Avaleht
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Üldfoorum »  telefonispämm (kõikvõimalikud müügipakkumised jms) märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 57, 58, 59 ... 68, 69, 70  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale. Teata moderaatorile
otsing:  
indrpo
HV Guru

liitunud: 14.11.2004




sõnum 12.04.2022 14:33:09 vasta tsitaadiga

+37251960062 Mingi eesti noormees pakkus Eesti Hümnile pühendatud münti. Tänasin taaskord pakkumast.
Kommentaarid: 253 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 223
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dogbert
HV Guru
Dogbert

liitunud: 03.05.2004




sõnum 13.04.2022 14:01:05 vasta tsitaadiga

napoleon kirjutas:
Dogbert kirjutas:
Leinö kirjutas:
UK numbrilt tuli sms sisuga <script>alert("xss")</script> ... mida selline asi võib kujutada?

Keegi üritab SMS-i teel saata sõnumit, mis mõne teatava mobiiliteenuse pakkuja turvaauguga kliendiportaalis (kus võimaldatakse SMS-ide lugemist brauseris) avamisel hakkab pahandust tegema?


Kas mõni mobiiliteenuse pakkuja võimaldab iseteeninduses SMS-e lugeda? Saata küll, aga lugemine on IMHO võimatu kuna sõnumite sisu ei salvestata/logita operaatori poolt vaid sõnum salvestub telefonis.
Kõige lähemalt võiks see väide minna mingite 3G/4G ruuterite jms. puhul kus sõnumeid saab veebilideses lugeda.


Midagi tundub olevat: https://www.securityweek.com/verizon-messages-app-allowed-xss-attacks-over-sms

See käib küll äpi kohta, aga ilmselt on selle UI veebipõhine.

Ja siis mingi jura Twitteri vealehega seoses. Miks selle nimes üldse "sms" sees on, pole aga mul aimugi: https://hackerone.com/reports/150179

https://www.google.com/search?&q=xss+script+via+sms

Ei süvenenud eriti.

Ehk on mingid Electroni peal üles ehitatud SMS-i äpid? Siis on äpi UI sisuliselt Chromiumi nuditud versioonis avanev (lokaalne) veebileht, mis võib igasugu skriptimiste suhtes auklik olla. Ma algul ei mõelnud kohe selle peale, oletasin mingit veebiportaali värki.

Mis platvormil Droidi SMS äpp baseerub?

_________________
Tee inimesele lõke ja tal on soe üheks päevaks, pista ta põlema ja tal on soe elu lõpuni. (Terry Pratchett)
e.k spikker: muhk on kumer, lohk on nõgus.
Kommentaarid: 33 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 32
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
napoleon
Unknown virus
napoleon

liitunud: 08.12.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 13.04.2022 14:20:54 vasta tsitaadiga

Mnjah, selle peale tõesti ei mõelnud, et need äpid on kohati lihtsalt lokaalne html.
Aga ma ei tea kas sellist asja nagu Droidi SMS äpp ülse olemas on. Niipalju kui mul telefone on olnud, on see igas telefonis erinev ehk samamoodi nagu launcher mille iga tootja ise valib ja saab ka midagi muud panna kui tootja oma ei meeldi.
Kommentaarid: 76 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 59
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kaupz
HV Guru
kaupz

liitunud: 13.10.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga Online

sõnum 13.04.2022 15:43:29 vasta tsitaadiga

indrpo kirjutas:
+37251960062 Mingi eesti noormees pakkus Eesti Hümnile pühendatud münti. Tänasin taaskord pakkumast.
sain ka eile sama kõne samalt numbritlt (minu töö nr algus 5333xyxy ei tea kas tulistas tuimalt järjest)
hakkasin numbreid salvestama kujul "YspamMynt" ( y et läheks nimekirja lõppu ja ilma tühikuteta, et ei segaks nime otsingul) et kui telefoni vahetada, saab vajadusel kerge vaevaga jälle blokeerida.

_________________
O: VW T2 Hipibussi Transporter T2a VolksWagen T1 või Vana Põrnika
Kommentaarid: 86 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 78
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
napoleon
Unknown virus
napoleon

liitunud: 08.12.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 13.04.2022 16:16:36 vasta tsitaadiga

kaupz, mul on üks kontakt nimega spämmer. Kui jälle uus spämmikõne tuleb, siis lisan selle ka tema kontaktide alla ja blokin numbri. Uues telefonis saab siis kohe selle kontakti blokkida vajadusel.
Kommentaarid: 76 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 59
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dogbert
HV Guru
Dogbert

liitunud: 03.05.2004




sõnum 15.04.2022 09:57:48 vasta tsitaadiga

napoleon kirjutas:
Mnjah, selle peale tõesti ei mõelnud, et need äpid on kohati lihtsalt lokaalne html.
Aga ma ei tea kas sellist asja nagu Droidi SMS äpp ülse olemas on. Niipalju kui mul telefone on olnud, on see igas telefonis erinev ehk samamoodi nagu launcher mille iga tootja ise valib ja saab ka midagi muud panna kui tootja oma ei meeldi.


Google'i telefonides on Messages äpp, mida soovi korral võid lugeda Droidi SMS-ide originaal-äpiks.
Samsungi tahvlis paistab olema nii Google'i Messages kui mingi Samsungi jubinin SMS-idele. Kumba neist seal kasutad, on igaühe oma maitse asi.

_________________
Tee inimesele lõke ja tal on soe üheks päevaks, pista ta põlema ja tal on soe elu lõpuni. (Terry Pratchett)
e.k spikker: muhk on kumer, lohk on nõgus.
Kommentaarid: 33 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 32
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
montez
Kreisi kasutaja

liitunud: 29.12.2002




sõnum 29.04.2022 16:02:45 vasta tsitaadiga

Neile, kes tahavad "investeerida" Capex jne siis Hispaania +34627545841 mees ootab teid. Võib teile ka ise helistada(reedel tööpäeva viimasel tunnil) kui olete numbri äriregistrile avaldanud, sest nemad ise ei helista juhuslikel numbritel, see olevat neil keelatud. Nad on ikkagi litsentseeritud pank, millel on sadu tuhandeid(äkki ütles miljoneid) kliente. Vastuvõtja nimi on tähestiku alguses, seega kõnesid võiks edaspidi juurde tulla.
Midagi müüa ei pakkunud, tahtis kliendiks värvata ja nende kaudu investeeriks. Aktsendi järgi tundus valge, välistatud ei ole Ukraina-Bulgaaria, kuigi jäi kindlaks asukohana Hispaaniale. Tagantjärgi tuli mõte, et oleks pidanud testima vene keeles suhtlemist.
Helistamise põhjus võib olla ka see, et olete 6 kuu jooksul nende juures ennast registreerinud(argument varem krüptoraha kontode "avastajatel").
Helistaja on järjekindel, jääb viisakaks isegi 11 minuti järel ega katkesta kõnet, kuigi olete korduvalt rääkinud sellistest scam kõnedest viimased 5-6 aastat. Tõenäoline, et tal puudus kõne lõpetamise nupp.

_________________
Kommentaarid: 46 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 45
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
AlvinL
Kreisi kasutaja
AlvinL

liitunud: 04.03.2013



Autoriseeritud ID-kaardiga Online

sõnum 09.06.2022 17:39:04 vasta tsitaadiga

+441412605360 kaudu pakutakse investeerimisplatvormi soltechx.com . Oluline on, et registreeriksid nii ruttu kui võimalik ja laeksid kontole vähemalt 200 usd. Väidetavalt on võimalik tulu teenida, kui investeerid ainult 10-15 minutit päevas paar korda nädalas. Rõhutatakse väga palju kui "lihtne on raha saata ja välja võtta". Pakuvad isegi "spetsialiste", kes annavad investeerimisalast nõu.
Tegelikkus: neil puudub tegevuslitsents. Nad on isegi nii lahked, et teevad su eest kontogi valmis ja siis suunavad sind salasõna vahetama. Vähetõenäone, aga võimalik, et see on password phishing. Venitasin telefonikõne 1.5h, et nende aega raisata, aga üldiselt soovitatav neist hoiduda.

_________________
Võimatu on teha midagi lollikindlaks, sest lollid on haruldaselt leidlikud.
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 15
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
perenoel
Kreisi kasutaja
perenoel

liitunud: 04.05.2004




sõnum 09.06.2022 18:08:04 vasta tsitaadiga

AlvinL kirjutas:
+441412605360 kaudu pakutakse investeerimisplatvormi soltechx.com . Oluline on, et registreeriksid nii ruttu kui võimalik ja laeksid kontole vähemalt 200 usd. Väidetavalt on võimalik tulu teenida, kui investeerid ainult 10-15 minutit päevas paar korda nädalas. Rõhutatakse väga palju kui "lihtne on raha saata ja välja võtta". Pakuvad isegi "spetsialiste", kes annavad investeerimisalast nõu.
Tegelikkus: neil puudub tegevuslitsents. Nad on isegi nii lahked, et teevad su eest kontogi valmis ja siis suunavad sind salasõna vahetama. Vähetõenäone, aga võimalik, et see on password phishing. Venitasin telefonikõne 1.5h, et nende aega raisata, aga üldiselt soovitatav neist hoiduda.


Kas sulle ei tundu, et raiskasid ju poolteist tundi enda aega niisamuti ära? icon_biggrin.gif
Mina ütlen selge sõnaga, et ei soovi midagi (lihtsalt, et ei jääks muljet, et kõne katkes kogemata) ja lõpetan kõne poolelt möginalt. Miski 6-7 aastat tagasi olid välisnumbritelt tulevad sagedased venekeelsed investeerimiskõned, kus helistati äärmiselt rahulolematult tagasi, ja nõuti ärakuulamist toonil, mis võiks kõlada, kui oled mafioosidele võlgu jäänud ja paari tunni pärast on oodata kappide külaskäiku. Mul jäi suu lahti, missugune klienditeeninduse tase justkui investeerimisfirmal icon_biggrin.gif icon_biggrin.gif Kolmandat korda helistati kohe jälle ka tagasi, kusjuures veidi varieeuvalt numbrilt - aga ma lihtsalt vajutasin kinni. Aga need seltsimehed on ammugi ära kadunud. Karta on, et pikk jutt võib tähendada numbri aktiivsemate klientide hulka lisamist, nii et ole aga valmis jälle juttu vestma.

_________________
The biggest delusion is that there are causes other than your own state of consciousness. - Neville Goddard
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
indrpo
HV Guru

liitunud: 14.11.2004




sõnum 09.06.2022 22:02:51 vasta tsitaadiga

Kordasin 3x mündipakkujatele, et ma olen selle kõne juba saanud, palun koristage mu ettevõtte töö number ära. vaikus.
Kommentaarid: 253 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 223
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
napoleon
Unknown virus
napoleon

liitunud: 08.12.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 17.06.2022 15:56:30 vasta tsitaadiga

58550622 +37258550622 Õhtuleht.
Huvitav kas spämmivad täiesti huupi. Mul on nende digipakett juba olemas mida pähe määrida üritati, telefon on ka ilusti profiilis olemas.
Kommentaarid: 76 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 59
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ahoioi
HV kasutaja

liitunud: 22.11.2017




sõnum 17.06.2022 20:04:28 vasta tsitaadiga

Vist jah huupi. Mul oli juba mõnda aega digipakett olnud, kui sain nendelt uue pakkumise.
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ninzor
HV veteran

liitunud: 15.06.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 21.06.2022 08:26:54 vasta tsitaadiga

6867231 +3726867231 Inglise ja vene keeles pakuvad millegi pähemäärimist. Jõudsin napilt mitte vastata nende nõudmistele antud keeltes, pandi kiirelt kõne kinni.
Kommentaarid: 196 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 168
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Caspar08
Kreisi kasutaja

liitunud: 01.04.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 23.06.2022 11:59:36 vasta tsitaadiga

thumbs_up.gif
ninzor kirjutas:
6867231 +3726867231 Inglise ja vene keeles pakuvad millegi pähemäärimist. Jõudsin napilt mitte vastata nende nõudmistele antud keeltes, pandi kiirelt kõne kinni.

_________________
Pakun kõiki Steami mängusid/skine jms alla market hinna. https://steamcommunity.com/id/t0pfrags/
Kommentaarid: 90 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 85
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kaupz
HV Guru
kaupz

liitunud: 13.10.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga Online

sõnum 01.07.2022 12:23:03 vasta tsitaadiga

6277912 +3726277912 3726277912 (otsing siin seda numbrit ei andnud)
helistas ja küsis mu täis nime (firma nr ja internetis avalikult) küsisin eesti keeles et mis vaja on ja siis inglise keeles what is the question?
küsis ainult et "is your name xxx yyy ?" ja pani toru ära,
ei andnud ma talle YES vastust (kunagi oli teema et salvestavad ja lõikavad kokku et oled nõustunud millegagi [või oli see naiste saunajutt ainult])
filmis tehakse ammu "arvutiga" inimese hääle tämbrit järgi, pigem on see yes jah teema väljamõeldis ma arvan.

nüüd sai lauanaaber sama kõne teiselt numbrilt 7660185 +3727660185 3727660185

_________________
O: VW T2 Hipibussi Transporter T2a VolksWagen T1 või Vana Põrnika


viimati muutis kaupz 01.07.2022 12:52:00, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 86 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 78
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
elukaz
HV Guru
elukaz

liitunud: 06.09.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 01.07.2022 12:33:56 vasta tsitaadiga

Et siis kõnet vastu võttes ei tasu esimese asjana öelda jah vaid ikka halloo icon_biggrin.gif
_________________
Ma ei saa sellest aru, järelikult on see vale.
Kommentaarid: 176 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 143
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
napoleon
Unknown virus
napoleon

liitunud: 08.12.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 01.07.2022 13:16:24 vasta tsitaadiga

Natuke OT, aga mis selle peale juhtub kui pärast numbrile report as spam teha Androidis? Kas siis teised keda veel spämmib näivad kohe, et on spämm?
Ma ise pole ühegi sissetuleva kõne puhul mingit spämm märget näinud.
Kommentaarid: 76 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 59
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
LKits
HV Guru
LKits

liitunud: 06.09.2007




sõnum 01.07.2022 14:04:22 vasta tsitaadiga

Jah, aga ühe kasutaja määramisel vist koheselt spämmi ei lähe.
_________________
itLahendused - Arvutite remont ja hooldus, veebilehtede loomine, soodne veebimajutus. Võta ühendust! Tel: +372 555 268 97 ja e-post info@itlahendused.ee
Kommentaarid: 13 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Dogbert
HV Guru
Dogbert

liitunud: 03.05.2004




sõnum 02.07.2022 11:59:43 vasta tsitaadiga

Tõenäoliselt neid raporteeritud numbreid kogutakse ja kui x päeva sees koguneb sama numbri kohta y raportit, siis näidatakse teistele kõne saajatele seda mingi hoiatusega. Kui on sisse lülitatud seadistusest, et sa soovid spämmikõnesid blokeerida, siis need kõned blokeeritakse automaatselt.


Rohkem infot selle kohta on siin:
https://support.google.com/phoneapp/answer/3459196

_________________
Tee inimesele lõke ja tal on soe üheks päevaks, pista ta põlema ja tal on soe elu lõpuni. (Terry Pratchett)
e.k spikker: muhk on kumer, lohk on nõgus.
Kommentaarid: 33 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 32
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
MaitK
HV veteran
MaitK

liitunud: 14.06.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 02.07.2022 12:16:00 vasta tsitaadiga

+372 6888117 - eestikeelne jutt, müüvad mingeid vitamiine. Ma siiamaani ei saa aru, et miks peaks keegi seda telefoni teel tegema kui meil apteegid ja perearstikeskused olemas kus saab soovitusi meditsiiniharidusega inimestelt. Poiss jäi viisakaks kui ütlesin, et "never fucking ever ei hakka meditsiiniasju telefonitsi ostma".
_________________
Võidab see, kellel on surres kõige rohkem asju!
Kust tuleb tolm ja kuhu kaob raha?
Kommentaarid: 68 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
elukaz
HV Guru
elukaz

liitunud: 06.09.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 02.07.2022 12:32:53 vasta tsitaadiga

Suhteturundus, vereimejatest logistikutele pole vaja maksta.
_________________
Ma ei saa sellest aru, järelikult on see vale.
Kommentaarid: 176 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 143
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
laurx
Aeg maha 30
laurx

liitunud: 24.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga Online

sõnum 02.07.2022 14:06:23 vasta tsitaadiga

Helveetia vms.
_________________
Ketas, ketta, ketast, kettasse, kettas, kettast, kettale, kettal, kettalt, kettaks, kettani, kettana, kettata, kettaga. <--SPIKKER
mõned sülerid, mis hetkel müüa on -> https://www.facebook.com/marketplace/profile/100087345405856/ värskeim loetelu. Ei mingit otsa.ee d. kätte saad asap.
Kommentaarid: 1102 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 704
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Oisu.
HV kasutaja

liitunud: 02.03.2012



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 16.07.2022 23:18:58 vasta tsitaadiga

Norra numbrile tuli sõnum. WTF!

GOOGLETRANSLATE
Tere, oleme vabatahtlikud CCP lõpetamise kampaanias (KKP lõpetamine – Hiina Kommunistlik Partei)
- KKP hävitab Hongkongi demokraatliku süsteemi ja ähvardab Taiwani.
- KKP kiusab taga ja vangistab Falun Gongi praktiseerijaid, uigure, tiibetlasi, sõltumatuid kristlasi ja teisi.
- CCP kogub elusatelt meelsusvangidelt sunniviisiliselt elundeid siirdamise ja tulu teenimise eesmärgil.
- CCP varjas fakte viiruse kohta ja sellest sai ülemaailmne pandeemia.
- KKP ähvardab tervet maailma rahadiplomaatia, võrgurünnakute, kultuurilise imbumise jms abil.
Hoia KKPst eemale! Allkirjastage petitsioon (tasuta) aadressil www.endccp.com/no
Parimate soovidega
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
berg777
HV vaatleja

liitunud: 11.06.2012




sõnum 21.07.2022 10:16:36 vasta tsitaadiga

6618279 tervisehoiuga seotud kirjandus vms
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
napoleon
Unknown virus
napoleon

liitunud: 08.12.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 22.07.2022 14:04:41 vasta tsitaadiga

6888115 +3726888115
Delfi
Kommentaarid: 76 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 59
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Üldfoorum »  telefonispämm (kõikvõimalikud müügipakkumised jms) mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 57, 58, 59 ... 68, 69, 70  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.