Avaleht
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika »  Samsung Galaxy Flip arutelu märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3, 4, 5, 6  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale. Teata moderaatorile
otsing:  
hkurujo88r
HV Guru

liitunud: 25.02.2011




sõnum 17.09.2022 14:10:40 vasta tsitaadiga

Selles mõttes garantii küll soomes palju parem. Kiirelt ja korralikult uus kile, 9€ kaupa võib vahetada. icon_lol.gif
Kommentaarid: 116 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 112
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
matzz007
HV veteran
matzz007

liitunud: 12.06.2006




sõnum 19.09.2022 09:05:04 vasta tsitaadiga

Kuidas uute flip/fold omanikel swedbank mobiilimaksete jms toimuvad? Mu fold4 ei taha kuidagi Swedi viipemakset lubada.
_________________
Project Wooden Case
Kommentaarid: 111 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 98
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Slazenger
HV veteran
Slazenger

liitunud: 10.01.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 19.09.2022 09:24:29 vasta tsitaadiga

Mul Flip 3 ja Flip 4-ga pole ühtegi probleemi olnud, sama nagu "tavalise" telefoniga.
Kommentaarid: 73 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 68
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Draqula
HV Guru

liitunud: 29.10.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 19.09.2022 09:47:45 vasta tsitaadiga

matzz007 kirjutas:
Kuidas uute flip/fold omanikel swedbank mobiilimaksete jms toimuvad? Mu fold4 ei taha kuidagi Swedi viipemakset lubada.


Kas probleem on seadistuse mitteõnnestumisega või terminali juures praktiliselt makset sooritades?

Kui terminali juures praktiliselt tegevusel siis soovitaks esimese hooga manuaalist selgeks teha kus NFC antenn antud telefoni asub, et õige telefoni piirkonnaga terminali vastavale alale läheneda.
Kommentaarid: 42 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 34
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
matzz007
HV veteran
matzz007

liitunud: 12.06.2006




sõnum 19.09.2022 12:49:00 vasta tsitaadiga

Draqula kirjutas:
matzz007 kirjutas:
Kuidas uute flip/fold omanikel swedbank mobiilimaksete jms toimuvad? Mu fold4 ei taha kuidagi Swedi viipemakset lubada.


Kas probleem on seadistuse mitteõnnestumisega või terminali juures praktiliselt makset sooritades?

Kui terminali juures praktiliselt tegevusel siis soovitaks esimese hooga manuaalist selgeks teha kus NFC antenn antud telefoni asub, et õige telefoni piirkonnaga terminali vastavale alale läheneda.


Antenni asukoht jms kindlasti probleem ei ole, uurisin juba kus on. Seadistus ka õnnestus telefonis, probleem nt selveris oli umb 10cm kauguselt juba andis terminal tala, et ei tööta või toetata. Sõltuvalt terminalist oli nagu payment loop või tõrge.

Hetkel suutsin probleemi bypassida ja panin, et telefon ei kasutaks default payment optionit vaid rakendust, mis avatud on. Siis toimib. Ehk ilmselt siis telefon ikkagi üritas mingit muud makselahendust kasutada hoolimata default seadistusest milleks olli swedi äpp.

_________________
Project Wooden Case
Kommentaarid: 111 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 98
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
matzz007
HV veteran
matzz007

liitunud: 12.06.2006




sõnum 19.09.2022 13:14:09 vasta tsitaadiga

Üks hea tähelepanek veel Samsungi Fold 4 maailmast. Soov oli tegelikult osta Fold 4 1tb mudel, kuid see oli igatpidi võimatu minujaoks pm.

Ehk siis suhtlesin poega, sain teada, et pood ei saa 1tb mudelit müüa vaid see on müüdav ainult läbi samsung.ee lehe kaudu. Paraku aga samsung.ee lehe kaudu ettevõtted ei saa ostu sooritada. Ehk siis sisuliselt ei ole võimalik Fold 4 1TB mudelit eestis osta ettevõtte nimele. Üsna huvitav viis kuidas sellist seadet müüa, minumeelest suht vähetõenäoline, et eraisik läheb endale poest ostma 1tb mahuga top end seadet mille maksumus on 2k+ icon_rolleyes.gif

_________________
Project Wooden Case
Kommentaarid: 111 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 98
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Slazenger
HV veteran
Slazenger

liitunud: 10.01.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 19.09.2022 14:48:25 vasta tsitaadiga

matzz007, mine samsungi ülemiste keskuse esindusse, ise ostsin sealt ettevõtte nimele Flip-i.
Kommentaarid: 73 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 68
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
matzz007
HV veteran
matzz007

liitunud: 12.06.2006




sõnum 21.09.2022 11:16:48 vasta tsitaadiga

Slazenger kirjutas:
matzz007, mine samsungi ülemiste keskuse esindusse, ise ostsin sealt ettevõtte nimele Flip-i.


Rääkisin nendega juba eelnevalt, nad ei saa 1tb foldi tellida, see on ainult saadaval samsung.ee lehel. Ehk siis soetasin sealt juba 512gb mudeli ära ja jäin kampaaniast ilma icon_biggrin.gif

Igatahes, mu mobiilimakse jama ei ole endiselt lahenenud, eile ei töötanud taaskord mitme terminaliga mobiilimakse NFC abil. Tundub, et soft üritab kasutada mingit teist makse lahendust.

_________________
Project Wooden Case
Kommentaarid: 111 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 98
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Draqula
HV Guru

liitunud: 29.10.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 21.09.2022 11:31:47 vasta tsitaadiga

matzz007 kirjutas:
Slazenger kirjutas:
matzz007, mine samsungi ülemiste keskuse esindusse, ise ostsin sealt ettevõtte nimele Flip-i.


Rääkisin nendega juba eelnevalt, nad ei saa 1tb foldi tellida, see on ainult saadaval samsung.ee lehel. Ehk siis soetasin sealt juba 512gb mudeli ära ja jäin kampaaniast ilma icon_biggrin.gif

Igatahes, mu mobiilimakse jama ei ole endiselt lahenenud, eile ei töötanud taaskord mitme terminaliga mobiilimakse NFC abil. Tundub, et soft üritab kasutada mingit teist makse lahendust.


Kas sa üritad maksta Swedbanki äpiga või Google Walletiga?
Kommentaarid: 42 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 34
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
olafsand
HV Guru
olafsand

liitunud: 07.09.2007




sõnum 21.09.2022 11:36:53 vasta tsitaadiga

Pigem peaks jah Swedi kaardi Google walletisse panema, siis töötab 100%
Kommentaarid: 60 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 57
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
matzz007
HV veteran
matzz007

liitunud: 12.06.2006




sõnum 22.09.2022 10:57:54 vasta tsitaadiga

Ausalt öeldes, olen kõik läbi kolistanud ja proovinud - Swedbank, Google Wallet, mTasku. ükski ei toimi ootuspäraselt.
_________________
Project Wooden Case
Kommentaarid: 111 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 98
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
olafsand
HV Guru
olafsand

liitunud: 07.09.2007




sõnum 23.09.2022 14:43:39 vasta tsitaadiga

matzz007, mTaskul enam nfc tuge pole, pead kleepsu skännima kassas.
Kommentaarid: 60 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 57
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
matzz007
HV veteran
matzz007

liitunud: 12.06.2006




sõnum 26.09.2022 10:49:26 vasta tsitaadiga

olafsand kirjutas:
matzz007, mTaskul enam nfc tuge pole, pead kleepsu skännima kassas.


Olen kursis jah, sp ei tööta ka enam ühistranspordi sõidukaart. Lugesin just ühte redditi postitust ka, kus oli sama asi teemaks ning väidetavalt SmartSwitch põhjustas seda ning lahenduseks oli reset ilma andmete kustutamiseta. Ehk siis proovin selle läbi ja vaatan kas aitab.

_________________
Project Wooden Case
Kommentaarid: 111 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 98
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
matzz007
HV veteran
matzz007

liitunud: 12.06.2006




sõnum 26.09.2022 11:48:46 vasta tsitaadiga

matzz007 kirjutas:
olafsand kirjutas:
matzz007, mTaskul enam nfc tuge pole, pead kleepsu skännima kassas.


Olen kursis jah, sp ei tööta ka enam ühistranspordi sõidukaart. Lugesin just ühte redditi postitust ka, kus oli sama asi teemaks ning väidetavalt SmartSwitch põhjustas seda ning lahenduseks oli reset ilma andmete kustutamiseta. Ehk siis proovin selle läbi ja vaatan kas aitab.


Lihtsalt reset ei aidanud hetkel, teen siis factory reseti ja proovin uuesti...

_________________
Project Wooden Case
Kommentaarid: 111 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 98
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
matzz007
HV veteran
matzz007

liitunud: 12.06.2006




sõnum 27.09.2022 15:33:19 vasta tsitaadiga

Full reset ka ei aidanud. Mul hakkavad mõtted otsa saama sellesosas. Korra käin ja proovin veel Google Walleti kaudu aga kõhutunne ütleb, et ei tööta. Tundub nagu softi kala olevat endiselt, et telefon proovib teist kaarti kasutada.
_________________
Project Wooden Case
Kommentaarid: 111 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 98
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
hkurujo88r
HV Guru

liitunud: 25.02.2011




sõnum 27.09.2022 16:39:29 vasta tsitaadiga

Flip 4 nüüd mõned päevad kasutuses olnud ja ikka palju asjalikum kui S22 thumbs_up.gif
Kommentaarid: 116 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 112
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Draqula
HV Guru

liitunud: 29.10.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 28.09.2022 09:31:25 vasta tsitaadiga

matzz007 kirjutas:
Full reset ka ei aidanud. Mul hakkavad mõtted otsa saama sellesosas. Korra käin ja proovin veel Google Walleti kaudu aga kõhutunne ütleb, et ei tööta. Tundub nagu softi kala olevat endiselt, et telefon proovib teist kaarti kasutada.


Kuidas sa maksta proovid?
Telefoni teed lukust lahti?
Wallet äpi avad käsitsi või mitte?
Soovitud kaart on default kaardiks määratud? (juhul kui mitu kaarti sisestatud)

Mul S10+ puhul vahest harva on nii, et esimene katse ebaõnnestub vastu pannes (tuleb linnukese asemel hüüumärk), panen kohe uuesti ja siis õnnestub.
Kommentaarid: 42 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 34
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
matzz007
HV veteran
matzz007

liitunud: 12.06.2006




sõnum 28.09.2022 13:26:00 vasta tsitaadiga

Draqula kirjutas:
matzz007 kirjutas:
Full reset ka ei aidanud. Mul hakkavad mõtted otsa saama sellesosas. Korra käin ja proovin veel Google Walleti kaudu aga kõhutunne ütleb, et ei tööta. Tundub nagu softi kala olevat endiselt, et telefon proovib teist kaarti kasutada.


Kuidas sa maksta proovid?
Telefoni teed lukust lahti?
Wallet äpi avad käsitsi või mitte?
Soovitud kaart on default kaardiks määratud? (juhul kui mitu kaarti sisestatud)

Mul S10+ puhul vahest harva on nii, et esimene katse ebaõnnestub vastu pannes (tuleb linnukese asemel hüüumärk), panen kohe uuesti ja siis õnnestub.


Olen proovinud heaga, olen proovinud halvaga. Ehk siis üldiselt lukust telefon lahti, siis avan rakenduse ja panene telefoni kaardi terminali lähedale. Olen proovinud ka lihtsalt lahti lukust teha ja lähedale panna no luck. Default kaarte, äppe jne olen ka defaultiks määranud, olen ka vahetanud seadistust, et eelistab avatud rakendust, no luck.

S9+ peal 4 aastat probleemideta seda funktsiooni ja erinevaid kaarte kasutanud täpselt samade seadistuste ja äppidega.

Eile käisin Samsungi esinduses, töötajal oli ka Fold4 lasi endale swedi äpi peale, tal töötas. Ainuke vahe mis kohe tuvastasin oli, et temal väidetavalt oli viimane patch peale panemata. Läksin seejärel Samsungi ametliku remontija juurde, testiti NFC andur üle, mis töötab kenasti. Lisaks just in case lasen neil kogu testi teha ja kirjutada kogu softi uuesti üle. Rollbacki kahjuks väidetavalt nad teha eelmisele patchile teha ei saa. Ehk siis sisuliselt on mul valikud kas telefon üritada tagastada või oodata ja loota, et hakkab tööle peale patchi.

Kirjutasin ka Samsung Members kaudu feedbacki selle teema kohta, vaatan mis sealt vastuseks tuleb.

_________________
Project Wooden Case
Kommentaarid: 111 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 98
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
matzz007
HV veteran
matzz007

liitunud: 12.06.2006




sõnum 11.10.2022 09:22:53 vasta tsitaadiga

Garantiis käidud, ühtegi viga seal ei tuvastatud. Tarkvara ülekirjutamine ka ei aidanud.

Panin siis ka veel enda pea tööle ja suutsin tegelikult ka veaallika tuvastada. Ehk lühidalt proovisin veel igasugu muutujaid välistada ning selgus, et SIM kaardi eemaldamise järgselt hakkas mobile payment tööle. Probleem seisneb selles siis, et kuna mingiaeg sai ühiskaarti m-taskusse siduda, kuid seda ainuöt SIM kaardiga mis toetab NFCd siis sai ka NFCga sim kaart hangitud. Ehk kuna fold4 sim kaardi asukoht on väga lähedal telefoni enda NFC alale siis reageerib kaardi terminal SIM kaardi NFC moodulile ning sellega feilib protsessi.

Nüüd siis vaja SIM välja vahetada tavalise v esim vastu ja peaks asi lahendatud olema. icon_biggrin.gif

_________________
Project Wooden Case
Kommentaarid: 111 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 98
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
duplex
Kreisi kasutaja
duplex

liitunud: 06.10.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 18.10.2022 10:46:39 vasta tsitaadiga

Sai ka peale teema lugemist huvi pärast täna Flip4 soetatud. Ostsin ka kohe korpuse kaitseks musta Samsungi ümbrise, kuid see hinge peal olev rihm ei kata tervet telefoni hinge. On suur tõenäosus, et maha kukkudes saab see ikkagi nurgast vigastada. Flip4 ekraan tundub pehme ja nõrguke. Kas sinna ekraanile mingi kaitsekile ka peale käib? Poes silma ei hakanud, et müüdaks neid. Aliekspressis tundub valikut palju, kuid nagu ei tahaks kuu aega oodata. icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 65 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 63
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
hkurujo88r
HV Guru

liitunud: 25.02.2011




sõnum 18.10.2022 10:47:45 vasta tsitaadiga

duplex, kile on juba peal tehasest, Ei juhtu ekraaniga midagi.
Kommentaarid: 116 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 112
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Delta
HV Guru
Delta

liitunud: 31.03.2004




sõnum 29.10.2022 13:10:34 vasta tsitaadiga

tsitaat:
Lisaallahindlus koodiga UNFOLD! Galaxy Flip4 - 100 €, Galaxy Fold4 - 150 €

Okt lõpuni, samsungi lehel.

_________________
airgun.planet.ee - õhkrelvad ja taskulambid
Salva kindlustus = probleemid
O: Pansonic 14-140 mm
Kommentaarid: 134 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 126
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
skyhigh
HV vaatleja

liitunud: 11.06.2013




sõnum 05.02.2023 14:09:28 vasta tsitaadiga

05.2022 ostetud Fold 3-l on sisemise ekraani kile murdekohast eraldumas. Lisaks ei avane ka hing enam 180° ulatuses, kui just jõudu ei rakenda. Ilmselt on hingemehanismi vahel tolm. Hoolimata sellest, et olen hoidnud telefoni 24/7 Samsungi originaalkestas ning kordagi maha pillanud pole, on raamil mitmes kohas "täkked". Kas nende täkete pärast võib garantiis peobleeme tulla? Kesta siseküljel on samades kohtades tunda ebatasasusi ehk mingeid "valamisjälgi".
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
RvD
Kreisi kasutaja

liitunud: 31.05.2002




sõnum 07.02.2023 11:07:18 vasta tsitaadiga

Raamil olevad täkked ehk probleemiks ei saa, aga kui hinge juures täkked, siis võivad küll nokkima hakata.

Tundub, et tegin õigesti kui flip3 sai s22 vastu välja vahetatud, ei olnud see painduva ekraani tehnoloogia ikka veel piisavalt küps.
Kommentaarid: 51 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 47
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
S.I.L.L.U
HV veteran


liitunud: 26.06.2003



Online

sõnum 24.02.2023 09:19:39 vasta tsitaadiga

Fold 3 enam tänasest heli ei mängi kui telefon lahti foldida thumbs_down.gif

Kuskil poole peal jääb vait, nõme.
Kommentaarid: 90 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 84
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika »  Samsung Galaxy Flip arutelu mine lehele eelmine  1, 2, 3, 4, 5, 6  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.