Avaleht
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Mac/Apple »  iPhone märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 804, 805, 806 ... 831, 832, 833  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale. Teata moderaatorile
otsing:  
sakinaga
HV Guru

liitunud: 30.08.2006




sõnum 26.04.2023 19:08:10 vasta tsitaadiga

On veel kohti, kus smartID-d ei tunnistata.
Kommentaarid: 157 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 149
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Sold OUT
no credit
Sold OUT

liitunud: 29.07.2002




sõnum 26.04.2023 19:39:44 vasta tsitaadiga

Jah, aga keegi ei käi nendes kohtades
_________________
People have been calling for a month and we've been sold out for a week or so.
Kommentaarid: 92 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 1 :: 79
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
sakinaga
HV Guru

liitunud: 30.08.2006




sõnum 26.04.2023 19:58:53 vasta tsitaadiga

Sold OUT kirjutas:
Jah, aga keegi ei käi nendes kohtades
äriregister ka selline ä
Kommentaarid: 157 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 149
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Sold OUT
no credit
Sold OUT

liitunud: 29.07.2002




sõnum 26.04.2023 21:16:45 vasta tsitaadiga

Pole kunagi vaja olnud sinna minna, pole ärimees
_________________
People have been calling for a month and we've been sold out for a week or so.
Kommentaarid: 92 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 1 :: 79
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dirty Harry
HV Guru

liitunud: 04.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 26.04.2023 22:11:56 vasta tsitaadiga

sakinaga kirjutas:
On veel kohti, kus smartID-d ei tunnistata.
Sinna võib mID'iga endiselt minna. Aga põmst saab harju keskmine kasutaja smart-id'ga juba aastaid igalepoole.
Kommentaarid: 177 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 143
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Sold OUT
no credit
Sold OUT

liitunud: 29.07.2002




sõnum 26.04.2023 22:47:31 vasta tsitaadiga

Vaatasin ka korraks sinna. Täitsa olemas smart id valik
_________________
People have been calling for a month and we've been sold out for a week or so.
Kommentaarid: 92 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 1 :: 79
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ufo56
HV Guru
ufo56

liitunud: 18.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 26.04.2023 23:39:31 vasta tsitaadiga

Sold OUT kirjutas:
Vaatasin ka korraks sinna. Täitsa olemas smart id valik


Hea mitu aastat juba

_________________
 Lae pildid -> pilt.io
Kommentaarid: 77 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 66
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
A.S.
HV Guru

liitunud: 26.10.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 27.04.2023 08:26:16 vasta tsitaadiga

ufo56 kirjutas:
Sold OUT kirjutas:
Vaatasin ka korraks sinna. Täitsa olemas smart id valik


Hea mitu aastat juba

On-on, paraku midagi allkirjastada ei saa, vaid sisse logida saab.
 
Kommentaarid: 33 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 33
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Inspiro
HV kasutaja

liitunud: 28.05.2012




sõnum 27.04.2023 10:44:45 vasta tsitaadiga

sakinaga kirjutas:
Sold OUT kirjutas:
Jah, aga keegi ei käi nendes kohtades
äriregister ka selline ä


Enam mitte, nüüd saab ka Äriregistris Smart-IDga kõiki toiminguid teha, Aprilli alguses ise tegutsesin seal Smart-IDga ning allkirjastasin ka paar dokustaati. icon_wink.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
A.S.
HV Guru

liitunud: 26.10.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 27.04.2023 11:07:26 vasta tsitaadiga

Hea teada, märtsi lõpus veel allkirjastada igatahes ei saanud, vähemalt aastaaruannet mitte. thumbs_up.gif
https://abiinfo.rik.ee/majandusaasta-aruannete-esitamine/7-aruande-allkirjastamine/71-digitaalallkirjastamine
Seal seda infot igatahes veel kirjas ei ole.
 
Kommentaarid: 33 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 33
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dirty Harry
HV Guru

liitunud: 04.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 09.06.2023 11:05:58 vasta tsitaadiga

link :: Apple removes $99 dev account requirement for first iOS 17 and macOS 14 betas

Nüüd saab arendajatele mõeldud betasid ka tavakasutaja paigaldada, selleks pole enam vaja aastatasulist arendajakontot.

Seega näiteks iOS 17 beeta on täiesti paigaldatav (või MacOS 14.0 Sonoma, WatchOS 10 jne, iPad, HomePod ja TV). Muidugi tasub arvestada sellega, et beetad on... beetad ning arendajatele mõeldud beetad on veel nõks varasemad. Mul näiteks hakkas üks õuna enda rakendus iOS 17 beeta puhul tavatult palju akut sööma. Beetad on ikka esimestele julgetele.


viimati muutis Dirty Harry 09.06.2023 11:08:35, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 177 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 143
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
keimps1
HV Guru

liitunud: 27.10.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 09.06.2023 11:08:27 vasta tsitaadiga

panin ka iOS 17 (iPhone 13 pro) ja macOS 14 (m1 MBP 14") peale. Hetkel väga hull pole aga kohati on konarlik kogemus
Kommentaarid: 137 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 124
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Anti
 

liitunud: 11.05.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 13.06.2023 08:59:36 vasta tsitaadiga

Dirty Harry kirjutas:
Nüüd saab arendajatele mõeldud betasid ka tavakasutaja paigaldada, selleks pole enam vaja aastatasulist arendajakontot.

Seega näiteks iOS 17 beeta on täiesti paigaldatav (või MacOS 14.0 Sonoma, WatchOS 10 jne, iPad, HomePod ja TV). Muidugi tasub arvestada sellega, et beetad on... beetad ning arendajatele mõeldud beetad on veel nõks varasemad. Mul näiteks hakkas üks õuna enda rakendus iOS 17 beeta puhul tavatult palju akut sööma. Beetad on ikka esimestele julgetele.
ios betasid on alati saanud tasulist kontot omamata paigaldada. Installeerid beta profiili ja anna minna.
Kommentaarid: 313 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 4 :: 240
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dirty Harry
HV Guru

liitunud: 04.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 13.06.2023 09:41:36 vasta tsitaadiga

Anti kirjutas:
Dirty Harry kirjutas:
Nüüd saab arendajatele mõeldud betasid ka tavakasutaja paigaldada, selleks pole enam vaja aastatasulist arendajakontot.

Seega näiteks iOS 17 beeta on täiesti paigaldatav (või MacOS 14.0 Sonoma, WatchOS 10 jne, iPad, HomePod ja TV). Muidugi tasub arvestada sellega, et beetad on... beetad ning arendajatele mõeldud beetad on veel nõks varasemad. Mul näiteks hakkas üks õuna enda rakendus iOS 17 beeta puhul tavatult palju akut sööma. Beetad on ikka esimestele julgetele.
ios betasid on alati saanud tasulist kontot omamata paigaldada. Installeerid beta profiili ja anna minna.
Nii on.

Ma rääkisin arendajatele mõeldud beetadest. Need on nõks varasemad/bugisemad kui avalikkusele kättesaadavad beetad.
Kommentaarid: 177 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 143
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Anti
 

liitunud: 11.05.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 13.06.2023 09:51:54 vasta tsitaadiga

Jah, seda küll.
Kommentaarid: 313 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 4 :: 240
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dirty Harry
HV Guru

liitunud: 04.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 22.06.2023 17:20:13 vasta tsitaadiga

Dirty Harry kirjutas:
Mul näiteks hakkas üks õuna enda rakendus iOS 17 beeta puhul tavatult palju akut sööma.
Nii oli siis iOS 17 beta 1'ga, et tavaline jõudeolek võtts liiga palju akut. Täna väljatulnud beta 2 parandas selle vea.
Kommentaarid: 177 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 143
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
BA79
HV kasutaja

liitunud: 10.04.2021




sõnum 10.07.2023 16:46:31 vasta tsitaadiga

icon_wink.gif Ei teagi kuhu postitada, aga arvan, et selles osas on see suurim teene eeskätt iPhone disaineritelt ja arendajatelt:
Ühesõnaga ostsin uue teleka. Sellel on võimalik lasta teleka heliväljundina kasutada nutitelefoni, antud juhul suunan oma SE2020-le. Mul on kõrvasisene Oticoni kuuldeaparaat, mis on MFi ehk "Made for iPhone". Avastasin, et kui nutirakenduses funktsioon aktiveerida, siis suunab telekas heli SE2020-le, aga see omakorda suunab heli edasi mulle otse kõrva kuuldeaparaati!
Lihtsalt vau! Tunne ennast nagu mingi salateenistuse agent, kes on varustatud tipptasemel tehnoloogiaga. On väga meeldiv üllatus ja hea teada, et põhimõtteliselt on mul kuuldeaparaat nüüd nagu sinihambaga kõrvaklapp- pole vaja eraldi uusi osta. Eks see on muidugi ka LG suur pluss et pakuvad erinevate platvormide tuge nii Androidile, kui ka Apple seadmetele. Analoogliideseid ei ole, aga see eest on digitaalseid kommunikatsioonikanaleid nii palju, et tõenäosus et väline seade ühendamata jääb, on väga väike.
Õnnelik olen, et iPhone elu nii lahedaks teeb selles mõttes. Samas päris täiuslikult see funktsioon siiski ei tööta kuna natuke hakib ja vahel kaotab ühenduse ära. Arvan, et teeb seda selle tõttu, et rakendus nõuab korraga nii BT kui ja Wifi seesolekut. Nii BT kui Wifi on mõlemad 2,4 GHz peal ja see võib põhimõtteliselt tekitada probleeme.

Katsetan ka oma Androidi tahvliga. Proovin kas sellega ka töötab.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
heretic666
HV Guru
heretic666

liitunud: 13.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 10.07.2023 20:22:22 vasta tsitaadiga

BA79, Airpods Pro 2 klappide "transparency mode" (mis siis kuulab ümbritsevat heli ja edastab kõlariga edasi seda) on ka reguleeritav kui tugevalt ta ümbritsevat heli võimendab.
Vähemalt üks review väitis et pole üldse paha eeldusel et kuulmiskahjustus on kergeastmeline - https://www.soundly.com/blog/airpods-as-hearing-aids
Kommentaarid: 70 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 68
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
BA79
HV kasutaja

liitunud: 10.04.2021




sõnum 10.07.2023 21:38:46 vasta tsitaadiga

heretic666 Tänud vastamast! Lugesin seda blogipostitust. Ma arvan, et kõrvaklapid ei asenda kuuldeaparaati. Kuulmiskahjustuse ulatus on väga individuaalne. Mul on pikaajaline kuulmiskahjustus juba lapsest saati ja kuulmislanguse ulatus natuke varieerub. Ma lasen alati teha endale kuulmiskeskuses audiogrammi, põhimõtteliselt kord 2 aasta tagant. Ja kui kuulmislanguses on mingi muutus siis laetakse uus programm kuuldeaparaati vastavalt sellele. Teine probleem on see, et kõrvad vajavad õhutust. Kõrvasisestel aparaatidel on õhutuskanal. Klappidel seda ei ole nii, et neid saaks kasutada ainult lühiajaliselt. Need airpodsid tunduvad huvitavad, aga kahtlen kas akud 14-18 tundi vastu peavad- ma päevas kaua üleval (lugesin tehnilist Airpodsi kirjeldust- ühe laadimisega ainult 6 tundi ja see ka ilmselt sõltub intensiivsusest). Ja ilma spetsialisti konsultatsioonita ei julgeks niisama neid osta. Olen juba korra ämbrisse astunud kui võtsin vastu vanatädist järgi jäänud kuuldeaparaadi. Põhimõtteliselt piisas poolest aastast, et kuulmist rohkem tuksi keerata. Sellest tasemest olen vist tagasi taastunud aga enam ei julge sedasi mängida. Kuuldeaparaadid on nagu prillid vaegnägijale. Peab laskma optometristil mõõta, kes siis individuaalse prilliretsepti kirjutab.

viimati muutis BA79 10.07.2023 21:39:48, muudetud 1 kord
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga Online

sõnum 10.07.2023 21:38:55 vasta tsitaadiga

tsitaat:

Õnnelik olen, et iPhone elu nii lahedaks teeb selles mõttes. Samas päris täiuslikult see funktsioon siiski ei tööta kuna natuke hakib ja vahel kaotab ühenduse ära. Arvan, et teeb seda selle tõttu, et rakendus nõuab korraga nii BT kui ja Wifi seesolekut. Nii BT kui Wifi on mõlemad 2,4 GHz peal ja see võib põhimõtteliselt tekitada probleeme

Kas seade ei tööta 5GHz peal?
Saaks sellest probleemist lahti.

Ma jamasin klappide ja telekaga pikalt kuniks lihtsalt tõstsin teleka 5GHz võrku ja voilaa, hakkimine kadunud kohe

_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
BA79
HV kasutaja

liitunud: 10.04.2021




sõnum 10.07.2023 21:42:51 vasta tsitaadiga

jeesus188 kirjutas:
tsitaat:

Õnnelik olen, et iPhone elu nii lahedaks teeb selles mõttes. Samas päris täiuslikult see funktsioon siiski ei tööta kuna natuke hakib ja vahel kaotab ühenduse ära. Arvan, et teeb seda selle tõttu, et rakendus nõuab korraga nii BT kui ja Wifi seesolekut. Nii BT kui Wifi on mõlemad 2,4 GHz peal ja see võib põhimõtteliselt tekitada probleeme

Kas seade ei tööta 5GHz peal?
Saaks sellest probleemist lahti.

Ma jamasin klappide ja telekaga pikalt kuniks lihtsalt tõstsin teleka 5GHz võrku ja voilaa, hakkimine kadunud kohe


Tänud vastuse eest! Proovin, aga siis pean uue 5 GHz ruuteri vahele panema. Praegu on kasutuses Telia Inteno DG301 2,4GHz Wifiga.

Mul on sisuliselt 2 varianti, kas üürida Technicolor/ED500 katsetuseks või osta kuskilt arvutipoest kolmanda osapoole ruuter ja see AP-na üles seada.


viimati muutis BA79 10.07.2023 21:52:37, muudetud 2 korda
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga Online

sõnum 10.07.2023 21:45:46 vasta tsitaadiga

BA79, kui ikka närvidele käib, siis vahetad...mul hakkas ilgelt närvidele kaotiline hakkimine....kodus vist kõik asjad läbi proovinud, mis signaali võiks segada....aga noh wifi sageduse peale ei tulnud enne kuud icon_lol.gif
Mis maal ikka 5GHz wifiga teha kui tigunett tuleb üle moblamasti....aga näe, oli ikka vaja nüüd icon_biggrin.gif

Ju mu lg telekal need moodulid samas kohas/tükis, et telekaga vaid see error

_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
BA79
HV kasutaja

liitunud: 10.04.2021




sõnum 14.07.2023 19:53:27 vasta tsitaadiga

jeesus188 OK, arusaadav. Mõtlesin ringi, et ootan kuni järgmise kuu alguseni. Ostan uue TP Linki sest pole mõtet maksta niipalju raha seadme eest (3 aasta üür+ väljaost 42€ teeb ikka sama mis kohe 169€-ga osta), kui arvutipoest saab ca 30 euroga 3-nda osapoole ruuteri.

EDIT:Tundub, et ajutine lahendus toimib praegu sedasi, et kui sülearvuti välja lülitada või ooterežiimi panna/Wifi välja lülitada st ühtki teist lähedalasuvat Wifit tarbivat seadet ei ole siis toimib hakkimata. Samuti loeb telefoni kaugus telerist. Kuna minu kasutusviis ei eelda seda, et oleks telefon käepärast (sissetulev kõne tuleb samuti kuuldeaparaati, siis panin telefoni teleka kõrvale aktiivkõlarile, st mitte TV lauale vaid kõrgemale, umbes 50cm lauapinnast). Nii töötab kõige stabiilsemalt ja ei haki. Proovin sel viisil läbi ajada kuni uue kuu alguseni, siis ostan 5Ghz Wifiga ruuteri ja proovin telekat telefoniga kasutada 5Ghz peal.

EDIT2: Tundub, et sinihammast on vaja ainult kuuldeaparaadile. Kui BT väljas siis striimitakse audio telefoni valjukasse. Põhimõtteliselt ma saaks ka niimoodi, et installin ThinQ äpi tahvlisse ja siis vajadusel kasutan oma vanu Jabra kõrvaklappe audiokaabliga, kui tõesti hakib ja häirib sest telekal endal 3,5mm audio pistikupesa ei ole. See muidugi OT ja siinkohal sellega ka lõpetan.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
TeaMeTzu
HV veteran

liitunud: 10.10.2011




sõnum 05.08.2023 09:11:46 vasta tsitaadiga

Kas eBay magsafe auto telefonihoidjad toimivad kenasti? Pole kunagi ühtegi magsafe aksessuaari kasutanud ja ei kujuta ette kas piisavalt tugev ühendus autohoidikuks.
A'la selline: link
Kommentaarid: 28 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 28
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kre
Kreisi kasutaja

liitunud: 06.08.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 05.08.2023 09:28:11 vasta tsitaadiga

TeaMeTzu kirjutas:
Kas eBay magsafe auto telefonihoidjad toimivad kenasti? Pole kunagi ühtegi magsafe aksessuaari kasutanud ja ei kujuta ette kas piisavalt tugev ühendus autohoidikuks.


Olen paar aastat kasutanud aliexpressist pärit hoidikut. Toimib ilusti, probleem on olnud pigem mitte originaal korpustega. Mõnel nõrgemad magnetid ja ei hoia nii tugevalt kinni kui originaal. Ma küll ei ole neid testinud kümnete kaupa aga paariga on olnud selline kogemus.
Kommentaarid: 80 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 76
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Mac/Apple »  iPhone mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 804, 805, 806 ... 831, 832, 833  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.