Avaleht
uus teema   vasta Tarkvara »  Arvutimängude foorum »  Diablo IV märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 20, 21, 22 ... 29, 30, 31  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale. Teata moderaatorile
otsing:  
HDTanel
Overclocker
HDTanel

liitunud: 15.12.2002




sõnum 06.07.2023 00:08:40 vasta tsitaadiga

Homme olge valmis siis Season 1 livestream revealiks.

Ise olen vaikselt toksinud omas tempos Barbiga.. käin kõik nurgad urkad läbi.. pea 100% kõik igas regioonis enne kui edasi liigun (Iga paaris tund avastan maailma ja mitte paaris tund läbin dungeone kuna pime mängumaailm pole eriti huvitav)
LÕPUKS jõudsin Hawezari icon_biggrin.gif aga nüüd kõik maailma nurgad nii peas beer_yum.gif

Anyway mängin siin Barbiga ja vaatan, et aeg ajalt jääb silma "EXPLOIT", "EXPLOIT IS BIS" jne..
Ma siin mõtlen, et krt fixigu mäng ära.. mida te exploidite...
Spoiler Spoiler Spoiler

Nüüd lampi dropib GLYPH.. "EXPLOIT".. ja see annab 100% Vulnerable on hit icon_lol.gif AJUVABALT OP glyph..
No selge.. glyphi nimi oli exploit beer_yum.gif

edit: Tere WORLD TIER 4 icon_biggrin.gif lõpuks. Nii kui selle exploit glyphi sain.. ja tiba geari uuendasin... lvl70 Elias oli ajuvabalt kerge ww barbiga (Enne proovisin lvl58 peal ja tundus võimatu olema, zdps ja zhp)
Spoiler Spoiler Spoiler

_________________
Krüpto
Minu Youtube - HDTanel
Minu Instagram - HDTanel
Kommentaarid: 633 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 3 :: 495
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
thargun
Kreisi kasutaja

liitunud: 05.11.2009




sõnum 06.07.2023 20:14:26 vasta tsitaadiga

uskumatult fun on see tornado build, jooksed ringi, spämmid tornadot, kõik sureb hetkega, hetkel farmin tier 40+ dungeone, kõike saab face tankida, ainult kui ultimate skill on cooldowni peal on võib surma saad, aga mul max mis näinud mingi 20 sekki , elab üle icon_lol.gif
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
drac
HV kasutaja
drac

liitunud: 30.03.2005




sõnum 06.07.2023 21:04:11 vasta tsitaadiga

Ei ütleks et see Exploit glyph nüüd ajuvabalt op on. Asendamatu teatud buildide jaoks aga saab ka head asja teha ilma selleta
_________________
58579602
Kommentaarid: 6 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
HDTanel
Overclocker
HDTanel

liitunud: 15.12.2002




sõnum 08.07.2023 01:21:56 vasta tsitaadiga

Lõpuks ometi sain kogu kaardi avastatud icon_lol.gif igapäev tiba mänginud.
Läks räigelt aega kuna kolasin igas koopas, tegin kõik sidequestid, mis leidsin, kuulasin huviga jne
Lihtsalt avastasin võimalikult palju, et kõik võimalikult hästi meelde jääks sest hui kunagi uuesti neid queste tegema/kuulama hakkan, parim aeg on ikka kohe mängu välja tulles kõik rahulikult ära teha.
Spoiler Spoiler Spoiler

Siiani pole ühtegi Nightmare Dungeonit teinud, paragon board väga võõras, üks glyph kasutusel ainult.. ja üldiselt kõik endgame content puutumata veel.

Igatahes kõik norm aga arvan, et endgames pole küll piisavalt normaalseid endgame bosse kelle jaoks gearida.. st suht mõttetu endgame D4-l ikkagi, väga üksluine mõttetu piix ja S01 ei tundu midagi eriti lisama.
Ainus asi, mis S01-ga muutub on, et Uber Lilith muutub mingiks 30sekundi fightiks, täielik faceroll uute gemmidega.

Eks nüüd loodan, et lisavad public matchmakingu patch notesedega S01-e ja public chati nagu Diablo 3-s muidu ei näe väga pointi rohkem Diablo 4 mängida.

edit: Esimene Gathering Legions event tehtud ja droppis selle Spectral Mounti icon_redface.gif beer_yum.gif
Spoiler Spoiler Spoiler

edit: Jouu wtf icon_biggrin.gif ma leidsin selle Lilithi tseremoonia "BY THREE THEY COME" koha üles.. lähen sisse! Väga ägedad sidequestid osad.
Spoiler Spoiler Spoiler

_________________
Krüpto
Minu Youtube - HDTanel
Minu Instagram - HDTanel
Kommentaarid: 633 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 3 :: 495
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
thargun
Kreisi kasutaja

liitunud: 05.11.2009




sõnum 09.07.2023 14:18:14 vasta tsitaadiga

Endgame muutub suht kiirest igavaks, lvl 83 gear on enamvähem paigas ja nagu ei näe pointi nende dungeonite nühkimisel.
See mäng vajaks korraliku trade süsteemi, on vähemalt mingi point farmimisel, kasvõi altide gearimiseks, praegusel kujul, naah oli fun kuniks kestis.
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Zonerman
HV veteran
Zonerman

liitunud: 03.06.2003




sõnum 10.07.2023 14:27:22 vasta tsitaadiga

Väljaspool seasonit ei ole Diablo kunagi väga hiilanud. Alguses kui mäng välja tuleb on fun aga seasonid ja uued featuurid on need mis toovad värskust.

Ma lasin enda druidi level 70 teha powerleveldades. Ütleks, et kõige rohkem fun seni võrreldes sotsu ja barbiga. Üllatavalt tanky aga vajab unique geari, et päris hea oleks. Paar tk sain aga mitte neid mida lootsin. 18 juuni tuleb patch, siis näha mis klassid saavad nerfi ja kas midagi paremaks läheb. Hetkel on tunne, et rogue on ikkagi üle kõige soolotades esimesena season 1. Barb on ikka nii jura peale muudatusi, kui just ei ole soovi kuhugi pushida ja causally seasonit teha.
See Harlequin saaga oli ka omette absurd, mis siin vahepeal oli. 142 accounti said kergelt kätte peamiselt NA regioon ja siis toodi tagasi nagu enne, ehk keegi uber unique geari seasonis jälle ei näe.

Võttes arvess seni nähtud season 1 infot, siis ma suuri lootusi ei pane. Väga palju asju vajavad enne paremaks tegemist nagu näiteks stash space ja gems stash jne.

_________________
Sõim ja räuskamine läheb SIIA
Kommentaarid: 63 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 62
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Vael
HV Guru

liitunud: 17.03.2013




sõnum 10.07.2023 16:12:58 vasta tsitaadiga

Mul sai Act IV juures isu täis juba.
Act 5ja6 pidi ühe hoobiga ära tegema, sest ühtki salvestuskohta vahepeal ei olnud(ok 1 town portal vahepeal oli, aga poole jutu peal). Ja kui lõpuks kõik need mõttetud vahevossid ära twgin(oli neid 5,6 ...) ja siis isegi 1 sinist asja ei kukkunud. Ma ei mäleta kas päris lõpuka juureski midagi asjalikku tuli.
Hetkel läksin Nightmare lvl peale(3 raskusaste) ja lvl52 aga ikka ActIII saadud relvastusega.
Ok paragon lükkas kohe algul 30% dmg juurde, aga kogu lõbu ongi ikkagi uute leg jms leidmisel ja uuendamisel.
Ja kaart on ka mingeid druiidide ja barbarite aspektide koopaid täis, enda võlurile ei ole seal midagi asjalikku.
Nüüd Nightmares läks veits lõbusamaks, aga see vahepealne bosside ja vaheklippide tulutu kadalipp tüütas ikka väga ära.
Natuke vaatab veel uusi asju, ja siis proovib uusi karaktereid, aga need jätan küll act4 poolemi. 1 kord oli juna piisav...
Kommentaarid: 17 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 16
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
eShelobik
HV Guru
eShelobik

liitunud: 01.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 10.07.2023 19:21:53 vasta tsitaadiga

eks 18ndal näeb, mis QoL asjad tehtud on. Seasoni reveal on ainult osa komplektist.
Kommentaarid: 292 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 259
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Vael
HV Guru

liitunud: 17.03.2013




sõnum 11.07.2023 08:00:11 vasta tsitaadiga

eShelobik kirjutas:
eks 18ndal näeb, mis QoL asjad tehtud on. Seasoni reveal on ainult osa komplektist.

Ma loodan, et konsoolipordist saab korralik PC mäng siis.
Märkasin, et mööda laskmine sortsu spellidega toimub viimase sihiku lähedal oleva kolli järgi. Kui ise juba sihiku suurema peale vahepeal liigutad, siis ta ikka üritab auto target teha kusagile vahepeale.
Kui manat vähe ja iga lask tähtsaks hakkab muutub raskusastme tõusuga, siis pole mõtetni enam mängida sortsu...
Kommentaarid: 17 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 16
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
bladerunner
HV Guru

liitunud: 17.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 11.07.2023 10:07:35 vasta tsitaadiga

Kursorile tahaks jah võitluse ajaks mingit teist kuju või eredamat värvi saada. Hetkel kaob see lahingus kohati totaalselt ära.
_________________
Experience is what you get when you don't get what you want.
Kommentaarid: 161 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 150
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
marko38
Kreisi kasutaja
marko38

liitunud: 05.08.2010




sõnum 11.07.2023 16:41:45 vasta tsitaadiga

Keegi ultra rare itemeid ka leidnud?
Endal nõid on lvl 100 ja nühin neid tier 60 dungeone.
Kui neid ultra rare itemeid dropib nagu kukeseeni kuiva ilmaga, siis ei näe küll enam mõtet oma aega sellele raisata.
Kommentaarid: 54 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 52
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Zonerman
HV veteran
Zonerman

liitunud: 03.06.2003




sõnum 12.07.2023 11:42:29 vasta tsitaadiga

marko38 Suurem tõenäosus on sul võita euro loto jackpot kui uber unique itemeid. Nii neid Blizzard devid kutsuvad.

Ma võin sulle infoks öelda, et datamined info järgi on "weighted drop rate" 1:400 000 vastu (uber unique on päriselt number 1 mängu koodis). Teisisõnu selleks, et sa neid uber unique itemeid näeksid peaksid keskmiselt korjama üles 400 tuhhi tavalisi unique geari per klass. Iga unique gear drop osas teeb algoritm arvutuse ka see on legendary, siis kas sacred või ancentrial. Sealt edasi kas on unique ning omakorda viimasena siis see 400k ratio kas on Uber. Osad Diablo pikaaeagsed striimerid on välja arvutanud, et selleks kulub ca 10 aastat pidevat mängimist. Edu ootamisel. Minu jaoks need ei eksisteeri ja ei ootagi nende droppe. Nii on lihtsam sellest mõttest lahti saada. Vb kunagi tulevikus muudavad nende drop ratiot.

_________________
Sõim ja räuskamine läheb SIIA
Kommentaarid: 63 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 62
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
lauri23
HV veteran
lauri23

liitunud: 17.01.2005




sõnum 12.07.2023 11:43:54 vasta tsitaadiga

Üldiselt ei näe üldse mõtet enam mängida kui 20 juuli on sisuliselt reset uue seasoniga. Ja kas otsast peale on viitsimist uuesti leveldama hakata kui lvl 55 jõudmine võittis siiani aega.... kahtlen. Ei sobi need resetid casual playeri jaoks kellel õhtul 1-2h aega arvutiga mängida.
_________________
Tasuta 50$pokkeri kontole. Registreeri, õpi strateegiat ja vasta küsimustele. Saad valitud pokkerituppa 50$+veel boonust, kui mängida oskad. Isiklikult saanud 285$ sealt.
Kommentaarid: 27 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 27
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
bladerunner
HV Guru

liitunud: 17.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 12.07.2023 14:32:15 vasta tsitaadiga

Ega keegi su praegusi char-e ju ära ei reseti. Toksi ja lõbutse nendega edasi nii nagu viitsimist on.
_________________
Experience is what you get when you don't get what you want.
Kommentaarid: 161 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 150
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
HDTanel
Overclocker
HDTanel

liitunud: 15.12.2002




sõnum 12.07.2023 15:53:59 vasta tsitaadiga

Zonerman, see on isegi HARULDASEM kui peegli kukkumine... nagu.. mida nad mõtlesid? icon_lol.gif

Ise hakkasin Druidiga edasi mängima.. nagu kui igav hakkab siis jah põnevust saab lisada tehes mingi uus karakter, uus build, kahjuks sellega endgame ka piirdub icon_lol.gif
Ainus endgame content on Uber Lilithi farm.. aga isegi Uba Lilith ei dropi head looti.. või mingit spetsiifilist unique võimalust enamvähem viisaka võimalusena.

Hetkel aga ma arvan, et see on hea asi sest tundub, et mängus on trobikond exploite asju kus Uber Lilith kukub paari löögiga. Tea kas nad üldse kunagi ära jõuavad need fixida..

_________________
Krüpto
Minu Youtube - HDTanel
Minu Instagram - HDTanel
Kommentaarid: 633 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 3 :: 495
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
marko38
Kreisi kasutaja
marko38

liitunud: 05.08.2010




sõnum 12.07.2023 17:30:21 vasta tsitaadiga

Zonerman kirjutas:
marko38 Suurem tõenäosus on sul võita euro loto jackpot kui uber unique itemeid. Nii neid Blizzard devid kutsuvad.

Ma võin sulle infoks öelda, et datamined info järgi on "weighted drop rate" 1:400 000 vastu (uber unique on päriselt number 1 mängu koodis). Teisisõnu selleks, et sa neid uber unique itemeid näeksid peaksid keskmiselt korjama üles 400 tuhhi tavalisi unique geari per klass. Iga unique gear drop osas teeb algoritm arvutuse ka see on legendary, siis kas sacred või ancentrial. Sealt edasi kas on unique ning omakorda viimasena siis see 400k ratio kas on Uber. Osad Diablo pikaaeagsed striimerid on välja arvutanud, et selleks kulub ca 10 aastat pidevat mängimist. Edu ootamisel. Minu jaoks need ei eksisteeri ja ei ootagi nende droppe. Nii on lihtsam sellest mõttest lahti saada. Vb kunagi tulevikus muudavad nende drop ratiot.

d3 oli oma primar itemitega siis ikka palju parem icon_biggrin.gif + unlimited paragon
10aastat küll ei jaksa ühte itemit taga ajada icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 54 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 52
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Zonerman
HV veteran
Zonerman

liitunud: 03.06.2003




sõnum 12.07.2023 21:29:21 vasta tsitaadiga

marko38 kirjutas:
Zonerman kirjutas:
marko38 Suurem tõenäosus on sul võita euro loto jackpot kui uber unique itemeid. Nii neid Blizzard devid kutsuvad.

Ma võin sulle infoks öelda, et datamined info järgi on "weighted drop rate" 1:400 000 vastu (uber unique on päriselt number 1 mängu koodis). Teisisõnu selleks, et sa neid uber unique itemeid näeksid peaksid keskmiselt korjama üles 400 tuhhi tavalisi unique geari per klass. Iga unique gear drop osas teeb algoritm arvutuse ka see on legendary, siis kas sacred või ancentrial. Sealt edasi kas on unique ning omakorda viimasena siis see 400k ratio kas on Uber. Osad Diablo pikaaeagsed striimerid on välja arvutanud, et selleks kulub ca 10 aastat pidevat mängimist. Edu ootamisel. Minu jaoks need ei eksisteeri ja ei ootagi nende droppe. Nii on lihtsam sellest mõttest lahti saada. Vb kunagi tulevikus muudavad nende drop ratiot.

d3 oli oma primar itemitega siis ikka palju parem icon_biggrin.gif + unlimited paragon
10aastat küll ei jaksa ühte itemit taga ajada icon_biggrin.gif


Viimased D3 seasonid olid ikka väga head juba. Mitmed striimerid ka ise kinnitasid, et D4 itemization ja sünergia on ikka väga kehv praegu. See ei tähenda, et seda ei saa paremaks teha aga mina ei panusta enne season 3 sellele. Jutud liiguvad, et season 1 oli juba ammu paigas enne launchi. Season 2 sai valmis hiljuti või miskit täiendavad. Ning mingi tiim tegutseb juba season 3 kallal. Toonitan seasonite pikkus on 3 kuud ja nad peavad tegema mitu seasonit ette eri tiimidega, muidu ei vea välja. Palju võib untsu minna kui ei testita piisavalt ette.


HDTanel kirjutas:
Zonerman, see on isegi HARULDASEM kui peegli kukkumine... nagu.. mida nad mõtlesid? icon_lol.gif


Jap see ongi nii. Ma ise PoE ei mängi aga sellest olen striimides kuulnud ja mingi podcast oli ka hiljuti kus mainiti, et isegi PoE teeb haruldase gear dropiga silmad ette.

Spoiler Spoiler Spoiler

_________________
Sõim ja räuskamine läheb SIIA
Kommentaarid: 63 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 62
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Vael
HV Guru

liitunud: 17.03.2013




sõnum 13.07.2023 08:59:35 vasta tsitaadiga

Ma mõtlesin, et kui lõpuks Helltide nühin siis saab Act III varustust hakata välja vahetama. 30min tööd ja 3 leg kukkus, minu jaoks ikka mitte midagi. Ma saan aru, et koguaeg ei saagi Uber juppe kukkuda, aga kui 15lvl sama varustusega ringi lased siis muutub ka asi mõttetuks
Barb ja sorts nüüds3ks proovitud, edasi Druid peale minema vist...

Act IVni tegema ja siis uue karakteri ette võtma;)
Kommentaarid: 17 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 16
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SirAskAlot
Kreisi kasutaja

liitunud: 19.03.2011




sõnum 13.07.2023 13:19:58 vasta tsitaadiga

Vael kirjutas:
Ma mõtlesin, et kui lõpuks Helltide nühin siis saab Act III varustust hakata välja vahetama. 30min tööd ja 3 leg kukkus, minu jaoks ikka mitte midagi. Ma saan aru, et koguaeg ei saagi Uber juppe kukkuda, aga kui 15lvl sama varustusega ringi lased siis muutub ka asi mõttetuks
Barb ja sorts nüüds3ks proovitud, edasi Druid peale minema vist...

Act IVni tegema ja siis uue karakteri ette võtma;)


Sa avad siis valesid kaste. 175-stest saab 2-5 leget. Neid on vist 2-3 ala peal ja kui täistunnil toimuv reset-i aeg ka juhtub olema siis saad max 6 tk ühe helltidega.
Kollased korralike affixitega jublakad on paremad. Neid kukub rohkem ja peale enchantimist ja gemmi augu lisamist on need täisväärsed leged.

https://d4planner.io/map
See sai siin eelmisel lehel korral lingitud. Näitab kõige muuhulgas ära ka helltide mystic chesti spawni kohad. (roheline ring kasti juures)

Teine asi mida peaksite vaatama on damage valem. Ilma sellest arusaamata on D4-ja endgame suheliselt raske mängida.
maxrolli oma leiate
https://maxroll.gg/d4/getting-started/damage-for-beginners
l100 peal võib vabalt olla, et mingi rida näitab 20% dami kasvu. Reaalselt võib see rida anda ainult 1-2% lisa dami.

Endgamest ka veits.
See on nutune. Ainuke põhjus mika ma veel D4-ja mängin on rumal idee, et võiks l100 ära teha. Ei viitsi mängu vigadest pikalt heietada. Lühidalt. Endgame on saast.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Zonerman
HV veteran
Zonerman

liitunud: 03.06.2003




sõnum 13.07.2023 14:40:34 vasta tsitaadiga

Ma ei tea, kust see pärit on jagati D4 ametlikus foorumis aga panen siia, kui sealt ära kustutatakse äkki.

Väidetavalt lõputu chest loot. Mina nägin seda esimeses beta testis aga peale seda ei ole rohkem.

https://packaged-media.redd.it/cakcvjtx77bb1/pb/m2-res_720p.mp4?m=DASHPlaylist.mpd&v=1&e=1689231600&s=56a43e406a1ba8cafa61da8481844fca600717c0#t=0

Muideks maxroll reliisis enda interaktiivse kaardi https://maxroll.gg/d4/map-tool
Enam ei ole mitut lehte ,et trackida helltide cheste, WB või muid asju. Kõik on ühes kohas.

_________________
Sõim ja räuskamine läheb SIIA
Kommentaarid: 63 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 62
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Devious_Takata
HV vaatleja
Devious_Takata

liitunud: 10.04.2023



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 19.07.2023 00:28:51 vasta tsitaadiga

Nagu ma aru saan, siis alles esimese expansioniga läheb mäng paremaks siis. icon_smile.gif
Kommentaarid: 4 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Vael
HV Guru

liitunud: 17.03.2013




sõnum 19.07.2023 09:09:25 vasta tsitaadiga

Eile oli ka patch. Sihtimise kohta pole midagi.
Ma vahel mõtlesin, et mäng paneb mingid liigutused järjekorda, et sellepärast laseb mööda.
Aga ei paista selles ka asi olevat.
Üks võitlus oli hiir ära kadunud kollide massi sisse, aga Frost Shardi saatis ikka 45 kraadi kõrvale. Vb asi selles et hiir kaob vahel desktopile ära?
Kuigi mul mängud enamasti exclusive fullscreen vms, windowed modes ei ole tavaliselt...
Kommentaarid: 17 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 16
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Zonerman
HV veteran
Zonerman

liitunud: 03.06.2003




sõnum 19.07.2023 10:46:32 vasta tsitaadiga

Eilse patchi osas TLDR on see, et nerfisid kõike mida sai statse, defence, mõned skillid, helltide cheste ei saa nii palju enam avadada jne. Ütleme nii, et Blizzardi nägemus mängust on selline hetkel, kus üksikud diehard fännid BiS geariga peaks ainult saama teha T100 ja teatud klassidega. Ülejäänud imege näppe.
Kuna mul S1 pass siis kindlasti teen selle osa läbi aga muus osas kahtlus, et viitsin palju lasta. QoL muudatusi ei ole, seega pole suurt mõtet ka alte teha. Hetkel tundub, et kas Rogue või Druid. ülejäänud klassid on pikalt maas. Barb meem käib edasi, isegi HoTA sai sellise nerfi, et WW tundub ka parem nüüd. Ei ole mõtet isegi seda klassi enam teha, kaugele sellega ei purjeta.

_________________
Sõim ja räuskamine läheb SIIA
Kommentaarid: 63 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 62
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
DigeBeni
HV Guru
DigeBeni

liitunud: 06.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 19.07.2023 12:05:44 vasta tsitaadiga

Jah, sellest kõik mängijad ju unistasidki, et niigi nüri ja loomingulises vaeguses grind veel nürimaks muutuks icon_rolleyes.gif

Kedagi ei huvita, et sünergiaid loogilisemaks ja lihtsamaks muuta, et lihtne inimene neist kah aru saaks.

Rääkimata asjadest, mis on täiesti katki ja vajaks ASAP tähelepanu n. resistance süsteem.

Spoiler Spoiler Spoiler

_________________
Kommentaarid: 193 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 5 :: 160
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Auron
HV Guru
Auron

liitunud: 19.08.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 19.07.2023 15:40:22 vasta tsitaadiga

DigeBeni, nende sünergiate ja asjadega vahet pole - tänapäeva inimene ei mängi enam niikuinii sedasi kus suu ammuli pimesi avastab ja üritab ise mingeid ägedaid builde aretada vaid mingis simulaatoris visatakse kõikide juppide kompott sisse ja see geneb siis vastava klassi jaoks teoreetiliselt kõige ässema setupi valmis ja siis tuimalt lihtsalt grinditakse seda spets varustust ja kogu moos.
Kommentaarid: 150 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 127
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Tarkvara »  Arvutimängude foorum »  Diablo IV mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 20, 21, 22 ... 29, 30, 31  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.