Avaleht
uus teema   vasta Ärifoorumid »  Ostuabi/hinnapäring »  Kohvi ja masinavaatluse teema märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 48, 49, 50 ... 60, 61, 62  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale. Teata moderaatorile
otsing:  
Sold OUT
no credit
Sold OUT

liitunud: 30.07.2002




sõnum 28.01.2023 12:33:45 vasta tsitaadiga

Janis kirjutas:
Tihendis asi


Saab seda kuidagi vahetada või peab kogu mehhanismivärgi vahetama koos sellega

_________________
People have been calling for a month and we've been sold out for a week or so.
Kommentaarid: 92 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 1 :: 79
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Betamax
HV Guru
Betamax

liitunud: 29.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 28.01.2023 12:53:58 vasta tsitaadiga

netcat kirjutas:
Siuke loll küsimus vahelduseks. Oskab keegi kommenteerida seda, mida need odavad kapslimasinad välja lasevad? Ei ole iialgi proovida saanud.

Parem kui mingi lambikas presskannukas või pätikohv. Muus osas mitte midagi erilist.
Kommentaarid: 686 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 532
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
degrass
HV kasutaja
degrass

liitunud: 23.12.2004




sõnum 28.01.2023 14:03:13 vasta tsitaadiga

netcat kirjutas:
Siuke loll küsimus vahelduseks. Oskab keegi kommenteerida seda, mida need odavad kapslimasinad välja lasevad? Ei ole iialgi proovida saanud.


Kui kord nädalas, paarile külalisele aeg-ajalt, vms kohvi valmistad, on näiteks Nespresso täiesti ok. Odavamaid ei ole proovinud.

_________________
˄28 The term "troll" refers to internet users–in this context, paid operatives–who post inflammatory or otherwise disruptive content on social media or other websites.
Nie wieder ist jetzt
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Jann1
HV Guru
Jann1

liitunud: 03.12.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 28.01.2023 16:29:07 vasta tsitaadiga

Oskab keegi öelda, mis võiks viga olla Nivona 768vms sarnast. Nädala töötab ja kaob kohvi väljutamisel surve ära. keerad masina tagurpidi, raputad korra ja korras. Peale hooldust 3 kuud korras, aga hooldus ei ütle mis viga. Voolikud ega muud sellised kortsus pole.
Kommentaarid: 143 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 1 :: 127
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Janis
HV Guru

liitunud: 30.11.2005




sõnum 30.01.2023 11:56:43 vasta tsitaadiga

Sold OUT kirjutas:
Janis kirjutas:
Tihendis asi


Saab seda kuidagi vahetada või peab kogu mehhanismivärgi vahetama koos sellega

Peaks ikka saama. Kõige suurem ja jämedam o rõngas seal vist see õige. Philipsil oli igatahes.
Kommentaarid: 204 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 5 :: 170
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mocc
Kreisi kasutaja
mocc

liitunud: 21.07.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 01.02.2023 00:54:18 vasta tsitaadiga

Kuna kodus otsustas 8a teeninud Boschi täisautomaat, et tema enam ei jahvata ja kohvi ei anna (läheb muidugi remonti kui arvatakse, et saab korda mõistliku raha eest) siis olen uue TÄISautomaatse otsingul.

Kuna kaasa joob igasugu piimaga segatud värke pigem siis piimatünn võiks olla kaasas ja eemaldatav.

Valituks tundub osutuvat Saeco “GranAroma SM6580/20”. Käisin täna kiirkorras Euronicsist läbi aga noh sai pildi ette mis turul on. Koju jõudes vaatasin kiirelt HVs seda mudelit ja Kohvisemus on täpselt sama asi 140eur odavam. Pole väga küsimust. Kui kellelgi veel ideid mida siit kodumaalt leida kuni ca 700eur siis võib vabalt siia teada anda. Nädala lõpuks peaks midagi ära ostma hiljemalt
Kommentaarid: 80 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 71
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
netcat
Kreisi kasutaja
netcat

liitunud: 13.01.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 01.02.2023 16:56:08 vasta tsitaadiga

degrass kirjutas:
netcat kirjutas:
Siuke loll küsimus vahelduseks. Oskab keegi kommenteerida seda, mida need odavad kapslimasinad välja lasevad? Ei ole iialgi proovida saanud.


Kui kord nädalas, paarile külalisele aeg-ajalt, vms kohvi valmistad, on näiteks Nespresso täiesti ok. Odavamaid ei ole proovinud.


Aga neil on ainult mitte kohvisortide, vaid ka piimaga jookide kapslid mulle tundub olen näinud. Et ma ei saa aru, kuidas see töötab? Paned ühe kapsli sisse, ja seal on mitu komponenti, vesi lastakse läbi ja see mis välja tuleb, näeb päriselt ka välja nagu cappucino näiteks, või?

Vs kunagi igiammu, ma ei tea kas praegu ka, olid mingid lahustuva "cappucino" pulbriga pakid müügil, et teed omale tassi sisse. See ollus seal nüüd küll päris jooki ei meenutanud ja maitses ka rõvedalt.
Kommentaarid: 6 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 6
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
häh
HV kasutaja

liitunud: 22.12.2020




sõnum 02.02.2023 07:45:46 vasta tsitaadiga

On olemas ka piimaanumaga kapslimasinaid, "odav" nende kohta küll ei ütleks enam (300+ eurot). Muidu mingite kapslite sees on jah nt lahustuv kohv ja piimapulber. Edasi kasuta fantaasiat.

Seda kõike tuleb mööndustega võtta, nende masinate point ei ole maitseelamust pakkuda. Ka E.S.E. pole "päris". Teine asi, et puru kogus on neil kõigil liiga väike, sa päris doppiot tänapäevases mõistes ka parima tahtmise korral ei saa. Täpselt sama kehtib ka (enamiku) superite kohta.

Puhtalt mugavuslahendused. Oma koht on ju ka 3in1 lahustuval kohvil, kas me arvame selle kohta hea või halb, ei oma kasutajale tarbimise hetkel mitte mingit tähtsust, mõte on muus.
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Sold OUT
no credit
Sold OUT

liitunud: 30.07.2002




sõnum 02.02.2023 09:04:56 vasta tsitaadiga

Mul vanemate juures on kapslimasin. Alguses sai suvalt ostetud neid kapsleid aga peale esimest ehmatust vaid neid kus on sees jahvatatud kohv, mitte lahustuv. Cappucino ja latte omad on eraldi kapslitega: espresso + piima kapsel
_________________
People have been calling for a month and we've been sold out for a week or so.
Kommentaarid: 92 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 1 :: 79
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Leinö
HV veteran
Leinö

liitunud: 07.05.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 02.02.2023 10:28:26 vasta tsitaadiga

netcat kirjutas:
degrass kirjutas:
netcat kirjutas:
Siuke loll küsimus vahelduseks. Oskab keegi kommenteerida seda, mida need odavad kapslimasinad välja lasevad? Ei ole iialgi proovida saanud.


Kui kord nädalas, paarile külalisele aeg-ajalt, vms kohvi valmistad, on näiteks Nespresso täiesti ok. Odavamaid ei ole proovinud.


Aga neil on ainult mitte kohvisortide, vaid ka piimaga jookide kapslid mulle tundub olen näinud. Et ma ei saa aru, kuidas see töötab? Paned ühe kapsli sisse, ja seal on mitu komponenti, vesi lastakse läbi ja see mis välja tuleb, näeb päriselt ka välja nagu cappucino näiteks, või?

Vs kunagi igiammu, ma ei tea kas praegu ka, olid mingid lahustuva "cappucino" pulbriga pakid müügil, et teed omale tassi sisse. See ollus seal nüüd küll päris jooki ei meenutanud ja maitses ka rõvedalt.


Neil pakkides siis pooleks kohvikapslid ja piimapulbrikapslid. Lased algul ühe kapsli vastavalt märgitud kogusele tühjaks ja siis paned teise kapsli sisse ja lased jälle märgitud kogusevõrra tassi.
Kommentaarid: 34 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 33
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
häh
HV kasutaja

liitunud: 22.12.2020




sõnum 02.02.2023 11:42:23 vasta tsitaadiga

Ma kardan, et kui küsija algne idee on vahel harva mingit espressolaadset või espressopõhist jooki tahta ja mitte muu kaasnevaga jamada, ent natukegi kvaliteeti tahta on Dedica Arte ja E.S.E. ilmselt kõige odavam variant.
Padi on suurusjärgus 30 senti, olemas päris steamer (NB!), täisautomaat (volumeetriline kontroll).
Võimalikku tablettide valikut saab cremashopist piiluda.

Piima teed küll käsitsi, aga see on päris mikrovaht.
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
degrass
HV kasutaja
degrass

liitunud: 23.12.2004




sõnum 02.02.2023 16:49:04 vasta tsitaadiga

Sold OUT, mida see"piimakapsel" sisaldab?


Sellest on aastaid möödas, kui ma viimati proovisin, Nespresso oli täiesti joodav, kuid padjad aga kohutavad.

_________________
˄28 The term "troll" refers to internet users–in this context, paid operatives–who post inflammatory or otherwise disruptive content on social media or other websites.
Nie wieder ist jetzt
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
häh
HV kasutaja

liitunud: 22.12.2020




sõnum 02.02.2023 17:17:34 vasta tsitaadiga

E.S.E. on see "nokaga" nähtus, mis käib käpamasina spets filtrisse, tahab 11+ bar survet ja kätte saad single shot'i ehk siis u 15g.

Midagi vaimustavat pole, nagu odav käpp ikka. Halb aga kindlasti mitte.


Tava poes mina pole müügil näinud. Ega sa millegagi sassi ei aja? Tegu pole nende supermarketi patjadega, mille jaoks on oma masinad.
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
degrass
HV kasutaja
degrass

liitunud: 23.12.2004




sõnum 02.02.2023 17:33:15 vasta tsitaadiga

häh, ma m6tlesin supermarketi patju icon_redface.gif
_________________
˄28 The term "troll" refers to internet users–in this context, paid operatives–who post inflammatory or otherwise disruptive content on social media or other websites.
Nie wieder ist jetzt
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
häh
HV kasutaja

liitunud: 22.12.2020




sõnum 02.02.2023 17:54:17 vasta tsitaadiga

https://www.cremashop.eu/en/store/coffee/capsules-and-pods/ese-espresso-pods

Sellised asjad siis. On olemas isegi 58 mm filtrid ja kasutatakse "päris" masinatega, Ascaso nt reklaamib seda ekstra. Surve keeratakse siis üles.
Aga DeLonghi asjadel on see pod filter kohe kaasas.

Ja kui ma ei eksi, siis nt Gaggia pro sobib podidega suurepäraselt, kuna tal on surve kõrge.
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
netcat
Kreisi kasutaja
netcat

liitunud: 13.01.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 02.02.2023 21:43:05 vasta tsitaadiga

häh kirjutas:
Ma kardan, et kui küsija algne idee on vahel harva mingit espressolaadset või espressopõhist jooki tahta ja mitte muu kaasnevaga jamada, ent natukegi kvaliteeti tahta on Dedica Arte ja E.S.E. ilmselt kõige odavam variant.
Padi on suurusjärgus 30 senti, olemas päris steamer (NB!), täisautomaat (volumeetriline kontroll).
Võimalikku tablettide valikut saab cremashopist piiluda.

Piima teed küll käsitsi, aga see on päris mikrovaht.


Ei, see ei olnud mu idee. Mind lihtsalt painab, et ma tahaks näha, milline see kohvikapslist+piimakapslist tehtud piimajook välja näeb mis just sealt ca 70 eurosest punnvõrrist välja tuleb. Aga paljalt selleks et järgi proovida ei hakka seda ometi ostma. Ja kasutusel ei ole seda kusagil näinud... Kas mõni müükla laseb testida kusagil?

E.S.E mõttest ma hästi ikka aru ei saa, kui sul juba on päris espressomasin siis võiks nagu värskelt jahvatatud kohvi ka tahta sinna panna. Nagu see kohvi jahvatamine ei ole ju kõige rängem asi sealjuures. Aga ma tean inimest, kes never ever ei viitsiks mässata piimaga ei käsitsi (ma tean, sest ma olen talle piimavahustaja kinkinud ja see seisis kapis kuni sisse unustatud patarei lõhki läks) ega ka mingite anumate ja voolikutega, kuid kui see enam-vähem midagi meenutav jook joodavana tabletist välja vupsaks, siis ma teaks mida talle kinkida. Suur kohvigurmaan ta ei ole, aga 3-in-1 tasemel asjaga ei hakkaks ka inimest mõnitama
Kommentaarid: 6 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 6
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
skyTronic
Kreisi kasutaja

liitunud: 01.09.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga Online

sõnum 02.02.2023 21:52:28 vasta tsitaadiga

Neid olen kunagi ammu proovinud, kindlasti parem kui lahustuv kohv. Kohvi ja piimakapsel on eraldi.
https://www.selver.ee/kohvikapslid-dolce-gusto-cappucino-nescafe-16-tk
Kommentaarid: 43 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 42
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
häh
HV kasutaja

liitunud: 22.12.2020




sõnum 03.02.2023 08:14:45 vasta tsitaadiga

E.S.E. mõttest saan üsna hästi aru ja natuke võin seletada. Siin on mitu momenti.

Kõigepealt, reeglina alustatakse masina ostmisest ja siis selgub, et- oops. (ma ise olen täpselt samamoodi teinud). Espresso teemas on veski ja häälestamine A B ja CDE, mida vingem masin, seda olulisem/kriitilisem. Samamoodi kogu manuaalne tegevus, mis sinna tableti tegemise juurde käib. Seda esiteks.
Teine asi, mitte vähem tähtis. Läbu. Tablett on totaalselt puhtam, nii on. Survestatud filtrist üldse ei räägi, isegi 3way klapi puhul on supp. Samamoodi on veski ümbrus jne kogu aeg puru täis ja pintsel on sõber icon_smile.gif
Kolmas moment, eri kohvid- kui sul on on üks on demand veski, siis on suuremat sorti keberniit teist uba kasutada (tore teadmine, et kolul on klapp, proovi üks kord selle abil teine uba sisse panna, rohkem sa seda ei tee). Mul on espresso jaoks kaks SD veskit ja seda mitte sellepärast, et raha kuhugi mujale panna ei oleks. Ja ikkagi, ei ole garanteeritud, et esimese korraga joodav tulemus tuleb ka kaaluga tehes. Vähe sellest, et veskid, kui palm tampereid/jaotureid kasutad, siis ka need häälestad välja. Etsiis, mul on rocketi kombo ja Motta jaoturi/tamperi paar. icon_biggrin.gif
Siis, uba. Survestatud filtriga on tulemus garanteeritud ka eeljahvatatatud asjast. Palju õnne, üritades poe oast midagi mõistlikku "nagu päris" teha, ei toimi. Tähendab, on põhimõtteliselt võimalik, kui satub sobiva värskusastmega kraam kätte ja jutt käib alla kuu vanusest oast. Ja lahtine pakk tegelikult ei seisa. Neid tablette jne ei jõua keegi suure tarbimise jaoks osta, st et igal juhul on pigem väike tarbimine per noose.
Üks moment veel- single shot on raske teha, kui tahetakse väikest kogust, siis tihti tehakse doppio kahte tassi ja teine tass visatakse lihtsalt ära.

Veskite teemal võib veel pikalt jaurata, aga kui võtame tõsiasjana, et sinna läheb **töötavas** tavasetupis 500...1000 euri, siis... tavainimene ei hakka mingite kaalude ja muu jampsiga tegelema, ikka taimeriga veski ja need Specialitad jms mis maksavad?

Ja kui mitu inimest kasutab, see et tablett käppa panna ja nuppu vajutada, saab igaüks hakkama. Kuskil kohvinurgas tiksumas, täiesti reaalne. Nagu päriselt oleks variant, et veskiga ja siis kambakesi tehakse? icon_biggrin.gif

Aga ilmselt põhiline ikkagi see, et tahaks nagu "et päris" välja näeks, aga ei viitsi ülearu jamada, ehk siis kogu eelnev loetelu ja veel peale. Ja noh, oma ülesande ta täidab, selle mööndusega, et surve E.S.E jaoks on kõrgem, ja ilma ümber häälestamata on tavalise filtriga probleemid, ehk et jahvatatud kohvi sa sinna ikkagi hästi sisse ei pane.

Muidugi hooldus ja töökindlus, ega peale katlakivi eemaldamise ja käpa loputamise sul midagi teha vaja ole. Ok, vahustaja ka, aga võrreldes superi nühkimisega... et nii on. Kapslimasinad ju samamoodi, inimesed ostavad mugavust.
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
skyTronic
Kreisi kasutaja

liitunud: 01.09.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga Online

sõnum 03.02.2023 23:37:22 vasta tsitaadiga

Oad olid otsas ja uued alles tellitud, siis sai poest kohvi pakke vaadatud ja jäi silma kollane, kus heleda rösti puru sees ja tootmiskuupäev üsna hiljutine: link
Üsna okei tuli Precision Breweriga. V60-ga tilkus päris kaua. Tundub, et sisaldab üsna palju peeneid osakesi, mis ummistavad filtri:
Spoiler Spoiler Spoiler

V60-ga oli isegi parem. Ajutiseks asenduseks kõlbab hästi thumbs_up.gif
Kommentaarid: 43 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 42
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Sold OUT
no credit
Sold OUT

liitunud: 30.07.2002




sõnum 04.02.2023 09:50:06 vasta tsitaadiga

degrass kirjutas:
Sold OUT, mida see"piimakapsel" sisaldab?


Sellest on aastaid möödas, kui ma viimati proovisin, Nespresso oli täiesti joodav, kuid padjad aga kohutavad.


Piima ta ei sisalda. Mingi pulber on

_________________
People have been calling for a month and we've been sold out for a week or so.
Kommentaarid: 92 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 1 :: 79
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
häh
HV kasutaja

liitunud: 22.12.2020




sõnum 05.02.2023 10:24:56 vasta tsitaadiga

Just nimelt, (päris) piimaga majandamiseks pakutakse selliseid asju- https://www.kohvisemu.ee/p/kohvimasin-nespresso-new-latissima-one-black/

Kapslite teemas on ju ka mingid manuaalsed vidinad olemas, Handpresso, Wacaco nt teevad ka Nespresso kapslitele.


Minu arust selle masinate hinnanumbri alumise piiriga on jätkuvalt nii, et 300 euri on suurusjärk, millega tuleb arvestada kui piim ka mängus ja väga kräppi ei taha. Ükskõik kuidas ei kombineeri. Ilmselt midagi DeLonghilt (Dedica, ECAM, Latissima) on siis kõige mõistlikum. Need kõik oleks siis n.ö. mugavustooted, millest hetkel jutt- kas E.S.E. võimalusega käpp, super või kapsel.

"Tavakohvi" jaoks, tõenäoliselt Moccamaster Cup-One. Kui kellelgi on, võiks kommenteerida. Pisikest bean-to-cup vist polegi, nt Melitta on okei, aga ühte tassi temaga ei tee ja ikkagi läbu käib kaasas. Loomulikult saab kapslist americano aretada, veekann on tavaliselt olemas.

Natuke teemast välja (kuigi piim mängus)- vahustamisega on minu arust nii, et hea termoploki steamer (ükskõik mille küljes, k.a. super) on tavainimesele kõige mugavam (s.h. puhastamine!!!!!) ja arusaadavam. Panarello on kräpp (pluss kui on boiler, temperatuuriga mängimine ja refill, mida helli???) ja samamoodi on jama boiler + tavaline steamer, ka automaatse refilliga (reaalsuses on paari korra peale kopp ees).
See, et veits uimane, pigem pluss. Puhastamisega on täpselt nii, et märja lapiga üle, törts auru läbi ja korras, see automaatika voldivahede kallal käimine, et juustu välja koukida on pehmelt öeldes naljakas icon_wink.gif
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Sold OUT
no credit
Sold OUT

liitunud: 30.07.2002




sõnum 05.02.2023 11:42:14 vasta tsitaadiga

Ei viitsi üle minuti kulutada kohvi tegemisele. 39 eurone kapslimasin täiesti okei asi, lased kruusitäie musta ja valad pakist tilga piima peale
_________________
People have been calling for a month and we've been sold out for a week or so.
Kommentaarid: 92 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 1 :: 79
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rex
HV Guru
rex

liitunud: 09.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 05.02.2023 15:00:39 vasta tsitaadiga

Ma lasen pool tassi piima mikrokas kuumaks ja siis masinast kohv peale. Vahust suurt ei hooli. Külmana pigem koor. Valgeks saamiseks kulub piima palju ja jahutaks liiga maha.
Kommentaarid: 247 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 226
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Sold OUT
no credit
Sold OUT

liitunud: 30.07.2002




sõnum 05.02.2023 16:05:29 vasta tsitaadiga

Ma panen mingi supilusikatäie piima, kui sedagi
_________________
People have been calling for a month and we've been sold out for a week or so.
Kommentaarid: 92 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 1 :: 79
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
häh
HV kasutaja

liitunud: 22.12.2020




sõnum 05.02.2023 17:25:24 vasta tsitaadiga

Kui piim, siis harva latte. Doppio + väike pitcher. Nii kuumaks, kuni veel kannatab alt kinni hoida, koputab, poleerib, laseb natuke seista. Mis on minu puhul suur naljakoht, on "art" icon_biggrin.gif

Robustaga blendid on latteks super head minu arust, suvaline Prisma made in italy odavkohv kärab ülihästi.

Muidu ikka mustalt, maitse tapab ju ära?
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Ärifoorumid »  Ostuabi/hinnapäring »  Kohvi ja masinavaatluse teema mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 48, 49, 50 ... 60, 61, 62  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.