Avaleht
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Arvutifirmade, sidefirmade, logistikafirmade ja tootjate foorum »  lapik.ee märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale. Teata moderaatorile
otsing:  
muri666
HV kasutaja

liitunud: 29.04.2004




sõnum 28.01.2023 12:06:43 lapik.ee vasta tsitaadiga

Keegi sellest poest on patareisid ostnud ja kaup kohale ka jõudnud?
Siiani olen prisma rainbow patareisid ostnud kuna head odavad. Mul läheb nädalas rajakaameras 32 AA patareid ja mõtlesin mingit firmakamat sisse panna, äkki kulub vähem ja kokkuvõttes tuleb ka odavam.
Lapik googles esimesena ette hüppas ja tundub liiga odav. Selliseid lehekesi on nagu seeni peale vihma tekkinud ja ei tea enam keda usaldada.
Või peaks mingi katsetuse väiksema summa eest tegema ja koolirahaks kirjutama kui jamaks läheb.
Kommentaarid: 39 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 37
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Betamax
HV Guru
Betamax

liitunud: 29.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 28.01.2023 12:19:43 vasta tsitaadiga

ot:
32 patareid nädalas? Akude peale pole mõelnud? icon_eek.gif
Kommentaarid: 686 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 532
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Hiid
HV Guru
Hiid

liitunud: 23.03.2002




sõnum 28.01.2023 12:21:22 vasta tsitaadiga

mitu V see rajakamera sööb?
mina paneks 12V 9Ah aku, kaamerast juhe välja....

_________________
Hapud viinamarjad
Kommentaarid: 645 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 502
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
muri666
HV kasutaja

liitunud: 29.04.2004




sõnum 28.01.2023 12:30:42 vasta tsitaadiga

Kaks kaamerat on ja korraga läheb ühe sisse 8xAA.
Akudega olen proovinud, neil mahtuvus pikalt ei püsi ja hiljem hakka iga päev laadima, et midagi sees oleks. Lihtsam on ühed välja ja teised sisse panna.
Kommentaarid: 39 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 37
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
napoleon
Unknown virus
napoleon

liitunud: 08.12.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 28.01.2023 15:07:35 vasta tsitaadiga

Siinse foorumi kasutajal yerba on see allkirjas, ilmselt on ta siis kuidagi selle poega seotud. Pikaajaline kasutaja ja negatiivseid pole, seega võib arvata, et pettuse peal välja ei ole.

Aga ma ise soovitaks ka akusid kasutada. Akudel on mahtuvus peal, neid saab vähemalt võrrelda. Patareidega kirjutab igaüks pakipeale hüper super max heavy duty, aga reaalselt on keeruline võrrelda näiteks mitu tundi selle pealt seade töötab. Katse-eksituse meetodil muidugi saab. Niipalju kui ise patareisid olen kasutanud näitab minu kogemus, et need kõige odavamad ei pruugi üldse kõige soodsamad tulla €/h mõistes kui neid just teleka puldi või seinakella jaoks ei osta.
Kui akudega samuti kõige odavamad võtsid, siis tegelikult on arusaadav, et väga pikalt ei kesta. Akudega on hea omada ka vähemalt ühte targemat laadijat mis oskab näidata palju voolu sinna sisse läks. Kui sul on 8-ne komplekt, siis võib juhtuda et ainult üks pulk on pisut hapuks läinud ja selleks ka komplekt tervikuna väga kesta ei taha.
Kommentaarid: 76 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 59
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Bilderberg
HV kasutaja
Bilderberg

liitunud: 26.08.2009




sõnum 28.01.2023 17:08:40 vasta tsitaadiga

Kasutanud aastakümneid Energiezer/Ledlenser ja mingeid probleeme ei ole olnud:
https://akukeskus.eu/toode/energizer-long-lasting-power-aa-lr06-patarei-24-pakk/
https://toolstar.ee/product-category/ledlenser/?product-page=1
Kommentaarid: 11 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 10
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
muri666
HV kasutaja

liitunud: 29.04.2004




sõnum 28.01.2023 18:47:49 vasta tsitaadiga

Siis tundub, et võib proovitellimuse lapik.ee lehelt ära teha. Hinnad 40% odavamad kui mujal ehmatas alguses ära icon_biggrin.gif .
Proovin ka neid Energiezereid
https://lapik.ee/toode/energizer-alkaline-power/
Katsetuseks üks Varta ka, sellel nagu mahtuvus isegi parem ja odavamad.
https://lapik.ee/toode/varta-longlife-power/
Kommentaarid: 39 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 37
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
napoleon
Unknown virus
napoleon

liitunud: 08.12.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 28.01.2023 18:54:48 vasta tsitaadiga

muri666, ääremärkus - see Varta longlife ei pruugi olla päris see mida ootad. Nimelt longlife tähendab pisikest isetühjenemist ehk on mõeldud a'la telekapuldi sisse. Mingis "janusemas" süsteemis ilmselt kestab vähem kui teised.
Kommentaarid: 76 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 59
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
A.S.
HV Guru

liitunud: 27.10.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 28.01.2023 20:48:24 vasta tsitaadiga

Varta ainult puldi jaoks justkui pole, pool kraadi kangemad, vähemalt tootja väitel.
https://www.varta-ag.com/en/consumer/product-categories/batteries

Energizeri omad justkui puldi ja kella jaoks vaid oleksidki.
https://data.energizer.com/europe
https://data.energizer.com/pdfs/e91-aa-alkaline-power-0120.pdf

Aga see on vaid tootjate arvamus, mida ei maksa eriti tõsiselt võtta. Seda enam, et mingeid reaalseid tehnilisi andmeid saadaval pole (kunagi oli).

muri666 kirjutas:
...sellel nagu mahtuvus isegi parem ja odavamad.

Numbrid kipuvad tavaliselt kõigil praktiliselt samad olema, küsimus on, et millise voolu juures need saadud on (ja kust kohast kauplus need saanud on).
Vanasti olid andmelehel antud mahutavused erinevate voolude juures, praktiliselt kõigil viisakatel tootjatel.
 
Kommentaarid: 33 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 33
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
yerba
HV Guru
yerba

liitunud: 12.11.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 28.01.2023 22:44:52 vasta tsitaadiga

Vaat, mis teema on juba tehtud. Maailm on ikka väike. icon_cool.gif

napoleon,
Lapik.ee pood on 100% minu oma. Sai tehtud nö hobikorras aga on tänu google tasulisele reklaamile vaikselt elu sisse võtmas. Kuna püsikulud praktiliselt puuduvad, siis saangi pakkuda patareisid sellise hinnaga, et ratsa rikkaks ei saa aga samas ettevõtlusega seotud kulud saavad vast aasta-paariga tasa juba.

Akud on toredad asjad küll, aga tänu oma 1.2V pingele nad elektroonikat kaua ei toida. Mahutuvus on parematel AA akudel 2500mAh kanti, nirumatel 1500mAh. Aga volt on heal juhul 1.25V, tavalisel juhul 1.2V. Kirjutasin sellest ka kodulehel:
https://lapik.ee/patareide-eri-tuubid/

Reaalsus oli mul endal akudega selline, et laste puldiautod-rongid-droonid said maru kiirelt tühjaks. Ja kui nad tühjaks said ning akud laadima toodi, kippus tihtipeale olema akusid paar tk vähem kui laadijast välja andsin. icon_smile.gif
Aga eks igaühele oma, kes eelistab akusid, kes patareisid.

muri666, on ostetud küll ja kaup on alati kenasti lubatud ajaga kohale jõudnud. Lisasin veel kodulehele variandi, et saab ka patareidele järele tulla Sakku. Laoseis on reaalne ning kohapeal olemas. Telli julgelt, pettust ei ole. Selle liiga odav asjaga võib probleeme olla küll usalduse osas. Olen selle mõnikord videokaartide müügiga läbi teinud - inimene ei julge osta, kuna hind on turuhinnast palju odavam. Järelikult pole toodet olemas või on vähemalt katkine toode.
Mulle endale meeldib tihtipeale müügiprotsess rohkem, kui suurt kasumit taga ajada. Müügi juures kohtab tihtipeale lahedaid tegelasi ning kontaktide vahetamisest on hiljem päris huvitavad projektid ellu kutsutud.

A.S., tehnilised andmed on mul lapik.ee kodulehel kõigil patareidel juures. Mahtuvus on välja toodud ka filtrites ning patarei kohta käivas infos. Ning tootja poolne tooteleht on alla laetav/vaadatav patareide all oleva Tooteleht all. Seal saavad suuremad huvilised täpsema info kenasti kätte.
https://lapik.ee/toode/energizer-alkaline-power/

Numbrid ei ole kõigil üldsegi praktiliselt samad. Mahtuvuse kõikumisi on ikkagi eri tootjatel sama patareitüübi raames kümnetes protsentides.
Tootjate numbrites võib ka alati kahelda, aga pole ka paremat võrdlust võtta.

Ma olen selle info üles korjamise ja filtreerimisega omajagu vaeva näinud. Et kõik tooted oleks oma kategooriates mõõdetavad ja võrreldavad. Enamikel müüjatel on lihtsalt suhteliselt suvaline info toodete juures - mõnikord ei saa isegi täpselt aru, millisest patareide kogusest pakendis jutt on, muust infost täpsemalt rääkimata.

--

Olen lapik.ee lehe teinud enda parima äranägemise järgi stiilis, et selliselt lehelt tahaks ise ka osta.

1) Lihtne ja arusaadav patareide klassifikatsioon. Kõik vajalik tooteinfo - kui kaua on patareid riiulikõlbulikud, kui suur on mahtuvus, pinge, patareide kogus pakendis. Konkreetsed numbrid, ei midagi muud.
2) Lihtsad ja loogiliselt toimivad filtrid, et enda jaoks sobiv tootja / mahtuvus / patarei tüüp välja filtreerida.
3) Mobiili ja tahvelarvuti sõbralik.
4) Ostuprotsess paari klikiga, ei midagi üleliigset. Kedagi ei sunnita kontot tegema ega oma aadressi avaldama. Vaid telefoninumber pakiautomaadi tarvis.
5) Kodulehe visuaalne pool tänapäevane aga mitte silmi kriipiv. Värvilahendus rahulik.

Mõistlikud parandusettepanekud on igati teretulnud.

icon_cool.gif

_________________
www.lapik.ee - parima hinnaga patareid!
Kommentaarid: 1143 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 853
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Etz
HV Guru
Etz

liitunud: 27.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 28.01.2023 22:54:12 vasta tsitaadiga

Mnjah 12V A23 patareisid ei pakutagi icon_sad.gif

EDIT: Isegi leidsin aga filtrites lihstalt pole:
https://lapik.ee/toode/energizer-a23/

_________________
...life is random...so am I...
So, there is a fan. Time to grab your sh*t, gentlemen!
Kommentaarid: 223 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 192
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
trebla
Kreisi kasutaja
trebla

liitunud: 07.12.2002




sõnum 28.01.2023 22:58:08 vasta tsitaadiga

Jälg, kui patareisid vaja läheb. Seni olen enamasti Rocca Prismast ostnud.

1 asi jäi silma - menüüs on 9V patarei taga "korona". Tegelikult oli Krona. Sigakallis, 48 kopikat maksis. Lapsena seitsmekümnendatel oli see suur raha.


_________________
Having a smoking section in a restaurant is like having a peeing section in a swimming pool.
velo.clubbers.ee
Kommentaarid: 55 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 53
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
yerba
HV Guru
yerba

liitunud: 12.11.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 28.01.2023 23:06:24 vasta tsitaadiga

Etz, nad on mul tõesti jäänud ajaloolistel põhjustel CR alla. Otsingus A23 samas töötab.
Kolin selle A23 ja sarnased eraldi kategooria alla tulevikus.

Olen pidevalt uusi tooteid lisanud, alustasin ca 30 tootega. Kõige hilisem lisamine olid kuuldeaparaatide patareid ja nad on üllatavalt palju müünud kaubagrupiks osutunud.

Spoiler Spoiler Spoiler


trebla, ausalt öeldes vaevlesin ise ka tükk aega patarei nimetusega - on nii korona kui krona kirjapilti. ÕS / eki leht ka ammendavat vastust ei andnud. Mõtlesin keeleinspektsiooni kirjutada, aga mõtteks toona see jäigi. Aga vormistan kirja ära, oleks huvitav teada, mispidi nemad sellise patareitüübi nime näevad.

_________________
www.lapik.ee - parima hinnaga patareid!
Kommentaarid: 1143 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 853
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
trebla
Kreisi kasutaja
trebla

liitunud: 07.12.2002




sõnum 28.01.2023 23:44:25 vasta tsitaadiga

yerba kirjutas:


trebla, ausalt öeldes vaevlesin ise ka tükk aega patarei nimetusega - on nii korona kui krona kirjapilti. ÕS / eki leht ka ammendavat vastust ei andnud. Mõtlesin keeleinspektsiooni kirjutada, aga mõtteks toona see jäigi. Aga vormistan kirja ära, oleks huvitav teada, mispidi nemad sellise patareitüübi nime näevad.


Olles elus neid 48 kopkaseid Kronasid piisavalt ostnud ei saa ma päris hästi aru sellest kahtlusest kirjapildi osas. Ega ma fotot ka ilmaasjata ei linkinud.
Krona oli ja on Krona. Eriti kui patarei peale oli selges kirillitsas kirjutatud KPOHA. Korona on lihtsamalt hääldatav ja oli juba seitsme- kaheksakümnendatel ajal rahval suus. Oli Krona see mingi nõuka marketoidide leiutis või midagi muud, mina ei tea.

Tugeva vihje annab ka googeldamisel "krona battery" vs "korona battery" saadavate vastete arv.

_________________
Having a smoking section in a restaurant is like having a peeing section in a swimming pool.
velo.clubbers.ee
Kommentaarid: 55 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 53
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Hiid
HV Guru
Hiid

liitunud: 23.03.2002




sõnum 29.01.2023 10:43:33 vasta tsitaadiga

a kuidas nad väljamaal on?
See krona või korona ei puhu ju pilli.
See on sama, nagu kahveltõstuk on rokla.
Ühe nõuka tootja pärast seda siiani nii kutsuda? icon_rolleyes.gif
Spoiler Spoiler Spoiler

_________________
Hapud viinamarjad
Kommentaarid: 645 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 502
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Sold OUT
no credit
Sold OUT

liitunud: 30.07.2002




sõnum 29.01.2023 10:44:42 vasta tsitaadiga

Oh, ongi paar cr123 lambi sisse vaja võtta. Eile keerutasin näpu vahel aga ei raatsinud 5 eur tükist maksta
_________________
People have been calling for a month and we've been sold out for a week or so.
Kommentaarid: 92 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 1 :: 79
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jägaja
HV Guru
jägaja

liitunud: 06.08.2004




sõnum 29.01.2023 15:25:44 vasta tsitaadiga

yerba kirjutas:


Olen lapik.ee lehe teinud enda parima äranägemise järgi stiilis, et selliselt lehelt tahaks ise ka osta.

1) Lihtne ja arusaadav patareide klassifikatsioon. Kõik vajalik tooteinfo - kui kaua on patareid riiulikõlbulikud, kui suur on mahtuvus, pinge, patareide kogus pakendis. Konkreetsed numbrid, ei midagi muud.
2) Lihtsad ja loogiliselt toimivad filtrid, et enda jaoks sobiv tootja / mahtuvus / patarei tüüp välja filtreerida.
3) Mobiili ja tahvelarvuti sõbralik.
4) Ostuprotsess paari klikiga, ei midagi üleliigset. Kedagi ei sunnita kontot tegema ega oma aadressi avaldama. Vaid telefoninumber pakiautomaadi tarvis.
5) Kodulehe visuaalne pool tänapäevane aga mitte silmi kriipiv. Värvilahendus rahulik.


thumbs_up.gif
Super. Ma e tea, miks müüja ostuprotsessi vormistamisel kogub ostja erinevaid andmeid, aadress jm. kui tellin paki pakiautomaati. Kellele ta need andmeid müüb?! Telefoninumber on ainus tõeliselt vajalik asi.
Kommentaarid: 132 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 119
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
napoleon
Unknown virus
napoleon

liitunud: 08.12.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 29.01.2023 15:56:50 vasta tsitaadiga

jägaja, mõne teise poe omanikuga olen sel teemal rääkinud. Ma ei tea kas mujal maailmas pole need pakiautomaadid väga populaarsed või milles teema, aga paljud e-poe platformid lihtsalt ei lase aadressi optionaliks teha. Ilmselt seal on mingi sarnane teema, et lihtsat lahendust pole ja kui ise koodi häkkima hakata, siis riskid sellega et iga uuendus võib asja katki teha.
Kommentaarid: 76 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 59
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pois11
HV Guru

liitunud: 11.10.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 29.01.2023 16:18:43 vasta tsitaadiga

muri666 kirjutas:
Kaks kaamerat on ja korraga läheb ühe sisse 8xAA.
Akudega olen proovinud, neil mahtuvus pikalt ei püsi ja hiljem hakka iga päev laadima, et midagi sees oleks. Lihtsam on ühed välja ja teised sisse panna.


Väliaku peale pole mõelnud? Juhe sappa ja 12V 9Ah aku musta kilekotti ja 1,5-3 kuud mureta. Võtad SMS juhtimise välja, saad 6kuud umbes hakkama.
Kommentaarid: 103 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 100
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
elukaz
HV Guru
elukaz

liitunud: 06.09.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 29.01.2023 16:45:12 vasta tsitaadiga

Mahtuvust tahaks lahti klikkimata näha, veel parem kui on listi valik thumbide kõrval et ülevalt alla saaks omadusi võrrelda.

Ja näita lehel 12 on liiiga vähe, pigem tahaks näita kõik või 100 vms valikut.

Järjesta: eur/Ah oleks eriti tore valik thumbs_up.gif

_________________
Ma ei saa sellest aru, järelikult on see vale.


viimati muutis elukaz 01.02.2023 00:22:17, muudetud 2 korda
Kommentaarid: 176 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 143
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
dony
HV kasutaja
dony

liitunud: 25.11.2002




sõnum 29.01.2023 18:03:45 vasta tsitaadiga

Hiid kirjutas:
a kuidas nad väljamaal on?
See krona või korona ei puhu ju pilli.
See on sama, nagu kahveltõstuk on rokla.
Ühe nõuka tootja pärast seda siiani nii kutsuda? icon_rolleyes.gif

Venekeelne Vikipeedia vastab nii: Батарея «Крона» (также 1604, 6F22, 6R61, NEDA 1604 (солевые); 1604A, 6LF22, 6LR61, MN1604, MX1604 (щелочные); PP3, E-Block, 9V Brick Battery, AM6, Корунд, 522, 6AM6, CR-9V, ER9V (литиевые)) — типоразмер батареек. Название «Крона» происходит от торгового названия, под которым батарейки этого типоразмера впервые появились в СССР.
Tõlge: Patarei "Krona" (aga ka 1604, 6F22, 6R61, NEDA 1604 (tsinksüsipatarei); 1604A, 6LF22, 6LR61, MN1604, MX1604 (leelispatarei); PP3, E-Block, 9V Brick Battery, AM6, Корунд (est:Korund), 522, 6AM6, CR-9V, ER9V (liitiumpatarei) - patarei tüübinimetus. Nimi "Krona" pärineb kaubanimetusest, mille all selle standardsuurusega patareid esmakordselt NSV Liidus ilmusid.

_________________
Kui oled 45+, siis oled sa tööandjatele nähtamatu...
Kommentaarid: 23 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 23
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Hiid
HV Guru
Hiid

liitunud: 23.03.2002




sõnum 29.01.2023 20:18:18 vasta tsitaadiga

no vot, sitta tast siis kronaks kutsuda? icon_razz.gif Pulgad on ju AAd või AAAd, Eee-blokk, kõlaks hästi icon_cool.gif
_________________
Hapud viinamarjad
Kommentaarid: 645 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 502
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
elukaz
HV Guru
elukaz

liitunud: 06.09.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 29.01.2023 20:36:12 vasta tsitaadiga

Sest see on kõige arusaadavam nimetus.
_________________
Ma ei saa sellest aru, järelikult on see vale.
Kommentaarid: 176 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 143
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Hiid
HV Guru
Hiid

liitunud: 23.03.2002




sõnum 29.01.2023 20:49:35 vasta tsitaadiga

no siis las olla koroona icon_cool.gif
_________________
Hapud viinamarjad
Kommentaarid: 645 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 502
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jägaja
HV Guru
jägaja

liitunud: 06.08.2004




sõnum 29.01.2023 21:22:43 vasta tsitaadiga

18650 akut ma ei suutnud leida lapikust icon_confused.gif Taskulambid, elektroonikaseaded jms taevitavad ka neid 1-2 kaupa. Jalgratta akupangad jätaks siin kõrvale. icon_wink.gif
https://www.oomipood.ee/product/icr18650_22p_li_ion_aku_18650_3_6v_2150mah_samsung_sdi_icr18650_22p?q=18650
Kommentaarid: 132 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 119
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Arvutifirmade, sidefirmade, logistikafirmade ja tootjate foorum »  lapik.ee mine lehele 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.