Avaleht
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Andmeside ja kõnelevi »  Telia TV märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 2220, 2221, 2222 ... 2286, 2287, 2288  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing

Kas kavatsed peale järelvaatamise lõppemist tellida salvestusteenust 5€ kuus?
Jah
9%
 9%  [ 48 ]
Ei
42%
 42%  [ 208 ]
Mul juba olemas
38%
 38%  [ 188 ]
Kolin mujale
9%
 9%  [ 47 ]
hääli kokku : 491

autor
sõnum Saada viide sõbrale. Teata moderaatorile
otsing:  
SirVorkars
Kreisi kasutaja
SirVorkars

liitunud: 24.12.2003




sõnum 08.12.2022 01:00:53 vasta tsitaadiga

alpha kirjutas:
KillFrenzy kirjutas:
Aastad mööduvad aga kava on ikka täielik saast.
Ajad mööda, saated mööda, kirjeldused soome keeles, siis vene keeles.
see jama on neil algusest peale


Vaatasin ka, et mida v.. discovery ja muud pekkis oma keele valikutega......Ma saan aru, et joutubes lahmib rinevaid keeli, kuid eestis peaks eesti keel põhiline olema.
Ja kui eesti keelt pole, siis järgmine inglise keel... hahka seal soomet jms jama ....
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 3 :: 56
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
alpha
Kreisi kasutaja
alpha

liitunud: 04.12.2002




sõnum 08.12.2022 11:52:03 vasta tsitaadiga

Soome supakad sobivad mulle väga hästi, kui kohalikke ei ole.

Aga KillFrenzy mõtles midagi muud. Ta kirjeldas Soome TV saatekava, mis tihtipeale rootsi, vene või kurat teab, mis keeles.
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
KillFrenzy
HV Guru
KillFrenzy

liitunud: 05.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 08.12.2022 18:28:28 vasta tsitaadiga

alpha kirjutas:

Aga KillFrenzy mõtles midagi muud. Ta kirjeldas Soome TV saatekava, mis tihtipeale rootsi, vene või kurat teab, mis keeles.


Jep.


Selline viga ka, et kui vaatad seriaali inspira + pealt, siis esimesed sekundid on subtiitrid puudu.

Veel üks viga.
Kanaliloend on lahti, üks saade lõppes, uus ilmus.
Lähed kanali peale, vajutad vaata. Tahab, et telliksid salvestamise.
Kommentaarid: 149 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 132
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
santiim
HV vaatleja

liitunud: 23.07.2011




sõnum 09.12.2022 10:21:20 vasta tsitaadiga

Veel üks mure. Kasutan Mi Stick4K pulka. Kui avan telekava, menüü vms ning hoian noolenupul sõrme peal, siis toimub telekava või menüüs liikumine kiiresti. Kahjuks ei toimi see aga salvestustes, lemmikutes, sisuleidjas ja ka otsingutes. Näiteks otsingutes liigub ühe vajutusega ühe tähemärgi. Salvestustes ühe vajutusega liigud edasi ühe saate võrra. Kas peabki nii toimima?
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Magic
HV Guru
Magic

liitunud: 28.12.2001




sõnum 09.12.2022 10:39:30 vasta tsitaadiga

Go3 Paramount+: film jooksis 3 korda kokku, samast kohast vaadata ei lase...keri lõppu thumbs_down.gif
Kommentaarid: 234 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 200
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
olafsand
HV Guru
olafsand

liitunud: 07.09.2007




sõnum 09.12.2022 22:52:17 vasta tsitaadiga

Olava kirjutas:
Inspiro kirjutas:
siven kirjutas:
Inspiro kirjutas:
siven kirjutas:
Inspiro kirjutas:
olafsand kirjutas:
Siin on mitu korda mainitud kinldasti, aga küsin siiski uuesti. Mis äpp android pulka vaja paigaldada, et tõmbaks käima minnes kohe Telia AndridTV ka käima? icon_redface.gif


https://m.apkpure.com/launch-on-boot/news.androidtv.launchonboot/amp


mõtlesin et panen ka peale aga igatahes mul see ei tööta???
mi stick 4k
valid apist et telia tv stardiks ja kui kinni panna lahti teha uuesti siis ei lähe automaatselt midagi käima.
EDIT: mi stick sain käima kui TV usb voolust loobusin ja panin adapteriga vooluvõrku.
google TV peal aga ei avana telia tv äpp... panen autostart api alt'' telia tv'' paned teleka kinni ja käima, jääb ikka sinna molutama kus kõik äpid nagu tavaliselt.
GoogleTV-ga see äpp ei toimi


alternatiivi? mingeid sarnaseid appe on aga ei julge kõike paska peale ka lasta:D


Olen lugenud, et kui lased Launcher X (Google TV UI) maha ja vana Android TV Launcher UI peale siis vōib toimima hakata, kuid ei pruugi.



Mul teine toimiv alternatiiv. Button Mapperiga asendasin Netflixi nupu Telia TV äpiga, kui nüüd telerit käivitan, siis vajutan selleks vaid GoogleTV puldi Netflix nuppu, käivitub teler ja kohe töötab ka Telia TV äpp.


Ole hea ja ütle millist button mapperit kasutasid? Ja kuidas seadistasid? Ma 3tk läbi proovinud ja ei suuda leida varianti mis netflix nupust paneks tv stick tööle ja Telia tv äpi tagantjärgi käivituma...
Kommentaarid: 60 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 57
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
JazZ
HV kasutaja

liitunud: 25.12.2012




sõnum 10.12.2022 12:26:09 vasta tsitaadiga

olafsand kirjutas:
Olava kirjutas:
Inspiro kirjutas:
siven kirjutas:
Inspiro kirjutas:
siven kirjutas:
Inspiro kirjutas:
olafsand kirjutas:
Siin on mitu korda mainitud kinldasti, aga küsin siiski uuesti. Mis äpp android pulka vaja paigaldada, et tõmbaks käima minnes kohe Telia AndridTV ka käima? icon_redface.gif


https://m.apkpure.com/launch-on-boot/news.androidtv.launchonboot/amp


mõtlesin et panen ka peale aga igatahes mul see ei tööta???
mi stick 4k
valid apist et telia tv stardiks ja kui kinni panna lahti teha uuesti siis ei lähe automaatselt midagi käima.
EDIT: mi stick sain käima kui TV usb voolust loobusin ja panin adapteriga vooluvõrku.
google TV peal aga ei avana telia tv äpp... panen autostart api alt'' telia tv'' paned teleka kinni ja käima, jääb ikka sinna molutama kus kõik äpid nagu tavaliselt.
GoogleTV-ga see äpp ei toimi


alternatiivi? mingeid sarnaseid appe on aga ei julge kõike paska peale ka lasta:D


Olen lugenud, et kui lased Launcher X (Google TV UI) maha ja vana Android TV Launcher UI peale siis vōib toimima hakata, kuid ei pruugi.



Mul teine toimiv alternatiiv. Button Mapperiga asendasin Netflixi nupu Telia TV äpiga, kui nüüd telerit käivitan, siis vajutan selleks vaid GoogleTV puldi Netflix nuppu, käivitub teler ja kohe töötab ka Telia TV äpp.


Ole hea ja ütle millist button mapperit kasutasid? Ja kuidas seadistasid? Ma 3tk läbi proovinud ja ei suuda leida varianti mis netflix nupust paneks tv stick tööle ja Telia tv äpi tagantjärgi käivituma...


Ta ju kirjutas, selle äpi nimi ongi Button Mapper > https://play.google.com/store/apps/details?id=flar2.homebutton

Selleks, et TV tööle läheks Netflix'i nupust peab ilmselt olema seadetes lubatud "käivitus/wakeup iga nupuga" (ma ei mäleta mis selle seade nimi oli täpselt, aga see on kuskil androidi seadetes)
Kui Sul Netflix nuppu vajutades endiselt Netflix käima läheb, mitte Telia, siis pead Button Mapper'i seadetes Troubleshooting > Alternate button handling taha linnu panema
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
elukaz
HV Guru
elukaz

liitunud: 06.09.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 10.12.2022 13:56:53 vasta tsitaadiga

Võiks menüüdele mingi timeouti teha. Kui ma olen kanalivalikus ja vajutan mõne peal "vaata" siis võiks seda võtta nagu et ma tahakski seda vaadata. Ja kui topelt ei kliki siis kasvõi minuti või viie pärast võiks see menüü sealt nahhui kaduda. See ei paista läbi ka ja pikema saatekirjeldusega näeb mingeid liikuvaid servakesi ainult kuniks alla tuleb kiri et ennergiasääst monkey.gif
_________________
Ma ei saa sellest aru, järelikult on see vale.
Kommentaarid: 176 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 143
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Olava
HV kasutaja

liitunud: 12.01.2015



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 10.12.2022 14:54:56 vasta tsitaadiga

olafsand kirjutas:
Olava kirjutas:
Inspiro kirjutas:
siven kirjutas:
Inspiro kirjutas:
siven kirjutas:
Inspiro kirjutas:
olafsand kirjutas:
Siin on mitu korda mainitud kinldasti, aga küsin siiski uuesti. Mis äpp android pulka vaja paigaldada, et tõmbaks käima minnes kohe Telia AndridTV ka käima? icon_redface.gif


https://m.apkpure.com/launch-on-boot/news.androidtv.launchonboot/amp


mõtlesin et panen ka peale aga igatahes mul see ei tööta???
mi stick 4k
valid apist et telia tv stardiks ja kui kinni panna lahti teha uuesti siis ei lähe automaatselt midagi käima.
EDIT: mi stick sain käima kui TV usb voolust loobusin ja panin adapteriga vooluvõrku.
google TV peal aga ei avana telia tv äpp... panen autostart api alt'' telia tv'' paned teleka kinni ja käima, jääb ikka sinna molutama kus kõik äpid nagu tavaliselt.
GoogleTV-ga see äpp ei toimi


alternatiivi? mingeid sarnaseid appe on aga ei julge kõike paska peale ka lasta:D


Olen lugenud, et kui lased Launcher X (Google TV UI) maha ja vana Android TV Launcher UI peale siis vōib toimima hakata, kuid ei pruugi.



Mul teine toimiv alternatiiv. Button Mapperiga asendasin Netflixi nupu Telia TV äpiga, kui nüüd telerit käivitan, siis vajutan selleks vaid GoogleTV puldi Netflix nuppu, käivitub teler ja kohe töötab ka Telia TV äpp.


Ole hea ja ütle millist button mapperit kasutasid? Ja kuidas seadistasid? Ma 3tk läbi proovinud ja ei suuda leida varianti mis netflix nupust paneks tv stick tööle ja Telia tv äpi tagantjärgi käivituma...



Minu kirjeldatud lahendus toimib ainult Cromecast with Google TV pulgaga.
MiBox ja MiStick on selliste tootja piirangutega, mis ei lase sealseid Netflix vmt nuppe muuta. Vähemal minul ei õnnestunud.
Kommentaarid: 63 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 61
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Magic
HV Guru
Magic

liitunud: 28.12.2001




sõnum 11.12.2022 10:38:32 vasta tsitaadiga

apollo boxiga(telia omaga) töötab see vabalt saada olev mapper ilusti. mingit eraldi apk ei pea tõmbama.
Saab ilusti muuta apollo nupu teliaks ja kohe läheb kohale thumbs_up.gif
Kommentaarid: 234 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 200
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
tofay
HV kasutaja

liitunud: 24.03.2009




sõnum 11.12.2022 11:56:49 vasta tsitaadiga

Kuidas te teleri jm seadmed tuttu panete? Ikka tuimalt teleripuldist power nuppu vajutades, mis ongi õige. Teler majandab kaabli otsas olevatega edasi. Näppimata android peaks viimasena avatud äpi ju meeles pidama. Klassikaline olukord küll, kus minul toimib - peab teistel ka, aga nii palju kui ise kokku puutunud olen, siis käima pannes jätkanud äpis. mibox3 ja vanem philipsi teler.

viimati muutis tofay 11.12.2022 12:06:33, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 12 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 10
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Magic
HV Guru
Magic

liitunud: 28.12.2001




sõnum 11.12.2022 12:06:02 vasta tsitaadiga

apollo jätkas mõlemal juhul viimase tegevusega. Telia kohta ei tea, samas näiteks äppi minnes paramont(go3) asju ta samas kohas ei suuda jätkata. Rohkem pole näputanud...ilmselt läheb ühel hetkel ikka litter tagasi selle boxi asemel.
Kommentaarid: 234 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 200
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
tofay
HV kasutaja

liitunud: 24.03.2009




sõnum 11.12.2022 12:16:09 vasta tsitaadiga

Tead, pane traadiots tagasi antennipessa, erakad jubedalt koonerdavad bitidega. dvb-c on veel vaadatav, aga kauaks sedagi jäänud ja pigem kortermajade lõbu. See muidugi teemaväline jutt.
Kommentaarid: 12 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 10
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
est4ever
HV veteran
est4ever

liitunud: 05.12.2005




sõnum 11.12.2022 15:40:30 vasta tsitaadiga

On see normaalne, et eile õhtul telia edastatavas tv3 kanalis oli trollide multikas, mida reklaamiti tulevat eesti keeles, paduselges vene keeles?
Kommentaarid: 86 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 81
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Etz
HV Guru
Etz

liitunud: 27.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 11.12.2022 15:53:05 vasta tsitaadiga

est4ever kirjutas:
On see normaalne, et eile õhtul telia edastatavas tv3 kanalis oli trollide multikas, mida reklaamiti tulevat eesti keeles, paduselges vene keeles?


Eesti keeles oli, Vene keeles oli vaid 7 esimest minutit.
Tv3 on juba ka avalikult vabandanud, heliradadega olla mingi segadus tekkinud.

https://kroonika.delfi.ee/artikkel/120112164/vaatajad-pahased-miks-naitas-tv3-animafilmi-trollid-algust-vene-keeles

_________________
...life is random...so am I...
So, there is a fan. Time to grab your sh*t, gentlemen!
Kommentaarid: 223 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 192
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
slax
HV kasutaja

liitunud: 04.06.2013



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 11.12.2022 17:18:58 vasta tsitaadiga

Viimane Telia Android TV äpi uuendus tõi kaasa vea, et äppi tuleb 3-4x käivitada. Esimesed korrad crashib.
See uuendus, mis tegi kujunduse tumelillaks.
Kommentaarid: 25 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 23
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
macc
Kreisi kasutaja

liitunud: 10.05.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 11.12.2022 17:45:28 vasta tsitaadiga

slax kirjutas:
Viimane Telia Android TV äpi uuendus tõi kaasa vea, et äppi tuleb 3-4x käivitada. Esimesed korrad crashib.
See uuendus, mis tegi kujunduse tumelillaks.


Nii on ka minul.
Kommentaarid: 24 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 23
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
siven
HV veteran
siven

liitunud: 04.12.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 11.12.2022 17:53:46 vasta tsitaadiga

slax kirjutas:
Viimane Telia Android TV äpi uuendus tõi kaasa vea, et äppi tuleb 3-4x käivitada. Esimesed korrad crashib.
See uuendus, mis tegi kujunduse tumelillaks.


liiga palju boxe viidi tagasi ise panustasin ka 4-ga:D
nüüd keeravad äpi perse kuna me telekad stickid ära ostnud ja varsti oleme sunnitud rentima uuesti telia boxe.
uskuge mind see meid ees ootab järgmine aasta:D
Kommentaarid: 158 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 144
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
slax
HV kasutaja

liitunud: 04.06.2013



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 11.12.2022 18:26:04 vasta tsitaadiga

siven kirjutas:
slax kirjutas:
Viimane Telia Android TV äpi uuendus tõi kaasa vea, et äppi tuleb 3-4x käivitada. Esimesed korrad crashib.
See uuendus, mis tegi kujunduse tumelillaks.


liiga palju boxe viidi tagasi ise panustasin ka 4-ga:D
nüüd keeravad äpi perse kuna me telekad stickid ära ostnud ja varsti oleme sunnitud rentima uuesti telia boxe.
uskuge mind see meid ees ootab järgmine aasta:D


Ei usu, asi mõjutab hetkel ainult käivitamist. Eelmine verisoon töötas väga hästi.
Kommentaarid: 25 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 23
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Skorzeny
HV kasutaja

liitunud: 13.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 11.12.2022 18:54:50 vasta tsitaadiga

Olava kirjutas:


Minu kirjeldatud lahendus toimib ainult Cromecast with Google TV pulgaga.
MiBox ja MiStick on selliste tootja piirangutega, mis ei lase sealseid Netflix vmt nuppe muuta. Vähemal minul ei õnnestunud.


MiBoxil saab nupu "ära vahetada" kohe kindlasti. Eeldusel, et Netflixi ei vaja.
Lisada Netflixi nupule funktsioone on minul õnnestunud ainult NVidia Shield'iga.
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 0
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jaakjaak22
HV kasutaja

liitunud: 28.02.2012




sõnum 11.12.2022 19:03:23 vasta tsitaadiga

Eile õnnestus ümmarguse digiboksiga saavutada olukord, kus pärast filmilaenutusest filmi vaatamist jäid laenutatud filmi supakad erinevatele telekanalitele peale jooksma. Restart aitas.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Magic
HV Guru
Magic

liitunud: 28.12.2001




sõnum 12.12.2022 10:12:44 vasta tsitaadiga

Eks vene trollid häkkisid ära: UAB BITE LIETUVA ju omanik

Etz kirjutas:
est4ever kirjutas:
On see normaalne, et eile õhtul telia edastatavas tv3 kanalis oli trollide multikas, mida reklaamiti tulevat eesti keeles, paduselges vene keeles?


Eesti keeles oli, Vene keeles oli vaid 7 esimest minutit.
Tv3 on juba ka avalikult vabandanud, heliradadega olla mingi segadus tekkinud.

https://kroonika.delfi.ee/artikkel/120112164/vaatajad-pahased-miks-naitas-tv3-animafilmi-trollid-algust-vene-keeles
Kommentaarid: 234 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 200
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
humanoid
HV vaatleja

liitunud: 04.11.2013




sõnum 13.12.2022 23:37:53 vasta tsitaadiga

jaakjaak22 kirjutas:
Eile õnnestus ümmarguse digiboksiga saavutada olukord, kus pärast filmilaenutusest filmi vaatamist jäid laenutatud filmi supakad erinevatele telekanalitele peale jooksma. Restart aitas.

See mul tavaline viga arrisega. See efekt mitte ainult videolevist, vaid HBO, Go3film keskonnast ka.Telekas korra kinni ja siis jälle ok. Uue android boxiga asi veel hullem. Filmilaenutuses filme vaadates keset filmi katkestab filmi ja pilt must. Edasi vaadata ei lase. Tuleb filmi uuesti vaatama hakata algusest ja kerida sama koha peale kus katkestus tuli, siis saab edasi vaadata. Ühe filmiga juhtus katkestus lausa kaks korda. Kui üldse miskit normaalselt töötab siis arrise box, kuid sellelgi külge poogitud nüüd omad vead. Alates androidi ja äpi tulekuga on telia suutnud oma toimiva telia tv plattformi pekki keerata. Hakatakse juba elisat tegema, mis on ikka lati alt läbi minemine. Minu jutu moraal on : Ei ole vaja toimivat lahendust persse keerata, enne androidi tulekut toimis telia tv justkui kellavärk. Null probleemi oli, vähemalt minul. Tulevikku vaadates need äpid ja android plattformile minek ei ole jätkusuutlik. Varem või hiljem maetakse see äpp jälle maha nagu ajaloost mäletame. See on mõttetu proovime ,sest lõpuks sureb äpp ikkagi ära, sest turul liigub mustmiljon telerit igalühel mustmiljon versioonid - see on lihtsalt võimatu missioon !
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
olafsand
HV Guru
olafsand

liitunud: 07.09.2007




sõnum 13.12.2022 23:44:27 vasta tsitaadiga

humanoid, plattform on tegelikult platvorm? Või mida Te mõtlete selle sõnaga? icon_smile.gif
Kommentaarid: 60 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 57
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Renq
HV veteran
Renq

liitunud: 21.12.2003




sõnum 13.12.2022 23:46:16 vasta tsitaadiga

humanoid, no android ei ole WebOS või tizen või millele iganes kunagi see Telia äpp kunagi oli.
_________________
Steam: Renq Origin: Renq86 Uplay: Renq86
Kommentaarid: 4 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Andmeside ja kõnelevi »  Telia TV mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 2220, 2221, 2222 ... 2286, 2287, 2288  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.