Avaleht
uus teema   vasta Tarkvara »  Arvutimängude foorum »  Path of Exile [Eesti gildi info esimeses postituses] märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 94, 95, 96, 97, 98  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale. Teata moderaatorile
otsing:  
HDTanel
Overclocker
HDTanel

liitunud: 15.12.2002




sõnum 13.08.2022 16:41:13 vasta tsitaadiga

Bljaa, mis kuradi pärast seda Divine Exalti muudatust vaja oli.. õnneks oli vaid 200EX puhast raha ja sai recombosi hunniku ostetud aga krt järgmine liiga nüüd nii lappes.. perfect rolled uniqued on ulme kallid, enam ei tasu isegi unique dump tabi toppida sest vb rollid piisavalt head icon_lol.gif
Eriti porr saab olema endgame uniquede rollimine.. aga ei tasu unustada, et olemas on see 3 to 1 retsept, odavam vast kui divine osta.
Kokkuvõttes tegin mingi 500EX see liiga kuskil kahe nädalaga tradedes.. peab nüüd lihtsalt Divine küsima hakkama

_________________
Krüpto
Minu Youtube - HDTanel
Minu Instagram - HDTanel
Kommentaarid: 632 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 3 :: 494
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
thargun
Kreisi kasutaja

liitunud: 05.11.2009




sõnum 13.08.2022 17:56:02 vasta tsitaadiga

Ja mul oli kunagi 2 1000% facepreakirit(legacy) , ma oleks praegust standardis suur vaal, paar kuud tagasi kulutasin 200+ divinet oma shako peale, sain 33 iceabiti kätte küll, see vist nüüd maksab mirror või miskit icon_lol.gif
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
AlvinL
Kreisi kasutaja
AlvinL

liitunud: 04.03.2013



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 13.08.2022 18:20:16 vasta tsitaadiga

SSF saab eriti lõbus olema icon_biggrin.gif Vaevu vaevu saan PoBs oma 4-5m shaper dps kätte võimalikult tagasihoidliku geariga.
Tuleb alustuseks Hexblast Inquisitor ilmselt.

_________________
Võimatu on teha midagi lollikindlaks, sest lollid on haruldaselt leidlikud.
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 15
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
HDTanel
Overclocker
HDTanel

liitunud: 15.12.2002




sõnum 14.08.2022 01:47:38 vasta tsitaadiga

AlvinL, see mida Quin mängis? icon_lol.gif soovitage bilde thumbs_up.gif
_________________
Krüpto
Minu Youtube - HDTanel
Minu Instagram - HDTanel
Kommentaarid: 632 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 3 :: 494
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
AlvinL
Kreisi kasutaja
AlvinL

liitunud: 04.03.2013



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 14.08.2022 15:58:18 vasta tsitaadiga

Quin mängib zdps builde icon_biggrin.gif
Elementalist Shock build uue skilliga võib huvitav olla.

Standardis on kuidagi palju liiklust. Exalt -> Divine ggg viis, kuidas krüpto market crashi emuleerida icon_lol.gif

_________________
Võimatu on teha midagi lollikindlaks, sest lollid on haruldaselt leidlikud.
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 15
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
thargun
Kreisi kasutaja

liitunud: 05.11.2009




sõnum 15.08.2022 18:10:03 vasta tsitaadiga

Ma mõtlesin minna täiesti out of meta, berserker staff, kas sunder või ground slam ja kavatesen selle nende kinnastega convertida coldiks, blitz chargid peaks aitama nende low attack speedi koha pealt, eks näis kaugele jõuan
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
HDTanel
Overclocker
HDTanel

liitunud: 15.12.2002




sõnum 18.08.2022 13:27:32 vasta tsitaadiga

Mul paar bildi mida mõtlen: Armageddon Brand, Crema into VD DD... Ice Trap... või nüüd peibutatakse mind üldse Absolutioni mängima.. bljaa.. raske. Raha ei tohiks probleem olla.. proovin jälle marketit flippida vaatab kuidas välja tuleb kui liiga alguses kohe flippima hakata.
PS! Huvitav kas HEIST-i jooksmine ACT6-st oleks mõistlik? Uniqued võivad rämedalt hinnas olla ja Heist peaks kerge garaanteeritud Unique ladu olema.

edit: Proovin Kobe Venom Gyre ära, selle scaling on üsna mõnus, ilma ühegi uniqueta jõuab T16 mappe kenasti tegema ja map clear on üks parimaid mängus.
Hiljem võib midagi taolist nagu see kukkel siin teinud teha:

Link

_________________
Krüpto
Minu Youtube - HDTanel
Minu Instagram - HDTanel
Kommentaarid: 632 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 3 :: 494
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
[raVen]
HV kasutaja
[raVen]

liitunud: 30.01.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 20.08.2022 02:28:58 vasta tsitaadiga

Heist on alati hea mõte, kui varakult alustada, saab korraliku taskuraha - rohkem kui kampaanias. Ma pole uunikumide sadu näinud, aga nodi ikka tassib kokku.
Kui grand heistideni jõuad, siis sealt võib ühe jooksu pealt mitu exalti teenida.

_________________
"Miks üleüldse keegi üritab midagi ida-eurooplastelt osta?" imestab thaivisa.com foorumis üks kohalik.
Kommentaarid: 18 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 18
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
carbz
HV kasutaja
carbz

liitunud: 20.07.2009




sõnum 22.08.2022 00:39:42 vasta tsitaadiga

Lost Arkis praegu hapukurgihooaeg, mõtlesin et võtan jälle kätte uut reidi oodates, selfcraftin geari ja võtan rahulikult. Ja harvest lihtsalt ei anna seda uut mahla mingis arvestatavas mahus icon_neutral.gif
Jääb siis essence spam ja palvetamine ilmselt. Vähemalt saab süümekateta exalt slammida.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Archangel
HV veteran
Archangel

liitunud: 15.08.2007




sõnum 22.08.2022 06:52:45 vasta tsitaadiga

carbz kirjutas:
Lost Arkis praegu hapukurgihooaeg, mõtlesin et võtan jälle kätte uut reidi oodates, selfcraftin geari ja võtan rahulikult. Ja harvest lihtsalt ei anna seda uut mahla mingis arvestatavas mahus icon_neutral.gif
Jääb siis essence spam ja palvetamine ilmselt. Vähemalt saab süümekateta exalt slammida.


Rahvas liiga ära harjunud Harvestiga. Tehti rämedalt võimast geari ka enne Harvestit. Lisaks Essencile on meil Fossil crafting, Rog on endiselt tegija, Heist pillab loot 2.0 kraami. Võimalusi palju. Harvest spam oli liiga lihtne ja efektiivne, polnud mõtet muid asju tehagi, sest kõik sai sellega tehtud. Nüüd on jälle rohkem põhjust laiemalt ringi vaadata mida teha.

Harvest on endiselt hea spetsiifiliste asjade jaoks nagu Resistide vahetamine näiteks.

Mulle liiga meeldib. Redditil on konkreetne meldtown, kärss kärnas ja maa külmunud. Ma aga chilling punastes mappides HC SSF'is ja pole millegi üle nutta.
Kommentaarid: 25 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 25
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
HDTanel
Overclocker
HDTanel

liitunud: 15.12.2002




sõnum 22.08.2022 08:00:52 vasta tsitaadiga

Ma ei tea, ma jõudsin lõpuks T16 mappidesse, laup väga ei viitsinud valgeid mappe grindida aga täna oli täitsa norm kui sai paar upgrade ostetud.
Suuuhteliselt sujuvalt läinud senimaani. Pm kõik ise craftinud ja based ostnud (Rage on hit ja Brittle ground bootsid ostsin puhtalt nende järgi, ideaalis ikka evasion\armour basele)

Igatahes Venom Gyre... farmib jummala mõnusalt. Räigelt dämmi veel puudu kahe clusteri näol, Interrigation jne.
Expeditioni väga ei vaadanud, see farmis mind icon_lol.gif vaja chaos resi.

Link

_________________
Krüpto
Minu Youtube - HDTanel
Minu Instagram - HDTanel
Kommentaarid: 632 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 3 :: 494
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Archangel
HV veteran
Archangel

liitunud: 15.08.2007




sõnum 22.08.2022 09:12:46 vasta tsitaadiga

HDTanel kirjutas:
Ma ei tea, ma jõudsin lõpuks T16 mappidesse, laup väga ei viitsinud valgeid mappe grindida aga täna oli täitsa norm kui sai paar upgrade ostetud.
Suuuhteliselt sujuvalt läinud senimaani. Pm kõik ise craftinud ja based ostnud (Rage on hit ja Brittle ground bootsid ostsin puhtalt nende järgi, ideaalis ikka evasion\armour basele)

Igatahes Venom Gyre... farmib jummala mõnusalt. Räigelt dämmi veel puudu kahe clusteri näol, Interrigation jne.


Ehtne softcore build ikka. icon_lol.gif

Mu tegelane oli arvatavasti juba kuskil Act 8's 2x tankier kui sinu oma punastes, lol. Praegu mul ca. 5.5 life, 80 all res, 30k armour, 100% suppression, full ailment immune, stun immune, Magna Eclipsis 1k shield.
Kommentaarid: 25 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 25
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
AlvinL
Kreisi kasutaja
AlvinL

liitunud: 04.03.2013



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 22.08.2022 15:57:03 vasta tsitaadiga

Harvest oli tõesti op, kuid nii palju ei olnud küll vaja nerfida, et low mapsides peaaegu üldse life force ei saa. Mul läheb harvestis rohkem aega kui kogu ülejäänud mapi clearimiseks vist .. icon_rolleyes.gif Blockisin harvesti ära, not worth it. League mech ka jube kitsi. Tahad currencyt, fossileid, essenceid jms, siis on ainult Heist, näis millal see ära nerfitakse icon_lol.gif Expedition kõlbab ka.
_________________
Võimatu on teha midagi lollikindlaks, sest lollid on haruldaselt leidlikud.
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 15
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Archangel
HV veteran
Archangel

liitunud: 15.08.2007




sõnum 22.08.2022 22:55:47 vasta tsitaadiga

Paar minutit juttu. Liiga on mõnus. Chillin rahulikult. Nutta pole millegi üle. Proovin Atlase järgmise paari päevaga ära teha ning siis vaikselt bosside poole vaatama.


Link
Kommentaarid: 25 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 25
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
carbz
HV kasutaja
carbz

liitunud: 20.07.2009




sõnum 23.08.2022 11:53:08 vasta tsitaadiga

Essence, fossiilid, rog, maast korjamine ( icon_lol.gif icon_lol.gif icon_lol.gif icon_lol.gif ) on kõik lihtsalt variatsioonid chaos spammimisest ja palvetamisest. Koos reforge keep prefix/suffixiga suri ka craftimine, alles on aint erinevad loteriid.

Kui nüüd tuli välja, et kõik league mechanicud mis ei ole kirstudes said vaikimisi 10-20x nerfitud, pole ime, et reddit pahane on.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
HDTanel
Overclocker
HDTanel

liitunud: 15.12.2002




sõnum 24.08.2022 20:58:12 vasta tsitaadiga

Spoiler Spoiler Spoiler


Basicly, proovisin crowbcat stiilis POE video teha kogu sellest draamast, mis praegu toimub, ohverdasin terve eilse päeva editimisele icon_lol.gif

Link

_________________
Krüpto
Minu Youtube - HDTanel
Minu Instagram - HDTanel
Kommentaarid: 632 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 3 :: 494
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Archangel
HV veteran
Archangel

liitunud: 15.08.2007




sõnum 25.08.2022 17:26:52 vasta tsitaadiga

carbz kirjutas:
Essence, fossiilid, rog, maast korjamine ( icon_lol.gif icon_lol.gif icon_lol.gif icon_lol.gif ) on kõik lihtsalt variatsioonid chaos spammimisest ja palvetamisest. Koos reforge keep prefix/suffixiga suri ka craftimine, alles on aint erinevad loteriid.

Kui nüüd tuli välja, et kõik league mechanicud mis ei ole kirstudes said vaikimisi 10-20x nerfitud, pole ime, et reddit pahane on.


Minu jaoks arusaamatu nutt. Pea 10 aastat sai ilma Harvestita kõik tehtud ja kõik olid rahul. Algusaastatel grinditi mängu nii et vähe polnud, siis kui exalte ja isegi mirroreid loobiti mappide peale. Ajad kus tegid mapi ja heal juhul leidsid ühe currency ja kogu moos. Mängiti nii et vähe polnud ja kõik oli chill.

Nüüd järsku on kõik paha ja halb ning mängu ei saa mängida ja midagi ei saa craftida?

Ulme jutt minu jaoks.

Tundub, et liiga suur osa mängijatest on ehtsad kasiinosõltlased lihtsalt. Mäng ei huvita absoluutselt. Lihtsalt vaja buildi mis korraga ekraani puhtaks teeb ning siis rewarde loobib. Nagu slot machine. Lihtsalt vajuta nuppu ja vaata keerlevaid pilte kuni dopamiinilaks tuleb.
Kommentaarid: 25 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 25
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
carbz
HV kasutaja
carbz

liitunud: 20.07.2009




sõnum 26.08.2022 01:18:17 vasta tsitaadiga

20000 aastat käisid kõik jala, ja nüüd ei kõlba enam ilma autota tööl käia?

Mind isegi ei morjenda need muudatused niivõrd ja naljakas on käia redditis lugemas kuidas maailm kukub, aga see on küll naeruväärne mägi, mille peal surra icon_biggrin.gif

Standardivendadel ilmselt vähe huvitavam elu nüüd, kui kõigi 10 aastat kogutud varandusel päevaga põhi alt lõigati icon_lol.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
AlvinL
Kreisi kasutaja
AlvinL

liitunud: 04.03.2013



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 29.08.2022 08:49:15 vasta tsitaadiga

Pangem tähele, et new league alguses on alati mingi seltskond inimesi, kelle jaoks midagi on paha ja et varem oli parem. Ja nii peaaegu iga kord. Poe foorumisse kiikad league start ajal, siis on hunnik sõnavõtte, miks poe on surnud jne jne jne. Viimsepäeva jutud pole midagi uut.

Mind isiklikult häirib väide "I think I'm done with the league.." mida mõned youtuberid esitavad morni näoga. Nii tähtsust täis, striimer ikkagi kopp.gif

For the record: kui mängida Hexblast, siis kindlasti Occultist ja crit. Inquisitor ignite on squishy af. Archnem jõuab vahepeal kolki anda kui ta põleb. Critiga on enamus ajast mobid frozen.

_________________
Võimatu on teha midagi lollikindlaks, sest lollid on haruldaselt leidlikud.
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 15
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
beljo91
HV kasutaja

liitunud: 05.08.2012




sõnum 12.09.2022 16:00:54 vasta tsitaadiga

Mida kõige rohkem harrastate, et currencyt kokku kraapida?
Ma ~100 h seda liigat pelanud, aga kuidagi vaene tunne on siiani. Esimene build pole ka veel päris õigeks lihvitud.
Kommentaarid: 9 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 8
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
[raVen]
HV kasutaja
[raVen]

liitunud: 30.01.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 12.09.2022 16:37:10 vasta tsitaadiga

Häbi tunnistadagi, aga minu kui suhteliselt passiivse mängija jaoks on kõige lihtsam ja töökindlam osta kokku max rollile lähedasi asju, mida ma ise kasutan või olen eelnevates liigades kasutanud ja tean nende turgu.
Alguse saigi see oma varustuse upgradest, kõigepealt ostan kõige kättesaadavama hinnaga, siis ostan parema ja müün vana parema hinnaga maha - sisuliselt tasuta upgrade.
Kui peale passida, saab need kätte low rolli hinnaga, samas müügiks lähevad need oluliselt oluliselt kõrgema hinnaga - mingi 1-2ex vahelt teha pole eriline probleem. Kui esimese päevaga ära ei lähe,
siis ega ta stashis tiksudes ka süüa küsi. Seda nimetatakse flippimiseks. Kauplemine oli osa, mis mulle kunagi mängus väga meeldis. Küllap inimesed kontrollivad tuimalt Awakened POE Trade abil hinda
ja pannakse kõige madalam, mida näitab, ilma statse võrdlemata.
Eks alustada tuleb muidugi väiksemate tehingutega, aga kui sul ikka suurt midagi taskus pole, siis on 30-50c vahelkasu ka päris heaks hüppelauaks, et edasi liikuda.
Kauplemiseks on muidugi hea osta premium stash tabe, aga nende eellane 3rd party programm Acquisition toimib ka veel.
Päris esimeste ostude jaoks vahetan tavaliselt rarede vendordamisest saadud alternatione chaoste vastu.

EDIT: Acquisition on pärast ametlike premium tabide tulekut pildilt praktiliselt kadunud, aga sellel on häid külgi, mida mängus sees ei ole: filtreerimine korraga kõigilt tabidelt ja charidelt,
müüki saab panna ka asju, mis tegelastel seljas - kui tuleb hea pakkumine, võib seljast ära müüa ja ajutiselt mingi lahjema selga panna. Pole midagi maksta vaja.
Filtreerimine pole hea mitte ainult müügi mõttes, vaid ka ülevaate saamiseks, mis ja kus olemas on.


viimati muutis [raVen] 14.09.2022 15:31:00, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 18 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 18
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
koiott
HV veteran

liitunud: 10.05.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 21.09.2022 22:10:25 vasta tsitaadiga

Endal 70h pelatud ja div'e on dropinud ainult 2 ja exalte samuti 2, samas on päris palju 1-2-3 divi väärt item'eid kukkunud ja natuke flippinud ka. Üldiselt suht nigel seis, aga jooksen see liiga niisama mäppides ringi ja võib-olla liiga lõpu poole rohke isu flippida ja asju koguda.

Edit: täna jooksin mõned kogutud mirrored tabletid ära (u 30 tk) ja saagiks 7 divine'i ja 3 exalti, tundub, et päris hea drop rate seal, võrreldes tava mappidega.
Kommentaarid: 138 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 130
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
HDTanel
Overclocker
HDTanel

liitunud: 15.12.2002




sõnum 25.11.2022 04:22:51 vasta tsitaadiga

Teretulemast "The Forbidden Sanctum" liigasse!
Noo.. kas tõesti lõpuks reaalsed map bossid igas mapis?
Või.. Roguelike POE lisa?
Tundub huvitav, Shockwave Totemsiga lendan peale 🙂

Link


edit: Sain Ruthlessi sisse, see oli mu esimene rare drop icon_lol.gif cold dot it iiiz then.

_________________
Krüpto
Minu Youtube - HDTanel
Minu Instagram - HDTanel
Kommentaarid: 632 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 3 :: 494
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
koiott
HV veteran

liitunud: 10.05.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 13.12.2022 20:44:32 vasta tsitaadiga

Ruthless story läbi ja esimesed mapid tehtud. Parem kui tavaline mäng, aga mingid asjad võiks ikka alles olla, kasvõi väga-väga nerfituna. Esimene unique ka droppinud, täiesti kasutu isegi polnud. Esialgu SSFi ei pelanud, kunagi võtab ehk selle ka ette, aga võib-olla on too much.
Kommentaarid: 138 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 130
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
HDTanel
Overclocker
HDTanel

liitunud: 15.12.2002




sõnum 23.12.2022 18:08:56 vasta tsitaadiga

Ma alustasin liigat Shockwave Totemsiga.
Suhteliselt okei oli, läksin red mappidesse COLD DOT Hieroga icon_lol.gif aga täiesti okeilt hoidis dämmi üleval, ei viitsinud respec punne kasutada hiljem, Inquis oleks parem olnud.
Igatahes esimese päeva lõpus teise päeva alguses sain Astral Projectori raha kokku ja siis switchisin üle Shockwave Totemsile (Kuskil 6 divine, või 7div kaarti)
Suht kohe oli parem kui Cold Dot lihtsalt aeglasem clearspeed. Survivability läks üliheaks kui dumpisin Zealotry ja lisasin Grace small clustery ning Grace ja Determination aura koos Hatrediga.
Peale seda lihtsalt iga upgradega aina paremaks läinud, julgelt soovitan järgi proovida icon_smile.gif

Link


edit: Sain kerge bild gaidi ka kokku oma Shockwave Totemsist millega liigat alustasin.
Suhteliselt sujuv teekond olnud UBER BOSSideni.

Link

_________________
Krüpto
Minu Youtube - HDTanel
Minu Instagram - HDTanel
Kommentaarid: 632 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 3 :: 494
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Tarkvara »  Arvutimängude foorum »  Path of Exile [Eesti gildi info esimeses postituses] mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 94, 95, 96, 97, 98  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.