Avaleht
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Vaba Mikrofon »  Sisepoliitika teema märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 608, 609, 610 ... 850, 851, 852  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale. Teata moderaatorile
otsing:  
630
HV kasutaja

liitunud: 21.01.2004




sõnum 01.06.2023 14:52:31 vasta tsitaadiga

ref kirjutas:
630 kirjutas:
See on sinu inerpretatsioon, et on viide altkäemaksule. Süüdistus seda ei väida. Need väited, mis sa tõid - ongi tõestamaks, et Humal oli Pruunsillaga seotud (ja intervjuus on ju ka
sisu olemas. Humala naisel on BigBankist laen+Pruunsild toetas 3k valimiskampaaniat).
Ehk, seos on olemas ja sealt ka toimepiirangu rikkumine.

Pruunsild ei ole toetanud Humalat ei 2021 ega 2023 valimistel - Erakondade rahastamise järelvalve komisjoni väljavõte

Seega see 3k toetust pole kas korrektselt aruannetes kirjas või oli see midagi muud...

Jah, suurim süü on tõesti siin Humalal, kes poleks pidanud otsustamise juures olema ning end korrektselt taandama.

Iseenesest on ka teised Sakalaga seotud ärimehed Humalale annetanud, seega võiks siin Pruunsild - Humal liinil midagi rohkemat olla kui lihtsalt "majanduslik seos".


Ma lähtun sellest (https://www.err.ee/1608993896/humal-pruunsild-kuperjanovi-tanava-hoonest-loobumise-otsust-ei-mojutanud):
Ajakirjanik: Parvel Pruunsild ütleb, et olete tema koolivend ja 2022. aastal toetas ta teid kohalike valimistel kampaania tegemisel 3000 euroga.
Humal: Vastab tõele.

Aga jah- selles pole ka midagi halba/hullu kui on toetanud. Pruunsild loopis IRLile korralikult ju pappi.
Mingit altkäemaksu teemat pole endiselt. On seotus ja huvide konflikt, kust Humal pidanuks ennast eemaldama.
Kommentaarid: 12 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 10
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ref
Kreisi kasutaja

liitunud: 10.08.2003




sõnum 01.06.2023 17:15:31 vasta tsitaadiga

630, kui vaid Humalal on huvide konflikt siis mis põhjusel pidi Kapo Pruunsilla elukohta puistama? Ülekanded-lepingud on ju Humala enda poolelt teada, faktiliselt ei anna Pruunsillal midagi eitada kah. Kui mingit meelehead ei liikunud oli ju vaid Humal see, kes vääriti käitus icon_smile.gif

napoleon kirjutas:
ref, erakonna suurtoetaja puhul ei ole ka kaudsemad seosed välistatud. Aga neid on juba üsna keeruline tõestada kui miskit oli.

Pruunsild on toetanud ka Keski ja Reformi, kuid jah, Isamaad enim... Isamaa toetajate hulgas on hunnikus muid ärimehi kah ja suuresti sarnane sõpruskond (juba 90ndatest). Konkreetselt selle hoone osas on Sakala väga pikalt seal silma peal hoidnud, seega rohkem kui kindel, et seal käidi juttu ajamas mitmel rindel... Samas kuidagi väga robustselt on Humal siin nö. vahele jäänud - kõrgelt haritud korporantidelt eeldaks peenemaid mahhinatsioone ja niiditõmbamisi icon_smile.gif

Kui aus olla on see raputamine võrdlemisi kasulik - meil on poliitika enamjaolt (teps mitte ainult Isamaa kontekstis) suurärimeeste rahastatud, otseselt küll keegi oma plaane kirja ei pane aga võrdlemisi eeldatav on, et niisama, ilusate silmade eest, enamus ei anneta. Jah, mõnel on veidi visiooni ja maailmavaadet (tahaks loota, et Pruunsild on üks neist - vähemalt varasemas elus olnud kokkupuudete järgi tahaks seda eeldada) aga enamjaolt on siiski mingi otsene või kaudne kasu mängus.
Kommentaarid: 17 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 15
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
laurx
HV Guru
laurx

liitunud: 25.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 01.06.2023 18:05:54 vasta tsitaadiga

https://www.postimees.ee/7787276/ida-tallinna-keskhaiglas-nagid-ilmavalgust-selle-sajandi-teised-nelikud
Siinkohal on igasugune toetus väärt.

_________________
Ketas, ketta, ketast, kettasse, kettas, kettast, kettale, kettal, kettalt, kettaks, kettani, kettana, kettata, kettaga. <--SPIKKER
mõned sülerid, mis hetkel müüa on -> https://www.facebook.com/marketplace/profile/100087345405856/ värskeim loetelu. Ei mingit otsa.ee d. kätte saad asap. Arve!
Kommentaarid: 1104 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 704
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tanel
HV Guru
Tanel

liitunud: 01.10.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga Online

sõnum 01.06.2023 18:06:30 vasta tsitaadiga

thumbs_up.gif thumbs_up.gif
_________________
HV valuutakalkulaator
Kommentaarid: 461 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 12 :: 7 :: 356
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
sakinaga
HV Guru

liitunud: 30.08.2006




sõnum 01.06.2023 22:02:46 vasta tsitaadiga

Parveli lugu tundub nothingburger.
Kommentaarid: 157 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 149
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
libe
kvaliteetne mees
libe

liitunud: 04.11.2001




sõnum 01.06.2023 22:24:55 vasta tsitaadiga

laurx kirjutas:
https://www.postimees.ee/7787276/ida-tallinna-keskhaiglas-nagid-ilmavalgust-selle-sajandi-teised-nelikud
Siinkohal on igasugune toetus väärt.
ilmselt kunstlik viljastamine
_________________
☠
Kommentaarid: 82 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
netcat
Kreisi kasutaja
netcat

liitunud: 13.01.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 01.06.2023 22:30:39 vasta tsitaadiga

libe kirjutas:
laurx kirjutas:
https://www.postimees.ee/7787276/ida-tallinna-keskhaiglas-nagid-ilmavalgust-selle-sajandi-teised-nelikud
Siinkohal on igasugune toetus väärt.
ilmselt kunstlik viljastamine


Mul tuli ka selline mõte aga peres juba oli 2 last, kui tavaline see on et kolmanda saamiseks selles olukorras hakatakse kunstliku viljastamisega mässama?

Muidugi palju jõudu Grigorile ja Irinale. Oodatud 3 asemel laksust 6 ei ole nali
Kommentaarid: 6 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 6
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Oisu.
HV kasutaja

liitunud: 02.03.2012



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 01.06.2023 22:44:52 vasta tsitaadiga

Lisaks kuradi Kaja võtab lastetoetused ära icon_idea.gif
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
napoleon
Unknown virus
napoleon

liitunud: 08.12.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 01.06.2023 22:48:31 vasta tsitaadiga

netcat kirjutas:
libe kirjutas:
laurx kirjutas:
https://www.postimees.ee/7787276/ida-tallinna-keskhaiglas-nagid-ilmavalgust-selle-sajandi-teised-nelikud
Siinkohal on igasugune toetus väärt.
ilmselt kunstlik viljastamine


Mul tuli ka selline mõte aga peres juba oli 2 last, kui tavaline see on et kolmanda saamiseks selles olukorras hakatakse kunstliku viljastamisega mässama?

Muidugi palju jõudu Grigorile ja Irinale. Oodatud 3 asemel laksust 6 ei ole nali


Aga kust sa tead, et need esimesed kaks on naturaalsel moel saadud?
Kommentaarid: 76 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 59
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
KillFrenzy
HV Guru
KillFrenzy

liitunud: 05.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 01.06.2023 23:23:14 vasta tsitaadiga

napoleon, kust sa seda loed, et ta nii arvas?
Mõttekäik on pigem, et kui juba kaks on, kas siis tõesti nii väga on juurde vaja, et kunstliku viljastamist peab kasutama.

_________________
M: SFP Telia GPON võrgu jaoks - 40€
Kommentaarid: 149 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 132
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SSD
HV Guru
SSD

liitunud: 18.01.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 01.06.2023 23:34:16 vasta tsitaadiga

sakinaga kirjutas:
Parveli lugu tundub nothingburger.

Kättemaks või midagi sellist.
Kommentaarid: 307 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 261
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
CnZ
HV veteran

liitunud: 05.11.2003




sõnum 02.06.2023 01:07:33 vasta tsitaadiga

https://www.postimees.ee/7787395/valimiskampaaniad-on-erakondadel-tasumata
tsitaat:
Vanaselja sõnul on Parempoolsed teadlikult valinud teistsuguse tee ehk nad ei leppinud teenusepakkujatega kokku pikki maksetähtaegu. Ta tunnistas, et kuigi selline teguviis on ebaseadusliku hõnguga, on see tegelikult lubatud – nimelt teab erakond sellisel juhul justkui juba ette, et ei suuda arveid maksta, kuigi Parempoolsed arvasid, et suudavad teha seda tähtajaks. «Kui võlausaldajad näevad, et me ei suuda laene õigel ajal teenindada, siis on neil täielik õigus meile ka viivisarveid esitada,» nentis Vanaselja. Võlgu jäämise peamiseks põhjuseks on Vanaselja sõnul see, et kampaania tegemise ajal ei panustatud piisavalt annetajate otsimisse. «Sellega oleks pidanud juba kampaaniaperioodil olulisemalt tegelema,» tõdes ta. Õppetund on seegi, et ei tohi võtta kohustusi, millele ei ole katet.

Kuidas siis nii Parempoolsed?icon_smile.gif Oma sõnul rahaasjades kõige pädevam punt icon_lol.gif
Kommentaarid: 14 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
sakinaga
HV Guru

liitunud: 30.08.2006




sõnum 02.06.2023 08:46:08 vasta tsitaadiga

Päris piinlik lugu.
Kommentaarid: 157 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 149
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
degrass
HV kasutaja
degrass

liitunud: 23.12.2004




sõnum 02.06.2023 09:51:22 vasta tsitaadiga

ERR kirjutab: Parvel Pruunsild: eesmärk oli kätte saada minu arvuti ja telefon
https://www.err.ee/1608996346/parvel-pruunsild-eesmark-oli-katte-saada-minu-arvuti-ja-telefon

tsitaat:

"See [kahtlustus] on kokku klopsitud selleks, et minu mainet kahjustada, ja ilmselt saada kätte arvuti ja otsida seal midagi, et luua uus narratiiv. Olen täiesti veendunud, et tegemist on sõna otseses mõttes kalastamisega," rääkis Pruunsild usutluses ajalehele. "Ma olen ju Isamaa suurrahastaja. Olen teadlik, et minu suunas käib uurimine ja vaatamine, kust saaks mind kahjustada."



Tuhanded eestlased, kes ei ole v6imelised ise omale pensionivara koguma, vanadusvaesusse saata on täiesti normlaalne, kuid nüüd kiusavad. Vaeseke.

_________________
˄28 The term "troll" refers to internet users–in this context, paid operatives–who post inflammatory or otherwise disruptive content on social media or other websites.
Nie wieder ist jetzt
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
napoleon
Unknown virus
napoleon

liitunud: 08.12.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 02.06.2023 09:56:47 vasta tsitaadiga

Võib-olla lootsid, et künnise ületavad ja saavad riigilt mingit raha. Või siis Pruunsild viskab neile ka midagi.
Kommentaarid: 76 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 59
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
sakinaga
HV Guru

liitunud: 30.08.2006




sõnum 02.06.2023 10:16:23 vasta tsitaadiga

degrass kirjutas:
ERR kirjutab: Parvel Pruunsild: eesmärk oli kätte saada minu arvuti ja telefon
https://www.err.ee/1608996346/parvel-pruunsild-eesmark-oli-katte-saada-minu-arvuti-ja-telefon

tsitaat:

"See [kahtlustus] on kokku klopsitud selleks, et minu mainet kahjustada, ja ilmselt saada kätte arvuti ja otsida seal midagi, et luua uus narratiiv. Olen täiesti veendunud, et tegemist on sõna otseses mõttes kalastamisega," rääkis Pruunsild usutluses ajalehele. "Ma olen ju Isamaa suurrahastaja. Olen teadlik, et minu suunas käib uurimine ja vaatamine, kust saaks mind kahjustada."



Tuhanded eestlased, kes ei ole v6imelised ise omale pensionivara koguma, vanadusvaesusse saata on täiesti normlaalne, kuid nüüd kiusavad. Vaeseke.
Kui lõpuks tulebki välja, et seal midagi pole, siis on see täiesti õigustatud kriitika. icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 157 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 149
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Etz
HV Guru
Etz

liitunud: 27.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 02.06.2023 10:24:12 vasta tsitaadiga

degrass kirjutas:
Tuhanded eestlased, kes ei ole v6imelised ise omale pensionivara koguma, vanadusvaesusse saata on täiesti normlaalne, kuid nüüd kiusavad. Vaeseke.


See oli nende tuhandete enda vaba valik, paraku... icon_rolleyes.gif
Keegi ei käskinud seda sammast välja võtta ning endale televiisorit või õlut osta selle raha eest.

_________________
...life is random...so am I...
So, there is a fan. Time to grab your sh*t, gentlemen!


viimati muutis Etz 02.06.2023 10:37:28, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 223 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 192
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
bladerunner
HV Guru

liitunud: 17.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 02.06.2023 10:28:04 vasta tsitaadiga

Etz, katsume nüüd ikka õiget inimest tsiteerida

Lisaks:
https://epl.delfi.ee/artikkel/120196872/toores-materjal-roteerumiste-audit-oli-juba-avaldamiseks-valmis-kuid-minister-keeldus-allkirja-andmast
Tundub et paras traageldis kokku pandud kohtus mis eriti kriitikat ei kannata

_________________
Experience is what you get when you don't get what you want.
Kommentaarid: 161 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 150
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Betamax
HV Guru
Betamax

liitunud: 29.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 02.06.2023 10:42:33 vasta tsitaadiga

degrass kirjutas:
ERR kirjutab: Parvel Pruunsild: eesmärk oli kätte saada minu arvuti ja telefon
https://www.err.ee/1608996346/parvel-pruunsild-eesmark-oli-katte-saada-minu-arvuti-ja-telefon

tsitaat:

"See [kahtlustus] on kokku klopsitud selleks, et minu mainet kahjustada, ja ilmselt saada kätte arvuti ja otsida seal midagi, et luua uus narratiiv. Olen täiesti veendunud, et tegemist on sõna otseses mõttes kalastamisega," rääkis Pruunsild usutluses ajalehele. "Ma olen ju Isamaa suurrahastaja. Olen teadlik, et minu suunas käib uurimine ja vaatamine, kust saaks mind kahjustada."



Tuhanded eestlased, kes ei ole v6imelised ise omale pensionivara koguma, vanadusvaesusse saata on täiesti normlaalne, kuid nüüd kiusavad. Vaeseke.

Oot... Keegi ei sundinud neid raha välja võtma.
Kommentaarid: 686 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 532
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pppd
Kreisi kasutaja

liitunud: 21.06.2004




sõnum 02.06.2023 11:02:25 vasta tsitaadiga

sakinaga kirjutas:
Kui lõpuks tulebki välja, et seal midagi pole, siis on see täiesti õigustatud kriitika. icon_rolleyes.gif

See et seal midagi oli (maja ostuõigusest loobumine ning Pruunsilla suhtlemine otsustajatega), peaks praeguseks juba kõigile selge olema, vaidlus käib praegu selle üle, kas see kõik oli ka kriminaalne. Aga praegu tehakse probleemi sellest, et üldse juleti uurima hakata...
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
degrass
HV kasutaja
degrass

liitunud: 23.12.2004




sõnum 02.06.2023 11:22:09 vasta tsitaadiga

sakinaga, ma ei usu, et keegi poliitkutele lihtsalt niisama raha annab. Eriti majanduslike huve omavad suurannetajad nagu Pruunsild.

Etz, Betamax, palun rääkige seda järeltulevatele p6lvkondadele, kes peavad Toompeal pensionilisa n6udvatele, endistele telekaomanikele, pensioni maksma.

Ma arvan, et keskmine inimene ei ole v6imeline omale iseseisvalt pensionivara koguma. Teda tuleb selleks, kas sundida, v6i keegi teine teeb seda.

_________________
˄28 The term "troll" refers to internet users–in this context, paid operatives–who post inflammatory or otherwise disruptive content on social media or other websites.
Nie wieder ist jetzt
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
sakinaga
HV Guru

liitunud: 30.08.2006




sõnum 02.06.2023 11:30:39 vasta tsitaadiga

pppd kirjutas:
sakinaga kirjutas:
Kui lõpuks tulebki välja, et seal midagi pole, siis on see täiesti õigustatud kriitika. :roll:

See et seal midagi oli (maja ostuõigusest loobumine ning Pruunsilla suhtlemine otsustajatega), peaks praeguseks juba kõigile selge olema, vaidlus käib praegu selle üle, kas see kõik oli ka kriminaalne. Aga praegu tehakse probleemi sellest, et üldse juleti uurima hakata...
Urmas Klaas, Reformierakond: "Muutunud majandusoludes ei pidanud linn mõistlikuks Kuperjanovi 9 kinnistu soetamist, sest selle rekonstrueerimine oleks olnud hüppeliselt kasvanud ehitushindu arvestades ebaproportsionaalselt kulukas. Tartu linn võttis selle asemel fookusesse laste kunstikooli ruumiprobleemi lahendamise."
Kommentaarid: 157 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 149
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Betamax
HV Guru
Betamax

liitunud: 29.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 02.06.2023 11:33:18 vasta tsitaadiga

degrass kirjutas:
sakinaga, ma ei usu, et keegi poliitkutele lihtsalt niisama raha annab. Eriti majanduslike huve omavad suurannetajad nagu Pruunsild.

Etz, Betamax, palun rääkige seda järeltulevatele p6lvkondadele, kes peavad Toompeal pensionilisa n6udvatele, endistele telekaomanikele, pensioni maksma.

Ma arvan, et keskmine inimene ei ole v6imeline omale iseseisvalt pensionivara koguma. Teda tuleb selleks, kas sundida, v6i keegi teine teeb seda.

Meil on demokraatia. Rahvas ise otsustas selle valiku kasuks. Miks vingud? Kas sul Eesti kodakondsus üldse on?
Kommentaarid: 686 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 532
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
degrass
HV kasutaja
degrass

liitunud: 23.12.2004




sõnum 02.06.2023 11:41:57 vasta tsitaadiga

Betamax, tänased uue teleka omanikud m6jutavad sinu tuleviku. Riik on sunnitud neid vanadusvaesuses toetama ja see raha tuleb sinu heaolu arvelt. Kui sa arvad, et see on demokraatlik ja oled n6us oma pensioni k6rvalt seda seltskonda toetama - respekt! Mina nii ei arva.

Kuid ma ei ole Eesti maksuresident ja ma ei saa Eesti pensionisüsteemist sentigi, siis on mul sügavalt üksk6ik. Kuid sina maksad. V6ta seda kui heads up

_________________
˄28 The term "troll" refers to internet users–in this context, paid operatives–who post inflammatory or otherwise disruptive content on social media or other websites.
Nie wieder ist jetzt
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pppd
Kreisi kasutaja

liitunud: 21.06.2004




sõnum 02.06.2023 11:59:28 vasta tsitaadiga

sakinaga kirjutas:
pppd kirjutas:
sakinaga kirjutas:
Kui lõpuks tulebki välja, et seal midagi pole, siis on see täiesti õigustatud kriitika. icon_rolleyes.gif

See et seal midagi oli (maja ostuõigusest loobumine ning Pruunsilla suhtlemine otsustajatega), peaks praeguseks juba kõigile selge olema, vaidlus käib praegu selle üle, kas see kõik oli ka kriminaalne. Aga praegu tehakse probleemi sellest, et üldse juleti uurima hakata...
Urmas Klaas, Reformierakond: "Muutunud majandusoludes ei pidanud linn mõistlikuks Kuperjanovi 9 kinnistu soetamist, sest selle rekonstrueerimine oleks olnud hüppeliselt kasvanud ehitushindu arvestades ebaproportsionaalselt kulukas. Tartu linn võttis selle asemel fookusesse laste kunstikooli ruumiprobleemi lahendamise."

Tuletan meelde, et kogu see asi keerleb konkreetselt toimingupiirangu rikkumise ümber, mis tähendab seda et ametnik oleks pidanud endaga seotud asja otsustamisest taanduma, seda täiesti olenemata linnapea arvamusest antud küsimuses.
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Vaba Mikrofon »  Sisepoliitika teema mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 608, 609, 610 ... 850, 851, 852  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.