Avaleht
uus teema   vasta Uudised »  Varia »  Ühendkuningriigist pakkide tellimine läheb uuest aastast kallimaks märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale. Teata moderaatorile
otsing:  
Vahur
HV Guru
Vahur

liitunud: 01.10.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 08.05.2022 13:12:46 vasta tsitaadiga

Mõistlik oleks MTA-ga ühendust võtta ja nendega mingi kokkulepe võla tasumiseks leida.

Kui UPS-il (EKLT OÜ) lased tollitoimingud teha siis vist peaksid saama neile otse maksta. Muidugi tulevad nende teenustasud juurde.
Kommentaarid: 456 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 386
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
napoleon
Unknown virus
napoleon

liitunud: 08.12.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 08.05.2022 15:01:30 vasta tsitaadiga

Mõistlik oleks enne maksud ära maksta kui hakata endale netist "mänguasju" tellima.
Kommentaarid: 76 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 59
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
NightStriker
HV veteran
NightStriker

liitunud: 24.07.2007




sõnum 08.05.2022 15:22:23 vasta tsitaadiga

Kas tollipaberite vormistamise lõpus pole lihtsalt pangalink maksmiseks? Ettemaksukonto ei osale selles protsessis minu teada.
Alternatiiv on lasta vedajal paberid vormistada ja maksad lihtsalt vedajale suurema summa kui ise tehes oleks kulunud.
napoleon, riigile raha võlgnemine ei peaks olema takistuseks igapäevase elutegevuse jätkamiseks. See oleks nagu topelt karistus. Eriti jabur oleks riigil takistada täiendavate maksude tasumist, sest kodanik on juba võlgu.

_________________
Allverelaev sukeldub määramata ajaks.
Kommentaarid: 65 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 63
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
napoleon
Unknown virus
napoleon

liitunud: 08.12.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 08.05.2022 15:32:55 vasta tsitaadiga

NightStriker, ma ei tea kuidas riigile võlgu jäämise puhul on, aga erasektoris oleks varsti kohtutäitur kaelas ja siis ei saa suurt midagi enam osta enne kui võla ära maksad.
PS. kuna kasutaja on ka seadusega pahuksis foormis figureerinud, siis ma seda töövõimetuspensionäri juttu ülemäära tõsiselt ei võtaks. Võib tõele vastata, aga ei pruugi.

ot:
aga mis teema selle UK eestikeelse nimega on? Vahel Ühendkuningriik, vahel Suurbritannia ja vahel Inglimaa
Kommentaarid: 76 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 59
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
NightStriker
HV veteran
NightStriker

liitunud: 24.07.2007




sõnum 08.05.2022 17:24:08 vasta tsitaadiga

ot:
Ettemaksukonto on võimalik miinusesse ajada ka lihtsalt maamaksu deklareerides ja hiljem makstes (täissumma tähtaeg alles 3. oktoober). Kogu deklareerimise ja maksmise vahelise aja oled riigile võlgu. Peale nõude tähtaja kukkumist saad teada palju MTA intress erineb sms laenust. Isegi kui oled nagu kord ja kohus nõude ajatanud, on ettemaksukonto endiselt negatiivne.
Lõppeks see kõik kõrvaline, sest paki deklareerimisel ja selle eest KM tasumisel ei osale ettemaksukonto protsessis. Toll pakub teenust ja tarbija maksab selle konkreetse teenuse eest. Muidu ei saaks negatiivse ettemaksukontoga isegi dokumente vormistada iseteeninduses. Maksad ID kaardi eest, aga rahuldatakse hoopis murdosa maamaksust.

_________________
Allverelaev sukeldub määramata ajaks.
Kommentaarid: 65 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 63
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Scott
Kreisi kasutaja
Scott

liitunud: 09.08.2016




sõnum 08.05.2022 18:14:00 vasta tsitaadiga

napoleon kirjutas:
Mõistlik oleks enne maksud ära maksta kui hakata endale netist "mänguasju" tellima.

Võtmata seisukohta, kas isik räägib kõik ausalt või jätab osa asju enda teada ning sõltumata figureerimisest seadusega pahuksis foorumis, on selline lahmimine "mänguasjade" kohta nõme ja madal. Me ei tea ju, mida ta tellis ja võib-olla on see asi eluliselt vajalik abivahend, mis Eestist ostes oleks mitmekordse hinnaga. Ei ole ju nii, et Eestist ostame ainult vajalikku ja väljamaa netipoodidest mänguasju niing tilulilu.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
cl0ne
Kreisi kasutaja

liitunud: 18.03.2015



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 08.05.2022 23:32:36 vasta tsitaadiga

napoleon kirjutas:
NightStriker, ma ei tea kuidas riigile võlgu jäämise puhul on, aga erasektoris oleks varsti kohtutäitur kaelas ja siis ei saa suurt midagi enam osta enne kui võla ära maksad.
PS. kuna kasutaja on ka seadusega pahuksis foormis figureerinud, siis ma seda töövõimetuspensionäri juttu ülemäära tõsiselt ei võtaks. Võib tõele vastata, aga ei pruugi.

ot:
aga mis teema selle UK eestikeelse nimega on? Vahel Ühendkuningriik, vahel Suurbritannia ja vahel Inglimaa

Natuke imelik jah, saadan sulle PS-i oma töövõimetuslehe. Ma ei saa aru miks ma peaks midagi sellist juurde luiskama, mida see mulle selle mure juures annab siin? Ja seadusega pahuksis alafoorumis olen kõik asjad ära klaarinud.

PS. Saadetud, inimestel tekib elus igasuguseid probleeme aga seni kuni inimene need lahendab ei tasu kohe silte külge kleepida lihtsa abiküsimuse peale...
Kommentaarid: 97 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 7 :: 3 :: 79
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
napoleon
Unknown virus
napoleon

liitunud: 08.12.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 08.05.2022 23:43:28 vasta tsitaadiga

Mkay, mingi tõendi töövõimetuse kohta mulle PS saatis.
Rohkem teemat ei kommenteeri kuigi kiusatus on.
Kommentaarid: 76 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 59
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
cl0ne
Kreisi kasutaja

liitunud: 18.03.2015



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 09.05.2022 00:08:05 vasta tsitaadiga

napoleon kirjutas:
Mkay, mingi tõendi töövõimetuse kohta mulle PS saatis.
Rohkem teemat ei kommenteeri kuigi kiusatus on.

Aga kommenteeri palun, mis seda kiusatust tekitab? Tahad intriige punuda? Igas seadusega pahuksis teemas oled samamoodi intriige puhumas selle asemel, et mingit kasulikku nõu anda. Olen teinud minevikus vigu ja see, et ma julgen küsida siin foorumis oma probleemile abi tekitab sinus kiusatust puid tulle visata? Mina ka rohkem teemast kõrvale ei kaldu aga pane need kommentaarid mulle PSi kui see intriigi punumine ilma publikuta sulle endiselt pinget pakub. Ilusat Esmaspäeva algust ja kõike head.
Kommentaarid: 97 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 7 :: 3 :: 79
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
lurr
HV veteran
lurr

liitunud: 28.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 09.05.2022 18:08:47 vasta tsitaadiga

napoleon - sinu käitumine on lihtsalt ebaviisakas. "midagi saatis", "kiusatus on"

ole parem vait, kui uhkus oma eksimust tunnistada ei luba.
Kommentaarid: 123 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 111
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
napoleon
Unknown virus
napoleon

liitunud: 08.12.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 09.05.2022 18:15:40 vasta tsitaadiga

lurr, jään eriarvamusele ehk viga ei tunnista, aga rohkem ei kommenteeri jah nagu ütlesin.
Kommentaarid: 76 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 59
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pois11
HV Guru

liitunud: 11.10.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 09.05.2022 18:51:09 vasta tsitaadiga

cl0ne kirjutas:
Tere kallid foorumlased,

Kiire küsimus, mulle saabus UK-st pakk koguväärtusega 129€ kuid mul on maksuametile võlg.

Proovisin igatepidi leida kontot kuhu kanda raha mis nad soovivad aga konto nr ei leidnudki ja kuskilt lugesin välja, et ettemaksu kontolt võetakse raha esmalt üleval oleva maksuvõla tasumisel.

Kas see tähendab, et ma ei saa oma pakki enne kätte kui ma olen tasunud paki väärtusest 20x suurema maksuvõla või on seal ikkagi mingi võimalus?

Olen päris nõutu ja kurb sest maksuvõla tasumiseks raha ei ole kuna olen invaliidsuspensionär, kui keegi teab sellest teemast rohkem ma oleks väga tänulik info eest.

Lisaks küsimus MRN kohta, kust kuradi kohast ma selle leian? Ühegi dokumendi peal mis on UPS poolt saadetud või müüja poolt meilile seda numbrit ei ole.

Üks variant oleks ehk see kui lased UPSil saadetise ise ära deklareerida. Nemad maksavad käibe ja hiljem võtavad teenustasu vormistamise eest. See jääb sirka 15-20€ kanti.
Kommentaarid: 103 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 100
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Renka
HV Guru
Renka

liitunud: 01.04.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 09.05.2022 21:17:52 vasta tsitaadiga

napoleon kirjutas:
ot:
aga mis teema selle UK eestikeelse nimega on? Vahel Ühendkuningriik, vahel Suurbritannia ja vahel Inglimaa
Need on ju täiesti erinevad haldusüksused/geograafiline ala

Copypaste erinevustest:
The UK – a sovereign state that includes England, Scotland, Wales and Northern Ireland.
Great Britain – an island situated off the north west coast of Europe.
British Isles – a collection of over 6,000 islands, of which Great Britain is the largest.
England – a country within the UK.

_________________
There is no place like 127.0.0.1
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 1 :: 61
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
cl0ne
Kreisi kasutaja

liitunud: 18.03.2015



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 10.05.2022 06:23:30 vasta tsitaadiga

Aitäh kõigile info eest.

Tõepoolest tehes UPS-ile volituse saavad nemad kauba ära deklrareerida ja probleeme ei teki.

Kõike head.
Kommentaarid: 97 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 7 :: 3 :: 79
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Scott
Kreisi kasutaja
Scott

liitunud: 09.08.2016




sõnum 01.06.2022 00:50:36 vasta tsitaadiga

Maksude kohta küsimus.

Siit nagu meelde jäänud tollimaksu kohta, et tollimaksuga maksustatakse alates 150 eurosed saadetised ja arvestatakse kauba väärtust ilma saatekuluta.

Seega, kui ostan 149 eurose kauba, millele tuleb 5 eurot saatekuluks juurde, siis tollimaksu alla see ei lähe ja maksan vaid 20 protsenti käibemaksu paki väärtuselt (kaup + vedu)?
Kui kaup on väärt 151 eurot ja 5 eurot saatekulu, siis tuleb maksta nii tolli- kui käibemaks paki koguväärtuselt?
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mikk36
HV Guru
mikk36

liitunud: 21.02.2004




sõnum 01.06.2022 15:39:35 vasta tsitaadiga

KM tuleb olenemata väärtusest/ostusummast.
Tollimaks kehtib ainult kaubale, transporditeenusele tollimaks ei kohaldu.
Kommentaarid: 85 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 78
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
es1
HV kasutaja

liitunud: 01.02.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 18.07.2022 19:05:17 vasta tsitaadiga

kui osta UK ebayst eraisikult (kasutatud toode), kas siis läheb ka ikka tollimaks otsa?
Kommentaarid: 9 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 9
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Etz
HV Guru
Etz

liitunud: 27.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 18.07.2022 19:20:02 vasta tsitaadiga

es1 kirjutas:
kui osta UK ebayst eraisikult (kasutatud toode), kas siis läheb ka ikka tollimaks otsa?


Jah.

_________________
...life is random...so am I...
So, there is a fan. Time to grab your sh*t, gentlemen!
Kommentaarid: 223 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 192
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Uudised »  Varia »  Ühendkuningriigist pakkide tellimine läheb uuest aastast kallimaks mine lehele eelmine  1, 2, 3
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.