Avaleht
uus teema   vasta Vaidlused »  Võitlustanner »  Konsoolid vs PC märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 68, 69, 70 ... 122, 123, 124  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing

Millega mängid?
Ainult konsooliga
12%
 12%  [ 50 ]
Rohkem konsooli kui PC-ga
8%
 8%  [ 32 ]
50/50
6%
 6%  [ 24 ]
Rohkem PC kui konsooliga
15%
 15%  [ 60 ]
Ainult PC-ga
57%
 57%  [ 228 ]
hääli kokku : 394

autor
sõnum Saada viide sõbrale. Teata moderaatorile
otsing:  
NATAS999
HV Guru

liitunud: 02.04.2007




sõnum 12.01.2023 13:27:28 vasta tsitaadiga

commander keen on vist retsilt uus mäng, seda oskab steam oma cloud save panna küll.
_________________
"Kuidas on see hea?"
-Auto kirurgia kliinik
Kommentaarid: 41 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 39
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Foxxx
HV veteran
Foxxx

liitunud: 22.10.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 12.01.2023 13:37:41 vasta tsitaadiga

Minu viga, lõpptulemit see ei muuda, cloud save tugi on sellegipoolest ebamõistlikult killustatud PC peal ja see ei tundu nagu asi mis nõuaks nii suurt ponnistust.

Oletame, et nüüd mul on vaja vahetada arvutit või lihtsalt OS-le reinstall teha. Sisuliselt on mul variant A, kas ma lähen vaatan üle save game kausta ja siis võrdlen Steami vastu millel on cloud save tugi. Või siis ikkagi kopeerin terve kausta ümber ja pärast tagasi.
Päeva lõpuks on mul kaks varianti, kas ma teen meeletult käsitööd.
Või siis efektiivselt ei ole mul cloud save, sest ma ma pean ikka ise kogu seda risu backupima, et olla kindel, et see olemas on.
Kommentaarid: 50 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 47
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
londiste
HV Guru
londiste

liitunud: 22.04.2003




sõnum 12.01.2023 14:04:44 vasta tsitaadiga

Foxxx, see ongi keeruline teema.

konsoolidel on kõik väga karmilt piiritletud. savegamed käivad siia, täpselt sellisel kujul ja nii on. pc-l on savegamede asukoht ühest küljest ajaloolistel põhjustel ja teisest küljest devi suva järgi üsna krdi laiali.
ma isegi ei kujuta ette, kas näiteks microsoft hea tahtmise juures suudaks mingi mõistliku baseline läbi suruda - recommended kohad on kogu aeg olemas olnud aga ikkagi on see lahendatud mängude devide poolt kuidas jumal juhatab.
valvel on steami poolest asukohast ükskõik, cloud save jaoks peab dev asukohad õigesti ära näitama ja olemas.

mul on väga palju savegame ja see kaos on päris muljetavaldav.
- profiili all my documents on kuskil 300+ mängude savegamede kausta, seal all hulk tootja/devi/publisheri spetsiifilisi kaustu ja lisaks veel my games, saved games, savedgames jms, mis on mingitel hetkedel olnud ühtlustatud kohad selle jaoks.
- siis on profiili all savedgames, kus on kümned savegamede kaustad, neist samuti hulk tootja/dev/publisher spetsiifilisi.
- lisaks on mõned mängud otsustanud otse profiili alla asju salvestada.
- vast kõige tänapäevasemana siis muidugi kõik appdata variatsiooni kaustad.

_________________
- londiste
...aga mina ei saa kunagi suureks!
Kommentaarid: 237 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 212
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Vondur
Kreisi kasutaja
Vondur

liitunud: 31.01.2006




sõnum 12.01.2023 14:24:57 vasta tsitaadiga

Foxxx, sa vist ei saanud aru, et ma ei kaitsnud Steami, vaid selgitasin sulle olukorda... aga eks sa pea siin edasi oma ristiretke, mina ei hakka rohkem oma aega raiskama. Mõttetu on hakata tõestama lamedat maad uskuvale inimesele, et maakera on ümmargune...
_________________
Lugupeetud AHV, enne kui vaidlema hakkad, mõtle hästi järgi, kas see ikka on tark mõte...
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Aeron
HV Guru
Aeron

liitunud: 11.02.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 12.01.2023 15:19:37 vasta tsitaadiga

Foxxx, sul on selles mõttes õigus, et lõppkasutaja seisukohast = pc poole peal on see täna lahendamata probleem ja ilusalt lahendust ei ole.
On koledaid lahendusi, nt hardlinki oma süsteemi kettal olevad asjad kuskile teisele kettale. Kõik mängud ka installi mujale, selliselt, kui teed reseti, siis on nii hardlingitud kaustad kui mängud installitud mujale ja hoiad reinstallil kõvasti aega ja vaeva kokku.

Konsoolidel kindlasti paremini lahendatud väike nüanss.

_________________
Võib öelda,et ma olen liigselt enesekeskne,aga mind see ei häiri
Tulge kõik HV rahvaga jalkat mängima!
|
Kommentaarid: 70 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 63
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Foxxx
HV veteran
Foxxx

liitunud: 22.10.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 12.01.2023 15:31:33 vasta tsitaadiga

Vondur, Sellest, et see süsteem on saast sain ma enne Sinu selgitust ka ilusti aru icon_biggrin.gif Sellepärast pole vaja mind hakata lamemaalaseks nimetama, et ma suure hurraga ei nõustunud, et kuna keegi teine on süüdi, siis järelikult on see süsteem okei.

Aeron, Ma usun, et see on ka koht kuhu Valve saaks kenasti oma käe vahele panna kui Ta vaid sooviks. Parandage, kui ma eksin, aga mängud peaks steamist alati liikuma steamapps kausta? Ma ei näe füüsilist takistust, et salvestusmeedia on samamoodi määratud ühte ja konkreetsesse kausta. Sinu jaoks väike asi, minu jaoks suur lihtsustus. PC-st on räägitud aastaid, kui verstaposti mille järgi konsoolid jooksevad. Ometigi on hetkel juba 3 asja mis konsooli peal on normaalsus, aga keegi ei julge öelda millal need PC peale tulevad ja kas tulevad.

1) Ühese loogikaga cloud save süsteem kõikide mängudele.
2) Directstorage mis on väga tugeva tõuke andnud laadimisaegadele ja mahu kokkuhoiule
3) Suspend funktsioon, mis annab võimaluse jätkata sealt kohast mängu, kus pooleli jäi ilma seda uuesti algusest käima tõmbama - see viimane tõsi küll töötab läbi protoni ka steam decki peal, mis on pc, aga mida ma saan aru, et siinses teemakäsitluses pigem ei käsitleta kui täisväärtuslikku pc-d
Kommentaarid: 50 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 47
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Vondur
Kreisi kasutaja
Vondur

liitunud: 31.01.2006




sõnum 12.01.2023 16:08:52 vasta tsitaadiga

Foxxx, no kamoon, sa ei loe vist üldse mida sulle kirjutati... icon_neutral.gif
Kordan uuesti põhipunktid üle ja teen seda viimast korda:
1. Valve ei saa muuta temale mittekuuluvate mängude faile. Sa ei hakka ju näiteks Selveri või Lidli käest nõudma, et nad muudaksid kõik oma kauplustes müüdavad kaubad juhtmevabaks ja suunaksid kasutatud pakendid automaatselt prügikasti... Uuri järele, kui palju on Steamis vanu mänge mida peaks muutma hakkama. See ei ole sul konsooli "10 eksklusiivi ja alla tuhande muud mängu". Steami mõte ongi selles, et hoida kättesaadaval suurem osa maailmas loodud mängudest.
2. Sa nõuad, et PC tuleb ümber teha konsooliks, aga PC ei ole konsool konkreetse riistvara, rangete reeglite ja ühe kitsa valdkonnaga, vaid multitööriist, gaming on selles vaid üks ja mitte kõige olulisem osa.
4. Rahune juba maha... PC ei muutu konsooliks mitte kunagi. Sellel vaidlusel pole lihtsalt mõtet. Konsoolid ja PC on kaks erinevat universumit, vähemalt Nintendo puhul. Sony ja Xbox on juba poolel teel PC maailma.

_________________
Lugupeetud AHV, enne kui vaidlema hakkad, mõtle hästi järgi, kas see ikka on tark mõte...
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Foxxx
HV veteran
Foxxx

liitunud: 22.10.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 12.01.2023 16:23:29 vasta tsitaadiga

Vondur,

1.Ega see lugemisoskus on sinulgi hiljuti vist omandatud. Kes on kordagi rääkinud failide muutmisest? Kuidas täpsemalt cloud supporti pakkumise puhul on tegemist faili muutmisega?
2. Palun leia mõnigi punkt, mis sisaldab, et ma tahan PC ümber konsooliks, ma olen korduvalt väljendanud, et need saavad edukalt eksisteerida koos. Mul on hetkel kodus PS5, Steam Deck ja täiesti okei jõudlusega PC - profiilist saab seda vaadata juhul kui see huvitab. Neil on kõigil on eesmärk. Pigem on siin klassikalised PC on kõik leeri hoidjad kuulutanud, et PC asendab kõik konsoolid ja konsoole pole vaja.
3. Punkt jäi vahele, see on muidu see number mis on 2 ja 4 vahel icon_biggrin.gif
4. Sellest ei saanud üldse aru, mis siin on mõeldud, sisuliselt kordad 2. punkti veidi vihasemalt. Minu rahuga on kõik täitsa hästi, püüa enda oma ka leida icon_smile.gif
Kommentaarid: 50 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 47
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Vondur
Kreisi kasutaja
Vondur

liitunud: 31.01.2006




sõnum 12.01.2023 16:32:55 vasta tsitaadiga

Foxxx, Põrgut küll, see ei ole lihtsalt võimalik... Sulle on siin juba ma ei tea kui palju kordi selgitatud, et koha kuhu mäng oma savefailid saadab, määravad mänguloojad mängude tegemisel! Selleks, et mäng hakkaks neid Steamcloudi saatma, peab muutma mängu enda faile.

Sa tahad muuta PC konsooliks, sest sa nõuad PC-lt et ta hakkaks täitma kõiki konsooli funktsioone.

Ma ei usu enam, et sa seekordki aru saad, aga ma siiralt loodan.

_________________
Lugupeetud AHV, enne kui vaidlema hakkad, mõtle hästi järgi, kas see ikka on tark mõte...
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Foxxx
HV veteran
Foxxx

liitunud: 22.10.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 12.01.2023 16:36:17 vasta tsitaadiga

Vondur, Seleta mulle nüüd hästi aeglaselt, kui ma tõstan steamis, kasutades steami.... mängu failid ühelt kettalt teisele... kas ma muudan mängu faile? Kas faili sisu sellest muutub?
Kommentaarid: 50 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 47
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Vondur
Kreisi kasutaja
Vondur

liitunud: 31.01.2006




sõnum 12.01.2023 16:56:04 vasta tsitaadiga

Foxxx kirjutas:
Vondur, Seleta mulle nüüd hästi aeglaselt, kui ma tõstan steamis, kasutades steami.... mängu failid ühelt kettalt teisele... kas ma muudan mängu faile? Kas faili sisu sellest muutub?
Kui sa tõstad Steami serverist alla laetud mängufailid ühelt kettalt teisele, kas mäng hakkab siis savefaile mujale saatma, või saadab ikka sinna kuhu varemgi? Mõtle nüüd järgi ja tee järeldused.

Vihje:
Savefailid lähevad sinna, kuhu mäng käsib neil minna, selleks, et mäng hakkaks savefaili Steamcloudi saatma, peab muutma mängu ennast, mitte tema asukohta.

_________________
Lugupeetud AHV, enne kui vaidlema hakkad, mõtle hästi järgi, kas see ikka on tark mõte...


viimati muutis Vondur 12.01.2023 17:02:06, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Foxxx
HV veteran
Foxxx

liitunud: 22.10.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 12.01.2023 17:01:47 vasta tsitaadiga

Vondur, Kas Su jutul on mingi point ka lõpptulemusena. Lõviosa save file salvestatakse täna Documentsi alla, mingi osa ilmselt ka Appdata alla. Ma ei näe otseselt mingit tagasilööki sellel, et keegi lõpuks kokku, et mõistlik on salvestada need kesksesse kohta või siis vähemalt panna kohustus mängutootjale, et näed meie platvormi kasutades sa pead ütlema. Meie platvormile kus su save on, et me saaks selle ülesse laadida ja kasutaja elu teha mugavamaks.

See näitab lihtsalt järjekordset kitsaskohta, et ühest küljest mängutootjad ju saavad väga hästi aru kuhu nad mänge arendavad, aga samal ajal tehakse idiootseid valikuid, sest noh me oleme alati teinud idiootseid valikuid. See, et Sa kaitsed tulihingeliselt praegust katkist süsteemi viitab, et ka Sinu jaoks ilmselt on tavapärane, et kui see on koguaeg katki olnud, siis las ta olla ka tulevikus katki. Konsoolid liiguvad PC-le lähemale ja see on igati positiivne, Crossplay on üldjoontes väga hea asi, kuigi kahjuks see avab ka teekonna cheateritele konsoolide peale, mis siiani pigem on selles osas puhas olnud. See, et Sony ja Microsoft toovad väga palju väärt mänge PC peale ja tihti suudavad paremini seda teha kui need, kes on crossplatvorm release teinud aastaid. Aga kui tõesti oleks PC ja eelkõige Windowsi mentaliteet et me ei võta ühtegi omadust üle konsoolidelt, sest need tulid konsoolidelt, siis see on puhas lollus. Ja selleks, et Sulle ikka pärale jõuaks, siis jah, ma saan aru, et Save game pannakse sinna kuhu jumal juhatab ja Steam ei ole storefrontina seda kuidagi üritanud korrastada, aga see ei tähenda, et killustatud steam cloud oleks hea asi.


Digital Foundrylt tuli täna üks hea video: https://www.youtube.com/watch?v=Kr7RGkFuPdQ
Kommentaarid: 50 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 47
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Vondur
Kreisi kasutaja
Vondur

liitunud: 31.01.2006




sõnum 12.01.2023 17:08:43 vasta tsitaadiga

Foxxx, ikka ei saa sa aru.... Kaasaegsemad mängud on juba kõik Steamcloudi toega, aga vanemaid ei hakka enam keegi ümber tegema, sest paljude mängude loojad on juba ammu laiali läinud ja firmad kinni. Neid vanu mänge müüvad Steamis põhiliselt levitajad kellel on õigused mängule. Kui Valve hakkaks nüüd vanadele mängudele pilvetuge nõudma, siis need mängud lihtsalt kaovad Steamist, sest odavam on nad müügilt maha võtta, kui ümber tegema hakata. Steami point ongi mängude kättesaadavuse säilitamine PC-l, sest ainult PC pewal saab mängida praktiliselt kõiki viimase paarikümne aasta mänge, mida konsool oma puuduliku tagasiühilduvusega ei võimalda.
_________________
Lugupeetud AHV, enne kui vaidlema hakkad, mõtle hästi järgi, kas see ikka on tark mõte...


viimati muutis Vondur 12.01.2023 17:16:30, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Aeron
HV Guru
Aeron

liitunud: 11.02.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 12.01.2023 17:14:11 vasta tsitaadiga

Foxxx, las ma katsun ka selgitada...
Võtme suvalise fiktsionaalse arvutmängu Worms Carmageddon IV aastast 2003.
Mängu KOODI on kirjutatud, et sinu salvestused lähevad kõik kausta %\Mängu kaust\salvestused.
Kuna mängu tootja on ammu juba manlateed läinud ja mängu arendamisega enam keegi ei tegele, siis mängu eest kogutakse ainult raha IP omanike poolt.

Kui nüüd selles olukorras tuleb Steam ja ütleb, et sorry mehed, Steamis saate müüa asju ainult siis, kui teie mängu salvestused hakkavad asuma kaustas My Documents\Worms Carmageddon IV\salvestused, siis tõenäoliselt ütleb selle peale tänane IP omanik, et kahju küll, aga pole kedagi kes muudaks, eks ma siis müün oma mängu edasipidi GOGis.

Kogu lugu.

Mulle väga meeldiks, samas, kui Microsoft nt turvakaalutlustel, teeks mingi loogilise süsteemi mängudele ja ütleks, et windwosi puhu võiks best practise olla nt täiesti uus kaust My Games, mis ei ole My Documents all ning seal alla \Mängu nimi\Salvestused. See oleks väga kena ning sinna otsa saaks Steam ja teisedki oma süsteemid rajada.

_________________
Võib öelda,et ma olen liigselt enesekeskne,aga mind see ei häiri
Tulge kõik HV rahvaga jalkat mängima!
|

viimati muutis Aeron 12.01.2023 17:15:51, muudetud 2 korda
Kommentaarid: 70 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 63
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Foxxx
HV veteran
Foxxx

liitunud: 22.10.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 12.01.2023 17:14:31 vasta tsitaadiga

Mis aastast algab kaasaaegne mäng?
Kommentaarid: 50 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 47
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Vondur
Kreisi kasutaja
Vondur

liitunud: 31.01.2006




sõnum 12.01.2023 17:17:18 vasta tsitaadiga

Foxxx, ära tee ennast narriks...
_________________
Lugupeetud AHV, enne kui vaidlema hakkad, mõtle hästi järgi, kas see ikka on tark mõte...
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Foxxx
HV veteran
Foxxx

liitunud: 22.10.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 12.01.2023 17:19:55 vasta tsitaadiga

Vondur, No arvestades, et mõned postitused tagasi mind lihtsalt tuimalt lamemaalaseks nimetasid, siis ma arvan, et kui narriks nimetamine Sinu poolt on lausa kompliment icon_biggrin.gif

Seega üllata, mis aastast algab kaasaeg?
Kommentaarid: 50 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 47
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Vondur
Kreisi kasutaja
Vondur

liitunud: 31.01.2006




sõnum 12.01.2023 17:25:22 vasta tsitaadiga

Foxxx, ära nüüd liialda, ma ei nimetanud sind lamemaalaseks, vaid võrdlesin sinule elmentaarsete asjade selgitamist lamemaalasele ümmarguse maa olemasolu selgitamisega. Kui sulle lamemaalased ei meeldi, siis teen uue võrdluse, sinuga vaielda ja sulle midagi selgitada on sama mis vasikaga võidu joosta. Ma ei tea, kas sa trollid või naudid tähelepanu mis sinule siin ohtralt eraldatakse, aga see ei ole enam normaalne.

Kaasaeg algas siis, kui Steamis sai 10 esimest Steamcloudi toega mängu. Rahuldab see sind?

_________________
Lugupeetud AHV, enne kui vaidlema hakkad, mõtle hästi järgi, kas see ikka on tark mõte...


viimati muutis Vondur 12.01.2023 17:26:47, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Aeron
HV Guru
Aeron

liitunud: 11.02.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 12.01.2023 17:25:45 vasta tsitaadiga

Minu meelest on lihtsam leppida, et PC peal on Cloud Saves pooleldi viable solution millele olemasolus pead alati veenduma eraldi, kui sulle sinu mängu save oluline on.
...ja läheme siis eluga edasi. Võite teha selle vaidluse jätkamiseks eraldi teema - Steam cloud save vs PS cloud save vs Xbox Cloud save vs Nintendo Cloud save!

_________________
Võib öelda,et ma olen liigselt enesekeskne,aga mind see ei häiri
Tulge kõik HV rahvaga jalkat mängima!
|
Kommentaarid: 70 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 63
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Vondur
Kreisi kasutaja
Vondur

liitunud: 31.01.2006




sõnum 12.01.2023 17:33:27 vasta tsitaadiga

Aeron, steam muide näitab iga mängu avalehel kena pilvekese ikooniga, kas mängul on Steamcloud tugi ja kui ei ole, siis pole ka pilve ikooni. Seega ei tohiks nagu probleem olla.
_________________
Lugupeetud AHV, enne kui vaidlema hakkad, mõtle hästi järgi, kas see ikka on tark mõte...
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Foxxx
HV veteran
Foxxx

liitunud: 22.10.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 12.01.2023 17:36:44 vasta tsitaadiga

Ma olen Aeron-i järeldusega igati rahul.


Vondur-le viiteks kolm mängu, mida ta võib eri perioodidest minna kontrollima mu fakte, andmed pärinevad isiklikust kasutusest ja Warhammeri puhul steami store pagest. Lisaks leidsin veel mänge, millel ilmselt on savegamed seotud nende eraldiseisvate launcheritega või siis samuti puuduvad, üks oli kõige uuem Call of Duty.
Total War: Warhammer III
Assetto Corsa
Assetto Corsa Competizione
Kommentaarid: 50 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 47
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Vondur
Kreisi kasutaja
Vondur

liitunud: 31.01.2006




sõnum 12.01.2023 17:42:19 vasta tsitaadiga

Foxxx, nüüd ei saa omakorda mina enam aru, mida sa mulle tõestada tahad... Ma ju rääkisin sulle sama juttu mis Aerongi...
_________________
Lugupeetud AHV, enne kui vaidlema hakkad, mõtle hästi järgi, kas see ikka on tark mõte...
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Aeron
HV Guru
Aeron

liitunud: 11.02.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 12.01.2023 18:19:40 vasta tsitaadiga

Vondur kirjutas:
Aeron, steam muide näitab iga mängu avalehel kena pilvekese ikooniga, kas mängul on Steamcloud tugi ja kui ei ole, siis pole ka pilve ikooni. Seega ei tohiks nagu probleem olla.

thumbs_up.gif

_________________
Võib öelda,et ma olen liigselt enesekeskne,aga mind see ei häiri
Tulge kõik HV rahvaga jalkat mängima!
|
Kommentaarid: 70 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 63
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
NATAS999
HV Guru

liitunud: 02.04.2007




sõnum 12.01.2023 18:34:50 vasta tsitaadiga

ullult keeruline on teha kindlaks, kus kohta mäng oma save file paigutada soovib ja sellest lähtuvalt sikutada save failid serverisse ning pärast mängu maha laskmist ja taaspaigaldust need save failid sinna tagasi panna.
_________________
"Kuidas on see hea?"
-Auto kirurgia kliinik
Kommentaarid: 41 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 39
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Foxxx
HV veteran
Foxxx

liitunud: 22.10.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 12.01.2023 18:39:29 vasta tsitaadiga

Vondur, Mina algupäraselt viitasin lihtsalt, et cloud saving on suht crap PC peal mille peale Sa tagajalgadele läksid icon_biggrin.gif Mul on siiani suht pohlad, kuidas see märgistatud on või miks see nii on. Maantee peale võib ka löökauku viitava märgi panna, ega selle pärast tee korras ole
Kommentaarid: 50 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 47
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Vaidlused »  Võitlustanner »  Konsoolid vs PC mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 68, 69, 70 ... 122, 123, 124  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.