Avaleht
uus teema   vasta Vaidlused »  Võitlustanner »  Konsoolid vs PC märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 69, 70, 71 ... 122, 123, 124  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing

Millega mängid?
Ainult konsooliga
12%
 12%  [ 50 ]
Rohkem konsooli kui PC-ga
8%
 8%  [ 32 ]
50/50
6%
 6%  [ 24 ]
Rohkem PC kui konsooliga
15%
 15%  [ 60 ]
Ainult PC-ga
57%
 57%  [ 228 ]
hääli kokku : 394

autor
sõnum Saada viide sõbrale. Teata moderaatorile
otsing:  
Vondur
Kreisi kasutaja
Vondur

liitunud: 31.01.2006



Online

sõnum 12.01.2023 18:53:31 vasta tsitaadiga

Foxxx, okei, aitab küll... sinu võit, maa on lame... icon_wink.gif
_________________
Lugupeetud AHV, enne kui vaidlema hakkad, mõtle hästi järgi, kas see ikka on tark mõte...
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Foxxx
HV veteran
Foxxx

liitunud: 22.10.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 12.01.2023 19:25:59 vasta tsitaadiga

Vondur, Oi kallis inimene, ma saan aru, et maa lamedus on Sulle hingelähedane, aga ma Sellel teemal küll viitsi Sinuga arutleda, äkki keegi teine.

Muul teemal, ma ootan huvitavat diskussiooni Direct Storage ja Resume funktsionaalsuse osas ja miks see on ilmvõimatu või mitte vajalik PC peal icon_smile.gif
Loodetavasti, läheb see huvitavamalt kui Cloud Saving.
Kommentaarid: 50 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 47
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Vondur
Kreisi kasutaja
Vondur

liitunud: 31.01.2006



Online

sõnum 12.01.2023 19:34:19 vasta tsitaadiga

Foxxx, milleks sa tahad uuesti ja uuesti arutada asju, mida on sulle juba lehekülgede kaupa üritatud selgitada? Aitab küll, rahune maha ja mängi parem midagi, soovitavalt konsoolil.
_________________
Lugupeetud AHV, enne kui vaidlema hakkad, mõtle hästi järgi, kas see ikka on tark mõte...
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Foxxx
HV veteran
Foxxx

liitunud: 22.10.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 12.01.2023 19:42:08 vasta tsitaadiga

Aga paneme siis teema kinni, case closed? icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 50 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 47
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
HPN
HV veteran
HPN

liitunud: 26.06.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 12.01.2023 19:51:38 vasta tsitaadiga

Foxxx kirjutas:
Vondur, Oi kallis inimene, ma saan aru, et maa lamedus on Sulle hingelähedane, aga ma Sellel teemal küll viitsi Sinuga arutleda, äkki keegi teine.

Muul teemal, ma ootan huvitavat diskussiooni Direct Storage ja Resume funktsionaalsuse osas ja miks see on ilmvõimatu või mitte vajalik PC peal icon_smile.gif
Loodetavasti, läheb see huvitavamalt kui Cloud Saving.


Kas Steam Deckil (loe Steam OS-il) ei ole suspend/resume funktsiooni? Windowsilt seda tahta on jabur, kuna tegemist on OP-süsteemiga, millel on mustmiljon muud ülesannet peale mängude jooksutamise, võrreldes dashboard softiga spetsiaalse custom riistvaraga konsoolil. Kuigi Sleep käsklusega saab edukalt (vähemalt osasid) mänge jätkata sealt, kus parasjagu pausile panid. Muidugi pole tegemist päris quick resume analoogiga.

Eespool oli palju juttu cloud save'ist ja, et konsoolidel on see iseenesest mõistetav. Ega ikka ei ole küll. Näide elust enesest: PS4 pealt PS5 peale kolides (sarnane olukord OP-süsteemi vahetamisega/uuesti installimisega) oli osadel Sony enda mängudel ikka paras piix save failide üle toomisega; lisaks sama mängu PS4 ja PS5 versiooni save failid ei pruugi omavahel ühilduda. Xboxi peal komistasin mingi LEGO mängu otsa, mille save ei tulnud ühelt konsoolilt teisele kolides kaasa. Võin eksida (ei mäleta enam täpselt), aga Switchil vist pidi samuti käsitsi esmalt save failid pilve laadima, et teise konsooliga neid edasi kasutada.

_________________
/digitaalselt allkirjastatud/
Kommentaarid: 44 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 43
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Foxxx
HV veteran
Foxxx

liitunud: 22.10.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 12.01.2023 20:07:01 vasta tsitaadiga

Steam Deckil on olemas, mis näitab selgelt, et see on tehtav, Windowsi siin süüdistada ei ole päris otstarbekas, see on pigem mänguarenduse taga kuna, see sõltub tugevalt kuidas mäng käitub uuesti sleepist naastes, kuna deck emuleerib mänge, siis liigutab see jah palju kontrolli ka Valve kätte.
Windowsi peal, klassikalised tööks vajalikud programmid ei tee ükski teist nägugi selle peale kui neid suspendida. PS4-lt PS5-le liikudes, kuniks mängu versioon oli PS4 oma, siis probleeme pole mul olnud,osad PS4 saved ei ole convertitavad PS5 formaati. Control on üks neist, samas kiire googel ütleb, et Epicu ja Steami versiooni vahelt save game tõsta üritades on suht sama tulemus. Epicu ja Steami ostjad ei saa osades mängudes isegi koos mängida kui ei ole eraldi crossplay tuge tehtud.
Kommentaarid: 50 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 47
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Aeron
HV Guru
Aeron

liitunud: 11.02.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 12.01.2023 23:17:58 vasta tsitaadiga

Foxxx, sulle on päris kenasti selgitatud, miks ei ole pc peale osasid featureid - nt quick resume.
Vb usud Microsofti enda sõnu:
https://www.digitaltrends.com/computing/why-xbox-quick-resume-still-hasnt-come-to-pc/

Steam Deckil on kenasti olemas, sest tegemist on ühe komplekti rauaga, millel on kindel tarkvara. See on ilmatulmalt lihtsam teha vs miljonid eri kooslused, mis pc ökosüsteemi iseloomustavad.

Muide, pooleldi on tegelikult olemas siiski nagu on PC-le omane:

Link


Olen ise testinud ja töötab kenasti. Igapäevaselt ei kasuta, sest kind of ei ole vaja. Või noh, ei tunne vajadust. Kõik on anyway piisavalt kiire, et ei tunne vajadust harjumusi muuta.

_________________
Võib öelda,et ma olen liigselt enesekeskne,aga mind see ei häiri
Tulge kõik HV rahvaga jalkat mängima!
|
Kommentaarid: 70 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 63
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
londiste
HV Guru
londiste

liitunud: 22.04.2003




sõnum 13.01.2023 00:34:40 vasta tsitaadiga

Aeron kirjutas:
Kui nüüd selles olukorras tuleb Steam ja ütleb, et sorry mehed, Steamis saate müüa asju ainult siis, kui teie mängu salvestused hakkavad asuma kaustas My Documents\Worms Carmageddon IV\salvestused, siis tõenäoliselt ütleb selle peale tänane IP omanik, et kahju küll, aga pole kedagi kes muudaks, eks ma siis müün oma mängu edasipidi GOGis.
cloud save seisukohast üsna ebaoluline, kus failid füüsiliselt salvestatud on.
kiirelt su linkidelt api-t vaadates tundub, et võib-olla ei ole isegi mängus endas midagi muuta vaja vaid savegamede asukoht käib kuskil metadatas ja siis need ka syncitakse.
Aeron kirjutas:
Mulle väga meeldiks, samas, kui Microsoft nt turvakaalutlustel, teeks mingi loogilise süsteemi mängudele ja ütleks, et windwosi puhu võiks best practise olla nt täiesti uus kaust My Games, mis ei ole My Documents all ning seal alla \Mängu nimi\Salvestused. See oleks väga kena ning sinna otsa saaks Steam ja teisedki oma süsteemid rajada.
selle süsteemi jõuga nõudmine ei tööta. tuletame meelde kasvõi vastuseisu windows storele. games for windows oleks võib-olla õigem viide, sisuliselt üritasid sertifitseerida, et järgitaks best practiceid.
recommended/best practice kohti on microsoft iga veidi aja tagant pakkunud ja kirja pannud.

hetkel:
https://learn.microsoft.com/en-us/windows/win32/shell/knownfolderid
folderid_savedgames, vaikimisi asukoht: "%userprofile%\saved games"

edit:
turvakaalutlustel konkreetne asukoht on muide näiteks windows store äppidel. peaks olema nõutud asukoht ja mujale salvestamiseks on vaja läbi uac nõusolekut icon_biggrin.gif
asukoht siis: %localappdata%\packages

_________________
- londiste
...aga mina ei saa kunagi suureks!
Kommentaarid: 237 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 212
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Foxxx
HV veteran
Foxxx

liitunud: 22.10.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 13.01.2023 10:05:36 vasta tsitaadiga

Aeron, Üldine selgitus taandus lõpuks sinna samasse kuhu suur hulk PC probleeme on taandunud - erinev raud ja eelkõige mudavana raud. Alles hiljuti hakkasid arendajad julgema välja öelda, et sorry, aga palun kasutage SSD-sid meie mängude jaoks, sest ilmselgelt on HDD tänaseks jäänud igas mõttes maha selleks otstarbeks.

Mis puutub quick resume, siis jah, ma saan aru, et Sinul ei ole võibolla ei ole selle jaoks use case, aga mul on tänaseks vaja oma aega mängimise osas vaja jagada aega kahe 1 aastase vahel ja muude toimetuse osas. Kui ma leian mingi hetke vahepeal, siis see üldiselt ei ole väga pikk, läbi on ajad, kus mängude peale sai kulutada mitu tundi jutti, vahel antake tunnike, vahel antaksse pool.

Lauaarvuti on minul isiklikult kokku laetud puhtalt mängimise eesmärgiks. Töö jaoks mul kaks laptopi, üks mu isiklik ja teine tööandja poolt antud, seetõttu ma pigem tahakski oma lauaarvutilt konsoolile võimalikult lähedast kogemust. PS5 peal on mul juba circa nädala jagu AC Origins pooleli, konsool läheb rest mode kui ma lõpetan ja jätkan sealt kust pooleli jäi, on see siis keset bossi võitlust või kurat teab mida. See juures kui ma nüüd kuskil seal vahepeal jätaks lihtsalt lauaarvuti lihtsalt pausile, siis see võtaks mängukoormusel 400+ watti seinast, praeguste elektrihindade juures ei oleks just kõik mõistlikum. Aga, ma katsetan seda Sinu teooriat uuesti, tõenäoliselt läheb katsetatavaks mänguks Assetto Corsa, proovin seda lähipäevil mängida ja pärast arvuti sleepi panna.


Selleks, et ainult monoloogiks ei kujuneks, siis püstitan ka küsimuse Sulle. Kas Sa nõustuksid, et mida aeg edasi seda enam on konsoolid pigem uue kasutatava tehnoloogia osas verstaposti seadjad ja PC jääb pigem sabas sörkijaks selles osas, kuna PC väga laia hardware ja nagu ka cloudi puhul tuli, siis software tõttu ei ole võimalik mingeid tehnoloogilisi saavutusi kasutusele võtta?
Kommentaarid: 50 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 47
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
londiste
HV Guru
londiste

liitunud: 22.04.2003




sõnum 13.01.2023 11:04:10 vasta tsitaadiga

Foxxx kirjutas:
Selleks, et ainult monoloogiks ei kujuneks, siis püstitan ka küsimuse Sulle. Kas Sa nõustuksid, et mida aeg edasi seda enam on konsoolid pigem uue kasutatava tehnoloogia osas verstaposti seadjad ja PC jääb pigem sabas sörkijaks selles osas, kuna PC väga laia hardware ja nagu ka cloudi puhul tuli, siis software tõttu ei ole võimalik mingeid tehnoloogilisi saavutusi kasutusele võtta?
see on pigem kogu aeg nii olnud. xb1/ps4 olid selles suhtes üsna suured erandid. küll aga kestab see verstaposti seadmine tavaliselt üsna lühikest aega, edasi kasvab pc raud eest ära.

vaba platvorm ja walled garden on põhimõtteliselt väga erinevad asjad. lisaks ja seonduvalt - väga paljud asjad on palju lihtsamad kui tegu on konkreetse raua (ja tarkvara) kombinatsiooniga.

- steami näitel on cloud olnud olemas iirc aastast 2008.
- directstorage on natukene nii ja naa, eks näis kas pc-l see reaalselt kasutavuse leiab või sõidavad ssd-d lihtsalt enne eest ära.
muuseas, see tohutult muljetavaldav edasiminek, mida praeguse konsoolipõlvkonna juures promoti on väga paljus konsoolispetsiifiline, sest ssd-d olid ennegi pc-l üsna levinud ka mänguketastena ja need "enne" meeletud laadimisajad ei olnud ka siis päris adekvaatne pilt.
- on mingid featured - mis on tihti olulised nagu su quick resume - mida on pc-le raske implementeerida.
quick resume taandub puhtalt erineva raua (ja osalt tarkvara) probleemile. lisaks tõsiasi, et konsoolidel on mängude endi minimaalse os baasil jooksmine pikk traditsioon ja ka virtualiseeritult jooksutamine nüüd pikalt käinud. tehtav muidugi tarkvaralise vahekihiga. aga kas ka pc-l oleks aktsepteeritav, et on mingi teatav jõudluskadu ja kogu see asi on devi/publisheri/microsofti täieliku kontrollli all - millega praktikas kaasneb drm, modide piiramine jne.

kõik on lahendatavad probleemid mitte tehnilisest vaid korralduslikult, poliitilisest või lepingulisest küljest.
lihtsa näitena - steam ütleb, et me su mängu ei publitseeri, kui sul pole steam cloud implementeeritud. kuidas see reaalsuses välja kukuks või milline tulemus oleks?
devi poolt - playstationil on sony way or the highway. xboxi peal on microsoft way or the highway. pc peal on... steam way, ea way, uplay way, gog way jne. ja lõpuks võid ka üldse mitte platvormi kasutada kui ei sobi.

_________________
- londiste
...aga mina ei saa kunagi suureks!
Kommentaarid: 237 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 212
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Foxxx
HV veteran
Foxxx

liitunud: 22.10.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 13.01.2023 11:22:59 vasta tsitaadiga

londiste, Cloudi ajalugu on pikk, aga kurb on vaadata, et siiani ei ole suudetud seda laiatarbemängude osas panna täielikult tööle. Steam kontrollib kindlasti oluliselt rohkem kui me tahame uskuda ja mõelda. Sain mõned kuud tagasi rääkida pesulas autopesu oodates ühe tuntud Eesti juurtega mängustuudio töötajaga ja üks küsimusi mida ma esitasin oli puhtalt steami ja epicu seisukohast, et kuna teadaolevalt on Steamis vahendustasu kõige kõrgem, siis kust tuleb raha arvestades, et sama mäng on GOGis ja Epicus samuti. Vastus oli pika puuga Steam.
Steam on kujunenud turu selgeks liidriks ja täpselt nagu MS ja Sony, annab see talle ka väga palju võimu mänguturgu kujundamisel. Näha on ka selgelt, et ei ole see oma launcheriga majandamine lust ja lillepidi kuna Bethesda loobus enda omast ja kolis steami. Teised kes on vahepeal enda launcherites majandanud on samuti leidnud tee tagasi steami (EA, Ubisoft, kahjuks ei ole nad loobunud oma launcherist). Mul ei ole absoluutselt mitte midagi launcherite vastu, nii kaua kui need on eraldiseisvad. Ma olen ostnud, Epicust, Steamist, Ubisoft Connectis, GOGst ja ka Originist mänge ja täiesti teadlikult, aga mulle ei istu launcher in launcher meetod, et ma ostan asja Steamis, aga lõpuks liigub see jadapidi ikka oma algsesse launcherisse.


Minimaalse OSi osas ma olen isegi täitsa päri, kui keegi annaks mulle windowsi või misiganes muu OSi kus mu muu mudru on minimaalne ja fookus on puhas gaming, siis ma oleks käpp, aga selle vastu ei ole kohe kindlasti MS-l mingit huvi, sest kui oleks, siis ei oleks praegune Windows nii bloated pudrust mida pole kellelegi vaja.

Modide osas ma muretsen kõige vähem, on näha, et neid tehakse juba konsoolidele, mängutootja peab lihtsalt selle kraani lahti keerama.

DRMi osas ei ole PC peal just hea trackrecord, läbi aastate on siin igasuguseid põnevaid lahendusi läbi liikunud. Denuvo ja Starforce kaks mis mul puusalt meelde tulevad.

Päeva lõpuks on PC nagu parlament, iga huvigrupp tahab oma asja ajada ja kokkulepete saavutamine tundub olevat väga keeruline kuniks ei ole kedagi, kes tuimalt selle oma jõuga peale surub.
Kommentaarid: 50 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 47
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
londiste
HV Guru
londiste

liitunud: 22.04.2003




sõnum 13.01.2023 11:25:00 vasta tsitaadiga

Foxxx, mida sa pead silmas cloudi täielikult tööle panemise all? see on olemas ja töötab. kasutamise jõuga peale surumine on üsna erinev teema.
_________________
- londiste
...aga mina ei saa kunagi suureks!
Kommentaarid: 237 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 212
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Vondur
Kreisi kasutaja
Vondur

liitunud: 31.01.2006



Online

sõnum 13.01.2023 12:32:10 vasta tsitaadiga

Lugesin üle, Foxxxile on siin 12 korda üritatud selgitada, kuidas Steamcloud töötab ja miks ta kõikide mängude puhul ei tööta, aga need selgitused on lennanud kõik vastu seina...
_________________
Lugupeetud AHV, enne kui vaidlema hakkad, mõtle hästi järgi, kas see ikka on tark mõte...
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
londiste
HV Guru
londiste

liitunud: 22.04.2003




sõnum 13.01.2023 13:05:17 vasta tsitaadiga

see lugu on vist teemakohane icon_smile.gif
https://www.eurogamer.net/digitalfoundry-2023-13-ways-to-improve-pc-games-in-2023

Link

_________________
- londiste
...aga mina ei saa kunagi suureks!
Kommentaarid: 237 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 212
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Foxxx
HV veteran
Foxxx

liitunud: 22.10.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 13.01.2023 14:44:16 vasta tsitaadiga

londiste, Sõnastame nii, et universaalsemaks tegemine. See on probleem eriti kui on näiteks PC ja Steam Deck ja on soov mõlema peal sama mängu mängida vaheldumisi või näiteks lauaarvuti ja gaming laptopi vahel. Nagu Sa isegi välja tõid, siis see asukoht ei tohiks olla nii määrav.

Näide töötavast variandist, tegin mõned kuud tagasi Mad Maxi nii läbi, et kui olin kodus, siis lauaarvuti peal ja kui ei olnud, siis steam decki peal nokitsesin seda.
Ma ei kujuta ette mis see lahendus oleks, kui võtaks mingi mängu, kus seda tuge ei ole.
Kommentaarid: 50 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 47
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
londiste
HV Guru
londiste

liitunud: 22.04.2003




sõnum 13.01.2023 16:07:25 vasta tsitaadiga

Foxxx kirjutas:
Ma ei kujuta ette mis see lahendus oleks, kui võtaks mingi mängu, kus seda tuge ei ole.
paned onedrive kogu windowsi kasutajaprofiili sünkima icon_biggrin.gif
_________________
- londiste
...aga mina ei saa kunagi suureks!
Kommentaarid: 237 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 212
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Foxxx
HV veteran
Foxxx

liitunud: 22.10.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 13.01.2023 16:11:09 vasta tsitaadiga

londiste, Olen kusjuures seda teinud, aga seal läks midagi lolliks ja kirjutas midagi valepidi üle icon_biggrin.gif Steam Decki osas see kahjuks ei aita muidugi icon_sad.gif
Kommentaarid: 50 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 47
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Aeron
HV Guru
Aeron

liitunud: 11.02.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 13.01.2023 16:31:03 vasta tsitaadiga

Neid igast kasuta sünk lahendusi on n+1 ja enamsti saab seal määrata ka, mis pidi kirjutamine on OK ja mis pidi mitte.
_________________
Võib öelda,et ma olen liigselt enesekeskne,aga mind see ei häiri
Tulge kõik HV rahvaga jalkat mängima!
|
Kommentaarid: 70 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 63
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Foxxx
HV veteran
Foxxx

liitunud: 22.10.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 13.01.2023 16:54:54 vasta tsitaadiga

Kindlasti annab, aga seal ilmselt võis juhtuda, et mingi seadistus jooksis valesti kuna see syncis mulle laptopi ja lauaarvuti vahel. Ma enam täpselt ei mäleta enam, kuna ma võtsin selle suht ammu maha, et mis seal üle kirjutati, aga seal on seda parameetrit veidi keerukas sättida kuna kõige uuem ei pruugi alati olla kõige õigem.
Selles osas mulle meeldib Adobe Lightroomi variant, kus Sa võid ühe failiga teha midaiganes, aga seda ohtu ei ole, et enam algset varianti tagasi ei saa, aga see on väga kitsas valdkond.
Kommentaarid: 50 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 47
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
londiste
HV Guru
londiste

liitunud: 22.04.2003




sõnum 13.01.2023 17:30:19 vasta tsitaadiga

terve profiili sünkimine ei olnud nüüd päris tõsine soovitus icon_biggrin.gif

muidu veidi valitum osa profiilist võiks täiesti mõistlikul kombel süngitav olla küll. konkreetse mängu savegame folder näiteks.
pc gaming wiki on savegame asukoha jaoks (muuhulgas) päris hea ressurss. näiteks: https://www.pcgamingwiki.com/wiki/Assetto_Corsa

_________________
- londiste
...aga mina ei saa kunagi suureks!
Kommentaarid: 237 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 212
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Foxxx
HV veteran
Foxxx

liitunud: 22.10.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 14.01.2023 12:47:03 vasta tsitaadiga

londiste, No mul päris terve profiil ei läinud, aga documentsi kaustad olid syncis kahe arvuti vahel. Tundus hea mõte, kuniks ma ilmselt ise suutsin midagi seal ära käkerdada icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 50 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 47
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Aeron
HV Guru
Aeron

liitunud: 11.02.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 15.01.2023 19:51:36 vasta tsitaadiga

Ärge viimast PS5 uuendust peale pange:
https://www.gamingbible.co.uk/news/ps5-system-update-is-freezing-consoles-players-warn-533710-20230113

..ja noh, igaks juhuks võiks konsool olla õiget pidi ka.

_________________
Võib öelda,et ma olen liigselt enesekeskne,aga mind see ei häiri
Tulge kõik HV rahvaga jalkat mängima!
|
Kommentaarid: 70 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 63
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
SKG
HV Ihaldatuim Poissmees
SKG

liitunud: 27.01.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 15.01.2023 20:13:44 vasta tsitaadiga

Aeron kirjutas:
Ärge viimast PS5 uuendust peale pange:
https://www.gamingbible.co.uk/news/ps5-system-update-is-freezing-consoles-players-warn-533710-20230113

..ja noh, igaks juhuks võiks konsool olla õiget pidi ka.

Selle võinuks PS5 teemasse postitada, mida ilmselt loeb suurem hulk konsooliomanikke.

_________________
17/1/2023, Scart: "Selle sajandi senise möödunud aja üks suuremaid skandaale on hetkel lahti rullumas..."
Kommentaarid: 373 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 313
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Foxxx
HV veteran
Foxxx

liitunud: 22.10.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 15.01.2023 22:45:29 vasta tsitaadiga

Konsool on valepidi ja uuenduse panin ka peale, probleeme ei ole siiani.
See valepidi konsooli jura muidugi juba selgelt üle võlli keeratud. Paaril konsoolil tekkis probleem ja nüüd on seetõttu terve PS5 pekkis. Kui PC peal paar emaplaati maha põleb, kas siis peaks terve selle tootja emaplaadid kahtluse alla seadma? RMA keisse on igal tootjal, see ei tohiks ometi uudisena tulla?
Kommentaarid: 50 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 47
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Aeron
HV Guru
Aeron

liitunud: 11.02.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 15.01.2023 23:10:04 vasta tsitaadiga

Ma tõin need näited siia puhtalt selle pärast, et ei oleks seda illusiooni, et konsoolid on power-on and play ainult.
Need ajad on ammu möödas.

_________________
Võib öelda,et ma olen liigselt enesekeskne,aga mind see ei häiri
Tulge kõik HV rahvaga jalkat mängima!
|
Kommentaarid: 70 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 63
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Vaidlused »  Võitlustanner »  Konsoolid vs PC mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 69, 70, 71 ... 122, 123, 124  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.