Avaleht
uus teema   vasta Uudised »  Pressiteated »  Android teleriga saab Telia TV-d vaadata ilma digiboksita märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale. Teata moderaatorile
otsing:  
Draqula
HV Guru

liitunud: 29.10.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 23.05.2022 14:32:41 vasta tsitaadiga

Anti112 kirjutas:
Draqula kirjutas:
Olen interneti ja TV teenusega Elisas, kuid just see Android TV äpp on põhjus, miks mul on lisaks ka Telia TV teenus.
Lisakarpi pidada ei viitsiks ja selle eest renti maksta, kuid pisikese paketi kuutasu ja Inspira tenniseülekanded on piisavalt hea motivaator.


Elisa äpp on ju ka Androidile olemas. https://play.google.com/store/apps/details?id=ee.elisa.smarttvclient


Nii on. Kasutan hetkel mõlemat teenusepakkujat Android TV äpiga.
Telia boksi viisin tagasi peale äpi tulekut. Elisast on mul hetkel 2 boksi - 1 vana tasuta rendis ja 1 uus testimisel.
Neid pole veel tagasi viinud, kuna raha ei küsita hetkel. Kui hakatakse raha küsima viin tagasi.
Kommentaarid: 42 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 34
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
leierpro
HV vaatleja

liitunud: 05.11.2018




sõnum 24.05.2022 09:39:19 vasta tsitaadiga

Tere,

Telia Android rakendust ei olegi võimalik kuidagi Live Channels järgi ühendada, et asendaks nn TV osa. Kui ma ei eksi siis seda teeb Elisa ja ka Apollo TV?

Kui õnnestub kuidagi siis paluks vihjeid.

TV ise Philips PUS7100ML2 ehk Android 8-le uuendatud.

T
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
aeropiloot
HV kasutaja
aeropiloot

liitunud: 08.09.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 24.05.2022 10:35:21 vasta tsitaadiga

Ma isegi ei julge unistada Telia puhul Live Channels toest. Juba see on paras ime, et android tv-le app tuli.
Kommentaarid: 17 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 16
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mannatera
Kreisi kasutaja
mannatera

liitunud: 01.07.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 24.05.2022 11:57:23 vasta tsitaadiga

forint kirjutas:
Ise kasutan source´na Apple TV´d ja Telia võiks ka teha oma äpi sellele seadmele. Olen Etz´iga nõus ,et enamikud telerid on vaid loll ekraan.

See huvitav jah, iOS'ile app olemas, aga Apple TV's ei ole. Väga suuri lootusi muidugi pole, Samsa no-box lahendus vananes sama hästi kui täispiim.
Kommentaarid: 21 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 16
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dj-E
HV veteran
Dj-E

liitunud: 19.01.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 24.05.2022 15:00:20 vasta tsitaadiga

Inspiro kirjutas:
Dj-E kirjutas:
Tanel kirjutas:
Philipsil ka ju OLED ja Android combo olemas.

Philips on rämps.

Tahaks appi Samsungi/LG telerile.


Philipsi OLED paneel on LG poolt toodetud, seega on LG ka rämps? icon_lol.gif
Miks ta rämps on? Ise olen mitme Philips OLED omanik juba mitu aastat ja mul on ainult kiidusōnu visata Philipsi suunas.
Sa viitad jälle ekraanitehnoloogiale. Keegi ei ole siin ju OLED-i maha teinud. Philips on saast minu kasutuskogemuse põhjal. Telekas oli aeglane. Android jooksis pidevalt kokku. Ainus pluss oli see, et sai ametlikult mittetoetatud .apk-sid installida. Tol ajal sai palju Philipsi foorumites oldud ja see kisa seal oli lõputu olenemata Philipsi teleri mudelist ja hinnaklassist.
Kommentaarid: 22 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Inspiro
HV kasutaja

liitunud: 28.05.2012




sõnum 24.05.2022 16:30:15 vasta tsitaadiga

Dj-E kirjutas:
Inspiro kirjutas:
Dj-E kirjutas:
Tanel kirjutas:
Philipsil ka ju OLED ja Android combo olemas.

Philips on rämps.

Tahaks appi Samsungi/LG telerile.


Philipsi OLED paneel on LG poolt toodetud, seega on LG ka rämps? icon_lol.gif
Miks ta rämps on? Ise olen mitme Philips OLED omanik juba mitu aastat ja mul on ainult kiidusōnu visata Philipsi suunas.
Sa viitad jälle ekraanitehnoloogiale. Keegi ei ole siin ju OLED-i maha teinud. Philips on saast minu kasutuskogemuse põhjal. Telekas oli aeglane. Android jooksis pidevalt kokku. Ainus pluss oli see, et sai ametlikult mittetoetatud .apk-sid installida. Tol ajal sai palju Philipsi foorumites oldud ja see kisa seal oli lõputu olenemata Philipsi teleri mudelist ja hinnaklassist.


Muidugi viitan kui sa üldistad ja ütled OLED + Android combo jutu peale, et terve bränd on rämps icon_lol.gif

Kunagi ammu ammu ennemuistsel ajal ca. 6 ja rohkem aastaid tagasi olid tõesti Android TV telerid ühed õnnetud aeglased punnid (Mitte ainult Philips vaid ka teistel tootjatel oli sama mure), tänapäeval sellist probleeme ei ole vähemalt mitte Philipsi, Sony ja Xiaomi mid ja high end Android TV teleritega.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
r0ss
HV vaatleja
r0ss

liitunud: 07.06.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 25.05.2022 23:06:20 vasta tsitaadiga

Kuidas menüüd TVs välja näevad? Kas 1:1-le sama mis digiboksiga? Kuidas on üldine kasutajamugavus?

Ja kas tulevikus on plaan see app ka Tizeni ja WebOs-i peale teha? (Samsungile ja LG-le)
Kommentaarid: 14 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 14
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Renq
HV veteran
Renq

liitunud: 21.12.2003




sõnum 26.05.2022 07:32:54 vasta tsitaadiga

r0ss kirjutas:
Kuidas menüüd TVs välja näevad? Kas 1:1-le sama mis digiboksiga? Kuidas on üldine kasutajamugavus?

Ja kas tulevikus on plaan see app ka Tizeni ja WebOs-i peale teha? (Samsungile ja LG-le)


Menüü täpselt nagu digiboksis. Chromecast with Google TV's jookseb väga hästi.

Teiste telekate äppide suhtes pole lootust antud vist.

_________________
Steam: Renq Origin: Renq86 Uplay: Renq86
Kommentaarid: 4 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mingat
HV vaatleja

liitunud: 27.03.2004




sõnum 26.05.2022 08:59:21 vasta tsitaadiga

Telo androidis on võimalik valida striimi kvaliteeti, teleka androidil pole või pole mina seda suutnud leida. Kui kodune nett põhineb mobiilsel netil, siis kuigi kiirus on stabllilselt 50+, peab suht tihti miskiseid udukogusi vaatama, kuniks suudab aru saada, et võib ka normaalset pilti näidata. Kui raske oleks seadete alla lisada valik, et kasutaja saab soovil valida. Piisab ju täiesti max/auto/min, ei pea olema kõik resode valikud. Muidu töötab suht ok, ufoga võrreldes väga vahet ei tuvasta, kuigi nö beta versioonil musta pilti väga polnud. Ametlikuga saab õhtu peale kanalit vahetades ikka vähemasti korra selle ette.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
P2
HV vaatleja

liitunud: 27.09.2006




sõnum 26.05.2022 16:10:53 vasta tsitaadiga

Olen kasutanud seda Telia appi juba betana Sony androidi peal juba mõnda aega. Selle appi tõttu hakkas telekas tahtma igapäevast restarti. Ja see ei ole siiani ära kadunud. "Signaal" kaob justkui ära - must pilt või äärmisel juhul paar kaadrit ja siis must pilt. Segab ka Youtube, selle vahega, et näitab ainult sekundi ja rohkem edasi ei lae. Kuna see tekkis Telia appi installimisel, siis ma süüdistan seda.
Kas kellegi on veel sama kogemus? Või on see androidi enda viga?

Ühe puldi rõõm on mind siiski hoidnud selle lahenduse juures vaatamata pidevale restartimisele. Hea meelega läheks Elisa peale kui see raip poleks koaksiaali peal.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mingat
HV vaatleja

liitunud: 27.03.2004




sõnum 26.05.2022 16:41:34 vasta tsitaadiga

Mul ka Sony, ei ole täheldanud, et seal miski muu Telia äpi pärast sureks itv, bbc, netflix, hulu, disney+, youtube jne, kõik on toiminud ilusti. Aeg ajalt on telia app jamanud aga minu vaatenurgast lähtuvalt on see jäänud talutavatesse piiridesse ja ufo järgi vajadust ei tunne.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Etz
HV Guru
Etz

liitunud: 27.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 26.05.2022 19:24:07 vasta tsitaadiga

Endal käib küll nagu Šveitsi kell, esimestest beetadest saati.
Philips 55OLED706 ja 55PUS6561, viimase peal on küll esmane äpi avamine tiba aeglane, aga muus osas on ka sellel täitsa kasutatav. icon_smile.gif

_________________
...life is random...so am I...
So, there is a fan. Time to grab your sh*t, gentlemen!
Kommentaarid: 223 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 192
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pois11
HV Guru

liitunud: 11.10.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 26.05.2022 20:08:17 vasta tsitaadiga

P2 kirjutas:

Ühe puldi rõõm on mind siiski hoidnud selle lahenduse juures vaatamata pidevale restartimisele. Hea meelega läheks Elisa peale kui see raip poleks koaksiaali peal.

Elisal on ju samamoodi nüüd äpp nagu Telial. Ja pealegi koaksiaali uutele klientidele enam ei pakutagi TV vaatamiseks.
Kommentaarid: 103 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 100
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
antzik
HV kasutaja
antzik

liitunud: 25.10.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 26.05.2022 21:11:15 vasta tsitaadiga

Töötab samuti väga hästi, kasutanud juba beta ajast, Philips 55OLED936, teises telekas Chromecast google tv-ga. Digiboxi tagasi ei igatse
_________________
www.seicom.ee Avatäited
Kommentaarid: 109 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 101
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
indrpo
HV Guru

liitunud: 14.11.2004




sõnum 26.05.2022 23:38:24 vasta tsitaadiga

kuna mul on pikka aega tv upgrade tegemata siis samsungi ja lg järel erinevad droid boksid, toimivad iseenesest aga "live" saadete korral eelistan veel Arris digiboksi. ma ise küll telefonihääletaja pole aga mõnel juhul võib see vaataja segadusse ajada , ajaviide võib olla kuni 30sek pildis vs. reaalselt. Teisalt, kaabliteenusel on pilt parem.
Hetkel on veel Telia kaablis ka märgatav pildikvaliteedi erisus multicast vs. ott.
Tõenäoliselt see mingil viisil ühtlustub.
Kommentaarid: 253 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 223
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Angus
HV vaatleja

liitunud: 16.05.2005




sõnum 08.06.2023 21:28:18 vasta tsitaadiga

Vana teema juba aga kisun ülesse. Sai soetatud ka kena Philips, sügisel. Justnimelt, et saaksin Telia digiboxi panna magamistuppa vanale LGle sappa. Küll aga väga tihti Telia app crashib või ei tööta puldil tema jaoks nupud. Vahel seisab lihtsalt must pilt ees. Ei aita muud kui app/info/force stop. Suht närvidele käib. Tegelikult mitte see ei käi närvidele mulle, vaid naine käib, kes ohib juba kuude kaupa, et ma olen ilgelt sita teleka ostnud ja miks ma midagi juba ette ei võta. 15 minutit tagasi, järjekordse telekasuunalise sõimu peale läksin magamistoa telekalt juhtmeid ja boxi ära kakkuma, sest siiber sai. Ilmselt magan diivanil täna.

On see siis teleka viga või app-i viga? Telekas paneb vahel ka mujal pange ja viskab menüüsse tagasi kus oma lemmikuid valida saad aga seda suht harva.

_________________
I like turtles
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Etz
HV Guru
Etz

liitunud: 27.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 08.06.2023 23:55:12 vasta tsitaadiga

Angus, ma oletan et teleka.
Mul jookseb see rakendus, mitmes Philipsi telekas, milledest üks on päris värske ja teine suhteliselt ürgne.
0 probleemi siiani… icon_rolleyes.gif

_________________
...life is random...so am I...
So, there is a fan. Time to grab your sh*t, gentlemen!
Kommentaarid: 223 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 192
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Angus
HV vaatleja

liitunud: 16.05.2005




sõnum 09.06.2023 06:34:36 vasta tsitaadiga

Etz kirjutas:
Angus, ma oletan et teleka.
Mul jookseb see rakendus, mitmes Philipsi telekas, milledest üks on päris värske ja teine suhteliselt ürgne.
0 probleemi siiani… icon_rolleyes.gif

Aitäh vastamast. Niiet olengi "sita teleka" ostnud icon_biggrin.gif ma ise suurt seda ei vaata, eriti just ei kae ma Telia TV-d aga olen neid random app-i kinni minekuid ja samm tagasi hüppeid ka Amazonis ja Njettflixis ning Jupiteris kohanud. Kuna ma ma nii harva kasutan siis ilmselt olen ära kannatanud. Peaks siis hakkama garantiid uurima? Pole jah veel aastakestki olnud.

_________________
I like turtles
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
gemini
HV Guru

liitunud: 03.12.2001




sõnum 09.06.2023 08:39:37 vasta tsitaadiga

Angus, kui telekas iseenesest ok siis äkki kaalud hoopis mingi Android pulga või box ostmist?
Kommentaarid: 74 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 2 :: 60
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Draqula
HV Guru

liitunud: 29.10.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 09.06.2023 12:56:30 vasta tsitaadiga

Angus,
Ma esimese asjana prooviks vaadata kas telekale on tarkvarauuendust pakkuda ja laseks viimase versiooni peale (alati muidugi on väike võimalus, et konkreetne uuendus ei lahenda vaid tekitab probleeme, ma siiski olen pigem olnud optimist uuenduste suhtes).
Edasi on kergem ja täielikum versioon:
- Kergem versioon on kustutada Telia äpi mälu tühjaks teleka äppide menüüst ja uuesti häälestada ning vaadata kas aitab
- Täielikum versioon on telekal täielik tehase seadete taastamine

Ehk siis sisuliselt sama nagu Android telefoniga mis hapuks läinud tarkvara poolelt.

Kui eelnevad tegevused ei aita siis võib kahtlustada riistvaralist viga ning võiks olla garantii teema.
Kommentaarid: 42 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 34
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Uudised »  Pressiteated »  Android teleriga saab Telia TV-d vaadata ilma digiboksita mine lehele eelmine  1, 2
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.