Avaleht
uus teema   vasta Uudised »  Eesti IT ja tehnikaalased uudised »  Apollo TV avab juunis uue ülikiire lairiba internetiteenuse märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3, 4
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale. Teata moderaatorile
otsing:  
Voyage
HV Guru

liitunud: 07.01.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 24.01.2023 17:24:53 vasta tsitaadiga

Tervist härrased, kes apollo internetti siiani tarbivad küsimus teile - olete teenusega igati rahul?
Ma siin sain ca eelmine nädal seda katsetama ja siiani korralikult tööle pole teist saanud. X lehtedele ligi ei pääse kuna (vist) nende poolne firewall rule peal, teamviewer näib olevat üldse blokeeritud jne.
Pidevad connection katkestused (ka navigeerides HV lehele)
Support on ka nagu ta on, alguses vastasid ja siis äkitselt hakati ignoreerima.
Telefoni neil ka ei ole, et saaks inimese kombel rääkida
Kommentaarid: 705 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 573
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
krist2an
HV veteran
krist2an

liitunud: 24.08.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 16.02.2023 12:06:00 vasta tsitaadiga

Kasutan siiamaani ja ei oska kurta.

Mis puudutab lehtede blokeerimist, siis proovi samu lehti mõnes teises seadmes avada. Minu puhul oli mure ainult ühe seadmega ja aitas IPv6 väljalülitamine.
Kommentaarid: 31 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 30
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pulse
HV kasutaja

liitunud: 17.07.2003




sõnum 21.02.2023 11:42:27 vasta tsitaadiga

Voyage, samuti kasutan probleemivabalt. Pole veel sellist lehte kohanud, kuhu ei lasta ja TeamViewer töötab ka kenasti. Alguses oli kiirusega probleem, max 700Mb alla/üles aga selgus et mu enda ruuteri QoS piiras seda. Võtsin maha ja kiirused põhjas.
Suppordiga on muidugi teine lugu, telefoni pole üldse ja meilidele vastatakse kuidas jumal juhatab. Viimasele pöördumisele sain vastuse rohkem kui kuu ajaga. Ei tea mis siis saab, kui päriselt mingi probleem tekib.
Ma ei tea kas see info on siit läbi käinud aga teenusel on pordid kinni. Põhjuseks väidetavalt, et kasutatakse Hollandi IP'sid (vms. ma ei tea miks see põhjuseks peaks olema) ja sügisel liitudes lubati et lähikuudel tehakse lahti kui Hollandist asjad Eestisse kolivad. Eelmine nädal lõpuks siis vastati, et teemaga ressursipuuduse tõttu enam üldse ei tegeleta ja kas või millal need üldse lahti tehakse, pole kindel.
Uusi liitujad vist ka ei võeta? Vähemalt mingit keskkonda või avalikku informatsiooni ma ei ole selleks leidnud.
Kommentaarid: 4 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
indrpo
HV Guru

liitunud: 14.11.2004




sõnum 21.02.2023 17:56:21 vasta tsitaadiga

Pakun, et see tegevus liigub Tele2 peale sujuvalt üle. Tea kas aasta jooksul näeme seda aga tegin huupi pakkumise.
Kommentaarid: 253 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 223
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
krist2an
HV veteran
krist2an

liitunud: 24.08.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 09.03.2023 12:56:45 vasta tsitaadiga

Jah, kahjuks tundub küll, et asi liigub mõne muu teenusepakkuja kätte. Kui eelmisel aastal liitusin, olin küll suppordiga väga rahul.

E: Oli tore kuniks seda jagus. 05.04 lõpetatakse teenuse pakkumine ära ja tuleb uus teenusepakkuja leida
Kommentaarid: 31 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 30
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Voyage
HV Guru

liitunud: 07.01.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 09.03.2023 13:04:44 vasta tsitaadiga

Minul ei olnud vahet millises seadmes kasutasin, probleemid esinesid kõigis seadmetes.
Kolisin Teliale üle, probleemid ka kadusid thumbs_up.gif
Sain ka täna meili, et interneti osa pannakse kinni. Ei imesta enda kogemuse põhjal icon_cool.gif
Kommentaarid: 705 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 573
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Uudised »  Eesti IT ja tehnikaalased uudised »  Apollo TV avab juunis uue ülikiire lairiba internetiteenuse mine lehele eelmine  1, 2, 3, 4
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.