Avaleht
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Mac/Apple »  MacBook Pro M3 Max + Samsung Odyssey G9 57" märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale. Teata moderaatorile
otsing:  
eXacTy
Kreisi kasutaja

liitunud: 21.10.2004




sõnum 01.11.2023 23:38:05 MacBook Pro M3 Max + Samsung Odyssey G9 57" vasta tsitaadiga

Tahan endal setupi veidi uuendada ja olen oodanud uut M3 Maxi, et saaks Samsung Odyssey G9 57" ligi võtta.
Hetkel kasutan M1 Max-i ja nagu ma aru olen saanud, siis seda setupi saab jooksutada vaid poolikult. Monitorile on vaja kaks ühendust ja kuna M1 Maxil saab ühe üle Thunderbolti ja teise üle HDMI. Mis tähendab, et pidi tekkima värvide erinevus ja ainult 60hz.

Eile tuli M3 välja ja olen üritanud aru saada, kas sellega saab 7680*2160 resoga pildi ette, nii et sagendus oleks vähemalt 120hz.
Üle HDMI annab kuni 240hz, aga seda 4K juures. 8K peal on ikka 60hz.

Minu idee on siis selles, et ühendada PbP viisil 57" külge. Kuna monitoril on 1 DP ja 3 HDMI-id, siis saan ühendada usb-c to DP ja usb-c to hdmi.
Ja nüüd siis minu küsimus, kas sellisel viisil ühendades saan ma 120+hz ja kas PbP töötab sama hästi ja näeb välja nagu oleks üks monitor?

Olen googeldanud ja otsinud ja ma pole päris kindel. Loodan, et siin on minust targemaid. Help icon_smile.gif

Anyone?
Kommentaarid: 41 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 37
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Mac/Apple »  MacBook Pro M3 Max + Samsung Odyssey G9 57"
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.