Avaleht
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Bitcoin ja muud krüptorahad »  Spekulandid (krüptoturul spekulatsioonide teostamine ja seonduv - mida osta-hoida-müüa-vahetada) NB! Pole finantsnõu! märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 248, 249, 250 ... 276, 277, 278  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale. Teata moderaatorile
otsing:  
rmc
Aeg maha 1p
rmc

liitunud: 28.06.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 17.11.2022 18:08:58 vasta tsitaadiga

caarel, palun viita minu teemavälisele hurjutamisele. Konkreetselt viitan teemas sellele, milline on teemapüstitus ja, kus asuvad teiste teemapüstituste kohad. Ei kirjuta privaadis seetõttu, et nagu näha, siis on teemast mööda postitajaid palju ja hea oleks kui nad kõik saaksid aru, kuhu oma ebateemakohase materjaliga minna võiksid. St. ma reaalselt tõstan teemat rööpasse tagasi.
_________________
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
wirx
HV Guru
wirx

liitunud: 03.08.2002




sõnum 22.11.2022 00:24:02 vasta tsitaadiga

Paistab, et väga palju pole enam jäänud neid inimesi, kes arvavad, et leiavad endast lollima.
Kui võtta siit https://tradingeconomics.com/crypto ette 9 kõige suurema market capiga krüptot, siis neist ainult 3-l on hetkel väärtus suurem, kui turule tulles oli. Bitcoin, Etherum ja Cardano.
Aastases kokkuvõttes on hästi läinud neil, kelle krüpto on alla 70% kukkunud, kuid neid on ainult mõned üksikud.
Nagu välismaalgi, kukuvad ka Eestis kaardimajakesed kokku https://www.postimees.ee/7653410/575-miljonit-dollarit-kadunud-kahte-eesti-kodanikku-kahtlustatakse-ulatuslikus-kruptorahakelmuses
tsitaat:
Tallinnas arreteeriti pühapäeval kaks Eesti kodanikku kahtlustatuna 18 rikkumises krüptorahakelmuses osalemises ja rahapesus kogusummas 575 miljoni USD väärtuses.
Samuti põhjustasid nad ohvrite investeerimise virtuaalvaluuta panka nimega Polybius Bank. Tegelikkuses pole Polybus kunagi pank olnud ega kunagi lubatud dividende välja maksnud. Ohvrid maksid Potapenko ja Turõgini ettevõtetele üle 575 miljoni dollari. Seejärel kasutasid Potapenko ja Turõgin varifirmasid pettusest saadud tulu pesemiseks ning kinnisvara ja luksusautode ostmiseks.

_________________
Laptopid.ee Suur sülearvutite salong, kohapeal 200+ sülearvutit, HV kasutajale 5-10% läpparilt alla!
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
DVDRW
HV Guru
DVDRW

liitunud: 13.10.2003




sõnum 22.11.2022 01:30:02 vasta tsitaadiga

Keep the bad news coming so i can buy more! icon_cool.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jaanjaapan
Kreisi kasutaja
jaanjaapan

liitunud: 25.07.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 22.11.2022 15:46:50 vasta tsitaadiga

DVDRW kirjutas:
Keep the bad news coming so i can buy more! icon_cool.gif


Peale 9.11 uudiseid sai ~63% Binance portfolio-st konverditud BUSD-sse... Kõike ei pannud, sest minesatea, äkki veel kuidagi pöörab tõusuks hoopiski... krüpto alati ju üllatab icon_wink.gif
Botte mul pole + esi kaa kõik tuu aig ei taha Binänce-s ellädai, icon_biggrin.gif sjoga mõtlesi, et ~37% eest jätta on parrais. Kui langeb, (mis juhtus) on veel umajagu püssirohtu olemas, ning kui tõusnud oleks, siis siiski pisi-kasud sees. icon_razz.gif
Nüüd eile kuulasin kuulujutte, kuna klassikud ütlevad, et need, kes uudiseid loevad, jäävat lootusetult hiljaks, sest esimesed siis juba kasseerivad tulusi icon_lol.gif
Coin Bureau kõneles, et Cardano öko-süsteem loovat nüüd uut stabel-coini icon_idea.gif - (USDA) + ERGO ka olevat sama süsteemi coin. Seega on kaevur mul juba ette ära õigele coinile kütma tuunitud - ERG thumbs_up.gif + Büroo ennustab ADA-ökosüsteemile hääd 2023-me icon_razz1.gif Viimati ju esigi see pulli-coin, koerane Dodge sörkis ADA-st mööda, peale Musk-i Twitterisse sink-in sisenemist, nii, et konvertisin endalegi sjod jälledat peni-lõusta münti. Mis teha kui edu oli nii inetu logoga icon_rolleyes.gif
Nüüd aga, et olla varakult õiges - kiir-paadis tegin pool Dodge ADA-ks tagasi + konvertisin hetkel soodsa musta reede tüüpi hinnaga ~10% BUSD-d kaa ADA-ks juurdegi, sest kopka-büroo tuuberid ennustavad ADA-le tuult tiibu ja võtsin suts, kuniks veel odavalt saab. - NB! - Pole finants-nõu, ka mulle öeldi sama seal videos icon_cool.gif
Sry Alpine Motosport! - vahetasin su tõukenidki Santose vastu icon_redface.gif - Santos FC tõukenit kaa nüüd nii odavalt sai, et sai pisut konverditud - küll Ladina - Ameerika fännid ta välja päästavad! Suvel kunagi, kui ma ta avastasin, oli Santos päeva suurim tõusja, ja lemparite alla ma ta siis ka lisasin. Siis üldse jalka tõukenid üksteise võidu tõusid, olid vist suured võistlused... Varsti ju jälle uued jalka eventid tulemas ning tõus peab tulema. Kord ütlesin, et lootus sureb viimasena uhkelt! Seepeale vastati, et eiei, see venkude ütlus ja eestlaste versioon olevat hoopis:" Loll loodab lõpuni." icon_rolleyes.gif
Suts Monerotki vahetasin, siin kaas-foorumlased hindavad selle privaatsust, ehk pätikas coin. thumbs_up.gif
Õnneks mai mäleta kesse pagan siin suvel Near-i soovitas, jutuga, et sinna on nii ullult pappi alla taotud, et see lihtsalt ei saa feilida. Lõpuks peale FTX-i pauku seletavat videot vaadates nägin, et ka Near sellele FTX-i pundile üsna near ehk lähedal, near mis near + SOL, olin ikka loll, et neid nii kaua hoidsin... logo vist liialt meeldis vms icon_lol.gif Hävinguga ETH-i konvertisin lõpuks.
Nüüd olevat nii, et rahvas withdrawib omi coine kõikvõimalikest exchange-dest ja kas läheb midagi veel uppi? + nagu vähe veel oleks, polevat ka FED oma isu veel täis saanud icon_exclaim.gif icon_question.gif
Mõtlen, et präägu kogu see rahvas ootab põhja ning keegi ei osta, kuniks siis jällegi mõni miljardär teeb korraliku ostu põhjast (nagu ikka rikkamad saavad parema diili ja rikkamaks) ning siis ülejäänud avastavad, et põhi on maha magatud ja läheb pisikeseks FOMO ralliks, siis veits kukub ning jääb kuhugi odava hinna peale hulpima, seniks kuniks jälle midagi juhtub... põnev on icon_exclaim.gif
Ja teile, need kes siin jälle hakkavad, ala poja, kui närvid ei pea, otsi midagi... Vale puha, see just ongi see, mis teeb elu põnevaks. Vähemalt on siis põhjus miks juua. icon_biggrin.gif
Mul läks just lemmik Valge Strix pekki, mille saaga rullub kõrvalteemas - ei ühtigi pisarat icon_smile.gif Lasen korda teha või ostan mõne MSI või EVGA asemele. Jändamist on, aga ma panen kuni Bull Run-ini välja icon_exclaim.gif Elekter kallis - tulevad paneelid, ööseks ehitan aku + järgmine talv tõmban niidikesi juba troopikast. icon_wink.gif Krüpto toel eelmine talv hunnik bäkkereid elasid!
Eesti vanasõna: Õppustel raske! Lahingus puhta ¤utsis! icon_lol.gif
Peace, out! All the haters around the world boss.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
dex
HV veteran
dex

liitunud: 06.09.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 22.11.2022 15:52:15 vasta tsitaadiga

jaanjaapan, mis mõnusad joogid nii palju optimismi sisendavad?
_________________
Süümi, juumi, makkami ja kui tüüle nakkami...
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
DVDRW
HV Guru
DVDRW

liitunud: 13.10.2003




sõnum 22.11.2022 16:03:56 vasta tsitaadiga

Nüüd võiks hästi kaua olla seal all, siis jõuab mingi aeg kõik palgad ilusti sisse panna ja portfooliot kasvatada. Järgmine macro bullrun saab siis olema magus icon_cool.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jaanjaapan
Kreisi kasutaja
jaanjaapan

liitunud: 25.07.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 22.11.2022 16:17:27 vasta tsitaadiga

dex kirjutas:
jaanjaapan, mis mõnusad joogid nii palju optimismi sisendavad?

Nu nagu ma kõneli, ull loodab lõpuni. icon_biggrin.gif Aga ei, kui pääd silman tuud korgi oma, siis tuud ma ei puudu!
A mis sääl vika kui kopkaid nii pool muidu ossa saab. Kain perra, mida targemad soovitavad + BTC olla kindlapeale minek, et järgmine tipp krüpto-Steav-i tablete järgi tules kevad 2025 96K icon_smile.gif
Ja päälegi mul pole siin säänset raha taan nagu mõnel tõsel krüpto mähtsel.
+ Hää hinnaga osta om ix mõnos icon_wink.gif
NB! Vaja iks kuigivõrd teeman ka nüüd püsida...
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Longero
Aeg maha 20

liitunud: 04.02.2011




sõnum 22.11.2022 19:50:53 vasta tsitaadiga

jaanjaapan kirjutas:

Suts Monerotki vahetasin, siin kaas-foorumlased hindavad selle privaatsust, ehk pätikas coin. thumbs_up.gif

Kui kogu coinimajandus päris kokku ei kuku siis ma olen ka sama meelt, et Monerole tasub panustada... pakun, et teeb ilma veel tulevikus, aga mitte kiirelt. Nagu kuskil öeldi naljaga pooleks "Kas Monero just Bitcoini hinnatasemeni jõuab, aga Bitcoin võib hoopis Monerost allapoole langeda thumbs_up.gif "... vaadates kogu seda Bitcoini läbipaistvust siis ei imesta thumbs_down.gif .
Ma esialgu passin veel hinda, tundub vara osta.
Kui Monero 27 oli siis oli suur plaan soetada, ca kuupalga eest, aga jäi katki see mõte icon_sad.gif .
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jaanjaapan
Kreisi kasutaja
jaanjaapan

liitunud: 25.07.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 22.11.2022 20:47:46 vasta tsitaadiga

Longero, su jutule mõeldes tuligi monero ka listi beer_yum.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
DVDRW
HV Guru
DVDRW

liitunud: 13.10.2003




sõnum 23.11.2022 19:44:53 vasta tsitaadiga

Longero kirjutas:
Ma esialgu passin veel hinda, tundub vara osta.

Ma ostan bitcoini iga kuu niikaua kuni tõuseb põhjast 100%
~50k juures hakkaks välja võtma. Minesatea äkki tuleb lower high ja siis 0
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dreamlover
HV Guru
Dreamlover

liitunud: 21.02.2013



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 23.11.2022 20:28:12 vasta tsitaadiga

eks see null üks hetk ära tuleb. ainus küsimus on , millal icon_smile.gif võib varsti juhtuda, võime ka oma elu jooskul seda mitte näha
_________________
Arvutite ja videokaartide hooldus ja remont
LAUARVUTID
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
OPollo
Kreisi kasutaja

liitunud: 23.12.2016




sõnum 23.11.2022 21:08:16 vasta tsitaadiga

DVDRW kirjutas:
Longero kirjutas:
Ma esialgu passin veel hinda, tundub vara osta.

Ma ostan bitcoini iga kuu niikaua kuni tõuseb põhjast 100%
~50k juures hakkaks välja võtma. Minesatea äkki tuleb lower high ja siis 0

Sellise lähenemise tituleeriks mina küll "ekstreemsuseks" icon_biggrin.gif
Mingi kaine mõistus võiks ju ka oma väljaütlemistes säilida ...
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rmc
Aeg maha 1p
rmc

liitunud: 28.06.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 24.11.2022 01:57:26 vasta tsitaadiga

OPollo, miks peaks inimene väljutama muud kui ta reaalselt õigeks peab. DVDRW on taoliste vaadetega siin juba pikemat aega esinenud. Äkki lased tal teha nagu ta tahab? Su tõmblus ei muuda midagi paremaks. Kui sul on alternatiivset lähenemist paremana pakkuda, siis anna minna, lihtsalt plärtsumist ei taha keegi lugeda.
_________________
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Vondur
Kreisi kasutaja
Vondur

liitunud: 31.01.2006




sõnum 24.11.2022 05:07:02 vasta tsitaadiga

rmc, tundub, et hoopis sina saad plärtsumise eest palka... sind on siin juba liiga palju. Küll mölised valimatult, küll vorbid kaebekirju kõikide peale kes sulle ei meeldi. Tõesti, ära hakkab tüütama see sinu lõputu tige inin. Kuhu teemasse ka ei sattu, oled sina juba ees ja irised kõikide kallal nagu poleks homset. Rahune ükskord maha ja ära tõmble iga postituse peale mis sulle isiklikult ei meeldi.
_________________
Lugupeetud AHV, enne kui vaidlema hakkad, mõtle hästi järgi, kas see ikka on tark mõte...
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rmc
Aeg maha 1p
rmc

liitunud: 28.06.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 24.11.2022 16:10:18 vasta tsitaadiga

Vondur, võid kasutada ignoreerimise nuppu, siis sa ei "sattu" mu postitustele peale. Aga tegelikkus on see, et foorum on täis emotsionaalselt oma usupõhisest seisukohast kinnihoidjaid, kes argumenteerimise ja vastuargumenteerimise asemel "piiblit loevad".

Käesolevalt on sinu plärtsumine eriti arusaamatu, sest OPollo on pidev käesolevast teemast möödapostitaja, seda toksiliselt tõmbleval toonil, ehk ta postitused kuuluvad pigem sinna: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?t=728416

Või sa näed, et tema viimane postitus on mõistlik?
Sisuliselt näed sa imelisel kombel minu "ininat", kuigi tegelikkuses ütlen ma just opollole, et ta ei iniseks taaskord.

_________________
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
OPollo
Kreisi kasutaja

liitunud: 23.12.2016




sõnum 24.11.2022 16:11:29 vasta tsitaadiga

rmc kirjutas:

Sisuliselt näed sa imelisel kombel minu "ininat", kuigi tegelikkuses ütlen ma just opollole, et ta ei iniseks taaskord.

Kustutasid MINU nägemuse ja arusaama, spekuleerisin oma arvates loogiliselt BTC tuleviku üle ...
Palju õnne, on vaid sinu arvamus ja vale arvamus teemast ... Uskumatu vana oled ikka
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rmc
Aeg maha 1p
rmc

liitunud: 28.06.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 24.11.2022 16:15:09 vasta tsitaadiga

OPollo, probleem ei ole minu nägemus vs. sinu nägemus teemast, ent sa võiksid lõpetada selle pideva teiste nägemuse üle tõmblemise. See, et käesolev tsükkel erineb teistest (sh. reaalmaailma majandus on hoopis teine), ei tähenda, et tsükleid poleks.

Proovi lähtekohana aru saada, et oma nägemuse esitamiseks ei pea sa teistega tõmblema, võid seda teha täiesti eraldiseisvalt ja neutraalselt.

Kui näed, et SINU nägemus on nii väga vajalik maailmale, siis võid hakata nt. blogi pidama, siuna seal "lolle" palju tahad..

_________________
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
OPollo
Kreisi kasutaja

liitunud: 23.12.2016




sõnum 24.11.2022 16:25:24 vasta tsitaadiga

Lõpeta ära ... nüüd üritad sa mulle veel selgeks teha, et siinset teemat järgivad roosade prillidega alaealised, kes minu nägemuse peale nutma hakkavad.
Vaadates poliitika, majandus ja viiruste teemat, siis minu sõnavõtud on siin foorumi ühed leebemad.

BTC ei tõuse nii pea kuhugi, kuna nõudlust pole, seoses tänase masuga, mis ei näita vaibumise märke lähemad 3 aastat ! <--- piisavalt teemasse ? Roosad prillid siin kohal võivad saatuslikuks saada teie finatsolukorrale.

tsitaat:
EDIT by Mod: pole mõtet eelmist postitust tsiteerida, nimeleviitamisest piisab kui midagi üldse vaja.

Sea see siin foorumis üldreegliks ja mine modi ka ülejäänud tsiteerijate postitusi siin ! --- USKUMATU vend oled ikka ...


viimati muutis OPollo 24.11.2022 16:37:07, muudetud 1 kord
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
DVDRW
HV Guru
DVDRW

liitunud: 13.10.2003




sõnum 24.11.2022 16:35:06 vasta tsitaadiga

BTC hakkab enamasti tõusma siis kui sa seda kõige vähem ootad. Lõpuks hüppad rongile aga siis tuleb esimene suurem pullback.
Nagu 2019 suvi 3k -> 14k -> 3k Kõik rääkisid 1k-st
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rmc
Aeg maha 1p
rmc

liitunud: 28.06.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 24.11.2022 16:47:48 vasta tsitaadiga

OPollo, teised räuskamist täis teemad ei peaks olema eeskujuks. Justnimelt sellist toksilist tõmblemist ja emotsionaalset usupõhist räuskamist ongi eesmärk vältida.

Lause oli rohkem teemasse küll, ent selline pidevalt samasugusena korduv FUD-ikülv ei ole erilist väärtust lisav, st. võiksid ka mõelda kui palju su postitamine teemasse lisab reaalselt.
Etjah, sõna peaks üleüldse ju võtma siis kui on midagi uut öelda.

EDIT: sinu editiga seoses - sirvi teemat (või pane otsingusse MOD), näed, et olen seda varasemaltki teinud. MOD olen vaid käesolevas alafoorumis ja minuarust on mõttekas, et ei tekitata ei visuaalset ega virtuaalset prügi juurde, vaid sisu on vajaduspõhine. Ühtlasi on see eelmiste postituste mittetsiteerimine, suurte tsiteeritud postituste kärpimine, suurte piltide spoilerisse panek, jne. tavapärane mõistlik foorumikultuur, mis võiks kõigi hügieeni kuuluda.

DVDRW, nõus ja siis kui krüptod taas pulliturul on, kaob siit teemast ka see mõttetu parastamine - seda oli eelmise tsükli korral selgelt näha.

BTW., kellel BNB-d on, siis Binances taas Launchpool laivis olnud mõned nädalad ja Launchpadi tulemas kohe uus token: https://launchpad.binance.com/en/subscription/HOOK_BNB
Tavaliselt on see vähemalt alguses korralikult lendu läinud ning enne sisenemisvõimaluse sulgumist saab vaadata ka, kas ja kui palju oversubscribe-i tehakse, ehk kui palju ületab nõudlus pakkumist ning, kas see jaotub ühtlaselt ka kasutajate peale ära - see tähendab, et võib nö. täispangale panustada ja saada ikkagi minimaalse koguse asja, mis võiks siis nõudluse tõttu veel kõrgemale minna. Mingid paarikümne iksiga asjad on reaalsed... minevik muidugi ei räägi olevikust midagi ja pole investeerimissoovitus, jne.

_________________
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Kristoferr
HV Guru
Kristoferr

liitunud: 26.11.2006




sõnum 24.11.2022 17:34:58 vasta tsitaadiga

Paanikatpostitajatele soovitan teha lihtsad reeglid ja kindlad eesmärgid. Seda raha, mida lähiaastatel vaja läheb, ärge krüptosse pange. Selle raha võite kogumishoiusele või äärmisel juhul mingisse stabiilsesse fondi panna. Siis pole ärevust ja paanikat.
Tuleks endale selgeks teha, et isegi krüptode ema - BTC on suures plaanis alles täiesti beebi ja imikult ei maksa suuri tulemusi oodata.
Arvamusi stiilis "krüpto sureb välja" ma lihtsalt ignoreeriks. Need arvajad ei tea tehnoloogiast mitte per*setki ja kaagutavad igavusest, tähelepanuvajadusest või kurat teab milleks.

Panen teemasse kah, et päris OP ei oleks.
Minu radaril hetkel:
ADA, ETH, BTC, - kindlamad valikud
LINK, KDA, GRT, SOL, FLUX - riskantsemad valikud.
PBX, KDX, - spekulatiivsed valikud

_________________
Ostan 400-650W PSU (Platinum-Titanium)
Liitu Binance'ga
Liitu Honey'ga


viimati muutis Kristoferr 24.11.2022 17:58:30, muudetud 2 korda
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
OPollo
Kreisi kasutaja

liitunud: 23.12.2016




sõnum 24.11.2022 17:44:26 vasta tsitaadiga

Kristoferr kirjutas:

Arvamusi stiilis "krüpto sureb välja" ma lihtsalt ignoreeriks. Need arvajad ei tea tehnoloogiast mitte per*setki ja kaagutavad igavusest, tähelepanuvajadusest või kurat teab milleks.

Krüpto on teerajaja "digital currencile", seega välja ei sure. Aga sellises formaadis, nagu täna see "õhu pealt ratsa rikkaks", sureb kindlasti tänu regulatsioonidele ja krahhidele välja.
Piisab sellest, mitu ja millist poliitikut "piki kella" krahhidega saanud on.
Edit: PS! see on spekulatsioon !
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rmc
Aeg maha 1p
rmc

liitunud: 28.06.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 24.11.2022 17:51:06 vasta tsitaadiga

Palun minge oma jutuga kohasesse teemasse: Krüpto vaidlus, ehk krüptode mõttekus vs. mõttetus (Boom/Moon/Gloom vs. Bust/Dust/Doom - spekulatsioonide loomine)

See on spekulatsioon krüptode elujõulisuse ja mõttekuse/mõttetuse üle, mitte spekulatsioonide teostamise ja seonduva teema.

_________________
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
wirx
HV Guru
wirx

liitunud: 03.08.2002




sõnum 28.11.2022 12:51:06 vasta tsitaadiga

Krüpto saab viimasel ajal pidevalt esiuudisteks, alles oli igapäevaselt meedias juttu 575M€ kadumisest, nüüd koondamistest -
https://arileht.delfi.ee/artikkel/120105494/jarjekordne-eesti-idufirma-koondab-veerandi-oma-tootajatest
Spoiler Spoiler Spoiler


Kuna krüpto saab niivõrd palju meedialt tähelepanu, siis tasub kiirelt rabama hakata, on oodata, et kõik jooksevad kohe ostma icon_lol.gif

_________________
Laptopid.ee Suur sülearvutite salong, kohapeal 200+ sülearvutit, HV kasutajale 5-10% läpparilt alla!
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
caarel
HV kasutaja

liitunud: 08.12.2004




sõnum 29.11.2022 10:25:42 vasta tsitaadiga

Sooviks selle tühistamiskultuuri RMC näol siit ära. See pole enam normaalne. Nagu mingi valvekoer iga OPollo sõnumi peale kraaksumas. Kui inimene ei saa aru, et see koht siin pole vaid tema jaoks, siis see koht pole tema jaoks.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Bitcoin ja muud krüptorahad »  Spekulandid (krüptoturul spekulatsioonide teostamine ja seonduv - mida osta-hoida-müüa-vahetada) NB! Pole finantsnõu! mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 248, 249, 250 ... 276, 277, 278  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa ei või manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.