Avaleht
uus teema   vasta Uudised »  Ülevaated, kasutajate hinnangud »  VIDEO: Nutikellad on mõttetud. märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3, 4  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale. Teata moderaatorile
otsing:  
softis
HV Guru
softis

liitunud: 07.09.2004




sõnum 06.01.2023 21:15:42 vasta tsitaadiga

Forss kirjutas:
Mõttetu clickbait.

Nutikellad on palju mõistlikumad kui see mõttetu juutuuber.

Kui midagi tarka öelda pole, siis sellist asjatundmatut digiprügi pole ka vaja toota.


Mul tekkis täpselt sama mõte. Labane klikkide genereerimine lihtsalt.

_________________
www.FunBox.ee - kvaliteetsed õhupallid, lahedad kingitused jpm vajalikku hea peo korraldamiseks!
Kommentaarid: 21 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
AlvinL
Kreisi kasutaja
AlvinL

liitunud: 04.03.2013



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 06.01.2023 22:37:40 vasta tsitaadiga

Nö mainstream meedias (k.a youtube) on paraku sensatsioonilisus rohkem hinnas.

Vaatasin kolm korda läbi, jääb arusaamatuks, mis sõnum on. Kas nutikellad on mõttetud? Kas teatud nutikellad on mõttetud? Kas tegemist arvamuslooga või mingi how-to -ga? On see reklaam, hoopiski?

Omalt pool arvamus, et nutikell on kasulik vidin. Mulle ei meeldi telefoni näppida iga mõne minuti tagant. Kell annab märku, kui mingi oluline teavitus /kõne tuleb.

_________________
Võimatu on teha midagi lollikindlaks, sest lollid on haruldaselt leidlikud.
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 15
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
bugbrake
HV kasutaja

liitunud: 10.12.2006




sõnum 07.01.2023 10:01:53 vasta tsitaadiga

Ma kasutan Mi Band 6 ja seda ainult selle pärast, et aku peab nädalaid vastu ja laadimine võtab aega ainult pooltundi. Mulle piisab kui näen sealt aega ja näitab ära kes helistab ning sisse tulevad sõnumid.
Igasugused muud funktsioonid on ainult üleliigne ballast. Minu arust eriti jabur on see kui sa pead oma nö nutikella igapäev laadima.
Mu sõber üritas ka mulle maha müüa ideed kui äge, lahe mugav on kellaga maksta. Ma ei saa aru sellest ja ei saa siiani. Miks on kaardiga maksmine raskem ja keerulisem, päriselt kuidas saab see keeruline olla?
Nö seda päris nutikella ma veel niipea omale ostma ei hakka.
Kommentaarid: 6 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 6
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Betamax
HV Guru
Betamax

liitunud: 29.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 07.01.2023 11:27:46 vasta tsitaadiga

Suur osa nendest nutikelladest on lihtsalt koledad. Aku vastupidavusest rääkimata.
Ja see, et pead kohe sõnumeid nägema ja kogu aeg kättesaadav olema? See on lihtsalt haiglane. Selliseid inimesi, kes kogu aeg peavad kättesaadavad olema, on ülivähe ja nad ei kasuta nutikellasid. Ülejäänud "olulised" inimesed lihtsalt tähtsustavad end üle.
Kommentaarid: 685 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 531
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Vondur
Kreisi kasutaja
Vondur

liitunud: 31.01.2006




sõnum 07.01.2023 12:30:58 vasta tsitaadiga

Kuidas nutikellaeelsel ajal inimesed ilma nutikellata üldse ellu jäid... Kõik sõbra hamstri kangelastegudest teatavad säutsud peavad ju kohe nähtaval olema, muidu on surm! Nutikell peab sulle isegi seda ütlema, kas sa magasid ennast välja või oled sa liiga vähe/palju ennast liigutanud... Omal muidugi mõistust pole, et sellistest asjadest ise aru saada. Ja muidugi on jube raske telefoni ekraanilt kella vaadata, liigne liigutus, mida nutikella puudumisel keegi ei registreeri ja jälle on tervis kahjustatud. Te kurat lutti ikka oskate õigel ajal ise suhu võtta, või peab nutikell seda teile ette ütlema? icon_lol.gif
_________________
Lugupeetud AHV, enne kui vaidlema hakkad, mõtle hästi järgi, kas see ikka on tark mõte...
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dirty Harry
HV Guru

liitunud: 04.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 07.01.2023 13:00:53 vasta tsitaadiga

Näe, külaloll on ka teema üles leidnud. Nüüd tuleb ainult popkorni varuda.
Kommentaarid: 177 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 143
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
LKits
HV Guru
LKits

liitunud: 06.09.2007




sõnum 07.01.2023 13:57:43 vasta tsitaadiga

Vondur kirjutas:
Kuidas nutikellaeelsel ajal inimesed ilma nutikellata üldse ellu jäid... Kõik sõbra hamstri kangelastegudest teatavad säutsud peavad ju kohe nähtaval olema, muidu on surm! Nutikell peab sulle isegi seda ütlema, kas sa magasid ennast välja või oled sa liiga vähe/palju ennast liigutanud... Omal muidugi mõistust pole, et sellistest asjadest ise aru saada. Ja muidugi on jube raske telefoni ekraanilt kella vaadata, liigne liigutus, mida nutikella puudumisel keegi ei registreeri ja jälle on tervis kahjustatud. Te kurat lutti ikka oskate õigel ajal ise suhu võtta, või peab nutikell seda teile ette ütlema? icon_lol.gif
Miks sa oled tehnoloogia-foorumis sellise jutuga?
_________________
itLahendused - Arvutite remont ja hooldus, veebilehtede loomine, soodne veebimajutus. Võta ühendust! Tel: +372 555 268 97 ja e-post info@itlahendused.ee
Kommentaarid: 13 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
napoleon
Unknown virus
napoleon

liitunud: 08.12.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 07.01.2023 14:13:18 vasta tsitaadiga

Betamax kirjutas:

Ja see, et pead kohe sõnumeid nägema ja kogu aeg kättesaadav olema? See on lihtsalt haiglane. Selliseid inimesi, kes kogu aeg peavad kättesaadavad olema, on ülivähe ja nad ei kasuta nutikellasid. Ülejäänud "olulised" inimesed lihtsalt tähtsustavad end üle.


Kas sul siis sõpru/sõbrannasid polegi? Kui mõni oma titest või kassist kuhugi säutsu või pildi postitab, siis pead ju 5 sekundi jooksul like panema, muidu oled sõbrast ilma.

/s

Aga noh teatav point võib sellele kellal olla kui näiteks tihti seljakotiga ringi rändad vms., siis näed kella pealt ära kas on mõtet telefoni seljakotist välja otsima hakata või kannatab sellega oodata.
Kommentaarid: 76 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 59
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
softis
HV Guru
softis

liitunud: 07.09.2004




sõnum 07.01.2023 15:28:47 vasta tsitaadiga

LKits kirjutas:
Vondur kirjutas:
Kuidas nutikellaeelsel ajal inimesed ilma nutikellata üldse ellu jäid... Kõik sõbra hamstri kangelastegudest teatavad säutsud peavad ju kohe nähtaval olema, muidu on surm! Nutikell peab sulle isegi seda ütlema, kas sa magasid ennast välja või oled sa liiga vähe/palju ennast liigutanud... Omal muidugi mõistust pole, et sellistest asjadest ise aru saada. Ja muidugi on jube raske telefoni ekraanilt kella vaadata, liigne liigutus, mida nutikella puudumisel keegi ei registreeri ja jälle on tervis kahjustatud. Te kurat lutti ikka oskate õigel ajal ise suhu võtta, või peab nutikell seda teile ette ütlema? icon_lol.gif
Miks sa oled tehnoloogia-foorumis sellise jutuga?


Vaata ta postituste ajalugu. Lihtsam on tema postitusi mitte lugeda, muidu tunned füüsiliselt aju kärbumist.

napoleon kirjutas:
Betamax kirjutas:

Ja see, et pead kohe sõnumeid nägema ja kogu aeg kättesaadav olema? See on lihtsalt haiglane. Selliseid inimesi, kes kogu aeg peavad kättesaadavad olema, on ülivähe ja nad ei kasuta nutikellasid. Ülejäänud "olulised" inimesed lihtsalt tähtsustavad end üle.


Kas sul siis sõpru/sõbrannasid polegi? Kui mõni oma titest või kassist kuhugi säutsu või pildi postitab, siis pead ju 5 sekundi jooksul like panema, muidu oled sõbrast ilma.

/s

Aga noh teatav point võib sellele kellal olla kui näiteks tihti seljakotiga ringi rändad vms., siis näed kella pealt ära kas on mõtet telefoni seljakotist välja otsima hakata või kannatab sellega oodata.


Täiesti arusaamatu lähenemine icon_confused.gif
Ma olen eluaeg käekella kandnud. Igapäevaselt on nutikas peal, mõnel tähtsamal üritustel on tavaline käekell.
Nutikas ongi kiirelt kõnede-teavituste vaatamiseks ja vaigistamiseks. Ma ei mäleta, millal ma taskust telefoni võtsin, et kella vaadata. Mingit aktiivsporti ma ei tee, seega pole vaja ka igasuguseid aktiivsusi logida.
Aga noh, eks keskmisel ahvil tulebki ufo aknast ja betoonsein teele.

_________________
www.FunBox.ee - kvaliteetsed õhupallid, lahedad kingitused jpm vajalikku hea peo korraldamiseks!
Kommentaarid: 21 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
napoleon
Unknown virus
napoleon

liitunud: 08.12.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 07.01.2023 15:42:55 vasta tsitaadiga

softis, tavalist käekella kandsin ka vist oma 15 aastat tagasi viimati. Ei meeldinud, et miski käe peal on ja vaja teda ka eriti polnud.
Ilmselt kasutaks nii nutikat kui tavalist kui selleks vajadust näeks ehk ma pole nüüd otseselt mingi kellavihkaja, aga elustiil pole lihtsalt selline, et kellaaeg siis tähtis oleks kui ma pole kohas kus selle muul moel nagunii teada saan(kodu, koosolek, auto jne.).
Kommentaarid: 76 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 59
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
softis
HV Guru
softis

liitunud: 07.09.2004




sõnum 07.01.2023 15:45:29 vasta tsitaadiga

Kas siis on õigus naeruvääristada kellakandjaid?
_________________
www.FunBox.ee - kvaliteetsed õhupallid, lahedad kingitused jpm vajalikku hea peo korraldamiseks!
Kommentaarid: 21 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
AlvinL
Kreisi kasutaja
AlvinL

liitunud: 04.03.2013



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 07.01.2023 15:49:23 vasta tsitaadiga

Ei ütle, et ilma nutikellata ei saa. Mugav, muud midagi. Igale oma. Nii mõttetu vaidlemine. A la "omal ajal" polnud nõudepesumasinat. Kas on hädavajalik? Ei. Aga nüüd on võimalus kasutada. Seega kasutan.
_________________
Võimatu on teha midagi lollikindlaks, sest lollid on haruldaselt leidlikud.
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 15
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
napoleon
Unknown virus
napoleon

liitunud: 08.12.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 07.01.2023 16:01:29 vasta tsitaadiga

softis kirjutas:
Kas siis on õigus naeruvääristada kellakandjaid?


Jälgi konteksti. Ma otseselt ei naeruvääristanud kellakandjaid vaid neid, kes peavad iga sotsiaalmeedia säutsu peale kohe reageerima. Jajah, kindlasti on mingeid kommunikatsioonijuhte või pressiesindajaid, kellel on see tööalaselt vajalik, aga neid on ikka suhteliselt vähe.
Naeruvääristasin pigem seda, et mõni jätab WC-s vist häda tegemise ka pooleli kui mingi säuts tuleb kuskilt icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 76 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 59
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
softis
HV Guru
softis

liitunud: 07.09.2004




sõnum 07.01.2023 16:07:20 vasta tsitaadiga

Nendele õnnetutele, kes pikalt kangil käivad, on ju telefon imeline abivahend icon_biggrin.gif
_________________
www.FunBox.ee - kvaliteetsed õhupallid, lahedad kingitused jpm vajalikku hea peo korraldamiseks!
Kommentaarid: 21 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Vondur
Kreisi kasutaja
Vondur

liitunud: 31.01.2006




sõnum 07.01.2023 17:24:37 vasta tsitaadiga

Dirty Harry kirjutas:
Näe, külaloll on ka teema üles leidnud. Nüüd tuleb ainult popkorni varuda.
Vaata,et sa popkorniämbri tagant oma sõbra lemmikhamstri võrratu kukerpalli säutsu maha ei maga ja söö oma kokku varutud popkorni ainult kodus, sest sinusugused matsutajad ja luristajad kinos on veel hullem nuhtlus kui nutikellast sõltuvad lumehelbekesed.

softis, miks peab mobiili peldikusse kaasa võtma? Kas nutikellast ei piisa? Mobiil ju sinu sisikonna vajadusi ei monitoori, selleks on sul nutikell, või on nad sul mõlemad "kangilaskis" kaasas... koos popkorniga? icon_razz.gif

_________________
Lugupeetud AHV, enne kui vaidlema hakkad, mõtle hästi järgi, kas see ikka on tark mõte...
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dirty Harry
HV Guru

liitunud: 04.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 07.01.2023 17:26:25 vasta tsitaadiga

Näe, loll saab hoogu sisse. Nautige vaatemängu.
Kommentaarid: 177 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 143
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Kevvare
Kreisi kasutaja
Kevvare

liitunud: 02.06.2010




sõnum 07.01.2023 20:03:06 vasta tsitaadiga

softis kirjutas:
LKits kirjutas:
Vondur kirjutas:
Kuidas nutikellaeelsel ajal inimesed ilma nutikellata üldse ellu jäid... Kõik sõbra hamstri kangelastegudest teatavad säutsud peavad ju kohe nähtaval olema, muidu on surm! Nutikell peab sulle isegi seda ütlema, kas sa magasid ennast välja või oled sa liiga vähe/palju ennast liigutanud... Omal muidugi mõistust pole, et sellistest asjadest ise aru saada. Ja muidugi on jube raske telefoni ekraanilt kella vaadata, liigne liigutus, mida nutikella puudumisel keegi ei registreeri ja jälle on tervis kahjustatud. Te kurat lutti ikka oskate õigel ajal ise suhu võtta, või peab nutikell seda teile ette ütlema? icon_lol.gif
Miks sa oled tehnoloogia-foorumis sellise jutuga?


Vaata ta postituste ajalugu. Lihtsam on tema postitusi mitte lugeda, muidu tunned füüsiliselt aju kärbumist.

napoleon kirjutas:
Betamax kirjutas:

Ja see, et pead kohe sõnumeid nägema ja kogu aeg kättesaadav olema? See on lihtsalt haiglane. Selliseid inimesi, kes kogu aeg peavad kättesaadavad olema, on ülivähe ja nad ei kasuta nutikellasid. Ülejäänud "olulised" inimesed lihtsalt tähtsustavad end üle.


Kas sul siis sõpru/sõbrannasid polegi? Kui mõni oma titest või kassist kuhugi säutsu või pildi postitab, siis pead ju 5 sekundi jooksul like panema, muidu oled sõbrast ilma.

/s

Aga noh teatav point võib sellele kellal olla kui näiteks tihti seljakotiga ringi rändad vms., siis näed kella pealt ära kas on mõtet telefoni seljakotist välja otsima hakata või kannatab sellega oodata.


Täiesti arusaamatu lähenemine icon_confused.gif
Ma olen eluaeg käekella kandnud. Igapäevaselt on nutikas peal, mõnel tähtsamal üritustel on tavaline käekell.
Nutikas ongi kiirelt kõnede-teavituste vaatamiseks ja vaigistamiseks. Ma ei mäleta, millal ma taskust telefoni võtsin, et kella vaadata. Mingit aktiivsporti ma ei tee, seega pole vaja ka igasuguseid aktiivsusi logida.
Aga noh, eks keskmisel ahvil tulebki ufo aknast ja betoonsein teele.

Loen ka seda teemat ja mõtlen kui eluvõõrad inimesed osad on. Mul nutikell 24/7 käel olnud juba sisuliselt pea 4 aastat. Tööl näiteks, telefon kapis ja käel näen kui keegi helistab. Öösel, laps soovib midagi (nüüd juba vähem aga esimesel ja teisel eluaastal oli nutikella n.ö taskulamp asendamatu asi jne. Suuresti ka kasutan aksessuaarina, sest kujunenud kuidagi nii ja ise tunnen mugavalt end. Vastavalt olukorrale kas siis nutikell või mehaaniline kell aga midagi peab käel olema. icon_biggrin.gif

Aga naljakas kuidas ikka osasid häirib kes mida selle kellaga oma käel teeb või kui tihti keegi seda laeb. icon_lol.gif
Kommentaarid: 31 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 3 :: 27
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Vondur
Kreisi kasutaja
Vondur

liitunud: 31.01.2006




sõnum 07.01.2023 21:33:18 vasta tsitaadiga

Dirty Harry kirjutas:
Näe, loll saab hoogu sisse. Nautige vaatemängu.
Näe, teine loll ei suuda mängust eemale hoida... Loeb, kuigi ei taha, nutab, kuigi nutikell seda ei käskinud, peab ennast targaks, aga ei suuda tark olla... Mis sul kipitab? Kas sinu nutikell ei aita kipituste puhul? icon_biggrin.gif
_________________
Lugupeetud AHV, enne kui vaidlema hakkad, mõtle hästi järgi, kas see ikka on tark mõte...
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
OPollo
Kreisi kasutaja

liitunud: 23.12.2016




sõnum 07.01.2023 22:03:38 vasta tsitaadiga

Kummaline, et siin veel ilma "google" prillideta osatakse elada, aga see aeg pole ka enam kaugel vast, kus enam mitte ..
Tea kas siis tuleb sama tulist vaidlust icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 7 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 6
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dirty Harry
HV Guru

liitunud: 04.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 08.01.2023 00:27:17 vasta tsitaadiga

Võtan järgmise tuutu, eelmine sai otsa.

Jätka, palun.
Kommentaarid: 177 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 143
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
OPollo
Kreisi kasutaja

liitunud: 23.12.2016




sõnum 08.01.2023 01:58:13 vasta tsitaadiga

Dirty Harry kirjutas:
Võtan järgmise tuutu, eelmine sai otsa.

Jätka, palun.

Tundub, et su kell vererõhku veel ei mõõda adekvaatselt icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 7 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 6
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rex
HV Guru
rex

liitunud: 09.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 08.01.2023 02:27:50 vasta tsitaadiga

https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=8982302#8982302
Vahi, 7a juba möödas...

Käekellade teema algas ka kunagi Samsa nutikellast.

Ma olen nüüd varsti pea aasta 24/7 Bip'i kandnud, kuigi vahepeal ei kandnud julgelt üle 10a käekella. Muutus kuidagi ülearuseks, kui kell moblaga niikuinii taskus oli. Öökluppi minnes otsisin vahel välja ja panin käele. Bip'i laen üsna täpselt 30p tagant 10% pealt. Paar päeva käiks muidu veel.

Ma olen mõnes kohas enne ka kirjutanud, et minu silmis on ümmargune nutikell tiba naeruväärne - ilmselge rudiment analoogkellast, mida tõestab see, et sinna pahatihti ka analoogkella sihverplaat ja osutid manada tahetakse. Siis on stiilne. Nagu hobusetopis sisepõlemismootoriga tõlla ees, sest kuidas sa ilma hobuseta tõllaga sõidaks? Nagu vaene. Paralleel moodsa tõlla diginäidikuplokist, millel samuti väga analoogkellasid näha tahetakse. Ehk läheb ajaga üle. Põlvkonnavahetusega vähemalt.

Nagu Bip'i teemasse kirjutasin, siis mind motiveerib tegelikult küll liikuma.

Ja sulas peab ka tegelikult vahepeal maksma, kui ei taha, et see võimalus varsti üldse ära kaoks. /Issand, hea fossiil - kannab rahakotti kaasas, veel hullem - sularaha seal sees!/
Kommentaarid: 247 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 226
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
udumees
Kreisi kasutaja
udumees

liitunud: 04.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 08.01.2023 13:31:20 vasta tsitaadiga

Kuna siin palju väiteid, et nutikellad on mõttetud aga aktiivsusmonitorid ei ole, siis tahaks teada kust läheb piir?

Skagen/Fossil HR Hybrid on siis mis? Ülevaadete järgi hübriid nutikell? Aga miks on altiivsusmonitor parem? Aku peab tal sama kaua.

Või mis on näiteks Garminn spordikellad? Nuti või mitte nuti? Aku peab neil nädalaid.

St küsiks kust läheb mõttetuse piir?

_________________
"My doctor says that I have a malformed public-duty gland and a natural deficiency in moral fibre, and that I am therefore excused from saving Universes." - Ford Prefect
Kommentaarid: 57 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 55
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Auron
HV Guru
Auron

liitunud: 19.08.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 08.01.2023 13:33:24 vasta tsitaadiga

Ise nutikella ei oma ega pole ka omanud. Naisel samas on - iseenesest on pull, et sellise hädapärase kõne saad läbi kella ära seletada kasvõi a'la "nägin, helistan esimesel võimalusel vms." või siis keegi helistab midagi tehes ja saad vaadata ja hinnata kas vajab pausi tegemist ja kohest tagasihelistamist või "aega on". Vahest ju kindad käes ja käed nö. õlised, värvised jne. ja telefoni katsuda ei tahaks aga randmepealt kella ikka kannatab piiluda ja kui pole tulekahju siis ei pea kohe tõmblema.

Samuti arusaadav, et poes teed paar vajutust nupule ja maksad viipega ja kui piirang pole olematu a'la 30 eurtsi siis ju ilmselgelt mugavam kui võtta taskust telefon. Samas kas see vahe on niisuur - tõenäoliselt mitte kuna maksmise hetkel on sul niikuinii kaup kotis, kott riiuli peal ja toimetad ekraani ees.

Üldiselt nutihaigetel on niikuinii ju ekraan koguaeg käes või käib see taskust iga 10 sekunid taga välja nagu narkar vajad uut doosi ja miks siis mitte toimetada telefoniga - netis ei surfa ega vahi videosid ju niikuinii kellaga.

Mingi füüsilise jama monitoorimisel ei näe mõtet ühegi seadmega kui just ei tee trenni seisundis kus pulsi jälgimine on oluline kas siis ohutuse mõttes või siis on tegu nii tipptasemel kestvussportlasega et see kas pulss on 160 või 165 on olulise vahega.


Ehk siis nutikell on 100% mugavusasi ja nagu üks ütles siis nutitelefoni nö. ekraanipikendus.

Vaja teda kohe kindlasti pole ja siin pole mõtet rääkida mingist lollist võrdlusest, et "elektrit ka pole vaja", sest üldiselt kui käepeal on nutikell siis taskus on olemas ja kaasas ka nutitelefon ehk kõik samad asjad on ikkagi käe taskusse pistmise kaugusel niikuinii.
Kommentaarid: 150 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 127
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Prillpapa
HV kasutaja

liitunud: 04.06.2022




sõnum 08.01.2023 13:38:10 vasta tsitaadiga

udumees kirjutas:
St küsiks kust läheb mõttetuse piir?

"Päris" nutikell vist võimeline toimetama ilma nutitelefonita, saab kellaga kõnesid teha ja äppide valik võimekam mitmekesisem.

Samas lapse Apple Watchi näite pealt on see äpimajandus suht kasutu, esimesel nädalal näitab mis ägedaid äppe kõike kella sisse saab laadida taandub päriselus hiljem - kella ei ole kaasas, sest aku oli tühi.

Eks igaüks peab leidma omale oma tasakaalu punkti vajaduste, tehnilise võimekuse, edevuse ja mugavuse vs akupidavuse vahel. Turul seinast-seina valikut ja igaüks peab ise otsustama mis just temale sobilik.
Mina ei tee neid maha, kes lühikese akuga kalli äpikella soetavad, ju temale sobib, minule see ei sobi - mind ei sunni keegi kasutama nutikella mis mulle ei sobi icon_smile.gif

_________________
---
Kommentaarid: 15 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 15
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Uudised »  Ülevaated, kasutajate hinnangud »  VIDEO: Nutikellad on mõttetud. mine lehele eelmine  1, 2, 3, 4  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.