures kohapeal " teenust osutanud.
sa selle peale pole äkki mõelnud, aga sellisel kellaajalisel visiidil on kaks olulist ajapunkti teenuse osutaja poolt vaadatuna. esimest sa ajad taga, mis on teine?
mõtled ise välja või peab " tarka" aitama?

_________________
Ketas, ketta, ketast, kettasse, kettas, kettast, kettale, kettal, kettalt, kettaks, kettani, kettana, kettata, kettaga. <--SPIKKER
mõned sülerid, mis hetkel müüa on -> https://www.facebook.com/marketplace/profile/100087345405856/ värskeim loetelu. Ei mingit otsa.ee d. kätte saad asap. Arve!
Kommentaarid: 1104 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 704
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
perenoel
Kreisi kasutaja
perenoel

liitunud: 04.05.2004




sõnum 28.01.2024 18:47:00 vasta tsitaadiga

laurx, Teenuse osutaja poolt on asi lihtne: missugune on sisendkulude ja läbimüügi rahalise numbri suhe. Kui tellimusi napib ning tasustamine toimub aja alusel, on teenuse osutaja huvides ajada teenuse osutamise aeg võimalikult pikaks, muutes seeläbi sisendkulude ja müüginumbri dünaamikat enda kasuks. Vähemalt lühiajaliselt annab see positiivse efekti. Tellija muidugi sellest huvitatud ei ole ja soovib teenuse osutaja lahkumist võimalikult kohe.
_________________
The biggest delusion is that there are causes other than your own state of consciousness. - Neville Goddard
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
laurx
HV Guru
laurx

liitunud: 25.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 28.01.2024 18:52:36 vasta tsitaadiga

kas sa räägid seda juttu ka seina pandud värvile/liimile/pahtlile?

ilmselgelt peab sind järele aitama selle TEISE kriitilise ajapunkti suhtes: et teisele " kohtumisele" õigeks ajaks jõuda, peab esimene "kohtumine" lõppema õigel ajal. sinu vetsupoti liim aga põranda niiskusetasemest ja temperatuurist tulenevalt ei kuiva piisavalt kiiresti ning sellest tulenevalt ei saa loputuskasti ja juurdekuuluvat paigaldada. sellest tulenevalt jääb sinu juures töö pooleli ja järgmine vaba aeg sinule uue kohtumise kokku leppimiseks on järgmisel kevadel, b maksad ise oma äpis loodud trahvisüsteemi alusel kompensatsiooni järgmisele kohtumisele registreerinud inimesele.

oma teureetikumid võid välja printida, massiks purustada, munnikujuliseks voolida ja endale kas määrdeta või määrdega sisse istuda.

_________________
Ketas, ketta, ketast, kettasse, kettas, kettast, kettale, kettal, kettalt, kettaks, kettani, kettana, kettata, kettaga. <--SPIKKER
mõned sülerid, mis hetkel müüa on -> https://www.facebook.com/marketplace/profile/100087345405856/ värskeim loetelu. Ei mingit otsa.ee d. kätte saad asap. Arve!
Kommentaarid: 1104 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 704
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mina634
HV kasutaja
mina634

liitunud: 10.11.2023




sõnum 28.01.2024 19:13:34 vasta tsitaadiga

Tehku nii palju äppe kui tahab, minul on ikka nuputelefon.
_________________
Kuna ettekujutused kavatsustest on subjektiivsed, võib arendajate ainus ohutu tee olla toote anonüümne loomine, nagu tegi Satoshi Nakamoto Bitcoiniga ( BTC ). Kui pole kedagi, keda vastutusele võtta, pole ka juhtumit.
(keegi kuskil ütles)
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
perenoel
Kreisi kasutaja
perenoel

liitunud: 04.05.2004




sõnum 28.01.2024 21:11:23 vasta tsitaadiga

mina634, Telefoni kõige tülikam osa on just see, mida ka nuputelefon võimaldab. Igas paigas ja igas asendis keegi "saab sind kätte". Ülihea oleks, kui saaks endale lubada kõned kõneposti suunata ja kasutada telefonil ainult nutipoolt. icon_smile.gif
_________________
The biggest delusion is that there are causes other than your own state of consciousness. - Neville Goddard
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
OPollo
Kreisi kasutaja

liitunud: 23.12.2016




sõnum 28.01.2024 21:41:27 vasta tsitaadiga

perenoel kirjutas:
Telefoni kõige tülikam osa on just see, mida ka nuputelefon võimaldab. Igas paigas ja igas asendis keegi "saab sind kätte". Ülihea oleks, kui saaks endale lubada kõned kõneposti suunata ja kasutada telefonil ainult nutipoolt. icon_smile.gif

Nuputelefoni sisse sa oma "kaasagset saasta" ikka ei saada!
Tegelikult olen mina seda meelt, et see su viimane üllitis võikski sinu pealuu sisse jäädagi ...
Kommentaarid: 7 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 6
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Oompa
HV vaatleja
Oompa

liitunud: 18.03.2009




sõnum 29.01.2024 10:54:36 vasta tsitaadiga

Teenuse osutajal pole ühtegi põhjust sellise rakenduse kasutamiseks, kui klienti õigel ajal kohal ei ole saab alati tühisõidu tasu küsida või järgmine kord rohkem sisse kasseerida.

Ärikohtumiste puhul kui ühel pole motivatsiooni õigeks ajaks kohale ilmuda või kokkulepitud aega leida siis on teada et asjast kasu ei saa ja on näha kuidas vastaspoole suhtumine on. Jällegi pole äpist tolku.

Ilmselgelt on paljudel siin õigus ja sa vaatad asja ainult oma mätta otsast kes on kunagi pidanud ootama liiga kaua et saaks uuesti vetsu minna, õues puid piisavalt, mine puu taha järgmine kord.

_________________
icon_smile.gif
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
A.S.
HV Guru

liitunud: 27.10.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 29.01.2024 11:09:13 vasta tsitaadiga

Mina soovitaks küll äpi valmis teha. Mitte, et keegi peale teemaalgataja enda seda kasutada tahaks, aga see polegi oluline. Igasugu mõttetuid ja kasutuid äpp on nagunii terve nett täis, ei muuda see üks lisaks nüüd asja hullemaks midagi. Aga vähemalt on sul mingi tegevus, läheb töömehe ootamine kiiremini.
Kommentaarid: 33 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 33
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
woox2k
Kreisi kasutaja
woox2k

liitunud: 25.03.2009




sõnum 29.01.2024 11:53:16 vasta tsitaadiga

A.S. kirjutas:
Mitte, et keegi peale teemaalgataja enda seda kasutada tahaks

See on huvitav jah. Siiani pole siin teemas kõige suuremale probleemile lahendust tulnud, kuidas panna inimesed seda äppi kasutama? Algselt asja levitamiseks oleks vaja ühel osapoolel teisele selgeks teha, et enne aja kokkuleppimist oleks vaja registreerida ennast mingisse äppi ja sinna tagatisraha kanda. Kes sellise asjaga nõus oleks? Pikalt saadetakse lihtsalt! Nagu siin juba varem mainiti ei toimi see ka ärikohtumistel, ainuüksi sellise äpi mainimine näitab usaldamatust teise osapoole suhtes!

Ilmselt teemaalgataja saaks ka selle äpi mõttetusest aru, kui torumeest oodates trepist alla kukub, EMOsse peab minema ja ebameeldivusele lisaks veel äpp ta tagatisraha ära võtab. Sellisel hetkel tunduks inimlik suhtumine (ok, läks halvasti, lepime uue aja kokku) palju mõistlikum.

_________________
Mess with the best, die like the rest!
Kommentaarid: 20 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 18
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
perenoel
Kreisi kasutaja
perenoel

liitunud: 04.05.2004




sõnum 29.01.2024 12:13:29 vasta tsitaadiga

woox2k, Küsimus on ju selles, kuidas seda turustada. Otse loomulikult ei saa rõhk olla sellel, et üks pool soovib teist poolt trahvida. Äppi peaks pakkuma kui teineteise ajast lugupidamise keskkonda. Äpi kasutamist pakkuv inimene võib seda ennekõike vajade ENDA JAOKS - ning selliselt esitledes pole võimaluse väljapakkumises solvavat mitte midagi. Mitte, et "ma nõuan sinu õigeks ajaks tulekut", vaid luban ise seda. Seejuures võib pakkuja olla suuremeelne: tema lubatud hilinemise ajaks saab 1 minut, teisele poolele antakse 10. By default peaks muidugi jad võrdsed olema aga mitte mingit põhjust pole keelata kasutajatel seda veidi oma vajadusi silmas pidades ümber süttida.

Äpi kasutajateks võiksid esmajoones olla ajast ja täpsusest lugupidavad alad: juristid, pangad, konsultandid jne. Kui see sektor on asja vastu võtnud, annab juba antud asjaolu kasutada, et turustada järgmisele ringile. Santehnikuni jõuaks alles kõige viimaks icon_wink.gif

Kõige olulisem on luua bränd, mis toonitaks vastastikust lugupidamist, professionalismi, efektiiivsust. Ilmselt see viimane olekski peamine võtmesõna.

_________________
The biggest delusion is that there are causes other than your own state of consciousness. - Neville Goddard
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mina634
HV kasutaja
mina634

liitunud: 10.11.2023




sõnum 29.01.2024 12:24:49 vasta tsitaadiga

Kipub nagu kalender olema:
Spoiler Spoiler Spoiler
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
perenoel
Kreisi kasutaja
perenoel

liitunud: 04.05.2004




sõnum 29.01.2024 12:42:29 vasta tsitaadiga

mina634, Kalendriga võiks olla integratsioon. Ta ei ole päris kalender, vaid lisa sellele. Umbes nagu lastel on jalgrattal lisarattad, mis hoiavad ümber kukkumast. icon_smile.gif
_________________
The biggest delusion is that there are causes other than your own state of consciousness. - Neville Goddard
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mina634
HV kasutaja
mina634

liitunud: 10.11.2023




sõnum 29.01.2024 12:51:48 vasta tsitaadiga

Märkmetest peaks piisama ju kui tegemist on tänase või lähiajaga:
Spoiler Spoiler Spoiler
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Sahasrahla
HV kasutaja

liitunud: 19.06.2011




sõnum 29.01.2024 13:46:56 vasta tsitaadiga

perenoel kirjutas:
Äpi kasutajateks võiksid esmajoones olla ajast ja täpsusest lugupidavad alad: juristid, pangad, konsultandid jne. Kui see sektor on asja vastu võtnud, annab juba antud asjaolu kasutada, et turustada järgmisele ringile. Santehnikuni jõuaks alles kõige viimaks icon_wink.gif

Räägi oma seisukohtadest lähemalt, miks sa ikkagi tahad teist inimest nii väga kontrollida, tekitada lisakoormust, pingeid ja stressi?
Santehnikust hüppasid üle teise äärmusesse, väites, et see tegelikult ei ole üldse hea näide ja sinna see jäigi.
Vaata kust otsast tahad, ikka on võimalikuks kaotajaks üks kindel pool, see kes peab kohale jõudma.
Antud juhul siis oleme jõudnud juristi, konsultandi ja pangani, need aga kõik asuvad iga päev ühes ja samas kohas, samamoodi nagu tellija kodu,
neil on ka ressurssi asendada sinuga suhtlema pidanud inimene teisega, kodu näite puhul olgu selleks abikaasa.
Oht saada põhjendamatult karistada on kogu aeg õhus.
Pealegi pole absoluutselt ohtude peale mõeldud, mida need endaga kaasa toovad.
Petised, kes näevad selles tuluteenimise võimalust ja need, kes kohtumisele jõudmiseks sõidavad või jooksevad kasvõi teised ribadeks.
Rohkem kainet mõtlemist ja mõistmist.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
napoleon
Unknown virus
napoleon

liitunud: 08.12.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 29.01.2024 13:59:46 vasta tsitaadiga

Mina valiks konkurendi kui pank või jurist ütleb, et installi nüüd mingi lollakas kolmanda osapoole äpp ja maksa sinna mingi deposiit.
Enda usaldusväärsuse kinnitamiseks võib niisama ka lubada, et saad mingi prääniku kui kohtumise algus venib. Kui ma panka või juristi ei usalda, siis pole mul nendega nagunii mitte millestki rääkida.

Huvitav muidugi, et keegi veel ühte probleemi säärase äpi juures välja pole toonud. Mulle näiteks ei meeldiks kui mingil suva äpil on mu krediitkaardi andmed ning info kus ma käin ja kellega kohtun. Ilmselt tekiks arendajal lisaks veel kiusatus sinna igasuguseid kellasid ja vilesid lisada a'la näidata profiilis kui tihti mul arsti juurde asja on, kui tihti juristi teenuseid vajan, kui tihti torumehe kutsun jne.

Btw, kui see äpp miljoni dollari idee oleks, siis oleks teemaalgataja alustuseks patendi võtnud ja siis selle ära teinud mitte ei teeks avalikult foorumisse teemat icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 76 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 59
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
perenoel
Kreisi kasutaja
perenoel

liitunud: 04.05.2004




sõnum 29.01.2024 14:05:45 vasta tsitaadiga

Sahasrahla kirjutas:

Räägi oma seisukohtadest lähemalt, miks sa ikkagi tahad teist inimest nii väga kontrollida, tekitada lisa koormust, pingeid ja stressi?


Sujuvalt unustad ära teise poole. Kui üks pooltest tunneb ennast stressivabalt ja ei luba mitte mingil kontrollil väärata tema soovi pool tunnikest merekaldal jalutades burgerit süüa, on keegi kusagil pinges ja kasvatab stressi, sest ta teab, et iga minut jalutaja hilinemist tähendab omakorda hilinemist temale. Nüüd peab tema hakkama punase tulega ristmikke ületama ja ohtlikke möödasõite tegema, kuigi ta oli oma aja planeerinud eeskujulikult.

mina634, Märkmed sobivad ka, kui nad suudavad märkmete omanikku kuidagi sanktsioneeerida icon_smile.gif
PS Kui ma kunagi ammu siin endale kasutajanime valisin, siis ei mõelnud ma ei perele ega nõelale, vaid see sõna tähendab prantsuse keeles jõuluvana. Tundub, et ma olengi vähemalt antud teemas nagu jõuluvana, kes pakub omakasupüüdmatult tasuvaid ideid välja icon_smile.gif



napoleon, Kellad ja viled võiksid muidugi olla - umbes nagu Google seda kasutab. Kes tahab, kasutab premiumit ja maksab mõistlikku kuutasu. Kuutasu mitte makstes näitab äpp vastavalt kasutaja profiilile temale mõeldud reklaami. Nagu see ikka käib.
Manus



_________________
The biggest delusion is that there are causes other than your own state of consciousness. - Neville Goddard
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Janis
HV Guru

liitunud: 30.11.2005




sõnum 29.01.2024 14:05:46 vasta tsitaadiga

icon_eek.gif
Ma koguaeg lugenud et persenõel su nimi
Kommentaarid: 204 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 5 :: 170
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mina634
HV kasutaja
mina634

liitunud: 10.11.2023




sõnum 29.01.2024 14:12:41 vasta tsitaadiga

Klient ei telli enam seda meistrit, kes kohale ei tule. Nii ongi.

Äpist tehakse sanktsioonikalender.

_________________
Kuna ettekujutused kavatsustest on subjektiivsed, võib arendajate ainus ohutu tee olla toote anonüümne loomine, nagu tegi Satoshi Nakamoto Bitcoiniga ( BTC ). Kui pole kedagi, keda vastutusele võtta, pole ka juhtumit.
(keegi kuskil ütles)
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Sahasrahla
HV kasutaja

liitunud: 19.06.2011




sõnum 29.01.2024 14:13:26 vasta tsitaadiga

perenoel kirjutas:
Sujuvalt unustad ära teise poole. Kui üks pooltest tunneb ennast stressivabalt ja ei luba mitte mingil kontrollil väärata tema soovi pool tunnikest merekaldal jalutades burgerit süüa, on keegi kusagil pinges ja kasvatab stressi, sest ta teab, et iga minut jalutaja hilinemist tähendab omakorda hilinemist temale. Nüüd peab tema hakkama punase tulega ristmikke ületama ja ohtlikke möödasõite tegema, kuigi ta oli oma aja planeerinud eeskujulikult.

Taaskord tood täiesti kolmanda situatsiooni lauale.
Kes see siis seal rannas jalutab - torumees või tehnikut ootav perepea?
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
See teema on määratud kustutamisele pärast 05.02.2024 14:13:26
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   See teema on lukus, sa ei saa siin muuta postitusi või vastata teemale! Hinnavaatlus »  Üldfoorum »  Kohtumisele hilinemise äpp mine lehele eelmine  1, 2, 3, 4, 5
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.