Avaleht
uus teema   vasta Tarkvara »  Arvutimängude foorum »  Diablo IV märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 13, 14, 15 ... 29, 30, 31  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale. Teata moderaatorile
otsing:  
HDTanel
Overclocker
HDTanel

liitunud: 15.12.2002




sõnum 31.05.2023 22:44:45 vasta tsitaadiga

Zonerman, seda küll aga pole varem näinud, et vennad skipivad launcheri täielikult, ei tulnud selle pealegi varem. Vb saab isegi hommikuni kenasti nolada icon_lol.gif
_________________
Krüpto
Minu Youtube - HDTanel
Minu Instagram - HDTanel
Kommentaarid: 633 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 3 :: 495
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Vael
HV Guru

liitunud: 17.03.2013




sõnum 01.06.2023 08:34:09 vasta tsitaadiga

Tegelikult on Diablo seeria ja muud sarnased(PoE) väga erinevad. Ja hea on. Mul pole mingit tahtmist olnud PoE isegi proovida, isegi tasuta. D4 betad see eest jätsid väga hea mulje.
Eesmärk on ikkagi ise story osa ise läbi teha, kui 1 build ei õnnestu siis ongi põhkust järgmist proovida.
Kosmeetikud on veits kallivõitu, arvestades täismängu hinda.. 10 eest oleks vbbisegi mõnda proovind 3x kallimalt mitte.
Kommentaarid: 17 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 16
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
High-Q
HV Guru
High-Q

liitunud: 11.11.2001




sõnum 01.06.2023 09:17:15 vasta tsitaadiga

kui keegi seda ei muuda/nerfi, siis sägad, teamige kokku. See on lihtsalt võrreldamatult kasulikum
a) overworldis ja ka world bossudes vastaste HP ei skaleeru partyis olevate mängijate arvuga, igaüks võib tiimis rahulikult omas nurgas nokitseda, ilma, et mingi penalty oleks
b) ükskõik, mis party mängija juurde saab kiiresti teleportita, kasvõi tsooni või waypointi, mida sul pole unlockitud. sisuliselt on nii, et kui iga jorss rändab oma maailmas, siis pisut telehoppingut ja kogu partyl on terve maailm unlockitud ilma, et peaks ise avastama
c) dungeon ja nende aspectite unlockid on party-wide. üks jorss võib dungeonis joosta ja teine kasvõi teise tsooni linnas AFK-ida, ikka saab teine selle dungeoni unlocki (ja aspecti) kätte. põhimõtteliselt võivad igaüks eraldi dungeoni joosta ja kõik saaavd kõik unlockitud.
d) on olemas "powerlevel" mehaanika, kus peale esimest campaigni ära tegemist on võimalik campaign järgmise characteriga skippida. kutsud partysse paar kõrgemat endgame jorssi, lähed lvl1-na oma tier3 captone dungeonisse, istud sissepääsu juures, teised madistavad kõik ära, sina saad aga vapralt expi. saama Tier4 unlockiga. sisuliselt paarkümmend minutit ja torment käes.
e) pluss muidugi muud tavalised asjad nagu trading jms
Kommentaarid: 107 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 97
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Zonerman
HV veteran
Zonerman

liitunud: 03.06.2003




sõnum 01.06.2023 09:46:37 vasta tsitaadiga

Spoiler Spoiler Spoiler

_________________
Sõim ja räuskamine läheb SIIA
Kommentaarid: 63 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 62
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SirAskAlot
Kreisi kasutaja

liitunud: 19.03.2011




sõnum 01.06.2023 10:36:48 vasta tsitaadiga

Zonerman kirjutas:
excalibur, thumbs_up.gif Tegin ka vahepeal preload downloadi ära. 84gb kokku.



Ma loodan, et me rohkem neid vigisejaid siin teemas ei näe kui mäng väljas. Kopp tegelt ees, kui ei ole pappi mängu jaoks, siis ostke vähem rauda oma kasti vms. Lihtsalt tobe on nutta siin hinna üle, Variant on taguda "tasuta" PoE edasi.






Kui sulle midagi meeldib ei pea objektiivsete küsimuste ja kriitika peale kohe ülbama hakkama. Suhtumisega "ainult minu arvamus on õige ja hoidke oma lõuad kinni" ei jõua sa kuhugi".
Seda , et esialgsed ülevaated positiivsed on. Sai isegi siia üks postitatud.
Teiseltpoolt tuleks arvesta antud tootja viimase 10 aasta suutlikust iga asi, mida nad puudutavad, p-i keerata.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Zonerman
HV veteran
Zonerman

liitunud: 03.06.2003




sõnum 01.06.2023 11:59:23 vasta tsitaadiga

SirAskAlot kirjutas:
Zonerman kirjutas:
excalibur, thumbs_up.gif Tegin ka vahepeal preload downloadi ära. 84gb kokku.



Ma loodan, et me rohkem neid vigisejaid siin teemas ei näe kui mäng väljas. Kopp tegelt ees, kui ei ole pappi mängu jaoks, siis ostke vähem rauda oma kasti vms. Lihtsalt tobe on nutta siin hinna üle, Variant on taguda "tasuta" PoE edasi.






Kui sulle midagi meeldib ei pea objektiivsete küsimuste ja kriitika peale kohe ülbama hakkama. Suhtumisega "ainult minu arvamus on õige ja hoidke oma lõuad kinni" ei jõua sa kuhugi".
Seda , et esialgsed ülevaated positiivsed on. Sai isegi siia üks postitatud.
Teiseltpoolt tuleks arvesta antud tootja viimase 10 aasta suutlikust iga asi, mida nad puudutavad, p-i keerata.


Ära nüüd solvu ok? Arvamusi ei keela keegi avaldada siin. Aga hakata sellest kinni, et 70 euri on kallis ja siis tuua hoopis mingi PoE näide lisaks. Mis siis soov on tasuta D4 või poolmuidu 25 erui eest?? Me juba vastasime mitmed siin. PoE on teine suund kuidas nad raha teenivad ja mäng võib olla aRPG aga on väga erinev Diablo'st. Seda on mitmed PoE ja Diablo diehard fännid ka ise öeldnud. Liiga palju on erinevusi. Mulle ei ole PoE meeldinud ja ei mängi seda, lihtsalt ei sobi selle mängu stiil kuid ma ei kritiseeri ka selle mängu SHOP taktikat jne.
Diablo 3 oli kokkuvõttes suht nukker tulemus kus alles viimane aasta muutus asi normaalselt või heaks. Kas ma vingun selle üle, et D3 oli kehv ja nüüd D4 ei osta selle põhjal? Kui tootja sulle ei sobi või hind on liiga kallis no tõesti keda kotib selline arvamus? Räägiksid siis sisuliselt, mis asi siis D4 ei ole hinda väärt jne.

_________________
Sõim ja räuskamine läheb SIIA
Kommentaarid: 63 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 62
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SirAskAlot
Kreisi kasutaja

liitunud: 19.03.2011




sõnum 01.06.2023 12:36:17 vasta tsitaadiga

Zonerman kirjutas:
Räägiksid siis sisuliselt, mis asi siis D4 ei ole hinda väärt jne.


Ükski mäng ei ole 70 eurot väärt.
Kui sa juba sellise küsimuse esitasid millele pole sisuliselt võimalik vastata, sest enamus inimesi pole mängu mänginud.

Äkki seletad miks on D4 hinnatõus 60 -lt eurolt 70-le õigustatud. Sul tundub kindel arvamus olevat , et see mäng on 70-t väärt. Miks ?
Igaks juhuks mainin, et 60 eurot oli kauaaegne AAA mängu tavahind.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
High-Q
HV Guru
High-Q

liitunud: 11.11.2001




sõnum 01.06.2023 12:53:18 vasta tsitaadiga

SirAskAlot kirjutas:
kauaaegne AAA mängu tavahind.


Kui sa ei ole tähele pannud, siis kogu maailmas käib päris korralik inflatsioon suurusjärgus 10-20% aastas.
ütle, mis hinnad meil siin maailmas "kauaaegsed" samad olnud.
vahet pole, olgu see energia, maavara, riietus, sideteenus, eletkroonia, söök, kõik on kallimaks läinud. Kõik see paneb surve palgatõusule.

hinnatõus on nõme. aga see on praeguses maailmaruumis paratamatu.

2012-l aastal 59.95€-ga soetatud Diablo 3 on tänases rahavääringus märksa "kallim" mäng. vähemalt sissetulekuid võrreldes.
Kommentaarid: 107 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 97
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
londiste
HV Guru
londiste

liitunud: 23.04.2003




sõnum 01.06.2023 12:57:17 vasta tsitaadiga

aaa mängud hakkasid päris märgatavas osas 70 hinna peale tõusma praeguse konsoolipõlvkonna (ps5/xsx/xss) tulekuga juba aastal 2020.
60 raha hinnaga on mängud olnud omakorda kuskilt ps3/xbox360 launchist alates (2005-2006), enne seda olid 50.

_________________
- londiste
...aga mina ei saa kunagi suureks!
Kommentaarid: 237 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 212
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
drac
HV kasutaja
drac

liitunud: 30.03.2005




sõnum 01.06.2023 13:02:49 vasta tsitaadiga

https://www.reddit.com/r/diablo4/comments/13qk0qr/comparing_initial_prices_of_the_diablo_franchise/?utm_source=share&utm_medium=web2x&context=3
_________________
58579602
Kommentaarid: 6 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
cpcraft
HV vaatleja
cpcraft

liitunud: 28.11.2011



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 01.06.2023 13:24:43 vasta tsitaadiga

Whirlwind-huirwind on vist Hardcore lvl 100 race meta? Keegi on mingi secret invurnable Arc lash/Flame shield combo juba välja mõelnud icon_razz.gif?
24/7 enam joosta ei jaksa ja stardipauk on ka une ajal, aga kui keegi hardcore race'i hakkab tegema - hook me up.

_________________
Don't be afraid to say NO to MMO's
Kommentaarid: 14 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Zonerman
HV veteran
Zonerman

liitunud: 03.06.2003




sõnum 01.06.2023 13:30:29 vasta tsitaadiga

High-Q Jõusid juba ette. Ma ei viitsi talle rohkem vastata. Kui 60->70 peale hind on tema jaoks deal breaker so be it. Osad ei tee teist nägugi, kui kaartide hinnad tõusid paari aastagag mitu sotti aga ostavad edasi. Aga mäng millele tuleb järg vb alles 10+ aasta pärast on 70 liiga kallis....
See diskussioon ei vii temaga kuhugi. Üldine inflatsioon on jah igale poole peale läinud. Kõik tehnika vidinad mis ma otsin viimase paari aasta jooksul on teinud korraliku hinnahüppe just kallimas hinnaklassis. Aga see teema on liiga üldine, et ma taha sellest enam siin jahuda. Liiga offtopic.

_________________
Sõim ja räuskamine läheb SIIA


viimati muutis Zonerman 01.06.2023 13:31:22, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 63 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 62
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SirAskAlot
Kreisi kasutaja

liitunud: 19.03.2011




sõnum 01.06.2023 13:33:41 vasta tsitaadiga

Igaksjuhuks küsin. Paljud teist nvidia teemades pidevalt hinnaüle virisevad ?
Ma julgesin kunagi seal misagi samasugust seletada. Hea et peksa ei saanud.
Suht kummaline on nüüd vaadata kuidas mõned asjad töötavad siin valkuliselt. Oleneb sellest kuidas kellelegi meeldib.
Diablo 4 puhul on inflatsioon põhjus. Nvidia kaarti puhul pole see mingi põhjus. jne.

See läks muidugi teemast veits kõrvale.


Need põhjendused on muide see mida tootjate press räägib.
Samal ajal unustavad nad , et sisu on digitaalne pakendi eest ei maksa, transpordi eest sisuliselt ei maksa, dvd tegemise eest ei maksa, mängude eeldatavad müüginumbrid on ka kordades suuremad kui aastaid tagasi.
Seekord on isegi mindud niikaugel,et collector ostuga ei saa mängu füüsilist koopiat.
Season passid.
Lisaks veel mängu sisse ehitatud ostud. Kas need mängu ise mõjutavad on teisejärguline. See suurendab ikka mängupealt tulevat sissetulekut.

Ma väidaks , et 70 eurot 60 asemel on täiesti põhjendamatu.
Ma pole mängu mänginud muidugi aga antud hetkel pole mängus ka midagi silma jäänud mis suuremat hinda õigustaks.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Zonerman
HV veteran
Zonerman

liitunud: 03.06.2003




sõnum 01.06.2023 13:54:00 vasta tsitaadiga

cpcraft kirjutas:
Whirlwind-huirwind on vist Hardcore lvl 100 race meta? Keegi on mingi secret invurnable Arc lash/Flame shield combo juba välja mõelnud icon_razz.gif?
24/7 enam joosta ei jaksa ja stardipauk on ka une ajal, aga kui keegi hardcore race'i hakkab tegema - hook me up.


Hardcore sinna nimekirja saamisel pigem joostakse grupis, kuna soolotades on raskem ja ka aeglasem. WW build ei toimi hästi ilma vajalike Fury generation aspectideta. Sõltub suuresti õnnest legendary droppidest või joppab mingi hea kollane affixi gear varakult.
Kindlasti sakib nagunii, sest barb enne kuskil level 50 on aeglane. Seega soolotades kui tahad HC jooksta selle race jaoks, siis see pigem ei sobi. Mulle tundub, et teised klassid on osad kiiremad ja paremad leveldamisel.
Ma proovin vb selle järgi vaatan, kas on tehtav algusest peale https://maxroll.gg/d4/build-guides/whirlwind-barbarian-leveling-guide aga mitte HC



SirAskAlot kirjutas:
Igaksjuhuks küsin. Paljud teist nvidia teemades pidevalt hinnaüle virisevad ?
Ma julgesin kunagi seal misagi samasugust seletada. Hea et peksa ei saanud.
Suht kummaline on nüüd vaadata kuidas mõned asjad töötavad siin valkuliselt. Oleneb sellest kuidas kellelegi meeldib.
Diablo 4 puhul on inflatsioon põhjus. Nvidia kaarti puhul pole see mingi põhjus. jne.

See läks muidugi teemast veits kõrvale.


Need põhjendused on muide see mida tootjate press räägib.
Samal ajal unustavad nad , et sisu on digitaalne pakendi eest ei maksa, transpordi eest sisuliselt ei maksa, dvd tegemise eest ei maksa, mängude eeldatavad müüginumbrid on ka kordades suuremad kui aastaid tagasi.
Seekord on isegi mindud niikaugel,et collector ostuga ei saa mängu füüsilist koopiat.
Season passid.
Lisaks veel mängu sisse ehitatud ostud. Kas need mängu ise mõjutavad on teisejärguline. See suurendab ikka mängupealt tulevat sissetulekut.

Ma väidaks , et 70 eurot 60 asemel on täiesti põhjendamatu.
Ma pole mängu mänginud muidugi aga antud hetkel pole mängus ka midagi silma jäänud mis suuremat hinda õigustaks.


Videokaartide puhul on olemas alternatiivid, kui hind ja pakutav toode ei sobi. Pealegi riistvara vananeb suheliselt kiirelt, misjärel tuleb see välja vahetada. Mängud on sul mängimiseks aastaid. Diablo puhul teame, et see on veelgi kauem. Saab soovi korral kasvõi D3 või D2 lasta siiani.

Sa ise ei ole mängu isegi open betat proovinud ja teed järeldusi teiste pealt siis? No selge, millest me enam räägime siis. Season passe ei pea ostma, tegemist on kosmeetikaga. Sa ei ole vb isegi Diablo fänn, miks sulel jäi ette mingi collectors edition? Mina ostsin ultimate, mind ei koti, et collectorsil ei ole mängu kaasas. See ei vähenda minu elamust.

_________________
Sõim ja räuskamine läheb SIIA
Kommentaarid: 63 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 62
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
HDTanel
Overclocker
HDTanel

liitunud: 15.12.2002




sõnum 01.06.2023 13:58:49 vasta tsitaadiga

Panin omale sellise tree kokku. Aspectid koos treega.
Uniqued võtsin välja sest jumal teab kui haruldased need veel on aga paar tk on päris head kui leiab.

Igatahes peaks ok dämm olema aga eks näis, üritan oma teekonna üles filmida "for the memories" icon_lol.gif
Eks näis kui pange paneb.

Ideeliselt STORM STRIKE vulni ja lucky hiti proccimiseks ja spiriti jaoks ning siis Landslide ranged single target ning Pulverizega clearin. Grizzly Rage peaks kena deeps buff olema ja Earthen Bulwark ning Debilitating Roar kerge support.
CDR-iga peaks Ulti pea permaks saama imo
https://d4builds.gg/builds/0d866970-9e82-41fa-87d7-9942c3912091/

_________________
Krüpto
Minu Youtube - HDTanel
Minu Instagram - HDTanel
Kommentaarid: 633 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 3 :: 495
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Zonerman
HV veteran
Zonerman

liitunud: 03.06.2003




sõnum 01.06.2023 14:06:38 vasta tsitaadiga

HDTanel Vaata, et sa oma MH ei pane aspekte leveldamisel icon_biggrin.gif Suurim viga mida teha. Lisaks kui saad dropist max rolled aspecte, siis hoia seda kuni end-game alles level 95+ Ei pruugi enam uuesti saada icon_smile.gif
Leveldamisel väga suurt vahet ei ole mis buildi kasutad, kui just HC ei tee. End-game on see kus ellu jäämine hakkab rolli määrama.

Druidi puhul on variante päris palju millega leveldada. Mulle muidu meeldib see, kui ma järgmise klassi ette võtaks. Normaalne aoe, väga hea defense. Aspectid on kõik dungeonidest saadavad
https://maxroll.gg/d4/build-guides/pulverize-druid-leveling-guide

_________________
Sõim ja räuskamine läheb SIIA
Kommentaarid: 63 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 62
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Vael
HV Guru

liitunud: 17.03.2013




sõnum 01.06.2023 14:11:25 vasta tsitaadiga

SirAskAlot, läheb väga OT aga
- kaartide ja mängu suurusjärgud on teised 60vs70€ tänapäeval ei ole enam midagi, paar pakkki piima ning leib, sai. Ongi läind.
- prots3ntuaalne hinnatõus. Kaartide hinnad on 50%+ iga gen tõusnund. Vastu saad dllsszzzzz1234567890. Ja paar prossa päris jõudlust. Juurde maksad mitusada juurot.
Seega su võrdlused ei päde üldse.(vt või viimast 60ti ülevaateid, isegi DF tegi selle maha)
Samas D4 nagu mainitud saab aastate kaupa lübusalt lahmida, 10€ lisa eest. 5a tagasi oli see hind palju, hetkel hea et baas mängu eest sotat ei pea välja köhima arvestadest inflatsiooni...
Kommentaarid: 17 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 16
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
High-Q
HV Guru
High-Q

liitunud: 11.11.2001




sõnum 01.06.2023 14:19:16 vasta tsitaadiga

HC100 race ei vaja tegelikult superkõrgete nightmare dungeonide cleari. veidi aitab, aga tegelikult piisab kuskil lvl 65 nightmare dungeoni jooksutamisest. race ei ole mitte dungeon level 100, vaid char level 100.
miks: expi saamisel on penalty nagu ikka, tunduvalt madalamate kollide vastu praktiliselt midagi ei saa, sama level vastu saab tavaliselt, aga kõrgemate (eriti 10+) vastu saab boonust.

nightmare tier1 dugeon on minu teada monster level 55 (või oli 54, täpselt ei mäleta). iga level tõstab levelit ühe võrra, ehk siis tier100 oleks 55+100 ehk level 155. clvl 100 jaoks ei pea nii kõrget värki jooksma, piisab, kui jääda sinna kesk 60-tesse (vähemalt >90 clvl juures), et saada küll kõrgemate vastu exp boonust, aga latti liialt kõrgele mitte ajada).
aga kindlasti tasub seda teha grupis, sest nii saab boonus expi partyst, saab igasugu buffe partyst (eriti defensive on tähtsad), ja kõige tähtam on see, et party peale kulub ainult üks NM sigil, aga iga jorss leiab paar-kolm dungeoni kohta ja kui veab, et keegi leiab sama dungeoni, siis on väga efektiivne dungeon lõpuni teha ja uus sigil käiku ja ka kohe vopsti on uus valmis ja ei pea kuskile kaugele rändama.

mida rohkem ma loen ja uurin, seda valusam on barbi edumaa. võibolla lähen ikka libedale teele, tibake kannatab alguses, aga vast elab üle, niivõinaa esimene kord võtaks veidi aeglasema tempoga. mitte ainult nende gorsi "billion" käpikute pärast, vaid just statstickimise tõttu. barb omab 2x 2handerit ja 2x 1handerit. see tähendab 2 tükki 200% aspecit ja 2 tükki 100% aspectit, pluss iga pulga stat loeb. 2hander omab 2x kõrgemaid vulnerable/critical/vms state. vuln ja crit dmg on eraldi kordajad ja need ajavad eriti dmg kõrgemaks. Näiteks druid, necro või sorc saavad kogu relvade peale omada max 80% vulnerable dmg ja/või crit dammi (kui kannavad 2handerit) või max 40% kummagi kui 1h + offhand. Barb saab kuni 240% mõlemat!!! Ainuüksi see tähendab kuni 6x rohkem crit dammi vulnerable mobide vastu (ja barb teeb vulniks suht kergelt). Ainus, kes veidikenegi vastu saab, on rogue, sellel on 1x 2hander ja kaks 1hander.
kes shako leiab, siis on shoutide mõju kolossaalne (ja downtime praktiliselt olematu, näiteks bold chieftain aspectiga), ainuüksi näiteks challenging shout annaks level 9 juures (5 + 4 shako) annab 72% DR ise ja kui veel +defensive või shout skilli juurde saada, siis iga järgmine level annab +4% lisas juurde.

on niipalju, asju, mis barbil eelisena koostööna töötab, et ma ei näe ühtegi klassi ega buildi, mis ligilähedale saaks.


viimati muutis High-Q 01.06.2023 14:24:28, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 107 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 97
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Zonerman
HV veteran
Zonerman

liitunud: 03.06.2003




sõnum 01.06.2023 14:31:38 vasta tsitaadiga

Mina vaatasin kogu kompotti enne kui otsuse tegin. Peamisel plaan soolotada ja seal on barb shout skillid ja üsna hea defense hiljem puhsida. Mulle pole D3 ajast väga sümpatiseerinud dodge põhjal a la Demon Hunter klass, kuss dämm on super aga kui pihta saad oled suht pikali.
Kindlasti tuleb arvestada ka sellega, et barb mingid skillid ja passivid võivad veel saada nerfi. Season 1 jaoks kindlasti. Iseasi kas nad muid skille paremaks teevad. Barb on kahjuks jah üsna vähe valikuvariante, just selle 4 weapon sloti pärast. Kõik on eeldusel crit damage/chance + vulnerable stackimisest. Muideks Vulnerable stat on eraldi teistest ja seda debuffi peavad kõik klassid tegema, muidu on damage väga nutune ilma selleta.


Fun fact muideks. veidi rohkem kui 11 aastat tagasi tuli D3 välja ja täna tuleb D4. Nautigem. Järgmist osa kui see tuleb on vanust juba omajagu juures selleks ajaks icon_cool.gif

ot:
Üks kasutaja lisandus veel minu ignoreeritavate hulka. Niisama räuskamine ja trollimine = ignore

_________________
Sõim ja räuskamine läheb SIIA


viimati muutis Zonerman 01.06.2023 16:21:21, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 63 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 62
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SirAskAlot
Kreisi kasutaja

liitunud: 19.03.2011




sõnum 01.06.2023 16:04:03 vasta tsitaadiga

ot:
Zonerman kirjutas:


Videokaartide puhul on olemas alternatiivid, kui hind ja pakutav toode ei sobi. Pealegi riistvara vananeb suheliselt kiirelt, misjärel tuleb see välja vahetada. Mängud on sul mängimiseks aastaid. Diablo puhul teame, et see on veelgi kauem. Saab soovi korral kasvõi D3 või D2 lasta siiani.

Sa ise ei ole mängu isegi open betat proovinud ja teed järeldusi teiste pealt siis? No selge, millest me enam räägime siis. Season passe ei pea ostma, tegemist on kosmeetikaga. Sa ei ole vb isegi Diablo fänn, miks sulel jäi ette mingi collectors edition? Mina ostsin ultimate, mind ei koti, et collectorsil ei ole mängu kaasas. See ei vähenda minu elamust.


See , et sina või mõned teised siin neid alternatiivideks ei tunnista ei tähenda alternatiivide puudumist. Diablo 1-2-3, PoE,torchlight jne.
Riistvara vananemine on ka suht otsitud näide. Selle riistvaraga mis sul praegu on saaks sa oma D4 ka 50 aasta pärast mängida. Eeldusel et serverid veel töötaksid.
Kui sa ennast harida tahad, siis tee kõigile siinsetele foorumi kasutajatele teene. Loe Diablo 4 kasutus litsents läbi.
Ütle meile mis sa selle 70 euro eest tegelikult omale saad.
Ma pakun et ainult mängimis rõõmu. Kõik muu kuulub mängu omanikule.

Betast. Ma ei ole küll diablo 4 betat mänginud aga ma olen zanriga kursis. Esimesed 20-30 levelit ei näita sellisest mängust mitte midagi. Kui midagi on selge, siis pigem see , et sa ei tea sellest zanrist midagi.
Soovin sulle edu mängu mängimisel ja mul on siiralt heameel , et sa sellest rõõmu tunned. See millise versiooni sa ostsid ei ole minu asi arutada. Ma võin hinnast mingit arvamust omada, aga ma austan kaasmängijate vabadust nende raha kasutada kuidas neile meeldib.


Vael kirjutas:
läheb väga OT aga
- kaartide ja mängu suurusjärgud on teised 60vs70€ tänapäeval ei ole enam midagi, paar pakkki piima ning leib, sai. Ongi läind.
- prots3ntuaalne hinnatõus. Kaartide hinnad on 50%+ iga gen tõusnund. Vastu saad dllsszzzzz1234567890. Ja paar prossa päris jõudlust. Juurde maksad mitusada juurot.


Moraalne lodevus, topelt standardid, iga hinna eest enda vaate õigustamist isegi siis kui sa räägid risti vastu enda varem öeldud sõnadele.
See on täiesti lapsik õigustus ,et üks asi maksab vähem kui teine. Või et ühel asjal on dlzzz ja sellepärast talle üldised majandusreeglid ei kehti.
Ära näe vaeva vastamisega, Kremli propagandal on ka rohkem pointi kui su õigustustel.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Vael
HV Guru

liitunud: 17.03.2013




sõnum 01.06.2023 17:29:26 vasta tsitaadiga

ot:
SirAskAlot, täpselt sellist vastust oligi oodata. Aga nagu nvidia teemas sai faktid lauale laotud inflatsiooni arvutuste najal, mis paistab sai prillide poolt filtreeritud, aga panen igaks petteks siia ka.
2012 aastast D3 60€ MSRP juurest tänapäeva tulles peaks D4 baasmängu hind olema 80€ ja veel kuhjaga sente. Seega on täitsa mõistetav miks kosmeetikud kallivõitu tulevad sest baasmäng on "suht odav" veel.

Panen puust ja punaseks US valuuta põhjal ka siia:
Spoiler Spoiler Spoiler
Kommentaarid: 17 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 16
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Zonerman
HV veteran
Zonerman

liitunud: 03.06.2003




sõnum 01.06.2023 21:26:18 vasta tsitaadiga

Just tuli paarkümmend mega update. Tundub, et varsti varsti.
Uus versioon


_________________
Sõim ja räuskamine läheb SIIA
Kommentaarid: 63 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 62
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
eShelobik
HV Guru
eShelobik

liitunud: 01.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 01.06.2023 22:54:32 vasta tsitaadiga

Kas mingi klann on ka plaanis luua, kus ingame jutustada grindi kõrvale?
Kommentaarid: 292 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 259
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Zonerman
HV veteran
Zonerman

liitunud: 03.06.2003




sõnum 01.06.2023 23:21:07 vasta tsitaadiga

Ise ei ole planeerinud aga kui keegi viitsib teha ja seda hallata siis why not. Tavaliselt keegi teeb Eesti klanni nii oli ka D3's aga see vajus üsna kiiresti laiali mõne aastaga.


Muideks ärge unustage ära jälgida kaarti, kui on punakas terve tsoon, siis seal on helltide aktiivne. Soovitan sinna minna kiirelt ja kolle killida, kuna sealt saab ainult kindlaid vajalikke materjale ja osad chestid annavad ka head looti.
Spoiler Spoiler Spoiler

_________________
Sõim ja räuskamine läheb SIIA
Kommentaarid: 63 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 62
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
excalibur
HV Guru
excalibur

liitunud: 24.01.2003




sõnum 02.06.2023 06:55:53 vasta tsitaadiga

Jõhkralt krässib, nagu betat mängiks.
Ma ainuke v?

Kõik ära proovinud, fullscreen, aknas variant, nv draiverid uued jne
Pmst ei jõuagi kuskile, viskab poole taseme pealt välja ja hakkad linnast pihta uuesti ja jälle ei jõua kuhugi.
Kommentaarid: 313 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 4 :: 259
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Tarkvara »  Arvutimängude foorum »  Diablo IV mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 13, 14, 15 ... 29, 30, 31  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.