Avaleht
uus teema   vasta Raud »  Rauafoorum »  Logitech hiired ja klaverid märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing

Rahulolu Logitech toodetega?
jah
81%
 81%  [ 31 ]
ei
18%
 18%  [ 7 ]
hääli kokku : 38

autor
sõnum Saada viide sõbrale. Teata moderaatorile
otsing:  
Dogbert
HV Guru
Dogbert

liitunud: 03.05.2004




sõnum 18.04.2023 09:52:22 vasta tsitaadiga

Forss kirjutas:
Hea klaviatuur, mis üle 10 päeva kestab icon_biggrin.gif
Rage Kid'i käes?
_________________
Tee inimesele lõke ja tal on soe üheks päevaks, pista ta põlema ja tal on soe elu lõpuni. (Terry Pratchett)
e.k spikker: muhk on kumer, lohk on nõgus.
Kommentaarid: 33 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 32
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
miga
HV Guru
miga

liitunud: 07.09.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 19.04.2023 16:51:11 vasta tsitaadiga

Tänasest siis MX Keys laual ja vahe K800-ga on meeldiv beer_yum.gif beer_yum.gif Mõnusalt kompaktne, samas full layout. Klahvid tunduvalt vaiksemad. Klahvikäik tundub madalam ja kuidagi parem on kirjutada. thumbs_up.gif
Kommentaarid: 34 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 32
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
heretic666
HV Guru
heretic666

liitunud: 13.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga Online

sõnum 21.04.2023 20:15:18 vasta tsitaadiga

Töö jaoks kasutasin performance mx hiirt vist mingi 6 aastat, asi rikki ei läinud vaid see kummist osa lihtsalt aja jooksul kulus rõvedaks.
Nüüd mx master 3s ja väga rahul.

Mänguhiirte puhul “g pro wireless” topeltklikid tulid juba mõne kuuga, garantii korras anti tutikas vastu aga müüsin tolle maha ja soetasin g pro x superlight, pole jeblama hakanud. Juhtmevaba laadimine hiiremati kaudu on superlux aga eks see ole ka teistel tootjatel võimalik.
Kommentaarid: 70 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 68
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
aff
HV kasutaja

liitunud: 15.03.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 21.04.2023 21:03:28 vasta tsitaadiga

Logitech G900 (aasta , topeltklikk)

GPROX kestab

G915 nupud kulunud

Enne oli veel mx310 minu esimene nö gaming hiir.

Muud jama on ka olnud (trackpadid jne)

IBM model M aastast 1989 ja probleemid puuduvad icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 63 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 56
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
HPN
HV veteran
HPN

liitunud: 26.06.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 21.04.2023 21:23:41 vasta tsitaadiga

Mu esimsel või teisel Preformance/Master hiirel tekkis ka topeltkliki probleem, aga selle sai suhteliselt lihtsalt korda. Nupu lülitis olevat "metalllehte/lehtvedru" pidi natuke painutama. Muidugi ma ei tea, kas uuematel hiirtel selline asi üldse võimalik oleks (teistsugune mehhanism või on ehk piisavalt parandamiskindlaks tehtud icon_biggrin.gif ).
_________________
/digitaalselt allkirjastatud/
Kommentaarid: 44 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 43
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
sama123
HV veteran

liitunud: 20.03.2009




sõnum 24.04.2023 06:55:53 vasta tsitaadiga

HPN kirjutas:
Mu esimsel või teisel Preformance/Master hiirel tekkis ka topeltkliki probleem, aga selle sai suhteliselt lihtsalt korda. Nupu lülitis olevat "metalllehte/lehtvedru" pidi natuke painutama. Muidugi ma ei tea, kas uuematel hiirtel selline asi üldse võimalik oleks (teistsugune mehhanism või on ehk piisavalt parandamiskindlaks tehtud icon_biggrin.gif ).

Lihtsamatel hiirtel lihtsamad probleemid, analoog autodega: kui S klassi mersul tekib probleem on selle likvideerimine kallim kui kõige odavamal dacial. Lisaks mida rohkem asju seda kergemini tulevad rikked ja siin jääb ka konspiratsiooni teooriale koht, ehk kunstlik lagunemine, mida odava otsa kaubal pole mõttekas tekitada.
E bayst tellitud hiir (saksast) kuidagi ei taha kohale jõuda, nagu oleks andromeeda galaktikast tellimus. icon_evil.gif
Läksin üle RAT8+ ja RAT Pro X3 SE. Viimasega tekis win10 all tarkvara probleem: peale restarti olid seaded kadunud. Salvestasin 10x ja ikka sama jama, lõpuks installisin uuesti ja jäi lõpuks pidama. Kokkuvõttes pole sellel kallimal ~221EUR ja ~100EUR suurt vahet, odavamal on lisarull, kallimal rulli külgsuunalised seaded. Viimastel oli ka natuke anomaaliat aga sai hakkama. Rewies on kirjas, et ratta ülestõstmise korral vasak ja parem klahv ei toimi, vale, toimivad. Ainuke eelis kui eeliseks nimetada on ratta sujuv reguleerimine. Alumised juhtpinnad 2-es variandis, üldise külgkalde reguleerimine ja +2 või +3mm tundlikkuse reguleeringud ei leidnud kasutust. Karp milles seda kallimat hoida on tõesti raha väärt! Kokkuvõttes kes tahab ostab MADCAT Rat 8+, kallimal pole suurt eelist. RAT Pro X3 SE seadete foto, et oleks ettekujutust. Ainuke anomaalia hetkel, et rulli paremale klõpsus saab ainult "M" panna mitte täit autocad kommandot "MOVE". Aga toimib. Vajutus rullile on defolt ja jäigi, polnud vaja muuta ehk autocadis "PAN"

Kommentaarid: 23 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 22
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
aero
HV vaatleja

liitunud: 25.08.2008




sõnum 09.05.2023 17:45:36 vasta tsitaadiga

Soovitage kontorisse eesti/skandinaavia/nordic paigutusega klaviatuuri. Vaiksemat sorti, koos numpadiga, juhtmevaba. Kuni 150€ kannataks ära. Kas Logitechil on konkurente selles segmendis?

K800 klaviatuurid, ostetud 3 kuni 8 aastat tagasi. Vaiksed ja asjalikud. Hiljuti üks eakamatest hakkas laduma sama tähte, nonstop igale poole. Vahetasin dongli välja, probleem kadus. Töötas teise dongliga nädala korralikult ja nüüd jälle sama jama. Asendasin selle K850-ga. On mugav jne aga ei ole vaikne. Plagiseb päris korralikult võrreldes K800-ga. Mida veel proovida? K750? MX Keys?
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
miga
HV Guru
miga

liitunud: 07.09.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 09.05.2023 18:00:55 vasta tsitaadiga

Liikusin ise K800 pealt MX Keys peale ja on vaiksem, tuntavalt, vähemalt minu jaoks. Kuidagi mugavam on kirjutada samuti + füüsiliselt kompaktsem ja ehituselt tuntavalt kvaliteetsem. Aku kohta vara veel midagi öelda, pole seni tühjaks saanud icon_smile.gif
Kommentaarid: 34 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 32
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
aero
HV vaatleja

liitunud: 25.08.2008




sõnum 23.05.2023 15:38:55 vasta tsitaadiga

Ma olin ka MX Keysi võtmas aga lõpuks Ergo K860 ahvatles rohkem. Ka vaikne. Randmetugi lubab käed lõdvemana hoida. Paigutus vajas harjumist. Nädal hiljem vaatan veel tavalisest veits tihedamini sõrmedele ja olen vist grammike aeglasem aga sellega olin arvestanud. Üleminek siiski sujuvam kui ma kartsin. Patareid peaks kestma aasta-kaks. Taustavalgust pole.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Anna tooli
 

liitunud: 16.03.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 23.05.2023 17:41:54 vasta tsitaadiga

MX Keys'ile kah eraldi randmetugi olemas, kuid ei igatse.
_________________
Kommentaarid: 352 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 294
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Raud »  Rauafoorum »  Logitech hiired ja klaverid mine lehele eelmine  1, 2
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.