Avaleht
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika »  Google Pixel märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 39, 40, 41 ... 63, 64, 65  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale. Teata moderaatorile
otsing:  
tauio111
HV vaatleja
tauio111

liitunud: 23.10.2010




sõnum 24.11.2022 20:05:30 vasta tsitaadiga

pois11 kirjutas:
tauio111 kirjutas:
Sain täna Pixel 7ga Telia VoLTE (ja VoWIFI) külge, tundub, et nad võtsid Whitelistingu lõpuks maha.

Rootita seadmel oleks siis vaja carriersettings uuendust Google (koostöös Teliaga) poolt, et VoLTE nupp ilmuks - aga seda vast niipea ei tule.


Väga huvitav info, viska paar pilti ka avakuvast siia.






Ma pole päris kindel mida sa piltide all ootasid aga siin need on
Kommentaarid: 7 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pois11
HV Guru

liitunud: 11.10.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 24.11.2022 20:28:45 vasta tsitaadiga

Mõtlesin üleval ribal levi tugevuse kõrval näha WoWIFI märki aga sain nüüd aru, et seda ei kuvata.

Teema tundub põnev. Aga peale rootimist siis enam uuendusi ei tule. Kuidas on lood smartID`ga?
Kommentaarid: 103 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 100
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
tauio111
HV vaatleja
tauio111

liitunud: 23.10.2010




sõnum 24.11.2022 20:33:17 vasta tsitaadiga

pois11 kirjutas:
Mõtlesin üleval ribal levi tugevuse kõrval näha WoWIFI märki aga sain nüüd aru, et seda ei kuvata.

Teema tundub põnev. Aga peale rootimist siis enam uuendusi ei tule. Kuidas on lood smartID`ga?

Uuendada saab ikka, lihtsalt pead rooti maha võtma enne uuendust ja pärast tagasi panema. Ma uuendan käsitsi.
gpay ja kõik muu töötab, tuleb paar asja läbi teha ennem.
Kommentaarid: 7 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tanel
HV Guru
Tanel

liitunud: 30.09.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga Online

sõnum 24.11.2022 20:37:15 vasta tsitaadiga

Kuna Galaxy S10+ andis merevees otsad, kasutan nüüd kunagi ammu ostetud Google Pixel 5 varutelefoni.
Hea kompaktne ja suurepärase ekraaniga telefon, kui nüüd saaks veel kõik funktsioonid ka tööle icon_biggrin.gif

_________________
NordVPN tarkvara nüüd soodsamalt
HV valuutakalkulaator
Kommentaarid: 461 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 12 :: 7 :: 356
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Dogbert
HV Guru
Dogbert

liitunud: 03.05.2004




sõnum 25.11.2022 10:22:36 vasta tsitaadiga

Just, Pixelid on olnud sellise paraja suurusega mitte-labidad ja enamusel on ekraanid olnud väga head (*a variantide kohta ei tea), kaameratest rääkimata. Ja bloatimata puhas Android ja bootloaderi lahtilukustamise vabadus on ka väärtused, millest mööda ei saa vaadata.
Kui nüüd tõesti VoLTE ka (vähemalt rootiga) käima saab esialgu Telia võrgus, aga loodetavasti võtab Elisa ja TELE2 ka eeskuju sellest enne 3G võrgu mahavõtmist, siis pole ka edaspidi Pixelitega probleeme.

Igatahes väga positiivne uudis.

_________________
Tee inimesele lõke ja tal on soe üheks päevaks, pista ta põlema ja tal on soe elu lõpuni. (Terry Pratchett)
e.k spikker: muhk on kumer, lohk on nõgus.
Kommentaarid: 33 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 32
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
DigeBeni
HV Guru
DigeBeni

liitunud: 06.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 25.11.2022 11:06:05 vasta tsitaadiga

'custom' lahendustega on nii mõndagi tööle saadud ka varem, kuid see tegevus on alati väga "as is" ja ei saa absoluutselt kindel olla, kuidas toimib või kui kauaks seda jagub.

Piisab, et mingi pisike muudatus tehakse mõne osapoole poolt ja kogu värk taas enam ei toimi icon_rolleyes.gif

Entusiasti jaoks hea võimalus oma telefoniga mängida, kuid keskmise telefonikasutaja jaoks suuremas plaanis täiesti kasutu teema.

_________________
Kommentaarid: 193 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 5 :: 160
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
NATAS999
HV Guru

liitunud: 02.04.2007




sõnum 25.11.2022 12:16:09 vasta tsitaadiga

kunagi kümmekond aastat tagasi sai mängitud nende custom asjadega, isegi vist hiljem ka mingi cyanogenmod asja proovitud, custom launcherid, rootimisied/juutimised ja alati kippus telefon peale neid customiseerimisi kinni kiiluma, mis ei olem meeldiv, kuna telefon peaks olema ikkagi töökindel asi, mis täiesti suvalises kohas ja hetkel, mil seda kõige enam vaja on, ära ei minesta.
_________________
"Kuidas on see hea?"
-Auto kirurgia kliinik
Kommentaarid: 41 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 39
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Supiplex
HV veteran
Supiplex

liitunud: 11.12.2002




sõnum 26.11.2022 11:37:48 vasta tsitaadiga

Kallid sõbrad, ma oletan, et te ei oma Google Pixel sarja telefone. Kas te olete mõelnud, et võiks postitada rohkem teemasse $MINU_TELEFON? Igaühel on ümberlükkamatu õigus vinguda enda ostetud tehnika üle, aga siin huku ja hävingu kuulutamine ja entusiastide peksmine ehk ei ole see, mida avaliku foorumi hea tava ette näeb? Lisaks on see üsna tüütu lugemine.
_________________
The young lady had an unusual list,
Linked in part to a structural weakness.
She set no preconditions.
Kommentaarid: 38 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 34
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
NATAS999
HV Guru

liitunud: 02.04.2007




sõnum 26.11.2022 11:48:10 vasta tsitaadiga

pixel 4a ei ole google pixel seeria telefon? okei, ju siis.
_________________
"Kuidas on see hea?"
-Auto kirurgia kliinik
Kommentaarid: 41 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 39
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
DigeBeni
HV Guru
DigeBeni

liitunud: 06.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 26.11.2022 12:38:14 vasta tsitaadiga

Supiplex, ei saa kahjuks su repliigi mõttele pihta, et mida täpselt sa siit teemast lugeda siis soovid?

Operaatorite toe puudumine on ju konkreetne fakt ja suuresti peamiseks probleemiks antud telefoni kasutusele võtmisel või suisa eelistamisel ja vähemalt mulle tundub üsna asjakohane teema arutluseks.

Entusiastidele pole siin ju keegi saba peale astunud või ma saan millestki valesti aru? Juhul, kui pidasid silmas minu öeldut, siis ma lihtsalt nentisin taaskord fakti, et see kontingent ei mängi kahjuks suuremas plaanis märgatavat rolli toe tekkimisel, sest pole kinni nii palju tehnilises lahenduses, kui osapoolte omavahelises soovis ärilises plaanis koostööd teha.

Samuti ei soovi keskmine kasutaja oma telefoni rootida või veelvähem mingi alternatiivse tarkvaraga varustada, enamik pole isegi neist võimalustest teadlik, seega nuta või naera, kuid need võimalused ei muuda kahjuks olukorda.

Mul on korduvalt olnud tõsine plaan Pixel oma põhitelefoniks muuta (kui see veel Nexuse nime kandis, siis paar mudelit olid ka kasutuses), kuid kahjuks olen pidevalt põrganud mingi sarnase probleemi otsa ja seetõttu plaanist loobunud.

Kui see mõjub kellelegi justkui viimsepäeva kuulutamisena, siis väga kahju, kuid ma pigem eelistan reaalsusele näkku vaadata ja näha seda sellisena nagu see on, mitte luua mingeid illusioone ja neisse armudes ennast ja teisi petta.

_________________
Kommentaarid: 193 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 5 :: 160
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Pindit
HV vaatleja

liitunud: 04.01.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 26.11.2022 14:52:17 vasta tsitaadiga

DigeBeni kirjutas:
Supiplex, ei saa kahjuks su repliigi mõttele pihta, et mida täpselt sa siit teemast lugeda siis soovid?

Operaatorite toe puudumine on ju konkreetne fakt ja suuresti peamiseks probleemiks antud telefoni kasutusele võtmisel või suisa eelistamisel ja vähemalt mulle tundub üsna asjakohane teema arutluseks.

Entusiastidele pole siin ju keegi saba peale astunud või ma saan millestki valesti aru? Juhul, kui pidasid silmas minu öeldut, siis ma lihtsalt nentisin taaskord fakti, et see kontingent ei mängi kahjuks suuremas plaanis märgatavat rolli toe tekkimisel, sest pole kinni nii palju tehnilises lahenduses, kui osapoolte omavahelises soovis ärilises plaanis koostööd teha.

Samuti ei soovi keskmine kasutaja oma telefoni rootida või veelvähem mingi alternatiivse tarkvaraga varustada, enamik pole isegi neist võimalustest teadlik, seega nuta või naera, kuid need võimalused ei muuda kahjuks olukorda.

Mul on korduvalt olnud tõsine plaan Pixel oma põhitelefoniks muuta (kui see veel Nexuse nime kandis, siis paar mudelit olid ka kasutuses), kuid kahjuks olen pidevalt põrganud mingi sarnase probleemi otsa ja seetõttu plaanist loobunud.

Kui see mõjub kellelegi justkui viimsepäeva kuulutamisena, siis väga kahju, kuid ma pigem eelistan reaalsusele näkku vaadata ja näha seda sellisena nagu see on, mitte luua mingeid illusioone ja neisse armudes ennast ja teisi petta.


Kasutan Pixel 7 Pro ja mind huvitab kohe väga - millest ma olen ilma jäänud või mida ma ei saa kasutada selle "Operaatorite toe puudumine" pärast? Jutustage mulle palun... Mida saab iga teise mittepixliga rohkem või paremini???
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
NATAS999
HV Guru

liitunud: 02.04.2007




sõnum 26.11.2022 15:23:55 vasta tsitaadiga

saad nautida suurepärast 2g kõnekvaliteeti, mis kõlab nagu kortermajas kostab ülemine naaber vannis pea vee all sinu korterisse.
_________________
"Kuidas on see hea?"
-Auto kirurgia kliinik
Kommentaarid: 41 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 39
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Gap
HV Guru
Gap

liitunud: 20.03.2006




sõnum 26.11.2022 15:45:14 vasta tsitaadiga

NATAS999 kirjutas:
saad nautida suurepärast 2g kõnekvaliteeti, mis kõlab nagu kortermajas kostab ülemine naaber vannis pea vee all sinu korterisse.



See on ikka väga kummaline... sa ostad endale võtame nt sellesama google pixel 7 telefoni, mis ei ole just kõige odavam ja mingi kesklassi telefon ? on selle hind ikkagi päris kõrge ja pro mudel veel kallim siis sa ei tea seda volte ja mis iganes kõne kvaliteedi asja ja siis saad telefoni mille kõnekvaliteet on nagu räägiks ma ei tea 25 asstat tagasi oleva nokia 5110-ga ? icon_lol.gif Miks neid siis siin müüakse kui see kõnekvaliteet teie jutu järgi nii halb on ?
Kommentaarid: 20 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 16
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
NATAS999
HV Guru

liitunud: 02.04.2007




sõnum 26.11.2022 15:57:53 vasta tsitaadiga

praegu veel 3g, sellega pole häda miskit.
_________________
"Kuidas on see hea?"
-Auto kirurgia kliinik
Kommentaarid: 41 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 39
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
tauio111
HV vaatleja
tauio111

liitunud: 23.10.2010




sõnum 26.11.2022 18:46:43 vasta tsitaadiga

Gap kirjutas:
NATAS999 kirjutas:
saad nautida suurepärast 2g kõnekvaliteeti, mis kõlab nagu kortermajas kostab ülemine naaber vannis pea vee all sinu korterisse.



See on ikka väga kummaline... sa ostad endale võtame nt sellesama google pixel 7 telefoni, mis ei ole just kõige odavam ja mingi kesklassi telefon ? on selle hind ikkagi päris kõrge ja pro mudel veel kallim siis sa ei tea seda volte ja mis iganes kõne kvaliteedi asja ja siis saad telefoni mille kõnekvaliteet on nagu räägiks ma ei tea 25 asstat tagasi oleva nokia 5110-ga ? icon_lol.gif Miks neid siis siin müüakse kui see kõnekvaliteet teie jutu järgi nii halb on ?

Kõnekvaliteet vist nii väga reaalselt kedagi ei huvitagi, pigem on asi selles, et 3G pannakse kinni ja 2G võrk võib üpris küsitav olla. See võib juba mõjutada 112 numbrile helistamise ligipääsu jms, just sellepärast on oluline, et 100% telefonidest suudaks VoLTEt kasutada. Suur osa probleemist on muidugi VoLTE kui standardi enda kujundus mis üldse lubas sellisel olukorral tekkida.
Kommentaarid: 7 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Supiplex
HV veteran
Supiplex

liitunud: 11.12.2002




sõnum 26.11.2022 22:26:59 vasta tsitaadiga

DigeBeni kirjutas:
Supiplex, ei saa kahjuks su repliigi mõttele pihta, et mida täpselt sa siit teemast lugeda siis soovid?

Operaatorite toe puudumine on ju konkreetne fakt ja suuresti peamiseks probleemiks antud telefoni kasutusele võtmisel või suisa eelistamisel ja vähemalt mulle tundub üsna asjakohane teema arutluseks.

Entusiastidele pole siin ju keegi saba peale astunud või ma saan millestki valesti aru? Juhul, kui pidasid silmas minu öeldut, siis ma lihtsalt nentisin taaskord fakti, et see kontingent ei mängi kahjuks suuremas plaanis märgatavat rolli toe tekkimisel, sest pole kinni nii palju tehnilises lahenduses, kui osapoolte omavahelises soovis ärilises plaanis koostööd teha.

Samuti ei soovi keskmine kasutaja oma telefoni rootida või veelvähem mingi alternatiivse tarkvaraga varustada, enamik pole isegi neist võimalustest teadlik, seega nuta või naera, kuid need võimalused ei muuda kahjuks olukorda.

Mul on korduvalt olnud tõsine plaan Pixel oma põhitelefoniks muuta (kui see veel Nexuse nime kandis, siis paar mudelit olid ka kasutuses), kuid kahjuks olen pidevalt põrganud mingi sarnase probleemi otsa ja seetõttu plaanist loobunud.

Kui see mõjub kellelegi justkui viimsepäeva kuulutamisena, siis väga kahju, kuid ma pigem eelistan reaalsusele näkku vaadata ja näha seda sellisena nagu see on, mitte luua mingeid illusioone ja neisse armudes ennast ja teisi petta.


Hetkel kordub siin teemas viimased 3 kuud sama jutt, mis hakkab ära tüütama. Ma tahaks telefonist rääkida icon_smile.gif

Aga alustame algusest. 3G ja 4G on data jaoks ja ei kanna üldse kõnet, v.a. 4G peal erilahendus VoLTE. Kellel pole VoLTE-t, need räägivad siiamaani, aastal 2022 kõik oma kõned 2G peal maha. See toimib siiani suurepäraselt, seega ei juhtu 3G sulgemisel kõnedega absoluutselt mitte midagi. Olid enne 2G peal, on edaspidi 2G peal. Mina, NATAS999 ja enamus eestlasi räägib praegu ka 2G otsas. Ühe korra roamingus ja levi piirimaal juhtus lihtsalt halb kvaliteet olema, sest raadio ei röökinud mastini välja või vastupidi.

Äge oleks ka VoLTE-t saada, kahjuks Elisa sunnik ei pea rentaabliks Pixeli tuge integreerida. Seni tuleb rootida ja häkkida, mille jaoks see teema siin eksisteeribki. Aga 3G sulgemisel pole kõnedega mitte mingit pistmist.

_________________
The young lady had an unusual list,
Linked in part to a structural weakness.
She set no preconditions.
Kommentaarid: 38 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 34
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
NATAS999
HV Guru

liitunud: 02.04.2007




sõnum 27.11.2022 09:10:11 vasta tsitaadiga

ehk selgitad, kuidas siis kõne alustades muutub levi "pulkade" juures tähis lte pealt 3g peale ja kui üks moment kõne kvaliteet eriti pasaks läheb, on 3g tähis muutunud 2g peale?

lisaks

https://digitark.telia.ee/era/enamus-telia-mobiilikliente-naudib-uue-konesidetehnoloogia-voimalusi/

tsitaat:
„VoLTE (voice over LTE ehk kõned 4G võrgus) tähendab lühidalt seda, et mobiilikõned toimuvad mobiilioperaatori 4G võrgus, mitte vanemates 2G ja 3G võrkudes.

_________________
"Kuidas on see hea?"
-Auto kirurgia kliinik
Kommentaarid: 41 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 39
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mihkel7
Kreisi kasutaja

liitunud: 23.10.2012



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 27.11.2022 10:16:28 vasta tsitaadiga

Hästi palju on arvamusi, eeldamisi aga kas keegi ka teab täpselt, ehk töötab antud valdkonnas. Kasutaja "Supiplexi" jutt tundub asjalik aga kas on tõene?
Kommentaarid: 52 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 50
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Supiplex
HV veteran
Supiplex

liitunud: 11.12.2002




sõnum 27.11.2022 10:22:42 vasta tsitaadiga

NATAS999 kirjutas:
ehk selgitad, kuidas siis kõne alustades muutub levi "pulkade" juures tähis lte pealt 3g peale ja kui üks moment kõne kvaliteet eriti pasaks läheb, on 3g tähis muutunud 2g peale?


Ega ma tegelikult ei tea, mis sinu kõnega juhtus, kuna logi ega muud taolist pole. Liikusid levist välja, mast oli üle koormatud, ... Shit happens, eriti välismaal roamingus. Kolisid ühe partner-operatori võrgust teise vms.

NATAS999 kirjutas:
lisaks

https://digitark.telia.ee/era/enamus-telia-mobiilikliente-naudib-uue-konesidetehnoloogia-voimalusi/

tsitaat:
„VoLTE (voice over LTE ehk kõned 4G võrgus) tähendab lühidalt seda, et mobiilikõned toimuvad mobiilioperaatori 4G võrgus, mitte vanemates 2G ja 3G võrkudes.


Loogiliselt õige. VoLTE-ga ei toimu kõned 3G võrgus. Ka ilma VoLTE-ta ei toimu.

_________________
The young lady had an unusual list,
Linked in part to a structural weakness.
She set no preconditions.
Kommentaarid: 38 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 34
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
NATAS999
HV Guru

liitunud: 02.04.2007




sõnum 27.11.2022 10:43:48 vasta tsitaadiga

Supiplex, misasja sa jahud nüüd. ma räägin konkreetselt, et tavaliselt on kõne ajal telefon 3G võrgus, vahest kukub 2G peale ja siis on kõnekvaliteet alla igasugust arvestust. sinu jutt, et 3G võrk on ainult andmeside ja kõnesid seal toimu, on bullshit. tõin ka tsitaadi, kus telekomi firma kirjutab, et kõned toimuvad 3G võrgus.
_________________
"Kuidas on see hea?"
-Auto kirurgia kliinik
Kommentaarid: 41 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 39
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
A.S.
HV Guru

liitunud: 26.10.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 27.11.2022 10:50:15 vasta tsitaadiga

NATAS999 kirjutas:
ma räägin konkreetselt, et tavaliselt on kõne ajal telefon 3G võrgus, vahest kukub 2G peale ja siis on kõnekvaliteet alla igasugust arvestust.

Huvitav, minu suvahiinaka korral pole kõnekvaliteedil absoluutselt mingit vahet, heli on mõlemal juhul täiesti korralik. Kuna aga kodus 3G levi on viletsam, siis kõned kipuvad hakkima, ongi asi jäädavalt 2G peale lülitatud, sest ise ta sinna 2G peale kukkuda millegipärast ei taha.
Kindel, et sul selle 2G peale kukkumisega veel midagi muud ei kaasne?
 
Kommentaarid: 33 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 33
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
NATAS999
HV Guru

liitunud: 02.04.2007




sõnum 27.11.2022 10:55:26 vasta tsitaadiga

mind ausalt öelda absoluutselt ei huvita, mis seal kaasneb või ei kaasne, kõne tuleb katkestada ja uus kõne alustada.
_________________
"Kuidas on see hea?"
-Auto kirurgia kliinik
Kommentaarid: 41 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 39
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
tauio111
HV vaatleja
tauio111

liitunud: 23.10.2010




sõnum 27.11.2022 14:41:00 vasta tsitaadiga

Supiplex kirjutas:
Aga alustame algusest. 3G ja 4G on data jaoks ja ei kanna üldse kõnet, v.a. 4G peal erilahendus VoLTE.

Ja siin on su eksimuse punkt, 3G on viimane generatsioon millel on ka VOICE võimekus, ning see ongi peamiselt kõnede puhul mis ei ole VoLTE peal kasutuses. Mõni vendor ei näita 3G logo levi indikaatori juures. 3G EI OLE DATA ONLY nagu 4g/5g. Järelikult ei toeta su telefon 3G'd kui sa kogueg enda kõnesid 2G võrgus teed kopp.gif

Asi on selles, et 2G võrk võib olla unarusse jäetud ning see lihtsalt mõndades kohtades enam ei levi kus 3G (ja 4G VoLTE) praegu veel levib. Erinevates foorumites on juba näha kuidas mõned Pixeli omanikud ongi ilma kõne võimaluseta kuna paljudes riikides kus Google toe puudumise tõttu VoLTE võimekust pole nagu Kreeka ja Hungari jms on 3G juba kinni ning 2G leviala nende asukohas enam pole.

Neid 3G/2G sunseti ja VoLTE/VoNR asju võiks jagada pigem ikkagi teistes threadides. See siin on spetsiifiliselt Pixel telefonidele mõeldud.
Kommentaarid: 7 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Arx07
HV veteran
Arx07

liitunud: 08.01.2003




sõnum 28.11.2022 07:36:18 vasta tsitaadiga

Tundub, et mu 4a 5G on Telia võrgus ka VoLTE-le ligi lastud thumbs_up.gif
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pois11
HV Guru

liitunud: 11.10.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 28.11.2022 07:39:03 vasta tsitaadiga

Arx07 kirjutas:
Tundub, et mu 4a 5G on Telia võrgus ka VoLTE-le ligi lastud thumbs_up.gif

Tegid siis sama asja, ruutisid ja lisasid manuaalselt VoLTE seaded?
Kommentaarid: 103 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 100
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika »  Google Pixel mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 39, 40, 41 ... 63, 64, 65  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.