Avaleht
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Mac/Apple »  Airpods märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 8, 9, 10, 11, 12, 13  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale. Teata moderaatorile
otsing:  
Elpex
HV veteran

liitunud: 13.07.2011



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 30.09.2022 20:02:54 vasta tsitaadiga

Anti kirjutas:
hugo kirjutas:
Kuidas saate kindel olla enne ostu, klapid sobivad ja püsiksid hästi körvas ?
Osta e-poest. Kui tõesti ei sobi, annad tagasi.

Proovitud kõrvaklappe nii lambist tagasi ei võeta. Maksavad siis sel juhul sulle tagasi ostuhinnast vähem, sest oled neid juba proovinud.

EDIT: On kellelgi nüüd reaalset kogemust kuivõrd palju on Airpods Pro 2 puhul edasiminekut võrreldes esimese AAP generatsiooniga?
Kas midagi on ka kõrva sobivuses muutunud?
Kommentaarid: 117 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 109
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kris
HV kasutaja

liitunud: 24.09.2003




sõnum 30.09.2022 20:20:12 vasta tsitaadiga

Gabariidid on ju identsed. Ainus erinevus on kummilulla eriti väikese läbimõõduga kuulmekanali jaoks icon_smile.gif
Kommentaarid: 18 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 17
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Anti
 

liitunud: 11.05.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 03.10.2022 09:15:51 vasta tsitaadiga

Kuju sama. Sobib sama hästi/halvasti kõrva.
Oluliselt paranenud aktiivne mürasummutus, bass on tummisem ja seda ka madalama volüümiga. Muidu pidi üsna valjuks keerama, kui tümpsu tahtsid.
Üldiselt on nüüd peale paari nädalast kasutamist (ja varasemalt 3a aktiivselt 1gen pro kasutamist) kõik täiendused täpselt samad, mida iga teine tech YouTube või review räägib.

Vahe on ühesonaga tunda ja upgrade tasus ära (eriti kui vanad lähevad turul peale aastaid kasutamist kaubaks 1/2 uue 2gen pro hinnaga).
Kommentaarid: 313 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 4 :: 240
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
UrmasP
HV vaatleja

liitunud: 03.04.2014



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 08.10.2022 14:31:24 vasta tsitaadiga

Abikaasa sai ka eile tellitud uued Airpodsid Ülemiste iDealist kätte ja on väga rahul nendega. Vabamüügis neid veel ei paistnud. Mürasummutus töötab paremini, lisandunud on kõrvaskaneerimine. Ma ise jään ikka suurtele klappidele truuks icon_smile.gif

viimati muutis UrmasP 08.10.2022 18:17:34, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pinkman
Kreisi kasutaja

liitunud: 05.09.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 08.10.2022 14:44:54 vasta tsitaadiga

Ei ole nii.Möödunud neljapäeval Kristiine keskuses Apple esinduses ei olnud.Ostsin kõrval olevast Euronicsis.
Kommentaarid: 35 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 3 :: 28
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
aeropiloot
HV kasutaja
aeropiloot

liitunud: 08.09.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 08.10.2022 15:49:07 vasta tsitaadiga

UrmasP kirjutas:
Abikaasa sai ka eile tellitud uued Airpodsid Valgest Klaarist kätte ja on väga rahul nendega. Vabamüügis neid veel ei paistnud. Mürasummutus töötab paremini, lisandunud on kõrvaskaneerimine. Ma ise jään ikka suurtele klappidele truuks icon_smile.gif

Kõrva skaneerimine on ios16 funktsioon ja töötab ka gen1 pro klappidega.
Kommentaarid: 17 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 16
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
UrmasP
HV vaatleja

liitunud: 03.04.2014



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 08.10.2022 16:18:42 vasta tsitaadiga

Kuna ise ei kasuta, siis ei olnud sellega kursis. Mis puutub esindusse, siis kui oli tellitud, siis küllap oli ka olemas. Minule helistati, et tule järgi, nüüd on olemas icon_wink.gif (olemas oli aga tagatoas, mitte leti peal)
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
tohoh
HV kasutaja

liitunud: 08.12.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 08.10.2022 17:58:33 vasta tsitaadiga

Mina ostsin neljapäeva õhtul 19 paiku Elisast. Reede hommikul 9 oli automaadis!!! Uskumatu kiirus.

viimati muutis tohoh 09.10.2022 19:52:27, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 19 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 19
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
UrmasP
HV vaatleja

liitunud: 03.04.2014



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 08.10.2022 18:20:20 vasta tsitaadiga

Parandasin poe nime- mitte Valge Klaar, aga iDeal oli see. Miks ma arvasin, et Ülemistes on Valge Klaar icon_redface.gif
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dirty Harry
HV Guru

liitunud: 05.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 19.10.2022 21:19:42 vasta tsitaadiga

Elpex kirjutas:
Dirty Harry kirjutas:
Sellisel juhul on muidugi imelihtne olukord ju. Kui just vuhvlite puhul ka pole seerianumbrit ja klappide tarkust suudetud kloonida.

Tänapäeval tehakse igasuguseid trikke. Klappe väga ilma ostuarveta kuskilt FB marketplace'ist vms osta ei julgeks.
Taustainfoks - too varasem jutt oli Airpods Maxi koopiate kohapealt. St et kas on nüüd originaal või mitte.

Oli huvitav juhus, kus jäi silma FB turul paarikümneeurone pakkumine Airpods Pro koopia kohapealt. St müüja ütleski otse, et see on üsna 1:1 koopia väljanägemise ja kasutamise kohapealt, heli on hinnaklassi kohta tema hinnangul väga ok. Kuna mul Airpods Pro, originaaliga kokkupuudet pole, siis ei oska võrdlevat analüüsi teha, aga on laadimiskarp, lightning kaabel. Võtad klapid välja läpaka juures, tuntakse ära, pigistades saab juhtida, viskad karpi tagasi ja läheb sinihammas kinni - no täitsa nagu päris. Telefoniga töötab ka samamoodi. Arvutis on ka igasugused klappide valikud näha, nagu originaalil. Heli on talutav, st jälle 25€ eest on tulemus sobiv, jutu/suvavideo jaoks sobivad hästi, muusika puhul on mu hinnangul helipilt sitavõitu - ehk siis see osa on selgelt lahjem.

Mis tahtsin ütelda - turul liigub ka Airpods Pro seeria puhul klappe, kus on seerianumber ja muu tarkus suudetud ära kloonida, käituvad põmst nagu originaalid ning on oht saada lüpstud, kui müüja tahab nahka teha. Ega vist peale ostuarve muud kindlustunnet ei saagi kasutatud isendi puhul nõuda...
Kommentaarid: 177 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 143
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Rasmus39
Kreisi kasutaja

liitunud: 02.01.2014




sõnum 20.10.2022 09:25:19 vasta tsitaadiga

Dirty Harry kirjutas:
Elpex kirjutas:
Dirty Harry kirjutas:
Sellisel juhul on muidugi imelihtne olukord ju. Kui just vuhvlite puhul ka pole seerianumbrit ja klappide tarkust suudetud kloonida.

Tänapäeval tehakse igasuguseid trikke. Klappe väga ilma ostuarveta kuskilt FB marketplace'ist vms osta ei julgeks.
Taustainfoks - too varasem jutt oli Airpods Maxi koopiate kohapealt. St et kas on nüüd originaal või mitte.

Oli huvitav juhus, kus jäi silma FB turul paarikümneeurone pakkumine Airpods Pro koopia kohapealt. St müüja ütleski otse, et see on üsna 1:1 koopia väljanägemise ja kasutamise kohapealt, heli on hinnaklassi kohta tema hinnangul väga ok. Kuna mul Airpods Pro, originaaliga kokkupuudet pole, siis ei oska võrdlevat analüüsi teha, aga on laadimiskarp, lightning kaabel. Võtad klapid välja läpaka juures, tuntakse ära, pigistades saab juhtida, viskad karpi tagasi ja läheb sinihammas kinni - no täitsa nagu päris. Telefoniga töötab ka samamoodi. Arvutis on ka igasugused klappide valikud näha, nagu originaalil. Heli on talutav, st jälle 25€ eest on tulemus sobiv, jutu/suvavideo jaoks sobivad hästi, muusika puhul on mu hinnangul helipilt sitavõitu - ehk siis see osa on selgelt lahjem.

Mis tahtsin ütelda - turul liigub ka Airpods Pro seeria puhul klappe, kus on seerianumber ja muu tarkus suudetud ära kloonida, käituvad põmst nagu originaalid ning on oht saada lüpstud, kui müüja tahab nahka teha. Ega vist peale ostuarve muud kindlustunnet ei saagi kasutatud isendi puhul nõuda...



Tihti aitab seerianumbri googeldamine. Hiina feikida puhul on neid seerianumbreid foorumid täis.

_________________
Ostan Tartu linnas Garaaźi!
Kommentaarid: 59 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 54
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
hemmar
HV kasutaja

liitunud: 12.01.2007




sõnum 20.10.2022 09:51:09 vasta tsitaadiga

Kas ma olen õigesti aru saanud, et Valge Klaar/iDeal võtavad ka suvalisest putkast ostetud (originaal) Airpods pro raginaprobleemide puhul jutule?
https://support.apple.com/et-ee/airpods-pro-service-program-sound-issues

"Apple on tuvastanud, et väiksel arvul AirPods Pro klappidel võib esineda heliprobleeme."
Statistika mõttes märgin ära, et peres kaks paari algusaja Pro'sid. Minul hakkas parempoolne klapp ragisema juba vähem kui aasta peale ostu. Elukaaslasel saabus ragin pisut vähem kui kaks aastat peale klappide kasutsusele võttu.
Kommentaarid: 11 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dirty Harry
HV Guru

liitunud: 05.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 20.10.2022 10:03:11 vasta tsitaadiga

Rasmus39 kirjutas:
Dirty Harry kirjutas:
Elpex kirjutas:
Dirty Harry kirjutas:
Sellisel juhul on muidugi imelihtne olukord ju. Kui just vuhvlite puhul ka pole seerianumbrit ja klappide tarkust suudetud kloonida.

Tänapäeval tehakse igasuguseid trikke. Klappe väga ilma ostuarveta kuskilt FB marketplace'ist vms osta ei julgeks.
Taustainfoks - too varasem jutt oli Airpods Maxi koopiate kohapealt. St et kas on nüüd originaal või mitte.

Oli huvitav juhus, kus jäi silma FB turul paarikümneeurone pakkumine Airpods Pro koopia kohapealt. St müüja ütleski otse, et see on üsna 1:1 koopia väljanägemise ja kasutamise kohapealt, heli on hinnaklassi kohta tema hinnangul väga ok. Kuna mul Airpods Pro, originaaliga kokkupuudet pole, siis ei oska võrdlevat analüüsi teha, aga on laadimiskarp, lightning kaabel. Võtad klapid välja läpaka juures, tuntakse ära, pigistades saab juhtida, viskad karpi tagasi ja läheb sinihammas kinni - no täitsa nagu päris. Telefoniga töötab ka samamoodi. Arvutis on ka igasugused klappide valikud näha, nagu originaalil. Heli on talutav, st jälle 25€ eest on tulemus sobiv, jutu/suvavideo jaoks sobivad hästi, muusika puhul on mu hinnangul helipilt sitavõitu - ehk siis see osa on selgelt lahjem.

Mis tahtsin ütelda - turul liigub ka Airpods Pro seeria puhul klappe, kus on seerianumber ja muu tarkus suudetud ära kloonida, käituvad põmst nagu originaalid ning on oht saada lüpstud, kui müüja tahab nahka teha. Ega vist peale ostuarve muud kindlustunnet ei saagi kasutatud isendi puhul nõuda...
Tihti aitab seerianumbri googeldamine. Hiina feikida puhul on neid seerianumbreid foorumid täis.
Hea vihje. Antud klappide puhul nii ei leia midagi, küll aga on ju olemas ametlik garantiileht (https://checkcoverage.apple.com/). Sealt:

tsitaat:
"We’re sorry, but this is a serial number for a product that has been replaced."
Kommentaarid: 177 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 143
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Elpex
HV veteran

liitunud: 13.07.2011



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 20.10.2022 11:39:33 vasta tsitaadiga

hemmar kirjutas:
Kas ma olen õigesti aru saanud, et Valge Klaar/iDeal võtavad ka suvalisest putkast ostetud (originaal) Airpods pro raginaprobleemide puhul jutule?
https://support.apple.com/et-ee/airpods-pro-service-program-sound-issues

"Apple on tuvastanud, et väiksel arvul AirPods Pro klappidel võib esineda heliprobleeme."
Statistika mõttes märgin ära, et peres kaks paari algusaja Pro'sid. Minul hakkas parempoolne klapp ragisema juba vähem kui aasta peale ostu. Elukaaslasel saabus ragin pisut vähem kui kaks aastat peale klappide kasutsusele võttu.

Serial numbri alusel. Ilmselt varsti lõpetatakse antud programm ära kuna algusaja Airpods Pro’d on juba kolmeaasta vanused.
Kommentaarid: 117 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 109
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dirty Harry
HV Guru

liitunud: 05.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 23.10.2022 12:48:49 vasta tsitaadiga

Selline veider küsimus - kas airpodsid (need kõrvakäivad) on ka ühekaupa kasutatavad? St ma tegelikult kõrvakäivaid klappe ei salli, vahel kasutan nii, et ühes kõrvas on klapp. Kas siis võiks otsida järelturult usaldusväärse müüja käest mõne klapi, mis on inimesel omakorda üksikuks jäänud? No teate küll, üks läheb katki, kaob ära.
Kommentaarid: 177 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 143
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
GGertK
HV veteran

liitunud: 29.10.2014



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 23.10.2022 12:51:22 vasta tsitaadiga

Laadimiskarpi ikka vaja, muudmoodi neid laadida ei saa.
Aga mõni müüb ka nii et on üks klapp kadunud, ehk saad komplekti laadimiskarp + 1 klapp.
Aga vastuseks küsimusele: toimivad ükshaaval ka. Proovisin enda klappidega just järgi icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 214 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 195
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rex
HV Guru
rex

liitunud: 09.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 23.10.2022 14:21:36 vasta tsitaadiga

Toimivad vabalt, aastaid juba kõige esimest versiooni ühekaupa HF-na kasutanud autodes, kus sisseehitatut pole. Ostsingi kunagi selleks, kuna kõrvaklappe on mul reaalselt väga harva vaja ja igasugu Jabrad jms tundusid kohmakad.

Kunagi kasutasin Apple'i enda BT HF-i ka - seda, mis esimese põlvkonna iPhone'iga kaasas käis. Seda võiks airpodside esiisaks nimetada.
Kommentaarid: 247 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 226
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dirty Harry
HV Guru

liitunud: 05.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 29.10.2022 15:42:24 vasta tsitaadiga

Nüüd on mul 1. gen Airpod olemas aga oleks vaja seda kuidagi laadida. Kas uuesti proovida kuulutusega, et äkki kellelgi on laadimiskarp üle? Hiinakad ilmselt sobivad ka?
Kommentaarid: 177 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 143
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rex
HV Guru
rex

liitunud: 09.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 29.10.2022 16:52:29 vasta tsitaadiga

Sul on päris 0-eelarvega projekt? icon_smile.gif Pruugitud korraliku esimese põlvkonna komplekti peaks praegu mõne kümbiga kätte saama.
Kommentaarid: 247 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 226
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dirty Harry
HV Guru

liitunud: 05.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 30.10.2022 10:58:49 vasta tsitaadiga

Mul on jah üks klapp ise põmst tasuta olemas, laadimiskarp puudu.

EDIT: Aga tundub, et laadimiskarbid on defkam värk. Jõle lollakas olukord, on nagu midagi olemas, aga sellega pole midagi teha. icon_smile.gif
Kommentaarid: 177 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 143
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
UrmasP
HV vaatleja

liitunud: 03.04.2014



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 30.10.2022 17:54:03 vasta tsitaadiga

Sellele vaja siis veel lõhenahast ümbrist icon_confused.gif Vääga mõnus aksessuaar.
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dirty Harry
HV Guru

liitunud: 05.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 04.11.2022 11:49:16 vasta tsitaadiga

Selline omapärane küsimus, mis nagu oleks ostuabi aga pole ka. On siin kedagi, kes on Airpods Max ja näiteks Sony MX4/5 vmt kallimate/paremate vahel valinud? Huvitaks just see, et kas on midagi, mis ei tule ülevaadetest/võrdlustest välja ning on päriselus oluliseks detailiks otsustamisel olnud. Mulle on seni meeldinud Sony paremad klapid hästi, samas nii kallitega kokkupuudet pole. Teisalt on elu näidanud, et Apple oskab oma ökosüsteemis hästi asju kokku sobitada, see oleks nagu hea argument, et liigud arvutist moblasse ja pole seda bluetoothi ühendamisevalu-tüütust.

Et kui keegi oskab midagi sel teemal arvata, siis olen üks suur kõrv.
Kommentaarid: 177 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 143
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
beastbeats
HV Guru
beastbeats

liitunud: 26.12.2006




sõnum 04.11.2022 13:24:37 vasta tsitaadiga

tsitaat:

Teisalt on elu näidanud, et Apple oskab oma ökosüsteemis hästi asju kokku sobitada, see oleks nagu hea argument, et liigud arvutist moblasse ja pole seda bluetoothi ühendamisevalu-tüütust.

IMO see on Apple klappide puhul olnud alati asi, millega konkurendid nii hästi pole hakkama saanud...

_________________
Päevad lõpevad siis, kui lased neil minna...
M: Uus/pakendis Fjern Fjork Titanium Forked Spoon - 10€
Kommentaarid: 359 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 276
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
ranel
HV Guru

liitunud: 28.02.2005




sõnum 04.11.2022 13:55:58 vasta tsitaadiga

hemmar kirjutas:
Kas ma olen õigesti aru saanud, et Valge Klaar/iDeal võtavad ka suvalisest putkast ostetud (originaal) Airpods pro raginaprobleemide puhul jutule?
https://support.apple.com/et-ee/airpods-pro-service-program-sound-issues

"Apple on tuvastanud, et väiksel arvul AirPods Pro klappidel võib esineda heliprobleeme."
Statistika mõttes märgin ära, et peres kaks paari algusaja Pro'sid. Minul hakkas parempoolne klapp ragisema juba vähem kui aasta peale ostu. Elukaaslasel saabus ragin pisut vähem kui kaks aastat peale klappide kasutsusele võttu.

Jah, toimib kenasti 10:00 viisin. 13:00 tuli SMS, et vahetame uute vastu välja.

_________________
Mobiilne rehvivahetus Lõuna-Eestis. www.rsrehvid.ee 53 843 843
Kommentaarid: 185 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 165
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dirty Harry
HV Guru

liitunud: 05.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 04.12.2022 15:07:23 vasta tsitaadiga

Lihtsalt infoks, et kui siin keegi veel kaalub suuremaid-kallemaid klappe ning Airpods Max on üks variantidest, siis oma kuuajase kogemuse pealt julgen soojalt soovitada. Raske isegi midagi ütelda kõikidele ülevaadetele lisaks - heli on super, liigub kõikide Apple seadmete vahel probleemivabalt, mürasummutus-läbipaistvus väga mugavad, kõne jaoks mikrid head. Ma olen väga rahul.

Liigub neid ca 300-400 euro eest järelturul, selle raha eest väga hea valik.
Kommentaarid: 177 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 143
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Mac/Apple »  Airpods mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 8, 9, 10, 11, 12, 13  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.