Avaleht
uus teema   vasta Tarkvara »  Tarkvara »  1 virtuaalse ekraani osa oleks seotud füüsilise ekraaniga ja mõlemad peavad näitama sama pilti märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale. Teata moderaatorile
otsing:  
brixxx
Lõuapoolik
Lõuapoolik
brixxx

liitunud: 04.01.2012




sõnum 28.11.2022 23:15:37 1 virtuaalse ekraani osa oleks seotud füüsilise ekraaniga ja mõlemad peavad näitama sama pilti vasta tsitaadiga

Minu küsimus on, et kui on olukord:
* On ultrawide monitor ja telekas.
* Display Settingutes näitab ultrawide monitor on 1 ja telekas 2.
* Kui kasutan nt. tööriista DisplayFusion ja UltraWide monitorist teen kaks virtuaalset ekraani osa ehk tekib 1.1 ja 1.2.

Minu küsimus on, kas on võimalik kuidagi näitama panna virtuaalne ekraani osa 1.2 ja füüsiline ekraan telekas 2 sama pilti ehk dubleerida pilti?
Ultrawide 1 monitor ja teleka monitor 2 saab küll sama pilti näitama panna, aga mitte virtuaalset ekraani osa 1.2 ja telekat monitori 2 sama pilti kuvama. Vähemalt ma ei oska sellist olukorda tekitada.


viimati muutis brixxx 29.11.2022 00:45:54, muudetud 2 korda
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
OPollo
Kreisi kasutaja

liitunud: 23.12.2016




sõnum 28.11.2022 23:30:16 vasta tsitaadiga

Kui see töötab, saab sul ühest monitorist nii öelda "2", sealt edasi on juba lihtne "ühte" monitori sheerida mirror modes.
https://www.kennylowe.org/en/blog/ultrawide-monitors-and-screensharing
Kommentaarid: 7 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 6
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
brixxx
Lõuapoolik
Lõuapoolik
brixxx

liitunud: 04.01.2012




sõnum 29.11.2022 00:53:49 vasta tsitaadiga

See tundub asjalik soovitus, kuid ma ühendan arvuti telekaga juhtmeta. Ma näen sel juhul kuvab mul ainult display settingutes 2 füüsilist ekraani mida on võimalik sama pilti kuvama panna. Kuid seda lahendust ma ei leidnud, et oleks võimalik ühelt ekraanil tekitatud ühte virtuaalset ekraani osa kuvama ka telekas, et neid ei saa ma ühendada sama pilti näitama.

Kas see on üldse võimalik või mitte? Selle kohta ma infot ei leidnud.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Tarkvara »  Tarkvara »  1 virtuaalse ekraani osa oleks seotud füüsilise ekraaniga ja mõlemad peavad näitama sama pilti
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.