Avaleht
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Multimeedia- ja helifoorum »  NVidia Shield arutelu märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing

Millist versiooni omad?
Shield 2015 16GB
8%
 8%  [ 3 ]
Shield Pro 2015 500GB
0%
 0%  [ 0 ]
Shield 2017 16GB
11%
 11%  [ 4 ]
Shield Pro 2017 500GB
2%
 2%  [ 1 ]
Shield 2019 8GB
5%
 5%  [ 2 ]
Shield Pro 2019 16GB
71%
 71%  [ 25 ]
hääli kokku : 35

autor
sõnum Saada viide sõbrale. Teata moderaatorile
otsing:  
aks
HV veteran
aks

liitunud: 08.02.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga Online

sõnum 18.08.2022 07:16:53 vasta tsitaadiga

2017 siis. Õhukse puldiga igatahes on.
Kommentaarid: 125 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 116
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
JazZ
HV kasutaja

liitunud: 25.12.2012




sõnum 18.08.2022 11:31:04 vasta tsitaadiga

Sander193 kirjutas:
Kas Nvidia Shieldiga saab ka Telia TVd või Elisa Elamust vaadata? Kas kvaliteediga võib rahule jääda? Seda probleem ei ole, et Nvidia Shield surub HDR-i peale, kuigi source on SDR?

Sai pikalt kasutatud Telia TV boksi, aga kuna sellel puudus wifi võimekus, siis pidin sellest loobuma. Proovisin Teliat vaadata ka läbi Android teleka (Sony X900F), aga tundus et bitrate oli kehva, samas Netflix ja Prime Video mängivad 4k Dolby Vision/HDR ilusti ja stabiilset üle wifi. Sai ka Elisa Elamus boksi proovitud, aga suureks ebameeldivuseks lülitas boks koguaeg HDR-i sisse, mida mul ei õnnestunud maha võtta.

Saab mõlemat vaadata, aga kui kasutada Shield TV pulti kõige juhtimiseks siis on Elisa Elamusega igal käivitusel P212 error ees ja peab mingit nuppu vajutama et pilt ette tuleks. Elisa Elamuse pilt on minu meelest parem kui Telia äpi pilt. See on väga vähe tõenäoline et Shield TV paremat pilti Telia äpiga näitab kui Android telekas sama äppi kasutades.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SKG
HV Ihaldatuim Poissmees
SKG

liitunud: 27.01.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 30.08.2022 01:12:44 vasta tsitaadiga

Lisasin teema päisesse küsitluse.
_________________
17/1/2023, Scart: "Selle sajandi senise möödunud aja üks suuremaid skandaale on hetkel lahti rullumas..."
Kommentaarid: 373 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 313
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
S.I.L.L.U
HV veteran


liitunud: 26.06.2003




sõnum 21.09.2022 13:21:01 vasta tsitaadiga

Kodi puhul olen märganud, et viimased Dolby Atmos filmidel tulevad korraks umbes 1 s katkestused helisse sisse. Juhtub mingi 10-15 korda filmi jooksul.

Kasutusel nii viimane public kui ka beta versioon.

Keegi oskab mulle mingit "murevaba" versiooni öelda?

Või kas on tegemist Shieldi enda uuendustega, mis on Kodi ära lõhkunud?
Kommentaarid: 89 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 83
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
RassK
HV Guru
RassK

liitunud: 17.01.2007




sõnum 27.09.2022 21:11:52 vasta tsitaadiga

S.I.L.L.U, Nii tihti pole tähele pannud ning ei osanud ka seostada seda Dolby Atmosega aga tõesti on selline jama silma jäänud nüüd nädalase kasutamisega.
Kodi ei ole mul kasutuses. Youtube, Netflix UHD
Kommentaarid: 111 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 97
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Sander193
HV vaatleja

liitunud: 30.09.2019




sõnum 29.09.2022 09:40:09 vasta tsitaadiga

Kas kellelgi on silma jäänud, et Telia või näiteks Apollo äppiga ei ole pilt kõige sujuvam? Näiteks ETV-s uudiseid vaadata, siis on näha, et iga paari sekundi tagant kergelt hakib. Filmzone kanalitel on näha, et mingi ebakõla on filmi, Shieldi või teleka framerates, kuna on näha, et pilt ei ole sujuv, vaid kergelt katkendlik.

Telekas on Sony X900F 4K120Hz. Shieldi sätetest panin formaadi 4K60Hz ja telekal olen ka erinevaid sätteid proovinud (motion smoothingut ei kasuta). Kui match Shieldiga framerate kasutada, siis on kõik korras, aga kui kanalit vahetada, siis läheb kohe paigast ära.


Kas on võimalik et Telia äpp töötab tegelikult 50Hz sagedusel ja kuna Shield on pandud 60Hz, siis sealt tekivad käärid? Näiteks Netflix ja Apple TV peal ei teki sellist probleemi, kuna need minu teada jooksevad 60Hz sagedusel.
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Maxxxim
HV kasutaja

liitunud: 15.10.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 30.09.2022 09:56:22 vasta tsitaadiga

S.I.L.L.U kirjutas:
Kodi puhul olen märganud, et viimased Dolby Atmos filmidel tulevad korraks umbes 1 s katkestused helisse sisse. Juhtub mingi 10-15 korda filmi jooksul.

Kasutusel nii viimane public kui ka beta versioon.

Keegi oskab mulle mingit "murevaba" versiooni öelda?

Või kas on tegemist Shieldi enda uuendustega, mis on Kodi ära lõhkunud?

Kas Kodis on määratud et Adjust display refresh rate = On (Settings, Player)? Et Shieldi ja TV framerate oleks filmi mängimise ajal sama?
Kommentaarid: 93 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 90
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
S.I.L.L.U
HV veteran


liitunud: 26.06.2003




sõnum 30.09.2022 12:04:02 vasta tsitaadiga

Maxxxim kirjutas:
S.I.L.L.U kirjutas:
Kodi puhul olen märganud, et viimased Dolby Atmos filmidel tulevad korraks umbes 1 s katkestused helisse sisse. Juhtub mingi 10-15 korda filmi jooksul.

Kasutusel nii viimane public kui ka beta versioon.

Keegi oskab mulle mingit "murevaba" versiooni öelda?

Või kas on tegemist Shieldi enda uuendustega, mis on Kodi ära lõhkunud?

Kas Kodis on määratud et Adjust display refresh rate = On (Settings, Player)? Et Shieldi ja TV framerate oleks filmi mängimise ajal sama?


Panin peale nüüd "always" aga ei mingit kasu, ikka sama.
Kommentaarid: 89 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 83
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Maxxxim
HV kasutaja

liitunud: 15.10.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 30.09.2022 13:07:51 vasta tsitaadiga

S.I.L.L.U kirjutas:
Maxxxim kirjutas:
S.I.L.L.U kirjutas:
Kodi puhul olen märganud, et viimased Dolby Atmos filmidel tulevad korraks umbes 1 s katkestused helisse sisse. Juhtub mingi 10-15 korda filmi jooksul.

Kasutusel nii viimane public kui ka beta versioon.

Keegi oskab mulle mingit "murevaba" versiooni öelda?

Või kas on tegemist Shieldi enda uuendustega, mis on Kodi ära lõhkunud?

Kas Kodis on määratud et Adjust display refresh rate = On (Settings, Player)? Et Shieldi ja TV framerate oleks filmi mängimise ajal sama?


Panin peale nüüd "always" aga ei mingit kasu, ikka sama.

Audio output: kasutad WASAPit?
Kommentaarid: 93 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 90
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
S.I.L.L.U
HV veteran


liitunud: 26.06.2003




sõnum 30.09.2022 13:27:24 vasta tsitaadiga

Maxxxim, ainuke valik mis mul seal on:

Audiotrack (IEC), Kodi IEC packer (recommended)
Kommentaarid: 89 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 83
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Renq
HV veteran
Renq

liitunud: 21.12.2003




sõnum 05.10.2022 16:11:54 vasta tsitaadiga

Nonii, ma astusin ka nüüd Shieldi paati. Esimesed välkkogemused oleks sellised, et Telia äpi upscaling on basic, kuna algmaterjal pole midagi erilist, Viaplays töötab see paremini. Negatiivse poole peat see, et Shield ei suuda projektorit kinni panna (Xiaomi 150) vaid lükkab nagu laserid välja, pilt kustu a ventikad jäävad projektoril undama... not cool. Shield on siis ressiiveri taga,
_________________
Steam: Renq Origin: Renq86 Uplay: Renq86
Kommentaarid: 4 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Skorzeny
HV kasutaja

liitunud: 13.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 05.10.2022 16:45:37 vasta tsitaadiga

Renq kirjutas:
Nonii, ma astusin ka nüüd Shieldi paati. Esimesed välkkogemused oleks sellised, et Telia äpi upscaling on basic, kuna algmaterjal pole midagi erilist, Viaplays töötab see paremini. Negatiivse poole peat see, et Shield ei suuda projektorit kinni panna (Xiaomi 150) vaid lükkab nagu laserid välja, pilt kustu a ventikad jäävad projektoril undama... not cool. Shield on siis ressiiveri taga,


Tea ...
äkki kiirustasid, icon_razz.gif
Uus FireTV Cube 3 pidavat tulema 'irmus "šiildkiller", lisaks ka veel tunduvalt odavam ...
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 0
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Renq
HV veteran
Renq

liitunud: 21.12.2003




sõnum 05.10.2022 17:16:36 vasta tsitaadiga

Skorzeny kirjutas:
Renq kirjutas:
Nonii, ma astusin ka nüüd Shieldi paati. Esimesed välkkogemused oleks sellised, et Telia äpi upscaling on basic, kuna algmaterjal pole midagi erilist, Viaplays töötab see paremini. Negatiivse poole peat see, et Shield ei suuda projektorit kinni panna (Xiaomi 150) vaid lükkab nagu laserid välja, pilt kustu a ventikad jäävad projektoril undama... not cool. Shield on siis ressiiveri taga,


Tea ...
äkki kiirustasid, icon_razz.gif
Uus FireTV Cube 3 pidavat tulema 'irmus "šiildkiller", lisaks ka veel tunduvalt odavam ...


Nägin jah täna pealkirja! No nagu ikka kui midagi ära ostad, siis hüppab kusagilt midagi uut välja

_________________
Steam: Renq Origin: Renq86 Uplay: Renq86
Kommentaarid: 4 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Slazenger
HV veteran
Slazenger

liitunud: 10.01.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 05.10.2022 17:43:14 vasta tsitaadiga

Aga vaevalt et ta tegra protsessori ja nvidia upscalingule saab vastu. icon_razz.gif
Kommentaarid: 73 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 68
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SKG
HV Ihaldatuim Poissmees
SKG

liitunud: 27.01.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 05.10.2022 20:23:48 vasta tsitaadiga

Skorzeny kirjutas:
Renq kirjutas:
Nonii, ma astusin ka nüüd Shieldi paati. Esimesed välkkogemused oleks sellised, et Telia äpi upscaling on basic, kuna algmaterjal pole midagi erilist, Viaplays töötab see paremini. Negatiivse poole peat see, et Shield ei suuda projektorit kinni panna (Xiaomi 150) vaid lükkab nagu laserid välja, pilt kustu a ventikad jäävad projektoril undama... not cool. Shield on siis ressiiveri taga,


Tea ...
äkki kiirustasid, icon_razz.gif
Uus FireTV Cube 3 pidavat tulema 'irmus "šiildkiller", lisaks ka veel tunduvalt odavam ...

ot:
~40 eur odavam - https://www.amazon.co.uk/dp/B09BZVGR73

Spec: https://www.amazon.co.uk/dp/B09BZVGR73#tech

DTS tugi puudub ja ainult 2GB RAM ehk siis pole killer icon_smile.gif samas tundub olema hea seade, tasub Musta Reede diili oodata, mitte 160 eest osta

_________________
17/1/2023, Scart: "Selle sajandi senise möödunud aja üks suuremaid skandaale on hetkel lahti rullumas..."
Kommentaarid: 373 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 313
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Maxxxim
HV kasutaja

liitunud: 15.10.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 06.10.2022 08:37:08 vasta tsitaadiga

S.I.L.L.U kirjutas:
Maxxxim, ainuke valik mis mul seal on:

Audiotrack (IEC), Kodi IEC packer (recommended)

Vabandust, ajasin Windowsi versiooniga segi.
Kas oled proovinud Kodi 18.9 versiooni? See on mul kõige probleemivabamalt töötanud.
Kommentaarid: 93 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 90
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Skorzeny
HV kasutaja

liitunud: 13.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 06.10.2022 16:19:43 vasta tsitaadiga

Slazenger kirjutas:
Aga vaevalt et ta tegra protsessori ja nvidia upscalingule saab vastu. icon_razz.gif


Seda küll.
Aga on av01 tugi, juutuub haa-dee-errrrr, drinking.gif
siis veel WIFI6e - mida kõike šiildil ei ole.
Šiildkilleriks ehk ei saa, aga kui Telia müüb oma litsentsideta asjandust 140 euro eest, siis allahindluste puhul (ilmselt) kahekohalise numbriga too jubin osta ikka hoopis teine asi.
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 0
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
indrpo
HV Guru

liitunud: 14.11.2004




sõnum 06.10.2022 17:48:45 vasta tsitaadiga

Sander193 kirjutas:
Kas kellelgi on silma jäänud, et Telia või näiteks Apollo äppiga ei ole pilt kõige sujuvam? Näiteks ETV-s uudiseid vaadata, siis on näha, et iga paari sekundi tagant kergelt hakib. Filmzone kanalitel on näha, et mingi ebakõla on filmi, Shieldi või teleka framerates, kuna on näha, et pilt ei ole sujuv, vaid kergelt katkendlik.

Telekas on Sony X900F 4K120Hz. Shieldi sätetest panin formaadi 4K60Hz ja telekal olen ka erinevaid sätteid proovinud (motion smoothingut ei kasuta). Kui match Shieldiga framerate kasutada, siis on kõik korras, aga kui kanalit vahetada, siis läheb kohe paigast ära.


Kas on võimalik et Telia äpp töötab tegelikult 50Hz sagedusel ja kuna Shield on pandud 60Hz, siis sealt tekivad käärid? Näiteks Netflix ja Apple TV peal ei teki sellist probleemi, kuna need minu teada jooksevad 60Hz sagedusel.


EU kasutab 50Hz US 60Hz see ei kehti mitte TV teenuse sisule mis võib olla midaiganes sõltuvalt striimist aga säte peab meil olema xxxx50Hz
Kommentaarid: 253 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 223
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
S.I.L.L.U
HV veteran


liitunud: 26.06.2003




sõnum 07.10.2022 11:43:11 vasta tsitaadiga

Maxxxim kirjutas:
S.I.L.L.U kirjutas:
Maxxxim, ainuke valik mis mul seal on:

Audiotrack (IEC), Kodi IEC packer (recommended)

Vabandust, ajasin Windowsi versiooniga segi.
Kas oled proovinud Kodi 18.9 versiooni? See on mul kõige probleemivabamalt töötanud.


Proovin ära see nv thumbs_up.gif

Mõtlesin ka, et teeks Shieldile downgradei aga väga ei viitsi sellega mässata.
Kommentaarid: 89 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 83
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SKG
HV Ihaldatuim Poissmees
SKG

liitunud: 27.01.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 07.10.2022 15:27:00 vasta tsitaadiga

Skorzeny kirjutas:
Slazenger kirjutas:
Aga vaevalt et ta tegra protsessori ja nvidia upscalingule saab vastu. icon_razz.gif


Seda küll.
Aga on av01 tugi, juutuub haa-dee-errrrr, drinking.gif
siis veel WIFI6e - mida kõike šiildil ei ole.
Šiildkilleriks ehk ei saa, aga kui Telia müüb oma litsentsideta asjandust 140 euro eest, siis allahindluste puhul (ilmselt) kahekohalise numbriga too jubin osta ikka hoopis teine asi.

CPU tundub kobe.. 8 tuuma jne "Octa-core 4x 2.2GHz 4x 2.0GHz"
Aga GPU.. ei usu, et parem kui Shieldil.
Samuti vahene RAM - ainult 2GB, mis lihtsalt filmide-sarjade mahamangimiseks on piisav, kuid enama jaoks mitte (PLEX server, mangud jms).
Neil kel isiklikud filmikogud on DTS vaja kui just stereoheli ei soovi. Kui ainult VOD teenuseid kasutada, siis piisab ainult Dolby-st, sest striimingplatvormid DTS-i ei kasuta.
tsitaat:
Supported content formats
Video: Dolby Vision, HDR 10, HDR10+, HLG, H.265, H.264, VP9 and AV1.
Audio: AAC-LC, AC3, eAC3 (Dolby Digital Plus), FLAC, MP3, PCM/Wave, Vorbis, Dolby Atmos (EC3_JOC) and Dolby MAT.
Photo: JPEG, PNG, GIF and BMP.

VP9 ja AV1 tugi on hea thumbs_up.gif sest Shield ei suuda Youtube-s HDR-i naidata (VP9)

_________________
17/1/2023, Scart: "Selle sajandi senise möödunud aja üks suuremaid skandaale on hetkel lahti rullumas..."
Kommentaarid: 373 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 313
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Telex
HV kasutaja
Telex

liitunud: 06.12.2002




sõnum 07.10.2022 17:17:54 vasta tsitaadiga

indrpo kirjutas:
EU kasutab 50Hz US 60Hz see ei kehti mitte TV teenuse sisule mis võib olla midaiganes sõltuvalt striimist aga säte peab meil olema xxxx50Hz


Jaa jah... ajalugu, EU vs. USA elektrivõrk jne. Aga just testisin Shieldis, jäta default, pane 50 või pane 60. Mitte ühe programmiga ei suutnud pildis mingitki vahet tuvastada icon_razz1.gif Millega seda seletada ja miks peaks säte siis just 50Hz olema icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 96 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 91
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Renq
HV veteran
Renq

liitunud: 21.12.2003




sõnum 07.10.2022 17:35:58 vasta tsitaadiga

Telex kirjutas:
indrpo kirjutas:
EU kasutab 50Hz US 60Hz see ei kehti mitte TV teenuse sisule mis võib olla midaiganes sõltuvalt striimist aga säte peab meil olema xxxx50Hz


Jaa jah... ajalugu, EU vs. USA elektrivõrk jne. Aga just testisin Shieldis, jäta default, pane 50 või pane 60. Mitte ühe programmiga ei suutnud pildis mingitki vahet tuvastada icon_razz1.gif Millega seda seletada ja miks peaks säte siis just 50Hz olema icon_rolleyes.gif


Proovisin kõik valikud ära eile, no ei jookse sujuvalt see CNNi alumine teksti riba.

_________________
Steam: Renq Origin: Renq86 Uplay: Renq86
Kommentaarid: 4 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Telex
HV kasutaja
Telex

liitunud: 06.12.2002




sõnum 07.10.2022 21:23:16 vasta tsitaadiga

Renq kirjutas:
Proovisin kõik valikud ära eile, no ei jookse sujuvalt see CNNi alumine teksti riba.


Tõsi ta on, aga need Hz settingud ei puutu küll asjasse. Samas Arrises jookseb ilusti. Järelikult on äppis midagi ära käkitud. Kahjuks ei ole keegi seda Hz sätteid suutnud adekvaatselt ära seletada. Indrek ütleb, et peab olema 50 Hz, aga praktika näitab, et seda muutes ei muutu midagi. Mul arvutis windows 10 paneb ka (sama teleka taga) automaatselt 60 Hz. Kui keegi tunneb ennast selles teemas koduselt, siis võiks asja seletada.
Kommentaarid: 96 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 91
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Renq
HV veteran
Renq

liitunud: 21.12.2003




sõnum 08.10.2022 10:17:06 vasta tsitaadiga

Telex kirjutas:
Renq kirjutas:
Proovisin kõik valikud ära eile, no ei jookse sujuvalt see CNNi alumine teksti riba.


Tõsi ta on, aga need Hz settingud ei puutu küll asjasse. Samas Arrises jookseb ilusti. Järelikult on äppis midagi ära käkitud. Kahjuks ei ole keegi seda Hz sätteid suutnud adekvaatselt ära seletada. Indrek ütleb, et peab olema 50 Hz, aga praktika näitab, et seda muutes ei muutu midagi. Mul arvutis windows 10 paneb ka (sama teleka taga) automaatselt 60 Hz. Kui keegi tunneb ennast selles teemas koduselt, siis võiks asja seletada.


https://m.facebook.com/groups/videofoorum/permalink/4964360610326003/?sfnsn=mo&ref=share

tsitaat:
Sain siis teada, et Telia ühtlustab läbi õhu tv pildi kõik 25p peale. Hüvasti spordi vaatamine. (Kes vaatab) Tagasiminek missugune. ETV juba on. Eurosport läheb ka kohe ja teised ka. 🙄 Ütlesid, et nagunii keegi vahest aru ei saa.

_________________
Steam: Renq Origin: Renq86 Uplay: Renq86
Kommentaarid: 4 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Telex
HV kasutaja
Telex

liitunud: 06.12.2002




sõnum 08.10.2022 12:41:43 vasta tsitaadiga

Oot... see siis ainult mobiili võrgus või icon_rolleyes.gif Ei tahaks nagu uskuda, et kaablivõrgus sellist sitta hakkavad keerama icon_confused.gif
Kommentaarid: 96 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 91
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Multimeedia- ja helifoorum »  NVidia Shield arutelu mine lehele eelmine  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.