Avaleht
uus teema   vasta Vaidlused »  Parem HV »  Siia postituste/teemade lingid v.a. "Ärifoorumid", mis vajavad moderaatorite poolt ülevaatamist. märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 200, 201, 202 ... 224, 225, 226  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale. Teata moderaatorile
otsing:  
Etz
HV Guru
Etz

liitunud: 27.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 04.07.2022 17:34:06 vasta tsitaadiga

APPI! icon_biggrin.gif
_________________
...life is random...so am I...
So, there is a fan. Time to grab your sh*t, gentlemen!
Kommentaarid: 223 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 192
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
KillFrenzy
HV Guru
KillFrenzy

liitunud: 05.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 04.07.2022 17:42:53 vasta tsitaadiga

renx09 kirjutas:

täpselt nagu killfrenzy juba ütles - kunagisest sõbralikust ja toredast HV foorumist on saanud mingi mürgitajate kajakamber ja peldikusein. rõve lihtsalt.


Lubasin, et kõik, aga täpsustuseks, et peldikuseinaks pidasin konkreetset seda teemat, mille auraha võib originaalversioonile anda.

Aga üldiselt jah, et kahjuks on ka mitmes muus teemas lastud käputäiel uhuuudel asi täielikuks peldikuseinaks teha, ka VM väliselt.


Ma väga midagi peale VM ja andmeside foorumi ei loe ka, ei julge.

icon_sad.gif
Kommentaarid: 149 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 132
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
etk
HV kasutaja
etk

liitunud: 10.10.2006




sõnum 04.07.2022 18:07:56 vasta tsitaadiga

renx09 kirjutas:
täpselt nagu killfrenzy juba ütles - kunagisest sõbralikust ja toredast HV foorumist on saanud mingi mürgitajate kajakamber ja peldikusein. rõve lihtsalt.

Ütleb mees kelle sõnavara koosneb pärlitest nagu:
tsitaat:
kes me? palju sind on? foorumirahvast räägid? kes krt sa omast arust oled, et teiste eest räägid? hoia oma räpased tiblasõrmed minu arvamusest eemal! käitud täpselt nägu tibla - vassid, valetad, süüdistad teisi olematutes asjades.
krt terve foorum on mingite sotsiopaadist soodade poolt kaaperdatud - scart, rmc, etk, serviis jne - normaalne inimene ei saagi siin enam rahus sõna võtta.


Vist üleb üsna palju sellest, mida sina normaalseks inimeseks pead...

Sisulisemalt poolelt, kui vaid oleks nii tore, et mina vassin ja valetan, saaks mu ära bännida ja oleks rahu majas. Aga kui seda teha, siis see trollimine ja lällamine ja läbustmaine jätkuks ju täpselt sama viisi ikka edasi sest selle tootja ei ole mitte mina.

EDIT:
Üldisemalt ütleks, et see on omade viljade saak. Kui ise olla mürgine, teha ringkaitset omasuguste ees ja üritada teiste suhtes teisi reegleid kehtestada kui endale/sõpradele, siis tulem ongi säärane. Miks peaks keegi teine püüdma viisakalt suhelda kui ees olijad seda ei tee? Miks peaks keegi austama reegleid, kui "omadele jopedele" need ei kehti? Ega ma nalja pärast (ja mingi piirni ilmselt ka rmc kui tema osasid kirjutisi uskuda) siin häält ei tõsta kui tundub, et keegi ületab ebamõistlikkuse piiri. Ikka selleks, et aidata juhtida tähelepanu sellele, kui foorumi taset püütakse alla igasugust arvestust tirida.


viimati muutis etk 04.07.2022 18:23:58, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 44 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 42
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
renx09
HV Guru
renx09

liitunud: 28.09.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 04.07.2022 18:24:35 vasta tsitaadiga

tähendab... sinu sõnavaras puuduvad sõnad räpane, sooda, sotsiopaat, tibla ja sõrmed? icon_lol.gif või miks need peaks mingid pärlid olema? kas samas kontektsis, nagu "ema anna padruneid"?

see oligi muide emotsiooniga kirjutatud. tülgastusega. inimene pole robot. sotsiopaadil võib selle mõistmisega muidugi tõsiseid raskusi olla.

_________________
!!
Kommentaarid: 298 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 239
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
etk
HV kasutaja
etk

liitunud: 10.10.2006




sõnum 04.07.2022 18:25:04 vasta tsitaadiga

renx09 kirjutas:
tähendab... sinu sõnavaras puuduvad sõnad räpane, sooda, sotsiopaat, tibla ja sõrmed? icon_lol.gif või miks need peaks mingid pärlid olema? kas samas kontektsis, nagu "ema anna padruneid"?

Otseloomulikult on need sõnad mulle teada, küsimus on selles, kas kõiki oma sõnavaras olevaid sõnu tasub suvalise oksena ritta laduda ja siis teistele serveerida?
Kommentaarid: 44 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 42
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
napoleon
Unknown virus
napoleon

liitunud: 08.12.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 04.07.2022 18:27:27 vasta tsitaadiga

etk kirjutas:
renx09 kirjutas:
tähendab... sinu sõnavaras puuduvad sõnad räpane, sooda, sotsiopaat, tibla ja sõrmed? icon_lol.gif või miks need peaks mingid pärlid olema? kas samas kontektsis, nagu "ema anna padruneid"?

Otseloomulikult on need sõnad mulle teada, küsimus on selles, kas kõiki oma sõnavaras olevaid sõnu tasub suvalise oksena ritta laduda ja siis teistele serveerida?


Kommentaarid: 76 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 59
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
renx09
HV Guru
renx09

liitunud: 28.09.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 04.07.2022 18:27:45 vasta tsitaadiga

etk kirjutas:
kas kõiki oma sõnavaras olevaid sõnu tasub suvalise oksena ritta laduda ja siis teistele serveerida?


ja palun nüüd korda endale seda küsimust kõva häälega kuni midagi koitma hakkab. mitte, et ma loodaks, et see koitmine päriselt juhtub.

_________________
!!
Kommentaarid: 298 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 239
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
etk
HV kasutaja
etk

liitunud: 10.10.2006




sõnum 04.07.2022 18:44:26 vasta tsitaadiga

renx09 kirjutas:
etk kirjutas:
kas kõiki oma sõnavaras olevaid sõnu tasub suvalise oksena ritta laduda ja siis teistele serveerida?


ja palun nüüd korda endale seda küsimust kõva häälega kuni midagi koitma hakkab. mitte, et ma loodaks, et see koitmine päriselt juhtub.


Aga kuna sulle koitma hakkab, et see vabadus sõnu valimatult välja oksendada ongi see, mis põhjustab seda sinu kirutud mürgisust. Mina püüan juhtida just tähelepanu, et foorumi kultuuri taseme tõstmiseks peaks piirama säärast käitumist. Aga jääb mulje, et sa eelistaksid, et sina ja sinu mõttekaaslased saaksid väljendada kuidas tahate aga need kes julgevad teisiti arvata ei tohi. See ongi juurpõhjus miks tekivad sellised olukorrad. Kas täis vabadus ehk üldsde ei tsenseeri kedagi ja kõik võivadki läbustada, mis juhul ei ole üldse mõtet vinguda, et kultuur/kvaliteet on alla käinud. Või siis tuleb kõiki võrdselt kohelda, ka enda sõpru ja ennast ning piirata sõnavara.
Kommentaarid: 44 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 42
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
renx09
HV Guru
renx09

liitunud: 28.09.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 04.07.2022 18:46:22 vasta tsitaadiga

sujuvalt oled ära unustanud, kuidas sinu valetamine ja vassimine siin selle teema üldse üles keris icon_lol.gif puhas, nagu prillikivi, eks?
_________________
!!
Kommentaarid: 298 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 239
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
etk
HV kasutaja
etk

liitunud: 10.10.2006




sõnum 04.07.2022 19:39:32 vasta tsitaadiga

renx09 kirjutas:
sujuvalt oled ära unustanud, kuidas sinu valetamine ja vassimine siin selle teema üldse üles keris icon_lol.gif puhas, nagu prillikivi, eks?

Aga ole hea ja siis viita mida ette heidad. Mina jõudsin siia väga selge põhjusega püüdes välja tuua hetke, mil tundus, et mindi üle sündsuse piiri. Sellele järgnes siin ühe osapoole poolne materdamine millega üsna ebaselgetel põhjustel liitusid teiste seas ka sina. (Seda võib ka veel arutada kuidas KF siin moonutatult oma nägemust olukorrast edastas aga see ei tundu olema sinu lähtepunkt.)

Ehk siis mille osas olen valetanud või vassinud, et seda mulle ette heidad?
Kommentaarid: 44 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 42
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
renx09
HV Guru
renx09

liitunud: 28.09.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 04.07.2022 19:55:02 vasta tsitaadiga

sa ise ei mäleta mida sa elektriautode teemas tootsid? või milleks see viitamine peaks vajalik olema?
_________________
!!
Kommentaarid: 298 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 239
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
etk
HV kasutaja
etk

liitunud: 10.10.2006




sõnum 04.07.2022 20:30:17 vasta tsitaadiga

renx09 kirjutas:
sa ise ei mäleta mida sa elektriautode teemas tootsid? või milleks see viitamine peaks vajalik olema?

Ma tean väga hästi mida ma seal "tootsin", ma tean väga hästi mida KF seal tootis ja ka siin.
Mind väga huvitab lihtsalt mis sellest "toodangust" siis klassifitseerub valetamise või vassimise alla. Ehk olengi millegagi väga ämbrisse siis astunud ja aitad mul oma vigu parandada. Aaga algatuseks peab siis viga ka esile tooma.
Kommentaarid: 44 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 42
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
beastbeats
HV Guru
beastbeats

liitunud: 26.12.2006




sõnum 04.07.2022 23:34:32 Teema -:xbox one controller:- vajaks tähelepanu vasta tsitaadiga

link :: Vajaks tähelepanu

Foorum : Mängukonsoolid ja konsoolimängud
Teema : xbox one controller
Selgitus : Tõsta Foorumist "Mängukonsoolid ja konsoolimängud"->" Xbox ONE arutelu "
Kommentaarid: 359 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 276
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
softis
HV Guru
softis

liitunud: 07.09.2004




sõnum 05.07.2022 07:55:21 vasta tsitaadiga

etk kirjutas:

Mind väga huvitab lihtsalt mis sellest "toodangust" siis klassifitseerub valetamise või vassimise alla. Ehk olengi millegagi väga ämbrisse siis astunud ja aitad mul oma vigu parandada. Aaga algatuseks peab siis viga ka esile tooma.

Mis sul häda on? Sulle on siin samas teemas näiteid toodud aga sa lihtsalt ei mõista või ei taha aru saada. Nii valede kui muidu läbustamise üle.
Nagu väike laps icon_idea.gif

_________________
www.FunBox.ee - kvaliteetsed õhupallid, lahedad kingitused jpm vajalikku hea peo korraldamiseks!
Kommentaarid: 21 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
etk
HV kasutaja
etk

liitunud: 10.10.2006




sõnum 05.07.2022 10:18:40 vasta tsitaadiga

softis, siin teemas on olukorda väänavalt KillFrenzy asja kirjeldanud jah aga arvestades, et see ei ole objektiivne ning on ilmselgelt tingitud sellest, et julgesin tema kohta midagi öelda, kui ta IMO hea tava piiri ületas, siis ei tundu kuigi pädev allikas eks.

Seni pole põhjust näinud end siin nö kaitsta sest kui vaevutaks teemas lugema oleks ilmselge, et ei ole ma ei vale infot levitanud ega valetanud. Lisaks olen oma väidetele ka allikaid jaganud.

Kui minu suhtumist KillFrenzy suunas silmas pidada, siis jällegi ei tohiks see uudis olla, et ta on antud teemas varemgi hiilanud käitumisega, mis on siinsesse teemasse edasi kandunud kellegi poolt palvega teada korrale kutsuda. Siin teema ajaloos need sissekanded ju olemas, vabalt leitavad.

Mis puutub KillFrenzy väärinfo edastusse, siis siin võisin eksida aga arvestades, et ta ei pea vajalikuks oma allikaid teemas küsimuse peale jagama, siis ei saa kindel olla.
Kommentaarid: 44 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 42
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
elukaz
HV Guru
elukaz

liitunud: 06.09.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 13.07.2022 09:16:36 Teema -:Arutlused erinevate õnnetuste ja maailma konfliktikollete teemal (Venemaa agressioon ja Vene-Ukraina sõda):- vajaks t vasta tsitaadiga

link :: Vajaks tähelepanu

Foorum : Vaba Mikrofon
Teema : Arutlused erinevate õnnetuste ja maailma konfliktikollete teemal (Venemaa agressioon ja Vene-Ukraina sõda)
Selgitus : mingeid vanu trollposte vaja üles kaevata https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11091757#11091757
Kommentaarid: 176 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 143
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
bladerunner
HV Guru

liitunud: 17.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 13.07.2022 09:32:31 vasta tsitaadiga

Ainuke kes haamrit seal peaks saama on Scart ja tema usklikud toetajad. Tüüp tõsimeeli postitab jura. Küll on kohe Hillary surnud, siis on Harris president või kukub Ukraina kaitse kokku. Need siis mis lähiminevikust meenuvad.
Pigem tuleks selline õnnetusevaaksuja ja hädapätakas siit eemal hoida. doh.gif

_________________
Experience is what you get when you don't get what you want.
Kommentaarid: 160 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 149
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
bladerunner
HV Guru

liitunud: 17.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 13.07.2022 09:40:48 Teema -:Elektriautode teema:- vajaks tähelepanu vasta tsitaadiga

link :: Vajaks tähelepanu

Foorum : Vaba Mikrofon
Teema : Elektriautode teema
Selgitus : Tõsta Foorumist "Vaba Mikrofon"->"tüüpi tundub juba pikemalt vaevavat mingi anaalne huvi, pidevalt tahab et teised midagi endale sisse istuksid"
Kommentaarid: 160 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 149
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
etk
HV kasutaja
etk

liitunud: 10.10.2006




sõnum 13.07.2022 09:48:17 vasta tsitaadiga

wow, kus nüüd ilmus "lumehelbeke" välja....
Irooniline.
Kommentaarid: 44 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 42
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mnator
HV Guru

liitunud: 18.10.2007




sõnum 13.07.2022 09:49:02 Re: Teema -:Elektriautode teema:- vajaks tähelepanu vasta tsitaadiga

bladerunner kirjutas:
Foorum : Vaba Mikrofon
Teema : Elektriautode teema
Selgitus : Tõsta Foorumist "Vaba Mikrofon"->"tüüpi tundub juba pikemalt vaevavat mingi anaalne huvi, pidevalt tahab et teised midagi endale sisse istuksid"
ju siis ta enda igapäevane tegevus, mida reklaamib
keegi võiks talle spetsrangi raviks leiutada, nagu näiteks "sisseistuja" (ainult see peaks olema selline, et siiski ei annanks põhjust kohtu poole pöördumiseks)
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Janis
HV Guru

liitunud: 30.11.2005




sõnum 13.07.2022 09:53:28 vasta tsitaadiga

Eesti ohvitseride taset näitab meile ta
Kommentaarid: 204 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 5 :: 170
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Etz
HV Guru
Etz

liitunud: 27.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 13.07.2022 10:05:46 vasta tsitaadiga

ot:
See EV'de teema meenutab juba rohkem meditsiini teemat, kui meditsiini teema ise.
Küll teostatakse üksteise kehaõõnsuste vaatlusi, pannakse üksteisele diagnoose, jne... icon_lol.gif

_________________
...life is random...so am I...
So, there is a fan. Time to grab your sh*t, gentlemen!
Kommentaarid: 223 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 192
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Etz
HV Guru
Etz

liitunud: 27.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 15.07.2022 09:45:23 Teema -:AMD Zen/Ryzen/Threadripper/Epyc arutelu:- vajaks tähelepanu vasta tsitaadiga

link :: Vajaks tähelepanu

Foorum : Protsessorid
Teema : AMD Zen/Ryzen/Threadripper/Epyc arutelu
Selgitus : Tõsta Foorumist "Protsessorid"->" "

Müügiks on ärifoorumid ja teema esieltõstmiseks, vastavad teenused:
https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11092976#11092976
Kommentaarid: 223 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 192
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Etz
HV Guru
Etz

liitunud: 27.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 17.07.2022 14:30:59 Teema -:Is E$tonian mostly a bunch of cussing?:- vajaks tähelepanu vasta tsitaadiga

link :: Vajaks tähelepanu

Foorum : Keelefoorum
Teema : Is E$tonian mostly a bunch of cussing?
Selgitus : Tõsta Foorumist "Keelefoorum"->" "

Bot või Kaaperdatud konto.
Kommentaarid: 223 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 192
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rmc
Aeg maha 1p
rmc

liitunud: 28.06.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 17.07.2022 14:54:09 vasta tsitaadiga

Nagu näha, siis paljudel see sarilärmaja koppa visanud: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11090797#11090797
Kaua võib?

_________________
Kommentaarid: 194 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 180
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Vaidlused »  Parem HV »  Siia postituste/teemade lingid v.a. "Ärifoorumid", mis vajavad moderaatorite poolt ülevaatamist. mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 200, 201, 202 ... 224, 225, 226  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.