Avaleht
uus teema   vasta Ärifoorumid »  Ostuabi/hinnapäring »  Kohvi ja masinavaatluse teema märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 38, 39, 40 ... 60, 61, 62  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale. Teata moderaatorile
otsing:  
häh
HV kasutaja

liitunud: 22.12.2020




sõnum 15.08.2022 19:05:02 vasta tsitaadiga

netcat kirjutas:
Pauligi New York meeldib mulle millegipärast presskannus


Kusjuures täitsa usun, et mingis kombinatsioonis (= vesi, tegemisviis) võib töötada ja kindlasti sõltub partii värskusest. Ilmselt on Pauligil siin tugev eelis (läbimüük võiks olla suhteliselt suur, st partiid ei jää pikalt seisma). Mulle tundub praegu, et kuni pool aastat on kommertsuba täitsa OK alternatiivi jaoks. Kuni 3 kuud, pole kohe üldse paha.
Aga muidu jah, aasta+ poes seisnud pakk, sealt polegi midagi tahta, lahti tehes lööb kurgilõhn vastu. Pigem see häving kipub olema seal nö. "viisaka" kohvi kandis. Ma tegelikult ei tahaks juuli keskel küll märtsi kuupäevaga asja osta- ja jutt ei käi supermarketist.
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
netcat
Kreisi kasutaja
netcat

liitunud: 13.01.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 16.08.2022 11:48:15 vasta tsitaadiga

Kohv on nii palju kallimaks läinud see aasta, et ilmselt seisavad need pakid üha kauem poes. Allahindlusi ka nii väga ei raatsita teha.

Ajah, siin taheti teada et kes Eestis kohapeal röstib.
Minumeelest need tegelased siin olid vist pikka aega esimesed, parandatagu, kui eksin:

https://coffeepeople.ee/ettevottest/
Kommentaarid: 6 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 6
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Sander007
HV veteran
Sander007

liitunud: 04.12.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 16.08.2022 12:18:37 vasta tsitaadiga

Mis sellest kasu on, et kohapeal röstitakse? Kui seda tehakse Eestis, tähendab see seda, et hinnale keevitatakse kordi otsa või komakoht liigub paar kohta paremale. Lisaks selle made in Estonia osas ei tea kunagi kas on siin või tegelikult kuskil Poolas tehtud.
_________________
tsitaat:
...aga kui uhendan Kovaketta...ei reageeri enam klaviaaatur...kui võtan tagant ara siis reageerib jalle.kas asi voib selles olla ,et prosel pole termopastat...
Kommentaarid: 158 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 149
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
degrass
HV kasutaja
degrass

liitunud: 23.12.2004




sõnum 16.08.2022 12:39:18 vasta tsitaadiga

Sander007 kirjutas:
Mis sellest kasu on, et kohapeal röstitakse? Kui seda tehakse Eestis, tähendab see seda, et hinnale keevitatakse kordi otsa või komakoht liigub paar kohta paremale. Lisaks selle made in Estonia osas ei tea kunagi kas on siin või tegelikult kuskil Poolas tehtud.


Tegemist on käsitööga. Kohvi omadused sõltuvad kõigepealt sellest, kust see pärit on. Edasine sõltub röstimisest, jahvatamisest, veest, temperatuurist jne.
Kui nad müüvad poola toodangut Eesti oma pähe, siis edu neile edaspidiseks.

_________________
˄28 The term "troll" refers to internet users–in this context, paid operatives–who post inflammatory or otherwise disruptive content on social media or other websites.
Nie wieder ist jetzt
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Psych0
HV veteran
Psych0

liitunud: 21.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 16.08.2022 12:56:28 vasta tsitaadiga

https://thebrickcoffee.ee/ sellised tegelased röstivad ka Eestis ning hinna-kvaliteedi suhe on väga hea. Hetkel istub nende Brasiilia, San Martin, Cerrado espressomasinas ning väga rahul.
Kommentaarid: 61 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 57
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
netcat
Kreisi kasutaja
netcat

liitunud: 13.01.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 16.08.2022 14:24:28 vasta tsitaadiga

Hakkab jälle see Luunja kurgi teema peale.
Kui tüüpidel on röstikoda ja näib, et seal midagi tehakse, siis kuhu see toodang läheb, kui müüakse hoopis Poola kraami? Näitlejad ja nukud, jälle?
Ma arvan, su oma haistmis- ja maitsenäärmed peaks ütlema, kas kohv on värske või on poola laost pärit. Kui ei maitsenud, siis ei osta enam nagunii, olgu või Kuu peal tehtud. Ja kui rahakott peale ei hakka, siis ka ei osta (või vähemalt mitte nii sagedasti). Ma olin kunagi nende "kohviinimeste" püsiklient. Siis tekkis olulisemaid eesmärke, kuhu raha kulutada ning tuli lihtsalt hakata kohvinaudingu pealt kokku hoidma. Kas ka nemad on hakanud kokku hoidma ja müüvad nüüd Poola kaupa kohaliku käsitöö pähe, ei saa sellepärast värskelt kinnitada, aga vanasti oli nende toodang küll raha väärt
Kommentaarid: 6 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 6
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
häh
HV kasutaja

liitunud: 22.12.2020




sõnum 16.08.2022 14:57:41 vasta tsitaadiga

Neid röstikodasid ikka on, väike googeldamine annab üsna mitu vastet.

Mis hinnaga röstikoda rohelise oa kätte saab, ei kujuta ette. Tavakodaniku jaoks on see kilohind vahemikus 11...25 €/kg. Ma võin näitena tuua India monsooned Malabari, mis Cremashopis on rohelisena 19.- ja röstituna 34.90

Või võtame sedapidi. Caprissimo Professional, mis on Brasiilia ja India blend. Hetke hind 23.90. Röstitakse Leedus, paki peal on ainult parem enne (hetkel see mis käes, 07/2023). Issand jumal ise teab, mis uba, või kaua seisnud. Ma segasin ise cremashopi brasiiliast ja indiast 50:50 (nende kilohind on seal rohelisena 20€), poolteist nädalat vana, cremat viskad lusikaga minema. Ei hakka väitma, et maitse 1:1, aga piisavalt sarnane. Ma olen üsna kindel, et Cremashopi roheline uba on kvaliteetsem. Igal juhul ei vasta Caprissimo jaoks veski seadistus ja crema kogus ligilähedaseltki sellele, mis enda tehtul, st pole võimalik, et tegu oleks kuu aega vana röstiga.

Ja nt lehtris tehes on täielik ulme, mismoodi värske kohvi "õitsemine" välja näeb. Pole isegi maitse- ega haistmismeelt tarvis, vaata lihtsalt ja imesta.
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SKG
HV Ihaldatuim Poissmees
SKG

liitunud: 27.01.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 16.08.2022 17:10:40 vasta tsitaadiga

Sander007 kirjutas:
Mis sellest kasu on, et kohapeal röstitakse? Kui seda tehakse Eestis, tähendab see seda, et hinnale keevitatakse kordi otsa või komakoht liigub paar kohta paremale. Lisaks selle made in Estonia osas ei tea kunagi kas on siin või tegelikult kuskil Poolas tehtud.

Jah, ega ei pruugigi kasu olla.
Mul on siiani meeles halb kogemus kui Kehrwieder-ist ostsin varskelt rostitud Etioopia arabicat ja see oli minu jaoks uks halvima maitsega kohve okse.gif

Suvaline plekkpurgi Illy Yirgacheffe uba, mis on pool aastat kuskil Euroopa laos seisnud, oli kovasti parem. Nii et jah.. icon_lol.gif

See, et miski on kuskil "artisan roasted" / "locally roasted" on tore marketing, head kohvi ei garanteeri. Vahemalt minu jaoks mitte.

_________________
17/1/2023, Scart: "Selle sajandi senise möödunud aja üks suuremaid skandaale on hetkel lahti rullumas..."
Kommentaarid: 373 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 313
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
degrass
HV kasutaja
degrass

liitunud: 23.12.2004




sõnum 16.08.2022 17:13:49 vasta tsitaadiga

Mis teema selle Yirgacheffe'ga on. Igal pool müüakse seda. Minule see üldse ei maitsnud. Etioopias peaks ka muid kasvatuspiirkondi olema?

https://en.wikipedia.org/wiki/Coffee_production_in_Ethiopia

_________________
˄28 The term "troll" refers to internet users–in this context, paid operatives–who post inflammatory or otherwise disruptive content on social media or other websites.
Nie wieder ist jetzt
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
häh
HV kasutaja

liitunud: 22.12.2020




sõnum 16.08.2022 19:26:18 vasta tsitaadiga

No maitse vahe, eks icon_smile.gif
https://perfectdailygrind.com/2019/09/yirgacheffe-sidamo-more-a-guide-to-ethiopian-coffee/

Kui on hea, siis on hea. Sidamo on ka väga ok. V60 on hea, türgi on hea.


Muidu kohv saab ka liiga värske olla. Mida heledam röst ja tihkem uba, seda kauem tahab hingata. Mul on selline mulje jäänud, et kui käpp ei huvita, on pool aastat vana poekohv täitsa OK- peaasi, et kurgilõhn vastu ei tule. Ja need kunstkohvid on minu arust liiga heledaks jäetud tihti.
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
netcat
Kreisi kasutaja
netcat

liitunud: 13.01.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 17.08.2022 12:23:15 vasta tsitaadiga

Mulle Etioopia kohvid tavaliselt ei meeldi, aga nüüd ma lugesin seda linki ja tahaks Jimma't proovida
Kommentaarid: 6 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 6
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
häh
HV kasutaja

liitunud: 22.12.2020




sõnum 17.08.2022 17:28:15 vasta tsitaadiga

Caprissimo- ranti täienduseks...

18 kuud on selle sarja säilivusaeg, võtsin ühe Espresso paki lahti ja seal oli röstimise aja kleps peal (! - uskumatu) - selle aasta juuni... juuli alguses ostsin, seisis külmkapis (toad lihtsalt jube kuumad, midagi pole teha).

Selline, okei, käib kah, iseenesest maitsel pole viga. Brasiilia / India (robusta). Ei ütleks, et seda cremat nüüd tapvalt oleks (vast 5..6 mm). Jämedust tahtis aga sama, mis see 8 kuud vana professional. Et noh, ei tea, ei saa aru.


Küll aga mida tähele pannud olen, et värske oa tablett tuleb filtrist puhtalt välja, marketi uba (= seisnud) kipub jääma filtri põhja servadesse kinni ning jäi ka see pro. Ja see kehtib vaid 58mm filtri kohta, Infuseril (54) pole mingit vahet, mida sinna sisse topid. Mõlemal masinal on eeltõmme, Infuseril küll oluliselt pikem, võib ka see lugeda taoliselt.

Omaette tsirkus on tableti ettevalmistamisega, 58mm jaoks on ainult WDT veel puudu (ühesõnaga, SD veski, tops, distribuutor, palm tamper, filter peal icon_biggrin.gif kaal alla, joppenpuhh), Infuseriga teed smart grinder pro'ga ja suvalt vajutad originaaltamperiga, voila, rökenröll. Vahe on tulemuses? ON. Aga no krt.... icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
degrass
HV kasutaja
degrass

liitunud: 23.12.2004




sõnum 03.09.2022 10:11:03 vasta tsitaadiga

Näib, et ma pean terve tänase päeva perkolaatoriga valmistatud kohvi jooma. Esimene tass joodud thumbs_up.gif
_________________
˄28 The term "troll" refers to internet users–in this context, paid operatives–who post inflammatory or otherwise disruptive content on social media or other websites.
Nie wieder ist jetzt
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
netcat
Kreisi kasutaja
netcat

liitunud: 13.01.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 05.09.2022 11:54:44 vasta tsitaadiga

Noo ja kommentaare?
Kommentaarid: 6 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 6
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
degrass
HV kasutaja
degrass

liitunud: 23.12.2004




sõnum 05.09.2022 21:33:29 vasta tsitaadiga

Neli tassi suutsin seda juua. Viienda viis kelner poolepealt ära, ju siis nägi, et see mul väga ei edene. Kusjuures esimene tass oli päris huvitav. Kui üritus läbi sai, s6itsin kiiresti linna päris kohvi jooma thumbs_up.gif
_________________
˄28 The term "troll" refers to internet users–in this context, paid operatives–who post inflammatory or otherwise disruptive content on social media or other websites.
Nie wieder ist jetzt
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
aivar1988
Kreisi kasutaja
aivar1988

liitunud: 01.08.2007




sõnum 17.09.2022 16:26:44 vasta tsitaadiga

Kas Jura hooldustooted (filtrid ja puhastusgraanulid jne.) üldse soodushinnaga ka liiguvad või pole mõtet ootama jääda? Masin Jura S8.
_________________
Battlelog: Aivar1988
Kommentaarid: 7 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 6
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Sander007
HV veteran
Sander007

liitunud: 04.12.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 17.09.2022 16:46:06 vasta tsitaadiga

aivar1988 kirjutas:
Kas Jura hooldustooted (filtrid ja puhastusgraanulid jne.) üldse soodushinnaga ka liiguvad või pole mõtet ootama jääda? Masin Jura S8.


Okidokis päris mitmed müüvad.

_________________
tsitaat:
...aga kui uhendan Kovaketta...ei reageeri enam klaviaaatur...kui võtan tagant ara siis reageerib jalle.kas asi voib selles olla ,et prosel pole termopastat...
Kommentaarid: 158 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 149
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Draqula
HV Guru

liitunud: 29.10.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 19.09.2022 07:43:39 vasta tsitaadiga

aivar1988 kirjutas:
Kas Jura hooldustooted (filtrid ja puhastusgraanulid jne.) üldse soodushinnaga ka liiguvad või pole mõtet ootama jääda? Masin Jura S8.


Ühelt edasimüüjalt kuulsin, et Jura'l on väga karm hinnapoliitika. Igasugu mõistliku mahuga allahindlused peavad saama eraldi loa ning seetõttu neid eriti näha pole.
Kommentaarid: 42 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 34
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
sergi
HV kasutaja

liitunud: 26.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 23.09.2022 12:06:43 vasta tsitaadiga

aivar1988 kirjutas:
Kas Jura hooldustooted (filtrid ja puhastusgraanulid jne.) üldse soodushinnaga ka liiguvad või pole mõtet ootama jääda? Masin Jura S8.

liiguvad ikka. aga mis on sinu jaoks soodushind?
HV-s on veefilter claris smart 15,90 kuni 19,99 €.
ostad rohkem saad soodsamalt.
Kommentaarid: 63 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 56
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
aivar1988
Kreisi kasutaja
aivar1988

liitunud: 01.08.2007




sõnum 26.09.2022 08:19:00 vasta tsitaadiga

sergi kirjutas:
aivar1988 kirjutas:
Kas Jura hooldustooted (filtrid ja puhastusgraanulid jne.) üldse soodushinnaga ka liiguvad või pole mõtet ootama jääda? Masin Jura S8.

liiguvad ikka. aga mis on sinu jaoks soodushind?
HV-s on veefilter claris smart 15,90 kuni 19,99 €.
ostad rohkem saad soodsamalt.

No see ei ole ju soodukas. Soodukas oleks, kui saaks 40euri asemel näiteks 35euriga icon_lol.gif Euronicsi lehel millegi pärast sama kolmene karp üldse 42,99€.
Võtsin experdist kolmese karbi ära jah. Tuli välja, et mul oli peale teleka ostu isegi üsna hea boonusraha kliendikaardil.
Experdis oli augustis e-poes olnud ikkagi mingi kampaania aga vist ala ostes veefiltrid 3tk karp + katlakivi eemaldus tabletid (mis on üsna ebaloogiline kombo IMO), said masina puhastus tabletid tasuta kaasa. Võin vabalt eksida, aga midagi taolist oli ikkagi olnud.

_________________
Battlelog: Aivar1988
Kommentaarid: 7 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 6
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
sergi
HV kasutaja

liitunud: 26.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 26.09.2022 09:13:05 vasta tsitaadiga

aivar1988 kirjutas:
No see ei ole ju soodukas. Soodukas oleks, kui saaks 40euri asemel näiteks 35euriga icon_lol.gif

kõige odavama olen leidnud Photopointist 38€ kolm tükki.
Kommentaarid: 63 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 56
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Draqula
HV Guru

liitunud: 29.10.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 26.09.2022 09:36:47 vasta tsitaadiga

aivar1988 kirjutas:
sergi kirjutas:
aivar1988 kirjutas:
Kas Jura hooldustooted (filtrid ja puhastusgraanulid jne.) üldse soodushinnaga ka liiguvad või pole mõtet ootama jääda? Masin Jura S8.

liiguvad ikka. aga mis on sinu jaoks soodushind?
HV-s on veefilter claris smart 15,90 kuni 19,99 €.
ostad rohkem saad soodsamalt.

No see ei ole ju soodukas. Soodukas oleks, kui saaks 40euri asemel näiteks 35euriga icon_lol.gif Euronicsi lehel millegi pärast sama kolmene karp üldse 42,99€.
Võtsin experdist kolmese karbi ära jah. Tuli välja, et mul oli peale teleka ostu isegi üsna hea boonusraha kliendikaardil.
Experdis oli augustis e-poes olnud ikkagi mingi kampaania aga vist ala ostes veefiltrid 3tk karp + katlakivi eemaldus tabletid (mis on üsna ebaloogiline kombo IMO), said masina puhastus tabletid tasuta kaasa. Võin vabalt eksida, aga midagi taolist oli ikkagi olnud.


Ei ole tegelikult ebaloogiline kahjuks...
Kasutasin ka mina õndsas usus aastaid ainult filtreid ja arvasin, et katlakivi eemaldust pole vaja teha.
Tallinna kesklinnas on kahjuks vesi selline, et nüüd ikkagi korra poole aasta tagant teen ka katlakivipesu, kuna reaalselt need filtrid päris ära hoida katlakivi teket ei suuda (masina soojenemise aeg hakkab pikenema, see annab vihje, et võiks katlakivipesu teha).
Mul küll Claris White ehk need kõige vanemat tüüpi filtrid.
Kommentaarid: 42 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 34
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
terminator
HV Guru
terminator

liitunud: 06.11.2001




sõnum 27.09.2022 09:53:44 vasta tsitaadiga

Oskab keegi oma kogemuse pöhjal öelda kui suur vahe Jura Z6 vs Z10? Hetkel Z6 aga sooviks Z10 kuid järelturul neid sisuliselt ei liigu ei Eestis ega Soomes. Vaid korra oli siin Z10 aga ka sisuliselt poehinnaga (2400€).

Poe allahindlust vist möttetu oodata.

_________________
2023 QULBIX Q140 12kW 16hj 280Nm el.ratas 6300€
Jura Ena Micro 299€
Jalas 9985 BOA-kiirkinnitus 120€
Kommentaarid: 494 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 19 :: 6 :: 373
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Sander007
HV veteran
Sander007

liitunud: 04.12.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 27.09.2022 15:50:36 vasta tsitaadiga

terminator kirjutas:
Oskab keegi oma kogemuse pöhjal öelda kui suur vahe Jura Z6 vs Z10? Hetkel Z6 aga sooviks Z10 kuid järelturul neid sisuliselt ei liigu ei Eestis ega Soomes. Vaid korra oli siin Z10 aga ka sisuliselt poehinnaga (2400€).

Poe allahindlust vist möttetu oodata.


Saksamaal oli vahepeal 1900€ kanti. OstaEU kaudu kohaletoomine ca 30€ Tallinnasse.

Z10 teeb külmasid kohvijooke, see on ilmselt kõige suurem vahe teistega.

Nii odavalt pole kunagi enne veel Eestis näinud: https://www.elkor.ee/jura-z10-diamond-white.html (1tk näitab saadaval).

_________________
tsitaat:
...aga kui uhendan Kovaketta...ei reageeri enam klaviaaatur...kui võtan tagant ara siis reageerib jalle.kas asi voib selles olla ,et prosel pole termopastat...
Kommentaarid: 158 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 149
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
terminator
HV Guru
terminator

liitunud: 06.11.2001




sõnum 27.09.2022 16:06:00 vasta tsitaadiga

Tänan.
_________________
2023 QULBIX Q140 12kW 16hj 280Nm el.ratas 6300€
Jura Ena Micro 299€
Jalas 9985 BOA-kiirkinnitus 120€
Kommentaarid: 494 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 19 :: 6 :: 373
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Ärifoorumid »  Ostuabi/hinnapäring »  Kohvi ja masinavaatluse teema mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 38, 39, 40 ... 60, 61, 62  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.