Avaleht
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Microsoft »  Windows 11 märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 80, 81, 82 ... 104, 105, 106  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale. Teata moderaatorile
otsing:  
napoleon
Unknown virus
napoleon

liitunud: 08.12.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 03.06.2023 14:42:08 vasta tsitaadiga

laurx, rufus teeb iso jah puhtaks. Aga mul mingi release upgrade peale pani uuesti selle compatibility tooli käima ja arvas, et ei saa uuendada.
Lahendus oligi rufusega uuesti installikas teha, aga käivitada see windowsi sees ja valida sealt upgrade mitte clean install. Detaile ei mäleta, aga nii sai tehtud. Lõpuks muidugi ikka selle win11 peale vihastasin ja panin win10 tagasi, aga see on juba teine teema.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
laurx
HV Guru
laurx

liitunud: 25.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga Online

sõnum 03.06.2023 16:59:13 vasta tsitaadiga

Veider. Mul pole selline asi silma hakanud.
_________________
Ketas, ketta, ketast, kettasse, kettas, kettast, kettale, kettal, kettalt, kettaks, kettani, kettana, kettata, kettaga. <--SPIKKER
mõned sülerid, mis hetkel müüa on -> https://www.facebook.com/marketplace/profile/100087345405856/ värskeim loetelu. Ei mingit otsa.ee d. kätte saad asap. Arve!
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
olafsand
HV Guru
olafsand

liitunud: 07.09.2007




sõnum 03.06.2023 17:53:03 vasta tsitaadiga

mul 4790k tahtis ka selle 22H2 vms uuendusega uuesti rufuse abi saada...
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
XeStAiSy
HV Guru

liitunud: 12.12.2001




sõnum 03.06.2023 21:17:01 vasta tsitaadiga

Istutataksegi järgmise uuenusega AI sisse.
_________________
Punktkeevitus patareidele/akudele. Akutrelli/laptopi/e-bike. PM
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Bilderberg
HV kasutaja
Bilderberg

liitunud: 26.08.2009




sõnum 04.06.2023 09:46:00 vasta tsitaadiga

Margus kirjutas:
Istutataksegi järgmise uuenusega AI sisse.

Juba sees:
https://www.microsoft.com/en-us/edge/update/114?form=MT00F6&channel=stable&version=114.0.1823.37
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Betamax
HV Guru
Betamax

liitunud: 29.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 04.06.2023 12:25:07 vasta tsitaadiga

See on brauseri oma.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SKG
HV Ihaldatuim Poissmees
SKG

liitunud: 27.01.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 06.06.2023 18:48:05 vasta tsitaadiga

Tore, et nad enda ule nalja oskavad teha icon_biggrin.gif
https://twitter.com/WinRAR_RARLAB/status/1663493174642323457

tsitaat:
May 31
i need to understand how you guys make profit
WinRAR
@WinRAR_RARLAB

tsitaat:
Jun 1
It is one of the great mysteries of life

_________________
17/1/2023, Scart: "Selle sajandi senise möödunud aja üks suuremaid skandaale on hetkel lahti rullumas..."
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tomorrow
HV Guru
Tomorrow

liitunud: 08.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 07.06.2023 09:50:54 vasta tsitaadiga

Long-awaited Microsoft Paint refresh finally adds a dark mode option
https://www.techspot.com/news/98933-long-awaited-microsoft-paint-refresh-finally-adds-dark.html
tsitaat:
Additional updates in build 23471 includes the capability to detach or merge File Explorer tabs.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
XeStAiSy
HV Guru

liitunud: 12.12.2001




sõnum 11.06.2023 19:29:07 vasta tsitaadiga

22h2 on üsna toimiv kuid ikkagi on lääge mängud blurrvad kergelt sama fps linuxiga võrreldes on linux parem saad mööda spekretest exploitidest oma vanema rauaga. Linuxi all dx12 on tiba udusem kui windows kuid linux on saanud rohkem lähedasemaks isegi kui kõik vulkanisse konverditakse on pilt puhtam kui seda windowsis samas kumbki silma riiva. Kuid minusilmis windoosia ikka kehva. Uues windowsi lapis mingeid üllatusi polnud mis paneks kasutama.
_________________
Punktkeevitus patareidele/akudele. Akutrelli/laptopi/e-bike. PM
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mõmmik123
HV kasutaja

liitunud: 13.07.2010




sõnum 12.06.2023 13:36:04 vasta tsitaadiga

Korrlaik probleem , kuna win koguaeg pakkus win 11 uuendust siis lõpuks acceptisin selle uuendus alla laetud tegin resa ja ette jöi pikalt must ekraan peale mida ma tegin manuaalselt arvutile restardi peale mida arvuti tööle pannes tuleb loading kirjagaundoing changes madr u computer... Loadib üsna piklat ja siis viskab sinise ekraaniga errori teeb resa ja sama asi hakkab otsastpeale, lasin tal ööläbi nii paugutada ja ei midagi. Googeldasin , kuidagi peaks saama kuskile recovery menüse aga minul sinna saada ei õnnestunud. Mul on antud arvutis väga ,väga tähtsaid faile mis peavad alles jääma. Mida ma teha võiks , et uuesti arvuti tööle saada.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 12.06.2023 14:16:47 vasta tsitaadiga

Võta ketas välja ja viska teise masinasse, saad asjad kätte. Pärast jamad edasi.
Mis masinaga üldse tegu?

_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mõmmik123
HV kasutaja

liitunud: 13.07.2010




sõnum 12.06.2023 14:50:21 vasta tsitaadiga

jeesus188 kirjutas:
Võta ketas välja ja viska teise masinasse, saad asjad kätte. Pärast jamad edasi.
Mis masinaga üldse tegu?


Ma ei tea kedagi kellel oleks m2 ketast , ühesõnaga lahendust sellele pole , kui vaid uus win peale ?
Mingi msi mänguri komplekt , lauakas.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
laurx
HV Guru
laurx

liitunud: 25.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga Online

sõnum 12.06.2023 14:57:34 vasta tsitaadiga

1. Mingi buutida oskav pulk, winPE, macrium rescue disk, ets.. saad kontosse logida ja kopeerida. Läheb vaja kahte usb pulka: ühte buutimiseks, teist kopeerimiseks. W10 võis isegi korraks restore pointi teha, tavaliselt pannakse see kinni ning uuel versioonil kustutatakse vanad ära.
W10 installimeedia, sealt repair, sealt saad ehk, konkreetseid käske pead guugeldama.
Ma olen kahtlastest masinatest sama macriumiga enne "upgrade" vajutamist image teinud. Kord läks isegi vaja.

_________________
Ketas, ketta, ketast, kettasse, kettas, kettast, kettale, kettal, kettalt, kettaks, kettani, kettana, kettata, kettaga. <--SPIKKER
mõned sülerid, mis hetkel müüa on -> https://www.facebook.com/marketplace/profile/100087345405856/ värskeim loetelu. Ei mingit otsa.ee d. kätte saad asap. Arve!
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
napoleon
Unknown virus
napoleon

liitunud: 08.12.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 12.06.2023 15:08:25 vasta tsitaadiga

Mingi linuxi bootiv pulk oleks isegi parem kui see winPE kuna linuxil on kõigist NTFS õigustest savi ja laseb kõike kopeerida.
Aga üldiselt nii on nagu laurx ütles.
Tarkus tulevikuks:
1. olulistest asjadest peaks olema backup
2. profülaktika mõttes võiks aeg-ajalt ketta image teha
3. enne suuremat uuendust peaks kindlasti ketta image tegema et saaks kiirelt taastada kui miskit peeti läheb
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mõmmik123
HV kasutaja

liitunud: 13.07.2010




sõnum 12.06.2023 15:57:34 vasta tsitaadiga

https://beebom.com/how-fix-undoing-changes-made-to-computer-error-windows-11/

Mul oleks seda ette vaja saada aga ei sa ju
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
napoleon
Unknown virus
napoleon

liitunud: 08.12.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 12.06.2023 16:16:03 vasta tsitaadiga

Seal on ju öeldud mis tegema pead. Kui kuidagi ei jõua selleni, siis variant on win10/win11 pulga pealt bootida ja valida repair.
Aga igal juhul enne kui loomkatseid tegema hakkad tee kõigest olulisest koopia kui sa seda veel teinud pole.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mõmmik123
HV kasutaja

liitunud: 13.07.2010




sõnum 12.06.2023 16:28:30 vasta tsitaadiga

napoleon kirjutas:
Seal on ju öeldud mis tegema pead. Kui kuidagi ei jõua selleni, siis variant on win10/win11 pulga pealt bootida ja valida repair.
Aga igal juhul enne kui loomkatseid tegema hakkad tee kõigest olulisest koopia kui sa seda veel teinud pole.


Ma ei sa wini sisse ju , et mingeid koopiaid teha.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
napoleon
Unknown virus
napoleon

liitunud: 08.12.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 12.06.2023 16:33:00 vasta tsitaadiga

Bootiv linuxi pulk, macrium reflect rescue, mingi muu winPE pulk. Variante on ja eespool juba soovitatud ka.
Kui see on su ainuke PC elamises, siis pead ilmselt mõnele sõbrale külla minema kelle arvutis see pulk valmis teha.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tomorrow
HV Guru
Tomorrow

liitunud: 08.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 12.06.2023 17:06:52 vasta tsitaadiga

napoleon kirjutas:
Mingi linuxi bootiv pulk oleks isegi parem kui see winPE kuna linuxil on kõigist NTFS õigustest savi ja laseb kõike kopeerida.
Aga üldiselt nii on nagu laurx ütles.
Tarkus tulevikuks:
1. olulistest asjadest peaks olema backup
2. profülaktika mõttes võiks aeg-ajalt ketta image teha
3. enne suuremat uuendust peaks kindlasti ketta image tegema et saaks kiirelt taastada kui miskit peeti läheb

Lisan veel
4. Mitte kunagi ära tee upgrade. Kui uus Windows paigaldada, siis parem on see teha clean installina ehk puhtalt. Upgrade käigus võib palju nässu minna nagu ka antud kasutaja murest näha.
5. Teha SSD-le eraldi partitsioon selle uue windowsi installi jaoks kui eraldi ketast pole võtta. Siis kui isegi see clean install nässu läheb saab dualboodiga minna vanasse tagasi.
6. Mingi livecd vms toimiv ja pulga pealt jooksev OS võiks alati varuks olla kui majapidamises pole teisi arvuteid.

Ja ma täielikult mõistan seda, et recoverysse saamine on uutel arvutitel keeruline. Käivitusprotsess on niivõrd kiire, et F8 vms vajutamine on rohkem õnne kui ajastuse küsimus.
Veel on võimalus on DEL vajutades üritada BIOS-i saada, et sealt fast boot jms kinni keerata. See muudab käivitamise aeglasemaks ja annab parema võimaluse õiget hetke tabada.

Probleem on ka selles, et osadel arvutitel USB seadmeid ei lülitata kohe sissegi mis tähendab, et pole võimalik klaviatuuriga recoverysse või BIOS-i saada.
Taolisel juhul peab siis üritama mitu korda arvuti keset seda katkist uuendamist jõuga taaskäivitada. See peaks windowsile andma signaali, et mitu korda järjest kadus vool ja mingil hetkel peaks siis ise recoveryt pakkuma.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mõmmik123
HV kasutaja

liitunud: 13.07.2010




sõnum 12.06.2023 17:30:00 vasta tsitaadiga

https://www.stellarinfo.com/blog/fix-ntfs-sys-missing-or-corrupt-in-windows-10/

Sinna pekas jmudma aga no ei jõua ju , võtan fast boodid maha teen resasi aga ju siis valesti.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tomorrow
HV Guru
Tomorrow

liitunud: 08.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 12.06.2023 17:38:02 vasta tsitaadiga

Mõmmik123 kirjutas:
https://www.stellarinfo.com/blog/fix-ntfs-sys-missing-or-corrupt-in-windows-10/

Sinna pekas jmudma aga no ei jõua ju , võtan fast boodid maha teen resasi aga ju siis valesti.

Jep see juhis räägib samast millele ma enne viitasin, et kui käivitus kaks korda katkestada siis peaks ise recovery pakkuma.
Võimalik siis, et ka see on nii pihta saanud, et ei toimi sul enam. Kuigi seda on raske uskuda. Kui recovery ei toimiks, siis oleks juba käivituse endaga suuri probleeme.

Arvan, et sa pole lihtsalt õiget hetke tabanud veel.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mõmmik123
HV kasutaja

liitunud: 13.07.2010




sõnum 12.06.2023 18:06:27 vasta tsitaadiga

Ma olen neid restarte lademetes teinud aga ei tule midagi muud ette ,kuiundoing changesi loading alt tabi vajutades õnnestub korra aknaid vahetada v noh on selline asi kõrval nagu winpeshl.exe, see peakski vist olema aga ette seda ei sa võtta. Lahti lased alt tabi siis uuesti ei sa midagi selectida
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tomorrow
HV Guru
Tomorrow

liitunud: 08.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 12.06.2023 18:23:41 vasta tsitaadiga

Mõmmik123 kirjutas:
Ma olen neid restarte lademetes teinud aga ei tule midagi muud ette ,kuiundoing changesi loading alt tabi vajutades õnnestub korra aknaid vahetada v noh on selline asi kõrval nagu winpeshl.exe, see peakski vist olema aga ette seda ei sa võtta. Lahti lased alt tabi siis uuesti ei sa midagi selectida

Kas käsurea musta akna saab ette kui SHIFT ja F10 vajutada?
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mõmmik123
HV kasutaja

liitunud: 13.07.2010




sõnum 12.06.2023 18:34:57 vasta tsitaadiga

Tomorrow kirjutas:
Mõmmik123 kirjutas:
Ma olen neid restarte lademetes teinud aga ei tule midagi muud ette ,kuiundoing changesi loading alt tabi vajutades õnnestub korra aknaid vahetada v noh on selline asi kõrval nagu winpeshl.exe, see peakski vist olema aga ette seda ei sa võtta. Lahti lased alt tabi siis uuesti ei sa midagi selectida

Kas käsurea musta akna saab ette kui SHIFT ja F10 vajutada?


Midagi ei juhtu
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
laurx
HV Guru
laurx

liitunud: 25.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga Online

sõnum 12.06.2023 18:46:55 vasta tsitaadiga

Meelis63 on uusnal, kui ss tartusse pesks sattuma, äkki saan vähemalt failid tagasi tuua.
_________________
Ketas, ketta, ketast, kettasse, kettas, kettast, kettale, kettal, kettalt, kettaks, kettani, kettana, kettata, kettaga. <--SPIKKER
mõned sülerid, mis hetkel müüa on -> https://www.facebook.com/marketplace/profile/100087345405856/ värskeim loetelu. Ei mingit otsa.ee d. kätte saad asap. Arve!
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Microsoft »  Windows 11 mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 80, 81, 82 ... 104, 105, 106  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa ei või manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.