Avaleht
uus teema   vasta Raud »  Rauafoorum »  Mure arvutiga. Jäi seisma lampi. märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale. Teata moderaatorile
otsing:  
pruuli555
Kreisi kasutaja
pruuli555

liitunud: 26.07.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 22.01.2023 19:04:24 Mure arvutiga. Jäi seisma lampi. vasta tsitaadiga

Teen teema ära ja kukun googeldama.

Lappasin steami librarit et miskit mängida ja arvuti jäi lihtsalt seisma. enam ei käivitunud. võtsin voolu tagant ära ootasin nats ühendasin tagasi ja läks käima ca sekundiks. siis jälle haudvaikus.

rabasin siis lauaalt välja. kaane maha. proovisin uuesti ei miskit. tõin teise mingi vana toiteka. ühendasin mobo ära ja läksid vendid tööle. mobos tundus ka voolu olevat. tuled pölesid. ühendasin siis vana tagasi mobo külge ja proovisin uueti. kuskilt tuli kohe suitsu ja körsahaisu. kuskilt tagant poolt tundus algus et kövaketas löks sest sealtkandist tuli. . kakkusin siis ribadeks ära. kõik tundub terve.

kakkusin köik juhtmed öra ja jötsin ainult prose ja mobo jörgi. videokaardi power juhtmed jöid sinna ripakile vastu videokaardi backplatet.
nii kui powerit vajutasin oli korralik sädelus videokaardi backplate ja videokaardi voolujuhtmete vahel. (video ise oli lahti lahti ühendatud voolust).

siit ise jöreldan .et toitekas on lühises äkki siis. või on midagi muud katki. juhtmed kuskohas sädelus vahel oli videokaardi juures on isenesest terved. asi, mis muudab voolu on umbes kaks aastat vana seasonic focus suht 100 euri kanti maksis. odav luts ei olnud.
teine variant on et juhtmete isolatsioon ei pea enam vastu aga see tundub naljakas.

mis teie mlttevälgatused on.

lisan ,et arvutit on regulaarselt ca iga kahe kuu aja tagant tolmust puhastatud. termopastad said siin eelmise aasta suvel uue tiiru.,

_________________
BatRat
Kommentaarid: 55 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 50
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Karlakass
HV vaatleja
Karlakass

liitunud: 06.11.2017




sõnum 22.01.2023 20:32:04 vasta tsitaadiga

Et siis toide andis saba ja seejärel loomkatsete tulemusel ka muud elemendid. Tee uus eelarve uue kasti sisu jaoks. Edu.
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dreamlover
HV Guru
Dreamlover

liitunud: 21.02.2013



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 22.01.2023 20:42:00 vasta tsitaadiga

palju abi oleks muidugi kui umbes komponendid kirja paneks


aga enda poolt ütleks, et saada mulle, vaatab üle, leiab ellu jäänud jupid üles.


liiga palju oletusi. aga mis on kindel: ARVUTI EI TÖÖTA, TA ON KATKI icon_smile.gif

_________________
Arvutite ja videokaartide hooldus ja remont
LAUARVUTID
Kommentaarid: 1708 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 0 :: 1216
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
GGertK
HV veteran

liitunud: 29.10.2014



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 22.01.2023 20:59:24 vasta tsitaadiga

Mul üks täpselt sama seasoon saba andnud, umbes sama asjade käik tundus ka.
Kerge suitsukas oli üleval.
Kommentaarid: 214 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 195
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
laurx
HV Guru
laurx

liitunud: 25.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga Online

sõnum 22.01.2023 21:21:59 vasta tsitaadiga

Esiti teine toide.
_________________
Ketas, ketta, ketast, kettasse, kettas, kettast, kettale, kettal, kettalt, kettaks, kettani, kettana, kettata, kettaga. <--SPIKKER
mõned sülerid, mis hetkel müüa on -> https://www.facebook.com/marketplace/profile/100087345405856/ värskeim loetelu. Ei mingit otsa.ee d. kätte saad asap.
Kommentaarid: 1104 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 704
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kusti85
Tavaline kasutaja

liitunud: 11.11.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 22.01.2023 22:05:32 vasta tsitaadiga

laurx kirjutas:
Esiti teine toide.

Oli teine toide. Sealt suuremad jamad pihta hakkasidki.
Esiti pädevam inimene kõrvale või tegelema asjaga.

_________________
Rockmuusikateemaline viktoriin Tallinnas Mökus - https://www.facebook.com/groups/rocktoriintallinn/
Ketas, ketta, ketast, kettasse, kettas, kettast, kettale, kettal, kettalt, kettaks, kettani, kettana, kettata, kettaga. <--SPIKKER
Kommentaarid: 214 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 180
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
laurx
HV Guru
laurx

liitunud: 25.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga Online

sõnum 22.01.2023 23:57:37 vasta tsitaadiga

Piiksuga lühist otsima plaadilt.
Ostsin just kolm lihtsat matx kasti. Kokku 52.20€.

_________________
Ketas, ketta, ketast, kettasse, kettas, kettast, kettale, kettal, kettalt, kettaks, kettani, kettana, kettata, kettaga. <--SPIKKER
mõned sülerid, mis hetkel müüa on -> https://www.facebook.com/marketplace/profile/100087345405856/ värskeim loetelu. Ei mingit otsa.ee d. kätte saad asap.
Kommentaarid: 1104 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 704
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pruuli555
Kreisi kasutaja
pruuli555

liitunud: 26.07.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 23.01.2023 16:37:58 vasta tsitaadiga

Karlakass kirjutas:
Et siis toide andis saba ja seejärel loomkatsete tulemusel ka muud elemendid. Tee uus eelarve uue kasti sisu jaoks. Edu.


testimine on nii või teisiti kuskilt otsast kellegi loomkatse. kui sa lugesid siis ma ühendasin kõik muud elemendid lahti. järgi jätsin ainult prose ja plate. neid mul siin möned veel. aga suuremal inspekteerimisel tundus ikkagi et lõi läbi jutme korpusesse.

seega võib loota ,et muud jupid jäid terveks. toite pean ilmselt uue ostma mul see testikas siin videokaarti küll jooksutada ei jaksa

Ma googeldades leidsin ainult juttu .et toide lühises kuskilt mis sitemal juhul võtab kohe köik muud kompnendid kaasa. Äkki mul joppas icon_biggrin.gif

soovitage toiteplokki. selle pean niikuinii uue ostma icon_biggrin.gif

ma natuke modifitseerin oma vana .et elu käima saada uuesti ja siis hakkan testima juppe ükshaaval. kui plate ära on siis selle võib saata kellelegi äkki saab korda. Arvuteid ja tehnikat ma tunnen aga peenelektroonikaga ei viitsi küll tegeleda.

_________________
BatRat
Kommentaarid: 55 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 50
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
arny
Kreisi kasutaja

liitunud: 08.01.2012




sõnum 23.01.2023 21:25:36 vasta tsitaadiga

Mul toitekas pauguga läks siis võttis aint emaplaadi, kõik muu jäi terveks. Seasoonicu toode oli, saadeti garantii korras uus aga tundub, et see ka jukerdab juba, et peab vist tootjat vahetama hakkama.
_________________
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 9
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Raud »  Rauafoorum »  Mure arvutiga. Jäi seisma lampi.
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.