Avaleht
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Arvutifirmade, sidefirmade, logistikafirmade ja tootjate foorum »  Elisa Elamus (TV teenused, coax, fiiber ja üle õhu lahendused) märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 876, 877, 878 ... 885, 886, 887  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale. Teata moderaatorile
otsing:  
pois11
HV Guru

liitunud: 11.10.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 12.12.2023 22:21:04 vasta tsitaadiga

Kõik on 4k versioonid.. Olen 4tk paigaldanud. Kõigil sama jama. Uued omanikud kiidavad taevani aga mulle ei meeldi värelev või võbelev pilt. Pildi protsessor jääb nõrgaks aga eks see ongi massidele mõeldud seade. Viimane vind jääb minu jaoks puudu.
Aga päriselt, soovitan siiski osta Telia, Elisa, Go3 boksi asemele. Nagu öö ja päev. Kiire ja ei mingit kokku kiilumist. Puldi saab telekaga ära siduda, õpetada selgeks Power, sisendi ja heli nupud.
Kommentaarid: 104 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 101
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Hiid
HV Guru
Hiid

liitunud: 23.03.2002




sõnum 12.12.2023 22:34:36 vasta tsitaadiga

hkurujo88r kirjutas:
Chromecast tavaline või 4k? 4k versiooniga küll probleeme pole.

tavaline ei kõlvanud milleksi, eks see 4K ole ka piiri peal oma võimetega

_________________
Hapud viinamarjad
Kommentaarid: 645 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 502
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
friik1
HV Guru
friik1

liitunud: 18.06.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 13.12.2023 00:21:21 vasta tsitaadiga

Hmm... jõudsin vahepeal vihastada selle hokilitri peale ning mõtlesin vihaga nVidia Shieldi osta aga see Chromecast on nii odav, et isegi ebaõnnestumise puhul poleks eriti kahju.
Kommentaarid: 183 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 161
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
tont23
HV veteran
tont23

liitunud: 13.06.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 13.12.2023 22:15:57 vasta tsitaadiga

friik1 kirjutas:
Hmm... jõudsin vahepeal vihastada selle hokilitri peale ning mõtlesin vihaga nVidia Shieldi osta aga see Chromecast on nii odav, et isegi ebaõnnestumise puhul poleks eriti kahju.


ma vihastan mitu korda nädalas selle elisa si####nikerdise peale thumbs_down.gif kopp.gif ehk siis ei haka neid odavaid alikaid ostma icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 125 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 109
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Magic
HV Guru
Magic

liitunud: 28.12.2001




sõnum 14.12.2023 12:17:32 vasta tsitaadiga

Hiid kirjutas:
hkurujo88r kirjutas:
Chromecast tavaline või 4k? 4k versiooniga küll probleeme pole.

tavaline ei kõlvanud milleksi, eks see 4K ole ka piiri peal oma võimetega

Lahjem ju kui Telia oma või Nokia
Kommentaarid: 234 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 200
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
napoleon
Unknown virus
napoleon

liitunud: 08.12.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 20.12.2023 21:30:14 vasta tsitaadiga

Kas kellelgi veel uus elamus ei tööta? Net toimib, aga ei arvutis, digiboxis ega äpis teleka pilti ette ei saa.
Klienditeeninduse number ütleb "hetkel ei saa ühendust valitud numbriga, palun proovige hiljem uuesti". Seega ei saa nende enda käest küsida mis värk on.
Kommentaarid: 76 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 59
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Azuumin
HV vaatleja

liitunud: 03.09.2021




sõnum 20.12.2023 21:36:22 vasta tsitaadiga

napoleon kirjutas:
Kas kellelgi veel uus elamus ei tööta? Net toimib, aga ei arvutis, digiboxis ega äpis teleka pilti ette ei saa.
Klienditeeninduse number ütleb "hetkel ei saa ühendust valitud numbriga, palun proovige hiljem uuesti". Seega ei saa nende enda käest küsida mis värk on.

Anname märku, et tehnilise häire tõttu ei toimi hetkel Elisa teleteenused. Vabandame ebamugavuste pärast! Eksperdid tegelevad rikke põhjuse välja selgitamisega, et saaksime teenuse seejärel kiiresti korda teha!
https://www.facebook.com/elisaeesti/posts/pfbid0nAa25bxZRtq2eqf6gTK54tVJXMiNzkcanCJAYMn474TDV35tKJZYE1vR82Aq7haWl
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ErkiT
HV kasutaja

liitunud: 15.02.2009




sõnum 20.12.2023 21:42:39 vasta tsitaadiga

Kas Elisa on suutnud pakkuda kuu aega järjest teenust nii, et see ei oleks ühtegi korda jukerdanud? icon_lol.gif
Kommentaarid: 15 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 15
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
napoleon
Unknown virus
napoleon

liitunud: 08.12.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 20.12.2023 21:45:41 vasta tsitaadiga

Internet töötab. Telekat 7x24 ei vahi, aga on ka toiminud. Nüüd tahtsin teleka käima panna ja tutkit.
Üldiselt väga ei kiru, on üsna normaalselt toiminud. Eks näis mis nad selle katkestuse põhjuseks siis ütlevad pärast.
Kommentaarid: 76 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 59
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
laurx
HV Guru
laurx

liitunud: 25.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga Online

sõnum 20.12.2023 22:17:45 vasta tsitaadiga

Coax + vana intek.. järelvaatamine on töötanud nii vähe kui ma telekat käima olen pannud. Nett (50/10) jookseb. Optikale ei viitsi ennast vedada. Isegi kapivõti on olemas .
_________________
Ketas, ketta, ketast, kettasse, kettas, kettast, kettale, kettal, kettalt, kettaks, kettani, kettana, kettata, kettaga. <--SPIKKER
mõned sülerid, mis hetkel müüa on -> https://www.facebook.com/marketplace/profile/100087345405856/ värskeim loetelu. Ei mingit otsa.ee d. kätte saad asap. Arve!
Kommentaarid: 1104 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 704
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
tont23
HV veteran
tont23

liitunud: 13.06.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 22.12.2023 20:37:37 vasta tsitaadiga

ErkiT kirjutas:
Kas Elisa on suutnud pakkuda kuu aega järjest teenust nii, et see ei oleks ühtegi korda jukerdanud? icon_lol.gif


kahjuks ei....ja mul ongi see elisa elamus+ nett olnd natuke üle kuu icon_neutral.gif kopp.gif

netiga pole erilisi probleeme olnud- põhimure ikkagi TV
Kommentaarid: 125 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 109
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Margus
HV pensionär
Margus

liitunud: 06.04.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 23.12.2023 01:18:19 vasta tsitaadiga

Väga harva on tv jama olnud viimane aeg. Jutt siis viimasest elamusest. Eila jah oli jama üle tüki aja. Interneti probleeme ei mäletagi praegu icon_rolleyes.gif Momendil optika otsas. Isegi LG C3 kannatab äpiga vaatamist. Shieldi kiirusele jääb alla, aga tõõtab.
Kommentaarid: 90 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 87
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
monomakk
HV kasutaja

liitunud: 18.01.2012




sõnum 30.12.2023 02:47:11 vasta tsitaadiga

Oskab keegi öelda, kas Elisal on uus digiboks lähiajal tulemas?
Maal hetkel Elisa Elamus ja nende androidi box.. midagi nii aeglast ja ebameeldivat on raske ette kujutada.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
laurx
HV Guru
laurx

liitunud: 25.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga Online

sõnum 30.12.2023 09:47:16 vasta tsitaadiga

Philipsi telekad oskavad äpiga toimetada nii, et äpp käivitub kui telekas käivitub.

Dvb-t on tegija..

_________________
Ketas, ketta, ketast, kettasse, kettas, kettast, kettale, kettal, kettalt, kettaks, kettani, kettana, kettata, kettaga. <--SPIKKER
mõned sülerid, mis hetkel müüa on -> https://www.facebook.com/marketplace/profile/100087345405856/ värskeim loetelu. Ei mingit otsa.ee d. kätte saad asap. Arve!
Kommentaarid: 1104 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 704
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Azuumin
HV vaatleja

liitunud: 03.09.2021




sõnum 30.12.2023 09:59:28 vasta tsitaadiga

monomakk kirjutas:
Oskab keegi öelda, kas Elisal on uus digiboks lähiajal tulemas?
Maal hetkel Elisa Elamus ja nende androidi box.. midagi nii aeglast ja ebameeldivat on raske ette kujutada.

Osta isiklik boks. Näitena:
https://www.frog.ee/en/product/947553-nokia-streaming-box-8000-ethernet-rj-45-4k-ultra-hd-black või https://www.frog.ee/en/product/2365122-nokia-streaming-box-8010-ethernet-rj-45-4k-ultra-hd-black
Mul endal kasutusel Streaming Box 8000 ja null probleemi.

Või Sony, Philips ja Nokia (Android - Sony puhul versioon 9+, muu androidi puhul versioon 10+) telerid on kindel valik.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Magic
HV Guru
Magic

liitunud: 28.12.2001




sõnum 30.12.2023 10:17:52 vasta tsitaadiga

See Elisa Elamus vii tagasi icon_lol.gif See mingi kahetuumaline jura, hullemat asja on äkki vaid alist võimalik tellida.
Eestis samas poest pole saada kehvema riistvaraga seadet. Elisa tahab sellelt lihtsalt räigelt teenida...
Nokia 8010 on väga hea valik. Kiirnupud ja 1 nupp võimalik panna oma meelepärasele "äpile" näiteks TeliaTV, go3
Lisaks penskar saab kasutada Teliaga ka numbrinuppe thumbs_up.gif

Elisa võiks selle Nokia endale müüki võtta ja oleks palju vähem virinat.
Kommentaarid: 234 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 200
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
VeixES
HV veteran

liitunud: 06.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 30.12.2023 11:58:22 vasta tsitaadiga

Magic kirjutas:
See Elisa Elamus vii tagasi icon_lol.gif See mingi kahetuumaline jura, hullemat asja on äkki vaid alist võimalik tellida.
Eestis samas poest pole saada kehvema riistvaraga seadet. Elisa tahab sellelt lihtsalt räigelt teenida...
Nokia 8010 on väga hea valik. Kiirnupud ja 1 nupp võimalik panna oma meelepärasele "äpile" näiteks TeliaTV, go3
Lisaks penskar saab kasutada Teliaga ka numbrinuppe thumbs_up.gif

Elisa võiks selle Nokia endale müüki võtta ja oleks palju vähem virinat.

Tuleb Elisal tutikas android box 2024 algul, mis kindlasti pole kehvem kui see Nokia icon_smile.gif

_________________
Tule ja arutle mobiilsidest, võrkude kaardistamisest, tehnoloogiast, telefonidest ja operaatoritest http://t.me/cellmappereesti
Kommentaarid: 33 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 32
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ailai
HV vaatleja

liitunud: 07.01.2022




sõnum 30.12.2023 14:38:17 vasta tsitaadiga

varem kirjutasin, et elisa digiboksi tegelikudd andmed on palju lahjemad, kui kodulehel kirjas. https://www.elisa.ee/et/abi/abikeskus/televisioon/uus-elisa-elamus/digiboksi-juhendid/digiboksi-ja-tarkvara-nouded. Tegelikult nii protsessor 1,5gHz kui ka mälu 1,5 GB
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
elukaz
HV Guru
elukaz

liitunud: 06.09.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 30.12.2023 15:38:41 vasta tsitaadiga

laurx kirjutas:
Dvb-t on tegija..


Mina andsin alla, tasuline on ikka üle mõistuse kallis paari kanali eest. Paar euri juurde ja sai telia püsiühendus ja vaatajakoht.

DVB-C elab veel, loodaks et see sama teed ei lähe. Et "eesti inimene ei tahagi head telepilti".

_________________
Ma ei saa sellest aru, järelikult on see vale.
Kommentaarid: 176 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 143
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
napoleon
Unknown virus
napoleon

liitunud: 08.12.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 30.12.2023 15:55:53 vasta tsitaadiga

Tahavad DVB-C ka ära kaotada. Igal pool kus optika majja on veetud hakkavad suruma, et mine nüüd optika peale üle.
Kommentaarid: 76 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 59
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
elukaz
HV Guru
elukaz

liitunud: 06.09.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 30.12.2023 16:54:48 vasta tsitaadiga

Suvel juba surusid, ma pressisin lubaduse välja et kuniks dvbc on töökorras, ei lülitata seda välja kuigi ma võin olla viimane klient seal otsas ja ülejäänud optikaga piinlevad.
_________________
Ma ei saa sellest aru, järelikult on see vale.
Kommentaarid: 176 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 143
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
napoleon
Unknown virus
napoleon

liitunud: 08.12.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 30.12.2023 17:10:00 vasta tsitaadiga

Teab kas nad Tartus on siis vastutulelikumad või oskad paremini läbi rääkida. Mind mitu korda moositi, ütlesin et pole huvi. Aga siis ühel päeval tuli lihtsalt kiri, et kuupäevast x läheb coax kinni ja koli optika peale või ime näppu.
Mis mul siis üle jäi.
Tegelikult olen selle optikaga hetkel suht rahul. Aga lihtsalt kõhklused-kahtlused olid, et kui miski häiriv kiiks on, siis optika pealt tagasi coax peale nad mind vaevalt kolivad.
Kommentaarid: 76 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 59
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
laurx
HV Guru
laurx

liitunud: 25.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga Online

sõnum 30.12.2023 17:23:44 vasta tsitaadiga

Dvb-t läheb pärnus käiku aga ilmselt err+jupiter mitte mingi kõnts mille eest veel kellelegi raha peab andna. Andmeside kuskilt ikka saab, "termos" on ostetud ja see läheb pööningule triax-52 kõrvale. Triax ist tuleb 87db snr iga 32+ ka mux6 l. Ma pean summutiks kuuese täpi koridori seinale panema, et äkki kolmest naabrist tahab keegi oa köögiteleka ka selle külge vedada.
Telekad hakkavad kohati tugevama kui 55db signaali oeale hullu panema. Mul on vaja 25db alla tuua signaal.

_________________
Ketas, ketta, ketast, kettasse, kettas, kettast, kettale, kettal, kettalt, kettaks, kettani, kettana, kettata, kettaga. <--SPIKKER
mõned sülerid, mis hetkel müüa on -> https://www.facebook.com/marketplace/profile/100087345405856/ värskeim loetelu. Ei mingit otsa.ee d. kätte saad asap. Arve!
Kommentaarid: 1104 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 704
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
elukaz
HV Guru
elukaz

liitunud: 06.09.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 30.12.2023 18:08:11 vasta tsitaadiga

napoleon kirjutas:
Teab kas nad Tartus on siis vastutulelikumad või oskad paremini läbi rääkida. Mind mitu korda moositi, ütlesin et pole huvi. Aga siis ühel päeval tuli lihtsalt kiri, et kuupäevast x läheb coax kinni ja koli optika peale või ime näppu.
Mis mul siis üle jäi.
Tegelikult olen selle optikaga hetkel suht rahul. Aga lihtsalt kõhklused-kahtlused olid, et kui miski häiriv kiiks on, siis optika pealt tagasi coax peale nad mind vaevalt kolivad.


Ega ma ei tea mis volitused on telefonineiul lubadusi jagada. Aga kinnitas et kõnesalvestused säilivad (mingi aja) ja selle pealt saan ma aru nõuda. Algul ajas küll parem ja kindlam ja whatnot juttu aga lõpuks pidi nõustuma et koax on ikka töökindlam, 10+ aasta jooksul pidin ühe modemi restardi tegema, sedagi mitte teenuse jupsimise pealt vaid kui toitekuubik ära suri icon_biggrin.gif

_________________
Ma ei saa sellest aru, järelikult on see vale.
Kommentaarid: 176 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 143
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
somnambuul
HV veteran

liitunud: 22.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 30.12.2023 18:09:23 vasta tsitaadiga

Oh jumal, kes selle huubi kasutajaliidese leiutas, webosi oma siis. Tahaks huubist midagi uuesti vaadata, saade/seriaal hakkab käima kaks sekki enne lõppu ja siis viskab saatest välja. Et uuesti vaadata, tuleb kiiresti pausile panna ja siis tagasi kerida või vaata algusest nuppu vajutada. Natuke läks aega, et pihta saada.
Kommentaarid: 60 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 54
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Arvutifirmade, sidefirmade, logistikafirmade ja tootjate foorum »  Elisa Elamus (TV teenused, coax, fiiber ja üle õhu lahendused) mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 876, 877, 878 ... 885, 886, 887  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.