Avaleht
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Bitcoin ja muud krüptorahad »  Spekulandid (krüptoturul spekulatsioonide teostamine ja seonduv - mida osta-hoida-müüa-vahetada) NB! Pole finantsnõu! märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 252, 253, 254 ... 276, 277, 278  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale. Teata moderaatorile
otsing:  
elukaz
HV Guru
elukaz

liitunud: 06.09.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 15.01.2023 02:46:02 vasta tsitaadiga

Ei? Kes keda petab? Kui täislollid kõrvale jätta.
_________________
Ma ei saa sellest aru, järelikult on see vale.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
OPollo
Kreisi kasutaja

liitunud: 23.12.2016




sõnum 15.01.2023 03:03:20 vasta tsitaadiga

elukaz kirjutas:
Ei? Kes keda petab? Kui täislollid kõrvale jätta.

Võid nüüd fantaseerida, kui paljud lastest, on "täislollid" ...
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
XeStAiSy
HV Guru

liitunud: 12.12.2001




sõnum 15.01.2023 10:05:50 vasta tsitaadiga

Huvitav osa kontingendist on siit teemadest kadunud. Kui koinid hinnas veel olid ütlesin ei tasu sinna rahi enam panna. Kõik ikkagi lasid edsi ostsid skalperitelt kaarte. Elektri kw pole küll 60 senti kuid kaugel ei olnud ka vahepeal. Igati tembeldati mind maha. Ei tasu neid asju alahinnata mida mina näen. Kahjuks kõik ei ole 100% täpsusega.
_________________
Punktkeevitus patareidele/akudele. Akutrelli/laptopi/e-bike. PM
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
virx
HV Guru

liitunud: 23.11.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 15.01.2023 12:23:48 vasta tsitaadiga

Dreamlover, järjest vähem pööran krüptole tähelepanu kuna ise enam ei tegele. Tradingview ka expires ja ei ole plaanis uuendada. Teil peaks kõik juba selge olema. Madalam kast oli liquid aga suurem kast oli 50X.
Spoiler Spoiler Spoiler

ETH oli 100X. 100 euri sisse...800 välja (hetkeseisuga 8% langust olnud).
Spoiler Spoiler Spoiler


viimati muutis virx 16.01.2023 15:42:36, muudetud 2 korda
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SSD
HV Guru
SSD

liitunud: 18.01.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 15.01.2023 13:03:14 vasta tsitaadiga

Oh-oh. Vaatasin et LTC on mul juba roheliseks läinud. thumbs_up.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Launger
Kreisi kasutaja

liitunud: 20.07.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 15.01.2023 21:15:45 vasta tsitaadiga

Dreamlover kirjutas:
Virx ei joonista, opollo ei parasta.

Bottom indicator icon_razz1.gif

_________________
https://linktr.ee/RistoKappet
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SSD
HV Guru
SSD

liitunud: 18.01.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 22.01.2023 13:55:31 vasta tsitaadiga

Müüsin LTC ära. Võib-olla vara vb. mitte Üldiselt LTC konspektsioon mulle meeldib. Pigem on bitcoin out. Aga noh, ei saa ju esiisa üle parda visata.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jaanjaapan
Kreisi kasutaja
jaanjaapan

liitunud: 25.07.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 23.01.2023 19:22:07 vasta tsitaadiga

SSD kirjutas:
Müüsin LTC ära. Võib-olla vara vb. mitte Üldiselt LTC konspektsioon mulle meeldib. Pigem on bitcoin out. Aga noh, ei saa ju esiisa üle parda visata.


Nüüd on tõusu olnud juba mõnda aega, eks vahepeal viskab langust ka vahele, enne kui pull punast rätikut näeb, ning siis selle roheliseks taas kappab icon_biggrin.gif
Müüsin samuti suts eri coine. näiteks OCEAN PROTOCOL, mis tõusis päevaga üle 30% ning hakkas siis vaikselt langema, läks müüki. FetchAI + Synthetics Network + Singularity NET token-i hulkasi sai ka kärbitud + convertisin kõik TON-i BTC-ks.

Kõige parem ost oli 100 APE! Mis iga päev, kuni siiani stakitult ca euri jagu paljuneb. Viimati oli APY küll 110%-le langenud esialgse 169% pealt.
Tundub, et APE APY kõrge stake % polnud mitte seetõttu kõrge, et viimane kukkuma kukub, vaid pigem reklaam, et ostetaks icon_idea.gif

Launger, nagu lubatud sai, et tänan Sind hiljem soovitamast (enne ma stake-ga üldse ei tegelenud)... täpselt pole arvestanud palju, aga nii 100€+ tõi see 100 APE pump + stake... ehk ca GTX 1660S hinna jagu dooljat viskas peale küll see monkey.gif diil thumbs_up.gif - AITÄH SOOVITAMAST Launger icon_exclaim.gif bow.gif icon_smile.gif

edit: https://cryptoquant.com/asset/btc/summary - leidsin uue lehe, mille bookmarkisin, kust saab ka tasuta regades RSI-d ja muud põhi infot paljude coinide kohta vaadata (selles suhtes, et tradingview on tasuline, kuigi vist parim).
Hetkel on enamus coinid üle ostetud...
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Launger
Kreisi kasutaja

liitunud: 20.07.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 26.01.2023 02:15:08 vasta tsitaadiga

jaanjaapan kirjutas:
SSD kirjutas:

Kõige parem ost oli 100 APE! Mis iga päev, kuni siiani stakitult ca euri jagu paljuneb. Viimati oli APY küll 110%-le langenud esialgse 169% pealt.
Tundub, et APE APY kõrge stake % polnud mitte seetõttu kõrge, et viimane kukkuma kukub, vaid pigem reklaam, et ostetaks icon_idea.gif

Launger, nagu lubatud sai, et tänan Sind hiljem soovitamast (enne ma stake-ga üldse ei tegelenud)... täpselt pole arvestanud palju, aga nii 100€+ tõi see 100 APE pump + stake... ehk ca GTX 1660S hinna jagu dooljat viskas peale küll see monkey.gif diil thumbs_up.gif - AITÄH SOOVITAMAST Launger icon_exclaim.gif bow.gif icon_smile.gif

Jagatud rõõm. Soodsates turutingimustes on küll jällegi lihtne tarku otsuseid teha.

NFA & DIY sest vb paremad hetked juba ära pumbanud, aga CELL, VRA ja SWISE on viimase kuuga enamiku karuturu kahjust juba likvideerinud. SWISE puhul küll pidada silmas ETH:SWISE suhet, suht tsükkliline.
Ning siis selline väike tegelane nagu KENSHI...praegu 4x ja ehk tuleb elu esimene 10x ka ära.
Naljakas kuidas näpuotsagagi selliseid asju maitsa saades ei tekita normaalsed investeerimisinstrumendid a-la aktsiafondid ja veel enam pensionifondid ajus mitte ühtegi impulssi

_________________
https://linktr.ee/RistoKappet
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jaanjaapan
Kreisi kasutaja
jaanjaapan

liitunud: 25.07.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 26.01.2023 19:26:57 vasta tsitaadiga

Peab hea nina olema, et nuhkida välja neid häid pisemaid coine, mida Binances veel pole... või siis teadma häid site või liituma kuskil Discordis näiteks TIA krüpto chatiga ja äkki seal käib vilgas kuulujuttude vahetamine, milline on see järgmine coin, sest kui asi olla juba uudis, siis haid kasseerivad juba kasumit välja? icon_razz.gif
Ses suhtes kui kasinnis kuradil kätt tõmmata ja tuleb võit, siis ka lendavad pensi-fondid peast välja ning hoopis, et mis ma õigesti tegin, et võitsin... aga kuradi käel ju TA-d teha ei saa, nagu krüptos, vaid tuleb osata leida "õige" mäng. icon_smile.gif - mis on võimatu!
Kui alustasin 2022, siis proovisin Binances, et ostan 24h suurimaid tõusjat, kuid seda olla kaasfoorumlased juba järele proovinud ning olla mullide püüdmine, tuleb teada homseid suurimaid tõusjaid hoopis! icon_idea.gif
Kui krüptotuuberid rääkima hakkavad, siis on juba hilja. Nagu näiteks see Altcoin Daily video oli - TOP10 100X Altcoin for 2023 - Seal olid kõik top100 tuntuimad coinid. Ju selliseid underground coine on liiga riskatne neil soovitada + vaatajad, nagu mina rõõmsad, et 8-t 10-st jälgin ja mitu neist juba portfolioski, õige jutt! like thumbs_up.gif ja süda rahul, et näe ongi mul head mündid juba icon_lol.gif
VRA on OKX-s, see mul olemas, teeb just head tõusu peale ajutist langust ja pagan ma ikka loodan TON-i ja seal hoian, mis nüüd tõusu-veega ka visalt kerkib, peaks vist ümber konvertima icon_rolleyes.gif - kui VRA põhja läheb, ega ma siis siunama tule, et vaat mida soovitas ja ma arvasin kõik see aeg, et NFA tähendab ju: National Firearms Act icon_biggrin.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
virx
HV Guru

liitunud: 23.11.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 27.01.2023 20:10:28 vasta tsitaadiga

Paneme mingid numbrid, et vaikust ära hoida icon_rolleyes.gif
Spoiler Spoiler Spoiler
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dreamlover
HV Guru
Dreamlover

liitunud: 21.02.2013



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 27.01.2023 23:10:38 vasta tsitaadiga

virx kirjutas:
Dreamlover, järjest vähem pööran krüptole tähelepanu kuna ise enam ei tegele. Tradingview ka expires ja ei ole plaanis uuendada. Teil peaks kõik juba selge olema. Madalam kast oli liquid aga suurem kast oli 50X.
Spoiler Spoiler Spoiler

ETH oli 100X. 100 euri sisse...800 välja (hetkeseisuga 8% langust olnud).
Spoiler Spoiler Spoiler


See siin väga üldine icon_smile.gif

_________________
Arvutite ja videokaartide hooldus ja remont
LAUARVUTID
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
virx
HV Guru

liitunud: 23.11.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 28.01.2023 11:51:03 vasta tsitaadiga

Dreamlover, 50-100X eesmärk on 2-4% ära võtta...julgematele rohkemgi. Nii ka läks.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
HDTanel
Overclocker
HDTanel

liitunud: 15.12.2002




sõnum 28.01.2023 20:11:15 vasta tsitaadiga


Link

_________________
Krüpto
Minu Youtube - HDTanel
Minu Instagram - HDTanel
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
virx
HV Guru

liitunud: 23.11.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 29.01.2023 01:40:37 vasta tsitaadiga

Väike analüüs, keda huvitab...
Spoiler Spoiler Spoiler


Tuleviku mõõdud.
Spoiler Spoiler Spoiler
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jaanjaapan
Kreisi kasutaja
jaanjaapan

liitunud: 25.07.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 30.01.2023 11:34:34 vasta tsitaadiga

Vana mees soovitamas uusi projekte, kuhu Hiina raha võiks liikuda - Crypto Bellwether - CHINA'S Global Blockchain Partnerships to PUMP 2023 -CSPR, DOT, ROSE, CPH, NEAR, ULRA, XTZ & more - https://www.youtube.com/watch?v=IxKXX-mjWFk
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rmc
Aeg maha 1p
rmc

liitunud: 28.06.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 31.01.2023 13:15:04 vasta tsitaadiga

SSD kirjutas:
Oh-oh. Vaatasin et LTC on mul juba roheliseks läinud. thumbs_up.gif


Mingiaeg jäi ennustusi silma ka, sest nad upgradevad...
Nüüd:
https://www.litecoin.net/news/litecoins-pivotal-mweb-upgrade "David Burkett, the lead developer behind Litecoin’s Mimblewimble Extension Block (MWEB) upgrade, has confirmed that MWEB has now been officially released as a 'RC', following an intense multi-year process of development, testing, reviewing and auditing, along with the help of dozens of key contributors. MWEB will be included as part of the Litecoin Core 0.21.2 release candidate, which also includes the security and privacy enhancing Taproot upgrade."

_________________
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Launger
Kreisi kasutaja

liitunud: 20.07.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 01.02.2023 16:39:27 vasta tsitaadiga

Launger kirjutas:
Ning siis selline väike tegelane nagu KENSHI...praegu 4x ja ehk tuleb elu esimene 10x ka ära.

Tean, et profit pole profit kuniks ta pangakontol pole, aga põnev kogemus ikkagi
Spoiler Spoiler Spoiler

_________________
https://linktr.ee/RistoKappet
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jaanjaapan
Kreisi kasutaja
jaanjaapan

liitunud: 25.07.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 01.02.2023 20:20:33 vasta tsitaadiga

Launger, millises exchanges seda müüakse?
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
DVDRW
HV Guru
DVDRW

liitunud: 13.10.2003




sõnum 01.02.2023 20:25:08 vasta tsitaadiga

Täna varsti saab jälle üles-alla liikumist näha (heartbeat)
Spoiler Spoiler Spoiler
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
hkurujo88r
HV Guru

liitunud: 25.02.2011




sõnum 01.02.2023 20:55:27 vasta tsitaadiga

Launger, 100x ootad ka ära ikka?
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
HDTanel
Overclocker
HDTanel

liitunud: 15.12.2002




sõnum 02.02.2023 00:50:48 vasta tsitaadiga

Launger kirjutas:
Launger kirjutas:
Ning siis selline väike tegelane nagu KENSHI...praegu 4x ja ehk tuleb elu esimene 10x ka ära.

Tean, et profit pole profit kuniks ta pangakontol pole, aga põnev kogemus ikkagi
Spoiler Spoiler Spoiler


Milleks riskida nii väikese mcapi coinidega? Enamik top100-s teeb 10x vähemalt kui uus bullrun tuleb.
Selliseid 5-10mil mcapiga coine on tuhandetes ja noo peab ikka päris hull peast olema, et hakata suure väärtusega raha sisse toppima pancake swappi random coini mille mcap on mill icon_lol.gif
Niisiis sa teed 10x vb jah aga ega sul seal suurt raha ka sees polnud, et see mingit erilist muudatust su elus teeks kuna likviidsus seal pancake swapis on jumal teab milline

virx kirjutas:
Väike analüüs, keda huvitab...
Spoiler Spoiler Spoiler


Tuleviku mõõdud.
Spoiler Spoiler Spoiler


Su chart tundus poolik niisiis ma muutsin selle täiuslikuks.
Spoiler Spoiler Spoiler

_________________
Krüpto
Minu Youtube - HDTanel
Minu Instagram - HDTanel
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
jaanjaapan
Kreisi kasutaja
jaanjaapan

liitunud: 25.07.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 02.02.2023 12:57:04 vasta tsitaadiga

HDTanel, Suurtes coinides on enamus pappi, kui jagub, aga kui olla vaene, siis on vaja 100X coin-i + hasart. Need kes loteriid ostavad on ka enamasti vaesed, aga see krüpto on asjalikum kui loterii thumbs_up.gif

Noja nagu näiteks see AGIX coin, mis head tõusu teeb. Seal mega targa robot Sophia looja tõmbab niidikesi ehk selline tüüp ju ometi loll saa olla, ju siis tõenäosus, et krüptol ka läheb hästi on suur. Vb Kenshi taga on ka suured ajud icon_smile.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Launger
Kreisi kasutaja

liitunud: 20.07.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 02.02.2023 14:46:16 vasta tsitaadiga

jaanjaapan kirjutas:
Launger, millises exchanges seda müüakse?

CMC/Coingecko tokeni lehel on "Markets" nupp kus näitab. Ei olegi ühelgi exchangel, on jah loterii

_________________
https://linktr.ee/RistoKappet
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
HDTanel
Overclocker
HDTanel

liitunud: 15.12.2002




sõnum 03.02.2023 07:07:27 vasta tsitaadiga

jaanjaapan kirjutas:
HDTanel, Suurtes coinides on enamus pappi, kui jagub, aga kui olla vaene, siis on vaja 100X coin-i + hasart. Need kes loteriid ostavad on ka enamasti vaesed, aga see krüpto on asjalikum kui loterii thumbs_up.gif

Noja nagu näiteks see AGIX coin, mis head tõusu teeb. Seal mega targa robot Sophia looja tõmbab niidikesi ehk selline tüüp ju ometi loll saa olla, ju siis tõenäosus, et krüptol ka läheb hästi on suur. Vb Kenshi taga on ka suured ajud icon_smile.gif


Ostnud ETH 80-100USD peal.. eelmine bullrun käis kaugel? Vaid kuskil 2x jäi puudu, et oleksid puhtalt ETHEREUMiga oma 100x teinud.. kui oleksid osanud seal 4k peal müüa, kus ta ajaliselt oli tegelt väga pikka aega, nagu oli ka 100-120 peal.

See AGIX on pumbanud täpselt nii nagu kõik teised "AI" projektid peale Microsofti suur investeeringut. Kahtlen, et nad kuskile väga edasi liiguvad, väga paljud teised turul, mis pole veel 2x isegi suutnud teha põhjast, ma ei ruttaks elusees järgi jooksma asjale, mis bear marketis järsku 5x tegi. Fetch AI-st ka näha, et mitu nädalat lihtsalt külili edasi roomanud, kõik, kes ostsid viimaste nädalate jooksul on sisuliselt lukus. Seda raha oleks võinud mujale toppida pigem.
https://news.bitcoin.com/artificial-intelligence-and-cryptocurrency-the-rise-of-ai-focused-projects-in-2023/

Anyway peab oskama osta ja müüa õigel ajal, siis teed oma need 100-d iksid ükskõik millega, lihtsalt ma tahan näha kuidas sa suuremat summat seal 100x peal müüa üritad kui likviidsus on vaid kuskil pancakeswapis ja teised juba hordides sinust ees sell orderitega.
Ja oleme ausad, kas on sel 100x-il mingit väärtust kui sa kopikaid sisse paned?

_________________
Krüpto
Minu Youtube - HDTanel
Minu Instagram - HDTanel
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Bitcoin ja muud krüptorahad »  Spekulandid (krüptoturul spekulatsioonide teostamine ja seonduv - mida osta-hoida-müüa-vahetada) NB! Pole finantsnõu! mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 252, 253, 254 ... 276, 277, 278  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa ei või manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.