Avaleht
uus teema   vasta Tarkvara »  Arvutimängude foorum »  Dead Space märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... , 18, 19, 20  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale. Teata moderaatorile
otsing:  
Auron
HV Guru
Auron

liitunud: 19.08.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 26.07.2021 17:33:43 vasta tsitaadiga

Einu kui suudetakse vanem mäng ilusti uude mootorisse surada siis ju okei.

Samas tuleb vahet teha ka sellel mis on remake ja mis on remaster. C&C remaster oli tehtud hästi - sama mängumehhaanika ja samas ei mindud grafaga liiale - piltlikult öeldes mäng nägi välja selline nagu vanakooli mehed teda kuskil ajusoppides mäletasid. Heameelega näeks ka Tiberian Sun remasterit aga toda võidaks twiikida kuna kunagi toda isendit kõvasti modinuna võiks öelda, et kõvasti jäeti nö. üksuste veterancy potentiaali kasutamata. Sama värk näiteks Generalsigs kus võiks samamoodi fäänsi efektid ja tekstuurid teha ja oleks jälle fantast fun.

Oodatavatest asjadest ei saa üle ega ümber D2 remasterist.

Samas on ka remaked ägedad kui neid hästi teha. Hea näide on RE2 remake - jah ma viriseks ehk sellekallal, et remakes oli A&B scenario mõlemaga nats pointless, oli vähe dumbed down jne. aga üldiselt oli ikkagi vägaäge. Final Fantasy VII anyone?


Põhjus miks tundub, et enam niipalju ägedaid mänge ei tule ongi selles, selge suund on igast multplayer piix kus viskame pundi rögisejaid kaardile madistama, müüme veel mingeid pakette kust nänni saada ja ongi olemas. Teha aga mingi üliäge SP seiklus või rollimäng on palju keerulisem. Samas kui mõni siuke asi tuleb siis seda magusam.

Veel üks nüanss - käis läbi, et AAA mänge vähe. Samas reaalsus on see, et paljudki head mängud ei ole paljudele teada, sest pole üüratud stuudiod taga ja enamus inimesed pole kuulnudki.


Enivei, kuigi ka ise mõne pela puhul mõtlen, et otseselt ju too remasterit vms. ei vaja siis samas las teevad, mängida vana asja uues kuues on eranditult ikkagi äge ja parem ikka kui mingi multiplayer ämbris s!tt ja vaevalt ka mingit äärmiselt haruldast uut asja oleks välja mõeldud.
Kommentaarid: 150 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 127
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
bugbrake
HV kasutaja

liitunud: 10.12.2006



Online

sõnum 26.07.2021 18:09:56 vasta tsitaadiga

labidas Aga eks hakka kuude kaupa seal läbi hekseldama seda nimekirja https://www.pcgamer.com/new-games-2021/#section-2021-games-the-biggest-releases kust mina tean mis sulle meeldib ja mis ei meeldi.

Auron kirjutas:
... Heameelega näeks ka Tiberian Suni remasterit ...

Alles eelmine aasta mängisin uuesti TS läbi. See pixelart stiil on suht hästi ajale vastu pidanud, välja arvatud need vahevideod.

Vist läheb väga OT kätte.
Kommentaarid: 6 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 6
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
labidas
HV veteran
labidas

liitunud: 24.05.2009




sõnum 26.07.2021 19:40:41 vasta tsitaadiga

bugbrake, aitäh, et mu pointi kinnitasid. thumbs_up.gif

Minu meelest võib Dead Space'i teemaga nüüd edasi minna.

_________________
Kommentaarid: 32 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 32
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mugman
HV kasutaja
Mugman

liitunud: 25.12.2015




sõnum 26.07.2021 20:03:09 vasta tsitaadiga

https://www.eurogamer.net/articles/2021-07-25-motives-dead-space-remake-may-use-content-cut-from-the-original-game
Kommentaarid: 63 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 59
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Auron
HV Guru
Auron

liitunud: 19.08.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 27.07.2021 16:33:36 vasta tsitaadiga

Mugman kirjutas:
https://www.eurogamer.net/articles/2021-07-25-motives-dead-space-remake-may-use-content-cut-from-the-original-game


Hakkab looma, saab lisaväärtust juure.
Kommentaarid: 150 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 127
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tomorrow
HV Guru
Tomorrow

liitunud: 08.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 28.07.2021 09:51:17 vasta tsitaadiga

labidas kirjutas:
Ei ole? Mitut mängu see aasta ootad? Minu nimekiri koosneb ainult ühest: Stalker2. Kõik muu on huinamuina jamps. Eelmine aasta oli Metro Exodus. Minu arust on häid mänge ülivähe.

Maitsed on eriinevad aga üldiselt ootan samuti iga aasta ainult 1-2 mängu. Mida vanemaks saan seda vähem aega ja energiat on mängida ja seega peab hoolikalt valima kuhu oma aega panustada.
labidas kirjutas:
Ma mängiks hea meelega uut DeadSpace osa või selletaolist mängu, aga mitte vana mängu uue graafikaga.

Ega horror mängud pole otsa saanud. Samti ka single player mängud. Muidugi on absurdne loota 12 ägedat mängu igast žanrist iga kuu terve aasta vältel ja nii aastast-aastasse.
labidas kirjutas:
Story on ju teada.

Kuidas see halb asi on? Kui on hea mäng, raamat, film siis see, et sa stoorit tead ei muuda seda halvaks või uuesti läbivaatamise mittevääriliseks. Hea stoori on midagi mida saab korduvalt kogeda. Mälestuste eemaldamist meil veel pole seega esimest korda muidugi enam kogeda ei saa aga see on üsna nõrk argument, et stoori on ette teada.
labidas kirjutas:
Ega ma puhtalt mängimise pärast ei hakka uuesti mängima.

Mille pärast siis? Stoori pärast ju mitte kuna see on sulle teada, graafika pärast ilmselt samuti mitte, kuna sa ei tundunud sellest huvitatud olevat. Ega see palju variante enam ei jätagi: audio, gameplay vms?
labidas kirjutas:
Nii äge see Dead Space gameplay ka polnud. Meelde jäi mäng ikka teiste asjade pärast.

Milliste asjade poolest siis?
Scart kirjutas:
Tegemist on mängudega, mida terve põlvkond mängureid pole kunagi mänginud. Mõne puhul isegi kaks põlvkonda.

Täpselt. Enamus uuemaid mängureid ilmselt ei teagi sellest seeriast midagi ja väheusutav, et nad hakkaks seda ette võtma.
Scart kirjutas:
toob need vanad mängud uuesti areenile ja annab ka uuele põlvkonnale võimaluse neid mängida.

Mis on ainult positiivne thumbs_up.gif
Kommentaarid: 89 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 79
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
labidas
HV veteran
labidas

liitunud: 24.05.2009




sõnum 28.07.2021 12:17:22 vasta tsitaadiga

Mina mängisin Dead Spacei story ja hea atmosfääri pärast. Ei hakkagi uuesti mängima kuni veel enam-vähem mäletan, mis toimus. Jäsemete tükeldamisest ja puisest ringi tatsamisest nüüd küll mingit lõbu ei tunne.
Häid filme vaatan uuesti väga harva... peab ikka väga hea film olema, kus uuel vaatamisel midagi uut enda jaoks leiad. Mingeid a la Marvel suguseid actionfilme ma ei hakka kunagi uuesti vaatama, missest et esmasel vaatamisel oli äge - puhtalt lõbu "lülita aju välja" eesmärgil tehtud filmid ju enamus. Story võiks köita ja panna tugevalt kaasa elama/mõtlema. Dead Space filmimaailmas on nagu Pandorum (2009). Juba äge ja teistsugune õudukas, kuid teist korda nüüd küll naljalt vaatama ei kutsu.
Witcher 3'e mängisin viimati 2 korda, sest DLC'd tulid. Siis sai küll kogu map 100% pea peale keeratud, aga main story enam niiväga ei köitnud.
*Oleks siis aastas vähemalt 12 ägedat uut mängu (AAA/FPS/3rdpFPS/RPG žanrites kokku). Vanasti justkui oli rohkem... niipalju kui mina neid "top100 X aastal" nimekirju lugenud olen.

_________________
Kommentaarid: 32 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 32
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
NATAS999
HV Guru

liitunud: 02.04.2007




sõnum 28.07.2021 12:26:15 vasta tsitaadiga

misasi on 3rdpFPS? 3rd person first person shooter icon_eek.gif
_________________
"Kuidas on see hea?"
-Auto kirurgia kliinik
Kommentaarid: 41 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 39
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Huntkoer
HV vaatleja

liitunud: 07.03.2017




sõnum 28.07.2021 13:10:45 vasta tsitaadiga

labidas kirjutas:
bugbrake kirjutas:
labidas kirjutas:
bugbrake kirjutas:
labidas kirjutas:
tegelt suht hale seis mängumaastikul... selle asemel, et midagi uut ja ägedat teha, tehakse vana uuesti.

Ei ole siin mingit haledat seisu mängumaastikul.
Ma küll ei taha ega nõua, et iga aasta midagi uut ja ägedat tuleks. Aga lahe kui võetakse vahel ette ka mõni vana žanr ning tehakse sellest uus versioon. Kõik ei pea oleme uus äge open world või co-op multiplayer.
Tehku aga mõni vanakooli uus versioon klassikaline koridori first-person shooter uues kuues thumbs_up.gif


Ei ole? Mitut mängu see aasta ootad? Minu nimekiri koosneb ainult ühest: Stalker2. Kõik muu on huinamuina jamps. Eelmine aasta oli Metro Exodus. Minu arust on häid mänge ülivähe.
Ma mängiks hea meelega uut DeadSpace osa või selletaolist mängu, aga mitte vana mängu uue graafikaga. Story on ju teada. Ega ma puhtalt mängimise pärast ei hakka uuesti mängima. Nii äge see Dead Space gameplay ka polnud. Meelde jäi mäng ikka teiste asjade pärast.

*ning ulmekirjandust jagub 100+ mängu jaoks. Ma päriselt ei mõista, miks ei looda midagi uut või miks ei tehta raamatuid mängudeks rohkem.

See mis sinu jaoks on huinamuina jamps on kellelgile teisele aasta oodatuim mäng. Siin me jõuame selle vana tõdemuseni, et on minu õige arvamus ja sinu vale arvamus - või mis.


kopp.gif
Võta google lahti ja uuri palju huvitavaid AAA mänge aastas näiteks 10-15 aastat tagasi välja tuli.
näiteks:
2007 - Bioshock, Crysis, Mass Effect, CoD4, Portal, Gears of War, Supreme Commander, HL2:EP2, World in Conflict, C&C3, UT3, Quake Wars, STALKER, Witcher 1, Call of Juarez, Hellgate London, Assassins Creed 1, RE4
vs
2012 - Dishonored, Alan Wake, Mass Effect 3, Borderlands 2, Far Cry 3, Diablo 3, Max Payne 3, Sleeping Dogs, AssassinsCreed3, Hitman:Absolution, Darkness2, SpecOps:TheLine, Prototype2
vs
2020 - HL:Alyx, Doom Eternal, Cyberpunk 2077, Horizon Zero Dawn, AC: Valhalla, Hitman3, RE3(remake)

Väga hea kraam on rasvaselt. Loomulikult maitsed erinevad ning mänge/žanreid on rohkem jne, aga eks täienda enda jaoks nimekirju. Minu jaoks on selge allakäigutrend näha nende mängude osas, mis mulle meeldivad.


Hitman 3 tuli ikka 2021
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
labidas
HV veteran
labidas

liitunud: 24.05.2009




sõnum 28.07.2021 13:19:37 vasta tsitaadiga

NATAS999 kirjutas:
misasi on 3rdpFPS? 3rd person first person shooter icon_eek.gif

3rd person shooter (või mis iganes)... minu mõistus ei tööta alati 100% icon_lol.gif

_________________
Kommentaarid: 32 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 32
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
nolifer
Kreisi kasutaja
nolifer

liitunud: 24.05.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 28.07.2021 13:49:43 vasta tsitaadiga

dead space 1 2 3 praegu steamis 5 euri igaühe eest, päris hea deal
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tomorrow
HV Guru
Tomorrow

liitunud: 08.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 08.08.2021 19:05:39 vasta tsitaadiga

labidas kirjutas:
Mina mängisin Dead Spacei story ja hea atmosfääri pärast. Ei hakkagi uuesti mängima kuni veel enam-vähem mäletan, mis toimus. Jäsemete tükeldamisest ja puisest ringi tatsamisest nüüd küll mingit lõbu ei tunne.
Häid filme vaatan uuesti väga harva... peab ikka väga hea film olema, kus uuel vaatamisel midagi uut enda jaoks leiad. Mingeid a la Marvel suguseid actionfilme ma ei hakka kunagi uuesti vaatama, missest et esmasel vaatamisel oli äge - puhtalt lõbu "lülita aju välja" eesmärgil tehtud filmid ju enamus. Story võiks köita ja panna tugevalt kaasa elama/mõtlema. Dead Space filmimaailmas on nagu Pandorum (2009). Juba äge ja teistsugune õudukas, kuid teist korda nüüd küll naljalt vaatama ei kutsu.
Witcher 3'e mängisin viimati 2 korda, sest DLC'd tulid. Siis sai küll kogu map 100% pea peale keeratud, aga main story enam niiväga ei köitnud.
*Oleks siis aastas vähemalt 12 ägedat uut mängu (AAA/FPS/3rdpFPS/RPG žanrites kokku). Vanasti justkui oli rohkem... niipalju kui mina neid "top100 X aastal" nimekirju lugenud olen.

Stoori ja atmosfäär on uuesti läbimängimisel ju samad. Muidugi tegu on lineaarse mänguga aga nt Mass Effect näitel tasub läbi teha küll. Langetades teistsuguseid otsiseid avastasin palju uut enda jaoks. Lisaks ekisteerib veel üliiharuldasi asju mida enamus ei näegi. Näiteks teadmine, et remake tuleb paneb mind küll uuesti läbi mängima kui see remake on vähegi korralikult tehtud. Sest kui midagi uut paremat peale ei tule, siis saan valida kümnete lemmikute seast. Mis siis, et ma olen mõne neist 3x läbi teinud. Järjekordne playtrough on alati mõnus isegi kui ma enamus ajast tean mis järgmisena juhtub.

Mõistagi maitsed on erinevad aga panen siia oma "klassika" nimekirja:

AVP 2010. Võimalus mängida Xeno või Predatorina on alati väga lõbus. Tahaks näha remake või remaster.
Crysis 1, Warhead ja Crysis 3. 2 osa on jama. Remaster on suht mõttetu kahjuks, kuna põhineb konsooliversioonil.
Deus Ex Human Revolution Directors Cut. Väike uuendus kuluks kah ära. Mankind Divided polnud kahjuks nii hea.
Doom 2016. Jällegi Doom Eternal polnud nii hea.
Far Cry 1. OG Crytek.
Far Cry 3. Ilus mäng ja hea villain.
Mass Effect trilooogia. Remaster on üsna ok.
Mirrors Edge. Suht erinev aga miskipärast meeldib.
Need For Speed Most Wanted. 2005 aasta oma siis. 2012 vms versioon on mõttetu.
NFSHP 2010. Remake on laisk ja ainult värvid on veidi erinevad.
Skyrim SE. Modid muudavad selle suht lõputult mängitavaks, kuna kombinatsioonide arv mida katsetdada ulatub tuhandetesse. Iroonilisel kombel pole main questi kunagi lõpetanud.
Terminator Resistance. Uuem ja kah on rails aga väga hästi tehtud ja võiks olla vabalt ametlik T2 filmi mäng.
Tomb Raider triloogia. See uuem siis. Lemmik on vist teine osa.
Tom Clancys HAWX. Jällegi suht erinev sellest mida ma tavaliselt mängin aga kuna uusi lennumänge kus midagi tulistada saab peale Ace Combat 7 eriti polegi, siis käib vana kah.

See pole muidugi täielik nimekiri. Ilmselt unustan midagi ära.

EDIT:
Spoiler Spoiler Spoiler
Kommentaarid: 89 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 79
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Evil
Hull
Evil

liitunud: 22.12.2004




sõnum 10.08.2021 12:28:19 vasta tsitaadiga

Terminator Resistance pole küll mõtet mainida siin. Täielik garbage. Mängisin läbi lootuses, et läheb paremaks aga ei läinud. 3/10 annaks. Enne 2010 tehti ilusama graafika ja storyga mänge. icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 230 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 192
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Tomorrow
HV Guru
Tomorrow

liitunud: 08.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 10.08.2021 12:46:00 vasta tsitaadiga

ot:
Evil, Ilmselgelt sa pole T2 fänn siis. Igaüks kes on ja seda mänginud on kiidab seda. Steami ülevaated on samuti väga suures osas positiivsed.
Kitsaskohad on välja toodud ja neid ma ei eita aga arvestades arendajat ja eelarvet, siis lööb kõvasti üle lati. Jah neid ilusa graafikaga sisutühjasid kõmmutamisi on piisavalt nähtud. Graafika saab alati paremaks kas modide või kunagi hiljem remasteriga. Stoorit enam ümber ei tee kui just remake pole.
Stoori on väga hea ja haakub filmidega (eriti T2-ga) ideaalselt.
https://store.steampowered.com/app/954740/Terminator_Resistance/#app_reviews_hash
Kommentaarid: 89 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 79
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
MatchMaker
Kreisi kasutaja
MatchMaker

liitunud: 23.06.2007




sõnum 31.08.2021 19:24:07 vasta tsitaadiga

Spoiler Spoiler Spoiler
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Gap
HV Guru
Gap

liitunud: 20.03.2006




sõnum 23.09.2021 19:15:13 vasta tsitaadiga

Huvitav millal see tuleb siis välja ? icon_eek.gif icon_eek.gif icon_neutral.gif Tahaks seda juba mängida thumbs_up.gif ja ega ei tea kas teevad teisest ja kolmandast osast ka remake ?


Keegi ei tea millal see tuleb siis välja see esimese osa remake ?
Kommentaarid: 20 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 16
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
labidas
HV veteran
labidas

liitunud: 24.05.2009




sõnum 23.09.2021 19:48:35 vasta tsitaadiga

"late 2022" ehk aasta vähemalt
_________________
Kommentaarid: 32 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 32
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Gap
HV Guru
Gap

liitunud: 20.03.2006




sõnum 13.03.2022 19:57:31 vasta tsitaadiga

Spoiler Spoiler Spoiler
Kommentaarid: 20 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 16
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
MatchMaker
Kreisi kasutaja
MatchMaker

liitunud: 23.06.2007




sõnum 04.10.2022 18:10:46 vasta tsitaadiga

Spoiler Spoiler Spoiler
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
[raVen]
HV kasutaja
[raVen]

liitunud: 30.01.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 05.10.2022 03:02:22 vasta tsitaadiga

Näeb väga hea välja. Ma olen üks neist, kes tutvus sarjaga alles 3. osa kaudu ja erinevalt kriitikutest mulle see meeldis.
Proovisin ka 1. ja 2. pärast kolmanda läbimängimist, võib-olla need on paremad mängud, aga mootor tundus liiga kohmakas,
et üldse mängida. Loodame remakest parimat.
Kommentaarid: 18 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 18
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Vael
HV Guru

liitunud: 17.03.2013




sõnum 05.10.2022 10:59:49 vasta tsitaadiga

3. Oligi shooter.
1. Ja 2. Osa olid põnevad hiilimismängud, kus surmasaamine oligi tavaline. Liikumine oli mäletamistmööda aeglane ja kogu füüsika meenutas raskes raudrüüs ringi avastamist, ses suhtes "kohmakas liikumine" oli igati õigustatud.

Demo nägi hea välja, aga ise ootasin RT varjude põhjal "scare jumpe". Üldse paistis mäng rohkem valgustatud ning väga palju tulistamist oli demos. Kuigi suur osa ajast oli ikkagi algupärases versioonis lihtsalt pimedates koridorides hiilimist, mis oligi suur osa võlust mängus. Rüü oli sama äge nagu algupärases versioonis.
Kommentaarid: 17 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 16
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Auron
HV Guru
Auron

liitunud: 19.08.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 05.10.2022 14:15:29 vasta tsitaadiga

Dead space'is oli jahh see, et tegelase juhtimine oli siuke sluggish - ei pea silmas seda, et tüübil pmst raudrüü seljas ja peabki raske olema vaid üldiselt polnud just parim. Samas atmosfäär oli päris vinge ja seda hirmufaktorit osati kruvida. Teises osas ka kui Ishimurale sattusid ja kuhugi laeva viimasesse prseauku koperdasid oli ju ette teada, et kindlasti alles siis läheb jamaks ja vaja kähku plehku saada aga seda millal täpselt ei teand icon_lol.gif
Kommentaarid: 150 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 127
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
486
HV Guru

liitunud: 19.04.2004




sõnum 05.10.2022 17:59:32 vasta tsitaadiga

Loodan et see remake. Kus enam pole koridor shuuter vaid survival kus saad ka vanadesse kohtadesse tagasi minna ja ka erinevat teed pidi minna ala System Shock 2. Selline mine ruumi ja tulista k6ik maha kuni uks lahti läheb et edasi minna on väga aegunud konsept. thumbs_down.gif
_________________
zero
Kommentaarid: 46 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 2 :: 39
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
heretic666
HV Guru
heretic666

liitunud: 13.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 05.10.2022 20:04:43 vasta tsitaadiga

Suures osas remake aga mingil määral olla kaasaegsemaks kohendatud vms, gore peaks ka gramm kangem olema (näiteks pehmet kudet luu pealt minema kõmmutada jms).

Callisto Protocol ka päris lähedal, huvitavad ajad. OLED peal ilmselt eriti efektne seda uut DS lasta.
Kommentaarid: 70 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 68
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
[raVen]
HV kasutaja
[raVen]

liitunud: 30.01.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 05.10.2022 22:43:41 vasta tsitaadiga

Auron kirjutas:
Dead space'is oli jahh see, et tegelase juhtimine oli siuke sluggish - ei pea silmas seda, et tüübil pmst raudrüü seljas ja peabki raske olema

Siis te ei ole vist armoris ringi käinud, sest ma võin öelda, et see ei tee mingit vahet.
Kommentaarid: 18 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 18
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Tarkvara »  Arvutimängude foorum »  Dead Space mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... , 18, 19, 20  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.