Avaleht
uus teema   vasta Raud »  Videokaardid / Monitorid / TV »  Oculus Rift, HTC VIVE, PS VR ja teised virtual reality headsetid märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 173, 174, 175, 176  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale. Teata moderaatorile
otsing:  
d3t
HV Guru
d3t

liitunud: 14.05.2004




sõnum 06.06.2023 14:49:01 vasta tsitaadiga

londiste, pikslivaba erkaan (4k per eye) mida me jookustame üle 80+fpsi (effective 12ms update), moonutusetta passtrough, ilma viivituseta gestured (ehk iivelduse probleemid on igavik), spatial audio mis toimib (ma pole näinud senimaani ühtegi VR headseti mille puhul ei tekiks tahmist kasutada kõrvaklappe immersioni suurendamiseks), kaamerate paigutus nii et käsi saab mugavalt hoida, silmatracking jne jne. Natukene muudest läbimurretest saab lugeda siit: https://twitter.com/sterlingcrispin/status/1665792422914453506
_________________
next.Insiders - koht mängijatele ja tehnikahuvilistele toredaks ajaveetmiseks.
PT: Sony XE90 & LG C1 värvi kalibreerimine
Lecktor - 3D printerid ja lisatarvikud, Voron, Prusa jne
Kommentaarid: 85 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 72
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
londiste
HV Guru
londiste

liitunud: 23.04.2003




sõnum 06.06.2023 16:46:38 vasta tsitaadiga

palju on urundusjuttu, eks tehniline asi tuleb hiljem.
mida pead silmas moonutuseta passthrough all?
gestured ei ole kindlasti ilma viivituseta, küsimus küll on, et kas apple on suutnud seda viidet veel maha lihvida. esimese põlve juures olid kontrollerite viited paarikümne ms kandis, iirc on eelmise-praeguse põlve gesture tracking juba rauas ja ka päris kiire.

m2 on muidugi üsna kõva sõna seal sees.
ar osa on põnev aga seni on omajagu jäänud selle taha, kuidas ekraani läbipaistvust hästi hallata.

rida asju on olnud ka enne olemas aga hinna taga kinni, reso, audio, eye tracking ja võimalik, et ka r1.
ma ei teagi, mis see võistlev headset praegu oleks.

_________________
- londiste
...aga mina ei saa kunagi suureks!
Kommentaarid: 237 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 212
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
libe
kvaliteetne mees
libe

liitunud: 04.11.2001




sõnum 06.06.2023 19:20:00 vasta tsitaadiga

londiste kirjutas:
palju on urundusjuttu, eks tehniline asi tuleb hiljem.
mida pead silmas moonutuseta passthrough all?
gestured ei ole kindlasti ilma viivituseta, küsimus küll on, et kas apple on suutnud seda viidet veel maha lihvida. esimese põlve juures olid kontrollerite viited paarikümne ms kandis, iirc on eelmise-praeguse põlve gesture tracking juba rauas ja ka päris kiire.

m2 on muidugi üsna kõva sõna seal sees.
ar osa on põnev aga seni on omajagu jäänud selle taha, kuidas ekraani läbipaistvust hästi hallata.

rida asju on olnud ka enne olemas aga hinna taga kinni, reso, audio, eye tracking ja võimalik, et ka r1.
ma ei teagi, mis see võistlev headset praegu oleks.

kuidas fov on, kas suusaprilli tunnetus on endiselt sees
ma ei kuulnud promovideotes sõnagi selles, kõik rääkisid immersionist ja whatnot
ja see pikslivaba ekraan, milles d3t räägib - see on apple kasutaja mingi tõlgendus turundusinfost, kaugel faktist

mu fullhd telekas on 55" ka pikslivaba

kas pimax 8k oli pikslivaba?

_________________
☠
Kommentaarid: 82 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Aeron
HV Guru
Aeron

liitunud: 11.02.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 06.06.2023 22:06:02 vasta tsitaadiga

nad vist lubasid 4k per eye oleks kuskil nagu kirjas olnud, see võiks päris pixlivaba ka olla, ma eeldan, et fov seal juures võiks 100+ olla, aga tahaks jah spec sheeti näha küll...
https://www.techradar.com/news/apple-vision-pro-everything-we-know#section-apple-vision-pro-specs-and-features

_________________
Võib öelda,et ma olen liigselt enesekeskne,aga mind see ei häiri
Tulge kõik HV rahvaga jalkat mängima!
|
Kommentaarid: 70 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 63
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
d3t
HV Guru
d3t

liitunud: 14.05.2004




sõnum 07.06.2023 09:44:43 vasta tsitaadiga

libe, FOV 120, 4.7k per eye kui täpne olla, Quest Pro on juba peaaegu loetav, see on lihtsalt next level mis Vison Pro teeb. Suusaprillitunnetus on endiselt alles, küll on aga erinevaid headstrape, ka üks millel keskelt strap üle läheb, selles suhtes on Quest Pro omaette liigas.
londiste, kogu OS ja seal käivtatavad rakendused jooksevad 83fpsi peal locked. Moonutusetta passtroguh all pean silmas seda kui kasutad Quest 2 või Quest Pro passtrought siis värvid on peepus ja debth tunnetus on kaka - see ei ole üldse teema Vision Pro'ga.

_________________
next.Insiders - koht mängijatele ja tehnikahuvilistele toredaks ajaveetmiseks.
PT: Sony XE90 & LG C1 värvi kalibreerimine
Lecktor - 3D printerid ja lisatarvikud, Voron, Prusa jne
Kommentaarid: 85 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 72
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
m8markus
HV veteran
m8markus

liitunud: 15.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 07.06.2023 09:53:42 vasta tsitaadiga

Ärkamine, ammu on seadmed väljas mis on 8k resoga Varjo, Pimax, omal on pimax 8KX juba ammu, mängudest ei räägita seal üldse suurt mitte midagi, kõigi eeldustega on vaja kogu süsteem nende oma osta, et seda üldse kasutada nagu ikka. See aku teema on ka suht jura, isegi pimaxi crystalil on parem lahendus ja mingit revolutsiooni ei näe ma seal, väga hiljaks on jäädud sellega...hetkel võik öelda, et ehk kõige mugavam peas see.
Kommentaarid: 44 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 40
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
londiste
HV Guru
londiste

liitunud: 23.04.2003




sõnum 07.06.2023 10:43:59 vasta tsitaadiga

m8markus, tegelikult ju ei ole. saadaolevad varjo asjad on 2800x2600 midagi. eriti vr3 kahe ekraani lugu on samas natukene teine teema. varjo headsetid on 2k raha, mis selles mõttes panevad üsna apple klassi küll.
pimaxil on see ühtse experience puudumine probleemiks pluss üles seadmise tüütus, mis eeldatavasti on applel väga silutud. eeldatavasti. muidu jah, 2160p per silm, ekraanid on 110hz võimelised kuid sisendi tõttu native resoga ainult 90hz. ka ei ole neil sisse ehitatud arvutit. samas ka koos käte tracking mooduliga on vähem kui pool apple seti hinnast. crystal on pimaxil tulemas aga seesama 2800x2800 midagi reso, mingi kõvem qualcomm soc ja jällegi vähem kui pool apple headseti hinnast.

_________________
- londiste
...aga mina ei saa kunagi suureks!
Kommentaarid: 237 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 212
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Viilutaja
HV Guru
Viilutaja

liitunud: 28.07.2002




sõnum 07.06.2023 10:48:00 vasta tsitaadiga

m8markus kirjutas:
Ärkamine, ammu on seadmed väljas mis on 8k resoga Varjo, Pimax, omal on pimax 8KX juba ammu, mängudest ei räägita seal üldse suurt mitte midagi, kõigi eeldustega on vaja kogu süsteem nende oma osta, et seda üldse kasutada nagu ikka. See aku teema on ka suht jura, isegi pimaxi crystalil on parem lahendus ja mingit revolutsiooni ei näe ma seal, väga hiljaks on jäädud sellega...hetkel võik öelda, et ehk kõige mugavam peas see.


Kas ma sain valesti aru, minumeelest see VisionPro ongi justkui arvuti juba? icon_rolleyes.gif M2 pro kiip ju sees.
Ehk sisuliselt võiksid saada kasutada seda täiesti eraldiseisva asjana. Ma eeldan, et ka siis mingi salvestusmaht juba ka seal sees. Võimalik, et selle passtrough abiga kuvatakse ette sulle virtuaalne klaviatuur ja siis toksid sõrmi õhus ja samal ajal näed mida kirjutad. Ehk all-in-one seade.
Kommentaarid: 222 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 192
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
londiste
HV Guru
londiste

liitunud: 23.04.2003




sõnum 07.06.2023 10:56:10 vasta tsitaadiga

neid "nagu arvuti" headsette on ju kõigil. oculus/meta quest, htc-l vive focused, pimaxil vist seni ei olnud aga tuleb crystal jne.
_________________
- londiste
...aga mina ei saa kunagi suureks!
Kommentaarid: 237 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 212
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
m8markus
HV veteran
m8markus

liitunud: 15.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 07.06.2023 10:59:30 vasta tsitaadiga

londiste kirjutas:
m8markus, tegelikult ju ei ole. saadaolevad varjo asjad on 2800x2600 midagi. eriti vr3 kahe ekraani lugu on samas natukene teine teema. varjo headsetid on 2k raha, mis selles mõttes panevad üsna apple klassi küll.
pimaxil on see ühtse experience puudumine probleemiks pluss üles seadmise tüütus, mis eeldatavasti on applel väga silutud. eeldatavasti. muidu jah, 2160p per silm, ekraanid on 110hz võimelised kuid sisendi tõttu native resoga ainult 90hz. ka ei ole neil sisse ehitatud arvutit. samas ka koos käte tracking mooduliga on vähem kui pool apple seti hinnast. crystal on pimaxil tulemas aga seesama 2800x2800 midagi reso, mingi kõvem qualcomm soc ja jällegi vähem kui pool apple headseti hinnast.
Crystal ei ole tulemas vaid on juba müügis

Viilutaja kirjutas:
m8markus kirjutas:
Ärkamine, ammu on seadmed väljas mis on 8k resoga Varjo, Pimax, omal on pimax 8KX juba ammu, mängudest ei räägita seal üldse suurt mitte midagi, kõigi eeldustega on vaja kogu süsteem nende oma osta, et seda üldse kasutada nagu ikka. See aku teema on ka suht jura, isegi pimaxi crystalil on parem lahendus ja mingit revolutsiooni ei näe ma seal, väga hiljaks on jäädud sellega...hetkel võik öelda, et ehk kõige mugavam peas see.


Kas ma sain valesti aru, minumeelest see VisionPro ongi justkui arvuti juba? icon_rolleyes.gif M2 pro kiip ju sees.
Ehk sisuliselt võiksid saada kasutada seda täiesti eraldiseisva asjana. Ma eeldan, et ka siis mingi salvestusmaht juba ka seal sees. Võimalik, et selle passtrough abiga kuvatakse ette sulle virtuaalne klaviatuur ja siis toksid sõrmi õhus ja samal ajal näed mida kirjutad. Ehk all-in-one seade.


See arvuti mis sinna sisse on ehitatud ei suuda kindlasti mingit norm graafikaga mängu kuvada, isegi 13900K ja 4090 on hing kinn juba ED max sätetel ja 8k resoga praegu mul...
Kommentaarid: 44 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 40
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
d3t
HV Guru
d3t

liitunud: 14.05.2004




sõnum 07.06.2023 11:17:19 vasta tsitaadiga

m8markus, pimax 8k on tegelt 4k per eye, 0.7k jääb puudu per eye et Apple Visioni pikslikogusele järgi jõuda.
_________________
next.Insiders - koht mängijatele ja tehnikahuvilistele toredaks ajaveetmiseks.
PT: Sony XE90 & LG C1 värvi kalibreerimine
Lecktor - 3D printerid ja lisatarvikud, Voron, Prusa jne
Kommentaarid: 85 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 72
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
m8markus
HV veteran
m8markus

liitunud: 15.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 07.06.2023 11:34:01 vasta tsitaadiga

d3t kirjutas:
m8markus, pimax 8k on tegelt 4k per eye, 0.7k jääb puudu per eye et Apple Visioni pikslikogusele järgi jõuda.
Sa võid panna ta ka 10k peale, pole probleemi, kasutasin pikalt nii
Kommentaarid: 44 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 40
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
d3t
HV Guru
d3t

liitunud: 14.05.2004




sõnum 07.06.2023 11:51:17 vasta tsitaadiga

m8markus kirjutas:
d3t kirjutas:
m8markus, pimax 8k on tegelt 4k per eye, 0.7k jääb puudu per eye et Apple Visioni pikslikogusele järgi jõuda.
Sa võid panna ta ka 10k peale, pole probleemi, kasutasin pikalt nii

3840 X 2160 pixels per eye (7680 X 2160 pixels combined) <- Pimax 8k ametlik spec, ei pane sa mingit 10k sinna peale, unista edasi.

Apple toode on poole odavam kui Varjo toode, lõpetame nüüd hinna üle nurisemise
Spoiler Spoiler Spoiler

_________________
next.Insiders - koht mängijatele ja tehnikahuvilistele toredaks ajaveetmiseks.
PT: Sony XE90 & LG C1 värvi kalibreerimine
Lecktor - 3D printerid ja lisatarvikud, Voron, Prusa jne
Kommentaarid: 85 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 72
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Tomorrow
HV Guru
Tomorrow

liitunud: 08.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga Online

sõnum 07.06.2023 12:01:13 vasta tsitaadiga

d3t, Kas nende suunitlus pole erinev? Varjo on VR mis mõeldud juriidilistele iskutele. Sellest ka hind.
Apple VP on AR mis on suunatud füüsilistele isikutele.

Lisaks ilmneb nüüd, et Apple hakkab ilmselt kalli raha eest müüma lisasi nagu läätsed, peakinnitused ja võibolla ka lisaaku kuna vaikimisi akukestvus on kaks tundi.
Lisaks veel kontrollereid pole ju üldse?

Kõik see tõstab kiiresti hinda juba praeguse kalli 3500 pealt veelgi kõrgemale.
Kommentaarid: 89 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 79
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
londiste
HV Guru
londiste

liitunud: 23.04.2003




sõnum 07.06.2023 12:07:29 vasta tsitaadiga

sama xr3 eraisikule on 1.5k icon_smile.gif
varjo on veider.

_________________
- londiste
...aga mina ei saa kunagi suureks!
Kommentaarid: 237 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 212
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
d3t
HV Guru
d3t

liitunud: 14.05.2004




sõnum 07.06.2023 12:14:29 vasta tsitaadiga

Tomorrow kirjutas:
Lisaks veel kontrollereid pole ju üldse?

Esialgu ei tule ka. Kui lugeda developer materjale, siis experiencid peavad olema AR ja VR, seamlessly nende vahel vahetama, ja AR first lähenemine on eelistatud. Seega vähemalt esialgu jäi fully immersed vr mängud ja legacy vr/ar seltskond Apple targetist täielikult välja, vähemalt mõnda aega on see väga isoleeritud kogemus võrreldes teiste toodetega. Ka ei ole võimalik seda kasutada rumala VR ekraanina nagu nt. Quest seeriat saab.

Näide - Golfi mäng koos messages rakendusega


Apple Developer Design Guidelines - https://developer.apple.com/visionos/learn/#design

_________________
next.Insiders - koht mängijatele ja tehnikahuvilistele toredaks ajaveetmiseks.
PT: Sony XE90 & LG C1 värvi kalibreerimine
Lecktor - 3D printerid ja lisatarvikud, Voron, Prusa jne
Kommentaarid: 85 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 72
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Aeron
HV Guru
Aeron

liitunud: 11.02.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 07.06.2023 14:10:06 vasta tsitaadiga

Minu mälu järgi Varjo hinnast suur osa oli support. Või oli see veel otsa?
_________________
Võib öelda,et ma olen liigselt enesekeskne,aga mind see ei häiri
Tulge kõik HV rahvaga jalkat mängima!
|
Kommentaarid: 70 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 63
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
DelMar
HV vaatleja

liitunud: 29.12.2007




sõnum 20.06.2023 20:10:36 vasta tsitaadiga

Küsimus, kas on mõtet osta hetkel hp reverb g2 v2 ebayst, vaatasin, et hind on 400 dollarit pluss saatmine või oodata quest 3me? Arvutiks on i11700, geforce 3070 ja 32gb rami. Oleks ühtlasi ka esimene VRi kogemus sellega.
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mingivend
HV kasutaja

liitunud: 07.07.2007




sõnum 20.06.2023 21:37:21 vasta tsitaadiga

Tahtsin ka G2 osta. Kõikjal saab lugeda, et pilt on üks teravamaid, kuid sujuvaks jooksutamiseks on head GPUd vaja. Pigem 3090 või veel parem. Oleneb mängust muidugi.
Otsustasin Pico Neo 3 Link kasuks, reso on natuke madalam, aga displayport olemas nagu G2-l.
Quest3 pole eriti süvenenud, aga vaevalt sellel DP ühendus tuleb?
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Aeron
HV Guru
Aeron

liitunud: 11.02.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 20.06.2023 22:30:57 vasta tsitaadiga

Mul on G2 olemas - panin just müüki HV-s ka. Ralli mängudeks fantastiline suht. Aga jah, raud võiks olla viisakas. Kui tahad rohkem teada, pm.
_________________
Võib öelda,et ma olen liigselt enesekeskne,aga mind see ei häiri
Tulge kõik HV rahvaga jalkat mängima!
|
Kommentaarid: 70 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 63
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Avot
Lõuapoolik
Lõuapoolik

liitunud: 13.03.2011




sõnum 05.07.2023 21:02:30 vasta tsitaadiga

Quest 2 aku laadimis probleem. Nimelt laeb originaal laadijaga 77%. Ei rohkem! Olen proovinud erinevaid laadijaid ja juhtmeid. Olen tühjendanud kogu Quest 2 (reset jne.) Midagi ei aita icon_sad.gif Kas aku on läbi, või on probleem ikkagi mujal? Kas kellelgi on vastavat probleemi Quest 2 - ga olnud?
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Wiltz
HV Guru

liitunud: 28.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 06.07.2023 04:05:59 vasta tsitaadiga

reverb g2 on hea pildiga, kuid ainult keskel. nii kui keskelt teravast punktist servade poole vaatad on ikkagi udune see asi ning minumeelest võib see reso kasvõi biljard täppi millimeetrile olla aga kui sul ikkagi pilt läbi optima tuleb udune siis mis vahet või mis kasu sellest? ühtlasi on ta ka üsna kobakas ja mitte just kõige mugavam asi mida kanda...minumeelest. 400 mina täna enam ei maksaks, PÄRIS KINDLASTI MITTE kasutatud seadme eest, aga ka uue eest tundub selline natuke üle maksmine juba tänasel päeval.
_________________
"There will be an entire generation of deaf audio enthusiasts who were brought up on CD players and Best Buy receivers, electronic music and so on. These people won't know good sound if it bites them in the ass, so in the end the industry wins."
Kommentaarid: 273 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 9 :: 3 :: 224
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ShiiL
HV veteran
ShiiL

liitunud: 15.05.2002




sõnum 06.07.2023 07:14:25 vasta tsitaadiga

Avot kirjutas:
Quest 2 aku laadimis probleem. Nimelt laeb originaal laadijaga 77%. Ei rohkem! Olen proovinud erinevaid laadijaid ja juhtmeid. Olen tühjendanud kogu Quest 2 (reset jne.) Midagi ei aita icon_sad.gif Kas aku on läbi, või on probleem ikkagi mujal? Kas kellelgi on vastavat probleemi Quest 2 - ga olnud?


Mul jättis laadimise 96% peal seisma. Peale viimast update on korras.

_________________
I may be getting older, but I refuse to grow up!
Kommentaarid: 254 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 206
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Avot
Lõuapoolik
Lõuapoolik

liitunud: 13.03.2011




sõnum 18.07.2023 00:29:03 vasta tsitaadiga

Minul update ei aidanud. Tõuseb kuni 77% ja sinna ka jääb. Laadimis tuli ei muutu rohelsiseks, hoolimata sellest kui kaua laen!

Positiivne, et Meta saadab minule uue (parandatud) Quest 2. hoolimata sellest, et minu Quest 2 oli 3 aastat vana.

No nii, eile 17.07.2023 tuli uus Quest 2. Kõik töötab nagu peab, laadimine jne. Tänud Metale.
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
DeTHiCa.
HV Guru
DeTHiCa.

liitunud: 13.01.2006




sõnum 27.09.2023 22:01:47 vasta tsitaadiga


Link


https://www.meta.com/fi/en/quest/quest-3/#specs

euroopas pre order 569 euri.
Kommentaarid: 144 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 136
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Raud »  Videokaardid / Monitorid / TV »  Oculus Rift, HTC VIVE, PS VR ja teised virtual reality headsetid mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 173, 174, 175, 176  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.