Avaleht
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika »  Google Pixel märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 41, 42, 43 ... 63, 64, 65  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale. Teata moderaatorile
otsing:  
NATAS999
HV Guru

liitunud: 02.04.2007




sõnum 30.11.2022 07:19:53 vasta tsitaadiga

oma raha eest head on ainult need a mudelid. tavalised ja pro'd ikka kõvasti ülehinnatud.
_________________
"Kuidas on see hea?"
-Auto kirurgia kliinik
Kommentaarid: 41 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 39
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Draqula
HV Guru

liitunud: 29.10.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 30.11.2022 09:55:10 vasta tsitaadiga

Gap kirjutas:
Kahju et eestis see Google nii võõras on neile icon_neutral.gif mulle õudsalt meeldivad need google pixel telefonid ,kuuldavasti on ka väga head föönid oma raha eest icon_rolleyes.gif Ei tea kas on lootust et lähiajal elisa v telia ka need endale müüki võtavad ? Samas müüakse ka igasugust muud pahna igasugu pocophoned ja xiaomid ja muu hiina träni icon_smile.gif


Teoorias võiks olla Pixel super - Google ise ja otse toimetab, no bloat, nagu Apple ja iPhone.

Reaalsus on see, et uuendused tulevad küll kiirelt ja pikalt (toe pikkuse osas tundub küll uueks etaloniks kippuvat Samsung), aga vähemalt mulle on mulje jäänud, et igasugu jamasid (mida kahjuks ka väga kiirelt ei kiputa lahendama) on ikka rohkem kui näiteks sama hinnaklassi Samsungide puhul.
Kas Pixel lihtsalt pole Google jaoks piisavalt oluline, et sellesse panustada? Tundub nagu kasutamata võimalus suurepäraseks tooteks.
Kommentaarid: 42 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 34
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dogbert
HV Guru
Dogbert

liitunud: 03.05.2004



Online

sõnum 30.11.2022 10:59:51 vasta tsitaadiga

NATAS999 kirjutas:
oma raha eest head on ainult need a mudelid. tavalised ja pro'd ikka kõvasti ülehinnatud.

IMHO, Pixel 3 oma esialgu telefoni kohta tol hetkel parima ja siiani väga hea kaameraga, mis 2019. aasta jaanuari lõpus sai 600€ eest ostetud ja siiani kõlbab kenasti kasutada, on küll ära tasunud ennast. Midagi polnud üle hinnatud.
Suvel tegi veel aifõunidele õhtuhämaras pildistamisel silmad ette.

4. kasutusaasta hakkab lõppema varsti. Nutitelefonidest pole mul seni ükski nii kaua kasutuskõlblikuna püsinud, talumatult aeglaseks järjest uuenevate äppide jooksutamisel on kõik eelnevad jäänud juba paariaastase või isegi lühema kasutusajaga.
See teeb kaheaastase kasutuse kohta ~300€, mis on sisuliselt sama eelnevate odavama otsa telefonide hindadega. Ainult et ükski neist ei olnud uuena, 2 ega 4 aasta vanusena nii hea.

a-seeria ostul ei näe praeguse mulje põhjal küll mingit mõtet, kui tavaline mittepro sisuliselt sama hinnaga kätte tuleb.

_________________
Tee inimesele lõke ja tal on soe üheks päevaks, pista ta põlema ja tal on soe elu lõpuni. (Terry Pratchett)
e.k spikker: muhk on kumer, lohk on nõgus.
Kommentaarid: 33 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 32
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
NATAS999
HV Guru

liitunud: 02.04.2007




sõnum 30.11.2022 11:28:16 vasta tsitaadiga

6a 380€, 6 mitte pro 500 ja 7 mitte pro 700. oma 4a ostsin 365 eest veidi üle aasta tagasi. 400 on minu jaoks absoluutselt kõige ülemisem piir, millest üle ei lähe. 350 on okei hind telefoni eest.

6 mitte pro eest veerand raha juurde panna ja üle piiri minna mina mõtet ei näe. 7a väljas pole ja 700 telefoni eest on ilmselgelt liiga palju.

ei leia lihtsalt, et 700 eurone telefon midagi 300-350 euri eest rohkem teeb. päeva lõpuks on sul ikkagi taskus android kõikide oma heade, veade ja totrustega.

_________________
"Kuidas on see hea?"
-Auto kirurgia kliinik
Kommentaarid: 41 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 39
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
RedFusion
HV kasutaja
RedFusion

liitunud: 14.12.2009




sõnum 04.12.2022 14:16:50 vasta tsitaadiga

Tanel kirjutas:
Kusjuures ülaltoodud Google support lingilt võis lugeda, et teise riigi SIM kaardiga võib 5G toimida soovitud riigis.
Toodi Belgia-Saksa näide. Ehk antud juhul Rootsi SIM kaardiga võib Google 5G Eestis toimida.
Keegi võiks ära proovida ja teada anda icon_biggrin.gif

Vot nii kaugele ei viitsiks minna. Siis enne juba ostaks muu telefoni. Vägisi tundub, et kui Google'l meie turust suva on, ei kipu väga nende telefoni ostma ka. Kaamera osas jällegi keeruline võrdväärset isendit leida, mingid OnePlusid ei ole ligilähedased. Tarkvaraliselt samas närvi ajavaid veidrusi viskab sisse küll ja vahel jookseb nii lootusetult kokku, et peab restardi tegema. Noh, 3 aastat vana Pixel 3a ka muidugi icon_rolleyes.gif

Kellelgi kogemust, et kuidas odavama (nt 1-2a vana mudel) iPhone'ga võrdluses on need "Pixel a" mudelid? Kaamera vist üsna samast klassist, aga ekraan, tarkvara, kiirus jne?
Kommentaarid: 8 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Prillpapa
HV kasutaja

liitunud: 04.06.2022




sõnum 05.12.2022 08:25:32 vasta tsitaadiga

RedFusion kirjutas:
Kaamera osas jällegi keeruline võrdväärset isendit leida, mingid OnePlusid ei ole ligilähedased.

Ei ole ühtegi Pixelit ise kasutanud aga häid kaameratelefone tundub siiski jaguvat https://www.dxomark.com/smartphones/
Endal saab kohe Huawei P30 Pro aastat 3 kasutamist täis, ja ei ole veel mingit tunnet-vajadust väljavahetamise järele. Sai samuti just kiidetud kaamera pärast valik tehtud ning ei ole pidanud pettuma.
Pixel telefonide ülevaated läbi aegade on jätnud aparaadist pigem ülehinnatud mulje, kus üritatakse müüa just Google brändi, umbes nagu Apple IPhone ainult erinevalt õunast on Androidi maailmas valikut ja konkurentsi jalaga segada ja Pixel on parimal juhul omadustelt tugev keskmik aga pisut ülepakutud hind rikub sellegi ära.

_________________
---
Kommentaarid: 15 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 15
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
crycx
HV vaatleja

liitunud: 06.04.2012




sõnum 05.12.2022 08:37:56 vasta tsitaadiga

Prillpapa kirjutas:
RedFusion kirjutas:
Kaamera osas jällegi keeruline võrdväärset isendit leida, mingid OnePlusid ei ole ligilähedased.

Ei ole ühtegi Pixelit ise kasutanud aga häid kaameratelefone tundub siiski jaguvat https://www.dxomark.com/smartphones/
Endal saab kohe Huawei P30 Pro aastat 3 kasutamist täis, ja ei ole veel mingit tunnet-vajadust väljavahetamise järele. Sai samuti just kiidetud kaamera pärast valik tehtud ning ei ole pidanud pettuma.
Pixel telefonide ülevaated läbi aegade on jätnud aparaadist pigem ülehinnatud mulje, kus üritatakse müüa just Google brändi, umbes nagu Apple IPhone ainult erinevalt õunast on Androidi maailmas valikut ja konkurentsi jalaga segada ja Pixel on parimal juhul omadustelt tugev keskmik aga pisut ülepakutud hind rikub sellegi ära.


Siin sa küll eksid, Pixel 6 puhul on tegemist väga hea kaameraga telefoniga, mis P30 pro-le teeb silmad ette (naisel P30 pro). Kas oled näiteks vaadanud, mis hinnaklassis telefonidele on veekindlus ? Minu isiklik arvamus aastase kasutuse puhul on see, et tegemist on ühe parima telefoniga ja kindlasti järgmiseks võtan ka Pixel telefoni. Olen varasemalt kasutanud Samsungi S - seeria telefone ja proovinud ka Oneplus telefone.
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 14
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Prillpapa
HV kasutaja

liitunud: 04.06.2022




sõnum 05.12.2022 08:52:45 vasta tsitaadiga

Tundub tõsi, gsmarena võrdluspiltide järgi Pixel 6 paistab vägagi tasemel, samas P30 Pro vs Pixel 6 on paar aastat mudelite vahet, ja mobiiliilmas on paar aastat juba nagu terve inimpõlv icon_smile.gif
Mäletan 2019 kui uue telefon järele vaatasin oli Pixel ka võrdluses aga jäi siiski kõrvale..

_________________
---
Kommentaarid: 15 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 15
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ollaz
HV veteran
Ollaz

liitunud: 04.01.2008




sõnum 05.12.2022 10:05:48 vasta tsitaadiga

Prillpapa kirjutas:
Pixel telefonide ülevaated läbi aegade on jätnud aparaadist pigem ülehinnatud mulje, kus üritatakse müüa just Google brändi, umbes nagu Apple IPhone ainult erinevalt õunast on Androidi maailmas valikut ja konkurentsi jalaga segada ja Pixel on parimal juhul omadustelt tugev keskmik aga pisut ülepakutud hind rikub sellegi ära.

Arvasin ka eelnevalt sama. Teadsin vaid, et kaamera teeb mingit musta maagiat, mida teised ei suuda.
Peale P7 ostu arvamus muutus väga tugevalt - selle telefoni kasutajakogemus on ikkagi üllatav kohati. Mitte, et teised valikud oleks halvad, lihtsalt teistsugune. Aga selleks peab ise telefoni kasutama, et sellest aru saada.
Kommentaarid: 83 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 57
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Robska
HV kasutaja
Robska

liitunud: 07.10.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 05.12.2022 21:38:24 vasta tsitaadiga

Ollaz kirjutas:

- selle telefoni kasutajakogemus on ikkagi üllatav kohati. Mitte, et teised valikud oleks halvad, lihtsalt teistsugune. Aga selleks peab ise telefoni kasutama, et sellest aru saada.


näiteks? Ise 6a omanik paar kuud ja mingit wow effekti küll pole, enne seda oli zenfone 8 . Sõrmejälje lugega on rämps( viimati hea oli vist mingi xiaomi ja huaweil, mis nagu 99% töötas), küljenupud ebamugavad(ehk odava ümbrise süü aga ilma ümbriseta ei saa - võite soovitada häid), waze hädad? pole kindel kas auto või telefoni häda. kuna ma olen väga iizi user siis rohkem hetkel vist ei oska kurta icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 17 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 17
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dogbert
HV Guru
Dogbert

liitunud: 03.05.2004



Online

sõnum 06.12.2022 10:11:26 vasta tsitaadiga

Ütleme nii, et a-seeria on algusest peale olnud ikkagi säästumudel. Sellel pole kunagi mingit wow-effekti olnud ega tõenäoliselt ei tule ka. icon_lol.gif
Nime poolest on küll justkui Pixel ja ehk on kaamera omajagu parem kui teistel sama hinnaklassi säästukatel, aga mingit wow-d ei maksa temalt lisaks sellele oodata. See ongi tema ainus wow, nii paljukest kui teda on.

Pixel 3 sõrmejäljelugeja aga on küll ideaalne - mugavas kohas (taga), kiire, täpne, töötab alati. Ainult päris märja näpuga ei toimi.
Uuematel mudelitel sõrmejäljelugeja kolimisest klaasi alla see vaevalt paremaks minna sai.

_________________
Tee inimesele lõke ja tal on soe üheks päevaks, pista ta põlema ja tal on soe elu lõpuni. (Terry Pratchett)
e.k spikker: muhk on kumer, lohk on nõgus.
Kommentaarid: 33 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 32
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
alpha
Kreisi kasutaja
alpha

liitunud: 04.12.2002




sõnum 06.12.2022 10:40:16 vasta tsitaadiga

taga asuv sõrmejäljelugeja on no-no
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
NATAS999
HV Guru

liitunud: 02.04.2007




sõnum 06.12.2022 10:44:50 vasta tsitaadiga

mis asi see telefonil üldse wow on. ma saan aru c.a. 15 aastat tagasi oli wow - suur pilt, nuppe pole, teeb väga häid pilte/videoid, navi, kompass, nett, mängud/äpid/kräpid, güroandurid/kiirendusandurid. esimest korda sellist aparaati nägid, oli wow, praegu on see kõik täiesti tavaline ja enesest mõistetav.

alpha kirjutas:
taga asuv sõrmejäljelugeja on no-no
miks?
_________________
"Kuidas on see hea?"
-Auto kirurgia kliinik
Kommentaarid: 41 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 39
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Draqula
HV Guru

liitunud: 29.10.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 06.12.2022 11:06:25 vasta tsitaadiga

Sest taga asuv sõrmejäljelugeja on kõige ebamugavam, eeldab telefoni kätte võtmist.
Kõige mugavam on minu kogemuses Sony küljel power nupul lugeja.
Ekraanis asuv on ka ok.

Enam väga autohoidikut ei kasuta, kuid varem oli see eriti nõme, et kui autohoidikus telefon lukku läks siis pidi selle sealt eemaldama taga asuva lugeja kasutamiseks.
Kui telefon on laual siis tahaks märguande korral kiirelt vaadata, mis saabus. Küljel või ekraanis lugeja korral ei pea telefoni kätte võtma, taga asuva korral peab.
Kommentaarid: 42 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 34
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
NATAS999
HV Guru

liitunud: 02.04.2007




sõnum 06.12.2022 11:55:07 vasta tsitaadiga

icon_eek.gif otsime lahendustele probleeme. nojah, kuidas kellelegi. mulle meeldib just taga. taskust võttes lugeja kohe sõrme all ja telefon lahti selleks ajaks, kui ekraan nähtavale jõuab, ei pea mingit näpuakrobaatikat korraldama ega pöidlaga mingit nuppu/kohta otsima hakkama.

autohoidikus kas laadib või näitab wazet, esimesel juhul pole üldse vaja telefoni lukust lahti teha ja teisel juhul ei lähe telefon nagunii lukku. roolis olles tegele liiklemisega, mitte ära noki telefoni!!!

_________________
"Kuidas on see hea?"
-Auto kirurgia kliinik
Kommentaarid: 41 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 39
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
DigeBeni
HV Guru
DigeBeni

liitunud: 06.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 06.12.2022 12:10:19 vasta tsitaadiga

Mis kellelegi meeldib või ei meeldi on muidugi iseasi, kuid küljel asuv lugeja on kindlasti optimaalsem, sest on ligipääsetavamas kohas olenamata, kuidas telefoni kasutada ja seetõttu on see ka minu eelistus.
_________________
Kommentaarid: 193 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 5 :: 160
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Sold OUT
no credit
Sold OUT

liitunud: 29.07.2002




sõnum 06.12.2022 12:36:42 vasta tsitaadiga

Kas Pixel ikka veel ei oma näotuvastust?
_________________
People have been calling for a month and we've been sold out for a week or so.
Kommentaarid: 92 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 1 :: 79
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Arx07
HV veteran
Arx07

liitunud: 08.01.2003




sõnum 06.12.2022 13:02:31 vasta tsitaadiga

alpha kirjutas:
taga asuv sõrmejäljelugeja on no-no

Maitse asi, mu arust on kõige mugavam, täpselt õiges kohas - mobla kätte võttes kohe pilt ees v.a kui näpp sitane.


viimati muutis Arx07 06.12.2022 13:04:12, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
alpha
Kreisi kasutaja
alpha

liitunud: 04.12.2002




sõnum 06.12.2022 13:03:59 vasta tsitaadiga

näotuvastus on sõrmejäljelugejast kõvasti mugavam
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Arx07
HV veteran
Arx07

liitunud: 08.01.2003




sõnum 06.12.2022 13:04:57 vasta tsitaadiga

alpha, pole kunagi proovinud, aga juba kujutan ette kui hästi ta pimedas töötab...
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
stks
HV kasutaja
stks

liitunud: 28.01.2007




sõnum 06.12.2022 13:30:21 vasta tsitaadiga

Arx07 kirjutas:
alpha, pole kunagi proovinud, aga juba kujutan ette kui hästi ta pimedas töötab...

Täpselt sama hästi kui sõrmejälg pimedas

_________________
Minu loogika jääb minu loogikaks
Kommentaarid: 25 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 23
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dogbert
HV Guru
Dogbert

liitunud: 03.05.2004



Online

sõnum 06.12.2022 18:40:48 vasta tsitaadiga

Draqula kirjutas:
Sest taga asuv sõrmejäljelugeja on kõige ebamugavam, eeldab telefoni kätte võtmist.
Kõige mugavam on minu kogemuses Sony küljel power nupul lugeja.
Ekraanis asuv on ka ok.

Enam väga autohoidikut ei kasuta, kuid varem oli see eriti nõme, et kui autohoidikus telefon lukku läks siis pidi selle sealt eemaldama taga asuva lugeja kasutamiseks.
Kui telefon on laual siis tahaks märguande korral kiirelt vaadata, mis saabus. Küljel või ekraanis lugeja korral ei pea telefoni kätte võtma, taga asuva korral peab.

Autohoidikus kasutamiseks on driving mode, see ei pane midagi lukku. Ja kui Waze, Maps vm navi on ees, siis see ka ei pane.
Muul ajal kasutangi telefoni käes, nii et lugeja jääb automaatselt näpu alla. Power-nupul olev lugeja veel kõlbaks ka kuidagi, aga pöidlajälg ei ole see kõige etem, sest kipub rohkem ära kuluma ja tihemini viga saama kui teiste sõrmede omad.
Kui lugeja on aga ekraani all, siis on samuti ainus ekraani poole jääv sõrm pöial. Ma üldse ei imestagi, et lugeja ei taha töötada sellega.

Ma saan muidugi aru, et kui telefon on lumelabida-mõõtu, siis eelistatakse seda laua peal kasutada ja mitte käes. Pixel on aga väga mugavalt ühe käega kasutatav ja istub väga hästi just käes.

Sold OUT kirjutas:
Kas Pixel ikka veel ei oma näotuvastust?

Ikka on olemas, lihtsalt sõrmejäljelugeja seal taga on mugavam kasutada ja ma ei tea, kui turvaline see näotuvastus on. Mingi suva larhvi peale ei taha, et mu telefon lukust lahti läheks.

Pixel 4 oli radariga, nii et näotuvastusel oli lamedale 2D pildile lisaks ka sügavus olemas, nii et tõenäoliselt turvalisem.

_________________
Tee inimesele lõke ja tal on soe üheks päevaks, pista ta põlema ja tal on soe elu lõpuni. (Terry Pratchett)
e.k spikker: muhk on kumer, lohk on nõgus.
Kommentaarid: 33 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 32
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
NATAS999
HV Guru

liitunud: 02.04.2007




sõnum 06.12.2022 19:34:57 vasta tsitaadiga

4a korjati mingi uuendusega näotuvastus ära
_________________
"Kuidas on see hea?"
-Auto kirurgia kliinik
Kommentaarid: 41 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 39
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ollaz
HV veteran
Ollaz

liitunud: 04.01.2008




sõnum 06.12.2022 21:45:08 vasta tsitaadiga

Uutel on näotuvastus siiski 2D, sügavust ei mõõda. Hämaras töötab väga okeilt, kottpimedas tõesti ei saa aru.

Robska kirjutas:
näiteks? Ise 6a omanik paar kuud ja mingit wow effekti küll pole, enne seda oli zenfone 8 . Sõrmejälje lugega on rämps( viimati hea oli vist mingi xiaomi ja huaweil, mis nagu 99% töötas), küljenupud ebamugavad(ehk odava ümbrise süü aga ilma ümbriseta ei saa - võite soovitada häid), waze hädad? pole kindel kas auto või telefoni häda. kuna ma olen väga iizi user siis rohkem hetkel vist ei oska kurta icon_biggrin.gif

Näiteks see, et kui ma satun võõras keeles olevale lehele või keegi saadab mulle arusaamatu sõnumi, pakub telefon kohe, et äkki ma vajan tõlget (ja seal samas rakenduses!). Samuti kuulub selle võimekuse alla ka võõras keeles videole reaalajas subtiitrite tõlkimine (jälle, sõltumata rakendusest). Ma ei ole teadlik, kas seda teistel telefonidel ka leidub. Taskulambi jaoks ei pea midagi muud tegema kui koputama kaks korda vastu telefoni tagust. Kui sa käitud päevast päeva mustriga (nt tööle jõudes paned telefoni hääletuks ja töölt tulles vahetad tagasi), pakutakse automatiseerimist. Ühtlasi on see seni ainus telefon, kus "at a glance" normaalselt töötab, ilma, et sellele palju mõtleks. Shazami ma enam ei kasuta, sest seda tehakse automaatselt ja kuvatakse juba lockscreenil hetkel kõlav lugu.

On ka mitmeid isikliku eelistuse funktsioone, näiteks haptic feedback on palju normaalsem kui telefonidel, mida varem olen omanud (kus olen selle ka suht kohe välja lülitanud). Kaamera on seni ilmselt kõige suurem üllataja.

Helistab-kirjutab sõnumeid nagu iga teine telefon. Sõrmejälje lugeja on kehvemapoolsem, kui teistega võrrelda. 5G meie maal ei toimi, kuigi ühtegi mõjuvat põhjust pole. OnePlusil ja iPhonel olev vaigistusnupp võiks olemas olla. Ideaalne see seade kindlasti pole. Aga tarkvaraliselt üks normaalsemaid. Kes väljamaal käib, siis leidub ka mitmeid kõnefunktsioone. Need Eestis muidugi ei tööta. Google VPNi ka Eestis tasuta ei anta.
Kommentaarid: 83 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 57
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Draqula
HV Guru

liitunud: 29.10.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 07.12.2022 11:06:56 vasta tsitaadiga

Dogbert kirjutas:
Draqula kirjutas:
Sest taga asuv sõrmejäljelugeja on kõige ebamugavam, eeldab telefoni kätte võtmist.
Kõige mugavam on minu kogemuses Sony küljel power nupul lugeja.
Ekraanis asuv on ka ok.

Enam väga autohoidikut ei kasuta, kuid varem oli see eriti nõme, et kui autohoidikus telefon lukku läks siis pidi selle sealt eemaldama taga asuva lugeja kasutamiseks.
Kui telefon on laual siis tahaks märguande korral kiirelt vaadata, mis saabus. Küljel või ekraanis lugeja korral ei pea telefoni kätte võtma, taga asuva korral peab.

Autohoidikus kasutamiseks on driving mode, see ei pane midagi lukku. Ja kui Waze, Maps vm navi on ees, siis see ka ei pane.
Muul ajal kasutangi telefoni käes, nii et lugeja jääb automaatselt näpu alla. Power-nupul olev lugeja veel kõlbaks ka kuidagi, aga pöidlajälg ei ole see kõige etem, sest kipub rohkem ära kuluma ja tihemini viga saama kui teiste sõrmede omad.
Kui lugeja on aga ekraani all, siis on samuti ainus ekraani poole jääv sõrm pöial. Ma üldse ei imestagi, et lugeja ei taha töötada sellega.

Ma saan muidugi aru, et kui telefon on lumelabida-mõõtu, siis eelistatakse seda laua peal kasutada ja mitte käes. Pixel on aga väga mugavalt ühe käega kasutatav ja istub väga hästi just käes.
(...)


Eks jah, sõltub kuidas keegi kasutab. Laual on telefon mul umbes 45kraadi all juhtmevabal laadimisalusel ning nimetissõrmega või pöidlaga väga mugav ekraani korraks puudutada, et näha telefoni jõudnud teadet.
Autohoidik, nagu varem ütlesin, kaasajal pole väga teema enam sest Android Auto. Varem oli hoidik.
Kommentaarid: 42 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 34
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika »  Google Pixel mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 41, 42, 43 ... 63, 64, 65  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.