Avaleht
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Bitcoin ja muud krüptorahad »  Spekulandid (krüptoturul spekulatsioonide teostamine ja seonduv - mida osta-hoida-müüa-vahetada) NB! Pole finantsnõu! märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 244, 245, 246 ... 273, 274, 275  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale. Teata moderaatorile
otsing:  
OPollo
Kreisi kasutaja

liitunud: 23.12.2016




sõnum 01.10.2022 02:05:55 vasta tsitaadiga

virx kirjutas:
jaanjaapan, igaks juhuks mõlemale poole välja mõõta, tehingu võtad vastu kumb pool ennem vastu tuleb.

Millal sa juba ära otsustad ? Pidi ju ajaloo vaates kastidega ennustatav olema ?
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
virx
HV Guru

liitunud: 23.11.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 01.10.2022 15:16:34 vasta tsitaadiga

OPollo, day/swing traderit ei huvita krüpto suund ja kui sul on max paar tuhat eurot investeerida siis sa saad olla ainult see, kes võimendusega erinevaid kaste ja mõõte ära võtab. Alates paarikümnest tuhandest võib olla ka spot trader aga kes seda õiget suunda ikka ära jõuab oodata (ainult üles ja korralikult).
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Kristoferr
HV Guru
Kristoferr

liitunud: 26.11.2006



Online

sõnum 02.10.2022 13:05:27 vasta tsitaadiga

Tasapisi hakkab kõhutunne tekkima, et BTC käib aastases perspektiivis vähemalt hetkeks alla 10K ära. ETH testiks siis 500 joont.
Oleks ütlemata tore sealtki sisse süüa.

_________________
Ostan 400-650W PSU (Platinum-Titanium)
Liitu Binance'ga
Liitu Honey'ga
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Viilutaja
HV Guru
Viilutaja

liitunud: 27.07.2002




sõnum 02.10.2022 17:18:59 vasta tsitaadiga

Kristoferr kirjutas:
Tasapisi hakkab kõhutunne tekkima, et BTC käib aastases perspektiivis vähemalt hetkeks alla 10K ära. ETH testiks siis 500 joont.
Oleks ütlemata tore sealtki sisse süüa.


Ma seda ei arva, pigem 12-13k kanti korraks ja siis stabiliseerub.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
virx
HV Guru

liitunud: 23.11.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 02.10.2022 17:55:00 vasta tsitaadiga

Viilutaja, pigem 12k.
Spoiler Spoiler Spoiler

Tõstad lihtsalt kogupikkuse tipust kuni viimase suurima põrkeni madalamasse tippu.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Viilutaja
HV Guru
Viilutaja

liitunud: 27.07.2002




sõnum 02.10.2022 18:59:20 vasta tsitaadiga

Arvad, et selles vahemikus 1k kedagi enam kotib? icon_lol.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
virx
HV Guru

liitunud: 23.11.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 02.10.2022 21:38:32 vasta tsitaadiga

Viilutaja, kordaja puhul on väga suur vahe kas 13K või 12K.

No ma ei tea, kas tõesti otse alla või kott pähe ja 29K?
Spoiler Spoiler Spoiler

Arvestades kui kaugel on MA200, tekib küsimus, miks me peaks veel all siit minema?
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Viilutaja
HV Guru
Viilutaja

liitunud: 27.07.2002




sõnum 02.10.2022 22:24:49 vasta tsitaadiga

Black Swan event ja kõik. Just nagu koroona dump oli. Ei olnud loogiline, kuid juhtus.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
virx
HV Guru

liitunud: 23.11.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 03.10.2022 20:06:13 vasta tsitaadiga

ETH...true or false?
Spoiler Spoiler Spoiler
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Kristoferr
HV Guru
Kristoferr

liitunud: 26.11.2006



Online

sõnum 03.10.2022 22:11:58 vasta tsitaadiga

Ma jään oma kõhutunde juurde, et pikas perspektiivis tuleme siit enne üles minekut veel kõvasti allapoole. Nõrk raha on vaja maha raputada ja vähemalt mingis suurusjärgus masu on tulemas. ETH 550-650 peale oleks ideaalne.
_________________
Ostan 400-650W PSU (Platinum-Titanium)
Liitu Binance'ga
Liitu Honey'ga
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
DVDRW
HV Guru
DVDRW

liitunud: 13.10.2003




sõnum 05.10.2022 08:33:08 vasta tsitaadiga

Kristoferr kirjutas:
Tasapisi hakkab kõhutunne tekkima, et BTC käib aastases perspektiivis vähemalt hetkeks alla 10K ära. ETH testiks siis 500 joont.
Oleks ütlemata tore sealtki sisse süüa.

Kui kõik mõtlevad 14k, siis tõenäolisemalt juhtub põhi jah kas 18k (ninanips karudele) või 6k (nõrkade käte maha raputamine).
Mõtlen 14k-st allpool hakata DCA-ma või kui tuleb Daily EMA crossing 25/50.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jaanjaapan
Kreisi kasutaja
jaanjaapan

liitunud: 25.07.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 05.10.2022 08:58:25 vasta tsitaadiga

Krüpto tuuber Steve muudkui kordab, et BTC põhi oli ära. eusa_think.gif
Vendade Pizzino-de mõlemi viimased videod räägivad, et BTC bearmarket downtrend broken icon_idea.gif
Vanakooli mees Alessio vaatab minevikku, ütleb, et oktoobri keskel ja lõpus kõige rohelisemad päevad olnud läbi ajaloo ja oktoober üldse kõige rohelisem kuu. Veendunud, et kõik märgid näitavad - kiss of death-i tulekut... ehk jõuludeni üles ja edasi täiega alla, pikalt icon_confused.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
virx
HV Guru

liitunud: 23.11.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 13.10.2022 22:17:16 vasta tsitaadiga

Äratame teema ellu. ETH textbook 100X bear flag.
Spoiler Spoiler Spoiler


virx kirjutas:
Kui nüüd ikkagi kukkuma läheb siis järgmist suuremat reaksiooni võiks oodata siin piirkonnas.
Spoiler Spoiler Spoiler

Vaatame ka enda eelmise lehe BTC ennustused üle...damn, 0,05% jäi puudu icon_lol.gif
Spoiler Spoiler Spoiler
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
OPollo
Kreisi kasutaja

liitunud: 23.12.2016




sõnum 13.10.2022 22:36:38 vasta tsitaadiga

virx kirjutas:

Vaatame ka enda eelmise lehe BTC ennustused üle...damn, 0,05% jäi puudu icon_lol.gif
Spoiler Spoiler Spoiler

Aitähh virx, ma arvan, et peale sellist avaldust panustab nüüd 10x rohkem inimesi kasiinosse ja UPS, "puudu jääb vaid 0.02%" järgmine kord, mis peaks tõestama, kui palju on sharlatanidel "peaaegu kogu aeg peaaegu õigus" icon_biggrin.gif
Nii et edasi kentuki poisid, mis sest et virx pole mitte kunagi ühegi oma taiesega täppi pannud icon_biggrin.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Viilutaja
HV Guru
Viilutaja

liitunud: 27.07.2002




sõnum 13.10.2022 23:04:59 vasta tsitaadiga

Opollo! Go and eat bag of dicks!
Sinu jutust kõlab ainult kibestumus!

Virx pani väga täppi!
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
DVDRW
HV Guru
DVDRW

liitunud: 13.10.2003




sõnum 14.10.2022 07:18:35 vasta tsitaadiga

jaanjaapan kirjutas:
Krüpto tuuber Steve muudkui kordab, et BTC põhi oli ära. eusa_think.gif

Praegune olukord meenutab seda 2018 6k peal olekut veebr-nov. Kõik rääksisid, et see on põhi. Ja siis lõpuks kukkus ikkagi 3k peale ära.
Praegu on 19k kust me pidevalt aina väiksemaid bounce teeme.
Spoiler Spoiler Spoiler
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jaanjaapan
Kreisi kasutaja
jaanjaapan

liitunud: 25.07.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 14.10.2022 08:38:14 vasta tsitaadiga

Viimased korrad kui on lühiajaline tõus olnud, siis ALGO ja XRP on teinud häid tulemusi. Nüüd eile ka... ainult, et krüpto-tuuber Steve räägib, et tema arust XRP kukub TOP 10-st või isegi 20-st välja järgmise pulli-turu ajal, kuna eelmise buumi tipp oli madalam kui üle-eelmise oma ja õppides TOP 100 altcoin-i järeldas ta, et see olevat halb märk kui iga buum uus rekord ei tule...
Kas ALGO ja XRP teevad paremaid surnud kassi põrkeid kui teised kuna inimesed ostavad neid uuesti, sest, et eelmine kord ju tõusis? Aga pikka pidu pole ikkagi, kuna müüakse taas kiirelt...
Muidu olen ADA-t ka võtnud, kuid selle seis olevat nõrk, Solana pisut vähem nõrk ja ETH neist tugevaimas positsioonis. Matic olla vahepeal parandanud prognoosi räägivad vennad Pizzinod TA põhjal.
ATOM on ka vist suht ok valik - virx-i sõnul olevat oma targeti poolest täpne nagu HIMARS icon_biggrin.gif

Praegusel halval ajal tasuvat pigem TOP10 coinide poole vaadata, mitte niivõrd TOP100 soovitas Steve.
Niipalju veel öeldi TA kohta, et vanad tipud on tihti uued põhjad. Ehk siis kui langeb võib loota, et langus jääb pidama kunagise tipu kandis - see oli vist support või resistance (ajan neid sassi ikka).
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Prillpapa
HV kasutaja

liitunud: 04.06.2022




sõnum 14.10.2022 08:44:26 vasta tsitaadiga

Mina nende youtuberite ja muidu foorumi selgeltnägijate võimete osas olen skeptiline. Jah, kindlasti 1000 arvaja hulgas lõpuks võib ka 300 "ettenägejal" ja "analüüsijal" olla õigus aga küsimus taandub ikka sellele, kas mina oskan 10 arvaja hulgast leida just need 3, kelle prognoos õigeks osutub - seepärast ei näe ka mõtet nende arvajate loomingu peale aega kulutada.
Samamoodi võiksin ma ise teha siiasamasse teemasse 10 erinevat ka üksteisele vastukäivat prognoosi ja ka ühe nendest täitumise korral oleks mul õigus rind kummi ajada ja väita "mis ma ennustasin" icon_lol.gif

_________________
---
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jaanjaapan
Kreisi kasutaja
jaanjaapan

liitunud: 25.07.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 14.10.2022 09:17:05 vasta tsitaadiga

Prillpapa, tähtsam kui prognoos ise on arusaadav selgitus/põhjendus sellele + kas varasem jutt on paika pidanud.
Ise jalgratast leiutada ju hoopiski raskem, parem üritan üht-teist siit ja sealt noppida. Päris ise, ilma vaatamata crypto fear/greed index-i + vaatamata economical kalendrit peaksin ma tehingu aega suvalt valima ning münte selle järgi mille logo või nimi meeldib icon_smile.gif
Nüüd olen sellevõrra targem, et kui hetkel on fear index kõrge, siis võib väike langus kiiresti paisuda + siit: https://finviz.com/calendar.ashx vaatan ega FED jälle janditamas pole, enne kui osta plaanin icon_idea.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Prillpapa
HV kasutaja

liitunud: 04.06.2022




sõnum 14.10.2022 09:30:59 vasta tsitaadiga

Nojah, ma ise krüptobörsidel ei spekuleeri, rohkem krüptonumismaatik, kogun kaevan/münte pikema vaatega. Alustasin 2021 märts ja esimeseks kokkuvõtte sihiks seadsin 2-3 aasta pärast vaatab kuhu jõudnud. Eks see kaevandamise kidumine ei ole meeldiv ja pean endale aegajalt meenutama, et tibusid loen alles tulevikus icon_biggrin.gif
_________________
---
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
DVDRW
HV Guru
DVDRW

liitunud: 13.10.2003




sõnum 14.10.2022 09:46:46 vasta tsitaadiga

Ka neid Youtubereid enam väga ei jälgi. Kui, siis pigem meelelahutuseks. Kõige mõistlikum on välja nuputada oma strateegia, backtestida ja jääda selle juurde kui töötab.
Mida pikem timeframe, seda lihtsam tundub. Ja kannatamatus viib rappa.

Alati ja kohe juhtub midagi põrutavat icon_lol.gif
Spoiler Spoiler Spoiler
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
virx
HV Guru

liitunud: 23.11.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 14.10.2022 10:07:15 vasta tsitaadiga

DVDRW, ütleks, et need on veel tagasihoidlikud grimassid.

viimati muutis virx 14.10.2022 19:37:20, muudetud 1 kord
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jaanjaapan
Kreisi kasutaja
jaanjaapan

liitunud: 25.07.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 14.10.2022 14:19:52 vasta tsitaadiga

Ma algul tahtsin ka ainult kühveldada. Videokaardid on lapsest saati meeldinud. Ükshetk aga tuli karm reaalsus kätte, et ilma kauplemiseta kaevata järjest ja koguda pole kuigi mõistlik icon_sad.gif Muidu kaevamine on selline hea selge asi, ei pea spekuleerima näiteks millist splitterit kasutada või ükspäev on üks, teine päev teine GPU kiirem icon_biggrin.gif
Kuid nüüd on krüpto-talv ja õhin kadunud thumbs_down.gif
Ega börsidel jah muud suurt polegi, kui ostad halbadel aegadel ja müüd headel. Keskmiselt kestvat üks tsükkel ca 4 a. (krüpto-Steve jutu järgi BTC iga uus tipp 1066 päeva järel). Ehk ostad, ootad ca 500 päeva ja müüd ning kordus. Kibeleda pole vaja, tippu või päris põhja otsida. Peab lihtsalt vaba pappi ja kannatust olema.
Noja siis statistika - kui september on turgudel läbi aegade kõige punasem kuu, siis oktoober jällegi kõige rohelisem. Eriti täpseks minna, siis aasta kõige rohelisemad päevad börside statistika algusest saati on kak ras 10-20 okt. + 28-31 okt. (loodan, et mäletan täpselt, vaatasin kunagi videot selle kohta).
Leidsin statistika video lingi ka, kel huvi - https://www.youtube.com/watch?v=u2KnM5PIHi8

See mmcrypto meenutab mulle pranker Vitalit tuubist. Nii välimuselt kui olemuselt icon_biggrin.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
virx
HV Guru

liitunud: 23.11.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 18.10.2022 17:43:50 vasta tsitaadiga

Niiet, 7K peal siis alles peatub? OPollol ei soovita vaadata kuna jooned juhivad krüptot icon_eek.gif
https://www.youtube.com/watch?v=u-0BGpKBhic
Spoiler Spoiler Spoiler
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
DVDRW
HV Guru
DVDRW

liitunud: 13.10.2003




sõnum 18.10.2022 18:10:27 vasta tsitaadiga

Nii pikka aega nii rahulik. Pakun, et varsti tuleb üks +- 40% BTC pauk ära. Loodame, et alla. Siis all in YOLO.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Bitcoin ja muud krüptorahad »  Spekulandid (krüptoturul spekulatsioonide teostamine ja seonduv - mida osta-hoida-müüa-vahetada) NB! Pole finantsnõu! mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 244, 245, 246 ... 273, 274, 275  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa ei või manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.