Avaleht
uus teema   vasta Tarkvara »  Arvutimängude foorum »  Diablo IV märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 5, 6, 7 ... 29, 30, 31  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale. Teata moderaatorile
otsing:  
High-Q
HV Guru
High-Q

liitunud: 11.11.2001




sõnum 18.03.2023 17:55:48 vasta tsitaadiga

tegin oma sortsu lvl25ni. üks stronghold (kor dragan) jäi veidi raskeks, peale 5-6 kärvamist ei viitsinud enam punnitada lõpubossuga.

tegelikult ei ole hullu ühti. viriseks mõne imeiku värgi üle:
näiteks dungeonist lahkumiseks on mingi ebardlik variant, et vaja mapi peale exiti peale vajutada või emote wheeli peal "leave dungeon" otsida
või lege imprintide jaoks peab aspecs alt kasti käsitsi tirima.
Kommentaarid: 107 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 97
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Zonerman
HV veteran
Zonerman

liitunud: 03.06.2003




sõnum 18.03.2023 18:44:56 vasta tsitaadiga

Rogue sain ka 25 enne world bossi tehtud. Ulme kui palju legendare rogue sai peale level 20. Barb tundub ikka natuke liiga lajha vs rogue. Dämm ei ole parem ja melee's osad bossid on karm challenge näiteks Den mother libahunt.
_________________
Sõim ja räuskamine läheb SIIA
Kommentaarid: 63 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 62
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
HDTanel
Overclocker
HDTanel

liitunud: 15.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 18.03.2023 19:07:31 vasta tsitaadiga

Spoiler Spoiler Spoiler
Kommentaarid: 631 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 3 :: 493
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Zonerman
HV veteran
Zonerman

liitunud: 03.06.2003




sõnum 18.03.2023 19:27:39 vasta tsitaadiga

https://twitter.com/PezRadar/status/1637139373090283520

Just spwanis event. 30m nüüd vaja oodata icon_biggrin.gif

_________________
Sõim ja räuskamine läheb SIIA


viimati muutis Zonerman 18.03.2023 19:31:34, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 63 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 62
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Kristoferr
HV Guru
Kristoferr

liitunud: 26.11.2006




sõnum 18.03.2023 19:29:08 vasta tsitaadiga

Mitut spelli seal ühe boss fight ajal kasutad? Tundub nagu 3 spelli spämm?
_________________
Ostan 400-650W PSU (Platinum-Titanium)
Liitu Binance'ga
Liitu Honey'ga
Kommentaarid: 251 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 0 :: 203
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Zonerman
HV veteran
Zonerman

liitunud: 03.06.2003




sõnum 18.03.2023 19:35:14 vasta tsitaadiga

1h tagasi sain 25 sellega.
Spoiler Spoiler Spoiler

_________________
Sõim ja räuskamine läheb SIIA
Kommentaarid: 63 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 62
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
HDTanel
Overclocker
HDTanel

liitunud: 15.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 18.03.2023 20:20:32 vasta tsitaadiga

Mida seiklust icon_lol.gif
World Boss spawnis.. tegime 10 minutiga mingi.. 10% dämmi vennale..
Mõtlesin, et persse sellega.. mis juhtub kui login välja ja login sisse oma altiga.. peaks teise world instance rahvast saama sekka.. ehk nad paremad
Logisin sisse ja jooksin nii kiiresti kui sain.. jõudsin World Bossini just sel hetkel kui vend suri ja 5 legendary itemit droppis icon_lol.gif
Spoiler Spoiler Spoiler

_________________
Krüpto
Minu Youtube - HDTanel
Minu Instagram - HDTanel
Kommentaarid: 631 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 3 :: 493
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Zonerman
HV veteran
Zonerman

liitunud: 03.06.2003




sõnum 18.03.2023 22:31:38 vasta tsitaadiga

Lisaks weekly esimest korda annab ka itemi, mis omakorda avades andis veel mõned legendayd. Pimpisin rogue ära 504 attack power. Sain pihta kuidas legendary powereid hallata. Aga suht kallis on. Iga legendary extract on kuskil 15k kulda ja 2-3k on siis selle lisamine kuhugi gearile
_________________
Sõim ja räuskamine läheb SIIA
Kommentaarid: 63 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 62
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
HDTanel
Overclocker
HDTanel

liitunud: 15.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 19.03.2023 03:32:49 vasta tsitaadiga

Ainus asi, mis Diablo 4 päästaks oleks kui kõik skillid saaks oma enda skilltree.. praegu on, et võta see skill ja vali vasakule või paremale icon_lol.gif isegi D3-s oli rohkem valikut.
Praegu võib loota lihtsalt, et endgame legendary itemid on nii giga super lahedad, et need muudavad buildid ägedaks.. ja set itemid.

Aga noh praegu on tegu lihtsalt PUHTALT.. Diablo Immortal 2-ga.

_________________
Krüpto
Minu Youtube - HDTanel
Minu Instagram - HDTanel
Kommentaarid: 631 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 3 :: 493
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Kristoferr
HV Guru
Kristoferr

liitunud: 26.11.2006




sõnum 19.03.2023 08:40:16 vasta tsitaadiga

Vaatasin mõned videod beetast. Veidi rohkem mõttetegevust kaasavat asja ootasin - ilmselt põhjendamatult.
_________________
Ostan 400-650W PSU (Platinum-Titanium)
Liitu Binance'ga
Liitu Honey'ga
Kommentaarid: 251 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 0 :: 203
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
High-Q
HV Guru
High-Q

liitunud: 11.11.2001




sõnum 19.03.2023 09:34:08 vasta tsitaadiga

see "legendary" nimetus on jah kohatu. endgames on küll lisaks kõrgem tier itemeid nimega "unique", mis on päris legendaryd ja fiksitud stati tüübiga, ses mõttes on praegused lihtsalt ülespuhvitud kollased.

on asju, mis on täisa okei: combat, skillide graafika, kollid, bossfightid on kindlasti kõrgemal tasemel.

skill tree ei ole väga hull. see on natuke d2 ja d3 hübriid, ütleme, kui oleks igal skillil veel võibolla veel valik või paar, siis oleks täitsa viis. või siis skilli level kuidagi mõjutaks selle skilli enhanced node'i kuidagi spetsiifilisemalt. Aga võibolla on selleks siis tegelikud unique itemid, mine tea.

UI kohta küll viriseks. Nii palju haipi ja ootamist ja saime sisulielt pisimuudatustega diablo immortali, isegi font paistab sama. Ei ole ei intiutiivne ega informatiivne. näiteks märksa olulisem chari detail statsid on mitme kliki taga peidus. Või see emote-wheel on küll ebardlik lahendus.

worldbossi ideest ma ei saanud aru. see läks ikka puhtalt MMO-ks kätte. seni on diablodes võimalik enamik sisu soolotada, heakene küll, grupis on lõbusam ja efektiivsem, aga kui tahad, saad ise toksida, millal tahad. Kui nad nüüd mingi spetsiiflised materjalid vms rewardid selle taha peidavad, siis see on küll kole. Mis järgmine? Hakkame hobuse takistusjookse võiduajamisi tegema? või aja peale parkour challengeid? see läks minu arust diablo-feelingust ikka väga mööda. btw, tahaks näha julgeid hardcore sägasid Ashava vastu siplemas. icon_lol.gif
Kommentaarid: 107 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 97
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Zonerman
HV veteran
Zonerman

liitunud: 03.06.2003




sõnum 19.03.2023 16:47:46 vasta tsitaadiga

Leveldasin kõik 3 25 peale. Minu kokkuvõte on hetkel selline:

Mäng ise ehk baas on ok. Ei midagi väga erilist aga vb juuniks on asju juures, mida praegu pole ja end game kah parem. Barb sakib täiega kuni level 25. Rouge on hea erinevad variandid üsna balanced starting. Wiz on väga OP ja saab nerfi. Hyrda + suvaline muu skill ja kõik sulab ümberingi suvalise geariga. Kui ma barbiga nägin mõne bossiga vaeva melees, isegi kui ta peaks taluma lööke paremini, siis wiz oma ice armoriga lihtsalt omab kõik ka kõige raskemad bossid (tegin kõik alati Tier2 peal).
Skilli süsteem on sihuke keskmine. Ei midagi eriti head ega väga halba. Paljud valikud jäävad valimata, sest need on nii halvad. Tundub ,et suurem rõhk on pandud just itemization peale. Ehk siis otsid best trifecta rare geari ja siis lükkad sinna peale enda skillidele kohanduva boonuse. Üsna tihti legendary itemid ise on suht kehvade statsidega niiet need lähevad pea alati extractimiseks ja neid on vaja palju end-game'is tundub. Unique kohta ei oska öelda, neid ei näinud ühtki mina ega kellelgi seljas ka. Mängu skill süsteem combatis on suht ikka Immortal 2 ja väga controller sõbralik. Tundub, et cross platvorm tegi karuteene PC jaoks. Mäng ei saa kunagi väga heaks selle tõttu.
Puudvad random eventid. Loodan, et final versioonis on midagigi, sest need fixed eventid mapil on igav teha uuesti ja uuesti. World boss on hea vaheldus ja mulle meeldib, et selleks rohkem mängijid vaja. Mina nägin 8 oli max mitte lubatud 12. Loot oli hea kuigi midagi kasulikku mulle sealt ei tulnud icon_biggrin.gif

Diablo feeling oleams aga kahjuks Immortal 2 rahateenimise pärast tehti D4 sarnaselt, sellest on kahju aga money talks. Hakatakse kindalsti battlepasse ja consmeticut müüma suurel hulgal.

Anius asi on PVP, mida me pole näinud veel ja end-game. Kuidas see välja näeb aga ma ei usu, et see on balanced. Immortal kogemus näitas, et osad klassid lihtsalt omavad alati suurt eelist.

_________________
Sõim ja räuskamine läheb SIIA
Kommentaarid: 63 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 62
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
HDTanel
Overclocker
HDTanel

liitunud: 15.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 20.03.2023 00:59:39 vasta tsitaadiga

Teil jookseb hästi?
Põhjas grafal on VÕIMATU mängida i9 13900K ja 4070Ti peal.
DLSS ka ei aita.
Ainus viis kuidas betat mängida sain oli kõik nii low peale kui võimalik.

Videos näha:
Spoiler Spoiler Spoiler

_________________
Krüpto
Minu Youtube - HDTanel
Minu Instagram - HDTanel
Kommentaarid: 631 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 3 :: 493
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Harald205
HV kasutaja

liitunud: 07.07.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 20.03.2023 07:00:55 vasta tsitaadiga

Mul jooksis profiilis oleva masinaga väga hästi. Kõik seaded olid põhjas, DLSS peal.
Linna sisse joostes ja portaaliga minnes oli väike stutter aga see möödus mõne sekundiga.
Kommentaarid: 22 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
High-Q
HV Guru
High-Q

liitunud: 11.11.2001




sõnum 20.03.2023 11:21:58 vasta tsitaadiga

jõnksud ja kummipael ei ole tingitud graafika jõudlusest, vihje annab kasvõi see, et gpu kasutus on tihti alla 50% ja samsl ajal cpu ka üle 50 tihti ei keri. kui jooksis, siis jooksis hästi ja sõltumata kui karmilt ekraan kraami täis oli. ma pakun, et stutter oli area sisseloadimine ja selle sõltumine võrgust (nõksutas ka normaalselt Samsungi nvme SSD-lt) ja vahepealsed kummipaelad olid serveri ebapiisavast võimest. ma ei tea kuidas d4, aga d3 PTR ja betad on kõik olnud ameerika serveritega (ja eelnevad d4 press ja friends betad on kah ainult ameerika serveritega olnud), ehk juba see ka suuresti mõjutab. Ma küll väga ei jälginud, aga väga suur kogemuse vahe oli näiteks raxxi (usas baseeub) vs wudijo (saksa). raxxil jooksis täitsa hästi, aga wudi oli püstihädas kummipaelaga ja läägidega.
Kommentaarid: 107 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 97
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Zonerman
HV veteran
Zonerman

liitunud: 03.06.2003




sõnum 20.03.2023 12:12:54 vasta tsitaadiga

HDTanel Jap selline stuttering oli mul ka, pidasin seda serveri lagiks täiesti random olukordades kus ei olnud tegelt palju vaja renderdada. Mul ka max graafika ja fps oli capis, seega see on ikkagi lag või kehvalt optimeeritud mootori teema. Mälulekked ka probleemiks. Loodetavasti saadakse live reliisiks neist jagu. Seal kus palju mängijaid korraga on lag ikka korralik ja väga häiriv. Ka stiimijad kurtsid, et asi on väga hapu kõrgetel seadetel ja pidid alla tulema. Raxxil jooksiski hästi kuna ta pani graafika kõik low peale, muidu oleks kehv olnud. Ta muidugi ise kiitis, et low seadetel on ka mäng kena icon_smile.gif
_________________
Sõim ja räuskamine läheb SIIA
Kommentaarid: 63 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 62
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Killhoven
OC`er
Killhoven

liitunud: 05.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 20.03.2023 18:25:05 vasta tsitaadiga

Selle järgi mida beetas näha sai ütleks kokkuvõtvalt päris hea ja jään juunit ootama. thumbs_up.gif beer_yum.gif
Loodetavasti saab olema ka arvestatav lõppmäng nii et mäng püsib kaua relevantne.
Tehnilisi probleeme oli beetas jah aga küll see juuniks korda tehakse.

_________________
Foorumis on ühe lolli kohta kümme tarka, nii et jõud on enam-vähem võrdsed.™
Kommentaarid: 392 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 339
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Zonerman
HV veteran
Zonerman

liitunud: 03.06.2003




sõnum 20.03.2023 18:46:24 vasta tsitaadiga

Level 35 mob dropib paremaid asju. Sain esimese selle dropi temalt icon_lol.gif

Spoiler Spoiler Spoiler


Ma sain aru ka miks mäng stutterdas nii hullult vahepeal. Kui absull kõik põhjas on, siis kasutus vahepeal 32GB RAM ja 15.9Gb VRAM ehk siis minu masina max. Ei osanud eeldada, et see mälu nii palju sööb kuigi video ja cpu utiliseerimine ei ole max peal. Mälu sööb aga see eest hoolega.

_________________
Sõim ja räuskamine läheb SIIA
Kommentaarid: 63 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 62
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
HDTanel
Overclocker
HDTanel

liitunud: 15.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 20.03.2023 19:30:09 vasta tsitaadiga

Zonerman, okei.. mille ära disablesid, et mälu tagasi normi läks? Ilmselt mingi teatud säte keerab kogu mängu perfi kohutavaks
_________________
Krüpto
Minu Youtube - HDTanel
Minu Instagram - HDTanel
Kommentaarid: 631 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 3 :: 493
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Zonerman
HV veteran
Zonerman

liitunud: 03.06.2003




sõnum 20.03.2023 20:24:37 vasta tsitaadiga

HDTanel kirjutas:
Zonerman, okei.. mille ära disablesid, et mälu tagasi normi läks? Ilmselt mingi teatud säte keerab kogu mängu perfi kohutavaks


Tavalise ram puhul panin korra medium sätted ja siis tagasi high. Siis läks mälu kasutus normi piiresse ca 23GB. Pakun mingi leak oli kuskil. VRAM osas mitte mingid seaded ei aita alla viia mälu kasutust peale texture quality muutmise. High peal on suht 16gb piiri peal ja medium peal kukub alla 11gb või sinna lähedale. Shadow quality tundus mõjuvat highest pealt low peale ja suurt vahet ei saa aru ka graafiliselt.
Ma loodan, et nad optimeerivad, sest 16GB on paljude kaartide limiit va 4090 ning kaardid 7900XTX ja XT.

_________________
Sõim ja räuskamine läheb SIIA
Kommentaarid: 63 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 62
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
HDTanel
Overclocker
HDTanel

liitunud: 15.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 20.03.2023 21:19:37 vasta tsitaadiga

Ma leidsin, mis mul RÄIGELT mängu kooma tiris, stuttering etc.. TEXTURE QUALITY. Kui see MEDIUM või LOW panna jookseb mäng ülikenasti. beer_yum.gif
_________________
Krüpto
Minu Youtube - HDTanel
Minu Instagram - HDTanel
Kommentaarid: 631 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 3 :: 493
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Zonerman
HV veteran
Zonerman

liitunud: 03.06.2003




sõnum 20.03.2023 22:16:21 vasta tsitaadiga

HDTanel kirjutas:
Ma leidsin, mis mul RÄIGELT mängu kooma tiris, stuttering etc.. TEXTURE QUALITY. Kui see MEDIUM või LOW panna jookseb mäng ülikenasti. beer_yum.gif


Ma selgitasingi sulle, et sõltuvalt graafikakaardi mälumahust tuleb texture valida. Mul 6800XT ja 16gb jääb tsipa väheks High quality jaoks. Mediumiga on aga 11gb. Ma loodan, et nad optimeerivad veidi, sest see on karm ikka. Isegi 16gb VRAM ei saa high panna.

_________________
Sõim ja räuskamine läheb SIIA
Kommentaarid: 63 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 62
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Scart
HV Guru
Scart

liitunud: 04.02.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 21.03.2023 13:23:24 vasta tsitaadiga

UHD tekstuuride probleem oli paar tundi peale preorder beta launchi teada muidu ja Redditis mitu threadi, kus käidi asi üle. Hea, et poisid siin kolm päeva hiljem ka teada said icon_rolleyes.gif

Et kui on küsimusi, siis https://www.reddit.com/r/diablo4
Kommentaarid: 119 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 2 :: 101
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Vael
HV Guru

liitunud: 17.03.2013




sõnum 21.03.2023 14:29:57 vasta tsitaadiga

Zonerman, see siis 4k?
See nv ka ju 1 beta tulemas. Siis open ja servud mitte ei läägi vaid üldse käpuli?
Diablo suur fänn pole, aga arpg taoks meelsasti vahelduseks.
Kommentaarid: 17 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 16
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Zonerman
HV veteran
Zonerman

liitunud: 03.06.2003




sõnum 21.03.2023 17:03:45 vasta tsitaadiga

Vael kirjutas:
Zonerman, see siis 4k?
See nv ka ju 1 beta tulemas. Siis open ja servud mitte ei läägi vaid üldse käpuli?
Diablo suur fänn pole, aga arpg taoks meelsasti vahelduseks.


4K osas ma ei tea täpselt aga kuskilt lugesin, et selle resoga high quality peal sõi 23gb mälu icon_smile.gif
Eks näis kas nad midagi suutsid paremaks teha seoses autentimisega, kuna see oli peamine probleem eelmine reede. Server ise tundub ei lääginud peale mõnda tundi kui see maha võeti ja uuesti püsti sai. Mängu enda mootor sakib, kuna optimeerimata. Sellest saab aru nii, et kui tekib rubber banding ehk kummivenitamise efekt mängus, siis on serveri lag, kui aga kohati fps läheb alla ja jõnksutab, siis vram täis.

Scart Mina ei viits redditis tuhnida sadades teemades, et seda leida. Oleks võinud mainida ametlikul D4 lehel known issues all. Seal vaid poole sõnaga low endiga on probleeme....

https://eu.forums.blizzard.com/en/d4/t/diablo-iv-open-beta-known-issues/32/3
Performance optimizations are still in progress. Players may encounter some performance issues, particularly on older hardware across different platforms. Suht ebamäärane ja tegelt on just probleeme high-end otsas

_________________
Sõim ja räuskamine läheb SIIA
Kommentaarid: 63 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 62
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Tarkvara »  Arvutimängude foorum »  Diablo IV mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 5, 6, 7 ... 29, 30, 31  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.