Avaleht
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Arvutifirmade, sidefirmade, logistikafirmade ja tootjate foorum »  Telia Eesti märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 292, 293, 294 ... 330, 331, 332  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale. Teata moderaatorile
otsing:  
indrpo
HV Guru

liitunud: 14.11.2004




sõnum 15.08.2022 22:17:44 vasta tsitaadiga

pppd kirjutas:
Hm, kui Telia pakutav teenus on puhtalt kulupõhine, siis räägime siin ju asjast, see rakendatav juurdehindlus peab ikka päris soliidne olema, et sellist kasumit toodab, eelmisel aastal ainult tühised 117,9 milli... icon_biggrin.gif

Kulu JA Tulu põhne, tsiteerida paluks. Läti ja Leedu teevad 0 milli või? Tulu ei tohi teenida? või peaks see 1€ olema?

See polnud teema, teema oli soodne Tele2 andmete järgi internet, mida Tele2 siin usinasti ka pakub, nagu Leedus.
Kui see nii on, siis siin teemas sellest juttu pole vaja. Tele2 teemas on soodne internet.
Kommentaarid: 253 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 223
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
londiste
HV Guru
londiste

liitunud: 23.04.2003




sõnum 15.08.2022 22:59:02 vasta tsitaadiga

tele2 pakutavad hinnad on kuidagi kõrgevõitu. 100/100 25€, 300/300 33€, 1000/1000 72€. hetkel, tõsi, saab aasta poole hinnaga.
eriti arvestades, et see on enefiti võrgus, mis peaks olema riigi poolt toetatud ja kulupõhise hinnastamisega infra...
võrdluseks, telia uued kõrgendatud hinnad septembrist alates samadele asjadele on 27, 35 ja 72. nii, et tuleb tele2 vist gigabiti hinnalanguse eest tänada? icon_biggrin.gif

kas keegi valdab läti-leedu keelt või omab ülevaadet sealsest internetiturust? kas on lihtsalt nii, nagu eespool ja mujal esitatud, et 25€ eest 1000/1000 ilma mingite agadeta? turg ise on kuidagi teistmoodi kujunenud/kujundatud?

_________________
- londiste
...aga mina ei saa kunagi suureks!
Kommentaarid: 237 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 212
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
KillFrenzy
HV Guru
KillFrenzy

liitunud: 05.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 16.08.2022 00:31:26 vasta tsitaadiga

londiste kirjutas:

eriti arvestades, et see on enefiti võrgus, mis peaks olema riigi poolt toetatud ja kulupõhise hinnastamisega infra...


Varem oli telia süüdi, et kogu võrk pidi nende käes olema ja rent kallis.
Nüüd asi ehitatud üle elasa või nende enda võrgu ja lõpp enefiti käest ja hinnast pmst. samad, kes nüüd süüdi on, et ei saa parema hinnaga pakkuda?

Enefitele maksavad nad ilma käibeta 6€ kuus kliendi kohta ja 500€ ühekordselt ühe splitterikapi eest.
Kommentaarid: 149 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 132
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kyrvas
HV vaatleja

liitunud: 25.05.2005




sõnum 16.08.2022 08:41:05 vasta tsitaadiga

KillFrenzy kirjutas:
londiste kirjutas:

eriti arvestades, et see on enefiti võrgus, mis peaks olema riigi poolt toetatud ja kulupõhise hinnastamisega infra...


Varem oli telia süüdi, et kogu võrk pidi nende käes olema ja rent kallis.
Nüüd asi ehitatud üle elasa või nende enda võrgu ja lõpp enefiti käest ja hinnast pmst. samad, kes nüüd süüdi on, et ei saa parema hinnaga pakkuda?

Enefitele maksavad nad ilma käibeta 6€ kuus kliendi kohta ja 500€ ühekordselt ühe splitterikapi eest.


Nüüd ma siis tean miks ma aiast 1,5m kaugusel olevast valguskaablist võin und näha.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kevku
HV kasutaja

liitunud: 05.10.2007




sõnum 16.08.2022 12:15:05 vasta tsitaadiga

Ühed kummardavad vene rauda, teised rootsi telekome, igale oma kuldvasikas.
Kommentaarid: 7 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
bladerunner
HV Guru

liitunud: 17.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 16.08.2022 12:29:46 vasta tsitaadiga

Öeldakse, et ei saa olla rohkem usklik kui Rooma paavst. Aga indrpo näitel saab öelda, et saab ikka küll. icon_lol.gif
_________________
Experience is what you get when you don't get what you want.
Kommentaarid: 161 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 150
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
avrn
Kreisi kasutaja

liitunud: 16.02.2007




sõnum 16.08.2022 18:27:51 vasta tsitaadiga

kyrvas kirjutas:

Nüüd ma siis tean miks ma aiast 1,5m kaugusel olevast valguskaablist võin und näha.

Mõtle positiivselt, unenägusid veel ei maksustata. icon_lol.gif
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
somnambuul
HV veteran

liitunud: 22.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga Online

sõnum 16.08.2022 22:42:07 vasta tsitaadiga

avrn kirjutas:
kyrvas kirjutas:

Nüüd ma siis tean miks ma aiast 1,5m kaugusel olevast valguskaablist võin und näha.

Mõtle positiivselt, unenägusid veel ei maksustata. icon_lol.gif


Valitsus > icon_idea.gif
Kommentaarid: 60 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 54
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
KillFrenzy
HV Guru
KillFrenzy

liitunud: 05.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 17.08.2022 00:41:51 vasta tsitaadiga

kyrvas kirjutas:
KillFrenzy kirjutas:
londiste kirjutas:

eriti arvestades, et see on enefiti võrgus, mis peaks olema riigi poolt toetatud ja kulupõhise hinnastamisega infra...


Varem oli telia süüdi, et kogu võrk pidi nende käes olema ja rent kallis.
Nüüd asi ehitatud üle elasa või nende enda võrgu ja lõpp enefiti käest ja hinnast pmst. samad, kes nüüd süüdi on, et ei saa parema hinnaga pakkuda?

Enefitele maksavad nad ilma käibeta 6€ kuus kliendi kohta ja 500€ ühekordselt ühe splitterikapi eest.


Nüüd ma siis tean miks ma aiast 1,5m kaugusel olevast valguskaablist võin und näha.


Mida sa teada said?

Mis seos on eelneval kahel postitusel mingi aia tagant mööduva kaabliga?
Kommentaarid: 149 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 132
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kyrvas
HV vaatleja

liitunud: 25.05.2005




sõnum 17.08.2022 14:47:20 vasta tsitaadiga

KillFrenzy kirjutas:
kyrvas kirjutas:
KillFrenzy kirjutas:
londiste kirjutas:

eriti arvestades, et see on enefiti võrgus, mis peaks olema riigi poolt toetatud ja kulupõhise hinnastamisega infra...


Varem oli telia süüdi, et kogu võrk pidi nende käes olema ja rent kallis.
Nüüd asi ehitatud üle elasa või nende enda võrgu ja lõpp enefiti käest ja hinnast pmst. samad, kes nüüd süüdi on, et ei saa parema hinnaga pakkuda?

Enefitele maksavad nad ilma käibeta 6€ kuus kliendi kohta ja 500€ ühekordselt ühe splitterikapi eest.


Nüüd ma siis tean miks ma aiast 1,5m kaugusel olevast valguskaablist võin und näha.


Mida sa teada said?

Mis seos on eelneval kahel postitusel mingi aia tagant mööduva kaabliga?


Oma pühas lihtsameelsuses otsustasin, et Telia ei taha minu pealt maksta 6 eurot kuus ja 500eurtsi?
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jksk
HV vaatleja

liitunud: 02.01.2008




sõnum 17.08.2022 19:38:56 vasta tsitaadiga

londiste kirjutas:
tele2 pakutavad hinnad on kuidagi kõrgevõitu. 100/100 25€, 300/300 33€, 1000/1000 72€. hetkel, tõsi, saab aasta poole hinnaga.
eriti arvestades, et see on enefiti võrgus, mis peaks olema riigi poolt toetatud ja kulupõhise hinnastamisega infra...
võrdluseks, telia uued kõrgendatud hinnad septembrist alates samadele asjadele on 27, 35 ja 72. nii, et tuleb tele2 vist gigabiti hinnalanguse eest tänada? icon_biggrin.gif

kas keegi valdab läti-leedu keelt või omab ülevaadet sealsest internetiturust? kas on lihtsalt nii, nagu eespool ja mujal esitatud, et 25€ eest 1000/1000 ilma mingite agadeta? turg ise on kuidagi teistmoodi kujunenud/kujundatud?


Vaatasin huvi pärast Läti Tet-i (Läti riigi/Telia firma, nagu Elion) hindasid. 29,50 eest saab optikale kuni 1000 Mbps või DSL 60 Mbps. Kuni selgituseks on, et garanteeritud on kiirus 200, keskmine 300. 1000 on maksimum. 4G-d pakuvad ka, piiramatu hind on 19,99 tähtajatu lepinguga.

Leedu keelt ei oska:((
Kommentaarid: 7 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
KillFrenzy
HV Guru
KillFrenzy

liitunud: 05.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 18.08.2022 00:42:13 vasta tsitaadiga

kyrvas kirjutas:
KillFrenzy kirjutas:
kyrvas kirjutas:
KillFrenzy kirjutas:
londiste kirjutas:

eriti arvestades, et see on enefiti võrgus, mis peaks olema riigi poolt toetatud ja kulupõhise hinnastamisega infra...


Varem oli telia süüdi, et kogu võrk pidi nende käes olema ja rent kallis.
Nüüd asi ehitatud üle elasa või nende enda võrgu ja lõpp enefiti käest ja hinnast pmst. samad, kes nüüd süüdi on, et ei saa parema hinnaga pakkuda?

Enefitele maksavad nad ilma käibeta 6€ kuus kliendi kohta ja 500€ ühekordselt ühe splitterikapi eest.


Nüüd ma siis tean miks ma aiast 1,5m kaugusel olevast valguskaablist võin und näha.


Mida sa teada said?

Mis seos on eelneval kahel postitusel mingi aia tagant mööduva kaabliga?


Oma pühas lihtsameelsuses otsustasin, et Telia ei taha minu pealt maksta 6 eurot kuus ja 500eurtsi?


Millest sa räägid?

Enefit (elektrilevi) ehitas Karupeee külla optikavõrgu kus on 50 klienti.

Teenusepakkujad (näiteks elisa, telia, tele2, sindi telekom ja rcc dialup ltd. )kes tahavad Karupee külas asuvas enefiti võrgus teenust pakkuda maksavad kõigepealt ühekordse tasu 500€ ja iga kliendi pealt iga kuu 6€.

Mulle jääb siiamaani arusaamatuks mis seos on mingi suvalise kaabliga mis su aia tagant läbi jookseb ja nüüd veel lisaks teliaga ja eelmiste postitustega.
Kommentaarid: 149 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 132
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
acer
HV veteran

liitunud: 22.06.2002




sõnum 12.09.2022 16:10:19 vasta tsitaadiga

Kas keegi leiab koha, kus Telia eSim leping lõpetada, sest ei kasuta kella enam helistamiseks? Apple Watch SE 44 ja eSIM on seadmes aktiveeritud, kuid kuskilt ei leia nuppu teenuse lõpetamiseks.
Kommentaarid: 35 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 33
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Inspiro
HV kasutaja

liitunud: 28.05.2012




sõnum 12.09.2022 16:32:05 vasta tsitaadiga

acer kirjutas:
Kas keegi leiab koha, kus Telia eSim leping lõpetada, sest ei kasuta kella enam helistamiseks? Apple Watch SE 44 ja eSIM on seadmes aktiveeritud, kuid kuskilt ei leia nuppu teenuse lõpetamiseks.


iPhone kaudu, Watch rakenduses haldad ja sealt ka lõpetad (Watch->Mobile data->Info nupp->Manage Telia Account->Logi sisse->Lõpeta), täpselt samamoodi nagu sa ka liitusid.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
acer
HV veteran

liitunud: 22.06.2002




sõnum 13.09.2022 10:08:46 vasta tsitaadiga

Inspiro kirjutas:
acer kirjutas:
Kas keegi leiab koha, kus Telia eSim leping lõpetada, sest ei kasuta kella enam helistamiseks? Apple Watch SE 44 ja eSIM on seadmes aktiveeritud, kuid kuskilt ei leia nuppu teenuse lõpetamiseks.


iPhone kaudu, Watch rakenduses haldad ja sealt ka lõpetad (Watch->Mobile data->Info nupp->Manage Telia Account->Logi sisse->Lõpeta), täpselt samamoodi nagu sa ka liitusid.

Aitäh! Ma ei saa aru, miks sellist asja iseteeninduses siiski teha ei saa.
Kommentaarid: 35 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 33
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
silver252
HV vaatleja

liitunud: 14.06.2018




sõnum 16.09.2022 04:16:50 vasta tsitaadiga

mull selline kysimus et kas telial on õigus aku vahetusest keelduda,kuna ma keeldusin usb pesa valja vahtesust.

asi oli niimoodi et telefonil tuli valja kus krt teab nad remonti teevad,et usb pesa ei tööta.
ma ütlesin et minu ei huvita,kuna ma peaaegu kunagi nagu nii juhet laadimiseks ei kasuta ja kasutan wireless laadmis ainult.vastuseks tuli see et pean usb pesa valja vahetama voi nemad üldse ei hakkagi uut akut panema.
kas sellisel pohjusel üldse tohib mulle keelduda teenuse pakkumisest,kuna ma ei kasuta kaabli laadimist ja ei ole nõus maksma..praegu telefon seisab vana akuga mis eriti ei pea.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Inspiro
HV kasutaja

liitunud: 28.05.2012




sõnum 16.09.2022 07:36:04 vasta tsitaadiga

silver252 kirjutas:
mull selline kysimus et kas telial on õigus aku vahetusest keelduda,kuna ma keeldusin usb pesa valja vahtesust.

asi oli niimoodi et telefonil tuli valja kus krt teab nad remonti teevad,et usb pesa ei tööta.
ma ütlesin et minu ei huvita,kuna ma peaaegu kunagi nagu nii juhet laadimiseks ei kasuta ja kasutan wireless laadmis ainult.vastuseks tuli see et pean usb pesa valja vahetama voi nemad üldse ei hakkagi uut akut panema.
kas sellisel pohjusel üldse tohib mulle keelduda teenuse pakkumisest,kuna ma ei kasuta kaabli laadimist ja ei ole nõus maksma..praegu telefon seisab vana akuga mis eriti ei pea.


See vōib olla seadme tootja ametliku hoolduspartneri nōue ja/vōi komponendid on omavahel seotud. Ametlike hoolduspartnerite juures tehakse telefon korda, osaliselt katkist telefoni ei tagastata kui just sa ei keeldu remondist. Igal juhul on sul ōigus keelduda tasulisest remondist, maksad ekspertiisitasu ja parandamata katkine telefon tagastatakse sulle. Kui oled telefoni tagasi saanud siis vōid lasta kus iganes selle aku välja vahetada mis ei garanteeri, et su probleem laheneb.

Telia teeb koostööd Valge Klaari (Apple) ja TSC-ga https://www.telia.ee/era/e-pood/remont-ja-garantii/
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
silver252
HV vaatleja

liitunud: 14.06.2018




sõnum 16.09.2022 14:18:12 vasta tsitaadiga

see oli tasuline remont ja tahtsin aku vahetust.nad keeldusid kuna mina keeldusin usb pesa tasulisest valja vahetusest.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
napoleon
Unknown virus
napoleon

liitunud: 08.12.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 16.09.2022 14:28:33 vasta tsitaadiga

Ilmselt selleks keeldusid, et nad peaks uuele akule mingisuguse garantii andma ja kui laadimisahel pole korras, siis ei saa seda väga pakkuda.
Võid siit teemast küsida https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?t=636383 , võib-olla mteachx pakub sulle ainult aku vahetust.
Ise olen tal lasknud mitmel seadmel akut või ekraani vahetada ja julgen soovitada.
Kommentaarid: 76 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 59
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Betamax
HV Guru
Betamax

liitunud: 29.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 16.09.2022 16:54:42 vasta tsitaadiga

silver252 kirjutas:
see oli tasuline remont ja tahtsin aku vahetust.nad keeldusid kuna mina keeldusin usb pesa tasulisest valja vahetusest.

Kergem ja odavam on töö tegemisest keelduda kui pärast mingite võimalike jamadega tegeleda.
Kommentaarid: 686 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 532
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Scott
Kreisi kasutaja
Scott

liitunud: 09.08.2016




sõnum 17.09.2022 02:43:06 vasta tsitaadiga

Mis põhjusel paarieurose pesa vahetamine kõne alla ei tule?
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pois11
HV Guru

liitunud: 11.10.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 17.09.2022 09:17:53 vasta tsitaadiga

Scott kirjutas:
Mis põhjusel paarieurose pesa vahetamine kõne alla ei tule?

Ükski ametlik edasimüüja ei hakka kolviga hiinast tellitud 2€ pesa vahetama. Pannakse kogu uus originaalne plaat kuhu pesa on külge joodetud. Alla 100€ vaevalt see töö maksma läheb.
Kommentaarid: 103 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 100
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Draax
HV veteran
Draax

liitunud: 21.03.2005




sõnum 02.10.2022 16:51:57 vasta tsitaadiga

Palun võrguteadlikumate abi.

Kas Telia ruuteri ja digiboksi vahele võib üsna suvalise switchi panna, kui tahan enne telekat netti jagada (üks kaabel digiboksi ja teine telekasse otse)?
Kommentaarid: 28 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 28
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
bladerunner
HV Guru

liitunud: 17.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 02.10.2022 17:02:52 vasta tsitaadiga

Võib. Suht suvaline 100Mbit switch ajab asja ära.
_________________
Experience is what you get when you don't get what you want.
Kommentaarid: 161 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 150
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Magic
HV Guru
Magic

liitunud: 28.12.2001




sõnum 02.10.2022 18:17:49 vasta tsitaadiga

suvaline odav ok jah.
Kommentaarid: 234 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 200
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Arvutifirmade, sidefirmade, logistikafirmade ja tootjate foorum »  Telia Eesti mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 292, 293, 294 ... 330, 331, 332  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.