Avaleht
uus teema   See teema on lukus, sa ei saa siin muuta postitusi või vastata teemale! Uudised »  Pressiteated »  Elisa tõi turule uued 5G nutipaketid, mis aitavad kulutusi kontrolli all hoida ja kaitsevad pahatahtlike veebilehtede eest märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele 1, 2  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale. Teata moderaatorile
otsing:  
Tanel
HV Guru
Tanel

liitunud: 30.09.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga Online

sõnum 09.11.2022 12:09:54 Elisa tõi turule uued 5G nutipaketid, mis aitavad kulutusi kontrolli all hoida ja kaitsevad pahatahtlike veebilehtede eest vasta tsitaadiga


PRESSITEADE - Elisa tõi turule uued 5G toega nutipaketid, mis lisaks ülikiirele võrguühendusele pakuvad mitmesugust kaitset internetis levivate ohtude eest, reisikindlustust ja tasuliste teenuste limiiditeenust. Uued paketid on saadaval kõikidele tänastele ja uutele Elisa era- ning äriklientidele.

„Kevadel esimesena võidetud 5G litsents on Elisal võimaldanud hoogsalt edasi arendada Eesti parimat võrku. Kui suve alguses alustasime klientidele 5G võrgus kodu- ja kontoriinterneti pakkumisega, siis nüüd on rõõm teada anda, et tõime 5G ka nutitelefonidesse. Modernseima 5G võrgu kasutusvõimalused meie klientidele on juba kättesaadavad üle Eesti. Hetkel katabki Elisa ülikiire 5G võrk üle 20% Eesti rahvastikust ning aasta lõpuks tahame katta juba enam kui poole elanikkonnast,“ ütles Elisa Eesti tegevjuht Andrus Hiiepuu.

Uus 5G võrk toob vaieldamatult tehnoloogilise hüppe. Elisa fookus on pakkuda ülikiiret internetti sinna, kus nõudlus ja vajadus selle järele on täna klientidel kõige suurem. 5G levialas asub Elisa pakkuma nii era- kui äriklientidele pakette, mis toovad uuel tasemel piiramatu kiirusega interneti otse nutiseadmesse.
„Nutipakett ei ole enam ammu pelgalt helistamiseks ja interneti tarbimiseks mõeldud teenus – kliendid ootavad ja soovivad enamat. Suve algul uurisimegi klientidelt, mis on nende jaoks oluline ning suur enamus tõdes, et aina tähtsam on täna küberturvalisus ja kulutuste kontrolli all hoidmine. Sellest tulenevalt uuendasime nutipakettide sisu, toomaks klientidele sama hinna eest rohkem vajalikku lisaväärtust, mis kaitseb neid igapäevaselt,“ sõnas Elisa erakliendiüksuse juht Mailiis Ploomann.
Uutes lisaväärtusest pakatavates pakettides on ühe kuutasu eest sees:

• Netivalvur – eraklienditeenus, mis takistab kliendil sattumast pahatahtlikule veebilehele näiteks mõnele lingile, bännerile või reklaamile vajutades ja hoiatab teda võimaliku pahaloomuliku lehekülje külastamise eest.
• STOPP – erakliendi limiiditeenus, millega klient saab määrata talle või temaga seotud numbritele tasuliste teenuste tarbimise kuulimiidi
• Reisikindlustus – aastaringne kaitse kliendile ja tema perele, mis kehtib terves maailmas ilma lisatasuta ning ei vaja eraldi aktiveerimist
• VoLTE – kõrgema kvaliteedi ja prioriteediga häälkõned 4G võrgus
• Mobiil ID – digitaalne isikutunnistus, mis lubab siseneda e-keskkondadesse, teha pangaülekandeid, allkirjastada lepinguid jpm
• VoWiFi - häälkõne tehnoloogia äriklientidele, mis võimaldab teha kõrge kvaliteediga mobiilkõnesid üle WiFi võrgu

5G pakettide hinnatase algab eraklientidele 30,99 ning äriklientidele 29 (+km) eurost kuus. Täpsemat infot uute era- või ärikliendipakettide kohta leiab Elisa kodulehelt.
Elisa ülikiire uue põlvkonna võrk töötab kõikides 5G toega Apple, Sony, Xiaomi, Nokia, OnePlus, Nothing ja Honor nutiseadmetes. Samsungi seadmetele lisandub tugi uue aasta alguses.
„Tahame, et iga seade töötaks Elisa 5G võrgus laitmatult ja sellest tulenevalt peavad Samsungi kliendid natuke veel kannatust varuma enne, kui 5G nende seadmetes aktiveeritakse,“ sõnas Ploomann.
Kõik Elisa kliendid saavad uusi nutipakette kasutada ühes kõige modernsemas mobiilsidevõrgus üle Euroopa, sest koos 5G võrgu rajamisega moderniseeritakse ka kogu 4G võrk. Elisa 5G võrk katab täna üle 20% Eesti rahvastikust, levib suuremates tõmbekeskustes üle kogu Eesti ning laieneb iganädalaselt.
Vastutustundliku ettevõttena kasutab Elisa oma tugijaamade töös 100% taastuvatest energiaallikatest ostetud elektrit. Energiaallikateks on tuul, vesi, biogaas ja biomass ning taastuvenergiat tootvad jaamad asuvad kõik Eestimaal. Selle valiku tunnustamiseks väljastati Elisale juba 2019. aastal ka Rohelise Valiku sertifikaat, mis on tagatud üleeuroopalise ja läbipaistva päritolutunnistuste süsteemiga.

Allikas: Elisa

_________________
NordVPN tarkvara nüüd soodsamalt
HV valuutakalkulaator
Kommentaarid: 461 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 12 :: 7 :: 356
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
NATAS999
HV Guru

liitunud: 02.04.2007




sõnum 09.11.2022 12:22:27 vasta tsitaadiga

mil moel elisa mitterohelised elektronid välja sõelub ja ainult rohelisi kasutab. või läheb igasse masti eraldi juhe lehviku otsast?
_________________
"Kuidas on see hea?"
-Auto kirurgia kliinik
Kommentaarid: 41 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 39
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
raidu1986
HV kasutaja
raidu1986

liitunud: 11.01.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 09.11.2022 15:25:29 vasta tsitaadiga

Pakuvad kaitset internetist levivate ohtude eest ja tasuliste teenuste limiiditeenust??? icon_lol.gif icon_lol.gif
Mulle lisasid tuimalt arvele otsa teenuseid, mida mina tellinud ei olnud.
Elisa ei suuda isegi kontrollida, mida kolmandad firmad nende endi klientide numbritega teevad. thumbs_down.gif
Kommentaarid: 20 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 15
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
degreal
HV veteran

liitunud: 07.01.2002




sõnum 10.11.2022 00:44:01 vasta tsitaadiga

Ma võtan iga kord pitsitäie kui Telia või Elisa artikli lõpus on lõik biokütusest, päikesepaneelidest, tuulikutest või vesinikust.
Kommentaarid: 25 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 23
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tanel
HV Guru
Tanel

liitunud: 30.09.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga Online

sõnum 12.11.2022 07:18:51 vasta tsitaadiga

degreal kirjutas:
Ma võtan iga kord pitsitäie kui Telia või Elisa artikli lõpus on lõik biokütusest, päikesepaneelidest, tuulikutest või vesinikust.

Pressiteated hakkavad niimoodi veel tervisele mõjuma beer_yum.gif

_________________
NordVPN tarkvara nüüd soodsamalt
HV valuutakalkulaator
Kommentaarid: 461 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 12 :: 7 :: 356
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
marxveix
HV Guru
marxveix

liitunud: 01.05.2004




sõnum 13.11.2022 00:59:58 vasta tsitaadiga

Ma ei soovi, et te mind 5G sageduste ja leviga katate, olgu tegemist Elisa, Telia, Tele2 või mõne teise teenuspakkuja 5G võrguga, ma ei soovi neid ümaraid antenne, tänud.
Kommentaarid: 306 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 267
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 13.11.2022 01:00:39 vasta tsitaadiga

Arvestades hinda, siis need lisandväärtused on küll küsitavad, kui teisel operaatoril need ammu olemas ka ilma 5g-ta.
Netivalvur on kahtlane teema, äkki ma tahangi sinna minna, afa noh elisa ei lase, sest arvab paremini teadvat....
Hind on korralik thumbs_up.gif

_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Vondur
Kreisi kasutaja
Vondur

liitunud: 31.01.2006




sõnum 13.11.2022 01:49:21 vasta tsitaadiga

marxveix kirjutas:
Ma ei soovi, et te mind 5G sageduste ja leviga katate, olgu tegemist Elisa, Telia, Tele2 või mõne teise teenuspakkuja 5G võrguga, ma ei soovi neid ümaraid antenne, tänud.
aga kui 5G antennid tehakse kandilisteks, kas siis sobib? Kui ei sobi, siis peate valima elukoha, kus teil 5G kiirguse poolt mõjutatud tarakanid peas sebima ei hakka...
_________________
Lugupeetud AHV, enne kui vaidlema hakkad, mõtle hästi järgi, kas see ikka on tark mõte...
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
NATAS999
HV Guru

liitunud: 02.04.2007




sõnum 13.11.2022 14:04:22 vasta tsitaadiga

marxveix kirjutas:
Ma ei soovi, et te mind 5G sageduste ja leviga katate, olgu tegemist Elisa, Telia, Tele2 või mõne teise teenuspakkuja 5G võrguga, ma ei soovi neid ümaraid antenne, tänud.
mis see 5g sind rohkem segab, kui väiksema numbriga paari pandud g'd? kas 5 on mingi maagiline number, kust maalt paha hakkab?
_________________
"Kuidas on see hea?"
-Auto kirurgia kliinik
Kommentaarid: 41 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 39
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
napoleon
Unknown virus
napoleon

liitunud: 08.12.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 13.11.2022 15:14:58 vasta tsitaadiga

Kõik G-d on pahad. Aga sellele võib läbi sõrmede vaadata kui on vaja kuhugi pasundama minna, et G-d on pahad icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 76 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 59
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
marxveix
HV Guru
marxveix

liitunud: 01.05.2004




sõnum 14.11.2022 17:32:51 vasta tsitaadiga

napoleon kirjutas:
Kõik G-d on pahad. Aga sellele võib läbi sõrmede vaadata kui on vaja kuhugi pasundama minna, et G-d on pahad icon_biggrin.gif


Elame sellises maailmas, kus 90% ei adu, et suvaline traadita anmdeside on paha.

Vondur kirjutas:
aga kui 5G antennid tehakse kandilisteks, kas siis sobib? Kui ei sobi, siis peate valima elukoha, kus teil 5G kiirguse poolt mõjutatud tarakanid peas sebima ei hakka...


Vahet pole, olgu kandilised või roosad, sisu loeb, uued viis g-d on lihtsalt ümarad. Sellist kohta, kus andmeside tänapäeval ei levi, peaaegu pole, võimalus loobumiseks puudub, selles on küsimus. Maal ja metsas on parem aga pikas perspektiivis pole see lahendus, ka seal levib.


viimati muutis marxveix 14.11.2022 17:51:27, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 306 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 267
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
napoleon
Unknown virus
napoleon

liitunud: 08.12.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 14.11.2022 17:42:56 vasta tsitaadiga

marxveix kirjutas:
napoleon kirjutas:
Kõik G-d on pahad. Aga sellele võib läbi sõrmede vaadata kui on vaja kuhugi pasundama minna, et G-d on pahad icon_biggrin.gif


Elame sellises maailmas, kus 90% ei adu, et suvaline anmdeside on paha.


Oskad mõne asjaliku viite ka anda või lugesid uhhuu grupist?
Igal pool kättesaadav andmeside võib natuke paha olla küll, aga mitte selleks et need G-d midagi väga paha teeks vaid selleks, et inimesed kipuvad muutuma nimeks ekraanil, kellest paljusid pole kordagi IRL näinud. Aga see on juba hoopis teine teema. Ja teistpidi on sellel ka omad plussid, et saad kasvõi teisel pool maakera asuva inimesega reaalajas suhelda.
Kommentaarid: 76 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 59
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
marxveix
HV Guru
marxveix

liitunud: 01.05.2004




sõnum 14.11.2022 18:48:27 vasta tsitaadiga

napoleon kirjutas:
Oskad mõne asjaliku viite ka anda või lugesid uhhuu grupist?


Räägin suvalisest traadita andmesidest, mobiilide juhendites ka kirjas, et keha vastas ära neid traadita telefoni aparaate hoia, miks küll nii? Enamustel nutilabidad maast ja madalast rinna või püksi taskus, mobiilid silme ees ja muust maailmast justkui ära lõigatud. Tasub märgata, kui paljud inimesed on seda sorti sõltlased.

Telefoniti on SAR andmed erinevad aga kas julgeksid üks ööpäev (24h) hoida tänapäevast nutilefoni oma kõrvas, kus 4 või 5G, WiFi, NFC ja bluetooth pidevalt sees ja andmevahetus või kõneside kogu aeg aktiivne? Tõenäoliselt, kui sedasi teha näiteks 3 kuud järjest, võib tulemus olla vähk, et mina ei soovita!

https://aktinovolia.com/mobiles-sar-radiation-values/


viimati muutis marxveix 15.11.2022 00:23:01, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 306 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 267
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
NATAS999
HV Guru

liitunud: 02.04.2007




sõnum 14.11.2022 18:59:57 vasta tsitaadiga

marxveix kirjutas:
napoleon kirjutas:
Oskad mõne asjaliku viite ka anda või lugesid uhhuu grupist?


Räägin suvalisest traadita andmesidest, mobiilide juhendites ka kirjas, et keha vastas ära neid traadita telefoni aparaate hoia, miks küll nii? Enamustel nutilabidad maast ja madalast rinna või püksi taskus, mobiilid silme ees ja muust maailmast justkui ära lõigatud. Tasub märgata, kui paljud inimesed on seda sorti sõltlased.

Telefoniti on SAR andmed erinevad aga kas julgeksid üks ööpäev (24h) hoida tänapäevast nutilefoni oma kõrvas, kus 4 või 5G, WiFi, NFC ja bluetooth pidevalt sees ja andmevahetus või kõneside kogu aeg aktiivne? Tõenäoliselt, kui sedasi teha näiteks 3 kuud järjest, võib tulemus olla vähk, et mina soovita!

https://aktinovolia.com/mobiles-sar-radiation-values/
raadio oli ammu enne sind juba leiutatud ja väga laialdaselt kasutuses, suure tõenäosusega ka TV. ma sinu asemel tegeleks pisut maisemate probleemidega, näiteks kuidas arved ära maksta ja mitte võlgadesse jääda, või kui juba oled võlgades, siis nende tagasimaksmise või maksevahendi hankimisega ilma pätti tegemata.
_________________
"Kuidas on see hea?"
-Auto kirurgia kliinik
Kommentaarid: 41 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 39
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
marxveix
HV Guru
marxveix

liitunud: 01.05.2004




sõnum 14.11.2022 20:11:05 vasta tsitaadiga

NATAS999 kirjutas:
raadio oli ammu enne sind juba leiutatud ja väga laialdaselt kasutuses, suure tõenäosusega ka TV.


Raadio sagedust oskab igaüks näiteks auto raadiost lugeda, ka TV sagedus toimetab MHz-ides, see ei ulatu nende numbriteni, millega tegeleb ükskõik milline tänapäevane mobiilne andmeside, 3G suletakse, alles jääb siis 4G ja 5G aga ütleme lühidalt, et tuleviku mmWave 24GHz ja üles sagedustes kindlasti viibida ei soovi.
Kommentaarid: 306 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 267
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
NATAS999
HV Guru

liitunud: 02.04.2007




sõnum 14.11.2022 20:11:18 vasta tsitaadiga

pane nüüd ruttu see aparaat kinni, millega siia foorumisse postitad, see kiiritab sind sadade terahertsidega.
_________________
"Kuidas on see hea?"
-Auto kirurgia kliinik
Kommentaarid: 41 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 39
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
marxveix
HV Guru
marxveix

liitunud: 01.05.2004




sõnum 14.11.2022 20:21:37 vasta tsitaadiga

NATAS999 kirjutas:
pane nüüd ruttu see aparaat kinni, millega siia foorumisse postitad, see kiiritab sind sadade terahertsidega.


Mis sellest cat6 kaabliga ühendatud lauaarvutist kinni panna?
Kommentaarid: 306 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 267
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Vondur
Kreisi kasutaja
Vondur

liitunud: 31.01.2006




sõnum 14.11.2022 21:40:01 vasta tsitaadiga

marxveix, keegi ei tea, mida kiirgavad ameerika protsessorid ja kuidas võivad mõjuda peas elavatele tarakanidele miljonid gigahertsiste sagedustega töötavad transistorid... LCD ekraan võib samuti sulle salajaste Bill Gatesi kiirgustega kombitsad pähe ajada. Ka sealt liiguvad footonid ja elektronid suurte kiirustega otse vastu pead. Ole hoiatatud.
_________________
Lugupeetud AHV, enne kui vaidlema hakkad, mõtle hästi järgi, kas see ikka on tark mõte...
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
NATAS999
HV Guru

liitunud: 02.04.2007




sõnum 14.11.2022 21:46:42 vasta tsitaadiga

kuidas sellest cat6 kaabliga ühendatud arvutist infi kätte saad? lased tts'ga ette lugeda? prindid lehekülje pimekirjas välja ja kobad näppudega? sa ikka mõistad, et ekraan kiiritab sind sadade terahertsise sagedusega em kiirgusega, samamoodi nagu tuba valgustav lamp, sooja andev radiaator, päike taevas jne jne.
_________________
"Kuidas on see hea?"
-Auto kirurgia kliinik
Kommentaarid: 41 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 39
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
salatoimik
HV Guru
salatoimik

liitunud: 08.08.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 14.11.2022 21:55:44 vasta tsitaadiga

marxveix kirjutas:
Ma ei soovi, et te mind 5G sageduste ja leviga katate, olgu tegemist Elisa, Telia, Tele2 või mõne teise teenuspakkuja 5G võrguga, ma ei soovi neid ümaraid antenne, tänud.
Arvan, et oled juba kaetud. Pead fooliummütsi pähe panema

Kuid alates 30-st eurost algavad paketid... Andke mulle 5€ eest piiramatu 3G ja olen häppi icon_biggrin.gif

_________________
LehesFoto - Täis suvaklõpse ja muud
Kommentaarid: 39 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
napoleon
Unknown virus
napoleon

liitunud: 08.12.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 14.11.2022 22:17:44 vasta tsitaadiga

Ma oleks happy paketi üle, kus kasuta mis iganes G-d mida võrk võimaldab ja selle kiirusega, mis võrk võimaldab, aga gb maksaks 20 senti. Kuna eeter pole kummist, siis normaalne hind ilmselt ja hoiab ära selle, et keegi 7x24 mingit piix sikutab mida tal tegelikult vaja pole.
Uiuiui, aga minu lemmikseep minu lemmik platformil on ju 4k kvaliteediga ja bla bla bla - pole probleemi, pea rahakotiga nõu kas peab 4k olema või ajab ehk FHD või 720p ka asja ära.
Kommentaarid: 76 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 59
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
marxveix
HV Guru
marxveix

liitunud: 01.05.2004




sõnum 15.11.2022 00:00:14 vasta tsitaadiga

Ütlen vaid seda, et olen 3G aegadel, Nokia nutitelefoni kasutamisel veidi sarnast läbi kogenud, nagu Lloyd Burrell seda kirjeldab, küll oluliselt kergemalt, ise läksin kohe kõlari variandi peale ja sellest ajast saadik on see nii ka jäänud, eks ma olen testinud veel mõned korrad ka natuke hiljem ja suvalist mobiiltelefoni pikemalt kõrvas kasutada proovinud, ei pidanud olema isegi nutikas mobiiltelefon, tulemus sama, et andis pikema kasutamise korral märku. Sellest ajast on päris palju möödas ja uuesti pole proovinud ja mis see uuesti testimine ikka enam annab. Kaks aastat üldse olin mobiilivaba, pikemat aega vaid 2G telefon ja kõlari variant. Minul kestis see ühe kuni kahe nädala jagu kokku ja nädalast mulle piisas, sellest on nüüd möödas vähemalt viis või kuus aastat. Signaali vastuvõtja suurema osa ajast kehast eemal või ka väljas, keegi helistab või ise helistan siis võtan mobiiltelefoni lähemale ning kasutan endiselt kaabliga lauatelefoni, sellega kõik korras. Mul ei ole vaja teada, kui turvalised need asjad on, läbi kogemuse on selge.

https://www.docdroid.net/JRgWI2q/emf-protection-free-report-pdf
Kommentaarid: 306 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 267
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mikk36
HV Guru
mikk36

liitunud: 21.02.2004




sõnum 15.11.2022 00:22:26 vasta tsitaadiga

marxveix kirjutas:
NATAS999 kirjutas:
pane nüüd ruttu see aparaat kinni, millega siia foorumisse postitad, see kiiritab sind sadade terahertsidega.


Mis sellest cat6 kaabliga ühendatud lauaarvutist kinni panna?
Sest ekraan kiirgab sind 400-700 THz sagedusega.
Kommentaarid: 85 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 78
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
marxveix
HV Guru
marxveix

liitunud: 01.05.2004




sõnum 15.11.2022 00:50:06 vasta tsitaadiga

Võimalusel lugege minu viimati kirjutatu läbi koos lingitud pdf-ga. ei ekraan ega arvuti pole mõjunud minule kuidagi kahtlaselt, ainult mobiiltelefonid pika kasutuse järel varasemalt on pannud kõrva mõneks ajaks pikemalt lukku ja kumisema ning seda korduvalt just seal kõrvas, kus telefon oli, inimesed on erinevad, kogemused on erinevad, päikest!
Kommentaarid: 306 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 267
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
NATAS999
HV Guru

liitunud: 02.04.2007




sõnum 15.11.2022 05:59:52 vasta tsitaadiga

i call that bullshit. absoluutselt täiesti kindlasti ei ole see kumisema ja lukku minemine seotud sellega, et pressid mingit kandilist kõva klotsi nurgaga vastu kõrva eksole. kui puuklotsi vastu kõrva pressid samamoodi, läheb samamoodi kõrv lukku ja kumisema.

korduvalt seda juba rääkind, aga piisavalt hea, et seda võib korduvalt teha. pandi suvila vahetuslähedusse mobiilimast üles. selle peale üks sugulane hakkas kurtma, kuidas temal nüüd ikka koledasti hakkas peas surisema. selle peale sai öeldud, et oodaku ikka ära, kuni antennid masti otsa paigaldatakse ja vool ka sisse lastakse.

_________________
"Kuidas on see hea?"
-Auto kirurgia kliinik
Kommentaarid: 41 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 39
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   See teema on lukus, sa ei saa siin muuta postitusi või vastata teemale! Uudised »  Pressiteated »  Elisa tõi turule uued 5G nutipaketid, mis aitavad kulutusi kontrolli all hoida ja kaitsevad pahatahtlike veebilehtede eest mine lehele 1, 2  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.