Avaleht
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Mac/Apple »  iPhone märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 785, 786, 787 ... 831, 832, 833  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale. Teata moderaatorile
otsing:  
hugo
HV veteran

liitunud: 01.12.2005




sõnum 23.09.2022 22:51:01 vasta tsitaadiga

Küll on inimestel ikka mured, nagu raha pöleb kohe, kas ei võiks rahulikult oodata ja siis osta icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 45 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 39
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Sold OUT
no credit
Sold OUT

liitunud: 29.07.2002




sõnum 24.09.2022 07:45:12 vasta tsitaadiga

Miks poest kohapealt ei võtta?
_________________
People have been calling for a month and we've been sold out for a week or so.
Kommentaarid: 92 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 1 :: 79
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Snaztastic
HV kasutaja
Snaztastic

liitunud: 18.06.2014



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 24.09.2022 08:37:31 vasta tsitaadiga

Ei tea kas Rakveres on kuskil kohe saadaval. Aga jõudis hommikul kell 8 pakiautomaati ning täitsa vinge luts tundub olevat.
Kommentaarid: 34 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 33
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Kristjan94
HV vaatleja

liitunud: 21.08.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 24.09.2022 09:23:25 vasta tsitaadiga

Sain täna euronicsist eeltellitud iphone 14 pro max-i kätte.
Keegi sellisest nahast ümbrisest pole huvitatud icon_lol.gif? Sai kogemata vale värv tellitud, tahtsin musta https://www.euronics.ee/telefonid/nutitelefonid/kaaned-ja-umbrised/mppp3zmfsa/apple-iphone-14-pro-max-leather-case-with-magsafe-violetne-nahkumbris
Kommentaarid: 7 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
prtv
HV Guru

liitunud: 20.03.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 24.09.2022 09:32:48 vasta tsitaadiga

Telefon käes, ootame uut!
_________________
Kommentaarid: 82 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 1 :: 73
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
bladerunner
HV Guru

liitunud: 17.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 24.09.2022 11:14:03 vasta tsitaadiga

Kuna iPhone 15 välja tuleb? Tahaks 15 Ultra Pro Max Plus+ mudeli ära proovida.
_________________
Experience is what you get when you don't get what you want.
Kommentaarid: 160 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 149
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rex
HV Guru
rex

liitunud: 09.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 24.09.2022 14:01:05 vasta tsitaadiga

Kristjan94 kirjutas:
Kuidas see võimalik on et iga aasta on samasugused tarneprobleemid üldse.. icon_biggrin.gif

Tasuta reklaam ju - globaalselt kirjutatakse igas keskkonnas, kuidas telliti, küüsi näriti ja oh seda õnnelikku lõppu!

Või noh, kas nüüd tasuta, viivituste oskuslik planeerimine on logistiliselt küllalt kulukas.
Kommentaarid: 247 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 226
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
hugo
HV veteran

liitunud: 01.12.2005




sõnum 25.09.2022 21:19:00 vasta tsitaadiga

Kas uuendus 11pro maxiilt tasub ära ? nt 13 maxile
Kommentaarid: 45 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 39
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Renka
HV Guru
Renka

liitunud: 31.03.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 25.09.2022 21:53:23 vasta tsitaadiga

kuidas tasuvust hindad?
_________________
There is no place like 127.0.0.1
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 1 :: 61
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
raipekass
HV kasutaja

liitunud: 31.08.2004




sõnum 26.09.2022 11:18:03 vasta tsitaadiga

Renka kirjutas:
kuidas tasuvust hindad?
5+ aastat uuendusi ja ei läägi ka 5 aasta pärast. Kui maha tahad müüa siis leiad alati vähese vaevaga ostja ja saad mõistliku hinnaga müüdud.
Kommentaarid: 15 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 15
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
MaxPower
Kreisi kasutaja

liitunud: 01.12.2002




sõnum 27.09.2022 16:02:22 vasta tsitaadiga

hugo kirjutas:
Kas uuendus 11pro maxiilt tasub ära ? nt 13 maxile


See on siis mõeldud 13 pro max-le? Ma arvan et tasub küll, kaamera ikka parem, 120hz display, isiklikult meeldib ka disain rohkem mis tuli al 12 pro. Samas kui endal poleks 13 pro siis ostaks juba pigem 14 pro, sest always on display on minu jaoks oluline argument ja veelgi parem kaamera.
Kommentaarid: 11 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
hode
HV kasutaja
hode

liitunud: 12.01.2003




sõnum 27.09.2022 16:09:28 vasta tsitaadiga

Kas 16.0.2 uuendus on vead ära parandanud? Osadel oli siin probleeme peale 16 uuendust.
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dirty Harry
HV Guru

liitunud: 04.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 27.09.2022 16:21:41 vasta tsitaadiga

hode kirjutas:
Kas 16.0.2 uuendus on vead ära parandanud? Osadel oli siin probleeme peale 16 uuendust.
Ah?
Kommentaarid: 177 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 143
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
hode
HV kasutaja
hode

liitunud: 12.01.2003




sõnum 27.09.2022 16:39:56 vasta tsitaadiga

Dirty Harry kirjutas:
hode kirjutas:
Kas 16.0.2 uuendus on vead ära parandanud? Osadel oli siin probleeme peale 16 uuendust.
Ah?

Ühes Eesti fb grupis on päris palju teemasid ja kommentaare peale iOS 16 uuendust, kellel sööb akut poole kiiremini ja kellel jookseb üldse kokku.
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
indrpo
HV Guru

liitunud: 14.11.2004




sõnum 27.09.2022 18:34:20 vasta tsitaadiga

Ajalugu on õpetanud, et kui tuleb uus iOS versioon, ära uuenda enne kui väljas on 16.6 vms uuendus.
Uudishimu saab alati võitu ja ragistan kõikidele vidinatele peale.
Minul pigem positiivset tunnet veel tekkinud pole, ehk telefoni (13ProMax) ega kella (Watch6 LTE) aku kestvuse osas. mõni kord on see ekraani hangumine tekkinud, millest kuidagi restardiga jagu sain, sõbra 12ProMax oli vist nii õnnetult hangunud pildil, et ei reageerinud nuppudele, ega ekraani toksimisele.
Peal on siis nüüd ka 16.0.2

Nasi pealt mõned videod ei taha otse hästi mängida. Pudipadi väikseid vigu. safaris küsib, kas tahan parooli meelde jätta, panen never for this site, igal järgmisel safari avamisel küsib sama saidi kohta uuesti.
Jälle ei tule meilid kõlliga kohale vaid avad outlooki, meilirakenduse, avastad juba varem saabunud meile.
Home rakendus on hoopis teistsugune, vaja harjuda ja nuppe uuesti kohendada.
Kõik pisiasjad ei tule meeldegi.
Samas kes ägedaid taustapilte ja vidinaid avalehele soovivad, siis neil on mängimist küll juures icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 253 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 223
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
hode
HV kasutaja
hode

liitunud: 12.01.2003




sõnum 27.09.2022 19:19:03 vasta tsitaadiga

indrpo kirjutas:
Ajalugu on õpetanud...

Tänud, sellist infot ma ootasingi.
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Alari A.
HV Guru

liitunud: 19.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 27.09.2022 19:21:08 vasta tsitaadiga

12 max 16.0.2 aku nüüd ok. Safari bookmarksid süngivad erinevate macidega samuti korralikult. Viimased pool aastat oli mul probleeme.
Kommentaarid: 648 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 532
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
BA79
HV kasutaja

liitunud: 10.04.2021




sõnum 27.09.2022 19:52:50 vasta tsitaadiga

hode kirjutas:

Ühes Eesti fb grupis on päris palju teemasid ja kommentaare peale iOS 16 uuendust, kellel sööb akut poole kiiremini ja kellel jookseb üldse kokku.


Seepärast ma ei uuendagi oma SE2020-ndat. Jooksutab 14.8 versiooni. Ignoreerin tuimalt uusi väljalaskeid.
Põhjus miks ignoreerin on ennekõike see, et ma ei taha, et mobiilID autentimisega seotud PIN1/PIN2 sisestamine ebamugavaks tehakse.

Olen teemat jälginud ja olen kursis, et uuemate väljalaskeversioonidega on mID kasutamine muutunud ebamugavaks. Mis aku vastupidavusse puutub, siis väga ei jälgi enam. Kui Battery Health ka kord kvartalis või harvemgi protsendipunkti võrra kahaneb, ei ole maailma lõpp. Probleemiks muutub see siis, kui aku kaotab oma mahutavusest poole. Aga sinna palju aega ja tõenäoliselt vast jõuan enne uue õuna osta. Või,kui tuleb mingi uuem Android, millega saab kõnesid mobiilist üle sinihamba kuuldeaparaati juhtida, siis ostan androidi (Oticon on Made for iPhone). See funktsioon on käed vabad süsteemina kasutamiseks väga mugav ja juba muutunud asendamatuks igapäevaelus kuna kuuldeaparaati saan juhtida mitte ainult kõnesid vaid kuulata ka üle bluetoothi telefonis olevat muusikat.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Draqula
HV Guru

liitunud: 29.10.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 28.09.2022 08:34:11 vasta tsitaadiga

BA79, Kas on mingi spetsiifiline põhjus miks kasutad mID ja mitte SmartID?
Mul mõlemad tehtud, kuid viimane tundub niipalju sujuvam, et esimest praktiliselt ei kasuta.
Kommentaarid: 42 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 34
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
BA79
HV kasutaja

liitunud: 10.04.2021




sõnum 28.09.2022 20:22:45 vasta tsitaadiga

Draqula kirjutas:
BA79, Kas on mingi spetsiifiline põhjus miks kasutad mID ja mitte SmartID?
Mul mõlemad tehtud, kuid viimane tundub niipalju sujuvam, et esimest praktiliselt ei kasuta.


Jah, üks põhjus on see, et ma ei usalda SMART-ID-d. Äpipõhine lahendus ja igasugused sekeldused kui peab võimaliku kuritarvitamise ohu korral
vana äpi eemaldama ja uue installima ja uuesti seadistama. Mingi paar aastat tagasi oli aktuaalne teema, et äpi kaudu pidavat saama kaaperdada identiteeti ehk teise isiku teadmata tema nimel tehinguid teha. Nüüd on vast turvataset natuke tõstetud aga see mind ikka ei veena.
m-ID on aga palju turvalisem. Kontrollkood, kolme osapoole vahel krüptitud seanss, kehtib ainult seansi lõpuni, st üks kontrollkood võimaldab konkreetse seansi kehtivuse jooksul sisse logida. Kui kinnitussõnum jääb ära või kasutaja katkestab, siis automaatselt tühistatakse ka seanss ja edasi identiteediprotseduurile järgneva sammuni lihtsalt ei pääse (jääb sisse logimata). PIN-koodi 3x valesti sisestamisel saab PUK koodi abil lukust lahti ja võib m-ID teenust kuni sertide kehtivuse lõpuni kasutada. Need on minu jaoks põhilised eelised ja argumendid miks m-ID-d eelistan iga kell konkureerivale SMART-ID-le.
m-ID tõepoolest vahel uimab (kontrollkoodi SMS viibib) ja on olnud ka üldisi häireid, aga need korrad pole veel pannud mõtlema, et ma SMART-ID teeks.
Muidu olen m-ID pikaaegne kasutaja, põhimõtteliselt juba sellest ajast kui see autentimise ja digiallkirjastamise vahendina kasutusele võeti. Väga mugav ja asendab ID kaarti olukorras, kus ID-kaardi kasutamine on kas häiritud või võimatu (kui on soov isikutuvastust läbi viia nutitelefoni või tahvelarvuti veebibrauseris).
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Inspiro
HV kasutaja

liitunud: 28.05.2012




sõnum 28.09.2022 20:37:36 vasta tsitaadiga

BA79 Konkureerivale? Smart ID on samuti SK ID Solutionsi oma nagu ka Mobiil-ID
https://www.skidsolutions.eu/

Turvalisuse osas vōiksid jagada rohkem infot, sooviks detailselt teada mis teeb Smart-ID rakenduse ebaturvaliseks, ka Smart-ID näitab/küsib turvakoodi enne PIN 1/2 sisestamist. Jaga kaaperdamise kohta ka rohkem infot? Kuidas see välja näeb.
Ka Mobiil-ID on rakendus, kuid SIM kaardil.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
tohoh
HV kasutaja

liitunud: 08.12.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 28.09.2022 21:05:24 vasta tsitaadiga

Ühe mõtte lisaksin selle ID kohta. Väljaspool Euroopa Liitu nt aasias - kui net olemas on smart tasuta, mobiil ID eest aga küsitakse hiljem sms-de eest raha...
Kommentaarid: 19 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 19
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Inspiro
HV kasutaja

liitunud: 28.05.2012




sõnum 28.09.2022 21:47:02 vasta tsitaadiga

tohoh kirjutas:
Ühe mõtte lisaksin selle ID kohta. Väljaspool Euroopa Liitu nt aasias - kui net olemas on smart tasuta, mobiil ID eest aga küsitakse hiljem sms-de eest raha...
Just nii, kuni paar euri per SMS (üks päring on mitu, kas 2 voi 3 SMS-i) samuti ei toimi Mobiil-ID eSIM-iga ja muudes olukordades, näiteks reisil kui kasutad näiteks kohalikku SIM enda SIM asemel, Smart-ID vajab ainult aktiivset internetiühendust.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kristjan*
Kreisi kasutaja
kristjan*

liitunud: 18.08.2008




sõnum 28.09.2022 22:20:07 vasta tsitaadiga

Pole kuulda olnud, et Smart ID turvalisusega tehnilisel tasemel mingeid probleeme oleks. Ainus sellekohane artikkel, mis silma jäi, oli aastast 2019, ning seal hoiatati Smart ID ja mobiil-ID'ga seoses õngitsuskirjade ohust (link).

Pigem on problemaatiline see kui hoiad oma telefoni iOS 14.8 versiooni peal, sest iOS 14 pole enam Apple poolt toetatud. Viimane turvauuendus pärineb 2021 septembrist. icon_neutral.gif
Kommentaarid: 60 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 58
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
BA79
HV kasutaja

liitunud: 10.04.2021




sõnum 29.09.2022 02:40:06 vasta tsitaadiga

Vastan lühidalt kõigile.
1. Kui netti pole, ei saa ka Smarti kasutada.
2. mõne SMS eest välismaal olen nõus maksma. Riigisiseselt on tasuta (kuutasu ei arvesta) ja üldiselt ega ma väga ei reisi Eestist välja.
3. Kuigi SmartID ja mID on ühe ettevõtte arendatud, on siiski tegemist konkureerivate toodetega. Kui ühe toote kasutajaid jääb vähemaks hakatakse teist pushima. Nii toimus ka SmartID promomine. Ma ei läinud selle promo õnge. Ei taha ja kõik!
4. Ma ei muretse oma iPhone turvalisuse pärast. Ma ei hoia telefoni 24/7 netis, ei kola sellega väga netis peale kohalike uudiste lugemise ja paari sotsiaalmeediaäpiga jne. Kõik need hirmuartiklid sellest kuidas leiti tohutu suur turvarisk on tegelikult tihti mull ja mõeldud selleks, et inimesed rohkem telefoni uuendaksid-Uuendamine viib mõnel juhul selleni, et telefon ei vasta enam ootustele nagu varem ja inimene otsustab siis uue osta, kuna tootjapoolne garantii on läbi. samal põhjusel hirmutati aastaid arvutikasutajaid sellega kuidas viirused arvuteid üle võtavad ja soovitati uusimat viirustõrjet ja regulaarset viirusedefintsioonide uuendamist. Reaalsuses see ei aidanud väga, sest viiruste "arendus" oli alati sammukese ees.
Väga nadi on lugeda siinsamas selle foorumi teemas kuidas peaaegu iga uuendus paneb piiksu, küll ühe funktsiooniga küll teise funktsiooniga. Siis hädaldatakse, et kuidas saada vana versioon tagasi- vastus ei saagi, kui eelnev versioon on repost maha võetud. Ma ei osta telefoni selleks et pärast poolikute mittetoimivate funktsioonidega seda kasutada kuni ettevõte suvatseb vea parandada. Minge vaadake õunafoorumisse või ükskõik millise sülearvutitootja foorumisse- kui palju kaebusi tuleb ühe ja teise asja pärast ainult seepärast, et ettevõte otsustas tarkvara modifitseerida. Kui kasutuskogemus läheb halvemaks ainult seepärast, et aku vastupidavus kahaneb, telefon või arvuti muutub uimaseks- kas selle eest siis peabki maksma või?
No ma siis väldin endal seda olukorda. Mul poogen, et 14.8-le ei tule turvaparandusi. Ma ei näe oma kasutusharjumuste juures ohtu. See on ju sama olukord, kui võrrelda näiteks seda, et Win7 tugi lõppenud, aga see ei tähenda, et selle kasutamine siis keelatud oleks. Jah, on asju mida enam Win7-s ei tee, aga alati saab leida opsüsteemile teise rakenduse. Liiati, kui telefon on mul rohkem sidepidamiseks. Kokkuvõttes saan aru, riskid pean võtma enda kanda. Aga- see on mu isiklik telefon. Ise tean, kuidas seda kasutan.
Oleks see ametitelefon, et ettevõttes on mingid turvapoliitikast tulenevad nõuded, mis kohustavad uuendama- see teine asi.Mõned inimesed teevad oma ülevaadetes kokkuvõtte, et "uuendamine ei muutnud midagi"- Noh, on sellest siis kasu või?

Mul on vana Lenovo Yoga Tab3. Selle Androidile uuendusi ei tule juba mitu aastat, aga tuleb äppidele. Mulle sellest piisab. Niikaua kui saab kasutada vanaviisi, ei näe mõtet milleks torkida või uut osta.
Sama telekatega. Vanale 42" ei ole uuendusi, aga ega sellest kasutamine pole halvemaks läinud. Uuem sai viimase WebOs upgrade mingi 4-5 kuud tagasi. No kui enam ei saagi, ega seepärast siis telekat aknast alla viska.

Uuendama peab minu arvates vajaduspõhiselt, kui ilma uuenduseta ei hakka mingi rakendus tööle.
Näiteks Office 365. Win 7 peal enam ei saa seda tööle. Vaja miinimum Win 8.1. Seega vaja uut opsüsteemi ja kui riistvara seda ei toeta siis ka uut arvutit. iPhone puhul minu jaoks- kui pole võimalik enam kasutada näiteks mobiilID teenust (mID SIM-i enam ei saa)- Oletame näiteks, et mID SIM kaartide väljastamine lõpetatakse. See oleks ainus argument mis mind sunniks Smarti kasutama.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Mac/Apple »  iPhone mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 785, 786, 787 ... 831, 832, 833  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.