Avaleht
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Multimeedia- ja helifoorum »  W10 + ATMOS heli läbi Marantzi ei saa enam tööle märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale. Teata moderaatorile
otsing:  
Scroll1980
HV vaatleja

liitunud: 25.08.2022




sõnum 25.08.2022 20:00:15 W10 + ATMOS heli läbi Marantzi ei saa enam tööle vasta tsitaadiga

Tere kõigile

nimelt mul mure. Sai ehitatud koju Dolby Atmos 5.4.1 helisüsteem, kus arvutist läbi HDMI (2K-4K) läheb nii heli ja pilt, et vaadata filme ja vahel mängida. Filmide vaatamiseks kasutan Power DVD, VLC, proovisin ka MPC-HC.
Ühesõnaga, algul toimis kõik hästi kuni mingi hetkeni (pilt hakkas kakkuma). Lasin VLC programmi maha, et uuesti installida. Tulemuseks ei saa enam tööle Dolby Atmos heli. Küll viskab signaali sisendiks viis kanalit ja mingi hetk kaks. Õige peab olema resiiveri sisendis kirjas Dolby Atmos. Siis töötavad ka laekõlarid, muidu mitte.
Lugesin ka eelnevaid sama sisuga foorumis muresid. Proovisin aga tulemus 0.
Installitud on ka Dolby Access.
Kas keegi oskab mind aidata, mida ma võin valesti teha, et lihtsat heli ei saa edastatult tööle nii nagu võiks, tahaks. icon_sad.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
tofay
HV kasutaja

liitunud: 24.03.2009




sõnum 27.08.2022 10:58:21 vasta tsitaadiga

https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=10710098#10710098 ?
Kui 1080p filmi puhul mängib atmose rada ja 2160p mitte, siis tõenäoliselt hdmi kaabel katki, võid ka ressi teisi hdmi sisendeid proovida.
Kommentaarid: 12 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 10
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 27.08.2022 11:57:16 vasta tsitaadiga

MPC-HC töötab normaalselt
Vlc-ga mina normaalselt tööle ei saanudki. Aga MPC-HC mängib kulda. seaded paika ja elu lill

_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Wiltz
HV Guru

liitunud: 28.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 27.08.2022 15:30:54 vasta tsitaadiga

midagi läks ilmselt kodekite/seadetega pekki selle uninstall/install käigus.

mpc-hc'd võiks proovida jah

_________________
"There will be an entire generation of deaf audio enthusiasts who were brought up on CD players and Best Buy receivers, electronic music and so on. These people won't know good sound if it bites them in the ass, so in the end the industry wins."
Kommentaarid: 273 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 9 :: 3 :: 224
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
RassK
HV Guru
RassK

liitunud: 17.01.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 28.09.2022 23:59:49 vasta tsitaadiga

Sai ka täna pikalt Atmosega jamatud. Ma olen aru saanud nüüdseks, et VLC seda ise ei suudagi mängida (dekoodri puudumise tõttu, patenteeritud ja pole tasuta kasutatav koodek).
Mul küll mahamängivaks seadmeks Android TV box ja VLC for Android. Viimases tuli siis audio sätete alt märkida Digital Audio output (passthrough) enabled. Nagu ma aru saan, siis laseb audio dekodeerimata edasi ja Atmos sertifitseeritud seade (soundbar) võtab siis ise juba lahti selle.
Igal juhul peale seda tunnistas soundbar, et mängib nüüd Atmost kui vastav source ette sööta.


Kommentaarid: 112 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 98
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Multimeedia- ja helifoorum »  W10 + ATMOS heli läbi Marantzi ei saa enam tööle
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.