Avaleht
uus teema   vasta Tarkvara »  Arvutimängude foorum »  Diablo IV märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 16, 17, 18 ... 29, 30, 31  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale. Teata moderaatorile
otsing:  
Zonerman
HV veteran
Zonerman

liitunud: 03.06.2003




sõnum 07.06.2023 13:05:42 vasta tsitaadiga

HDTanel kirjutas:
Ma tahaks teada kuidas te neid World Evente näete? Ma vist mingi kuu aega teen sidequeste jms veel icon_lol.gif one step at a time.
Lisaks kus on GLOBAL chat?

Viimasena.. nad tõsiselt peavad Diablo III matchmaking süsteemi tagasi tooma. Praegu vaikselt mängin enda tempos tehes kõike contenti aga kui see ühelepoole saab siis tahaks gruppida..
Hetkel vaatan, et gruppimine on... ulme raske.. ala leia mingi random vend maailmast, kes sinu leveliga on.. ei ole võimalik.


Kui kaardi avad, siis seal näiitab või vilgub natuke selline ümmargune ringikujuline sümbol kuskil kaardi servas, kui see ei ole sinu vaateväljal kaardil, et näe miskit on tulemas. Peamine on see legion event siis erienvates kohtades aga loot tundub on sama. World bosse ma lihtsalt vaatan kogu kaarti korra poole tunni jooksul, siis on teada kas on tulemas kuskil, kuna selle ooteaeg on pool tundi.


Just tekkis mul ja tegin pildi sellest.
'



Grupi tegemine on jah lootutetu, kui just ei ole Diablo battlenet sõbra listis juba. Eile oli mul üsna koomiline seik. Farminsin Helltide'i siis olles level 76. Märkasin mingi druid oma bear olekus hakkas kaasas käima. Ega ta midagi suurt teha ei jõudnud, kuna WW tegin eest puhtaks. Tema vist oli mingi level 67 ehk siis mobid raskemad (73 on world tier 4 miinimum). Käis siis kaasas ja päris ei leechinud ka lihtsalt koomiline oli vaadata. Ma avasin cheste ja tema oli kaasas minuga icon_biggrin.gif
Aga siis ma liikusin teise tsooni kaardil helltide'is ja tema kadus ära kuigi oli mul kõrval. Ei vedanud tüübil icon_lol.gif

_________________
Sõim ja räuskamine läheb SIIA
Kommentaarid: 63 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 62
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
HDTanel
Overclocker
HDTanel

liitunud: 15.12.2002




sõnum 07.06.2023 16:49:33 vasta tsitaadiga

Üks asi veel mida kritiseeriks on bosside presentatsioon...

Nagu üks boss kõrbes
Spoiler Spoiler Spoiler
hulll EPIC muusika algab (vahest pole isegi muusikat) ja cutscene on ka epic.. ja siis fight algab, mäng cutib mu karakteri peale ja boss on kuskil offscreen jumal teab kus.. pean otsima ja siis leian, et boss lihtsalt aeglaselt kõmbib isegi mitte minu poole icon_lol.gif way to kill the hype.

_________________
Krüpto
Minu Youtube - HDTanel
Minu Instagram - HDTanel
Kommentaarid: 633 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 3 :: 495
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Zonerman
HV veteran
Zonerman

liitunud: 03.06.2003




sõnum 07.06.2023 18:34:15 vasta tsitaadiga

Neid wtf momente on mul nii palju, et ma ei viitsi neid siia kirja panna. Bugisid ka, kus liiga kiirelt mingi bossi tappes ei saagi lõpuni teha.

Just leidsin uue MH relva upgrade. Seekord rollis mõõgale kõik vajalikud statsid ja basicu rerollisin str peale. Kusjuures see oda, mida ma seni kasutasin sain rare dropist kohe esimese asjana, kui ma world tier 4 peale kolisin. Sellest ajast olen uut paremat Mainhandi taga ajanud aga ei midagi. Seega kui te tier4 mappi lähete, siis kindlasti lootige KÕIK OMA RARE relvad lisaks legedele, mis on ANCESTRIAL. Need rollivad alati parema damage ja statside vahemikud kui on Sacred variant. Lisaks üle 800 item poweri 2h relvi ma näen väga harva. Keegi mainis, et 818 on parim mis näinud. Seega peab joppama, et mingid kehvad statsid ei rolli, muidu on pekkis icon_biggrin.gif
Kokkuvõttes vahet pole mis level ise oled, kui world tier 4 lased, siis seal võid varakult saada hea item poweri ja ei pruugi enam ka kuni level 100 uuesti näha.

62 vs 79 alles upgrade

_________________
Sõim ja räuskamine läheb SIIA
Kommentaarid: 63 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 62
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
end889
HV kasutaja
end889

liitunud: 22.05.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 07.06.2023 22:33:32 vasta tsitaadiga

Ma olen ka ca 1h jagu tegelenud nüüdseks, storyt surutakse mõnusalt peale, ning avastada ja leida on päris palju, esmamulje on väga hea jäänud alustuse põhjal. Paragoni ja eventidega läheb asi vast veel hullemaks icon_biggrin.gif
_________________
Tiktok pole elu.
Kommentaarid: 12 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 12
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
HDTanel
Overclocker
HDTanel

liitunud: 15.12.2002




sõnum 08.06.2023 00:31:39 vasta tsitaadiga

Ma jõudsin selgusele, et ELDEN RING on mind muutnud. Kõik boss fightid oleksid võinud mingit korraliku CUTSCENE omada.. ja bossid millel mitu faasi.. neil mingi faasi vaheline cutscene.. ilma nendeta olid paljud boss fightid väga magedad ja kuidagi poolikud
_________________
Krüpto
Minu Youtube - HDTanel
Minu Instagram - HDTanel
Kommentaarid: 633 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 3 :: 495
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
1dumbpcuser
HV Guru

liitunud: 05.03.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 08.06.2023 08:07:10 vasta tsitaadiga

Kes story läbi teinud, mis arvate?
Vaatasin eile ühte twitch striimerit, kes just oli lõpus ning
Spoiler Spoiler Spoiler

_________________
M: AMD Ryzen 5 7600X Box

M: AMD Ryzen™ 9 7900X Desktop Processor
Kommentaarid: 96 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 91
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
DigeBeni
HV Guru
DigeBeni

liitunud: 06.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 08.06.2023 09:39:18 vasta tsitaadiga

Veel natuke asjalikku analüüsi, mida võiks paremaks kruvida:
Spoiler Spoiler Spoiler

_________________
Kommentaarid: 193 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 5 :: 160
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SirAskAlot
Kreisi kasutaja

liitunud: 19.03.2011




sõnum 08.06.2023 09:53:59 vasta tsitaadiga

Juhend kuidas Diablo 4 steamdeckil tööle saada.

https://www.rockpapershotgun.com/how-to-install-battlenet-on-steam-deck
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Acidrain
HV vaatleja

liitunud: 01.04.2006




sõnum 08.06.2023 11:10:21 vasta tsitaadiga

Keegi siit seda Hardcore lvl 100 ja Echo of Lilith kill challenge ka teeb? Esimesed tuhat mängijat, kes Echo of Lilith ära tapavad, graveeritakse nende nimed Lilith kuju sisse. Proovin ise ka teha, aga tundub, et Echo of Lilith on hetkel unkillable?
Igatahes streamin ka, võite tulla ja tere öelda: https://www.twitch.tv/acidsystem
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
HDTanel
Overclocker
HDTanel

liitunud: 15.12.2002




sõnum 08.06.2023 14:23:54 vasta tsitaadiga

Acidrain kirjutas:
Keegi siit seda Hardcore lvl 100 ja Echo of Lilith kill challenge ka teeb? Esimesed tuhat mängijat, kes Echo of Lilith ära tapavad, graveeritakse nende nimed Lilith kuju sisse. Proovin ise ka teha, aga tundub, et Echo of Lilith on hetkel unkillable?
Igatahes streamin ka, võite tulla ja tere öelda: https://www.twitch.tv/acidsystem


Mõttetu, saad oma nime kuskile Blizzardi kontoris asuva Lilithi kuju sisse icon_lol.gif
Kõige rohkem häirib, et pole kuskil ju mingit ametlikku viisi kontrollida, et palju juba max lvli kätte saanud on HC-s või kuidas nad üldse kontrollivad.

_________________
Krüpto
Minu Youtube - HDTanel
Minu Instagram - HDTanel
Kommentaarid: 633 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 3 :: 495
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Acidrain
HV vaatleja

liitunud: 01.04.2006




sõnum 08.06.2023 15:09:30 vasta tsitaadiga

HDTanel kirjutas:

Mõttetu, saad oma nime kuskile Blizzardi kontoris asuva Lilithi kuju sisse icon_lol.gif
Kõige rohkem häirib, et pole kuskil ju mingit ametlikku viisi kontrollida, et palju juba max lvli kätte saanud on HC-s või kuidas nad üldse kontrollivad.


Mis sügav tagamõte sul peab olema, et mängus challengit teha? Kui endale lihtsalt ei meeldi, see on teine asi. Ma teen mostly for fun ja personaalne väljakutse, ning ofc Lilith kintsu peale mu nimi, yes.
See ei ole ainult lvl 100, like I said, Lilith peab ka ära tapma, ning see on unkillable hetkel apparently. Mingi unofficial edetabel on olemas, aga seal ei ole kõik sees afaik, ning see ei näita, kas on Lilith tapetud või mitte.

https://d4armory.fly.dev/leaderboard/?mode=hardcore&classes=allclasses
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Zonerman
HV veteran
Zonerman

liitunud: 03.06.2003




sõnum 08.06.2023 18:38:10 vasta tsitaadiga

Acidrain kirjutas:
Keegi siit seda Hardcore lvl 100 ja Echo of Lilith kill challenge ka teeb? Esimesed tuhat mängijat, kes Echo of Lilith ära tapavad, graveeritakse nende nimed Lilith kuju sisse. Proovin ise ka teha, aga tundub, et Echo of Lilith on hetkel unkillable?
Igatahes streamin ka, võite tulla ja tere öelda: https://www.twitch.tv/acidsystem


Wudijo kes leveldas soolo HC level 100 läks ka proovima Lilith ja kaotas oma rogue. Kui on soovi uuesti chare vorpida ja leveldada 100 peale, siis anna minna. HC 100 lihtsalt leveldada ei ole tegelt väga raske, kui seda teha ettevaatlikult. Aga Lilith HC on teine teema. Seal on ka DPS check ehk siis ei piisa ainult räigelt defense peale loota. Seni kuni leveldamine jääb nagu paegu ka season1, siis mina ei tee kindlasti HC chare. Hetkel olen ise level 83 ja ma ei tahaks mõeldagi, kui peaks otsast peale alustama. See ei ole D3 kus sind saab keegi powerleveldada 50 peale kiirelt, et siis uuesti edasi lasta.

Hetkel barb player proovib softcore'is Echo lilith maha saada. Üks viga ja 1 shot https://www.twitch.tv/rob2628

_________________
Sõim ja räuskamine läheb SIIA
Kommentaarid: 63 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 62
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
eShelobik
HV Guru
eShelobik

liitunud: 01.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 08.06.2023 18:54:26 vasta tsitaadiga

Zonerman, Powerleveldamine 1-50 on täpselt sama mis D3's 1-70 icon_biggrin.gif https://www.youtube.com/watch?v=7idRcL0S2ts
Kommentaarid: 292 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 259
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Acidrain
HV vaatleja

liitunud: 01.04.2006




sõnum 08.06.2023 19:26:06 vasta tsitaadiga

Zonerman kirjutas:

Wudijo kes leveldas soolo HC level 100 läks ka proovima Lilith ja kaotas oma rogue. Kui on soovi uuesti chare vorpida ja leveldada 100 peale, siis anna minna. HC 100 lihtsalt leveldada ei ole tegelt väga raske, kui seda teha ettevaatlikult. Aga Lilith HC on teine teema. Seal on ka DPS check ehk siis ei piisa ainult räigelt defense peale loota. Seni kuni leveldamine jääb nagu paegu ka season1, siis mina ei tee kindlasti HC chare. Hetkel olen ise level 83 ja ma ei tahaks mõeldagi, kui peaks otsast peale alustama. See ei ole D3 kus sind saab keegi powerleveldada 50 peale kiirelt, et siis uuesti edasi lasta.

Hetkel barb player proovib softcore'is Echo lilith maha saada. Üks viga ja 1 shot https://www.twitch.tv/rob2628


Ma probs enne ei proovigi, kui geari juurde saab, ala uus season ja gear maybe. Või kui nerfitakse Lilithit.
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Zonerman
HV veteran
Zonerman

liitunud: 03.06.2003




sõnum 08.06.2023 20:34:35 vasta tsitaadiga

eShelobik kirjutas:
Zonerman, Powerleveldamine 1-50 on täpselt sama mis D3's 1-70 icon_biggrin.gif https://www.youtube.com/watch?v=7idRcL0S2ts


See saab fixitud suht kindlalt.

Acidrain kirjutas:


Ma probs enne ei proovigi, kui geari juurde saab, ala uus season ja gear maybe. Või kui nerfitakse Lilithit.


Sa vaatasid seda stream linki? See on sama barb player kes enne early accessi closed betas tegi level 100, siis kui barb ei olnud veel nerfitud. Nüüd live sai ta Echo Lilith killitud ENNE, kui barb sai uuesti nerfi ja Lilith boss tehti palju tugevamaks. Nüüd ei saa ka parimad mägijad kergelt enam Lilithi maha. Vb mõni teine klass suudab cheesida mingitmoodi aga gearis asi pole. HC teha oleks aburdne hetkel.



Veidi aega tagasi spawnis world boss nüüd siis betas olnud. Hakkasin vaikselt nagu alati muuseas hittima ja siis vaatasin, et rahvas sureb ümberringi kohe esimesest matsust. Siis vaatasin oi jummel see ju hoopis level 90 ja ma ise level 83. Teised on kõik mitukümmend levelit veelgi maas ja nad vist ei hiti suurt midagi icon_biggrin.gif
Panin siis kohe endale healing unique püksid peale, mis on mõeldud tanky dungeoniteks. Peaks ütlema hea challenge oli seekord, kuigi healing potte ei olnud vaja kasutada. Ma läksin sinna 8 potiga 9st. Fortify ja barrier toimivad ülihästi + unque pidev healimine. Muidu on WB alati olnud sinna ca level 70 kanti ja easy mode. Ma ei tea mina olin igatahes esimene, kes sinna instance tuli ootama WB.
Gear on mul suht mix-maxed damage poolest mõned asjad saaks paremad aga see oleks õnne otsimine, et rolliks kohe 3-4 õiget statsi korraga.
Varsti teen kogu paragoni boardile reseti, sest peale nerfi on vaja muuta. Maksab kuskil 6-7 milli kulda. Hea, et ma olen müünud geari kollaseid pigem. Kulda on nii 30 milli kandis hetkel ja väga enam kulutada pole vaja rerollimisele.

Spoiler Spoiler Spoiler

_________________
Sõim ja räuskamine läheb SIIA
Kommentaarid: 63 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 62
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Acidrain
HV vaatleja

liitunud: 01.04.2006




sõnum 09.06.2023 00:38:40 vasta tsitaadiga

Zonerman kirjutas:

Sa vaatasid seda stream linki? See on sama barb player kes enne early accessi closed betas tegi level 100, siis kui barb ei olnud veel nerfitud. Nüüd live sai ta Echo Lilith killitud ENNE, kui barb sai uuesti nerfi ja Lilith boss tehti palju tugevamaks. Nüüd ei saa ka parimad mägijad kergelt enam Lilithi maha. Vb mõni teine klass suudab cheesida mingitmoodi aga gearis asi pole. HC teha oleks aburdne hetkel.


Mitte keegi ei ole lives Echo of Lilith tapnud veel, isegi mitte softcores. See tüüp tappis selle betas, mitte lives. See, mida betas tehti ei koti kedagi enam. Maailma top mängijad ootavad, kuni mingid muudatused tulevad, mida ma just ka ütlesin. Asi on gearis või siis bossi nerfi taga. Ning ma ma olengi HCis, hence mida ma just sulle ütlesin. icon_lol.gif
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Zonerman
HV veteran
Zonerman

liitunud: 03.06.2003




sõnum 09.06.2023 13:01:49 vasta tsitaadiga

Ajasin sassi, see oli tema video enne live'i streamis väitis segaselt. Anyway mind see HC nagunii ei huvita ega ka Echo Lilith. Täna liikusid kõlakad, et uued nerfid tulevad paljudele spekkidele WW peaks olema üks neist jälle.


Edit: veel üks HC barb streamer Alkaizer, kellel oli ikka väga pimped barb kaotas just streamimisel oma chari. DC ja oligi lännu, midagi teha tal polnud.

_________________
Sõim ja räuskamine läheb SIIA
Kommentaarid: 63 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 62
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SirAskAlot
Kreisi kasutaja

liitunud: 19.03.2011




sõnum 09.06.2023 15:53:33 vasta tsitaadiga

Spoiler Spoiler Spoiler
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
eShelobik
HV Guru
eShelobik

liitunud: 01.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 09.06.2023 22:08:36 vasta tsitaadiga

Minu jaoks peavad nad ikka season 1 tulekuks päris palju muutusi tegema. Ma hetkel ei tunne küll, et ma tahaks uuesti tühjas maailmas ringi joosta ja pooltühjades dungeonites üksikuid mobe taga ajada. Samuti see pidev emotsioon, et enamus aega kulub ühest kohast teise minemisele, mitte deemonite mõrvamisele...
Samuti UI teemad. Tore, et kollased tagasi tähtsaks tehti, aga no vabandust, nende sorteerimine on küll silmadele valus lihtsalt. Sigilid ja aspectid on lihtsalt hunnikus, mida üles leida ei ole normaalselt võimalik, sest searchi pole. Mingit chatti, gruppi jne ei hakka mainimagi, kui vahepeal keegi mööda ei kappaks, siis oleks täiesti singleplayeri tunne.

Ma ei saa aru, millega nad seal mõtlesid, kui mängu tegid... kas nad tõesti ise oma koosolekutel tundsid, et oi kui äge see kõik on.
Kommentaarid: 292 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 259
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
HDTanel
Overclocker
HDTanel

liitunud: 15.12.2002




sõnum 09.06.2023 22:33:31 vasta tsitaadiga

HDTanel kirjutas:
labidas, always online mänge pm pole võimalik kräkkida.

Igatahes, kas keegi viitsib aidata leida põhjus miks mul D4 lihtsalt räigelt läägab Win10 peal? Tean, et palju progesi asju täis aastatega aga tahaks teada täpselt, mis seda läägi tekitab sest puhta Win11 peal on 0 läägi.
Läägi mõtlen siis selle all, et mäng jookseb normaalselt kuni järsku nagu kiilub kinni 1ks sekundiks.. siis jookseb jälle kenasti siis jälle.. jne jne jne.
Task Manageris midagi imelikku ei leia, mis prose või mälu koormaks.. aga vb midagi sellist mis ei näitagi seal midagi?


My GOD... ma LÕPUKS leidsin miks mul mäng RÄIGELT läägas.
Disablege Battlenet launcheris "Browser Hardware Acceleration".. nii loll asi. Pole ime, et ma ei suutnud tuvastada, mis piix mul läägamist põhjustab kuna bättlenetti ei luba ju kinni panna mäng kopp.gif
Spoiler Spoiler Spoiler

_________________
Krüpto
Minu Youtube - HDTanel
Minu Instagram - HDTanel
Kommentaarid: 633 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 3 :: 495
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Zonerman
HV veteran
Zonerman

liitunud: 03.06.2003




sõnum 10.06.2023 05:20:15 vasta tsitaadiga

Vahepeal Echo Lilith WW buildiga osad said maha aga see saab nerfi, kuna lõputu keerlemine tekitas probleeme ühe legendary aspektiga, kus damage läks absurdesks. Siis leiti uus barb build rupture bleed, millega lilith maha võeti. Sama teema, stackib bleedi nii kõrgele, et saab iga bossi kiirelt maha.
World boss saadi paari sekundiga maha Ruptrue bleediga icon_biggrin.gif

Minu katsetus selle spekiga. 2h unique on peaaegu perfect aga muu gear ei ole väga optimeeritud selle spekiga. Üsna fun aga vaevalt see ka selliseks jääb. Sobib just hästi high level dungeonites näiteks ja bosside vastu. Mis on eriti kreisi oli see, et shoutid on pea alati peal, kuna mingil põhjusel kui veidi gearis lucky hit ajada üles, siis rupture pidev spämmimine muudab shoutide cooldowni absurdelt madalaks. Videost on hästi näha mul.

Spoiler Spoiler Spoiler

_________________
Sõim ja räuskamine läheb SIIA
Kommentaarid: 63 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 62
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
HDTanel
Overclocker
HDTanel

liitunud: 15.12.2002




sõnum 10.06.2023 06:36:52 vasta tsitaadiga

Ma siin tegin Barbi millega otsustan terve kaardi kõik 100% läbi teha.
Hetkel sain ACT 1 Fractured Peaksi tehtud, va mõned sidequestid mida ei leia ja ei taha kohe guide otsima hakata.
ACT 1 = LVL42 icon_lol.gif kohe max level

_________________
Krüpto
Minu Youtube - HDTanel
Minu Instagram - HDTanel
Kommentaarid: 633 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 3 :: 495
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Vael
HV Guru

liitunud: 17.03.2013




sõnum 10.06.2023 09:32:49 vasta tsitaadiga

Ma ei saa aru mis tühjast maailmast siin s8nitakse koguaeg? Kas wold eventid võeti maha?
Beetas ma ei saanud paari tunniga missiooni poole liikudagi, igal pool oli liiga palju taplemist...
Mäng laeb alla eks paistab kas tõesti kõi kollid maailmast nüüd ära võetud.
D3 oli küll see süsteem et hakkas järjest peale jooksma kolle kuni sain oma 30,40 kill streak kätte. Omaette katsumus oli küll, aga kas see D2 ka nii oli, ei mäleta nagu...
Kommentaarid: 17 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 16
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SirAskAlot
Kreisi kasutaja

liitunud: 19.03.2011




sõnum 10.06.2023 10:33:56 vasta tsitaadiga

HDTanel kirjutas:
HDTanel kirjutas:
labidas, always online mänge pm pole võimalik kräkkida.

Igatahes, kas keegi viitsib aidata leida põhjus miks mul D4 lihtsalt räigelt läägab Win10 peal? Tean, et palju progesi asju täis aastatega aga tahaks teada täpselt, mis seda läägi tekitab sest puhta Win11 peal on 0 läägi.
Läägi mõtlen siis selle all, et mäng jookseb normaalselt kuni järsku nagu kiilub kinni 1ks sekundiks.. siis jookseb jälle kenasti siis jälle.. jne jne jne.
Task Manageris midagi imelikku ei leia, mis prose või mälu koormaks.. aga vb midagi sellist mis ei näitagi seal midagi?


My GOD... ma LÕPUKS leidsin miks mul mäng RÄIGELT läägas.
Disablege Battlenet launcheris "Browser Hardware Acceleration".. nii loll asi. Pole ime, et ma ei suutnud tuvastada, mis piix mul läägamist põhjustab kuna bättlenetti ei luba ju kinni panna mäng kopp.gif
Spoiler Spoiler Spoiler


kuna bättlenetti ei luba ju kinni panna mäng kopp.gif

eeeee ise pole proovinud kuna olen liiga laisk aga

tsitaat:
Loading the client is only half the battle, because it also needs to be launched, given the fact that the game tab is not displayed in the Battle.net application. To start and play after downloading the client, do the following:

Open the folder with the game C:GamesDiablo IV, find the file “Diablo IV.exe” in it and create a shortcut to it.
Open the “Properties” of this shortcut and on the “Shortcut” tab in the “Object” line at the very end, after the closing quotation mark, separated by a space, add the following parameter: -launch. In our example, it should look like this: “C:GamesDiablo IVDiablo IV.exe” -launch
Click “Apply” and “OK”.
Then click on the finished shortcut and start the game.
After downloading, a window will appear with fields for entering your account information – enter them and enter the game.
After successfully logging in, exit the game, open the shortcut properties again, and after a space after -launch, add one more parameter: -sso. It will turn out like this: “C:GamesDiablo IVDiablo IV.exe” -launch -sso
Save changes: “Apply” and “Ok”.
Ready. Then you can freely launch the client through this shortcut and play.

YOU CAN ALSO READ: Horror Horror Tale 2: Samantha released on iOS and Android

Launching the game this way does not require the Battle.net application: you need to use the created shortcut and you can bring it to your desktop.

Reference. The -launch option causes the game client to ask for the user’s account information instead of launching the Battle.net app and grabbing it from it. And -sso remembers the data entered last time, so that you do not have to specify them every time you log in (but this will require you to successfully log into the game at least once). If you want to change the account, then you need to remove -sso from the “Object”.

Siin vist oli eespool isegi sellest juttu , ei mäleta enam.

See sinu always online pole crackitav on ka suht vale. Küsimus on pigem kas ja kuna tootja piraat serveri kinni paneb.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Zonerman
HV veteran
Zonerman

liitunud: 03.06.2003




sõnum 10.06.2023 14:16:56 vasta tsitaadiga

Juhul kui kasutate neid legendary aspekte kuskil oma buildides, siis need on hetkel disabled, kuna olid liiga head.
https://us.forums.blizzard.com/en/d4/t/edgemasters-aspect-aspect-of-berserk-ripping-temporarily-disabled/40256

Tagasi WW peale, Ei viitsi HoTA proovida, kuna pidev geari muutmine ja respekkimine skillidele on liiga kallis juba. 30-40 milli paari päevaga kulutada pole isegi nuusata. Iga reroll läheb kalliks, isegi varu geariga.



Vendor müüs just võtsin ligi, vb mingi stun spekiga necro või HoTA barb jaoks kasulik. Ulme ikka, sellepärast kogu aeg harjumuseks saanud vendoreid kontrollida. Sealt ikka tuleb häid asju ka aga 820 pole paljud isegi world dropist saanud. Eile sain ise 818 IP 2h mace ja sellega tõusis WW damage 13k pealt 17k peale.

_________________
Sõim ja räuskamine läheb SIIA
Kommentaarid: 63 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 62
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Tarkvara »  Arvutimängude foorum »  Diablo IV mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 16, 17, 18 ... 29, 30, 31  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.