Avaleht
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Vaba Mikrofon »  Sisepoliitika teema märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 618, 619, 620 ... 845, 846, 847  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale. Teata moderaatorile
otsing:  
laurx
HV Guru
laurx

liitunud: 25.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga Online

sõnum 07.06.2023 15:19:03 vasta tsitaadiga

Ee kasum läheb omanikule.
_________________
Ketas, ketta, ketast, kettasse, kettas, kettast, kettale, kettal, kettalt, kettaks, kettani, kettana, kettata, kettaga. <--SPIKKER
mõned sülerid, mis hetkel müüa on -> https://www.facebook.com/marketplace/profile/100087345405856/ värskeim loetelu. Ei mingit otsa.ee d. kätte saad asap.
Kommentaarid: 1104 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 704
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pppd
Kreisi kasutaja

liitunud: 21.06.2004




sõnum 07.06.2023 15:21:34 vasta tsitaadiga

Formuleeriks selle küsimuse parem nii, et kuidas see sulle sobiks, kui Kaja sinu ettevõtet regullima hakkab, kui sa nt anubise arvates liiga palju kasumit teenid? icon_smile.gif
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Kontakt
HV vaatleja

liitunud: 11.03.2007




sõnum 07.06.2023 15:23:39 vasta tsitaadiga

KillFrenzy kirjutas:
Kontakt kirjutas:
KillFrenzy kirjutas:
Sa ajad ju täiesti ümmargust juttu. Asi kisub sotskommudeks.

Et riik sekkub, kui palju tohib kasumit teenida + hinnalaed.


Jah, riik võiks sekkuda sellesse kui palju riigifirma (EE) kasumit teenib ja mis hinnaga teenust müüb. Magic, eksole.



Oot, juba mitmes kord, tood mitu asja välja ja nüüd on jutt eesti energiast.
Miks peaks sekkuma palju EE kasumit võib teenida?
Enne rääkisid ka kütusefirmadest ja elektrimüüjatest, miks ja kuidas peaks sekkuma riik, palju kasumit võib teenida?

Kas sa oled ka üks nendest kes nägi, et EE sai 128 miljonit kasumit ja ei saanud aru kuskohast see tuli?
Tead mitu % sellest tuli eestisse elektrimüügist ja kui palju ekspordist?
Tead mitusada miljonit maksti samal perioodil elektri ja küttehinnatoetust?

Väitsid, et oled siiani reformi valinud aga su tänaseid poste lugedes oled sa täiesti valet erakonda toetanud.

Kontakt kirjutas:

Sinu meelest siis täiesti ok, et eestlased teistest nordpooli riikidest mitmeid kordi rohkem elektri eest maksavad?


Sinu meelest siis täiesti ok, et eestlased teistest nordpooli riikidest mitmeid kordi vähem elektri eest maksavad?


Jah, mina tean, kas ka sina?

Minu meelest on ok, kui eestlased sama elektrikoguse eest teistega võrdset hinda maksavad, eriti kui tootmine on meie enda kodumaal. Kui tegemist on riigifirmaga nagu seda on EE, siis ilmselgelt peakski riik sekkuma hinnapoliitikasse. Praegu inimesed maksavad ennast vaeseks lihtsalt. Vabaturumajanduses oleks ohtlik pretsedent tõesti eraettevõtetele hakata tegema ettekirjutusi, aga siis ei jäägi muud üle kui tulla käibemaksus veel rohkem inimestele vastu. Paljudes EU riikides need % ammu alla 10%.

Ja kuidas puutuvad minu tänased postitused sellesse, keda ma valinud olen? Kas RE on püha lehm, keda kritiseerida ei tohi? Kas pean neid edasi valima, kui nende otsused mulle ei meeldi? Panen roosad prillid ette ja teesklen, et kõik on korras nagu mõni teine siin? Ma lihtsalt väljendan rahulolematust, see aga ei tähenda, et ma minevikus valesti oleksin valinud.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
KillFrenzy
HV Guru
KillFrenzy

liitunud: 05.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 07.06.2023 15:31:08 vasta tsitaadiga

Kontakt kirjutas:

Ja kuidas puutuvad minu tänased postitused sellesse, keda ma valinud olen?


Sa oled valinud järjepidevalt parempoolset erakonda, aga su tänased postid nõuavad vasakpoolset valitsust.


viimati muutis KillFrenzy 07.06.2023 15:35:04, muudetud 2 korda
Kommentaarid: 149 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 132
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
anubis
HV Guru
anubis

liitunud: 08.06.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 07.06.2023 15:33:20 vasta tsitaadiga

See vasak ja parem on keeruline teema. Vasakpoolsed ajavad koguaeg segamini.
Kommentaarid: 316 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 270
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Kontakt
HV vaatleja

liitunud: 11.03.2007




sõnum 07.06.2023 15:34:35 vasta tsitaadiga

pppd kirjutas:
Formuleeriks selle küsimuse parem nii, et kuidas see sulle sobiks, kui Kaja sinu ettevõtet regullima hakkab, kui sa nt anubise arvates liiga palju kasumit teenid? icon_smile.gif


Las teenivad siis kasumit, seni kuni see on ühiskonda edasiviiv. Praegu aga nt kõrged elektri- ja kütusehinnad suretavad välja palju teisi ettevõtteid, tõstavad sisendhindu jne. Ja see pole konkurents. Kütus ja elekter on ühiskonna toimimiseks põhivajadused ja nendega ei saa manipuleerida. Kui minu kasumivõtmine hakkaks ühiskonna toimimist tasakaalust välja viima, siis otseloomulikult tõmbaksin tagasi. Aga mina olen mõttetu mutter, kellest ei olene midagi. Küll aga kõrged sisendhinnad mõjutavad minu tegemisi.

KillFrenzy kirjutas:
Kontakt kirjutas:

Ja kuidas puutuvad minu tänased postitused sellesse, keda ma valinud olen?


Sa oled valinud järjepidevalt parempoolset erakonda, aga su tänased postid nõuavad vasakpoolset valitsust.


Ma küsin veelkord, sa ütlesid, et peaks piirama elektri- ja kütusemüüjate kasumit.
Edaspidi räägid ainult eesti energiast.

Miks ja kuidas peaks piirama ülejäänud elektri- ja kütusemüüjate kasumit?


RE pole ammu parempoolne enam.

Ma ei nõua ei üht ega teist poolt, vaid seda, et praegune valitsus suhtuks tõsisemalt hetkeolukorda.


viimati muutis Kontakt 07.06.2023 15:36:55, muudetud 1 kord
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
KillFrenzy
HV Guru
KillFrenzy

liitunud: 05.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 07.06.2023 15:36:59 vasta tsitaadiga

Kontakt, Ma küsin veelkord, sa ütlesid, et peaks piirama elektri- ja kütusemüüjate kasumit.
Edaspidi räägid ainult eesti energiast.

Kuidas peaks piirama ülejäänud elektri- ja kütusemüüjate kasumit?


Kontakt kirjutas:
Kui minu kasumivõtmine hakkaks ühiskonna toimimist tasakaalust välja viima, siis otseloomulikult tõmbaksin tagasi.


rofl.gif
Kommentaarid: 149 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 132
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Kontakt
HV vaatleja

liitunud: 11.03.2007




sõnum 07.06.2023 15:43:44 vasta tsitaadiga

KillFrenzy kirjutas:
Kontakt, Ma küsin veelkord, sa ütlesid, et peaks piirama elektri- ja kütusemüüjate kasumit.
Edaspidi räägid ainult eesti energiast.

Kuidas peaks piirama ülejäänud elektri- ja kütusemüüjate kasumit?


Kontakt kirjutas:
Kui minu kasumivõtmine hakkaks ühiskonna toimimist tasakaalust välja viima, siis otseloomulikult tõmbaksin tagasi.


rofl.gif


Esiteks tuleks börsilt välja astuda ja koondada kõik riigifirma alla nagu see oli varem. Et ei oleks elektrimüügil vahel mitu erinevat keha, kes kõik koorivad inimeselt seitse nahka. Mul vanaema juures on samad elektriliinid ja postid, mis 30a tagasi, mil ta maksis ainult EE-le. Nüüd mingid levid ja ringid jms vahel, ja hind on kohati lihtsalt ulme. Kütusemüüjate kohta mul pole paraku vastust, kuidas riik saaks praegu peale käibemaksu sekkuda.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
KillFrenzy
HV Guru
KillFrenzy

liitunud: 05.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 07.06.2023 15:47:28 vasta tsitaadiga

Kontakt kirjutas:
KillFrenzy kirjutas:
Kontakt, Ma küsin veelkord, sa ütlesid, et peaks piirama elektri- ja kütusemüüjate kasumit.
Edaspidi räägid ainult eesti energiast.

Kuidas peaks piirama ülejäänud elektri- ja kütusemüüjate kasumit?


Kontakt kirjutas:
Kui minu kasumivõtmine hakkaks ühiskonna toimimist tasakaalust välja viima, siis otseloomulikult tõmbaksin tagasi.


rofl.gif


Esiteks tuleks börsilt välja astuda ja koondada kõik riigifirma alla nagu see oli varem. Et ei oleks elektrimüügil vahel mitu erinevat keha, kes kõik koorivad inimeselt seitse nahka. Mul vanaema juures on samad elektriliinid ja postid, mis 30a tagasi, mil ta maksis ainult EE-le. Nüüd mingid levid ja ringid jms vahel, ja hind on kohati lihtsalt ulme.


Sa näed ja ei mürista. icon_neutral.gif


Tundub uskumatu, et selline isik on ettevõtja ja pakub 30 inimesele tööd.
Kommentaarid: 149 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 132
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pppd
Kreisi kasutaja

liitunud: 21.06.2004




sõnum 07.06.2023 15:50:23 vasta tsitaadiga

kui vahepeal asjast ka rääkida, siis üks asi millest ma aru ei saa, on muidu mõistlike inimeste hirmus valu siin riigis klotsidega mängida ja silte vahetada. Nimetame keskkonnaministeeriumi kliimaministeeriumiks - nagu mida see päriselt paremaks teeb? Nimetame majandus- ja kommunikatsiooniministeeriumi majandus- ja infotehnoloogiaministeriumiks - selline silt on ukse kõrval millegipoolest nüüd vanast parem? Tõstame mitu osakonda ühe ministeeriumi alt teise alla - kindlasti pole töötajatel mitte midagi muud paremat teha kui uute ministrite tujude kohaselt edasi-tagasi kolida. Rääkimata rahast ja vaevast, mis selle kõige selle organiseerimise ja läbiviimise peale kulub. Natuke rohkem vastutustunnet ja heaperemehelikku suhtumist kuluks ära.
https://forte.delfi.ee/artikkel/120199436/miljonid-uue-valitsuse-umberkorraldused-lahevad-maksumaksjale-maksma-vaga-suure-summa


viimati muutis pppd 07.06.2023 15:50:51, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Kontakt
HV vaatleja

liitunud: 11.03.2007




sõnum 07.06.2023 15:54:24 vasta tsitaadiga

Kui kunagi ettevõtlusega hakkad tegelema, näed ka, kust raha tuleb ja kuhu läheb. Ei saa ainult teiste kulul vegeteerida, võitlema peab ellujäämise nimel. Muidusööjad muidugi pole elus mitte millegi eest vastutanud.

Kas sinu meelest siis ok, et eestlane maksab EU kõrgemaid hindu pea kõigil asjadel kui keskmine palk EU madalamaid. Istu maha ja mõtle natuke enne vastamist.


viimati muutis Kontakt 07.06.2023 15:56:39, muudetud 1 kord
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
anubis
HV Guru
anubis

liitunud: 08.06.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 07.06.2023 15:56:16 vasta tsitaadiga

Ettevõtjad võtavad niipalju kui tarbija on nõus maksma.

Huvitaval kombel nii kui tarbija maksma pole nõus lähevad kohe pankrotti või nõuavad toetusi.

Õpitud abitus, ma ütleks.
Kommentaarid: 316 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 270
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
napoleon
Unknown virus
napoleon

liitunud: 08.12.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 07.06.2023 15:56:37 vasta tsitaadiga

Kontakt kirjutas:
pppd kirjutas:
Formuleeriks selle küsimuse parem nii, et kuidas see sulle sobiks, kui Kaja sinu ettevõtet regullima hakkab, kui sa nt anubise arvates liiga palju kasumit teenid? icon_smile.gif


Las teenivad siis kasumit, seni kuni see on ühiskonda edasiviiv. Praegu aga nt kõrged elektri- ja kütusehinnad suretavad välja palju teisi ettevõtteid, tõstavad sisendhindu jne. Ja see pole konkurents. Kütus ja elekter on ühiskonna toimimiseks põhivajadused ja nendega ei saa manipuleerida. Kui minu kasumivõtmine hakkaks ühiskonna toimimist tasakaalust välja viima, siis otseloomulikult tõmbaksin tagasi. Aga mina olen mõttetu mutter, kellest ei olene midagi. Küll aga kõrged sisendhinnad mõjutavad minu tegemisi.


Kas praegu võtad kasumit nii, et napilt ots-otsaga kokku tuleks või müüd ikka selle hinnaga, mille eest ostjaid leidub? Võid olla pisike mutter, aga majandus üldiselt koosnebki pisikestest mutritest. Kui sina müüd odavamalt, siis on naabrimehe pisike firma ka sunnitud oma hinnad üle vaatama jne. Aga lõpptulemus võib olla see, et lõpuks panete mõlemad uksed kinni kuna selle pisku nimel tõmblemine ei tasu ennast ära ja tekib keegi uus, kes näeb turul tühja kohta ja hakkab kõrgema hinnaga müüma.

Muide käibemaks väga konkurentsi ei mõjuta. Ekspordi puhul ei puutu see üldse asjasse ja sisetarbimise puhul on kõigile sama.
Kommentaarid: 76 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 59
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pppd
Kreisi kasutaja

liitunud: 21.06.2004




sõnum 07.06.2023 15:59:39 vasta tsitaadiga

Lihtsalt meeldetuletuseks, et kui me praegu börsilt ära tuleks, siis me maksaksime kilovatt-tunni eest ümmarguselt seda universaalteenuse 20 senti kogu aeg, sest see ongi enam-vähem meie oma põlevkivielektri tegelik hind. Lisaks veel võrgutasu ehk siis liinide-postide hooldus. Õiglusega ei ole siin midagi pistmist.
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Kontakt
HV vaatleja

liitunud: 11.03.2007




sõnum 07.06.2023 16:13:28 vasta tsitaadiga

KillFrenzy kirjutas:
Kontakt kirjutas:
Kui kunagi ettevõtlusega hakkad tegelema, näed ka, kust raha tuleb ja kuhu läheb. Ei saa ainult teiste kulul vegeteerida, võitlema peab ellujäämise nimel.


Su postituste põhjal sa sellest küll aru ei ole saanud.

Tavaline ekrenaudi jutt, börsilt ära, kasumid liiga suured, hinnalaed.

Mitte vähimatki ettekujust sellest kust raha tuleb ja kuhu läheb, tühi lärm teemadel, millest mitte midagi ei jaga.

Maksud nulli ja raha ning elekter tuleb seinast.


Raha tulebki ettevõtetelt, kellest paljud on praegune valitsus pankrotti ajanud. Tulemused on näha. Euroala suurimad hinnad ja madalaimad palgad. Faktid.

pppd kirjutas:
Lihtsalt meeldetuletuseks, et kui me praegu börsilt ära tuleks, siis me maksaksime kilovatt-tunni eest ümmarguselt seda universaalteenuse 20 senti kogu aeg, sest see ongi enam-vähem meie oma põlevkivielektri tegelik hind. Lisaks veel võrgutasu ehk siis liinide-postide hooldus. Õiglusega ei ole siin midagi pistmist.


Ometi EEK ajal maksin alla 1 krooni. Kas tootmine nüüd siis kallim? Polnud siis ka mingeid võrgutasusid.

napoleon kirjutas:
Kontakt kirjutas:
pppd kirjutas:
Formuleeriks selle küsimuse parem nii, et kuidas see sulle sobiks, kui Kaja sinu ettevõtet regullima hakkab, kui sa nt anubise arvates liiga palju kasumit teenid? icon_smile.gif


Las teenivad siis kasumit, seni kuni see on ühiskonda edasiviiv. Praegu aga nt kõrged elektri- ja kütusehinnad suretavad välja palju teisi ettevõtteid, tõstavad sisendhindu jne. Ja see pole konkurents. Kütus ja elekter on ühiskonna toimimiseks põhivajadused ja nendega ei saa manipuleerida. Kui minu kasumivõtmine hakkaks ühiskonna toimimist tasakaalust välja viima, siis otseloomulikult tõmbaksin tagasi. Aga mina olen mõttetu mutter, kellest ei olene midagi. Küll aga kõrged sisendhinnad mõjutavad minu tegemisi.


Kas praegu võtad kasumit nii, et napilt ots-otsaga kokku tuleks või müüd ikka selle hinnaga, mille eest ostjaid leidub? Võid olla pisike mutter, aga majandus üldiselt koosnebki pisikestest mutritest. Kui sina müüd odavamalt, siis on naabrimehe pisike firma ka sunnitud oma hinnad üle vaatama jne. Aga lõpptulemus võib olla see, et lõpuks panete mõlemad uksed kinni kuna selle pisku nimel tõmblemine ei tasu ennast ära ja tekib keegi uus, kes näeb turul tühja kohta ja hakkab kõrgema hinnaga müüma.

Muide käibemaks väga konkurentsi ei mõjuta. Ekspordi puhul ei puutu see üldse asjasse ja sisetarbimise puhul on kõigile sama.


Eks ikka tuleb hinnapoliitikat üle vaadata. Eriti praeguses inflatsioonis, millel lõppu ei paista. Ise tahaks ju ka elada ja teised ka.


viimati muutis Kontakt 07.06.2023 16:16:29, muudetud 1 kord
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
KillFrenzy
HV Guru
KillFrenzy

liitunud: 05.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 07.06.2023 16:16:35 vasta tsitaadiga

Kuradi kaja icon_exclaim.gif

Kontakt kirjutas:


Ometi EEK ajal maksin alla 1 krooni. Kas tootmine nüüd siis kallim? Polnud siis ka mingeid võrgutasusid.


Daamid ja härrad, ettevõtja küsib kas tootmine on nüüd kallim?

Elekter maksis alla krooni 22 aastat tagasi.


viimati muutis KillFrenzy 07.06.2023 16:21:02, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 149 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 132
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Kontakt
HV vaatleja

liitunud: 11.03.2007




sõnum 07.06.2023 16:20:48 vasta tsitaadiga

KillFrenzy kirjutas:
Kuradi kaja icon_exclaim.gif

Kontakt kirjutas:


Ometi EEK ajal maksin alla 1 krooni. Kas tootmine nüüd siis kallim? Polnud siis ka mingeid võrgutasusid.


Daamid ja härrad, ettevõtja küsib kas tootmine on nüüd kallim?


Aga kas on siis elektri tootmine kallim või peaks olema hoopis odavam kui nt 30a tagasi?
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
KillFrenzy
HV Guru
KillFrenzy

liitunud: 05.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 07.06.2023 16:22:18 vasta tsitaadiga

Tegemist peab olema trolliga.
_________________
M: SFP Telia GPON võrgu jaoks - 40€
Kommentaarid: 149 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 132
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
renx09
HV Guru
renx09

liitunud: 28.09.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 07.06.2023 16:26:00 vasta tsitaadiga

Kontakt kirjutas:

Aga kas on siis elektri tootmine kallim või peaks olema hoopis odavam kui nt 30a tagasi?


see on küll pisut "peast lihtne" küsimus

_________________
!!
Kommentaarid: 299 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 240
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Kontakt
HV vaatleja

liitunud: 11.03.2007




sõnum 07.06.2023 16:30:06 vasta tsitaadiga

Vaatasid peeglisse?

renx09 kirjutas:
Kontakt kirjutas:

Aga kas on siis elektri tootmine kallim või peaks olema hoopis odavam kui nt 30a tagasi?


see on küll pisut "peast lihtne" küsimus


Aga tõesta, miks x koguse põlevkivi kaevandamine ja sellest elektri tootmine on nii palju kallim, et inimesed elektri eest kohati 4-kohalisi summasid maksavad? Ja seda roheenergia ajastul.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
KillFrenzy
HV Guru
KillFrenzy

liitunud: 05.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 07.06.2023 16:34:22 vasta tsitaadiga

Ajaloohuvilistele, võrgutasu tekkis eraldi reana 2005 aastal.
Alla krooni, ehk 6.4 eurosendi maksis elekter 2001 aastal.

Aprillis ja mais oli keskmine elektrihind 6.5 senti.

_________________
M: SFP Telia GPON võrgu jaoks - 40€
Kommentaarid: 149 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 132
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Kontakt
HV vaatleja

liitunud: 11.03.2007




sõnum 07.06.2023 16:40:52 vasta tsitaadiga

KillFrenzy kirjutas:
Ajaloohuvilistele, võrgutasu tekkis eraldi reana 2005 aastal.
Alla krooni, ehk 6.4 eurosendi maksis elekter 2001 aastal.

Aprillis ja mais oli keskmine elektrihind 6.5 senti.


https://majandus.postimees.ee/7791094/elektrihind-teeb-homme-viimase-kolme-kuu-rekordi

Jaja.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
anubis
HV Guru
anubis

liitunud: 08.06.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 07.06.2023 16:59:20 vasta tsitaadiga

Selles on ju süüdi Kaja!
Kommentaarid: 316 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 270
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
degrass
HV kasutaja
degrass

liitunud: 23.12.2004




sõnum 07.06.2023 17:01:10 vasta tsitaadiga

Kontakt kirjutas:

Raha tulebki ettevõtetelt, kellest paljud on praegune valitsus pankrotti ajanud.


Praegune valitsus on ametis olnud alla kahe kuu. Soovisid sa ehk öelda Peaminister Kaja Kallas?

_________________
˄28 The term "troll" refers to internet users–in this context, paid operatives–who post inflammatory or otherwise disruptive content on social media or other websites.
Nie wieder ist jetzt
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Kontakt
HV vaatleja

liitunud: 11.03.2007




sõnum 07.06.2023 17:13:59 vasta tsitaadiga

degrass kirjutas:
Kontakt kirjutas:

Raha tulebki ettevõtetelt, kellest paljud on praegune valitsus pankrotti ajanud.


Praegune valitsus on ametis olnud alla kahe kuu. Soovisid sa ehk öelda Peaminister Kaja Kallas?


Jah, tänan.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Vaba Mikrofon »  Sisepoliitika teema mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 618, 619, 620 ... 845, 846, 847  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.