Avaleht
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Arvutifirmade, sidefirmade, logistikafirmade ja tootjate foorum »  Pakiautomaatide üldteema (SmartPOST, Post24, DPD) märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... , 119, 120, 121  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing

Kumba pakiautomaatide süsteemi eelistad?
Itella SmartPOST
80%
 80%  [ 442 ]
Omniva Post24
15%
 15%  [ 83 ]
DPD
4%
 4%  [ 23 ]
hääli kokku : 548

autor
sõnum Saada viide sõbrale. Teata moderaatorile
otsing:  
trip
HV Guru
trip

liitunud: 15.03.2007




sõnum 05.01.2023 15:39:51 vasta tsitaadiga

sain juhuslikult teada et meil dhl kastid ka kasutusel, Austriast pakk 24tunniga oli kohal.
29.12 pakk tellitud/postitatud, 30.12 tuli kiri et päeva jooksul tuleb kuller kohale, ka võib paki suunata kastile. Olin kodust eemal, valisin kohaliku kasti ja sinna see tuli, väga meeldiv kogemus thumbs_up.gif
Kommentaarid: 404 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 301
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Betamax
HV Guru
Betamax

liitunud: 29.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 05.01.2023 19:07:08 vasta tsitaadiga

Suurte kappide leidmine kõikidel pakiautomaaditeenuse pakkujatel on ikka paras loterii. Läbi linna sõites 7 SmartPosti ja Omniva automaati, mis tee peale jäid, ei omanud vabu suuri kappe. Lõpuks leidsin ühe Omniva oma. Krt, tüüpidel suured kapid kõige ülemised icon_lol.gif
Kommentaarid: 686 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 532
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
telefon
HV kasutaja

liitunud: 21.04.2004




sõnum 24.06.2023 22:29:29 vasta tsitaadiga

Miks tagastamisel kviitungit ei saa? (Itella.) Kuidas tõendada saatmist? Pean video filmima?
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
somnambuul
HV veteran

liitunud: 22.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 12.07.2023 19:57:17 vasta tsitaadiga

Mingi uus moodus väiksemaid pakke edastada?

Spoiler Spoiler Spoiler
Kommentaarid: 60 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 54
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Betamax
HV Guru
Betamax

liitunud: 29.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 12.07.2023 20:11:38 vasta tsitaadiga

telefon kirjutas:
Miks tagastamisel kviitungit ei saa? (Itella.) Kuidas tõendada saatmist? Pean video filmima?

Pead e-maili sisestama. Või regad eelnevalt internetis.
Suhteliselt tüütu, kui seda jälgimiskoodi vaja ja pole eelnevalt netis reganud.
Kommentaarid: 686 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 532
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
RedFusion
HV kasutaja
RedFusion

liitunud: 14.12.2009




sõnum 26.07.2023 15:34:29 vasta tsitaadiga

Saksamaalt tellisin paki ja DHL tahtis eile ära tuua, aga polnud võimalust sel hetkel ust avada. Mõtlesin, et miks krt ei helista ega saada sõnumit ette nagu tavaliselt. Hakkasin uurima, et äkki saatja ei märkinud uue GDPR pärast telefoni nr. Helistasin Itellasse (DHL partner) ja nii ongi. Nüüd saadavad pakiautomaati õnneks, muidu vist oleks Itella sortimiskeskusesse ootele jäänud. Aga kuidas krt ma peaks paki kätte saama, ilma asja ise uurimata? Lisaks läheb tänu sellele jamale paki kätte saamine mitu päeva pikemaks. Ja kui ma õigesti aru sain, siis Itella ei lase oma portaalis pakki juba eos automaati suunata ka, nagu DPD icon_rolleyes.gif

Samas paar nädalat tagasi tellisin ühest väiksemast Euroopa riigist ja tuli ilusti - DPD saatis sõnumi ette, et tulevad. Kas see mingi sakslaste teema, et ei julge panna tel nr, või kuidas teil sellega kogemus (siis tean, kust mitte tellida edaspidi)?
Kommentaarid: 8 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
KillFrenzy
HV Guru
KillFrenzy

liitunud: 05.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 26.07.2023 15:56:53 vasta tsitaadiga

RedFusion kirjutas:
Kas see mingi sakslaste teema, et ei julge panna tel nr,


jah
Kommentaarid: 149 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 132
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
napoleon
Unknown virus
napoleon

liitunud: 08.12.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 26.07.2023 16:01:47 vasta tsitaadiga

Ma olen ka korra selle teemaga peaga vastu seina jooksnud.
No krt, kui kuller toimetab paki koju, siis peab tal olema võimalik ühendust võtta. Või sakslased istuvad kõik 7x24 kodus ja ronivad kasvõi alasti dušši alt välja kui keegi ukse taga on ja pole isegi ette teada, et keegi tulla võiks?
Kommentaarid: 76 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 59
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
RedFusion
HV kasutaja
RedFusion

liitunud: 14.12.2009




sõnum 26.07.2023 18:58:11 vasta tsitaadiga

napoleon kirjutas:
Ma olen ka korra selle teemaga peaga vastu seina jooksnud.
No krt, kui kuller toimetab paki koju, siis peab tal olema võimalik ühendust võtta. Või sakslased istuvad kõik 7x24 kodus ja ronivad kasvõi alasti dušši alt välja kui keegi ukse taga on ja pole isegi ette teada, et keegi tulla võiks?

icon_lol.gif

Ei tea jah. Aga see koht, kust ma tellisin, müüb ka valdav enamus oma kaupa kodumaa siseselt ja võib-olla neil seal mingi muu süsteem. Või pannakse riigi siseselt tel nr pakile kirja. Veider jah.
Kommentaarid: 8 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
beastbeats
HV Guru
beastbeats

liitunud: 26.12.2006




sõnum 27.07.2023 02:05:18 vasta tsitaadiga

RedFusion, see aastaid olnud Saksamaa poodide probleem; samas viimati tõi Omniva kuller paki, kus oli ilusti tel. nr. peal…
_________________
Päevad lõpevad siis, kui lased neil minna...
M: Uus/pakendis Fjern Fjork Titanium Forked Spoon - 10€
Kommentaarid: 360 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 277
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
kjaups
MeesKesTuliMetsast
kjaups

liitunud: 02.02.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 27.07.2023 06:11:00 vasta tsitaadiga

RedFusion, viimane kord olnud sama teema. Ostes kõik info olemas.
Lampi helistasin, et miks nii kaua läheb ja tuli välja, et ukse taga käidud ja no päeval kell 12 pole kedagi kodus.
Uurisin, et helistada oleks võinud ning jah, Saksast pandi kaasa ainult aadress ja nimi.
Jagasin nendega mobiili numbrit ja järgmine päev sain paki kätte.

_________________
SNAP pildipank
Mul võivad mõned asjad viitega tulla, prioriteedid paigas.
M: Nodi
Kommentaarid: 160 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 130
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Hiid
HV Guru
Hiid

liitunud: 23.03.2002




sõnum 27.07.2023 06:44:34 vasta tsitaadiga

Olen aadressireale oma tel.nr ka toppinud, aga vahest kistakse see sealt ka maha icon_mad.gif
täisdebiilne värk thumbs_down.gif

_________________
Hapud viinamarjad
Kommentaarid: 645 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 502
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
DigeBeni
HV Guru
DigeBeni

liitunud: 06.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 27.07.2023 10:11:45 vasta tsitaadiga

Mul siin Venipak trikitab, saadab sõnumi, et pakk saabub 8:30-9:30 vahel, väga tore jõuab rahulikult hommikused toimetused ära teha, pole probleemi.

Aga ohh-imet, kui dušši all käidud, vaatab telefonis vastu 7:30 tehtud vastamata kõne ja 7:40 juba teade, et pakk on automaadis, nagu mis mõttes???

doh.gif

_________________
Kommentaarid: 193 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 5 :: 160
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Betamax
HV Guru
Betamax

liitunud: 29.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 27.07.2023 10:14:11 vasta tsitaadiga

RedFusion kirjutas:
Saksamaalt tellisin paki ja DHL tahtis eile ära tuua, aga polnud võimalust sel hetkel ust avada. Mõtlesin, et miks krt ei helista ega saada sõnumit ette nagu tavaliselt. Hakkasin uurima, et äkki saatja ei märkinud uue GDPR pärast telefoni nr. Helistasin Itellasse (DHL partner) ja nii ongi. Nüüd saadavad pakiautomaati õnneks, muidu vist oleks Itella sortimiskeskusesse ootele jäänud. Aga kuidas krt ma peaks paki kätte saama, ilma asja ise uurimata? Lisaks läheb tänu sellele jamale paki kätte saamine mitu päeva pikemaks. Ja kui ma õigesti aru sain, siis Itella ei lase oma portaalis pakki juba eos automaati suunata ka, nagu DPD icon_rolleyes.gif

Samas paar nädalat tagasi tellisin ühest väiksemast Euroopa riigist ja tuli ilusti - DPD saatis sõnumi ette, et tulevad. Kas see mingi sakslaste teema, et ei julge panna tel nr, või kuidas teil sellega kogemus (siis tean, kust mitte tellida edaspidi)?

Ma tellisin mõned nädalad tagasi Amazon.de kaudu tööriistakomplekti ja DHL helistas, et toovad mulle ära. Olin samal ajal linnast väljas ja siis kena daam teisel pool toru pakkus, et äkki viime SmartPosti - milline mulle sobiks. Sain kodu lähedalt automaadist kätte thumbs_up.gif
Kommentaarid: 686 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 532
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
DigeBeni
HV Guru
DigeBeni

liitunud: 06.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 27.07.2023 10:16:58 vasta tsitaadiga

Huvitav, endal pole DHL-iga küll probleeme olnud, mõnikord toovad ise, mõnikord SP vahendusel ja telefon on alati olemas olnud icon_rolleyes.gif
_________________
Kommentaarid: 193 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 5 :: 160
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
napoleon
Unknown virus
napoleon

liitunud: 08.12.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 27.07.2023 10:24:11 vasta tsitaadiga

DigeBeni kirjutas:
Mul siin Venipak trikitab, saadab sõnumi, et pakk saabub 8:30-9:30 vahel, väga tore jõuab rahulikult hommikused toimetused ära teha, pole probleemi.

Aga ohh-imet, kui dušši all käidud, vaatab telefonis vastu 7:30 tehtud vastamata kõne ja 7:40 juba teade, et pakk on automaadis, nagu mis mõttes???

doh.gif


See on ju enamasti nii, et kuller on kunn ja tuleb siis kui tema tahab mitte siis kui sina tahad.
Kommentaarid: 76 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 59
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
DigeBeni
HV Guru
DigeBeni

liitunud: 06.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 27.07.2023 11:38:13 vasta tsitaadiga

Ju-siis Venipakis käib see nii, dpd tõi just Saksast pärit paki igati õigel ajal uksele icon_rolleyes.gif
_________________
Kommentaarid: 193 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 5 :: 160
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tomorrow
HV Guru
Tomorrow

liitunud: 08.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga Online

sõnum 27.07.2023 16:36:52 vasta tsitaadiga

Mulle tuli Saksamaalt lihtmaksikiri. Ei mingit kõnet, sõnumit ega meili Omniva poolt. Pole kindel kas keegi ukse taga on käinud, kuna olin tööl. Postkasti pandi paberil teade ja pean postkontorisse järgi minema.
Selline tunne nagi üheksakümnendad oleks tagasi. Tüütu.
Kommentaarid: 89 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 79
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
tofay
HV kasutaja

liitunud: 24.03.2009




sõnum 27.07.2023 17:15:54 vasta tsitaadiga

See jama algas hulga aastaid tagasi, ilmselt samune GDPR jõustumine. Saksa täpsuse tõttu olen kõigel hakanud telefoninumbrit dubleerima aadressireal, ilma suunakoodita muidugi ja probleem lahenes.
Kommentaarid: 12 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 10
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Will91
HV vaatleja

liitunud: 31.05.2007




sõnum 28.07.2023 15:49:31 vasta tsitaadiga

Tomorrow kirjutas:
Mulle tuli Saksamaalt lihtmaksikiri. Ei mingit kõnet, sõnumit ega meili Omniva poolt. Pole kindel kas keegi ukse taga on käinud, kuna olin tööl. Postkasti pandi paberil teade ja pean postkontorisse järgi minema.
Selline tunne nagi üheksakümnendad oleks tagasi. Tüütu.
Lihtmaksikirja kuller ukseni ei toogi. Selline väljastatakse postkasti ja kui sinna mõõtmetelt ei mahu, siis suunatakse postkontori ja tuuakse paberil teade.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tomorrow
HV Guru
Tomorrow

liitunud: 08.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga Online

sõnum 28.07.2023 15:54:45 vasta tsitaadiga

Will91 kirjutas:
Tomorrow kirjutas:
Mulle tuli Saksamaalt lihtmaksikiri. Ei mingit kõnet, sõnumit ega meili Omniva poolt. Pole kindel kas keegi ukse taga on käinud, kuna olin tööl. Postkasti pandi paberil teade ja pean postkontorisse järgi minema.
Selline tunne nagi üheksakümnendad oleks tagasi. Tüütu.
Lihtmaksikirja kuller ukseni ei toogi. Selline väljastatakse postkasti ja kui sinna mõõtmetelt ei mahu, siis suunatakse postkontori ja tuuakse paberil teade.

Oleks kasti mahtunud küll. Ma eeldan, et kui keegi käis, siis sisse ei saanud ja seega ei pääsenud kasti juurde.
Õnneks järgiminek käis kiiresti. Paar minutit tuli oodata ja ID kaardi ettenäitamisel sain kätte. Mingit paberimajandust ei pidanud tegema.
Lihtsalt kummaline. Oleks ju võinud pakiautomaati panna, see on lähemal. Muidugi nagu siin kirjutatud, siis Sakslased telefoninumbrit peale ei pane.
Kommentaarid: 89 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 79
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Will91
HV vaatleja

liitunud: 31.05.2007




sõnum 28.07.2023 16:04:08 vasta tsitaadiga

Tomorrow kirjutas:
Will91 kirjutas:
Tomorrow kirjutas:
Mulle tuli Saksamaalt lihtmaksikiri. Ei mingit kõnet, sõnumit ega meili Omniva poolt. Pole kindel kas keegi ukse taga on käinud, kuna olin tööl. Postkasti pandi paberil teade ja pean postkontorisse järgi minema.
Selline tunne nagi üheksakümnendad oleks tagasi. Tüütu.
Lihtmaksikirja kuller ukseni ei toogi. Selline väljastatakse postkasti ja kui sinna mõõtmetelt ei mahu, siis suunatakse postkontori ja tuuakse paberil teade.

Oleks kasti mahtunud küll. Ma eeldan, et kui keegi käis, siis sisse ei saanud ja seega ei pääsenud kasti juurde.
Õnneks järgiminek käis kiiresti. Paar minutit tuli oodata ja ID kaardi ettenäitamisel sain kätte. Mingit paberimajandust ei pidanud tegema.
Lihtsalt kummaline. Oleks ju võinud pakiautomaati panna, see on lähemal. Muidugi nagu siin kirjutatud, siis Sakslased telefoninumbrit peale ei pane.

Minu teada neid pakiautomaati ei suunata, selleks pole saatja tasu maksnud. Hiinast tulevatel on see teenuse sees.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
KillFrenzy
HV Guru
KillFrenzy

liitunud: 05.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 28.07.2023 16:32:03 vasta tsitaadiga

Will91, ei ole mingit automaaditasu eraldi ja pannakse automaati küll neid.
_________________
M: SFP Telia GPON võrgu jaoks - 40€
Kommentaarid: 149 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 132
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Will91
HV vaatleja

liitunud: 31.05.2007




sõnum 28.07.2023 17:56:51 vasta tsitaadiga

KillFrenzy, lihtmaksikirju ei saa postkontorist pakiautomaati ümber suunata. UPT tüüptingimuste järgi toimub nende väljastamine saaja elu- või asukohale lähimas postkontoris.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
KillFrenzy
HV Guru
KillFrenzy

liitunud: 05.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 28.07.2023 18:14:36 vasta tsitaadiga

Will91, miks ei saa, see on omniva enda algatus, et lihtmaksikirjad lähevad automaati.

Palju hiina rämpsu on samuti lihtsmaksikiri mis läheb automaati, isegi kui tellid oma aadressile.

Riigisisesed maksikirjad kohitseti ammu ära, max. paksus 5mm.
Rahvusvahelised maksikirjad on nagu varem, ehk kuni 2kg.
Kommentaarid: 149 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 132
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Arvutifirmade, sidefirmade, logistikafirmade ja tootjate foorum »  Pakiautomaatide üldteema (SmartPOST, Post24, DPD) mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... , 119, 120, 121  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.