Avaleht
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Microsoft »  Win SRV 2016 essentials upgrade 2019 standard märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale. Teata moderaatorile
otsing:  
tattoomees
HV kasutaja

liitunud: 27.09.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 18.10.2022 22:59:48 Win SRV 2016 essentials upgrade 2019 standard vasta tsitaadiga

On kellelgi kogemust kas selline upgrade toimib ?
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rocki
Kreisi kasutaja
rocki

liitunud: 15.01.2003




sõnum 19.10.2022 11:00:45 vasta tsitaadiga

upgrade ma ei soovita, pigem puhas install. Võib isegi upgrade peale minna aga oht selles, et läheb vigaselt peale ja pärast jamasid palju.
_________________
Asju saab kah teisiti teha!
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
warwas
HV Guru
warwas

liitunud: 06.07.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 19.10.2022 11:58:12 vasta tsitaadiga

Sama SKU piirides on upgrade reeglina OK. Alles hiljuti sai paar edukat 2012 -> 2019 hüpet tehtud.
Aga nagu eelkõneleja juba ütles, siis puhtam ja kuivem oleks installida uus kõrvale ja kogu kama ringi migreerida (see essentials on Sul arvatavasti ka kõigele lisaks veel AD kontra?).

Kui ikkagi otsustad in-place'i uuenduse kasuks, siis nö. "bare metal" backup on Sinu kõige suurem sõber. Kui ikka on näha, et masin pärast enam normaalselt üles ei tule ja remontimine võib rohkem aega võtta, kui asi väärt, siis tõmbad koopiast kogu masina tagasi ja hakkad mõtlema uut plaani. Kui on virtukas, siis on veel eriti lihtne - enne uuendust snapshot ja elu on lill.

Ühest SKU'st teise ma kunagi migreerinud ei ole. Praegu diivanilt teoretiseerides keeraks mina selle olemasoleva kõigepealt DISM'iga Standardiks ja alles siis uuendaks.
(Kas ma backuppi juba mainisin?)

Ja kui Sul on aega ja viitsimist katsetada, siis mina paneks kuskil laborikeskkonnas prooviks ühe 2016 Essentialsi püsti ja proovida seda uuendada. See on vähemalt hea turvaline koht, kus proovida.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Microsoft »  Win SRV 2016 essentials upgrade 2019 standard
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa ei või manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.