Avaleht
uus teema   vasta Vaidlused »  Võitlustanner »  Millised kõrvaklapid? märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 219, 220, 221 ... 224, 225, 226  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale. Teata moderaatorile
otsing:  
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 24.12.2022 23:50:18 vasta tsitaadiga

tsitaat:

Ülevaadates räägivad ka, et vigu on ka rakenduses endas.

No telekaga ühnduses olles pole rakendusel mingit kokkupuudet seoses vaikusega.
Heli võiks ju alati valjem olla, aga ma ei oska eriti kurta, mulle piisab

Mu peamine argument valikul oli, et aptx codec oleks ja heli oleks sync kui telekat vahin. Ei salli kui huulte liigutus ei klapi heliga

_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
LKits
HV Guru
LKits

liitunud: 06.09.2007




sõnum 25.12.2022 18:14:02 vasta tsitaadiga

Ostsin JBL Quantum 810 - täitsa mõnus bass, torumikker ka korralik, mürasummutus tsipa lahja, aga parem, kui mitte midagi.
Erinevus 800 vs 810 vahel vist viimasel palju suurem aku, väidetavalt peab 3x kaugem vastu.
Soovitan!

_________________
itLahendused - Arvutite remont ja hooldus, veebilehtede loomine, soodne veebimajutus. Võta ühendust! Tel: +372 555 268 97 ja e-post info@itlahendused.ee
Kommentaarid: 13 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
napoleon
Unknown virus
napoleon

liitunud: 08.12.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 25.12.2022 18:21:40 vasta tsitaadiga

LKits, kas need töötavad juhtmega ka juhuks kui aku on tühi või vaja kiirelt mingi seadme külge lükata millel BT puudub?
Kommentaarid: 76 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 59
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
LKits
HV Guru
LKits

liitunud: 06.09.2007




sõnum 25.12.2022 18:45:38 vasta tsitaadiga

Töötab ka siis, kui laadimisjuhe on külge ühendatud.
Ning on olemas ka 3.5mm isane-isane juhe, äkki kvaliteetsem või midagi.

Aga võtsin just sel põhjusel, et on ka BT ehk saan soovi korral ka telefonis tümmi kuulata. Tsipa veider, selline "nooruki tunne", kui lahmakad ülekõrva klapid peas, aga pohh, kodus mõnus.

USB jubinaga levib üllatavalt hästi, läbi mitme seina teise tuppa või peldikusse icon_biggrin.gif

_________________
itLahendused - Arvutite remont ja hooldus, veebilehtede loomine, soodne veebimajutus. Võta ühendust! Tel: +372 555 268 97 ja e-post info@itlahendused.ee
Kommentaarid: 13 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
euro
HV kasutaja

liitunud: 13.01.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 26.12.2022 00:23:57 vasta tsitaadiga

Oskab keegi soovitada Hifiman HE6se V2 jaoks võimendit? 2W @ 50 Ohms pidavat miinimum olema, mitte et see ütleks mulle midagi aga äkki kellelegi ütleb. Netipoodidest võimendeid vaadates ei loe kuidagi välja mis sobiks ja mis mitte. Üle 250 ei tahaks välja käia
Kommentaarid: 14 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 12
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
skyTronic
Kreisi kasutaja

liitunud: 01.09.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 26.12.2022 01:12:45 vasta tsitaadiga

euro kirjutas:
Oskab keegi soovitada Hifiman HE6se V2 jaoks võimendit? 2W @ 50 Ohms pidavat miinimum olema, mitte et see ütleks mulle midagi aga äkki kellelegi ütleb. Netipoodidest võimendeid vaadates ei loe kuidagi välja mis sobiks ja mis mitte. Üle 250 ei tahaks välja käia

Topping L30 II (amazonist näiteks), 3.4W @ 33 Ohm
Kui 2V DACi pole, siis juurde veel
https://www.amazon.de/-/en/Labs-Atom-Digital-Analogue-Converter/dp/B08F5HPQG8
https://www.amazon.de/-/en/Topping-Coaxial-Converter-Decoder-Theater-black/dp/B08CXVP8R5

Kui 4V DAC on, siis A30pro, 3.4W @ 50 Ohm
Kommentaarid: 43 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 42
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
euro
HV kasutaja

liitunud: 13.01.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 26.12.2022 01:40:16 vasta tsitaadiga

skyTronic kirjutas:
euro kirjutas:
Oskab keegi soovitada Hifiman HE6se V2 jaoks võimendit? 2W @ 50 Ohms pidavat miinimum olema, mitte et see ütleks mulle midagi aga äkki kellelegi ütleb. Netipoodidest võimendeid vaadates ei loe kuidagi välja mis sobiks ja mis mitte. Üle 250 ei tahaks välja käia

Topping L30 II (amazonist näiteks), 3.4W @ 33 Ohm
Kui 2V DACi pole, siis juurde veel
https://www.amazon.de/-/en/Labs-Atom-Digital-Analogue-Converter/dp/B08F5HPQG8
https://www.amazon.de/-/en/Topping-Coaxial-Converter-Decoder-Theater-black/dp/B08CXVP8R5

Kui 4V DAC on, siis A30pro, 3.4W @ 50 Ohm


Super! mul endal muidu Scarlett 2i2 3rd gen solo, ehk kannatab seda DACina kasutada? A30 pro tundub, et isegi üle võlli, aga L30 II tiba nõrgavõitu? mõttekas vist siis A30 pro võtta? Mis erinevus 4V ja 2V DACil on?
Kommentaarid: 14 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 12
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
skyTronic
Kreisi kasutaja

liitunud: 01.09.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 26.12.2022 01:46:28 vasta tsitaadiga

euro kirjutas:
Super! mul endal muidu Scarlett 2i2 3rd gen solo, ehk kannatab seda DACina kasutada? A30 pro tundub, et isegi üle võlli, aga L30 II tiba nõrgavõitu? mõttekas vist siis A30 pro võtta?

HE6se suudab vist ära tarbida nii palju kui ette annad, nii et A30pro-ga saad valjemalt mängida. Scarlet peaks sobima küll DACina.
Kommentaarid: 43 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 42
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
napoleon
Unknown virus
napoleon

liitunud: 08.12.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 26.12.2022 01:50:26 vasta tsitaadiga

LKits kirjutas:
Töötab ka siis, kui laadimisjuhe on külge ühendatud.
Ning on olemas ka 3.5mm isane-isane juhe, äkki kvaliteetsem või midagi.

Aga võtsin just sel põhjusel, et on ka BT ehk saan soovi korral ka telefonis tümmi kuulata. Tsipa veider, selline "nooruki tunne", kui lahmakad ülekõrva klapid peas, aga pohh, kodus mõnus.

USB jubinaga levib üllatavalt hästi, läbi mitme seina teise tuppa või peldikusse icon_biggrin.gif


Aga kui väga palju tüli ei tee, siis ehk viitsid proovida. Lase akul täitsa tühjaks saada niikaua kuni enam ei mängi ja proovi kas siis selle 3.5mm juhtmega teeb häält.
Tekkis päris kiusatus need samad osta, samas mul neid BT klappe juba on, tahaks igaks juhuks just selliseid, mida saab igapäevaselt BT-ga kasutada, aga backup variant juhtme kaudu on ka olemas kui seda mingil põhjusel vaja peaks olema.
Kommentaarid: 76 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 59
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
skyTronic
Kreisi kasutaja

liitunud: 01.09.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 26.12.2022 02:08:47 vasta tsitaadiga

euro kirjutas:
Mis erinevus 4V ja 2V DACil on?

4V all ma mõtlen balanced DACi (enamasti ühendatakse enamasti XLR ja / või 6.35 mm TRS otsaga). 2V all mõtlen RCA DACi. A30pro sobibki selles mõttes paremini, sest Scarletil pole RCA ühendusi.
Vaja on XLR - TRS kaableid, näiteks https://www.amazon.de/-/en/Adam-Microphone-Cable-6-3mm-Stereo/dp/B009Z94LW0

Balanced inputiga säästukam võimendi variant oleks Topping L50 (sellele läheb TRS - TRS kaabel) https://www.amazon.de/-/en/Topping-Amplifier-Module-Bypass-Headphone/dp/B09F3C997C
Umbes sama võimas kui L30 II
Kommentaarid: 43 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 42
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
euro
HV kasutaja

liitunud: 13.01.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 26.12.2022 02:13:41 vasta tsitaadiga

skyTronic kirjutas:
euro kirjutas:
Super! mul endal muidu Scarlett 2i2 3rd gen solo, ehk kannatab seda DACina kasutada? A30 pro tundub, et isegi üle võlli, aga L30 II tiba nõrgavõitu? mõttekas vist siis A30 pro võtta?

HE6se suudab vist ära tarbida nii palju kui ette annad, nii et A30pro-ga saad valjemalt mängida. Scarlet peaks sobima küll DACina.


Tänud igatahes, sain targemaks! Muidugi Schiit Magnius ka vist üks alternatiive, aga selle hind vist kisub nõka kõrgele. Aga ilmselt lähen kindlapeale ja võtan A30 tee ette. 100% kindel veel pole.

E: Või tegelt jah, L50 tundub rahakotile magusam variant. Peab mõtlema, ei hakka siin edasi risustama teemat ka icon_biggrin.gif
Balanced cable peaks olema dual 3.5 to XLR ideaalis nagu aru saan? Klapid on 2x 3.5mm otsaga st.


viimati muutis euro 26.12.2022 02:18:00, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 14 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 12
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
skyTronic
Kreisi kasutaja

liitunud: 01.09.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 26.12.2022 02:35:12 vasta tsitaadiga

Ma Schiiti importima ei hakkaks kui korralik alternatiiv Amazoni tagasisaatmise võimalusega olemas. Audiophonics.fr on ka hea koht, kust neid asju osta. Kahjuks Schiiti ja JDSi Euroopas eriti pole.
euro kirjutas:
Balanced cable peaks olema dual 3.5 to XLR ideaalis nagu aru saan? Klapid on 2x 3.5mm otsaga st.

Ei ma räägin Scarletti ja võimendi vahelistest kaablitest. A30pro ja L50 saab klappidega ühendada XLR ja ka TRS otsaga. Klappidega kaasas on vist XLR? Kust ostsid HE6se klapid?
Kommentaarid: 43 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 42
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
euro
HV kasutaja

liitunud: 13.01.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 26.12.2022 02:41:32 vasta tsitaadiga

skyTronic kirjutas:
Ma Schiiti importima ei hakkaks kui korralik alternatiiv Amazoni tagasisaatmise võimalusega olemas. Audiophonics.fr on ka hea koht, kust neid asju osta. Kahjuks Schiiti ja JDSi Euroopas eriti pole.
euro kirjutas:
Balanced cable peaks olema dual 3.5 to XLR ideaalis nagu aru saan? Klapid on 2x 3.5mm otsaga st.

Ei ma räägin Scarletti ja võimendi vahelistest kaablitest. A30pro ja L50 saab klappidega ühendada XLR ja ka TRS otsaga. Kaasas on vist XLR? Kust ostsid HE6se klapid?


Amazon lollikindel koht jah. Ja tundub, et hind pm sama mis AudioPhonicsis. Thomannis ka midagi head ei leidu, vähemalt võimendite poolelt.

https://www.amazon.de/-/en/gp/product/B094YD48XK/ref=ox_sc_act_title_3?smid=A1Z9JDUNXKNJVN&psc=1 mul titepea ja pean need niikuinii tellima neile klappidele, pidavat koljatitele disainitud olema. Ennetan mitu korda tellimist ja amazon ainuke koht kust sellist jama müüakse, et hea kõik ühe pauguga ära võtta.

Võtan selle XLR TRS ühenduse, see käib siis Scarleti ja selle Ampi vahele jah? Ja ilmselt pean Balanced Cabled ka võtma, need ideaalis XLR või 6.3mm otsaga? On üldse olemas 6.3 otsaga balanced kaableid? Lugesin, et väga viletsad pidid olema kaasas, ei tea ka, võimalik et stock kaablitest piisab.

Klapid tellisin Adoramast. USAst. 399 dollarit, megapakkumine minu arust icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 14 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 12
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
skyTronic
Kreisi kasutaja

liitunud: 01.09.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 26.12.2022 02:46:40 vasta tsitaadiga

euro kirjutas:
Võtan selle XLR TRS ühenduse, see käib siis Scarleti ja selle Ampi vahele jah? Ja ilmselt pean Balanced Cabled ka võtma, need ideaalis XLR või 6.3mm otsaga? On üldse olemas 6.3 otsaga balanced kaableid?

Kui A30pro ostad, siis sellele läheb XLR male - TRS male ühendus jah. 6.3 balanced kõrvaklapi kaablit pole, aga sellel ja XLRil pole tehniliselt vahet, kuna A30pro ja L50 kõikidest headphone pistikutest tuleb sama võimsus välja.

Vaatan, et see diil on läbi vist:
https://www.adorama.com/hmhe6sev2.html

Aga HiFiMan müüb otse alega neid veel:
https://store.hifiman.com/index.php/he6se-580.html
Kommentaarid: 43 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 42
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
euro
HV kasutaja

liitunud: 13.01.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 26.12.2022 02:52:20 vasta tsitaadiga

Ma algul olingi ostmas Hifimani enda kodukalt kui enda üllatuseks avastasin, et olemas veelgi odavam koht.
Ilmselt A30 ostangi, aga tänud nõuannete eest. Sain targemaks ja tean vähemalt nüüd mida osta.


viimati muutis euro 09.01.2023 17:07:48, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 14 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 12
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
tofay
HV kasutaja

liitunud: 24.03.2009




sõnum 26.12.2022 13:26:43 vasta tsitaadiga

napoleon kirjutas:
Aga kui väga palju tüli ei tee, siis ehk viitsid proovida. Lase akul täitsa tühjaks saada niikaua kuni enam ei mängi ja proovi kas siis selle 3.5mm juhtmega teeb häält.

Milleks? icon_lol.gif Piisab kui klapid nupust välja lülitada. 3.5mm puhul toidab elemente kaabli teises otsas olev aparaat, klappide sisemisest dac-st ja muu tarkusest mööda muidugi
Kommentaarid: 12 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 10
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rmc
Aeg maha 1p
rmc

liitunud: 28.06.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 30.12.2022 14:52:59 vasta tsitaadiga

Millised klapid võiks olla head Audient evo 4 https://evo.audio/products/audio-interfaces/evo-4/specs/ külge?
Eesmärk gaming, ent võiks ka muusika osas head olla. Eelistatud closed-back, ehk heli mitte lekitavad.

IEM-ide poole vaadata? IE 300?
Spoiler Spoiler Spoiler

_________________
Kommentaarid: 194 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 180
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
skyTronic
Kreisi kasutaja

liitunud: 01.09.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 30.12.2022 15:50:58 vasta tsitaadiga

IEMidest:
https://www.amazon.de/-/en/7Hz-Zero-Composite-Diaphragm-Detachable-Black/dp/B0B76YF5CY/
https://www.amazon.de/-/en/Truthear-Crinacle-Headphones-Dynamic-Drivers/dp/B0B7DS1QHZ/

Closed, vajavad ekvalaiserit, näiteks Equalizer APO:
https://www.amazon.de/-/en/Sennheiser-HD-569-Over-Ear-Headset-black/dp/B01L1IIF1A/

Open:
https://www.amazon.de/-/en/Sennheiser-HD-Headphones-circumaural-anthracite-black/dp/B08HNFV61M/

Endal on 560S ja Truthear Zero, aga kasutan igapäevaselt 560S, sest palju mugavamad kui IEMid. Kasutasin ka kinniseid varem, aga läksin lahtiste peale üle, sest kinnistega temperatuur kõrgem ja risk kõrvade tervisele suurem.
Kommentaarid: 43 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 42
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rmc
Aeg maha 1p
rmc

liitunud: 28.06.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 30.12.2022 15:57:42 vasta tsitaadiga

Chi-Fi IEM-dest tegelikult juba KZ ZS10 Pro https://kz-audio.com/kz-zs10-pro.html olemas
_________________
Kommentaarid: 194 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 180
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
IBOX4REAL
HV kasutaja
IBOX4REAL

liitunud: 20.06.2005




sõnum 17.01.2023 16:05:07 vasta tsitaadiga

Olen ka uute klappide otsingul. Siiani peamiselt kinniseid klapped kasutanud. Sony WH1000XM3 ja ATH M50x. Sonyd head liikumiseks ja lennukis aga heli ei eruta kuskilt. M50x olid suht ok, aga kippusid jõle soojaks minema pikemal kandmisel.

Nüüd vaatangi esimest korda avatud kõrvaklappide suunas. Kuulan üsna erineva ampluaaga muusikat. Akustilistest ballaadidest elektroonilise muusikani välja. Kodutöö tulemusena jäid endale silma DT 900 PRO X, Sennheiser HD6XX. Vb õnnestub neid ise reaalselt kuulamas ka käia. Aga mida HV rahvas mulle antud kontekstis soovitaks. Hinnalagi seal 350eur juures.
Kommentaarid: 60 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 60
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Anti112
HV Guru
Anti112

liitunud: 14.02.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 17.01.2023 16:25:05 vasta tsitaadiga

Saksa Amazonist saab laojääkidest Philips Fidelio X2HR 110€ koos saatmisega. Algselt üle 300€ maksvate klappide kohta väga hea diil.
Mul endal kodus kaks paari neid, sobivad hästi nii kergemale kui ka raskemale muusikale ja ei ole võimenduse osas ka eriti nõudlikud.
Kommentaarid: 124 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 107
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
skyTronic
Kreisi kasutaja

liitunud: 01.09.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 17.01.2023 16:39:36 vasta tsitaadiga

IBOX4REAL kirjutas:
Olen ka uute klappide otsingul. Siiani peamiselt kinniseid klapped kasutanud. Sony WH1000XM3 ja ATH M50x. Sonyd head liikumiseks ja lennukis aga heli ei eruta kuskilt. M50x olid suht ok, aga kippusid jõle soojaks minema pikemal kandmisel.

Nüüd vaatangi esimest korda avatud kõrvaklappide suunas. Kuulan üsna erineva ampluaaga muusikat. Akustilistest ballaadidest elektroonilise muusikani välja. Kodutöö tulemusena jäid endale silma DT 900 PRO X, Sennheiser HD6XX. Vb õnnestub neid ise reaalselt kuulamas ka käia. Aga mida HV rahvas mulle antud kontekstis soovitaks. Hinnalagi seal 350eur juures.

Ilma ekvalaiserita ma võtaks nendest DT 900 Pro X. Endal on DT 700 Pro X, sest oli kinniseid vaja ja päris hästi mängivad, palju võimekamad kui vanemad beyer mudelid. Aga ei tea kuivõrd palju rohkem 900 Pro X õhku läbi laseb. Kui mugavust ja jahedaid klappe tahad, siis Sennheiser 560S peaks olema valikus (isegi päris tipus). Eriti kui ekvalaiserit kasutad: https://www.dropbox.com/s/7amvtfabcizrc12/Sennheiser%20HD560S.pdf
Kommentaarid: 43 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 42
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Taksun556
HV vaatleja

liitunud: 21.06.2011




sõnum 17.01.2023 21:44:57 vasta tsitaadiga

IBOX4REAL kirjutas:
Olen ka uute klappide otsingul. Siiani peamiselt kinniseid klapped kasutanud. Sony WH1000XM3 ja ATH M50x. Sonyd head liikumiseks ja lennukis aga heli ei eruta kuskilt. M50x olid suht ok, aga kippusid jõle soojaks minema pikemal kandmisel.

Nüüd vaatangi esimest korda avatud kõrvaklappide suunas. Kuulan üsna erineva ampluaaga muusikat. Akustilistest ballaadidest elektroonilise muusikani välja. Kodutöö tulemusena jäid endale silma DT 900 PRO X, Sennheiser HD6XX. Vb õnnestub neid ise reaalselt kuulamas ka käia. Aga mida HV rahvas mulle antud kontekstis soovitaks. Hinnalagi seal 350eur juures.


Hifiman Sundara ehk, saab minna ka kohapeale kuulama. Veidi oleneb ka millega kuulata, otse telefoni küljes ilma daci/võimendita nad täie raha eest ei mängi.
https://pood.valiheli.ee/hifiman-sundara-planar-mangentic-korvaklapid/
Kommentaarid: 14 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 14
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
IBOX4REAL
HV kasutaja
IBOX4REAL

liitunud: 20.06.2005




sõnum 23.01.2023 22:40:46 vasta tsitaadiga

EDIT
Anti112, sain täna Fideliod kätte. Väga rahul. Tänan soovituse eest! Miinus on see, et ma neid XM3 vist ei kannata enam pähe panna icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 60 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 60
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Kristoferr
HV Guru
Kristoferr

liitunud: 26.11.2006




sõnum 13.02.2023 21:47:54 vasta tsitaadiga

OnOffis olid Momentum 4 lõpuks sobiva hinnalipikuga (273-). Bose 700 jäid kaasale - talle meeldivadki need edevamad klapid rohkem. Aga minu seiklustest siis natuke juttu ka.

Testisin XM5, aga ei meeldinud nende heli mulle kohe üldse - jube laialivalguv on. Samas XM5 mürasummutus ja mugavus kandes on päris hea.
Momentum 4 heli on sinihamba kohta fantastiline. Veel parem kui Bose 700. Madalad on suts mahlasemad, heli üleüldiselt veel selgem.
Kandmismugavuse koha pealt peas ilmselt on XM5 parim, aga suurt vahet pole. Momentum 4 on nagu kõige rohkem ümber ja peas tunda. Raskemad ka. Samas kõik OK ja mugav.

Kiire subjektiivne hinnang minult oleks neile kolmele konkurendile nii:

Heli. Momentum 4 > Bose 700 >> XM5

Mürasummutust just palju ei testinud, aga ütleks et XM5 > Bose 700 > Momentum 4. Samas ega see viimane nüüd palju esimesest kehvem pole. Üsna sarnane tase.

Mugavus kandmisel: XM5 > Bose 700 > Momentum 4. Sama lugu, et ega suurt vahet ei ole. Kõik kolm on ülekõrvaklappide kohta mugavad.

Füüsiline välimus ja -kvaliteet. Ütleks, et Bose 700 > Momentum 4 > XM5. Bosed on üliviisakad, plastik ja alumiinium ning pehmendused kõik väga viis ja hästi balantsis. Momentum 4 tundub ka hea. XM5 tundub kuidagi odav. Bose 700 on ligi 3a igapäevast kasutust väga hästi kestnud. Ainult kõrvapadjad said hiljuti vahetatud, aku peab siiani väga hästi. Ilmselt kestavad Momentum 4 ja XM5 ka kenasti.

Kokkuvõttes on heli see, mis Momentum 4'st kõige vingemad sinihambaga klapid teeb. Bose 700 heliga jäin peale heliprofiili vähest sättimist (vaikimisi sätetel minu maitse jaoks madalaid liiga vähe) väga rahule. Momentum 4, olid kohe esmakuulamisel super.
XM5 heli - no ei saa mina aru, mis sellises helis head on. Nadi. Võib-olla mul siis eriline kuulmine... Probleem ei tohiks olla Aptx vs LDAC, kuna Sony LDAC peaks hea signaalitugevuse korral olema isegi parem kui AptxHD.

_________________
Ostan 400-650W PSU (Platinum-Titanium)
Liitu Binance'ga
Liitu Honey'ga
Kommentaarid: 251 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 0 :: 203
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Vaidlused »  Võitlustanner »  Millised kõrvaklapid? mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 219, 220, 221 ... 224, 225, 226  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.