Avaleht
uus teema   vasta Tarkvara »  Arvutimängude foorum »  Undecember märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale. Teata moderaatorile
otsing:  
thargun
Kreisi kasutaja

liitunud: 05.11.2009




sõnum 05.10.2022 14:26:07 Undecember vasta tsitaadiga

kuni 10 oktoobrini tasuta demo/beta saadaval, 12.10. clobal launch, selline POE/Diablo 3 sarnane Korea mobiili ja PC mäng
https://store.steampowered.com/app/1549250/UNDECEMBER/
Skilli süsteem copy paste POEst, main skill kuhu siis lingid igast staffi ja pead linkima, värvima jne, graafika on okei, combat on okei, suur lahmakas skill tree,meeldib auto potionite süsteem, ei pea klaverit mängima icon_biggrin.gif


Link
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
beljo91
HV kasutaja

liitunud: 05.08.2012




sõnum 06.10.2022 09:36:50 vasta tsitaadiga

Korea dev + mobiili mäng tundub veits kahtlane icon_eek.gif
Ise mängin vahelduva eduga Last Epochit, aga hoian sellel ka silma peal.
Kommentaarid: 9 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 8
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
thargun
Kreisi kasutaja

liitunud: 05.11.2009




sõnum 06.10.2022 12:34:22 vasta tsitaadiga

olles mingi 10 tundi mänginud, võib tulla päris ok mäng, kui ei oleks nii P2W.
Graftimiseks on vaja igast materjale, mida on võimalik farmida, või siis, ülla, ülla, osta special currency eest, mida saad siis päris raha eest osta.
Pisiasjad mis mulle meeldivad, auto loot, auto potionid ja saad ühe skilli auto combatisse panna, mõnus chill mängida.
Arvan, et 12 oktoober hakkan ikkagi Torchlight Infinited mängima
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
gemini
HV Guru

liitunud: 03.12.2001




sõnum 11.10.2022 10:42:09 vasta tsitaadiga

Androidi peal download saadaval.
Kommentaarid: 74 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 2 :: 60
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
HDTanel
Overclocker
HDTanel

liitunud: 15.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 26.10.2022 00:31:08 vasta tsitaadiga

Tegin kerge video esimesest kümnest levelist vibuga.
Esmamuljed on igati viisakad olnud, ma hetkel väga ei näe kuidas ta niivõrd paytowin oleks aga eks seda endgames.
Gameplay poolest üks parimaid ARPG-si peale Diablo ja POE. Last Epoch on ikka masendavalt puine ja depressiivne selle kõrval
Spoiler Spoiler Spoiler

_________________
Krüpto
Minu Youtube - HDTanel
Minu Instagram - HDTanel
Kommentaarid: 631 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 3 :: 493
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
HDTanel
Overclocker
HDTanel

liitunud: 15.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 02.11.2022 05:39:04 vasta tsitaadiga

Vaikselt leveldan ja teen mängu selgeks.. craftisin selle nullist.. ostsin crocolt chesti, sain KAKS ülihead magic rolli ja tegin rareks.. tuli ainult üks lisa, slammisin kaks "exalti" peale ja... holy shit icon_biggrin.gif LVL43 juures pole paha.
Spoiler Spoiler Spoiler

_________________
Krüpto
Minu Youtube - HDTanel
Minu Instagram - HDTanel
Kommentaarid: 631 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 3 :: 493
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
thargun
Kreisi kasutaja

liitunud: 05.11.2009




sõnum 02.11.2022 16:29:51 vasta tsitaadiga

Mäng on jah päris hea, p2w on olemas aga hetkel ei häiri see mind, act 6 praegast.
Päris raha eest saab geari osta,materjale, ühesõnaga kõike saab raha eest osta
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
labidas
HV veteran
labidas

liitunud: 24.05.2009




sõnum 03.11.2022 02:37:06 vasta tsitaadiga

Siuke PoE kloon tundub olevat. Ma alles lvl18. Aga läheb samamoodi, et vähemalt alguslevelitel ei pea mitte midagi mõtlema. Oled pmst surematu. Toksid/skipid tuimalt stoorit. Mängus isegi auto-attack olemas, et ise ei pea isegi kaklema.
_________________
Kommentaarid: 32 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 32
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
thargun
Kreisi kasutaja

liitunud: 05.11.2009




sõnum 03.11.2022 05:00:23 vasta tsitaadiga

iga actiga läheb tiba raskemaks, kuskil act 5 peal pead juba väga kriitiliselt oma geari üle vaatama, enam ei saa moar dps, bossud lähevad eri jõhkraks
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
HDTanel
Overclocker
HDTanel

liitunud: 15.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 03.11.2022 23:50:11 vasta tsitaadiga

thargun kirjutas:
Mäng on jah päris hea, p2w on olemas aga hetkel ei häiri see mind, act 6 praegast.
Päris raha eest saab geari osta,materjale, ühesõnaga kõike saab raha eest osta


Ma oma vibukaga ACT7 end bossile ära ei teinud icon_lol.gif faking ÜKS... ÜKS FAKING ELU OLI SITAL ALLES aga mu res scrollid JA life potid said otsa icon_lol.gif
Õnneks mul mingi giga OP caster ka, tundub, see ka ACT7-s, eks proovin sellega täna ja ootan vibukaga kuni saan teatud flaskid teha, et ignite immunity oleks olemas + mingi 5 scrolli..
Samas ma vaatan ja mu vibukas mingi LVL46.. area level on 55 icon_eek.gif


edit: Täna tulin värske peaga peale ja esimese korraga EAT SHIT AND DIE icon_biggrin.gif 2x surin.
Huvitaval kombel droppis random mob waypointi kõrval bossini joostes ülihead bootsid

Link


vs

Minu caster, Flamethroweriga, pooleldi upgrademata support skillid, ajuvaba icon_biggrin.gif

Link

_________________
Krüpto
Minu Youtube - HDTanel
Minu Instagram - HDTanel


viimati muutis HDTanel 04.11.2022 04:13:51, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 631 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 3 :: 493
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
labidas
HV veteran
labidas

liitunud: 24.05.2009




sõnum 04.11.2022 00:19:40 vasta tsitaadiga

Jõudsin lvl26 ACTIII ja no... uninstall icon_lol.gif pole minu jaoks. PoE köitis rohkem, kuid mõlemad jäävad vanale heale Diablo2'le alla. Eks mänguisu oli noorena rohkem.
_________________
Kommentaarid: 32 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 32
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
High-Q
HV Guru
High-Q

liitunud: 11.11.2001




sõnum 07.11.2022 15:42:53 vasta tsitaadiga

ma olen seda vaikselt ~30h tinistanud ja ütleks selline tubli 7+ 10-st. On mille kallal noriseda aga on ka mille eest kiita. endgame ma praegu ei lahka, pole sinna veel jõudnud.
Ei ole kusagilt otsast kehvem kui tasulised Last Epoch või Wolcen, vähemalt campaigni tasemel küll mitte.
Zhanri fännidele tasuks vähemalt niipalju pigistada, et campaign ära teha, ja sedagi pole mitte vähe. Arvestades, et tasuta, siis vähemalt campaigni poolelt küll annab ainult kiita. ei haise kuskilt "anna kohe oma tugrikud siia". P2W ei käi iga nurga pealt. Ei reklaami ka iga mapi tagant, et hei, hakka lehvitama oma krediitkarti.

mida kiita:
-väääga okei craftimissüsteem, palju optsioone ja suhteliselt balansis.
-lisaks piisavalt craft matte, saab katsetada ka madalal levelil. ei ole nii, et peab hullult kooneradama.
-mapid ei ole liialt pikad-tüütud, piisavalt on waypointe
-see skillrune kuusnurk süsteem on täitsa asine. ei ole ju teab mis originaalne, aga hästi välja mõeldud.
-mäng (vähemalt F2P campaingi poolelt) ei ole väga karistav. ei ole sweaty-nerdidele, saab ka rahulikus tempos hakkama
-täitsa ok bossfightid. jah, ei saa facetankida, aga kui veidi õppida mustrit, siis saab vastu küll. mõni üksik WTF olnud, aga üldiselt üksikud surmad siiski enda saamatus või ettevaatamatus.
-itemite süsteem tegelikult täitsa balansis ja ei ole nii, et paar leveliga kohe obsolete. ma vist lippasin ~20+ levelit level 25 papudega, lihtsalt rollisid nii hästi madalal levelil. ka on teisigi juppe, mida pole >10 leveli upgradenud.

mille üle viriseda:
-voiceover on nõrk. on odavalt tehtud.
-autoloot pet võiks olla F2P-s. ilma selleta on masendav mängida.
-võiks veidi tihedamalt unique'e leida, vähemalt low leveli omi. Seni kokku 3 leidnud.
-sidequestid on mittemidagi ütlevad. põhimõtteliselt lihtsalt klikka läbi, tausta pole, exploremist ei ole (kõik jäävad tee peale).
-väga lineaaarne main quest. uued alad kinni niisama kliki taga.
-zodiac tähesüsteem on veidi lohisev
-mobile first UI on vahest tüütu, on mõttetuid lisaklikke, aga see on pigem minor annoyance. seda journal-i rewarde ikka annab edasi-tagasi klikata.

bugid:
-mul on stuck 60FPS bug, kus iga kord mängu alguses peab korra vsync on/off panema, siis unlockib kõrgema FPS-i
-paar korda on pet kuskile kinni jäänud ja despawninud. paarikümne sekundi pärast on tagasi.
-paar üksikut korda ei ole quest triggerdanud (näiteks ei spawninud miniboss). pidin leave game ja uuesti tegema.
muidu kõik üsna solid.


build on selline kodukootud piercing arrow frost strike vibukas, ei ole väga igasugu guide jälginud. tehniliselt 5-link kollane PA mis triggerdab 4-link FS-i. FS on puhtalt crowd controli jaoks, et lihtsam oleks elada. DPS-i sisuliselt FS ei tee. PA dps on ca 25K.
hetkel level 49 Act7-s kuskil keskel. Vastu saab okei ja res-scrollid on suures osas alles.

üks noot/tip, kes veel ei tea, ma ise kukkusin selle orki. Kui on aktiveeritud mastery punktid, siis need applyvad equipped gearile, aga mitte inventorys olevale. Vaatad ja võrdled, justkui oleks hulga nõrgema leveli geariga attack power tugevam, aga kui unequippida, siis võrdleb õigesti.
Kommentaarid: 107 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 97
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
HDTanel
Overclocker
HDTanel

liitunud: 15.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 10.11.2022 00:22:31 vasta tsitaadiga

Ma LÕPUKS jõudsin ACT 10-sse.. pea igapäev tiba mänginud paar nädalat icon_lol.gif
Johhaidiiii kui raske üks sideboss ACT 9-s oli icon_eek.gif ja siis end boss oli puhas nali sama karakteriga..
See kampaania ikka täiesti läbi mõtlmata neil. Viis acti oli norm, siis hakkas nagu POE vanasti, et teed ühe raskustasemega läbi siis alustad taas algusest, siin lihtsalt story läheb veel edasi samades alades.
Suur jama on, et XP-d tuleb imevähe ja viimases ACT-is ACT X-s olen ma lvl52.. alad ise on 66+.. ja ma clearisin RÄIGELT.. lihtsalt sunnitakse acte nühkima mitu korda, et saaksid tasa teha levelitega. Õnneks casterina erilist probleemi pole olnud isegi 10lvlit+ madalamal.

Ma ütleks, et nüüd olen aru saanud, et PORTAL tuleb aeg ajalt maha panna sest jumal auta, mõned aread on niii kuradima pikad ja mobe täis topitud, et kui surma saad siis tagasi jooksmine võtab igaviku..
Lisaks on osad kohad tehtud nii, et 2-3 area-t tundus ILMA waypointita.. st kui tahad seal pausi teha siis F, tagasi tulles pead kõik need tsoonid clearima, mis on nagu mingi ussi koopas ringi jooksmine, ei saa mobe skippida ja rämedalt aega võtvad.


KÕIGE SUUREM PROBLEEM:
Mis kuradima Inventory system see selline on... 150slotti suur inventory kus ACT10 juures mahub kuskil 10 maast võetud "itemit", muu kõik on crafting matte täis.. eks pean uurima mingit matside stash tabi, et siis iga kord kui acti lõpetan või endgames jumal teab mida siis käin koguaeg stash tabis.. ei meeldi väga see, et mingi reaalne loading screen on stash tabi avades.

Tegin kerge video ACT 10-st.
Jõudsin ka endgame lõpuks ning esimesed CHAOS riftid tunduvad normid aga nagu reaalselt neid kaarte ei saagi Inventorist ära? STACKIVAD ÜHE KAUPA... icon_lol.gif
Ala nagu POE-s mapid aga mapi stash tabi pole icon_lol.gif

Link




edit: Jõudsin ENDGAME. Süsteemid ise tunduvad okeid olema aga jumal auta see inventory süsteem on kopp.gif see on nii kohutav, et ma lihtsalt ei mängi edasi enam. Igasugu tilulilu crafting matse ja asju kukub nii tihti, et isegi 200 inventory space jääb väikseks. Ei aita, et max stack size on 20...... KAKSKÜMMEND..
Ei kannata sellist jama. Võin ju stash space osta aga tra iga jumala kord stashi vahet käia, mis mingi loading screeniga on...

_________________
Krüpto
Minu Youtube - HDTanel
Minu Instagram - HDTanel
Kommentaarid: 631 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 3 :: 493
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
thargun
Kreisi kasutaja

liitunud: 05.11.2009




sõnum 10.11.2022 08:56:11 vasta tsitaadiga

Path of Exileis on veel väiksem inventory ju, seal on ju inventory vist 60 ruutu ja itemid võtavad enda alla mitu ruutu, siin on sul 150 ruutu ja itemid võtavad endale ainult 1 ruudu
Tegelt on siin sul rohkem igast ruumi sest ka POEs on igast pahna tonnide viisi ja POE endgame ei ole tasuta, pead samuti omale lisa stash tabe ostma icon_lol.gif
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
High-Q
HV Guru
High-Q

liitunud: 11.11.2001




sõnum 10.11.2022 11:44:23 vasta tsitaadiga

neid essenceid koguneb niipalju, et need võtavad küll enamiku ära. lvl 50+ juures ongi ilma lisastashideta mul ka tavaliselt 120+ slotti täis. Natuke saab tavalisse kirstu panna, aga sinna lähevad mul üldjuhul gear ja ruunid või väga special matid, mida kohe ei tahaks raisata. Essence tab koos Pet abilitiga on kindlasti parim rahaline QoL boost.

mul hakkas A9-s vibukaga veidi raske. respecisin "meta" toxic flame peale ja hoopis teine kaliiber (ja osa tähtsaid ruune puudugi). käid, väike purts rohekat ja tiksuvad lihtsalt surmani, mistahes trash saab ühe laksuga. ise võib vabalt lesta lasta ja pet korjab kogu mati üles. 2H staffiga ka saab lisaks kasutada nii leapi kui rolli (või teleporti) samaaegselt. ma arvan, et clear time langes julgelt pooleks. paberi dps justkui väga ei tõusnud, aga efektiivsus tõusis kordi.
Kommentaarid: 107 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 97
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
thargun
Kreisi kasutaja

liitunud: 05.11.2009




sõnum 10.11.2022 19:43:26 vasta tsitaadiga

ruunid saad hoiustada ju sinna journalisse ja kui 5 või 6 link pole või mingi eriline siis mis neist korjata, ma ei tea ma lvl 56 act 9 mul tavaliselt on invetory max 120 täis
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
HDTanel
Overclocker
HDTanel

liitunud: 15.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 10.11.2022 20:43:23 vasta tsitaadiga

Seda küll jah, et POE-s tegelt ka päris rets kui stashe ei osta.
Vaatan kogun raha ja vb ostan selle currency stash tabi ära aga noo see mäng pole veel imo sellises arengu faasis, et tahaks mingi 20eurtsi maha panna, et igapäev mängima hakata.

High-Q kirjutas:
mul hakkas A9-s vibukaga veidi raske. respecisin "meta" toxic flame peale ja hoopis teine kaliiber (ja osa tähtsaid ruune puudugi). käid, väike purts rohekat ja tiksuvad lihtsalt surmani, mistahes trash saab ühe laksuga. ise võib vabalt lesta lasta ja pet korjab kogu mati üles. 2H staffiga ka saab lisaks kasutada nii leapi kui rolli (või teleporti) samaaegselt. ma arvan, et clear time langes julgelt pooleks. paberi dps justkui väga ei tõusnud, aga efektiivsus tõusis kordi.


Ma ei viitsinud vibukaga seda A8 elustatud Ramalda oksa tegema hakata peale 10x proovimist. Läksin oma Flamethroweri asjandusega ja see lihtsalt dotiga tappis mõnekümne sekundiga ära venna icon_lol.gif
Tundub, et DOT dam on siin mängus liiga OP... pole bilde veel otseselt uurinudki veel, kõik ise kokku toppinud ja mingi 13levelit under area ära teinud icon_lol.gif aga see Flamethrower dot oli kohe algusest räme OP imo.

_________________
Krüpto
Minu Youtube - HDTanel
Minu Instagram - HDTanel
Kommentaarid: 631 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 3 :: 493
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
High-Q
HV Guru
High-Q

liitunud: 11.11.2001




sõnum 17.11.2022 23:49:40 vasta tsitaadiga

võtsin vaevaks veidi üles leveldada, et saada vähemalt char level 75 ja chaos statue lvl 10. sain ka oma toxic flame skill sheet dps üle 100k (single target hernehirmutis ca 350k dps) nüüd hakkab vaikselt soft-wall tekkima. Kõik element resistid on capitud, armorit ja chaost u 50% DR jagu. annab elada küll. Selleks, et mingitki mõistlikku expi saada, selleks peab vähemalt tier 5-6 mapi ja soovitavalt juba ülesupitud kollast.
tavalised valged suurt midagi ei anna, neid ainult daily jaoks või matside jaoks läbi joosta. t6 valge mapp on niisama läbijooks. tier6 rare koos +8 dark energyga (mob level 85) oli juba midagi sellist, mida päris kinnisilmi ei jookse, aga ei olnud hullu ja kahjuks t6 rare kaarte niisama ei droppa.

tahaks oma 6-link siiski kätte saada, kasvõi min-maximise mõttes. 5-linke olen leidnud ise kaks ja mõned tükid ka craftinud, kui saan oma 6 lingi, siis on üks candori white link matt ka juba valmis. Aga enne ei ole mõtet panna, kui lingid täis.
Kommentaarid: 107 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 97
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
thargun
Kreisi kasutaja

liitunud: 05.11.2009




sõnum 18.11.2022 06:53:56 vasta tsitaadiga

Kui oled kasutanud 1500 fusingut siis järgmine on garanteeritud 6 link, ei oma tähtsust mis skillile kasutad.
Ma oma melee tegelasele niimoodi sain 6 lingi
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
High-Q
HV Guru
High-Q

liitunud: 11.11.2001




sõnum 18.11.2022 12:47:49 vasta tsitaadiga

seda ma teadsin jah. unustasin ära, et mul oli seda tulikivi piisavalt, ei ole seda üldse kasutanud. ma olin fusingutega mingi 1100 peal, tegin oma 6-link ära ja sai veel leitud/craftitud 5lingiste lõhkilöömise eest kahe candori jagu valgete linkide jaoks.
nüüd oleks vaja elemental dmg ampi linkrunet, siis oleks täiskompott valmis.
Kommentaarid: 107 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 97
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
thargun
Kreisi kasutaja

liitunud: 05.11.2009




sõnum 17.07.2023 13:49:06 vasta tsitaadiga

Ma siin, oodates Diablo seasonit, olen tiba toksinud ja oh boy icon_lol.gif Mängu on igast staffi lisatud, acte on nüüd 12 icon_lol.gif , drop rate on vist tõstetud, uniqe dropib ikka kõvasti rohkem, ma hetkel mingi paarkümmend tükki leidnud, hetkel lvl 80 ja pole sentigi kulutanud.
Endgami on lisatud mingi POE synthesis laadne asi, void rift, bountyd, tõesti mäng on märkamatult muutunud väga nauditavaks, julgen soovitada kõigile arpg fännidele thumbs_up.gif
Ahjaa invetori on nüüd 150 ruudu asemel 300, igast manti mahub palju nüüd, expi saab kah palju paremini, ma alles tier 6 peal ja juba lvl 81.
Ühe skilli sain legendariks ja awkenend kah nüüd, osa gearist olen legendariks teinud, ehk drop rate on kõvast tõstetud,seasoni teema on ,et viskad täringuid ja siis saad igast manti.
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Tarkvara »  Arvutimängude foorum »  Undecember
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.