Avaleht
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Üldfoorum »  Adblockeri noomitus? märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing

Kui veebisait kritiseerib töösolevat Adblockerit ning ei võimalda sellega koos edasi lugeda, mida siis teete?
Lülitan Adblockeri reeglina välja või avan teise brauseri, sest sisu ju huvitab mind.
4%
 4%  [ 2 ]
Klõpsan reeglina back nuppu ja ei kavatsegi vaevuda hakata reklaame vaatama.
95%
 95%  [ 46 ]
hääli kokku : 48

autor
sõnum Saada viide sõbrale. Teata moderaatorile
otsing:  
napoleon
Unknown virus
napoleon

liitunud: 08.12.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 08.06.2022 16:48:23 vasta tsitaadiga

Ma ei ostaks kinopiletit kui diil oleks selline, et kõigepealt käi papp välja ja siis ütleme mis filmi sulle selle eest näidatakse.
Kui on tõesti leht mis omab sisu ja reklaame näitab mõistlikult mitte nii, et reklaamide vahelt otsi sisu nagu nõele heinakuhjast, siis võib ju whitelisti panna. Mul näiteks HV ja HV foorum on whitelistis. Aga mingi suva lehega ei viitsi mässama hakata kui pole kindel, kas seal on üldse see sisu mida mul vaja on.
Kommentaarid: 76 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 59
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
perenoel
Kreisi kasutaja
perenoel

liitunud: 04.05.2004




sõnum 08.06.2022 17:00:52 vasta tsitaadiga

napoleon kirjutas:
Ma ei ostaks kinopiletit kui diil oleks selline, et kõigepealt käi papp välja ja siis ütleme mis filmi sulle selle eest näidatakse.
Kui on tõesti leht mis omab sisu ja reklaame näitab mõistlikult mitte nii, et reklaamide vahelt otsi sisu nagu nõele heinakuhjast, siis võib ju whitelisti panna. Mul näiteks HV ja HV foorum on whitelistis. Aga mingi suva lehega ei viitsi mässama hakata kui pole kindel, kas seal on üldse see sisu mida mul vaja on.


Üsna samakaugel oled enne lehe avamist ja enne pileti ostmist kinno. Google otsingutulemused tagavad, et kalligraafiat otsides ei avane hoopis kudumisleht ning filmi kohta oled ka umbes sama pikka sisukoklkuvõtet lugenud, kui on kirjas Google otsitulemustes.

_________________
The biggest delusion is that there are causes other than your own state of consciousness. - Neville Goddard
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
A.S.
HV Guru

liitunud: 27.10.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 08.06.2022 17:02:53 vasta tsitaadiga

perenoel kirjutas:
Google otsingutulemused tagavad, et kalligraafiat otsides ei avane hoopis kudumisleht...

Tegelikult ju ei taga.
 
Kommentaarid: 33 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 33
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
MaitK
HV veteran
MaitK

liitunud: 14.06.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 08.06.2022 18:57:03 vasta tsitaadiga

Üldiselt jääb leht külastamata kui hakkab kurtma "meie lehe tarbimiseks lülita adblock välja". Läheb tab kinni.

Teine asi nendelt "suunatud reklaamidelt", kuhu auku ma saan ostutšeki üles laadida, et soetamise järgselt järgmised 5 kuud samu asju ei näidataks? Iga kord hakkab reklaami saama siis kui asi kodus juba eesmärki täidab. See "suunatud/personaliseeriutd reklaamid" on veel nõmedam ühiskonna leiutis kui lihtsalt reklaamid.
Eraldi kategooria on veel YT reklaamid teleri äpis. Need on õudus kuubis.

HV on endal ka erandina reklaamidega, Eesti uudisteportaalid peale ERRi on ilma adblockita aga täiesti kasutuskõlbmatud.

_________________
Võidab see, kellel on surres kõige rohkem asju!
Kust tuleb tolm ja kuhu kaob raha?
Kommentaarid: 68 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tomorrow
HV Guru
Tomorrow

liitunud: 08.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 26.07.2022 18:57:35 vasta tsitaadiga

Juhul kui lastakse lehte vaadata ja tegu on lihtsalt teavitusega siis on ok. Kui edasi ei lasta või hakkab spämmima teavitust siis läheb leht kinni.
Kommentaarid: 89 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 79
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Üldfoorum »  Adblockeri noomitus? mine lehele eelmine  1, 2
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.