Avaleht
uus teema   vasta Raud »  Protsessorid »  M2gra cpu haigus märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale. Teata moderaatorile
otsing:  
laurx
HV Guru
laurx

liitunud: 25.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 23.08.2014 21:46:04 vasta tsitaadiga

testimiseks plaadid ka olemas?

kas see projekt sul edasi ka läheb? ma täna tustisin mingit prosekasti ja seal oli hulka 370 t, 478 t, 462 hte ja 775 t.. rariteetidest on lauanurgal 1 slot A koos emaplaadiga.

_________________
Ketas, ketta, ketast, kettasse, kettas, kettast, kettale, kettal, kettalt, kettaks, kettani, kettana, kettata, kettaga. <--SPIKKER
mõned sülerid, mis hetkel müüa on -> https://www.facebook.com/marketplace/profile/100087345405856/ värskeim loetelu. Ei mingit otsa.ee d. kätte saad asap.
Kommentaarid: 1104 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 704
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
olafsand
HV Guru
olafsand

liitunud: 07.09.2007




sõnum 14.09.2014 22:23:36 vasta tsitaadiga

Mul on sahtlis üks läpaka prose, T7250. Osad "jalad" on veidi puseriti, aga ettevaatlikult saaks need sirgeks ka uuesti. Oleks sellisest huvitatud? Raha ma loomulikult ei taha.
Kommentaarid: 60 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 57
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
laurx
HV Guru
laurx

liitunud: 25.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 14.09.2014 22:34:00 vasta tsitaadiga

mäger on kuidagi kadunud viimasel ajal.
_________________
Ketas, ketta, ketast, kettasse, kettas, kettast, kettale, kettal, kettalt, kettaks, kettani, kettana, kettata, kettaga. <--SPIKKER
mõned sülerid, mis hetkel müüa on -> https://www.facebook.com/marketplace/profile/100087345405856/ värskeim loetelu. Ei mingit otsa.ee d. kätte saad asap.
Kommentaarid: 1104 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 704
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
dohc-48v12
Aeg maha 1p
dohc-48v12

liitunud: 28.07.2008




sõnum 14.09.2014 22:37:07 vasta tsitaadiga

laurx kirjutas:
mäger on kuidagi kadunud viimasel ajal.


Eks raske haigus murdis meie vaese mägra icon_biggrin.gif

_________________
Ime tala, Nagu ime kepike. icon_smile.gif
Siga armastab muda, aga mudane siga armastab puhast aset!
Miks ADMIN Anti112 ambusib mind? andis 1p cooldowni aga ma ei saa peale selle enam mitteühtegi postitust teha! üks päev ei kuid!
Kommentaarid: 112 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 6 :: 0 :: 85
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
laurx
HV Guru
laurx

liitunud: 25.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 14.09.2014 23:03:23 vasta tsitaadiga

milline?
_________________
Ketas, ketta, ketast, kettasse, kettas, kettast, kettale, kettal, kettalt, kettaks, kettani, kettana, kettata, kettaga. <--SPIKKER
mõned sülerid, mis hetkel müüa on -> https://www.facebook.com/marketplace/profile/100087345405856/ värskeim loetelu. Ei mingit otsa.ee d. kätte saad asap.
Kommentaarid: 1104 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 704
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
olafsand
HV Guru
olafsand

liitunud: 07.09.2007




sõnum 14.09.2014 23:06:56 vasta tsitaadiga

laurx, cpu vast
Kommentaarid: 60 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 57
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
riho888
HV kasutaja
riho888

liitunud: 08.05.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 22.09.2014 11:40:20 vasta tsitaadiga

http://ark.intel.com/products/27536/Intel-Pentium-III-Processor-450-MHz-512K-Cache-100-MHz-FSB

Mul peaks selline "loom" kuskil vedelema , kui huvi on icon_wink.gif
Kommentaarid: 41 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 39
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Sirgu
HV vaatleja

liitunud: 05.10.2011




sõnum 24.05.2015 16:00:42 vasta tsitaadiga

20.04.2013 16:03 m2ger kirjutas:

Laudustamisest niipalju, et hetkel liiguvad peale uurimist ja pildistamist klaasi taha, hiljem kui ruum otsa saab siis peab mingi stendi moodi asja uurima (IDEID?)

28.05.2013 21:07 m2ger kirjutas:

Hetkel rohkem uuendusi pole, istuvad nad ikka sedasi riiulis, kellelgi on idee, milline oleks lihtne ja mugav stend ?

15.05.2014 17:53 m2ger kirjutas:

... , hoiustamiseks on minicrip ja karbid, et püsiksid aastaid nagu uued. ...

m2ger, mul on hetkel ÄA nurgakeses seesugune teema:
ÄA: Kogumisraamid prosede kollektsionäärile vm sarnasele tegelasele.
Ole hea kae järele ja ütle kas oled huvitet või on Sul nüüdseks mingi oma hea lahendus.
Kommentaarid: 27 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 25
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
sama123
HV veteran

liitunud: 20.03.2009




sõnum 26.04.2016 19:02:29 vasta tsitaadiga

Lugesin kunagi ühest venelasest kes kogus inteli extrem seria töötavaid süsteeme, nii laua kui mobiilseid. Palju oli huvitavaid pilte, kas aga extrem seeria alagas P4 3,06 socket 478 või extreme 955 socket 775?
Kommentaarid: 23 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 22
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rewer
HV Guru
rewer

liitunud: 31.08.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 26.04.2016 23:33:36 vasta tsitaadiga

Minu teada esimene Extreme Edition oli Pentium 4 Extreme Edition 3.2 GHz socket 478 2MB cache/800MHz FSB/HT/Gallatin. Socket 478 oli ka veel 3.4GHz mudel.
Socket 775 Pentium 4 EE olid 3.4GHz(Gallatin), 3.46GHz(Gallatin), 3.73GHz(Prescott-2M). Lisaks Pentium EE(2tuuma+HT) 840 3.2GHz(Smithfield), 955 3.46GHz(Presler) ja 965 3.73GHz(Presler). Edasi siis juba Core2 Extreme.

Üldiselt suhteliselt vähe levinud kuna olid väga kallid.
Kommentaarid: 1296 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 917
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Zorg
Batareimees

liitunud: 06.04.2002




sõnum 30.10.2016 01:26:59 vasta tsitaadiga

Võiks miskit vahetada. kui herr m2ger veel protsessoritega tegeleb.
_________________
Protsessorid mis mul juba olemas
Kommentaarid: 140 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 126
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Kustav
HV veteran
Kustav

liitunud: 15.09.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 24.11.2022 20:28:47 vasta tsitaadiga

Veidikene aega hiljem...

Uus nimi aga haigusest ei ole võitu saanud.

Hetkel on lootus see talv arvutustehnikaga hullata ( seni on garaaž olnud hobiauto pärusmaa aga seekord olen sisse seadmas endale sobivat nurka, kus kokku kogutud tehnikat testida ja uurida täpsemalt ).

Võin ka siin kajastada piltidega ja jutuga oma tegemisi, iseasi kas keegi viitsiks lugeda mu mõtteid ja tegemisi.

Ja küsimus, kas on kindlad asjad mida soovite näha, kiiruse testid, superpi vms..

_________________
Kogun arvuti protsessoreid, kui teil leidub kuskil mõni, siis hea meelega võtan vastu icon_smile.gif
Kommentaarid: 168 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 154
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Zorg
Batareimees

liitunud: 06.04.2002




sõnum 24.11.2022 22:54:22 vasta tsitaadiga

Mind huvitab pigem see mis prosed sul kogus. Nii et kui oled vahepeal midagi juurde saanud siis täida tabelit icon_biggrin.gif
_________________
Protsessorid mis mul juba olemas
Kommentaarid: 140 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 126
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Kustav
HV veteran
Kustav

liitunud: 15.09.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 25.11.2022 08:13:12 vasta tsitaadiga

Zorg kirjutas:
Mind huvitab pigem see mis prosed sul kogus. Nii et kui oled vahepeal midagi juurde saanud siis täida tabelit icon_biggrin.gif


Ikka olen juurde saanud, ei ole olnud aega täita, aga kuskil 20-30 uut kindlasti.

Mul ei olnud ennem kohta kus tegeleda asjaga, tuppa ma neid ei too, lapsed teevad 1-0 kohe icon_biggrin.gif

Hetkel mõtlen kuidas normaalselt hoiustada neid, proovin erinevaid suuremaid mündialbumi lehtesid, et saaks ilusti vaadata ja uurida, see kasti majandus ei ole jätkusuutlik.

6 aastat tagasi oli viimane postitus ja sellest ajast peale olen üritanud vaheldumisi tegeleda rahulikumal ajal prosedega, et vähemalt tabelisse panna, aga tunne on nagu orav rattas, täiesti pöörane.
Näiteks selle ajajooksul on juhtunud järgmist: üks maja ehitatud, abiellutud, 2 last on juba mõistlikus vanuses, mitu astet karjääriredelil, uue kodu ostmine ja 101 muud pisiasja ja reaalselt ei ole oma haigust unustanud või ükskõikseks jäänud, lihtsalt ei ole sellist aega ega tihti ja jõudu ja mahti. Küll rajasin endale "arvutitoa" oma maja sisse, aga see 1.5km praeguset kodust ja päris raske oli õhtul peale päeva tralli ja laste magama minekut sinna minna, üldjuhul ei jõudnudki ja ka garaaž on seal, samuti auto kallale ei jõudnud.
Aga panin tähele, et 2 korrust allpool olevas garaaži jõuan ja viitsin ka õhtul minna ja talv läbi on "soe", auto sain eelmine talv valmis ehitatud.
Kuna auto on valmis siis ta magab natukene kaugemal olevas garaažis talveund ja alla garaaži üritan enamvähem hubast olemist korraldada, külmkapi, kohvimasina jne lisadega kohta, kus õhtul kui lapsed magavad viitsin minna "nokkima". Ehk see talv on arvutustehnika päralt. Muidugi igapäev sinna ei jõua, aga eeldan, et järgmise nädala lõpuks on enamvähem valmis asi.
Kõike arvutustehnikat ei mahu siia, on korralik kogus kaste ootamas avastamist..

Lihtsalt huvitav, kas inimestel on huvi nn blogi stiilis lugeda ühe "haige" tegemistest oma "koopas" või kogu maailm on juba tiktaki ja juutuubi lainel ja keegi lugeda ei viitsigi.

Igatahes lisan ka mõned fotod, siis on põnevam lugeda, mingihetk otsin vanematest seadmetest vahepealseid etappe ka, hetkel ennem tööpäeva ei ole aega, saaks ehk sellegi postituse valmis ennem kui pisipere ärkab icon_biggrin.gif

Oma arvuti toa kolimine on lõpusirgel, vaja veel natukene koristada, aga üldpildis 90% kraamist pakitud ja viidud.


Siin pmst tühi, arvuteid ei hakanud hetkel kaasa tirima, kuurist tõin teist samapalju veel tuppa hiljem, hetkel jäävad nad ootama, kui paari kasti haaval mu garaaži jõuavad.


Nüüd alguses võimatuna tunduv mõte, betoon põrandaga garaaži oma olemine..
Siin juba riiul paigas ja mingi kogus asju kastidena paigas.


Asju on palju..


Siin tõin ühe kirjutuslaua ja vaatasin kuidas on, samuti panin 1 pika ledlambi ka peakohale, et koguaeg ei oleks tunne nagu solaariumis..



Siis sai lisakülmkapp toodud, et sügavkülm oleks ka kodule lähemal, ülemine osa on tühi, aga eks sinna saab nüüd kalja ja näksi koguda, panin ka teise kirjutuslaua paika ja riiumi seina oma nn mängunänniga, mida peaks ka harvendama.
Hetkel vasakpoolne 27" moluga panen nn garaaži arvuti kokku, hetkel vanakooli q8400 775 baasil (täpsemad andmed hiljem kui peaks juttu tulema) kui nõrgaks jääb siis peab kangema ja uuema panema. Selle arvuti mõte on tabelit uuendada, skriine ja asju kiirelt liigutada mõnupulgaga ja skännimised.. Vasakul ja loodetavasti varsti organiseeritud riiulile lähemal "testi" laud, 24" molu hetkel seal, kus saaks vanatehnikat uurida ja pildistada ja muid veidrusi teha.




Eesti elu nagu Taavi Libe saates, segamini ja "reaalne" icon_biggrin.gif

_________________
Kogun arvuti protsessoreid, kui teil leidub kuskil mõni, siis hea meelega võtan vastu icon_smile.gif
Kommentaarid: 168 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 154
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
taavi
HV veteran

liitunud: 04.02.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 25.11.2022 12:14:20 vasta tsitaadiga

Kustav kirjutas:
...kas keegi viitsiks lugeda mu mõtteid ja tegemisi...


jah
Kommentaarid: 60 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 55
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Zorg
Batareimees

liitunud: 06.04.2002




sõnum 25.11.2022 12:21:39 vasta tsitaadiga

taavi kirjutas:
Kustav kirjutas:
...kas keegi viitsiks lugeda mu mõtteid ja tegemisi...


jah



X2

_________________
Protsessorid mis mul juba olemas
Kommentaarid: 140 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 126
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
marxveix
HV Guru
marxveix

liitunud: 01.05.2004




sõnum 01.12.2022 12:49:47 vasta tsitaadiga

Zorg kirjutas:
taavi kirjutas:
Kustav kirjutas:
...kas keegi viitsiks lugeda mu mõtteid ja tegemisi...


jah



X2


X3

Endal ka kraami natuke jagub, vanu prosesi sinna 500 kanti.
Kommentaarid: 306 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 267
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ionic
HV vaatleja

liitunud: 27.02.2004




sõnum 01.12.2022 16:54:35 vasta tsitaadiga

marxveix kirjutas:
Zorg kirjutas:
taavi kirjutas:
Kustav kirjutas:
...kas keegi viitsiks lugeda mu mõtteid ja tegemisi...


jah



X2


X3

Endal ka kraami natuke jagub, vanu prosesi sinna 500 kanti.

X4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Kustav
HV veteran
Kustav

liitunud: 15.09.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 02.12.2022 07:52:40 vasta tsitaadiga

01.12.2022
Ei ole garaaži vahepeal sattunud, või noh ikka olen, aga ühteteist võtmas või viimas.
Täna käisin kuuris (nagu reaalne kuur, soditäis, ämbike ja natukene puid) võluvelgi müügiks võtmas ja nägin 5-te väga nukras seisus kaste, korpused olid metalliks määratud, kuna natukene aega oli, siis kiskusin tühjaks ja viskasin autosse, et kodus täpsemalt uurida.
Kahjuks jäi telefon koju ja pilte ei teinud aga korralikud ämbikupesad ja tolmurullid..

Toas olles kui ühe plika sai magama ja mu kohustused hetkel lõppesid siis ei andnud enam rahu, tahaks näha mida oma "punkrisse" vedasin, kell muidugi 22.00 läbi aga mõtlesin, et lähen ja teen paar pilti ka, et pärast toas rahulikult googeldada mis asjad need täpsemalt on.

Millegagi tuua ei olnud, siis panin 2 penoplastist alusele ja nii nad mu lauale jõudsid:


775 plaat
Alustasin igavamast, tundub suht mõttetu plaat - ei tekitanud mingeid emotsioone, vast ei ole mõtet isegi testida:






Tegu siis Gigabyte GA-965G-DS3 ja toetab Celeron D 326 kuni Core™ 2 Extreme QX6800 ehk siis 533-1066 siini.
Mälu oli tagasihoidlikud ADATA 2x2GB DDR2
https://www.gigabyte.com/Motherboard/GA-965G-DS3-rev-10#ov

Endale tundub jube tuttav nimi, ilmselt omanud analoogset plaati minevikus, või lihtsalt kõik gigabyte plaadid väga sarnase nimega.

Kui keegi arvab, et tal just selline plaat puudu võime kokkuleppele saada, visuaalselt tundus terve.


K-Arvutisalongi "APOLLO" jäänused

Räsitud valge korpuse sees paistis emaplaat kui ka videokaart sees olevat - ahjaa toited olid ka kõigil küljed ja fdd+cdrom+mõni hdd. Kartulisalongi arvutil oli muidugi võimas codegen 350W!



Kohe olid karjumas suured punnis konded, muidu erakordselt ilusat värvi trükkplaat (piltide pealt ei paista see päris selline sügav sinine nagu oli).
Kuna konded punnis siis ilmselt rändab kohe "katkiste plaatide kasti", vaevalt see remonti väärt on.
Punnis konded:

Tagasihoidlikud 2x256mb DDR-400 mälud, mis ilmselt tolle aja kohta täitsa ok:



Tegu siis ASRock P4V88 - üsna asjalik S478 plaat, toetab pea kõiki prosesid (Prescott 800, HT), 8xAGP ja 2xSata isegi.

https://www.asrock.com/mb/via/p4v88/


Südameks Intel Pentium 4 3.0GHz - https://www.cpu-world.com/sspec/SL/SL7PM.html


Graafikakaart:



Minu jaoks igav ja 0 emotsiooni, Sapphire radeon 9550 256mb, ilmselt suurem osa on sellist kaarti omanud või kasutanud.
https://www.gpuzoo.com/GPU-Sapphire/Radeon_9550_256_MB.html


Huvitav jahutus

Kui kaane maha võtsin hakkas kohe silma jahutus, mida igapäev ei näe ja Inteli plaadile omast radikat.


Kogu arvuti nägi selline välja:

Artic Cooling Freezer 7 LP: https://www.quietpc.com/ac-freezer7lp

Emaplaat siis Intel DG41TY - https://www.intel.com/content/www/us/en/products/sku/37164/intel-desktop-board-dg41ty/specifications.html
Mälu oli peal tagasihoidlikud 1GB pulgad.

CPU oli levinud - parandage mind kui eksin, aga Intel Core 2 Duo E6320 https://www.cpu-world.com/sspec/SL/SLA4U.html



Väga kerge, ootasin palju raskemat aga sellel nagu ei olegi kaalu, täitsa huvitav kuidas selline asi jahutada suudab.





MSI KM2M COMBO MS-6738
https://www.msi.com/Motherboard/KM2M_ComboL/support - huvitav plaat, kindlasti mingihetk testin ära.
Mälu oli samuti tolle aja kohta ok : 2x256mb PC2700.



Siit kastist pidin taplema suure ämblikuga - nii umbes 5cm paksuperseline, õnneks külm ilm oli ta uimaseks teinud, aga komponendid annavad aimu millises kastis nad olid:





Minu üllatuseks ja rõõmuks oli proseks keraamiline Athlon 1400MHz A1400AMS3C - https://www.cpu-world.com/CPUs/K7/AMD-Athlon%201400%20-%20A1400AMS3C.html



Tundub nagu tegu oleks mänguri arvutiga
Et tegu on mänguri kastiga reetsid juba uhked IDE kaablid ja vinge TT jahutus, ilmselt LED-iga ja Temp anduriga??





6600GT AGP:)
Videokaart oli ka üks minu lemmikutest (nostalgia mõttes parim aeg - vähemalt mis puudutas arvutiga mängimist teistmelisena):


Selline jõud vajas ka lisatoidet:



Emaplaat ise on ASUS A7V8X-X - täitsa ok plaat, kangemal variandil olid ka SATA-d.
Asuse kodulehel nii vanu asju ei ole kenasti väljas aga mingit infot siiski leidub https://www.asus.com/supportonly/a7v8xx/helpdesk_cpu/ ja siit leiab samuti http://www.motherboard.cz/mb/asus/A7V8X-X.htm


Kes teab mis jahutusega tegu, see võib kirjutada, ise esimese 20sekundiga googlest ei leidnud, kell hiline ja uneaeg ammu, ei ole motti uurida hetkel.

Termopastaga ei ole ka kokku hoitud icon_biggrin.gif


Minu jaoks põnevam osa oli aga siiski see, mis jahutuse all peidus oli:
Ja ei pidanud pettuma, mänguri arvutile kohane 2GHz Semptron - https://www.cpu-world.com/CPUs/K7/AMD-Sempron%202800+%20-%20SDC2800DUT3D%20(SDC2800BOX).html


Kui postituse alguses ilutses 01.12.2022 siis nüüd lõppu võib julgelt 02.12.2022 panna.

Prosedega väga seotud ei olnud, aga mõtlesin lihtsalt jagada natukene, mulle vanatehnika meeldib.

_________________
Kogun arvuti protsessoreid, kui teil leidub kuskil mõni, siis hea meelega võtan vastu icon_smile.gif
Kommentaarid: 168 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 154
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
FDDR6
HV kasutaja
FDDR6

liitunud: 29.10.2021




sõnum 02.12.2022 11:41:40 vasta tsitaadiga

Nice! icon_biggrin.gif Hobbi on oluline! Never give up beer_yum.gif
Kommentaarid: 44 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
der hammer
HV Guru
der hammer

liitunud: 05.10.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 02.12.2022 12:45:52 vasta tsitaadiga

Kunagi olid P965 chipiga DS3 ja DS4 plaadid väga hinnatud OC tegelaste poolt kuna kui üldiselt kannatasid selle ajastu plaatide FSB (front side bus) ~450mhz siis Gigabyte plaadid olid legendaarsed sellega, et kannatasid tihti üle 500mhz kiirusi. Mul oli DS4 ja E6300 mis tiksusid 7x515mhz ehk 3605mhz peal mis oli sel ajal ikka vägev jõudlus. 6600GT on ka legendaarne mid-ranger mis oli kiirem kui tal mingit õigust selle jaoks oli.

Jätka samas vaimus, täitsa põnev lugeda.

_________________
Tere.
Kommentaarid: 145 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 1 :: 127
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Kustav
HV veteran
Kustav

liitunud: 15.09.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 02.12.2022 17:11:59 vasta tsitaadiga

02.11.2022

Tagasi garaazi, kuna eile olid asjad just jääkülmast autost pärit, siis ei tasunud neid tööle panna ja noh, samuti mu aeg hakkas unele liiga tegema.

Täna mõtlesin ära proovida, kas pilti võtavad ette või mitte.


Ei anna ka rahu see TT jahutus, teen paremad pildid ja ehk leian lõpuks millega tegu.



Muideks sellel TT jahutil ei ole temp andurit, vaid saab sealt kruviaugust kiirust reguleerida ja asi töötab ilusti või noh, lärmakalt icon_lol.gif



kas MSI soc a võtab pildi ette ???

Võtsin 2 mälu 2x256mb ddr ja mõtlesin, et panen üks rohelisse ja teine musta, aga must ei tahtnud minna ja siis sain aru, miks selle plaadi nimi on combo, rohelised ddr ja mustad sdram.

Noored kes ei ole kursis siis sdrami ühendus natukene teistsugune


Loodan, et toide veab ikka välja icon_rolleyes.gif :


ei saa pilti ette... vendid töötavad, kõlar ka ei piiksu. icon_evil.gif


Järgmiseks proovin soc A Asusega, sama jama, kõik vurrid töötavad, pilti ei ole..


Garaazis on väga valge, aga oli näha, et TT jahutil LED-id vaikselt põlevad, panin tule kustu ja olin väga rahul!

See TT jahuti on ikka tuus küll, tol ajal nimetati selliseid asju pedemajakateks vms, aga tuleb hoopis välja, et to soc.a mängurimasin oli kõvasti ajast ees icon_biggrin.gif

Kuna pilti ei tulnud, siis proovisin teist video, to 9550 ja.. sellel ka sinine led icon_biggrin.gif panin tuled kohe kustu, et seda nautida, heli oli muidugi vanadele vurridele vastav icon_lol.gif


No okei, miski ei toimi, võtsin teise molu ja abi ei miskit.
Vahepeal proovisin ka vanemat toidet ja kahtlustasin vga kaablit...



Proovisin siis Inteli 775 ja sellega välistasin monitori ja kaabli mure, testida ei viitsi, aga sai sildi külge, et bios ok, hetkel sellest piisab.



Kui kellelgi selline Inetli plaat just puudu on, siis võite kirjutada icon_smile.gif

Nüüd mõtisklen, mis küll nende soc.a plaatidel häda, aga hetkel vast ei hakka süvenema, garaazis +9c ja radika unustasin tuua, ehk siin oleku aeg on kergelt piiratud näppude külmumise pärast.
Eks peab hakkama mälusid proovima jne.


Prose juttu ka:

Kuidas teised kogujad oma cpu-sid hoiavad/ladustavad?
Hetkel proovisin mündialbumi lehte, tunduvad suht okei, prooviks ostsin:



Ise tahaks ikka aegajalt lapata ja vaadata, siis endal peas mõlgubki, et kole äge oleks kui oleks paksud albumid, kõik pesad (socketite kaupa) eraldi albumites kiirköitjaga kinni.. või on paremaid ideid?


Hetkel garaazi ukse juures ootamas üks natukene põnevam arvuti, paistab olevat socket 478 Inteli plaat, huvitavad mälud ka sees icon_wink.gif
Mis täpsemalt seal on, see võiks lähipäevil selguda, panen pilti ka, kuiva teksti ei viitsi keegi lugeda niikuinii:



Tegelikult on seda kraami päris palju mida peaks katsetama ja proovima, kas kohe vanarauda või endale/müüa/jagada.

Ideeliselt võin seda kõike teiega aegamööda jagada ja kui saan oma prosed organiseeritud siis saab ka prose juttu teha ja uusi isendeid tutvustada mis kätte juhtuvad (niimoodi oli see teema alguses - kohe varsti 10a tagasi).

Ahjaa, õigekirja hulludele, nii pikki postitusi tehes tõesti ei viitsi üle lugeda ja see ei olegi vast tähtis siin.

_________________
Kogun arvuti protsessoreid, kui teil leidub kuskil mõni, siis hea meelega võtan vastu icon_smile.gif
Kommentaarid: 168 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 154
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rewer
HV Guru
rewer

liitunud: 31.08.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 02.12.2022 19:27:39 vasta tsitaadiga

See TT jahutus huvitav jah, minu teooria on et see ise moditud. Radikas pakun Volcano 8(SE) + 60mm to 80mm vendiadapter + 80mm vent(TT või mingi muu tootja?) ja TT A1457 grill.
Kommentaarid: 1296 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 917
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jarlog
HV vaatleja
jarlog

liitunud: 04.07.2016




sõnum 11.04.2023 20:27:08 vasta tsitaadiga

Kui su google tabeli kiirelt üle käisin märkasin, et sul Xeon E5620 puudu.

2tk oleks Tallinnas anda, 2010 Mac Pro seest.

_________________
Ceterum autem censeo Carthaginem esse delendam
Kommentaarid: 12 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
marxveix
HV Guru
marxveix

liitunud: 01.05.2004




sõnum 12.04.2023 00:27:24 vasta tsitaadiga

jarlog kirjutas:
Kui su google tabeli kiirelt üle käisin märkasin, et sul Xeon E5620 puudu.

2tk oleks Tallinnas anda, 2010 Mac Pro seest.


Kui kahte pole vaja teema algatajal siis ühest oleks ilmselt huvitatud.
Kommentaarid: 306 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 267
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Raud »  Protsessorid »  M2gra cpu haigus mine lehele eelmine  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.