Avaleht
uus teema   vasta Tarkvara »  Arvutimängude foorum »  World of Tanks märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 1161, 1162, 1163, 1164  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing

Kaua oled WoT-i mänginud? Täpsusta teemas.
12-10a
38%
 38%  [ 23 ]
10-8a
18%
 18%  [ 11 ]
8-6a
11%
 11%  [ 7 ]
6-4a
8%
 8%  [ 5 ]
4-2a
5%
 5%  [ 3 ]
Vähem kui 2a
16%
 16%  [ 10 ]
hääli kokku : 59

autor
sõnum Saada viide sõbrale. Teata moderaatorile
otsing:  
pyroman11
HV kasutaja
pyroman11

liitunud: 17.11.2013




sõnum 20.11.2022 11:06:24 vasta tsitaadiga

arny kirjutas:
Noh jah eks erand kinnitab reeglit, eks see mäng on jah jäänud tootja poolt unarusse ja ei kontrolli toimuvat seal keegi.


Link


Sattusin ka seda vaatama.
Siin minu arvates kaks varianti.
1- WG`l on lihtsalt kama.
2- Või on arendustiimis endal seal käpp sees.

Ma ise kahtlustan teist varianti.
Sest siin ju ilusti näha need prügikontod koos tõenditega.
Ei oleks ju raske need kinni panna.

Ja siis korralikud vennad higistavad, et saada kolmas märk torule...

_________________
WOT kasutaja: Abe_Normal
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
bladerunner
HV Guru

liitunud: 17.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 20.11.2022 12:45:51 vasta tsitaadiga

EU4 -> Kasahstan, ehk seal mängivad (enamasti)RU serverist EU-sse liikunud mängijad
Server game time: 2022-11-09 03:16

Ehk piisava koguse seismajäänud kontode omamisega ja väikese skriptimisega on suht tõenäoline sattuda sellises serveris sellisel kellaajal samasse lahingusse.
Eriti kui neid kontosid on rohkem kui 30 korraga lahingusse minema üritamas.
Isegi klanniga tipptunnil lahingute vahel "lugemist" tehes oleme 8-9 nägu samasse lahingusse saanud. Asi seda siis öösel väherahvastatud serveris teha ole...

_________________
Experience is what you get when you don't get what you want.
Kommentaarid: 160 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 149
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
arny
Kreisi kasutaja

liitunud: 08.01.2012




sõnum 20.11.2022 15:20:13 vasta tsitaadiga

Mul tundub see jah pigem sellena, et arendaja ei viitsi enam ja siis hakkabki seda häkkimist ja jama rohkem läbi tulema. Neid mänge varemgi ju olnud kus enam väga popp pole ja siis need häkkerid jne saavad seal naljatada oma asjadega.
_________________
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 9
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Magic
HV Guru
Magic

liitunud: 28.12.2001




sõnum 20.11.2022 17:14:57 vasta tsitaadiga

Eks ilmselt nende tanki mängudega ongi vaikselt ring täis. Mingil teisel mängul oli nuud FB login asendatud VK Play icon_eek.gif
Otseselt venkude server. Saatsin reporti, et võiksid konto kustutada kuna ei ole kindlasti sinna liitunud.
Ehk miks peaks üldse keegi tahtma midagi neile maksta enam. WoT puhul on omanikud peidetud, aga mentaliteet ei ole nagunii teistsugune.
Kommentaarid: 234 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 200
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
MorRAW
Ei ole Guru
MorRAW

liitunud: 29.05.2002




sõnum 12.01.2023 16:46:31 vasta tsitaadiga

Kes 10 aastat vanu särke tahab?
Suurustest on L, XL ja XXL, igat 1tk.
Võid siia postituse alla jagada, et miks just sina peaks saama nt...äkki leiab mingi portsu huvilisi icon_biggrin.gif


2013a

P.S. Särgid on tegelt uued, kilepakendis. icon_lol.gif
Asuvad Tartus, postikulu oleks uue omaniku kanda.

_________________
https://www.instagram.com/morrowshoots/
http://www.morrowshoots.com
Kommentaarid: 367 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 312
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
FastPotty
HV kasutaja

liitunud: 12.03.2016




sõnum 17.01.2023 02:43:01 vasta tsitaadiga

ma võtaks kohe 100 tükki, aga kahjuks on S suurus. Kas terve tiimi peale ei leidu ühtegi S suuruses särki?
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
MorRAW
Ei ole Guru
MorRAW

liitunud: 29.05.2002




sõnum 17.01.2023 22:12:43 vasta tsitaadiga

No need L, XL ja XXL jäid tookord üle. S saab pakkuda mõni, kellel see pildil seljas on icon_biggrin.gif
_________________
https://www.instagram.com/morrowshoots/
http://www.morrowshoots.com
Kommentaarid: 367 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 312
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
erick
HV Guru
erick

liitunud: 24.01.2003




sõnum 19.01.2023 23:22:03 vasta tsitaadiga

Lihtsalt jätan selle siia, päris hästi tehtud kraam!


Link

_________________
WoT Stats Twitch Stream
Kommentaarid: 104 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 94
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
FastPotty
HV kasutaja

liitunud: 12.03.2016




sõnum 23.01.2023 04:08:42 vasta tsitaadiga

erick kirjutas:
Lihtsalt jätan selle siia, päris hästi tehtud kraam!


Link


Mis selles videos head on? Mingi vanamees räägib aeglaselt ja venivalt justkui pöialpoiste muinasjuttu, tankid sõidavad sihitult ringi.. Graafika on muidugi hea, aga see on ka ainus hea asi wot-i juures. Hea arvuti, 4K UHD ja 240 Hz kuvari juures on graafika tõesti tippklass.

Ei saa jätta märkimata, et ma tegin just mängu, kus me võitsime, olles kaotusseisus 7200 punktiga ehk 10-4. Aga cap õigel ajal ja kolmekesi koos, tõi võidu. Kahtlen, kas keegi on võitnud sellise vaenlase skooriga mängu - miinus 7200 damage aga võit.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
yerba
HV Guru
yerba

liitunud: 12.11.2003




sõnum 23.01.2023 09:07:40 vasta tsitaadiga

FastPotty, söör David Attenboroguh on väga kuulus loodussaadetele ( ja üldse saadetele ) peale lugeja.
https://en.wikipedia.org/wiki/David_Attenborough

Teda parodeeritakse ikka omajagu.

_________________
www.lapik.ee - parima hinnaga patareid!
Kommentaarid: 1142 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 852
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
arny
Kreisi kasutaja

liitunud: 08.01.2012




sõnum 23.01.2023 20:23:07 vasta tsitaadiga

Üsna kehvasti kas pole. Vaatasin ka mingi hetk aga peale paarikümmet sekundit hakkasin skippima osasid ja jättis väga mageda mulje. Aga noh mulle ei pidanudki see meeldima. icon_biggrin.gif
_________________
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 9
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
FastPotty
HV kasutaja

liitunud: 12.03.2016




sõnum 26.01.2023 22:01:10 vasta tsitaadiga

Sattusin täna EU3 serveris peale kahe naaberriigi kodanike vestlusele, kus kõlas selgelt läbi, et peale EU 1,2,3,4 on veel ka SNG server. Nendega liitus veel kolmaski, kogu jutt käis naaberriigi keeles.

Mis imeasi see SNG server veel on? Ei mainitud kordagi kordagi EU serverit, jutt käis pidevalt SNG serveri ümber. EU 1 ja 2 on ju Euroopale, EU3 naaberriigile ja EU 4 on bottide server. Aga SNG server?
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Bunny
HV kasutaja
Bunny

liitunud: 02.09.2018



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 27.01.2023 05:19:11 vasta tsitaadiga

SNG peaks olema RU serverid, ehk teistpidi SRÜ https://et.wikipedia.org/wiki/S%C3%B5ltumatute_Riikide_%C3%9Chendus . Eraldi SNG pole, minu teada on ainult CN, EU, KR, RU, SEA ja US serverid.
tsitaat:

EU 4 on bottide server.

Ma neid igas lahingus näen EU1/EU2 ja ma ei mõtle madalaid tierid, ikka 7-10.
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 0
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
FastPotty
HV kasutaja

liitunud: 12.03.2016




sõnum 03.02.2023 23:22:36 vasta tsitaadiga

Sain täna kolm nädalat banni, kuna julgesin EU2 foorumis "WoT... blabla blaa" moderaatori kohta öelda, et ta on ju vana Rockowoor ja seega sama mõttetu moderaator, kes ainult eurooplasi bannib. Selle üheainsa lause eest sain kolm nädalat banni. Vaene wot, kõik väljavaated rahateenimisele on otsas ja rockowoor võimendab seda veelgi. Mina ju ei maksa selle mängu eest juba aastaid ja peale Ukraina sõda, kes selle eest üldse maksab, sõda toetades? Närvid neil täitsa läbi.. Õhtul pole Skirmishi X tieri ega VIII enam ollagi.. Mängijad kõik otsas...

Bann chatis mittemidagiütleva lause eest on tegelikult positivne märk, sest see auinult kinnitab mu oletusi, et selle mängu eest maksta kasvõi üks sent, on liiast. Ilmselt ärritab moderaatorit rohkem minu riigi lipuvärv, kui see lause. Kolm nädalat banni saada ühe mõttetu lause eest, see pole teisti seletatav.

Aga ma kasutan uhkusega seda lipuvärvi, kuniks see võimalik on. Tasuta.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ahto
Kreisi kasutaja
Ahto

liitunud: 09.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 04.02.2023 00:37:58 vasta tsitaadiga

ju vaatas, et su E25 ja PZ.B2 vajavad veidi puhkust...
Kommentaarid: 90 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 85
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
FastPotty
HV kasutaja

liitunud: 12.03.2016




sõnum 04.02.2023 23:32:46 vasta tsitaadiga

Ahto kirjutas:
ju vaatas, et su E25 ja PZ.B2 vajavad veidi puhkust...


No seda vaatad sina ja üritad irooniline olla.Üsna lapsik.

Teda see vaevalt, et huvitab. Lipuvärv, mis muud. Mängin ju mina Eesti lipu all ja loodan, et teie samuti. Kes oma lipuvärvi häbenevad, nendele ainult kaastunne. Pole mulle 1. klassist saati pugejad meeldinud. Aga eks neid ole küll ja veel.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
dud66
HV veteran
dud66

liitunud: 20.08.2007




sõnum 06.02.2023 13:17:18 vasta tsitaadiga

FastPotty kirjutas:
Ahto kirjutas:
ju vaatas, et su E25 ja PZ.B2 vajavad veidi puhkust...


No seda vaatad sina ja üritad irooniline olla.Üsna lapsik.

Teda see vaevalt, et huvitab. Lipuvärv, mis muud. Mängin ju mina Eesti lipu all ja loodan, et teie samuti. Kes oma lipuvärvi häbenevad, nendele ainult kaastunne. Pole mulle 1. klassist saati pugejad meeldinud. Aga eks neid ole küll ja veel.


Paratamatult veidi humoorikas on, kui ühel mängijal on pea 40k mängu juures keskmisesk tieriks 5,25 ja pea pooled mängudest on E-25, mis teadupärast on üliOP ja suure osa ülejäänud mängudest on tier 4 OP premm ja tier 2, mis oli kunagi OP icon_lol.gif

_________________
Kommenteerige kasutajaid, siis teavad teised ka mida oodata!
Kommentaarid: 54 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 51
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
arny
Kreisi kasutaja

liitunud: 08.01.2012




sõnum 06.02.2023 18:56:15 vasta tsitaadiga

A mis vahet seal on, sama nagu see goldspämmeri sõim kui keegi premm ammot lasi või laseb. Kui mäng võimaldab siis mis vahet seal on nagu ta oleks kedagi petnud või läbi pettuse midagi saanud. Mis iganes asjad ikka inimestele siin ilmas ette ja jalgu ei jää.
_________________
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 9
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
bladerunner
HV Guru

liitunud: 17.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 06.02.2023 23:08:25 vasta tsitaadiga

Mingi muster nagu joonistuks välja... icon_rolleyes.gif
Spoiler Spoiler Spoiler

_________________
Experience is what you get when you don't get what you want.
Kommentaarid: 160 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 149
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
dud66
HV veteran
dud66

liitunud: 20.08.2007




sõnum 07.02.2023 09:27:48 vasta tsitaadiga

arny kirjutas:
A mis vahet seal on, sama nagu see goldspämmeri sõim kui keegi premm ammot lasi või laseb. Kui mäng võimaldab siis mis vahet seal on nagu ta oleks kedagi petnud või läbi pettuse midagi saanud. Mis iganes asjad ikka inimestele siin ilmas ette ja jalgu ei jää.


Ma olen nõus, et mängimise eesmärk ongi hästi aega veeta aga see ei tähenda, et seal clubbing oleks minu arvates OK

_________________
Kommenteerige kasutajaid, siis teavad teised ka mida oodata!
Kommentaarid: 54 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 51
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
arny
Kreisi kasutaja

liitunud: 08.01.2012




sõnum 07.02.2023 18:21:05 vasta tsitaadiga

dud66 kirjutas:
arny kirjutas:
A mis vahet seal on, sama nagu see goldspämmeri sõim kui keegi premm ammot lasi või laseb. Kui mäng võimaldab siis mis vahet seal on nagu ta oleks kedagi petnud või läbi pettuse midagi saanud. Mis iganes asjad ikka inimestele siin ilmas ette ja jalgu ei jää.


Ma olen nõus, et mängimise eesmärk ongi hästi aega veeta aga see ei tähenda, et seal clubbing oleks minu arvates OK


Nagu siis nende premm asjade kasutamine ei oleks seda. Palju on neid mängijaid kes ei saa endale neid premm lisasid lubada. See kui mõnele meeldib mõni tank rohkem kui teised ja mängib sellega siis on see ju tegelikult ok. See kas keegi sellest ka mingit lõbu saab kui pidevalt teistest kordades paremat asja kasutab on ise asi. Mul isiklikult hakkaks igav kui mingit pinget ei ole, isegi tore on kui vahest kohe alguses kehvasti läheb siis saad proovida kas pead lõpuni räbalaga vastu või lähed garaazi ja hakkad otsast peale.

_________________
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 9
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
dud66
HV veteran
dud66

liitunud: 20.08.2007




sõnum 07.02.2023 18:31:23 vasta tsitaadiga

Ok, premm tanki ei saa endale lubada aga "kullamoona" saad ju ikka lasta olenemata sellest, et kas sul on premm konto või mitte icon_smile.gif
_________________
Kommenteerige kasutajaid, siis teavad teised ka mida oodata!
Kommentaarid: 54 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 51
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
FastPotty
HV kasutaja

liitunud: 12.03.2016




sõnum 07.02.2023 20:11:55 vasta tsitaadiga

bladerunner kirjutas:
Mingi muster nagu joonistuks välja... icon_rolleyes.gif
Spoiler Spoiler Spoiler


Mis muster siis sinu elust välja joonistub?

Mitu autot sul garaažis on? Mitu last? Mitu maja? Mitu elukaaslast?

Pole kunagi aru saanud nendest, kes hindavad wot-is kolmesaja tanki olemasolu kuidagi paremaks või uhkemaks, kui kolme tanki olemasolu. Justkui oleks nad kuidagi paremad oma 300 tankiga. Ja kuidas nad siis paremad on? Lihtsalt, keegi on edevuse eest rohkem maksnud. Aga mul ei ole seda edevuse soont, mul ei ole vaja silma paista. Kolm tanki mängimiseks - küll ja veel. Neli aastat tasuta mängu. Mitte, et mul raha ei oleks, sest WoT on väga odav mäng, vaid mulle põhimõtteliselt ei meeldi maksta enda alandamise eest. Eriti viimasel aastal.

Mul on samuti aegade jooksul 240 tanki kokku kogutud, ma lihtsalt ei mängi neid. Mul ei ole huvi domineerida, olla tähelepanu keskpunktis. Ja liiatigi, selle edevuse eest maksta.

P.S. E25 ei ole juba ammu ongi OP tank, see on amatööride jutt viie aasta tagusest ajast. Seda tanki on nii palju kordi nerfitud, et selle tanki pene on olematu, eest saad lasta ainult 5-6 tieri tanke, külje pealt 6 teiri. isegi tagant ei pene ta kõiki tanke, 9 tierist rääkimata. Ainuke asi, mida veel nerfitud ei ole, see on wiewrange, mis on 7-8 tieri parim, ja sellepärast ma seda mängingi. Dämm ei ole minu jaoks oluline, vaid võit. Nagu ka sõjas, eksole?

Piisab, et mul on pere, sõbrad, töö, kodu, maakodu, koer ja paar autot garaažis.

Tankimäng - või mitu tanki sul on või mitme tankiga sa parasjagu mängid -, see ei ole ju elu peamine siht? Elu keskpunkt või tähelend ei ole ju wot-is hea mängija olla? Või on?
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
dud66
HV veteran
dud66

liitunud: 20.08.2007




sõnum 07.02.2023 22:41:29 vasta tsitaadiga

[quote="FastPotty"]
bladerunner kirjutas:


P.S. E25 ei ole juba ammu ongi OP tank, see on amatööride jutt viie aasta tagusest ajast. Seda tanki on nii palju kordi nerfitud, et selle tanki pene on olematu, eest saad lasta ainult 5-6 tieri tanke, külje pealt 6 teiri. isegi tagant ei pene ta kõiki tanke, 9 tierist rääkimata. Ainuke asi, mida veel nerfitud ei ole, see on wiewrange, mis on 7-8 tieri parim, ja sellepärast ma seda mängingi. Dämm ei ole minu jaoks oluline, vaid võit. Nagu ka sõjas, eksole?



E 25 on jätkuvalt OP, lihtsalt mitte nii OP kui varem, sest T6-e on häid tanke juurde tulnud ning mis puudutab T9 tanke - E 25-l on preferential matchmaking ja 9-e vastu teda ei panda ju icon_rolleyes.gif AP moonaga ehk tõesti kõike ei pene aga APCR-ga küll mingit probleemi pole

_________________
Kommenteerige kasutajaid, siis teavad teised ka mida oodata!
Kommentaarid: 54 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 51
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
FastPotty
HV kasutaja

liitunud: 12.03.2016




sõnum 11.02.2023 19:33:40 vasta tsitaadiga

Läksin reklaami õnge ja proovisin paar nädalat tagasi Hero Wars mängu. Alguses tundus väga lapsik ja labane, umbes nagu 7-aastastele.. Lihtsalt need tegelaskujud mängus on sellised lapsemeelsed, aga mäng ise on üles ehitatud ikkagi täisproffide poolt ja ühtlasi tundub, et ka väga intelligentsete inimeste vaatevinklist. Ja kui ma juba intelligentsete inimeste peale mõtlen, siis meenub mulle kohe Erick, kes seda kahtlemata on.

Proovisin nädala ja teise ja siis jõudis kohale et tegemist on äärmiselt intelligentse mänguga. Ja mis peamine, sinu võidud ega kaotused ei ole ette määratud, vaid seal loeb väga palju loogika. Just see, mida vaja icon_smile.gif Muidugi, raha loeb seal ka, "arened" kiiremini, aga kui oled piisavalt intelligentne, siis "arened" rahata kiiremini kui raha eest. ja just seeõttu mulle see mängukeskkond hakkaski meeldima - raha ei ole seal number üks eeldus, hea koha saavutamiseks, vaid loogika ja intelligentsus.
Peale kahte nädalat mängimist jõudis kõik "kohale" tegin reroll konto ja uskumatu küll, aga see on kordades põnevam, kui tankimäng. Mingi ebamõistlik hasart.. Seal on väga konkreetne "level up" süsteem, ja see kuidagi motiveerib.. Selle "level up" märksõnaks on, kogu EXP punkte ja täida neid "chapteritel" ehk ära kuluta neile EXP ressursse.

On reitingutabel, alates esikohal olevast (raha)geeniusest ja sealt allapoole, aga sa kogu aeg lähened neile. Sa ei saa allapoole kukkuda, kui sa just päris puupea ei ole, vaid kogu aeg kerkid ülespoole. Tankimängus otsustab sinu eest wot - kui ei maksa, siis sa väga ei tõuse ja võid ka kukkuda ja minu puhul, kes ma pole neli aastat maksnud, on see igapäevane. AAsta jooksul pole mu WR tõusnud kordagi, ainult langenud, kuigi loogiliselt võttes pole võimalik - tank ju "areneb", oskused paranevad, aga kaotused suurenevad..

P.S. Raha ei ole mulle kunagi olnud minu puhul mängudes takistuseks, sest tegemist on siiski väga väikeste summadega, kuid asi on pigem põhimõttes - viletsa asja eest maksta, või veel hullem, edevuse eest maksta - tekib mul alati tõrge, seda maksta. Ilmselgelt ei ole 10 eurot või 50 eurot mingi probleem, aga ainult siis, kui see raha läheb intelligentsetele sisuloojatele.

Hero Warsi loojad on olnud targemad - nad motiveerivad sind ainult tõusuga, olgu siis rahaga või rahata - raha lihtsalt kiirendab seda, kuid raha mittemaksmine ei takista seda. See ongi suur vahe, mis neid kahte mängu eristab.

Tankimängus on nii, et sa juba tead ette, et kaotus ja võit, kaotus ja võit ja nädala lõpuks on WR 58% ja sa jäädki oma WR 58% peale istuma. Aastateks. Kõik on ettemääratud ja igav. Aga Hero Wars mängus on süsteem hoopis teisiti üles ehitatud - see on väga motiveeriv ka rahata mängijatele. Ehk tesisisõnu - mängid täiesti tasuta ja mängidki tasuta ja pole mingeid "võite ka kaotusi" vaid on ainult võidud, kui ise puupea ei ole. Sa pidevalt kerkid.. Ja ühel hetkel tekib tunne, et mäng on hea, süsteem toimib loogika ja intelligentsuse tasemel - miks mitte nile mingi "kümnekas" visata.. Sul ei hakka rahast kahju, vaid sa tahad seda mängu toetada! Paarkümmend eurot, pole probleemi, sest mäng ei ole rahakoorimiseks, vaid mängimiseks. Ei ole nii, et kui ei maksa, siis pole lootustki tõusta. Mida WoT-iga kunagi ei teki. Pigem tahaks wotilt oma mõned sajad eurod tagasi saada, mis ma kunagi sinna maksin, sest see mäng ei ole mu raha väärt.

Proovige. Alguses tundub teema pisut lapsik ja naiivne, aga ühel hetkel saate aru, et mäng on üle ehitatud inteligentsusele ja loogikale. Kelle jaoks muidugi on see olulisem, kui raha eet ostetav rating WoT-is.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Tarkvara »  Arvutimängude foorum »  World of Tanks mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 1161, 1162, 1163, 1164  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.