Avaleht
uus teema   vasta Tarkvara »  Arvutimängude foorum »  Diablo IV märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 7, 8, 9 ... 29, 30, 31  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale. Teata moderaatorile
otsing:  
Zonerman
HV veteran
Zonerman

liitunud: 03.06.2003




sõnum 24.03.2023 22:15:27 vasta tsitaadiga

62m vaikselt tiksub. Algul vähenes kiiremini aga jah pool tundi kindlasti reaalne see aeg. Ehk siis ma ootan ära liiga vara loobuda veel.
_________________
Sõim ja räuskamine läheb SIIA
Kommentaarid: 63 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 62
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
londiste
HV Guru
londiste

liitunud: 23.04.2003




sõnum 25.03.2023 01:29:14 vasta tsitaadiga

irw, blizzardi tavaline tase.
saame aru, algaja dev, pole varem mänge teinud ja raske on. kogemust vähe ja nii edasi. icon_biggrin.gif

paar random crashi, siis vist tarbis ära videomälu ja peale ja crash, siis sain selle chari pildi ilma ui-ta, korra sain isegi mängu aga siis kohe crashis kurtes kuidas mängufailid on korrumpeerunud (millega check ei nõustunud), vahelduseks ka login attempt timeout.
vast login timeout on neist otseselt loadiga seotud.

_________________
- londiste
...aga mina ei saa kunagi suureks!
Kommentaarid: 237 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 212
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Vael
HV Guru

liitunud: 17.03.2013




sõnum 25.03.2023 01:35:06 vasta tsitaadiga

Njah, pea 6h tiksumist tagataustal ja siis vahi pool tundi sissejuhatavaid videosid... Natuke vähem oleks võind olla.
Aga lvl6 ja naudin hetkel. Vastased parajad Tier II peal, Barbarian pole nagu raudkuju, saab Whirlwindiga selja taha ja siis paistab Crit niitvat mõnuga(on tõsi et selja tagant vastastele Crit suurem, varasemates nagu ei märganud väga).

Leveldamine ka esialgu annab tunda kohe.

Kui D2R sai sama sinise vibuga lõpuni lastud, siis siin dropid kuhjaga kohe algusest erinevat manti.

Graafika on ilus ja kõik esemed nagu jutustaks lugu, kuskil põrandal lohistamise jäljed, kusagi viitavad söed mingis suunas, väga rahul.
Tekstuuridel ainult medium sätted, seega üle 13G VRAM ei näinud, aga tiksus järjest juurde. Seega jah, tööd veel on.
Kommentaarid: 17 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 16
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
HDTanel
Overclocker
HDTanel

liitunud: 15.12.2002



Online

sõnum 25.03.2023 04:54:57 vasta tsitaadiga

Spoiler Spoiler Spoiler

_________________
Krüpto
Minu Youtube - HDTanel
Minu Instagram - HDTanel
Kommentaarid: 632 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 3 :: 494
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
[raVen]
HV kasutaja
[raVen]

liitunud: 30.01.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 25.03.2023 10:32:17 vasta tsitaadiga

Mul ei lähe mäng isegi käima, eile crashis kohe, täna (pärast update) näitas mingi algusvideo ära, mis tundus nagu pool tundi mõttetust, crashis siis teatega, et leidis korrumpeerunud andmeid ja soovitas kasutada Battle.neti scan & repairi.
Eks ma siis ootan. GG tõesti, 82gb allalaadimist, et esimest acti lv25 levelilimiidiga mängida. Tunnen pisut puudust Doomi ajast, kui demo mahtus kahele disketile ja täismäng kuuele, ja see mäng muutis mängumaailma igaveseks.
Edit: Nojah, pärast Scan & Repairi ja videodraiveri uuendust jõudsin lausa karakteriloomise ekraanini ja siis lajatas Out of memory error. Windows 11, 16gb ram, 6gb GTX1060. Muide palju kõvem kui nõutud ja soovituslik riistvara icon_biggrin.gif
Siinkohal peaks mainima, et omal ajal mängisin kõrvuti Path of Exile ja Diablo 3 open betat ja PoE lihtsalt meeldis rohkem, aga Diablo jooksutamisega ei olnud ka mingeid probleeme. Not off to a good start, tahaks näha, kuidas
nad selle juuniks korda saavad.
Kommentaarid: 18 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 18
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
aap14
Kreisi kasutaja
aap14

liitunud: 20.09.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 25.03.2023 11:57:30 vasta tsitaadiga

Täna hommikul järjekord alla minuti icon_biggrin.gif
Nõustun teistega, et necromancer kõige kergem klass siiamaani. Luukeredest abilised teevad korralikult haiget, ei saa kergelt surma ning samal ajal kui boss või muud vastased nendega tegelevad saab kaugelt muu maagiaga VEEL rohkem dämmi teha.
Seevastu druiidi proovisin, siis ägedad võimed küll aga bosside mahavõtmisega World Tier 2-he juures isegi kergelt higistamist.
Üldmulje mängust: Miks muuta midagi, mis varasemalt töötas? Tundub olevat vana hea Diablo parema graafikaga.
Skillide osas tahaks rohkem variatsiooni aga loodetavasti Legendary või Unique affixid pakuvad piisavalt variatsiooni mingihetk.

...ja nõme, et Beta tegelast ei saa 6. juunil endaga kaasa võtta.
Samas arusaadav kui nad lisarahhi võtavad kui tahad 4 päeva varem alustada - lvl 25 beeta tegelasega alustamine oleks OP.

_________________
Slow is smooth and smooth is fast
Kommentaarid: 38 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 36
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Zonerman
HV veteran
Zonerman

liitunud: 03.06.2003




sõnum 25.03.2023 12:34:52 vasta tsitaadiga

Necro on totaalselt op kuni level 20 vähemalt. Mul +2 mage +2 warrior unique ja kokku on 11 minioni. Läksin seda teed, et vailisin skill tree'st kõik mis minione buffivad. Tulemus on see, et bosside ajal lihtsalt castin paar asja ja passin eemal, minionid isegi ei sure. icon_cool.gif

Druidi ma ei hakka tegemagi. Vatasin steamerid ja asi on ikka väga hapu. Ei ole mõtet ennast piinata, kui ta sakib ja ei ole fun teha.

_________________
Sõim ja räuskamine läheb SIIA
Kommentaarid: 63 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 62
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
thargun
Kreisi kasutaja

liitunud: 05.11.2009




sõnum 25.03.2023 12:43:04 vasta tsitaadiga

Häh, ma mängin just druidi lvl 20, siiani küll ei tunne, et kuidagi nõrk oleks, veteran raskusel.
Mul oma vana rondiga jookseb 1080p ilusti, 1 crashi olen saanud, aga ma muidugi seda 85gb versiooni ei downloadinud, ilma selle mega texture packita oli ainult 41gb
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Zonerman
HV veteran
Zonerman

liitunud: 03.06.2003




sõnum 25.03.2023 13:36:57 vasta tsitaadiga

Kui sa necrot või sorc pole proovinud, siis jah ei tunnegi vahet icon_lol.gif

Druid on kõige nõrgem neist üldse leveldamisel, barb on kah kehva aga siiski veidi parem. Teised klassid on peajagu üle, kui tead ka milliseid skille valida muidugi.

_________________
Sõim ja räuskamine läheb SIIA
Kommentaarid: 63 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 62
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
[raVen]
HV kasutaja
[raVen]

liitunud: 30.01.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 25.03.2023 14:07:46 vasta tsitaadiga

thargun kirjutas:
Häh, ma mängin just druidi lvl 20, siiani küll ei tunne, et kuidagi nõrk oleks, veteran raskusel.
Mul oma vana rondiga jookseb 1080p ilusti, 1 crashi olen saanud, aga ma muidugi seda 85gb versiooni ei downloadinud, ilma selle mega texture packita oli ainult 41gb

Oot, väiksem on ka saadaval? Mulle pakkus ainult ühte.
Kommentaarid: 18 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 18
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Zonerman
HV veteran
Zonerman

liitunud: 03.06.2003




sõnum 25.03.2023 14:21:00 vasta tsitaadiga

lvl 35 named mob tegin klipid.
Necro minionid
Spoiler Spoiler Spoiler



Solo kill
Spoiler Spoiler Spoiler

_________________
Sõim ja räuskamine läheb SIIA
Kommentaarid: 63 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 62
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Vael
HV Guru

liitunud: 17.03.2013




sõnum 25.03.2023 14:28:01 vasta tsitaadiga

Algul PC peal on jah Modify Install valik kõrval.
Ma võtsin ka selle kuna allalaadimiskiirused teadagi madalad Activisionil esimestel päevadel. Ning 4k peal ei mängi, samas on mul ka 1440p peal Texture Medium valik ainult.

Mis veel meeldib on muusika ja häälnäitlejad. Mõnes kohas on viiulid teemaga kaasakäivalt väga dramaatilised. Üldiselt on muusikat uuendatud, aga koopasse sisenedes viskab vana väid D2 noote sisse.

Item drop on väga hea olnud, lvl 10 ja 3 Legendary juba ning paar itemit +all statiga. D2R ei anna võrreldagi. (Ok ma oleks 1 legendaryga lvl15 peal ka rahul, aga D2r ei droppind absull midagi, siin saab ikka relvade vahel valida peale wolrd event bosse).

D3 üldse ei huvitanud need kristalli meistrid/Mirjamid jms. Siin juba Veil Crystalitest puudu. Rare item salvage ka neid ei anna?

Kui D2 oli majandamist väga palju, vealth potionid, portalid jms(mis oli omajagu lõbus), siis siin tundub nagu oleks tegu RPGga, saad tasemeid juurde, avastad maailma ning on võimalus kõike edasi arendada.

Võitluse kova pealt on kuidagi ajastamist rohkem, mõni vastane lajatab täiega isegi kui talle enne 10x kahenäe haamriga pähe lööd, tuleb rohkem jälgida erinevaid vaenlasetüüpe ja eest põigelda. Vanasti oli põhiline, et orb kiirega pihta ei saanud. Nüüd saab isegi Barbarianiga põigelda ja kaugemate vaenlaste vastu rünnakuid ajastada.
Mulle paistab siiani huvitav.
Kommentaarid: 17 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 16
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
DigeBeni
HV Guru
DigeBeni

liitunud: 06.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 25.03.2023 16:42:15 vasta tsitaadiga

Kas mina olen tõesti ainuke, kellele küll Diablo seeria on seni väga meeldinud ja seda isegi 3. iteratsioon, oli mis ta oli, kuid 4. tundub täiega mehh icon_neutral.gif

Jah, mängul on küll Diablo lõhn juures, kuid üldmulje on pigem selline väga geneeriline aRPG + MMO sugemetega igav kooslus.

Nagu mitte midagi ei tõuse Diablo 4 juures kuidagi eriliselt esile, kõik on suhteliselt fantaasiavaene, mäng oleks nagu täiesti oma isikupära kaotanud.

Hetkel pigem pettumus, kui midagi muud ...

_________________
Kommentaarid: 193 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 5 :: 160
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Zonerman
HV veteran
Zonerman

liitunud: 03.06.2003




sõnum 25.03.2023 17:44:12 vasta tsitaadiga

Beta põhjal kuni level 25 teha selline järeldus, noh jah...
Samas kõigile ei peagi meeldima uus suund kus veidi mmo tunnet lisatud. Kindlasti ei ole mäng 9/10 vms hetkel aga potentsiaali on.

Nii palju kui lekkinud on infot ja aimatakse, siis skilli süsteem + itemization on kindlasti palju nüansirohkem, kui me saame lvl 50+ contenti ka näha. D3 oli ikka väga halb minu hinnangul. Ei suutnud palju seasoneid teha, üks ja sama build iga klass sõltuvalt mis season oli.

_________________
Sõim ja räuskamine läheb SIIA
Kommentaarid: 63 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 62
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SilentKris
HV vaatleja
SilentKris

liitunud: 10.12.2021




sõnum 25.03.2023 18:31:27 vasta tsitaadiga

DigeBeni kirjutas:
Kas mina olen tõesti ainuke, kellele küll Diablo seeria on seni väga meeldinud ja seda isegi 3. iteratsioon, oli mis ta oli, kuid 4. tundub täiega mehh icon_neutral.gif

Jah, mängul on küll Diablo lõhn juures, kuid üldmulje on pigem selline väga geneeriline aRPG + MMO sugemetega igav kooslus.

Nagu mitte midagi ei tõuse Diablo 4 juures kuidagi eriliselt esile, kõik on suhteliselt fantaasiavaene, mäng oleks nagu täiesti oma isikupära kaotanud.

Hetkel pigem pettumus, kui midagi muud ...
ˇ

Sama siin. Ei tekitanud mingit isu väga pikalt mängida. See meeldis, et saab oma tegelase välimust valida. Skill tree polnud ka väga midagi erilist, nad võiks teha midagi sarnast nagu on Path of Exile-s passive skill tree , kus on tohutult valikut. Aga eks näis kui mäng lõpuks välja tuleb, siis vaatab ja mõtleb kas tasub osta.

_________________
Steami profiil
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
HDTanel
Overclocker
HDTanel

liitunud: 15.12.2002



Online

sõnum 25.03.2023 20:43:49 vasta tsitaadiga

Ashava läks seekord eriti ruttu ikka.
Necroga deathless seekord
Eks täis mängus saavad lihtsalt mõttetud ajaviited olema
Spoiler Spoiler Spoiler


Selline Bone Spear Corpse Explosion bild hetkel, minionid extra layer of defence. Vb midagi sellist, mis endgames hea olema saaks?
Spoiler Spoiler Spoiler

_________________
Krüpto
Minu Youtube - HDTanel
Minu Instagram - HDTanel
Kommentaarid: 632 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 3 :: 494
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Killhoven
OC`er
Killhoven

liitunud: 05.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga Online

sõnum 25.03.2023 21:55:27 vasta tsitaadiga

Beeta järgi ütleks, et minu jaoks saab tõenäoliselt olema goty thumbs_up.gif
_________________
Foorumis on ühe lolli kohta kümme tarka, nii et jõud on enam-vähem võrdsed.™
Kommentaarid: 393 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 340
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Kristoferr
HV Guru
Kristoferr

liitunud: 26.11.2006




sõnum 25.03.2023 22:08:05 vasta tsitaadiga

HDTanel kirjutas:
Ashava läks seekord eriti ruttu ikka.

Nojah, see video näitas kui labane see asi sellise raskusastmega on. Vähemalt 4 korda oleksid pidanud surma saama, aga ei miskit icon_biggrin.gif .

_________________
Ostan 400-650W PSU (Platinum-Titanium)
Liitu Binance'ga
Liitu Honey'ga
Kommentaarid: 251 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 0 :: 203
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Zonerman
HV veteran
Zonerman

liitunud: 03.06.2003




sõnum 25.03.2023 22:09:13 vasta tsitaadiga

Oh jummel. Necro Blood mist selle unique boonusega mis triggerdab corpse explosioni oled sa surematu icon_biggrin.gif
Kogu selle aja ma lihtsalt spämmisin ühte skilli ja ma ei saanud mingit matsu sisse bossilt ever passisin tema lähedal ja liikusin kaasa. See on ikka absurd kuidas sa oled surematu lihtsalt

_________________
Sõim ja räuskamine läheb SIIA
Kommentaarid: 63 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 62
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
HDTanel
Overclocker
HDTanel

liitunud: 15.12.2002



Online

sõnum 25.03.2023 23:16:42 vasta tsitaadiga

Kristoferr, Zonerman, jepp nii on, Necro see corpse explody unique, mis triggerib kui kasutad immunitit on ajuvaba. Aga jah need endgame beta testerid räägivad, et Necro endgame pole parim.. st minioneid seal pole.. samas enda buildis on need minionid vaid kerge defensive layer anyway icon_biggrin.gif

Btw sai enda esimene Butcher maha võetud.. läksin random Cellarisse.. järsku AAAA FRESH MEAT icon_lol.gif

_________________
Krüpto
Minu Youtube - HDTanel
Minu Instagram - HDTanel
Kommentaarid: 632 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 3 :: 494
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
eShelobik
HV Guru
eShelobik

liitunud: 01.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 26.03.2023 00:23:15 vasta tsitaadiga

Killhoven kirjutas:
Beeta järgi ütleks, et minu jaoks saab tõenäoliselt olema goty thumbs_up.gif

Mul ilmselt sama. Ma ei tea, mida ma juunini mängin, sest kõik teised ARPG'd tunduvad tänase järel nii ... icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 292 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 259
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
thargun
Kreisi kasutaja

liitunud: 05.11.2009




sõnum 26.03.2023 13:12:12 vasta tsitaadiga

Ma beta põhjal jään äraootavale seisukohale, kohe esimestel päevadel ei osta, ennem tahaks teada, kuidas endgame on, kas itemit lähevad hiljem ägedamaks ja kuidas see level scaling mõjutab leveldamist, praegust on legede drop rate buffitud ja pidevalt leiab upgrade, mis teeb leveldamise kergeks aga kui on normal drop rate ja enam ei leia niimoodi itemeid ja iga leveliga jään hoopis tiba nõrgemaks?
Üldiselt mulje pigem positiivne, open world ei meeldi ja dungeonid imevad vilinal, samuti võiks kolle 2x rohkem olla, comoon see on Diablo, ma tahad hordide kaupa kolle tappa.
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Zonerman
HV veteran
Zonerman

liitunud: 03.06.2003




sõnum 26.03.2023 21:23:56 vasta tsitaadiga

See on juba teada. D4 calculatoris on datamined info olemas päris suures ulatuses isegi unique itemite buffid ning ka paragonid. Kripp tegi eile live streamis ka põhjaliku hinnangu, mis toimib ja mis mitte sorcereri pealt. Paar itemit on must have rogue klassile näiteks, mis teeb nad eriti hulluks. See on kindel, et kõigepealt tuleb kiirelt level 50 saada, siis algab alles õige farmimine ja gearimine pihta, et kõrgema raskmusega worlde teha. Kuna nüüd on skaleeriuvad mobid, siis enam ei ole power levelingu ka. Valid raskuastme selle järgi kuidas su chari build toimib. End-game'is tuleb iga uue raskusega gear välja vahetada. Näiteks peale veterani tuleb nightmare tier ja seal on sacred ning unique dropid ja eliitidel on resistid kõrgemad.


Ma kahtlen, et necro on väga hea kõrgel levelil. Minionide build ei toimi world bosside jaoks hästi. Kui nad selle Blood mist leg poweri ära muudavad live'ks, siis on nad ikka suhe kesised. See laipade spawnimine sõltub välja palju ikkagi mobide hulgast + palju minione elus on. Bosside vastu, kus adde pole ja world bossid, seal sakib. Ilma minionideta necro ei tundunud jsut väga hea. Lisaks on ta ilgelt aeglane.

Täna proovisin hästi palju erinevaid builde, mille osas oli mul kogunenud ka tavaari legendary poweritega. Rogue on fun. Kaks level 24 mõõka üle 280dps kumbi + legendary powerid ning melees single target kõige kiiremini tappev loom ikka. Aga mitmed bossid ei ole melee friendly. Range spekid täitsa ok. Tundub, et sorc on ikkagi suht uber igas valdkonnas - mobiilne, cc, suht head defence skillid + unique ning väga korralik dps. Kui natuke armorit ja defence powerid itemitele lisada, siis on super.

Eks enne live on näha, kas miskit infot lekib muudatuste osas aga paljud ei usu, et suuri muutusi tuleb, sest 2 kuuga ei saa muuta palju nii, et klassi pekki ei keera. Druid tundub on väga late game värk ja ei ole parim esimene char leveldada. Sorc ja rogue tunduvad parimad esimeseks

_________________
Sõim ja räuskamine läheb SIIA
Kommentaarid: 63 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 62
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Zonerman
HV veteran
Zonerman

liitunud: 03.06.2003




sõnum 27.03.2023 01:28:19 vasta tsitaadiga

Minu poolt ka viimane beta video korralik eliidi pakk icon_lol.gif . Jääme juuni reliisi ootama.

Sorcerer 2 hydra, armor gain kuni +35% stack, elite barrier, damage reduction 25% 8 sekki ja ice armor teeb 4.4s mind unstoppable'ks + 44% damage increase unstoppable olekus jne. Kõike ei loetlenud üles. icon_cool.gif

Spoiler Spoiler Spoiler

_________________
Sõim ja räuskamine läheb SIIA
Kommentaarid: 63 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 62
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Vael
HV Guru

liitunud: 17.03.2013




sõnum 27.03.2023 11:53:24 vasta tsitaadiga

Sain ikka sisse veel hetkel...
Kommentaarid: 17 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 16
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Tarkvara »  Arvutimängude foorum »  Diablo IV mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 7, 8, 9 ... 29, 30, 31  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.